Aukcja Plakatu – 19 kwietnia 2021 r. godz. 19:30

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z katalogiem i udziału w Aukcji Plakatu, która odbędzie się 19 kwietnia 2021 r. o godz.: 19.30. Rekomendujemy także możliwość licytacji on-line w czasie rzeczywistym na platformie internetowej onebid.pl

Plakat "Dla pięknych ust gilza", l. 30. XX w.

offset, papier; 31,5 x 24 cm (w świetle oprawy). Fabryka Gilz i Bibułek Papierosowych DZWON w Warszawie.

proj. Waldemar ŚWIERZY (1931-2013)

Plakat do wystawy własnej "portrety i autoportrety"

offset, papier; 96,5 x 67 cm.

proj. Franciszek STAROWIEYSKI (1930-2009)

Plakat do spektaklu "Casanova"

offset papier; 97,5 x 67,5 cm; w kompozycji napis (druk): STAROWIEYSKI 89; stan zachowania: uszkodzenia papieru.

proj. Andrzej NOWACZYK (ur. 1945)

Plakat do wystawy szkła artystycznego Henryka Albina Tomaszewskiego

offset, papier; 66,5 x 97 cm; w kompozycji napis (druk): A. Nowaczyk'87. Stan zachowania: uszkodzenia papieru.

proj. Henryk TOMASZEWSKI (1914-2005)

Plakat do wystawy Henryka Tomaszewskiego w galerii A. i B. Wahl

offset, papier; 66,5 x 47 cm; w kompozycji napis (druk): H.T. 69-84; wystawa miała miejsce w galerii A&B w 1984 r.

proj. Alicja WAHL (ur. 1932)

Plakat do wystawy własnej

offset, papier; 82,5 x 63 cm.

Plakat do wystawy Jana Lebensteina

offset, papier; 63 x 57,5 cm; wystawa miała miejsce w Muzeum Narodowy we Wrocławiu w 1977 r.

Plakat "Beksiński"

offset, papier; 59,5 x 42 cm.

Plakat "Don Giovanni"

offset, papier; 94,5 x 67 cm; w kompozycji napis (druk): F. STAROWIEYSKI.

proj. Andrzej KLIMOWSKI (ur. 1949)

Plakat " - "Król Lear"

offset, papier; 95,6 x 65 cm; w kompozycji napis (druk): A. Klimowski '77.

Cena wywoławcza: 50

proj. Maciej URBANIEC (1925-2004)

Plakat "Tragiczne dzieje doktora Fausta"

offset, papier; 82,7 x 57,5 cm; w kompozycji napis (druk): URBANIEC.

Cena wywoławcza: 50

proj. Wiesław ROSOCHA (ur. 1945)

Plakat do spektaklu "Po Hamlecie"

offset, papier; 55 x 83,5 cm; w kompozycji napis (druk): Rosocha.

proj. Mieczysław GÓROWSKI

Plakat do spektaklu "Odejście głodomora"

offset, papier; 83 x 59 cm; stan zachowania: niewielkie uszkodzenia papieru.

Cena wywoławcza: 50

Plakat "Warszawa 1944"

offset, papier; 97 x 67,5 cm; stan zachowania: znaczne uszkodzenia krawędzi papieru.

Plakat "Gilzy-Aromatik", l. 30. XX w.

offset, papier; 45 x 31 cm (w świetle oprawy). Fabryka Gilz i Bibułek Papierosowych DZWON w Warszawie.

Plakat "Palaczu! Paląc raz papierosa w gilzie zostaniesz jej wierny na zawsze", l. 30. XX w.

Bibułki "Dzwon"

offset, papier; 99,5 x 70 cm; arkusz z nadrukiem opakowań do bibułek Fabryki Gilz Dzwon; stan zachowania: uszkodzenia krawędzi papieru.

Plakat do wystawy własnej w galerii A. i B. Wahl

offset, papier; 67,7 x 48 cm.

Plakat dla legnickiego Teatru Dramatycznego - Międzynarodowy Dzień Teatru

offset, papier; 77,5 x 58 cm; w kompozycji napis (druk): DANKA 79.

proj. Eugeniusz GET-STANKIEWICZ (1942 - 2011)

Plakat "VI Opolskie Konfrontacje Teatralne"

offset papier; 97 x 66,5 cm; w kompozycji napis (druk): Get 79.

proj. Hubert HILSCHER (1924-1999)

Plakat do spektaklu "Wielki Fryderyk"

offset, papier; 83,5 x 57 cm; w kompozycji napis (druk): HUBERT HILSCHER - 77.

Plakat "Foto Expo Renard Dudley"

offset, papier; 97,5 x 67 cm; w kompozycji napis (druk): ŚWIERZY; stan zachowania: uszkodzenia papieru, podklejenia.

