Aukcja „Świat Fantazji” – 14 listopada 2022 r. godz. 19:30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem Aukcji “Świat Fantazji”, która trwa na portalu Onebid.pl.

To kolejna z tematycznych licytacji, przygotowanych przez Pragalerię, podczas których można zakupić starannie wyselekcjonowane dzieła artystów młodego i średniego pokolenia, w niezwykle okazyjnych cenach wywoławczych. Tym razem, mamy przyjemność zaprezentować ofertę prac inspirowanych surrealizmem, realizmem magicznym, światem snów i marzeń.

Licytacja odbędzie się 14 listopada (poniedziałek), o godz. 19:30.

Alchemical XII, 2022

technika mieszana (olej, akryl), płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: MChmielewska

Cena wywoławcza: 1200

Love, 2022

brąz, 20 x 15 x 10 cm, sygn. na spodzie: KIZ

Cena wywoławcza: 900

Podróż kosmiczna, 2022

akryl, papier, 29 x 21 cm, w oprawie: 41 x 31 cm, sygn. p.d.: monogramem oraz na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

P e r t i s, 2022

akryl, płótno, śr. 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 800

Zagubiony, 2012

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: Piekut D. 2012

Cena wywoławcza: 1500

Nie ma kwiatów bez deszczu, 2021

olej, płyta, 24 x 30 cm, sygn. p.d.: Edi Sen

Cena wywoławcza: 400

Eliza Ostojska (ur. 1978)

W stronę słońca, 2022

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. l.d.: logotypem OSTOJSKA

Cena wywoławcza: 700

Joanna Abra. (pseud., ur. 1986)

Night train through the Galaxy, 2022

olej, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: JA. '22

Cena wywoławcza: 800

Radosław Kurzeja (ur. 1987)

Na niebie - część druga, 2021

cienkopis, brystol, 50 x 35 cm, sygn. na odwrocie

Bound Wanderers: faith and fear, 2022

akryl, płótno, 70 x 60 cm, sygn. l.d.: Konstantyn Płotnikow

Freedom, z cyklu: "Portrety Królów", 2022

akryl, płótno, 80 x 120 cm, sygn. i opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 800

Pittura metafisica nr 21. After Giorgio de Chirico , 2022

fotografia kolekcjonerska kolor, cyfrowa, papier archiwalny Hahnemühle Photo Rag Baryta 315g (semi-flash), archival paper, acid-free, 40 x 40 cm (w świetle obrazu), arkusz: 50 x 50 cm, 1/5, sygn. na odwrocie. Dołączony autorski certyfikat autentyczności. Dat. 2022 / life time print 2022.

Cena wywoławcza: 1600

Wehikuł czasu III, 2022

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. l.d.: EK Edward Karczmarski

Cena wywoławcza: 1200

Sen, 2022

technika mieszana (akryl, olej), płótno, 90 x 60 cm, sygn. p.d.: Plewa 2022

Cena wywoławcza: 800

Paweł Kosior (ur. 1988)

Sobota w parku, 2022

olej, płótno, 76 x 51 cm, sygn. p.d.: Kosior P.

Cena wywoławcza: 1000

Circle No.4, 2021

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. l.d.: A. Grabowski 2021

Cena wywoławcza: 500

Dorota Potter (ur. 1973)

Dąb w parku, 2022

olej, płótno, 60 x 60 cm, sygn. p.d.: D. Potter

Cena wywoławcza: 600

Olga Szewczuk (ur. 1991)

The Cure for Soul, 2022

fotografia cyfrowa, wydruk na papierze, satyna, mat, 1/3, 50 x 33 cm, w oprawie: 62,5 x 45,5 cm, sygn. na odwrocie

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p. d.: WFrączek 2022 r

Cena wywoławcza: 500

Obłoki, 2022

olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: F. Łoziński

Misiek i sikorka, 2022

technika własna (akryl, spray), płótno, 80 x 100 cm, sygn. p.d.: Filip Warzecha

Cena wywoławcza: 800

Moon Lady, 2022

rzeźba ceramiczna szkliwiona, szara w czarno-białe kropki, 30 x 14 x 27 cm, pieczątka logo "ROKO" od środka rzeźby

Cena wywoławcza: 1000

Izabela Gałązka (ur. 1984)

