Aukcja „Świat Fantazji” – 29 czerwca 2022 r. godz. 19:30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem Aukcji “Świat Fantazji”, która trwa na portalu Onebid.pl.

To kolejna z tematycznych licytacji, przygotowanych przez Pragalerię, podczas których można zakupić starannie wyselekcjonowane dzieła artystów młodego i średniego pokolenia, w niezwykle okazyjnych cenach wywoławczych. Tym razem, mamy przyjemność zaprezentować ofertę prac inspirowanych surrealizmem, realizmem magicznym, światem snów i marzeń.

Licytacja odbędzie się 29 czerwca (środa), o godz. 19:30.

Joanna Buszko (ur. 1980)

Vertigo, 2022

technika mieszana (akryl, olej), płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: J. Buszko '22

Cena wywoławcza: 1800

Wąsy mistrza, 2022

technika mieszana (drewno - lipa, miedź, stal), 33 x 20 x 29 cm, sygn. z tyłu rzeźby: Mihran 2022

Jasnowidz, 2021

akryl, płótno, 100 x 75 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 700

Agnieszka Kowalska (ur. 1981)

Bełchatów 2049, 2022

akwarela, papier akwarelowy 100% bawełna 300g/m2 Saunders, 31 x 41 cm, sygn. p.d.: A. Kowalska '22

Monika Marchewka (ur. 1988)

Bluszcz, 2017

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Tulip 1 (After Diadumenos by Polyclitus), 2022

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: piktogram rogów

Cena wywoławcza: 500

Otworzę okno, 2022

technika mieszana (akryl, pastel), płótno, 90 x 50 cm, sygn. p.d.: Karina Góra

Cena wywoławcza: 400

Kamil Niewiński (ur. 1994)

Lemur, 2018

olej, płótno, 60 x 60 cm, sygn. p.d.: Niewiński 2018

Cena wywoławcza: 600

Blue fantasy, 2019

akryl, płótno, 70 x 60 cm, sygn. p.d.: A. Grabowski 2021 r.

Cena wywoławcza: 500

Najlepsi Przyjaciele, 2020

akryl, płótno, 80 x 100 cm, sygn. l.d.: Adamczak 2020

Cena wywoławcza: 400

Gracz, 2020

brąz, drewno, marmur, 35 x 14 x 10 cm, sygn. na podstawie: KIZ

Patrycja Dyląg (ur. 1982)

Denti di leone, 2022

akryl, płótno, 60 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Wielorybnicy, 2022

akryl, płótno, 30 x 70 cm, sygn. p.d.: mm

Cena wywoławcza: 400

Robert Znajomski (1968-2021)

Kreski i kreseczki, 2020

tusz, papier, 19 x 27 cm

Moon Lady, 2022

rzeźba ceramiczna szkliwiona, biała z czarnymi kropkami, 30 x 14 x 27 cm, sygn. od środka: logo ROKO

Cena wywoławcza: 900

Wyrocznia, 2019

akryl, płótno, 71 x 71 cm, sygn. p.d.: Marszałł 2019

Cena wywoławcza: 500

Artur Kowalski (ur. 1983)

Purple Haze Wednesday, 2022

mieszane techniki rysunkowe (cienkopisy, markery), papier, 29,5 x 42 cm, sygn. na odwrocie

Być bliżej natury, 2022

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: KDOROBA2022

Cena wywoławcza: 900

Why not?, 2022

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: BK

Cena wywoławcza: 400

Marcin Armatys (ur. 1985)

Alternatywa, 2022

olej, płótno, 80 x 70 cm, sygn. p.d.: Marcin Armatys 2022

Anna Marciniak (ur. 1984)

Syrena, 2022

olej, płótno, 35 x 28 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 350

Radosław Kurzeja (ur. 1987)

Pejzaż, 2020

technika mieszana (gwasz, tusz), papier do akwareli, 24 x 20 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 250

Zaróżowiony, 2022

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. l.d.: Stanisz 2022

Wycieszka 4, 2018

olej, płótno, 50 x 70 cm, sygn. p.d.: KK18

Pines by the ocean shore, 2022

akryl, płótno, 50 x 70 cm, sygn. na odwrocie

T h o u g h t f u l & G r a c e f u l, 2022

technika mieszana (olej, akryl), płótno, 93 x 73 cm, sygn. p.d.: DJ

Cena wywoławcza: 1200

Eugeniusz ŚLUSARSKI (ur. 1947)

Zatoka, 2021

olej, płótno, 50 x 70 cm, sygn. p.d.: Ślusarski Eug.

