Aukcja „Niebieska” – 31 marca 2021 r. godz.: 19:30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem Aukcji “Niebieskiej”, która trwa na portalu Onebid.pl.

Licytacja odbędzie się 31 marca (środa), o godz.: 19:30.

My home is my castle, 2021

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. Luiza Los P. '21

Koziorożec, 2019

ceramika szkliwiona i złocona 24k, 32 x 25 x 14 cm, sygnowana i numerowana od spodu: Niewdana 11/2019

Cena wywoławcza: 800

Blue / Black, 2019

akryl, olej, technika własna, 61 x 40 x 10 cm, sygn. na odwrocie

Utkany ze światła, 2021

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.: Adamczak 2021

Początek lata, 2021

technika mieszana (olej, akryl, szlagmetal), płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: N.Mirak

Niebieska kurtyna nr 78, z cyklu: "Kurtyna", 2015

fotografia kolekcjonerska kolor, wydruk cyfrowy, bezkwasowy, archiwalny papier Hahnemuhle Photo Rag Baryta 315g (półbłysk) 40 x 40 cm, w oprawie: 50 x 50 cm, 1/5, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 800

Mateusz Kędziora (ur. 1983)

Biała Noc / Błękitna Przystań III, 2017-2021

olej, sklejka, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 800

Bibliotekarka, 2020

brąz patynowany, 37 x 24 cm, 1/1, sygn. na krawędzi podstawy: P. Bubak 2020

Cena wywoławcza: 1000

Katedra w błękicie, 2021

technika mieszana (tusz, biała kredka), niebieski papier, 29 x 21 cm, w oprawie: 40 x 30 cm, sygn. p.d.: Dawid Masionek

B L Á R, 2021

akryl, płótno, 73 x 92 cm, sygn. na odwrocie

Krzysztof Grabara (ur. 1985)

Untitled I, z cyklu: "In search of balance", 2020

akwarela, papier bawełniany Arches 300 gsm, 76 x 56 cm (arkusz), 70 x 50 cm (kompozycja), sygn. l.d.: GRABARA oraz na odwrocie. Dołączony autorski certyfikat.

Cena wywoławcza: 400

Annata (pseud., ur. 1986)

Inside, 2020

akryl, płótno naklejone na tekturę, śr. 40 cm, sygn. u dołu: Annata 2020

Cena wywoławcza: 400

Weronika Hempel (ur. 1994)

Konwersacje, 2020

akryl, płótno, 150 x 130 cm, w oprawie: 154 x 134 cm, sygn. p.d.: Hempel

Cena wywoławcza: 900

Marta Konieczny (ur. 1969)

Wolna, 2020

olej, płótno 3D, 60 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Skorpion, 2021

ceramika szkliwiona, 25 x 18 x 15 cm, sygn. na odwrocie

Maja Woźniak (ur. 1996)

Przenikanie, 2021

akryl, płótno, 50 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 450

Marta Achtabowska (ur. 1983)

Audrey, 2018

akryl, płótno, 30 x 40 cm, sygn. p.d.: M. Achtabowska

O człowieku XIII, 2013

olej, płyta, 50 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Grażyna Kilanowicz- Barecka (ur. 1955)

Kompozycja z cyklu Miasta – w błękitach, 2021

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. l.d.: GKilzbar 2021

BMW, 2021

akryl, płótno, 60 x 60 cm, sygn. p.d.: W.Wójcik 2021

Kot Prezesa, 2020

technika mieszana (akryl, kredka akwarelowa), płótno, 70 x 70 cm, sygn. l.d.: M. Chołda

Cena wywoławcza: 700

Portret, 2021

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

ØlegSson (pseud., ur. 1984)

Mollusk, 2020

technika mieszana, płótno, (akryl, tusz, pastele), 90 x 90 c

Cena wywoławcza: 600

Atak, 2021

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d.: DR oraz na odwrocie

Cena wywoławcza: 600

Azuré, 2021

technika mieszana (akryl, marker, kolaż), płótno, 80 x 110 cm, sygn. na odwrocie

Janusz Szpyt (ur. 1960)