Dystans, z cyklu: "Emotikony", 2019

akryl, płótno, 92 x 73 cm, sygn. p.d.: I. Gałązka '19

Cena wywoławcza: 1300*Do opłaty aukcyjnej doliczana jest opłata z tytułu droit de suite w wysokości 5%

Capri, 2021

olej, płótno, 80 x 80 cm, sygn. l.d.: A Piórek

Cena wywoławcza: 800

Literacka samotnia, 2022

technika mieszana (akryl, olej), płótno, 90 x 90 cm, sygn. p.d.: Natasza Mirak

Dorota Góralczyk (ur. 1980)

Pani w kapeluszu, 2019

akryl, płótno, 80 x 50 cm, sygn. p.d.: DG

Cena wywoławcza: 800

Izabela Ro (pseud., Izabela Nowakowska, ur. 1976)

Eksperyment II - Spotkanie SF, 2022

technika mieszana (akryl, flamastry), płótno, 110 x 110 cm, sygn. z boku ramy i na odwrocie: Eksperyment II - Spotkanie SF", Izabela Ro., 2022 r.

Cena wywoławcza: 800

Julia Janowska (ur. 1997)

Marzanna, 2022

akryl, płótno, 90 x 80 cm, sygn. p.d.: MARZANNA J.Janowska 2022

Cena wywoławcza: 900

Grzegorz Olejniczak (ur. 1968 )

Bałtyk, 2022

technika mieszana (akryl, olej), płótno, 60 x 50 cm, sygn. p.d.: GJ Olejniczak oraz na odwrocie

Cena wywoławcza: 700

Justyna Wanat-Tenerowicz (ur. 1974)

Rozmyślania IX, 2022

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: JWT

Cena wywoławcza: 1000

You are magical, zestaw prac, 2021

tusze alkoholowe, papier, 6 prac o wymiarach: 30 x 20 (każda), prace w oprawach passe-partout o wymiarach: 40 x 30 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 700

Krystyna Wiśniewska (ur. 1973)

KissOfThePurpleRose, 2022

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: KWiśniewska 2022

Cena wywoławcza: 1000

Bartłomiej Michał Górecki (ur. 1992)

Wieża Babel, 2022

akryl, płótno, 120 x 80 cm, sygn. p.d.: BMG oraz na odwrocie

Cena wywoławcza: 800

Iwona Molecka (ur. 1966)

Tomorrow will be fur with a horse, 2022

technika mieszana (akryl, assamblage), płótno, 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 600

Agnieszka Kowalska (ur. 1981)

Federacja nosorożców, 2022

akwarela, papier Akwarelowy 100% bawełna 300g/m2 Saunders, 48 x 36 cm, sygn. p.d.: Agnieszka Kowalska '22

Sen z ptakami, 2022

olej, płótno, 90 x 80 cm, sygn. l.d.: E.BOUKOURBANE

Cena wywoławcza: 1800

Maria Kucia-Albin (ur. 1956)

Jesienne spotkania, 2022

akryl, płótno, 80 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 1500

Kot, 2022

olej, płótno, 73 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Pejzaż abstrakcyjny I, 2022

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. l.d.: Ms

Cena wywoławcza: 800

Wakacje w Toskanii, 2022

technika mieszana (tusz, akryl, akwarela, szlagmetal), papier, 30 x 40 cm, w oprawie: 40 x 50 cm, sygn. p.d.: A. Kappa

Nowy pocałunek, 2021/2022

olej, płótno, 120 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Anna Chełmicka (ur. 1950)

Kwiaty, 1994

pastel, papier, 48,5 x 67 cm (w świetle passe-partout), w oprawie:73 x 89 cm, sygn. p.d.: ACH 94

Podwodne życzenie, 2021

akryl, płótno, 100 x 120 cm, sygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2021 r.

