Aukcja Plakatu – 19 kwietnia 2021 r. godz. 19:30

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z katalogiem i udziału w Aukcji Plakatu, która odbędzie się 19 kwietnia 2021 r. o godz.: 19.30. Rekomendujemy także możliwość licytacji on-line w czasie rzeczywistym na platformie internetowej onebid.pl

Plakat "Dla pięknych ust gilza", l. 30. XX w.

offset, papier; 31,5 x 24 cm (w świetle oprawy). Fabryka Gilz i Bibułek Papierosowych DZWON w Warszawie.

Cena wywoławcza: 50

proj. Waldemar ŚWIERZY (1931-2013)

Plakat do wystawy własnej "portrety i autoportrety"

offset, papier; 96,5 x 67 cm.

Cena wywoławcza: 50

proj. Franciszek STAROWIEYSKI (1930-2009)

Plakat do spektaklu "Casanova"

offset papier; 97,5 x 67,5 cm; w kompozycji napis (druk): STAROWIEYSKI 89; stan zachowania: uszkodzenia papieru.

Cena wywoławcza: 50

proj. Andrzej NOWACZYK (ur. 1945)

Plakat do wystawy szkła artystycznego Henryka Albina Tomaszewskiego

offset, papier; 66,5 x 97 cm; w kompozycji napis (druk): A. Nowaczyk'87. Stan zachowania: uszkodzenia papieru.

Cena wywoławcza: 50

proj. Henryk TOMASZEWSKI (1914-2005)

Plakat do wystawy Henryka Tomaszewskiego w galerii A. i B. Wahl

offset, papier; 66,5 x 47 cm; w kompozycji napis (druk): H.T. 69-84; wystawa miała miejsce w galerii A&B w 1984 r.

Cena wywoławcza: 50

proj. Alicja WAHL (ur. 1932)

Plakat do wystawy własnej

offset, papier; 82,5 x 63 cm.

Cena wywoławcza: 50

Plakat do wystawy Jana Lebensteina

offset, papier; 63 x 57,5 cm; wystawa miała miejsce w Muzeum Narodowy we Wrocławiu w 1977 r.

Cena wywoławcza: 50

Plakat "Beksiński"

offset, papier; 59,5 x 42 cm.

Cena wywoławcza: 50

Plakat "Don Giovanni"

offset, papier; 94,5 x 67 cm; w kompozycji napis (druk): F. STAROWIEYSKI.

Cena wywoławcza: 50

proj. Andrzej KLIMOWSKI (ur. 1949)

Plakat " - "Król Lear"

offset, papier; 95,6 x 65 cm; w kompozycji napis (druk): A. Klimowski '77.

Cena wywoławcza: 50

proj. Maciej URBANIEC (1925-2004)

Plakat "Tragiczne dzieje doktora Fausta"

offset, papier; 82,7 x 57,5 cm; w kompozycji napis (druk): URBANIEC.

Cena wywoławcza: 50

proj. Wiesław ROSOCHA (ur. 1945)

Plakat do spektaklu "Po Hamlecie"

offset, papier; 55 x 83,5 cm; w kompozycji napis (druk): Rosocha.

Cena wywoławcza: 50

proj. Mieczysław GÓROWSKI

Plakat do spektaklu "Odejście głodomora"

offset, papier; 83 x 59 cm; stan zachowania: niewielkie uszkodzenia papieru.

Cena wywoławcza: 50

Plakat "Warszawa 1944"

offset, papier; 97 x 67,5 cm; stan zachowania: znaczne uszkodzenia krawędzi papieru.

Cena wywoławcza: 50

Plakat "Gilzy-Aromatik", l. 30. XX w.

offset, papier; 45 x 31 cm (w świetle oprawy). Fabryka Gilz i Bibułek Papierosowych DZWON w Warszawie.

Cena wywoławcza: 50

Plakat "Palaczu! Paląc raz papierosa w gilzie zostaniesz jej wierny na zawsze", l. 30. XX w.

Cena wywoławcza: 50

Bibułki "Dzwon"

offset, papier; 99,5 x 70 cm; arkusz z nadrukiem opakowań do bibułek Fabryki Gilz Dzwon; stan zachowania: uszkodzenia krawędzi papieru.

Cena wywoławcza: 50

Plakat do wystawy własnej w galerii A. i B. Wahl

offset, papier; 67,7 x 48 cm.

Cena wywoławcza: 50

Plakat dla legnickiego Teatru Dramatycznego - Międzynarodowy Dzień Teatru

offset, papier; 77,5 x 58 cm; w kompozycji napis (druk): DANKA 79.

Cena wywoławcza: 50

proj. Eugeniusz GET-STANKIEWICZ (1942 - 2011)

Plakat "VI Opolskie Konfrontacje Teatralne"

offset papier; 97 x 66,5 cm; w kompozycji napis (druk): Get 79.

Cena wywoławcza: 50

proj. Hubert HILSCHER (1924-1999)

Plakat do spektaklu "Wielki Fryderyk"

offset, papier; 83,5 x 57 cm; w kompozycji napis (druk): HUBERT HILSCHER - 77.

