Aukcja „W Blasku Słońca” – 11 sierpnia 2021 r. godz. 19:30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem Aukcji “W Blasku Słońca”, która trwa na portalu Onebid.pl. To kolejna z tematycznych licytacji, przygotowanych przez Pragalerię, podczas których można zakupić starannie wyselekcjonowane dzieła artystów młodego i średniego pokolenia, w niezwykle okazyjnych cenach wywoławczych. Tym razem mamy przyjemność zaprezentować bogatą ofertę prac, w których szczególną rolę odgrywa światło słoneczne oraz jego fascynująca zmienność, zależna od pory dnia i warunków atmosferycznych.

Licytacja odbędzie się 11 sierpnia (środa), o godz.: 19:30.

Birdie, 2021

olej, płótno, 80 x 90 cm, sygn.l.d.: E.BOUKOURBANE

Prowansja XXX, 2018

olej, płótno, 50 x 70 cm, sygn. p.d.: Karczmarski

Cena wywoławcza: 500

Chwila, 2021

technika mieszana (kolaż, kredki, promarkery, złoty marker), karton, 45 x 34 cm (arkusz), w oprawie: plus passe-partout i drewniana rama w złotym kolorze 54 x 44 cm), sygn. p.d.: ŻanetaGBiernat

Pejzaż wiślany XX - zachód słońca, 2021

olej, płótno, 30 x 30 cm, sygn. p.d.: JK Hudzik '21

Cena wywoławcza: 500

Stanisław KORTYKA (ur. 1943)

Obłok nad ścierniskiem, 2009

olej, płótno, 50 x 50 cm, sygn. p.d.: St. Kortyka 09

Magdalena Jakubowska (ur. 1995)

Martwa no 6, 2021

olej, płótno, 70 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 800

Human 2021-1, 2021

technika mieszana (algrafia, akryl), papier Fabriano, 61 x 42 cm (kompozycja), 70 x 50 cm (arkusz), 3/30, sygn. p.d.: Jolanta Johnsson

Niepamięć, 2020

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 40 x 40 cm, sygn. po lewej stronie: Marszałł 2020

Blaze, 2021

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 1000

Obeliski, 2021

olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: f. łoziński 2021

Iwona Birenbaum-Sacharz (ur. 1983)

Ona niebieska, 2021

akryl, płótno, 50 x 70 cm, sygn. p.d.: IW'21

10 o’clock, 2021

akryl, płótno, 79 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Nosorożec Mały, model "Kosmos", 2021

ceramika szkliwiona i złocona 24k złotem, ok. 25 x 15 x 10 cm, sygn. i numerowany od spodu: 107/2021

Cena wywoławcza: 900

Po upalnym dniu słońce zachodzi. Pejzaż z katedrą, 2021

technika mieszana (tusz, akwarela), papier akwarelowy, 30 x 42 cm, w oprawie (passe-partout i rama) 42 x 50 cm, sygn. p. d.: Dawid Masionek

Gorący dzień lata, z cyklu: "Toskania", 2021

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: Luiza Los P. 21

One summer, 2021

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: M. Rakoczy 2021

Cena wywoławcza: 600

Marlena Kaczerska (ur. 1993)

Summer vogue, 2021

akryl, płótno, 120 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 600

Cytryny - smak lata, 2003

olej, płótno, 38 x 65 cm, sygn. p.d.: Lipska '03

Cena wywoławcza: 550

Santorini, 2021

akryl, płótno, 50 x 60 cm, sygn. p.d.: Piekut D. 2021

Cena wywoławcza: 1000

Ciepła atmosfera, 2021

olej, płótno 3D, 100 x 70 cm, sygn. l.d.: Ms

Wiktoria Nowotna (ur. 2000)

Antek_Kwariusz, 2021

akwarela, papier, 70 x 50 cm, w oprawie: 92 x 71 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 550

Lato / Komorebi, 2020

fotografia kolekcjonerska kolor, wydruk na papierze archiwalnym, Hahnemuhle Photo Rag Baryta 315g (semi-flash), papier archiwalny, bezkwasowy, 40 x 40 cm (w świetle obrazu), arkusz 50 x 50 cm, 1/5, sygn. na froncie l.d. i na odwrocie

Cena wywoławcza: 600

Szymon Poloczek (ur. 1994)