Cena wywoławcza: 900

Eugeniusz ŚLUSARSKI (ur. 1947)

Nostalgia, 2022

olej, płótno, 50 x 70 cm, sygn. p.d.: Ślusarski Eugeniusz

Cena wywoławcza: 1500

Koty, 2022

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: monogramem oraz na odwrocie

Miłosz Reiner (ur. 1984)

Magnolie, 2022

akryl, płótno, 120 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 1000

Przez wąwóz, 2022

technika mieszana (akryl, olej), płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: Marszałł 2022

Cena wywoławcza: 900

Miasto, 2019

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. l.d.: I.S. '19

Cena wywoławcza: 500

Byk, z cyklu: "W koło natury", 2022

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: A.Stępień 2022

Cena wywoławcza: 2000

Olga Pelipas (ur. 1988)

olej, płótno, 40 x 50 cm, sygn. l.d.: Pelipas

Cena wywoławcza: 900

Kaja Harnyś (ur. 1988)

technika mieszana (olej, akryl), płótno, 70 x 50 cm, sygn. l.d.: Kaja 22

Cena wywoławcza: 600

Robert Znajomski (1968-2021)

Dybuk, 2018

akryl, płótno, 120 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 1800

Noc, 2016

olej, płótno, 33 x 27 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 900

Fatamorgana, 2022

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: Stanisz 2022

Cena wywoławcza: 800

Po drugiej stronie ksiezyca, 2022

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: Laura

Cena wywoławcza: 700

Na temat drzewa, 2022

technika mieszana (akryl, tusz), płótno, 60 x 60 cm, sygn. p.d.: Nataczej

Cena wywoławcza: 800

Piotr Gola (ur. 1985)

Free, 2018

technika mieszana (olej, techniki cyfrowe - wydruk), płótno, 140 x 100 cm, sygn. p.d.: P. Gola

Burning Man II, 2021

akryl, płótno. 100 x 70 cm, sygn. p.d.: PZ oraz na odwrocie

Cena wywoławcza: 900

Mysterium Madonna, 2022

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 1500

Joanna Buszko (ur. 1980)

Where the hell is Alice?, 2022

akryl, płótno, 120 x 150 cm, sygn. p.d.: HdeBuch '22

Marzena Nalepa (ur. 1983)

Tańczący koliber, 2022

akryl, płyta pilśniowa, 120 x 90 cm, sygn. l.d.: m

Cena wywoławcza: 900

Katarzyna Dziwina - Buzian (ur. 1983)

O poranku, 2022

akryl, płótno, 90 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Anna Grudzień (pseud., ur. 1979)

Sen o Tobie, 2022

akryl, płótno, 120 x 80 cm, sygn. l.d.: AG

Cena wywoławcza: 800

Kurnik, 2022

olej, płyta, 44 x 58 cm, sygn. na odwrocie

Speranza II, 2021

technika mieszana (olej, akryl), płótno, 80 x 90 cm, sygn. p.d.: Sandecka Ląkocy 2021

Cena wywoławcza: 1000

Justyna Basta (ur. 1998)

Abstrakcyjna postać, 2018

akryl, tektura, 96 x 68 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 900

Marzenia II, 2022

olej, płótno, 50 x 50 cm, sygn. p.d.: K. Krzyszczyk

Cena wywoławcza: 600

Morskie opowieści, 2020

olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: Kinga Wnuk

Cena wywoławcza: 600

Marcin Jaszczak (ur. 1975)

Pejzaż, 2022

akryl, płótno, 40 x 50 cm, sygn. p.d.: MJ 22

Cena wywoławcza: 900

Jolanta Frankiewicz (ur. 1969)

Fabrykantka snów, 2022

akryl, płótno, 90 x 70 cm, sygn. p.d.: JFrankiewicz

Cena wywoławcza: 900

Czarodzieje drzew II, 2021

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. l.g.: Baranowski04/21

Ona, 2022

akryl, płótno, 65 x 50 cm, sygn. p.d.: Ryś 2022

Cena wywoławcza: 700

Ostatnia partia, 2022

akryl, płótno, 90 x 60 cm, sygn. l.d.: Mihran 2022

Cena wywoławcza: 800

Warszawa 2022/11/14

Alchemical XII, 2022

Warszawa 2022/11/14

Love, 2022

Warszawa 2022/11/14

Podróż kosmiczna, 2022

Warszawa 2022/11/14

P e r t i s, 2022

Warszawa 2022/11/14

Zagubiony, 2012

Warszawa 2022/11/14

Warszawa 2022/11/14

Eliza Ostojska (ur. 1978)

W stronę słońca, 2022

Warszawa 2022/11/14

Warszawa 2022/11/14

Radosław Kurzeja (ur. 1987)

Na niebie - część druga, 2021

Warszawa 2022/11/14

Warszawa 2022/11/14

Warszawa 2022/11/14

Warszawa 2022/11/14

Wehikuł czasu III, 2022

Warszawa 2022/11/14

Sen, 2022

Warszawa 2022/11/14

Paweł Kosior (ur. 1988)