Plakat "Mozart - Uprowadzenie z Seraju"

offset, papier; 96 x 66 cm; w kompozycji napis (druk): URBANIEC.

Plakat "Używajcie tylko patentowane gilzy FILTRÓWKI", l. 30. XX w.

Plakat reklamowy, l. 30. XX w.

Plakat "Palaczu dwufiltrówki stoją na straży twojego zdrowia", l. 30. XX w.

proj. Andrzej PĄGOWSKI (ur. 1953)

Plakat - "Sekret wróżki"

offset, papier; 94 x 66,5 cm; w kompozycji napis (druk): A. PĄGOWSKI. Stan zachowania: podklejenia papieru po prawej, u góry.

Cena sprzedaży: 90

Plakat dla Teatru Wielkiego w Warszawie

offset, papier; 97 x 65,5 cm; w kompozycji napis (druk): A. Klimowski'79; stan zachowania: uszkodzenia papieru.

Cena wywoławcza: 50

proj. Alicja i Bożena WAHL

Plakat "Cudzołóstwo Ukarane"

offset, papier; 82 x 58 cm; w kompozycji napis (druk): A. B. WAHL.

Cena wywoławcza: 50

Plakat do wystawy Zbigniewa Beksińskiego

offset, papier; 80,5 x 46,5 cm; Wystawa miała miejsce w Instytucie Polskim w Paryżu w 1987 r.

Plakat dla teatru Ateneum do spektaklu Peter'a Shaffer'a "Equus"

offset, papier; 83,5 x 58 cm; w kompozycji napis (druk): A.PĄGOWSKI; stan zachowania: uszkodzenia papieru.

Plakat do spektaklu "Kordian"

offset, papier; 86 x 60,5 cm; w kompozycji napis (druk): A.PĄGOWSKI.

Cena sprzedaży: 70

proj. Jan Jaromir ALEKSIUN (ur. 1940)

Plakat do spektaklu "Przed sklepem jubilera"

offset, papier; 89,5 x 66,5 cm; w kompozycji napis (druk): J.Aleksiun 81; stan zachowania: niewielkie uszkodzenia papieru.

Cena wywoławcza: 50

Plakat dla Muzeum Sztuki Złotniczej

offset, papier; 67,5 x 48 cm; w kompozycji napis (druk): F. Starowieyski 1979.

offset, papier; 96 x 66 cm; w kompozycji napis (druk): A. Nowaczyk'89. Stan zachowania: uszkodzenia papieru.

Plakat do wystawy własnej

offset, papier; 97,5 x 68 cm; w kompozycji napis (druk): ŚWIERZY; stan zachowania: uszkodzenia papieru.

Cena wywoławcza: 50

Warszawa 2021/04/02

Warszawa 2021/04/02

offset, papier; 96,5 x 67 cm.

Warszawa 2021/04/02

Warszawa 2021/04/02

Warszawa 2021/04/02

Warszawa 2021/04/02

proj. Alicja WAHL (ur. 1932)

Plakat do wystawy własnej

offset, papier; 82,5 x 63 cm.

Warszawa 2021/04/02

Warszawa 2021/04/02

Plakat "Beksiński"

offset, papier; 59,5 x 42 cm.

Warszawa 2021/04/02

Plakat "Don Giovanni"

Warszawa 2021/04/02

Plakat " - "Król Lear"

Warszawa 2021/04/02

Warszawa 2021/04/02

Warszawa 2021/04/02

proj. Mieczysław GÓROWSKI

Warszawa 2021/04/02

Plakat "Warszawa 1944"

Warszawa 2021/04/02

Warszawa 2021/04/02

Warszawa 2021/04/02

Bibułki "Dzwon"

Warszawa 2021/04/02

offset, papier; 67,7 x 48 cm.

Warszawa 2021/04/02

Warszawa 2021/04/02

Warszawa 2021/04/02

Warszawa 2021/04/02

Warszawa 2021/04/02

Warszawa 2021/04/02

Warszawa 2021/04/02

Warszawa 2021/04/02

Warszawa 2021/04/02

Plakat - "Sekret wróżki"

Warszawa 2021/04/02

Warszawa 2021/04/02

proj. Alicja i Bożena WAHL

Plakat "Cudzołóstwo Ukarane"

Warszawa 2021/04/02

Warszawa 2021/04/02

Warszawa 2021/04/02

Plakat do spektaklu "Kordian"

Warszawa 2021/04/02

Warszawa 2021/04/02

Warszawa 2021/04/02

Warszawa 2021/04/02

Plakat do wystawy własnej

    Limit ceny