Tkliwość, 2021

olej, płótno, 90 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 900

Grecki raj miodowo-tymiankowy, 2021

akwarela, papier, 14 x 27 cm (arkusz), wymiar wraz z passe-partou i ramą: 25 x 38 cm, sygn. p.d.: A.Piotrowiak

Cena wywoławcza: 600

Przejażdżka, 2021

akryl, płótno, 70 x 90 cm, sygn. p.d.: Ryś 2021

Cena wywoławcza: 700

Portret na złotym tle, 2021

olej, płótno, 30 x 24 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Cyprysy, 2021

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn.p.d.: KDOROBA2021

Cena wywoławcza: 900

Cote d'Azur 2.0., 2021

akryl, technika własna, płótno, 120 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 800

Bezwiednie, 2021

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d. Karina Góra

Słoneczne prześwity, 2021

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: A Fronczak 21r

Cena wywoławcza: 1200

Wplątane w słońce. Nasturcje, 2021

technika mieszana (tusz, szlagmetal), naturalny papier, 38 x 27 cm, w oprawie (passe-partout i rama) 50 x 40 cm, sygn. p.d.: p. d. K. Kabzińska-M 2021

Lawendowa Prowansja, 2021

akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: A. Grabowski 2021 r.

Artur Borkowski (ur. 1965)

Powolne falowanie, 2021

akryl, płótno, 90 x 70 cm, sygn. p.d.: AB 2021

Cena wywoławcza: 800

Las III, 2021

olej, płótno, 70 x 70 cm, sygn p.d.: LIDIA WNUK 2021

Cena wywoławcza: 1000

Złote podróże, 2021

akryl, płótno lniane, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: A.Stępień 2021

Cena wywoławcza: 550

Wieczór, 2021

Cena wywoławcza: 550

Dandelions, 2021

technika mieszana (olej, akryl), płótno,70 x 100 cm, w oprawie: 88 x 118 cm, sygn. p.d. Sandecka-Ląkocy'21

Zamki na piasku, 2021

akryl, płótno, 50 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Old Land, 2021

technika mieszana (tusz, farba akrylowa), płótno, 90 x 70 cm, sygn. p.d.: monogramem. Obraz inspirowany filmem "Salto" ze znakomitą kreacją Zbyszka Cybulskiego.

Letnia bryza, 2021

technika mieszana (olej, akryl, szlagmetal), płótno, 90 x 90 cm, sygn. p.d.: A.Kappa

Pejzaż podlaski znad Supraśli, 2020

akryl, płótno, 100 x100 cm, sygn. na odwrocie

BMW, 2021

akryl, płótno, 30 x 50 cm, sygn. p.d.: WW

Cena wywoławcza: 350

akryl, płótno, 75 x 115 cm, sygn. p.d.: WFraczek2021r

Cena wywoławcza: 700

Exotic holiday, 2021

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: DRaczynska

Cena wywoławcza: 650

Czas zatrzymany, czas odnaleziony - Santorini, 2021

olej, płótno, 90 x 90 cm, sygn. p.d.: M. Kurek

Ściana 9, 2000

olej, płótno, 50 x 70 cm, sygn. p.d.: KK00

Cena wywoławcza: 700

Karen Broyan (ur. 1986)

New York Sunset, 2021

olej, płótno, 65 x 54 cm, sygn. p.d.: K. B.

Cena wywoławcza: 750

Nad morzem. Zachód, 2014

olej, płótno, 35 x 45 cm, sygn. p.d.: Kinga Wnuk

Cena wywoławcza: 500

Grażyna Kilanowicz- Barecka (ur. 1955)

Kompozycja nr 4, z cyklu: "Ponad dachami", 2021

akryl, płótno, 60 x 70 cm, sygn. p.g.: GKilzbar 2021

Cena wywoławcza: 1100

Where Sun Meets Waterfall, 2021

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. l.d.: K.Plotnikow

Dona, 2021

akryl, płótno, 85 x 61 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 700

Nadmorskie czekoladowe love, 2021

technika mieszana (olej, akryl), płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 700

Dariusz Górski (ur. 1978)

Dłonie, 2021

pastel olejna, karton, 70 x 50 cm, w oprawie: 72,5 x 52,5 cm, sygn. po lewej stronie: D. Górski

