Aukcja „Świat Fantazji” – 7 kwietnia 2021 r. godz.: 19:30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem Aukcji “Świat Fantazji”, która trwa na portalu Onebid.pl.
To kolejna z tematycznych licytacji, przygotowanych przez Pragalerię, podczas których można zakupić starannie wyselekcjonowane dzieła artystów młodego i średniego pokolenia, w niezwykle okazyjnych cenach wywoławczych. Tym razem, mamy przyjemność zaprezentować ofertę prac inspirowanych surrealizmem, realizmem magicznym, światem snów i marzeń.

Licytacja odbędzie się 7 kwietnia (środa), o godz.: 19:30.

Eating the other half, 2021

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.g.: K.Płotnikow

Jednorożec, z serii "Fantastyczne Zwierzęta", 2019

ceramika szkliwiona, zdobiona naszkliwnie, złocona 24k złotem, 40 x 29 x 13 cm, sygn. i numerowany od spodu

I Can Fly, 2021

akryl, płótno, 110 x 110 cm, sygn. p.d.: Laura Lis

Portret w połowie, 2021

technika własna (karton klejony, monotypia, kolaż), 50 x 50 cm, sygn. p.d.: Johnsson 2021

Cena wywoławcza: 700

Dziewczyna w kąpieli, 2021

akryl, płótno, 60 x 50 cm, sygn. l.d.: AL

Cena wywoławcza: 500

Jutro poniedziałek, 2018

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.: ENaj

Cena wywoławcza: 500

Plan B, 2021

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. l.d.: Ryś 2021.

Wolność, 2021

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. l.d.: DR oraz na odwrocie

Cena wywoławcza: 600

technika mieszana (akryl, liquidpainting, pasty strukturalne, lakier), płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Annata (pseud., ur. 1986)

Voice of the Ocean, 2021

akryl, płótno, 60 x 50 cm, sygn. na boku: Annata 2021

Cena wywoławcza: 400

Travel, 2020

technika mieszana (akryl, olej), płótno, 61 x 76 cm, sygn. p.d.: monogamem Zb

Mateusz Kędziora (ur. 1983)

Twierdza, 2017-2021

olej, sklejka, 90 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 750

Poskromienie Złośnicy, 2021

technika mieszana (akryl, kredka akwarelowa), płótno, 60 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Zimorodek, 2021

olej, płyta, 40 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Drzewo Yggdrasil, 2020

technika mieszana (olej, akryl), płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: monogramem

Aqua Allegoria, 2021

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: M. Siwiec 2021

Cena wywoławcza: 900

Cnota terroru, 2015

akwaforta, sucha igła, akryl, papier, arkusz: 78,4 x 59,4, odcisk płyty: 57,6 x 48,1, sygn. p.d. Kacper Bożek XV / XXI

Cena wywoławcza: 1000

Bartłomiej Górecki (ur. 1992)

Autumn, 2021

akryl, płótno, 60 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Bajka, 2020

akryl, papier, 20 x 20 cm (arkusz), naklejone na passe-partout o wymiarach: 28 x 28 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 200

Gwiaździsta noc, 2020

olej, płótno, 80 x 70 cm, sygn. p.d.: F. Łoziński

Gerald the giraffe, 2020

akryl, płótno, 60 x 50 cm, sygn. p.d.: DRaczyńska

Weronika Hempel (ur. 1994)

Fireflies II, 2021

akryl, płótno, 130 x 110 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Życie oceanu in red, 2003

olej, płótno, 34 x 18 cm, w oprawie: 43 x 27 cm, sygn. p.d.: Lipska

Joanna Ostrowska (ur. 1979)

Four visions, 2020

akryl UV, płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.: Jo

Cena wywoławcza: 600

W podróży na kraniec świata, 2021

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2021

Maja Woźniak (ur. 1996)

Cisza, 2021

akryl, płótno, 90 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 600

Guardian, 2020

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d.: Karina Góra

Cena wywoławcza: 900

Abstract, tryptyk, 2020

technika mieszana (akryl, olej, złoto), płótno, 40 x 30 (x3) cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 300

Schemat 7, 2018

olej, płótno, 90 x 60 cm, sygn. p.d.: YA18

Cena wywoławcza: 1500

292, 2017

intaglio, papier, 25 x 29,7 cm (kompozycja), 39 x 42 cm (arkusz), sygn. p.d.: Kołakowska '17

Otchłań barw, 2021

akryl, płótno, 90 x 90 cm, sygn. l.d. :A.Stępień 2021

Cena wywoławcza: 900

Czerwony pantofelek, 2021

olej, płótno, 41 x 38 cm, sygn. p.d.: K. Krzyszczyk

Cena wywoławcza: 500

Vanitas, 2021

olej, płótno 3D, 90 x 90 cm, sygn. p.d.: M.Hettich-Uryszek `20

Cena wywoławcza: 700

Janina Plewa (ur. 1953)

Woda, 2021

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.: Plewa J 2021

Cena wywoławcza: 500

Zaczarowany ogród, 2021

technika mieszana (olej, akryl, szlagmetal), płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: A.Kappa