Do góry nogami, 2019

olej, płótno, 60 x 70 cm, sygn. p.d.: J. Szpyt

Cena wywoławcza: 4500

84. Tulipan postrzępiony 6, 2019

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. l.d.: NoName 2019

Cena wywoławcza: 600

African vibe, dyptyk, 2020

akryl, płótno, 2 x 80 x 60 cm, sygn. p.d.: A.Grabowski 2020 r.

Cena wywoławcza: 750

Conversation, 2021

brąz, 17 x 20 x 17 cm, sygn. na ławce: KIZ

Cena wywoławcza: 1500

Piotr Grzechowski (ur. 1986)

Podkarpacie, z cyklu: "Witam w Polsce bez billboardów", 2020

olej, płyta drewniana, 45 x 45 cm, sygn, l.d.: m2ofart

Pasy, 2021

akryl, płótno bawełniane, 100 x 80 cm, sygn. p.d.: Robotycka 21

Weronika Sobik (ur.1988)

akryl, płótno, 60 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Vicki Mickiewicz (ur. 1972)

Time for Meditation, 2019

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 800

Modre, z cyklu: "Kwiaty", 2021

technika mieszana (tusz, akwarela), papier akwarelowy 200g/m2, 29 x 21 cm, w oprawie: 40 x 30 cm, syg. p.d.: K. Kabzińska-M 2021

Cena wywoławcza: 150

Bello, 2021

akryl, płótno, 100 x 80 cm, p.d.: JM

Mewy, 2020

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn.p.d.: Pervinece '20

Cena wywoławcza: 500

Bazaruto, 2021

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 1000

Niebieski Akt, 2021

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie: Marcin Raczkowski

Cena wywoławcza: 500

Joanna Ostrowska (ur. 1979)

Sirenian Act, 2020

akryl UV, płótno, 150 x 60 cm, sygn. p.d.: Jo

Cena wywoławcza: 650

Fantazja, 2021

akryl, płótno, 60 x 90 cm, sygn. u dołu: K DOROBA 2020

Pełnia, 2020

olej, płótno, 70 x 90 cm, sygn. p.d.: JK Hudzik 20

Na wakacjach, 2020

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. l.d.: Celina Litke '2020

Cena wywoławcza: 700

Koledzy Muchomorni, 2021

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. l.g.: Baranowski 05/21

Cena wywoławcza: 1000

Wojciech Ćwiertniewicz (ur. 1955)

Bez tytułu (109), 2011

olej, płótno, 33 x 27 cm, sygn. p.d.: Ćwiertniewicz '11

Cena wywoławcza: 600

On i Ona, 2021

olej, płótno, 30 x 40 cm, sygn. l.d.: K.Krzyszczyk.

Karolina Bracławiec (ur. 1989)

Obfitość, 2021

akryl, płótno, śr. 71,6 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 900

Dialog XXIV, 2016

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Przebudzenie, 2021

akryl, płótno, 80 x 100 cm, sygn. na odwrocie

I want you to panic, 2020

technika mieszana (farba i tusz aktylowy, collage, marker olejowy i akrylowy, werniks), płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: parafką oraz na odwrocie

Underwater whispers 2, 2021

technika mieszana (akryl, kolaż), płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Sen - niebieski, 2021

olej, płótno, 30 x 24 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 800

Abstrakcja Polana Błociska, 2019

olej, płótno, 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 800

Iwona Ligęza (ur. 1990)

Drzewo, 2013

akryl, tektura, 70 x 70 cm, sygn. p.d.: I. Ligęza

Cena wywoławcza: 500

Śniadanie, 2021

V day, 2020

olej, płótno lniane, 70 x 105 cm, sygn. p.d.: Jędr'20

Cena wywoławcza: 2000

Izabela Gałązka (ur. 1984)