Cena wywoławcza: 650

Tukan, 2021

technika mieszana (akryl, złota farba, brokat), płótno, 60 x 50 cm, sygn. p.d.: Anna Piórek 21

Cena wywoławcza: 750

Ognisty czar, 2021

technika mieszana (akryl, szlagmetal, technika własna), płótno, 115 x 75 cm, sygn. p.d.: Mariola Świgulska Senna 2021

Cena wywoławcza: 600

Przystanek słońce, 2021

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d.: R. Gitkiewicz

Cena wywoławcza: 550

Ilona Woźniak (ur. 1964)

Rozpalone słońcem, 2019

olej, płótno, 40 x 50 cm, sygn. na odwrocie: "I.W."

Cena wywoławcza: 500

Warszawa 2021/08/11

Birdie, 2021

Warszawa 2021/08/11

Prowansja XXX, 2018

Warszawa 2021/08/11

Chwila, 2021

Warszawa 2021/08/11

Warszawa 2021/08/11

Stanisław KORTYKA (ur. 1943)

Obłok nad ścierniskiem, 2009

Warszawa 2021/08/11

Martwa no 6, 2021

Warszawa 2021/08/11

Human 2021-1, 2021

Warszawa 2021/08/11

Niepamięć, 2020

Warszawa 2021/08/11

Blaze, 2021

Warszawa 2021/08/11

Obeliski, 2021

Warszawa 2021/08/11

Ona niebieska, 2021

Warszawa 2021/08/11

10 o’clock, 2021

Warszawa 2021/08/11

Warszawa 2021/08/11

Warszawa 2021/08/11

Warszawa 2021/08/11

One summer, 2021

Warszawa 2021/08/11

Marlena Kaczerska (ur. 1993)

Summer vogue, 2021

Warszawa 2021/08/11

Cytryny - smak lata, 2003

Warszawa 2021/08/11

Santorini, 2021

Warszawa 2021/08/11

Ciepła atmosfera, 2021

Warszawa 2021/08/11

Wiktoria Nowotna (ur. 2000)

Antek_Kwariusz, 2021

Warszawa 2021/08/11

Lato / Komorebi, 2020

Warszawa 2021/08/11

Szymon Poloczek (ur. 1994)

Tkliwość, 2021

Warszawa 2021/08/11

Warszawa 2021/08/11

Przejażdżka, 2021

Warszawa 2021/08/11

Portret na złotym tle, 2021

Warszawa 2021/08/11

Cyprysy, 2021

Warszawa 2021/08/11

Cote d'Azur 2.0., 2021

Warszawa 2021/08/11

Bezwiednie, 2021

Warszawa 2021/08/11

Słoneczne prześwity, 2021

Warszawa 2021/08/11

Warszawa 2021/08/11

Lawendowa Prowansja, 2021

Warszawa 2021/08/11

Artur Borkowski (ur. 1965)

Powolne falowanie, 2021

Warszawa 2021/08/11

Las III, 2021

Warszawa 2021/08/11

Złote podróże, 2021

Warszawa 2021/08/11

Wieczór, 2021

Warszawa 2021/08/11

Dandelions, 2021

Warszawa 2021/08/11

Zamki na piasku, 2021

Warszawa 2021/08/11

Old Land, 2021

Warszawa 2021/08/11

Letnia bryza, 2021

Warszawa 2021/08/11

Warszawa 2021/08/11

BMW, 2021

Warszawa 2021/08/11

Warszawa 2021/08/11

Exotic holiday, 2021

Warszawa 2021/08/11

Warszawa 2021/08/11

Ściana 9, 2000

Warszawa 2021/08/11

Karen Broyan (ur. 1986)

New York Sunset, 2021

Warszawa 2021/08/11

Nad morzem. Zachód, 2014

Warszawa 2021/08/11

Warszawa 2021/08/11

Warszawa 2021/08/11

Dona, 2021

Warszawa 2021/08/11

Warszawa 2021/08/11

Dariusz Górski (ur. 1978)

Dłonie, 2021

Warszawa 2021/08/11

Tukan, 2021

Warszawa 2021/08/11

Ognisty czar, 2021

Warszawa 2021/08/11

Przystanek słońce, 2021

Warszawa 2021/08/11

Ilona Woźniak (ur. 1964)

Rozpalone słońcem, 2019

    Limit ceny