Aukcja „W blasku słońca” – 22 sierpnia 2022 r. godz. 19:30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem Aukcji “W blasku słońca”, która trwa na portalu Onebid.pl. To kolejna z tematycznych licytacji, przygotowanych przez Pragalerię, podczas których można zakupić starannie wyselekcjonowane dzieła artystów młodego i średniego pokolenia, w niezwykle okazyjnych cenach wywoławczych. Tym razem mamy przyjemność zaprezentować bogatą ofertę prac, w których szczególną rolę odgrywa światło słoneczne oraz jego fascynująca zmienność, zależna od pory dnia i warunków atmosferycznych.

Licytacja odbędzie się 22 sierpnia (poniedziałek), o godz.: 19:30.

Helios, 2022

technika mieszana (akryl, olej), płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: K PLEWA 2022

Eder, 2022

technika mieszana (akryl, olej), płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: DJ

Angelika Mus-Nowak (ur. 1990)

Uniwersalny język oceanu, 2021

technika mieszana (olej,srebro mineralne i zimny wosk), drewniana sklejka, 50 x 40 cm, w oprawie: 56 x 46 cm, sygn. na odwrocie

Agnieszka Kowalska (ur. 1981)

Diana Triformis, 2022

akwarela, papier akwarelowy 100% bawełna 300g/m2 Saunders, 48 x 36 cm, sygn. p.d.: A. Kowalska '22

Abstraction, 2022

akryl, płótno, 90 x 80 cm, sygn. p.d.: Karina Góra

Plaża, 2022

akryl, płótno, 100 x 160 cm, sygn. na odwrocie

Tatry pełne słońca, 2022

olej, płótno, 46 x 98 cm, w oprawie: 64 x 114 cm, sygn. l.d.: T. Kuran

Joanna Buszko (ur. 1980)

Etery, 2022

olej, płótno, 110 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena: 1300

Słoneczne regaty, 2022

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. l.d.: A.Stępień 2022

Cena: 550

Miejsca nieznane VII, 2022

akryl, płótno, 46 x 61 cm, sygn. na odwrocie

Rozpacz 10 grup znaczeniowych, 2022

akryl, płótno, 70 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Globalne ocieplenie, 2021

technika mieszana (akryl, markery alkoholowe), płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: Nataczej

Annata Bartos (pseud., ur. 1986)

Ardour (Żar), 2022

technika mieszana (akryl, płatki złota mineralnego), płótno, 50 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Iryna Harasym (ur. 1980)

Kompozycja II, 2022

akryl, płótno, 73 x 54 cm, sygn. na odwrocie

Natalia Spyrka (ur. 1995)

Butoh III, 2020

olej, płótno, 150 x 145 cm, sygn. na odwrocie

Cena: 2800

Miejsce 47, 2014

olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d.: KK14

Pożądanie, 2022

akryl, płótno, 70 x 90 cm, sygn. l.d.: E Seweryn' 2022

Łukasz Sysło (ur. 1993)

Piżama w paski, 2022

akryl, płótno, 60 x 40 cm, sygn. u dołu: Ł

Marina nr 54, 2015

fotografia kolekcjonerska kolor, cyfrowa, papier Hahnemühle Photo Rag Baryta 315g (semi-flash), papier archiwalny bezkwasowy, 40 x 40 cm (kompozycja), arkusz: 50 x 50 cm, 1/5, sygn. na licu i odwrocie. Dołączony autorski certyfikat autentyczności. Praca nagrodzona: I NAGRODA w konkursie ogólnopolskim „Legenda morska w obiektywie‘2018“, Gdyńskie Centrum Filmowe 2018

Blue sky, 2022

olej, płótno, 90 x 60 cm, sygn. p.d.: Ms

On puszcza do Ciebie oczko, 2022

akwarela, papier, 53 x 35 cm, w oprawie: 70 x 50 cm, sygn. p.d.: 04.07. 2022 Niusza

Lato, 2022

olej, płótno, 60 x 40 cm, sygn. p.d.: LIDIA WNUK 2022

Cena: 750

Słoneczna meduza, 2022

olej, płótno, 80 x 70 cm, sygn. p.d.: E.BOUKOURBANE

Nicolas Wicher (ur. 1989)

O brzasku, 2022

akryl, płótno, 60 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Skała, 2022

technika mieszana (akryl, spray), płótno, 90 x 60 cm, sygn. p.d.: Filip Warzecha oraz na odwrocie