Cena wywoławcza: 1000

Anna Grudzień (pseud., ur. 1979)

Cukierkowy zawrót głowy, 2022

akryl, płótno, 80 x 50 cm, sygn. p.d.: AG

Dwa jeziora II, 2022

tehnika mieszana (akryl, tusz), płótno, 90 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 1000

Blue boy, 2022

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. l.d.: monogramem oraz na odwrocie

Cena wywoławcza: 800

Czerwone maki, 2022

technika mieszana (olej, akryl), płótno, 70 x 60 cm, sygn. p.d.: ca

Cena wywoławcza: 800

Kura - na wybiegu, 2022

olej, płótno, 30 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 400

Magdalena Czaplicka- Dziaduch (pseud.: Helen, ur. 2000)

Rozwój wiadomości seksualnej, 2021

olej, płótno, 90 x 73 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 700

Romantyczna Fantazja, 2022

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 800

Rajskie ptaki, 2022

olej, płótno, 80 x 80 cm, sygn. l.d.: Ms

Cena wywoławcza: 1200

Michał Wawrzyniak (ur. 1978)

Piękna bestia, 2021

rzeźba upcyklingowa, metal spawany metodą MMA, 95 x 35 x 22 cm, sygn. z prawej strony: Michał Wawrzyniak, 2021 (ręczny grawerunek)

Marzenia, 2022

olej, płótno, 50 x 50 cm, sygn. p.d.: K.Krzyszczyk

Cena wywoławcza: 600

Izabela Ro (pseud., Izabela Nowakowska, ur. 1976)

Setki serc, 2022

technika mieszana (akryl, flamastry), płótno, 120 x 120 cm, sygn. na boku: "Setki serc", Izabela Ro, 2022r. oraz na odwrocie

Cena wywoławcza: 1200

Ucieczka Syreny, 2022

płyta malarska, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: Nataczej

Cena wywoławcza: 600

W złotym słońcu, 2022

technika mieszana (olej, akryl, szlagmetal), płótno, 40 x 40 cm, sygn. p.d.: A.Kappa

Tranx 5, 2022

akryl, karton, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 600

Origins - Nebula I, 2022

akryl, technika własna, płótno, 40 x 50 cm, sygn. p.d.: RP 2022

Mysterious space 5, 2021

tusze alkoholowe, papier syntetyczny, 30 x 20 cm, oprawiony w białe passe-partout i czarną metalową ramę: 40 x 30 cm, sygn. na odwrocie

Królewna, 2021

technika mieszana (akryl, olej, szlagmetal), płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: K Plewa 2021

Cena wywoławcza: 700

Przystań szczęścia , 2022

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. l.d.: A.Stępień 2022

Kali Katharsis (ur. 1987)

Matka, 2017

technika mieszana (tusz, akryl, pozłotko, brokat), papier, 50 x 70 cm, sygn. l.d.: Ka Katharsis

Cena wywoławcza: 300

Złotowłosa pędząca na ślimaku, 2022

akryl, płótno, 38,5 x 55 cm, sygn. p.d.: Mariola Świgulska Senna 2022

Cena wywoławcza: 600

Weronika Sobik (ur. 1988)

Lady monstera, 2022

akrryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. u dołu: WSobik

Cena wywoławcza: 500

Morskie opowieści, 2022

akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: E Seweryn 2022

Cena wywoławcza: 600

Zimowy sen, 2022

akryl, olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn.p.d.: H.Chajec 2022

Cena wywoławcza: 1000

W nieziemskim świetle (Katedra w Leon), 2022

technika mieszana (akwarela, cienkopisy kreślarskie), papier akwarelowy, 42 x 30 cm, w oprawie: 53 x 42 cm, sygn. p.d.: Dawid Masionek 2022

Cena wywoławcza: 450

Jestem jak dotyk poranka, 2021

olej, płótno, 90 x 80 cm, sygn. l.d.: E.BOUKOURBANE

Cena wywoławcza: 1500

Najczysztsza lekkość bytu, 2021

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. l.g.: Baranowski 11:21

Cena wywoławcza: 1000

Daryna Nesterenko (ur. 2000)

Life and it's absence, 2022

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 900

Mather Vader, 2021

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. w guziczku sukienki: EM oraz na odwrocie

Cena wywoławcza: 2500

Nastazja Staniszewska (ur. 1996)