Most, 2019

olej, płótno, 81 x 65 cm, sygn. p.d.: I. Gałązka 2019

Body02, 2020

akryl, płótno, 130 x 90 cm, sygn. p.d.: Karolina Dadura

Cena wywoławcza: 600

Big blue, 2020

akryl, płótno, 75 x 115 cm, sygn. p.d.: Grabowska

Cena wywoławcza: 750

Odcienie kobaltowego nieba, 2021

technika mieszana (akryl, olej, szlagmetal), płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: A. Kappa

Pocztówka z Egiptu, 2020

olej, płótno, 65 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 800

Ilona Krzyżanowska (ur. 1984)

Blue woman

akryl, płótno, 50 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Noc w Kupnie, 2021

olej, płótno, 80 x 100 cm, sygn. p.d.: M. Siwiec 2021

Cena wywoławcza: 800

technika własna (liquidpainting, farby akrylowe), płótno, 73 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Lustro II, 2021

olej, płótno, 40 x 40 cm, sygn. p.d.: LIDIA WNUK 2021

Cena wywoławcza: 1200

Map wave, 2021

technika mieszana (olej, akryl, szlagmetal, kolaż), płótno, 50 x 70 cm, sygn. p.d.: Dobosz

Cena wywoławcza: 300

Weronika Lipka

akryl, płótno, 100 x 70 cm

Cena wywoławcza: 200

Wodospad, 2021

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: Izolda 2021

Cena wywoławcza: 600

Jacek Sikora (ur. 1967)

Hotel, 2019

olej, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na bocznej krawędzi obrazu: Jacek Sikora

Niebieski do kwadratu, 2021

akryl, płótno, 80 x 60 cm, w oprawie 84 x 64 cm, sygn. p.d: KB

Spojrzenie, 2020

akryl, płótno, 100 x 50 cm, sygn. l.d.: E. Ponińska' 2020r.

Cena wywoławcza: 800

Łukasz Szostkiewicz (ur. 1988)

2021?, 2020

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: ŁSz

Cena wywoławcza: 800

Blue dream, 2021

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. l.d.: M. Rakoczy 2021

Cena wywoławcza: 600

Łąka 2, 2020

technika własna, płótno, 90 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Błękitny rejs, 2020

akryl, płótno, 50 x 70 cm, sygn. p.d.: A.Stępień 2020

Tomasz Włodarczyk (ur. 1962)

Portret dziewczyny z perłą III, 2021

pastel, karton, 60 x 50 cm, w oprawie: 66 x 56 cm, sygn. l.d.: Włodarczyk

Cena wywoławcza: 900

Spokój na tle wysp, 2014

olej, płótno, 45 x 55 cm, sygn. p.d.: Kinga Wnuk

Cena wywoławcza: 600

Żurawie, 2019

technika własna, płótno, 60 x 80 cm, sygn. l.d.: Anna Piórek 19

Pejzaż podlaski, 2021

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. l.d.: Tobiasz Kenio 2021 r.

Sen śni się bez właściciela, 2020

olej, płótno, 100 x 90 cm, sygn. p.d.: F. Łoziński

Anita Grobelak (ur. 1975)

Ikaria, 2015

technika mieszana (akryl, technika własna), płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: AG

Joker, 2021

olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d.: M. Hettich-Uryszek `21 (obraz inspirowany filmem "Joker" w reżyserii Todda Philipsa)

Cena wywoławcza: 800

Matthias Fabre (pseud., ur. 1990)

Dziennik, 2021

technika mieszana (akryl, pastel), płótno, 120 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 800

Henryka Mickiewicz (pseud., ur. 1991)

Święto grzyba, 2018

akryl, malowany na odwrociu płyty poliwęglanowej 4mm, odwrocie wzmocniona płytą HDF, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 800

akryl, płótno, 61 x 76 cm, sygn. p.d.: ZB

Cena wywoławcza: 500

Łąka, 2012

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 400

Greckie wakacje, 2021

akryl, płótno, 50 x 40 cm, sygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2021