Sobota w parku, 2022

Warszawa 2022/11/14

Circle No.4, 2021

Warszawa 2022/11/14

Dorota Potter (ur. 1973)

Dąb w parku, 2022

Warszawa 2022/11/14

Olga Szewczuk (ur. 1991)

The Cure for Soul, 2022

Warszawa 2022/11/14

Warszawa 2022/11/14

Obłoki, 2022

Warszawa 2022/11/14

Misiek i sikorka, 2022

Warszawa 2022/11/14

Moon Lady, 2022

Warszawa 2022/11/14

Izabela Gałązka (ur. 1984)

Warszawa 2022/11/14

Capri, 2021

Warszawa 2022/11/14

Literacka samotnia, 2022

Warszawa 2022/11/14

Dorota Góralczyk (ur. 1980)

Pani w kapeluszu, 2019

Warszawa 2022/11/14

Warszawa 2022/11/14

Julia Janowska (ur. 1997)

Marzanna, 2022

Warszawa 2022/11/14

Bałtyk, 2022

Warszawa 2022/11/14

Rozmyślania IX, 2022

Warszawa 2022/11/14

Warszawa 2022/11/14

KissOfThePurpleRose, 2022

Warszawa 2022/11/14

Wieża Babel, 2022

Warszawa 2022/11/14

Iwona Molecka (ur. 1966)

Warszawa 2022/11/14

Agnieszka Kowalska (ur. 1981)

Federacja nosorożców, 2022

Warszawa 2022/11/14

Sen z ptakami, 2022

Warszawa 2022/11/14

Maria Kucia-Albin (ur. 1956)

Jesienne spotkania, 2022

Warszawa 2022/11/14

Kot, 2022

Warszawa 2022/11/14

Pejzaż abstrakcyjny I, 2022

Warszawa 2022/11/14

Wakacje w Toskanii, 2022

Warszawa 2022/11/14

Nowy pocałunek, 2021/2022

Warszawa 2022/11/14

Anna Chełmicka (ur. 1950)

Kwiaty, 1994

Warszawa 2022/11/14

Podwodne życzenie, 2021

Warszawa 2022/11/14

Nostalgia, 2022

Warszawa 2022/11/14

Koty, 2022

Warszawa 2022/11/14

Miłosz Reiner (ur. 1984)

Magnolie, 2022

Warszawa 2022/11/14

Przez wąwóz, 2022

Warszawa 2022/11/14

Miasto, 2019

Warszawa 2022/11/14

Warszawa 2022/11/14

Olga Pelipas (ur. 1988)

Warszawa 2022/11/14

Kaja Harnyś (ur. 1988)

Warszawa 2022/11/14

Robert Znajomski (1968-2021)

Dybuk, 2018

Warszawa 2022/11/14

Noc, 2016

Warszawa 2022/11/14

Fatamorgana, 2022

Warszawa 2022/11/14

Warszawa 2022/11/14

Na temat drzewa, 2022

Warszawa 2022/11/14

Piotr Gola (ur. 1985)

Free, 2018

Warszawa 2022/11/14

Burning Man II, 2021

Warszawa 2022/11/14

Mysterium Madonna, 2022

Warszawa 2022/11/14

Joanna Buszko (ur. 1980)

Warszawa 2022/11/14

Marzena Nalepa (ur. 1983)

Tańczący koliber, 2022

Warszawa 2022/11/14

O poranku, 2022

Warszawa 2022/11/14

Sen o Tobie, 2022

Warszawa 2022/11/14

Kurnik, 2022

Warszawa 2022/11/14

Speranza II, 2021

Warszawa 2022/11/14

Justyna Basta (ur. 1998)

Abstrakcyjna postać, 2018

Warszawa 2022/11/14

Marzenia II, 2022

Warszawa 2022/11/14

Morskie opowieści, 2020

Warszawa 2022/11/14

Pozycja wycofana

Warszawa 2022/11/14

Marcin Jaszczak (ur. 1975)

Pejzaż, 2022

Warszawa 2022/11/14

Fabrykantka snów, 2022

Warszawa 2022/11/14

Czarodzieje drzew II, 2021

Warszawa 2022/11/14

Ona, 2022

Warszawa 2022/11/14

Ostatnia partia, 2022

    Limit ceny