The secret life of Franciszka, 2020

monotypia, papier, 70 x 100 cm, 1/1 (unikat). sygn. i opisana u dołu: The secret life of Franciszka”, monotypia, grafika warsztatowa, 2020, A. Nastazja Staniszewska,

Cena wywoławcza: 1600

Wyjście, 2021

akryl, płótno, 90 x 90 cm, sygn. p.d.: Ryś 2021

Cena wywoławcza: 700

Sebastian Andrzejewski (ur. 1975)

Potrójne tornado (monolit), 2022

olej, płótno, 50 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Warszawa 2022/06/29

Joanna Buszko (ur. 1980)

Vertigo, 2022

Warszawa 2022/06/29

Wąsy mistrza, 2022

Warszawa 2022/06/29

Jasnowidz, 2021

Warszawa 2022/06/29

Agnieszka Kowalska (ur. 1981)

Bełchatów 2049, 2022

Warszawa 2022/06/29

Monika Marchewka (ur. 1988)

Bluszcz, 2017

Warszawa 2022/06/29

Warszawa 2022/06/29

Otworzę okno, 2022

Warszawa 2022/06/29

Kamil Niewiński (ur. 1994)

Lemur, 2018

Warszawa 2022/06/29

Blue fantasy, 2019

Warszawa 2022/06/29

Najlepsi Przyjaciele, 2020

Warszawa 2022/06/29

Gracz, 2020

Warszawa 2022/06/29

Patrycja Dyląg (ur. 1982)

Denti di leone, 2022

Warszawa 2022/06/29

Wielorybnicy, 2022

Warszawa 2022/06/29

Robert Znajomski (1968-2021)

Kreski i kreseczki, 2020

tusz, papier, 19 x 27 cm

Warszawa 2022/06/29

Moon Lady, 2022

Warszawa 2022/06/29

Wyrocznia, 2019

Warszawa 2022/06/29

Artur Kowalski (ur. 1983)

Purple Haze Wednesday, 2022

Warszawa 2022/06/29

Być bliżej natury, 2022

Warszawa 2022/06/29

Why not?, 2022

Warszawa 2022/06/29

Marcin Armatys (ur. 1985)

Alternatywa, 2022

Warszawa 2022/06/29

Anna Marciniak (ur. 1984)

Syrena, 2022

Warszawa 2022/06/29

Radosław Kurzeja (ur. 1987)

Pejzaż, 2020

Warszawa 2022/06/29

Zaróżowiony, 2022

Warszawa 2022/06/29

Wycieszka 4, 2018

Warszawa 2022/06/29

Warszawa 2022/06/29

Warszawa 2022/06/29

Zatoka, 2021

Warszawa 2022/06/29

Cukierkowy zawrót głowy, 2022

Warszawa 2022/06/29

Dwa jeziora II, 2022

Warszawa 2022/06/29

Blue boy, 2022

Warszawa 2022/06/29

Czerwone maki, 2022

Warszawa 2022/06/29

Kura - na wybiegu, 2022

Warszawa 2022/06/29

Warszawa 2022/06/29

Romantyczna Fantazja, 2022

Warszawa 2022/06/29

Rajskie ptaki, 2022

Warszawa 2022/06/29

Michał Wawrzyniak (ur. 1978)

Piękna bestia, 2021

Warszawa 2022/06/29

Marzenia, 2022

Warszawa 2022/06/29

Setki serc, 2022

Warszawa 2022/06/29

Ucieczka Syreny, 2022

Warszawa 2022/06/29

W złotym słońcu, 2022

Warszawa 2022/06/29

Tranx 5, 2022

Warszawa 2022/06/29

Origins - Nebula I, 2022

Warszawa 2022/06/29

Mysterious space 5, 2021

Warszawa 2022/06/29

Królewna, 2021

Warszawa 2022/06/29

Przystań szczęścia , 2022

Warszawa 2022/06/29

Kali Katharsis (ur. 1987)

Matka, 2017

Warszawa 2022/06/29

Warszawa 2022/06/29

Weronika Sobik (ur. 1988)

Lady monstera, 2022

Warszawa 2022/06/29

Morskie opowieści, 2022

Warszawa 2022/06/29

Zimowy sen, 2022

Warszawa 2022/06/29

Warszawa 2022/06/29

Warszawa 2022/06/29

Warszawa 2022/06/29

Daryna Nesterenko (ur. 2000)

Life and it's absence, 2022

Warszawa 2022/06/29

Mather Vader, 2021

Warszawa 2022/06/29

Warszawa 2022/06/29

Wyjście, 2021

Warszawa 2022/06/29

    Limit ceny