Malo les Bains, 2021

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: Karina Góra

Wakacje w Jastarni, 2019

akwarela, papier, 18 x 26,5 cm, w oprawie: 36 x 46 cm, sygn. p.d.: 2019 a.p

Cena wywoławcza: 600

Poza horyzontem, 2020

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. l.d.: Ryś 2020

Magdalena Raczko (ur. 1967)

Odsłona, 2015

olej, płótno, 44 x 30 cm, sygn. na odwrocie

Spotkanie, 2019

akryl, płótno, 110 x 110 cm, sygn. na odwrocie

Piotr Szwabe (ur. 1975)

Spotkanie z Edwardem Dwurnikiem na moście gdańskim w wieku poprzednim, z cyklu: "Niebiesko-zimno-gdańsko", 2010

olej, płótno, 89 x 118 cm, sygn. na odwrocie

Michał Wróbel (ur. 1995)

Noir, 2021

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.: M. Wróbel 21.

Cena wywoławcza: 600

Mizantrop, 2007

olej, płótno, 73 x 50 cm, sygn. p.d.: KK07

Cena wywoławcza: 700

Marta Chudzik (ur. 1988)

Burza, 2021

akryl, technika własna, płótno, 50 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 450

Pani kierowniczko czy ja palę, 2019

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 800

Emilia Pitucha (ur. 1960)

Ale błysk, niebieski!, tryptyk, z cyklu: "Iluminacja", 2016/2018

akwarela, papier akwarelowy Fabriano Accademia 200g, 8 x 13 cm (x 3) - arkusze, sygn. p.d.: EPITUCHA 2016. Każda z części tryptyku oprawiona w passe-partout i ramę aluminiową o wymiarach: 23 x 28 cm.

Cena wywoławcza: 450

Pan Hilary, 2018

technika mieszana (akryl, węgiel), płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.: ENaj

Cena wywoławcza: 500

olej, płótno, 41 x 54 cm, sygn. l.d.: W. Piekarski 2020

Sylwia Radziemska-Kądziela (ur. 1970)

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: Sylwia Radziemska - Kądziela 2021

Cena wywoławcza: 500

Incepcja 5, 2019

akryl, technika własna, płótno, 110 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Mariusz Robert Drabarek (ur. 1969)

Pejzaż zimowy, 2021

olej, płótno, 30 x 30 cm, sygn. p.d.: M.D.

Cena wywoławcza: 500

Karolina Futyma (ur. 1990)

Tęsknota VIII, 2020

technika mieszana (sitodruk, spray), papier, 70 x 100 cm, 1/1, sygn. na odwrocie. Praca nieoprawiona.

The Shamisen Player, 2021

akryl, płótno, 65 x 50 cm, sygn. l.d.: Kosm

Blue lagoon, 2021

akryl, płyta, 60 x 60 cm, w oprawie: 63 x 63 cm, sygn. p.d.: Marta Dunal, 2021

Cena wywoławcza: 600

Karolina Drygała (ur. 1994)

Pejzaż zimowy, 2018

olej, płyta pilśniowa, 50 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Błękitna ławica, 2017

technika mieszana (olej, szlagmetal), płótno, 73 x 65 cm, w oprawie: 78 x 70 cm, sygn. p.d.: Lipska' 17

Cena wywoławcza: 1000

Góra, 2020

akryl, płótno, 120 x 100 cm, sygn. p.d.: HCh

Cena wywoławcza: 600

Zaloty, 2020

technika mieszana (akryl, olej), płótno, 78 x 78 cm, sygn. l.d.: Porada 2020

Cena wywoławcza: 500

Katarzyna Karkoła (ur. 1962)

Spadająca gwiazda, 2019

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. l.d.: K. Karkoła

Cena wywoławcza: 500

Agnieszka Bednarska (ur. 1988)