Cena sprzedaży: 14000

Underwater Dream 5, 2021

tusze alkoholowe, papier syntetyczny, 30 x 20 cm, w oprawie: 41 x 31 cm, sygn. i dat. na odwrocie

Polak codzienny, 2021

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 800

Fight of organism, dyptyk, 2020

technika mieszana, płótno, 50 x 100 cm (całość), każda z części: 50 x 50, sygn. p.d.: Anna Piórek

Cena wywoławcza: 800

Pochmurne niebo VII, 2021

olej, płótno, 60 x 50 cm, sygn. p.d.: LIDIA WNUK 2021

Cena wywoławcza: 700

Trzy kolory: biały, czerwony, niebieski..., 2021

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: M. Kurek

Do źródła I - Gdzie jest Jonasz?, 2019

technika mieszana, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: E.Ponińska ' 2019

Cena wywoławcza: 900

Śniadanie pawia, 2019

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: Celina Litke 2019

Henryka Mickiewicz (pseud., ur. 1991)

Pejzaż wiejski z rzeką, 2021

technika własna, płótno, 60 x 94 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Pomiędzy, 2020

akryl, płótno, 86 x 61 cm, sygn. p.d.: A.Maciaszek 2020

Cena wywoławcza: 400

Agnieszka Bednarska (ur. 1988)

Bachantka, 2015

olej, płótno, 160 x 100 cm, w oprawie: 167 x 107 cm, sygn. na odwrocie: Agnieszka Dubiel 2015

Cena wywoławcza: 2000

Inni, 2019

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.:Baranowski 8:19

Cena wywoławcza: 1000

Warszawa 2021/04/07 godz.

Eating the other half, 2021

Warszawa 2021/04/07 godz.

Warszawa 2021/04/07 godz.

Laura Lis (pseud.

I Can Fly, 2021

Warszawa 2021/04/07 godz.

Portret w połowie, 2021

Warszawa 2021/04/07 godz.

Dziewczyna w kąpieli, 2021

Warszawa 2021/04/07 godz.

Jutro poniedziałek, 2018

Warszawa 2021/04/07 godz.

Plan B, 2021

Warszawa 2021/04/07 godz.

Wolność, 2021

Warszawa 2021/04/07 godz.

Warszawa 2021/04/07 godz.

Annata (pseud.

Voice of the Ocean, 2021

Warszawa 2021/04/07 godz.

Travel, 2020

Warszawa 2021/04/07 godz.

Mateusz Kędziora (ur. 1983)

Twierdza, 2017-2021

Warszawa 2021/04/07 godz.

Poskromienie Złośnicy, 2021

Warszawa 2021/04/07 godz.

Zimorodek, 2021

Warszawa 2021/04/07 godz.

Drzewo Yggdrasil, 2020

Warszawa 2021/04/07 godz.

Aqua Allegoria, 2021

Warszawa 2021/04/07 godz.

Cnota terroru, 2015

Warszawa 2021/04/07 godz.

Bartłomiej Górecki (ur. 1992)

Autumn, 2021

Warszawa 2021/04/07 godz.

Bajka, 2020

Warszawa 2021/04/07 godz.

Gwiaździsta noc, 2020

Warszawa 2021/04/07 godz.

Gerald the giraffe, 2020

Warszawa 2021/04/07 godz.

Weronika Hempel (ur. 1994)

Fireflies II, 2021

Warszawa 2021/04/07 godz.

Życie oceanu in red, 2003

Warszawa 2021/04/07 godz.

Joanna Ostrowska (ur. 1979)

Four visions, 2020

Warszawa 2021/04/07 godz.

Warszawa 2021/04/07 godz.

Maja Woźniak (ur. 1996)

Cisza, 2021

Warszawa 2021/04/07 godz.

Guardian, 2020

Warszawa 2021/04/07 godz.

Abstract, tryptyk, 2020

Warszawa 2021/04/07 godz.

Schemat 7, 2018

Warszawa 2021/04/07 godz.

292, 2017

Warszawa 2021/04/07 godz.

Otchłań barw, 2021

Warszawa 2021/04/07 godz.

Czerwony pantofelek, 2021

Warszawa 2021/04/07 godz.

Vanitas, 2021

Warszawa 2021/04/07 godz.

Janina Plewa (ur. 1953)

Woda, 2021

Warszawa 2021/04/07 godz.

Zaczarowany ogród, 2021

Warszawa 2021/04/07 godz.

Underwater Dream 5, 2021

Warszawa 2021/04/07 godz.

Polak codzienny, 2021

Warszawa 2021/04/07 godz.

Warszawa 2021/04/07 godz.

Pochmurne niebo VII, 2021

Warszawa 2021/04/07 godz.

Warszawa 2021/04/07 godz.

Warszawa 2021/04/07 godz.

Śniadanie pawia, 2019

Warszawa 2021/04/07 godz.

Henryka Mickiewicz (pseud.

Pejzaż wiejski z rzeką, 2021

Warszawa 2021/04/07 godz.

Pomiędzy, 2020

Warszawa 2021/04/07 godz.

Bachantka, 2015

Warszawa 2021/04/07 godz.

Inni, 2019

    Limit ceny