Cena wywoławcza: 50

Plakat "Foto Expo Renard Dudley"

offset, papier; 97,5 x 67 cm; w kompozycji napis (druk): ŚWIERZY; stan zachowania: uszkodzenia papieru, podklejenia.

Cena wywoławcza: 50

Plakat "Mozart - Uprowadzenie z Seraju"

offset, papier; 96 x 66 cm; w kompozycji napis (druk): URBANIEC.

Cena wywoławcza: 50

Plakat "Używajcie tylko patentowane gilzy FILTRÓWKI", l. 30. XX w.

Cena wywoławcza: 50

Plakat reklamowy, l. 30. XX w.

Cena wywoławcza: 50

Plakat "Palaczu dwufiltrówki stoją na straży twojego zdrowia", l. 30. XX w.

Cena wywoławcza: 50

proj. Andrzej PĄGOWSKI (ur. 1953)

Plakat - "Sekret wróżki"

offset, papier; 94 x 66,5 cm; w kompozycji napis (druk): A. PĄGOWSKI. Stan zachowania: podklejenia papieru po prawej, u góry.

Cena wywoławcza: 50

Plakat dla Teatru Wielkiego w Warszawie

offset, papier; 97 x 65,5 cm; w kompozycji napis (druk): A. Klimowski'79; stan zachowania: uszkodzenia papieru.

Cena wywoławcza: 50

proj. Alicja i Bożena WAHL

Plakat "Cudzołóstwo Ukarane"

offset, papier; 82 x 58 cm; w kompozycji napis (druk): A. B. WAHL.

Cena wywoławcza: 50

Plakat do wystawy Zbigniewa Beksińskiego

offset, papier; 80,5 x 46,5 cm; Wystawa miała miejsce w Instytucie Polskim w Paryżu w 1987 r.

Cena wywoławcza: 50

Plakat dla teatru Ateneum do spektaklu Peter'a Shaffer'a "Equus"

offset, papier; 83,5 x 58 cm; w kompozycji napis (druk): A.PĄGOWSKI; stan zachowania: uszkodzenia papieru.

Cena wywoławcza: 50

Plakat do spektaklu "Kordian"

offset, papier; 86 x 60,5 cm; w kompozycji napis (druk): A.PĄGOWSKI.

Cena wywoławcza: 50

proj. Jan Jaromir ALEKSIUN (ur. 1940)

Plakat do spektaklu "Przed sklepem jubilera"

offset, papier; 89,5 x 66,5 cm; w kompozycji napis (druk): J.Aleksiun 81; stan zachowania: niewielkie uszkodzenia papieru.

Cena wywoławcza: 50

Plakat dla Muzeum Sztuki Złotniczej

offset, papier; 67,5 x 48 cm; w kompozycji napis (druk): F. Starowieyski 1979.

Cena wywoławcza: 50

offset, papier; 96 x 66 cm; w kompozycji napis (druk): A. Nowaczyk'89. Stan zachowania: uszkodzenia papieru.

Cena wywoławcza: 50

Plakat do wystawy własnej

offset, papier; 97,5 x 68 cm; w kompozycji napis (druk): ŚWIERZY; stan zachowania: uszkodzenia papieru.

Cena wywoławcza: 50

Warszawa 2021/04/02

Warszawa 2021/04/02

offset, papier; 96,5 x 67 cm.

Warszawa 2021/04/02

Warszawa 2021/04/02

Warszawa 2021/04/02

Warszawa 2021/04/02

proj. Alicja WAHL (ur. 1932)

Plakat do wystawy własnej

offset, papier; 82,5 x 63 cm.

Warszawa 2021/04/02

Warszawa 2021/04/02

Plakat "Beksiński"

offset, papier; 59,5 x 42 cm.

Warszawa 2021/04/02

Plakat "Don Giovanni"

Warszawa 2021/04/02

Plakat " - "Król Lear"

Warszawa 2021/04/02

Warszawa 2021/04/02

Warszawa 2021/04/02

proj. Mieczysław GÓROWSKI

Warszawa 2021/04/02

Plakat "Warszawa 1944"

Warszawa 2021/04/02

Warszawa 2021/04/02

Warszawa 2021/04/02

Bibułki "Dzwon"

Warszawa 2021/04/02

offset, papier; 67,7 x 48 cm.

Warszawa 2021/04/02

Warszawa 2021/04/02

Warszawa 2021/04/02

Warszawa 2021/04/02

Warszawa 2021/04/02

Warszawa 2021/04/02

Warszawa 2021/04/02

Warszawa 2021/04/02

Warszawa 2021/04/02

Plakat - "Sekret wróżki"

Warszawa 2021/04/02

Warszawa 2021/04/02

proj. Alicja i Bożena WAHL

Plakat "Cudzołóstwo Ukarane"

Warszawa 2021/04/02

Warszawa 2021/04/02

Warszawa 2021/04/02

Plakat do spektaklu "Kordian"

Warszawa 2021/04/02

Warszawa 2021/04/02

Warszawa 2021/04/02

Warszawa 2021/04/02

Plakat do wystawy własnej

    Limit ceny