Przeczucie, 2022

olej, płótno, 80 x 120 cm, sygn. p.d.: M. Siwiec 2022

Bathed in the reflections of sunset, 2021

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Kwiat Otchłani, 2022

akryl, płótno, 110 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Tribal 8, 2021

akryl, technika własna, płótno, 110 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Złota godzina, wybrzeże Italii, 2022

technika mieszana (olej, płatki złota), płótno, 75 x 115 cm, sygn. p.d.: M. Kurek

Mlecze i dmuchawce, 2008

olej, płótno, 35 x 25 cm, sygn. p.d.: A. Piórek

Kot-eł, 2021

akryl, płótno, 60 x 50 cm, sygn. l.g.: Baranowski 43:21

Wspomnienie Toskanii, 2022

technika mieszana (olej, akryl), płótno, 120 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Radosław Kurzeja (ur. 1987)

Powidoki słońca, 2022

technika mieszana (akwarela, cienkopis), papier, 12 x 17,5 cm, sygn. na odwrocie

Letni spokój, 2022

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 40 x 30 cm, sygn. p.d.: Świgulska

W objęciach morza, 2022

technika mieszana (akryl, pasta pozłotnicza), płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: HCh2022

Pierwsze promienie, 2020

akryl, płótno, 40 x 50 cm, sygn. p.d.: A. Grabowski 2020.

W Blasku Słońca, 2022

akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena: 350

Uliczka VI / Międzychód, 2022

akryl, płótno, 90 x 60 cm, sygn. l.d.: KDOROBA2022

Cena: 750

Gasnący dzień. Pejzaż nadmorski, 2014

olej, płótno, 61 x 80 cm, sygn. p.d.: Kinga Wnuk

Warszawa 2022/08/22

Helios, 2022

Warszawa 2022/08/22

Eder, 2022

Warszawa 2022/08/22

Angelika Mus-Nowak (ur. 1990)

Warszawa 2022/08/22

Agnieszka Kowalska (ur. 1981)

Diana Triformis, 2022

Warszawa 2022/08/22

Abstraction, 2022

Warszawa 2022/08/22

Plaża, 2022

Warszawa 2022/08/22

Tatry pełne słońca, 2022

Warszawa 2022/08/22

Joanna Buszko (ur. 1980)

Etery, 2022

Warszawa 2022/08/22

Słoneczne regaty, 2022

Warszawa 2022/08/22

Miejsca nieznane VII, 2022

Warszawa 2022/08/22

Warszawa 2022/08/22

Globalne ocieplenie, 2021

Warszawa 2022/08/22

Annata Bartos (pseud.

Ardour (Żar), 2022

Warszawa 2022/08/22

Iryna Harasym (ur. 1980)

Kompozycja II, 2022

Warszawa 2022/08/22

Natalia Spyrka (ur. 1995)

Butoh III, 2020

Warszawa 2022/08/22

Miejsce 47, 2014

Warszawa 2022/08/22

Pożądanie, 2022

Warszawa 2022/08/22

Łukasz Sysło (ur. 1993)

Piżama w paski, 2022

Warszawa 2022/08/22

Marina nr 54, 2015

Warszawa 2022/08/22

Blue sky, 2022

Warszawa 2022/08/22

Warszawa 2022/08/22

Lato, 2022

Warszawa 2022/08/22

Słoneczna meduza, 2022

Warszawa 2022/08/22

Nicolas Wicher (ur. 1989)

O brzasku, 2022

Warszawa 2022/08/22

Skała, 2022

Warszawa 2022/08/22

Przeczucie, 2022

Warszawa 2022/08/22

Warszawa 2022/08/22

Kwiat Otchłani, 2022

Warszawa 2022/08/22

Tribal 8, 2021

Warszawa 2022/08/22

Warszawa 2022/08/22

Mlecze i dmuchawce, 2008

Warszawa 2022/08/22

Kot-eł, 2021

Warszawa 2022/08/22

Wspomnienie Toskanii, 2022

Warszawa 2022/08/22

Radosław Kurzeja (ur. 1987)

Powidoki słońca, 2022

Warszawa 2022/08/22

Letni spokój, 2022

Warszawa 2022/08/22

W objęciach morza, 2022

Warszawa 2022/08/22

Pierwsze promienie, 2020

Warszawa 2022/08/22

W Blasku Słońca, 2022

Warszawa 2022/08/22

Uliczka VI / Międzychód, 2022

Warszawa 2022/08/22

    Limit ceny