Śmierć, 2015

olej, płótno, 100 x 80 cm, w oprawie: 107 x 87 cm, sygn. na odwrocie.: Agnieszka Dubiel, 2015

Cena wywoławcza: 1000

Warszawa 2021/03/31

My home is my castle, 2021

Warszawa 2021/03/31

Koziorożec, 2019

Warszawa 2021/03/31

Blue / Black, 2019

Warszawa 2021/03/31

Utkany ze światła, 2021

Warszawa 2021/03/31

Początek lata, 2021

Warszawa 2021/03/31

Warszawa 2021/03/31

Mateusz Kędziora (ur. 1983)

Warszawa 2021/03/31

Bibliotekarka, 2020

Warszawa 2021/03/31

Katedra w błękicie, 2021

Warszawa 2021/03/31

B L Á R, 2021

Warszawa 2021/03/31

Krzysztof Grabara (ur. 1985)

Warszawa 2021/03/31

Annata (pseud., ur. 1986)

Inside, 2020

Warszawa 2021/03/31

Weronika Hempel (ur. 1994)

Konwersacje, 2020

Warszawa 2021/03/31

Marta Konieczny (ur. 1969)

Wolna, 2020

Warszawa 2021/03/31

Skorpion, 2021

Warszawa 2021/03/31

Maja Woźniak (ur. 1996)

Przenikanie, 2021

Warszawa 2021/03/31

Marta Achtabowska (ur. 1983)

Audrey, 2018

Warszawa 2021/03/31

O człowieku XIII, 2013

Warszawa 2021/03/31

Warszawa 2021/03/31

BMW, 2021

Warszawa 2021/03/31

Kot Prezesa, 2020

Warszawa 2021/03/31

Portret, 2021

Warszawa 2021/03/31

ØlegSson (pseud., ur. 1984)

Mollusk, 2020

Warszawa 2021/03/31

Atak, 2021

Warszawa 2021/03/31

Azuré, 2021

Warszawa 2021/03/31

Janusz Szpyt (ur. 1960)

Do góry nogami, 2019

Warszawa 2021/03/31

Warszawa 2021/03/31

African vibe, dyptyk, 2020

Warszawa 2021/03/31

Conversation, 2021

Warszawa 2021/03/31

Piotr Grzechowski (ur. 1986)

Warszawa 2021/03/31

Pasy, 2021

Warszawa 2021/03/31

Weronika Sobik (ur.1988)

Warszawa 2021/03/31

Vicki Mickiewicz (ur. 1972)

Time for Meditation, 2019

Warszawa 2021/03/31

Warszawa 2021/03/31

Bello, 2021

Warszawa 2021/03/31

Mewy, 2020

Warszawa 2021/03/31

Bazaruto, 2021

Warszawa 2021/03/31

Niebieski Akt, 2021

Warszawa 2021/03/31

Joanna Ostrowska (ur. 1979)

Sirenian Act, 2020

Warszawa 2021/03/31

Fantazja, 2021

Warszawa 2021/03/31

Warszawa 2021/03/31

Pełnia, 2020

Warszawa 2021/03/31

Na wakacjach, 2020

Warszawa 2021/03/31

Koledzy Muchomorni, 2021

Warszawa 2021/03/31

Bez tytułu (109), 2011

Warszawa 2021/03/31

On i Ona, 2021

Warszawa 2021/03/31

Obfitość, 2021

Warszawa 2021/03/31

Dialog XXIV, 2016

Warszawa 2021/03/31

Przebudzenie, 2021

Warszawa 2021/03/31

I want you to panic, 2020

Warszawa 2021/03/31

Underwater whispers 2, 2021

Warszawa 2021/03/31

Sen - niebieski, 2021

Warszawa 2021/03/31

Warszawa 2021/03/31

Iwona Ligęza (ur. 1990)

Drzewo, 2013

Warszawa 2021/03/31

Śniadanie, 2021

Warszawa 2021/03/31

V day, 2020

Warszawa 2021/03/31

Izabela Gałązka (ur. 1984)

Most, 2019

Warszawa 2021/03/31

Body02, 2020

Warszawa 2021/03/31

Big blue, 2020

Warszawa 2021/03/31

Warszawa 2021/03/31

Pocztówka z Egiptu, 2020

Warszawa 2021/03/31

Ilona Krzyżanowska (ur. 1984)

Blue woman

Warszawa 2021/03/31

Noc w Kupnie, 2021

Warszawa 2021/03/31

Warszawa 2021/03/31

Lustro II, 2021

Warszawa 2021/03/31

Map wave, 2021

Warszawa 2021/03/31

Weronika Lipka

akryl, płótno, 100 x 70 cm

Warszawa 2021/03/31

Wodospad, 2021

Warszawa 2021/03/31

Jacek Sikora (ur. 1967)

Hotel, 2019

Warszawa 2021/03/31

Niebieski do kwadratu, 2021

Warszawa 2021/03/31

Spojrzenie, 2020

Warszawa 2021/03/31

2021?, 2020

Warszawa 2021/03/31

Blue dream, 2021

Warszawa 2021/03/31

Łąka 2, 2020

Warszawa 2021/03/31

Błękitny rejs, 2020

Warszawa 2021/03/31

Tomasz Włodarczyk (ur. 1962)

Warszawa 2021/03/31

Spokój na tle wysp, 2014

Warszawa 2021/03/31

Żurawie, 2019

Warszawa 2021/03/31

Pejzaż podlaski, 2021

Warszawa 2021/03/31

Warszawa 2021/03/31

Anita Grobelak (ur. 1975)

Ikaria, 2015

Warszawa 2021/03/31

Joker, 2021

Warszawa 2021/03/31

Dziennik, 2021

Warszawa 2021/03/31

Święto grzyba, 2018

Warszawa 2021/03/31

Warszawa 2021/03/31

Łąka, 2012

Warszawa 2021/03/31

Greckie wakacje, 2021

Warszawa 2021/03/31

Malo les Bains, 2021

Warszawa 2021/03/31

Wakacje w Jastarni, 2019

Warszawa 2021/03/31

Poza horyzontem, 2020

Warszawa 2021/03/31

Magdalena Raczko (ur. 1967)

Odsłona, 2015

Warszawa 2021/03/31

Spotkanie, 2019

Warszawa 2021/03/31

Piotr Szwabe (ur. 1975)

Warszawa 2021/03/31

Michał Wróbel (ur. 1995)

Noir, 2021

Warszawa 2021/03/31

Mizantrop, 2007

Warszawa 2021/03/31

Marta Chudzik (ur. 1988)

Burza, 2021

Warszawa 2021/03/31

Warszawa 2021/03/31

Emilia Pitucha (ur. 1960)

Warszawa 2021/03/31

Pan Hilary, 2018

Warszawa 2021/03/31

Warszawa 2021/03/31

Warszawa 2021/03/31

Incepcja 5, 2019

Warszawa 2021/03/31

Pejzaż zimowy, 2021

Warszawa 2021/03/31

Karolina Futyma (ur. 1990)

Tęsknota VIII, 2020

Warszawa 2021/03/31

The Shamisen Player, 2021

Warszawa 2021/03/31

Blue lagoon, 2021

Warszawa 2021/03/31

Karolina Drygała (ur. 1994)

Pejzaż zimowy, 2018

Warszawa 2021/03/31

Błękitna ławica, 2017

Warszawa 2021/03/31

Góra, 2020

Warszawa 2021/03/31

Zaloty, 2020

Warszawa 2021/03/31

Katarzyna Karkoła (ur. 1962)

Spadająca gwiazda, 2019

Warszawa 2021/03/31

Śmierć, 2015

    Limit ceny