Aukcja “Niebieska” – 3 stycznia 2022 r. godz. 19:30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem Aukcji “Niebieskiej”, która trwa na portalu Onebid.pl.

Tym razem mamy przyjemność zaprezentować bogatą ofertę prac, których motywem przewodnim jest zastosowanie różnych odcieni barwy niebieskiej.

Licytacja odbędzie się 3 stycznia (poniedziałek), o godz.: 19:30.

Shine, 2021

akryl, płótno, 60 x 70 cm, sygn. p.d.: monogramem oraz na odwrocie

Niebieski Koziorożec, 2019

ceramika szkliwiona i złocona 24k, 32 x 25 x 14 cm, sygnowana i numerowana od spodu: 11/2019

Miedziane chmury, 2021

technika mieszana (akryl i pastel olejny), płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: Paula Yezak

Cena wywoławcza: 600

Pegasus, 2019

olej, płyta drewniana, 70 x 80 cm, w oprawie: 72 x 82 cm, sygn. l.d.: monogramem oraz na odwrocie

Paulina Zubowicz (ur.1996)

Akt, 2021

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: P. Zubowicz

Cena wywoławcza: 800

W ogrodach błękitu, 2021

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: E.Ponińska 2021

Cena wywoławcza: 600

Niebieska tapeta, 2021

technika mieszana (kolaż, kredki, promarkery, pisaki srebrny i złoty), papier, 40 x 50 cm, w oprawie pass-partout: 50 x 70 cm, sygn. po prawej stronie: ŻGBiernat

Cena wywoławcza: 650

Ponad światem, 2021

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 80 x 100 cm, sygn. p.d.: R. Gitkiewicz

Ptasie trele, 2021

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Błękitny pokój, 2021

olej, płótno, 50 x 50 cm, sygn. p.d.: MD

Cena wywoławcza: 900

Puch w błękicie, 2021

akryl, płótno, 40 x 120 cm, sygn. p.d. :Mariola Świgulska Seenna 2021

Annata (pseud., ur. 1986)

Inside, 2020

akryl, płótno naklejone na tekturę, śr. 40 cm, sygn. u dołu: Annata 2020

Cena wywoławcza: 400

Pejzaż wiślany - Warszawski XXX, 2021

olej, płótno, 80 x 120 cm, sygn. p.d.: J.K/Hudzik 2021

Cena wywoławcza: 1000

Katarzyna Krzęczko (ur. 1977)

Blue day, 2021

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: K@rt oraz na odwrocie

Dorota Maciejewska (ur. 1988)

Allegretto, 2021

akryl, płótno, 50 x 60 cm, sygn. p.d.: Maciejewska D

Cena wywoławcza: 1000

W barwach nieba, 2021

technika mieszana (tusz, akwarela), papier, 42 x 30 cm, w oprawie (rama, passe-partout): 53 x 42 cm, sygn. p. d. Dawid Masionek 2021

Żongler, 2020

akryl, płótno, 120 x 100 cm, sygn. na odwrocie

TATAI (ur. 1972)

Drugi brzeg, 2020

olej, płótno, 65 x 80 cm, sygn. p.d.: TATAI oraz na odwrocie

Cena wywoławcza: 1000

Robert Drabarek (ur. 1969)

Martwa natura z dzbankiem, 2019

olej, płótno, 40 x 40 cm, sygn. p.d.: Drabarek

Cena wywoławcza: 900

Mateusz Dolatowski (ur. 1989)

Secrets of blue, 2021

olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: Mateusz Dolatowski 2021

Cena wywoławcza: 1000

akryl, płótno, 75 x 115 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 600

Niebieska, dyptyk, 2020-2021

akryl, płótno, 2 płótna o wymiarach: 130 x 50 cm, sygn. l.d.: KDOROBA2020 i KDOROBA2021

Cena wywoławcza: 1800

Blue geometry, 2020

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d: KB

Pomarańcze, 2020

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: E.Seweryn'2020

City vein, 2021

akryl, płótno, 60 x 60 cm, akryl, sygn. p.d.: monogramem artysty: Filip Warzecha MMXXI Warszawa oraz na odwrocie

Niebieska martwa natura, 2021

akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: Raczkowski 2021

Cena wywoławcza: 500

Pejzaż z kwiatami, 2021

olej, płótno, 90 x 130 cm, sygn. p.d.: M. Siwiec 2021

Cena wywoławcza: 700

No48, 2021

akryl, płótno, 90 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 700

Abordaż, 2020

akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: ENaj

Urokliwe jeziorko, 2021

technika mieszana (olej, akryl, szlagmetal), płótno, 60 x 60 cm, sygn. p.d.: Natasza Mirak

Balet, 2016

technika mieszana (akryl, brąz), płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Wojciech Jańczak (ur. 1990)

Silentio, 2021

akryl, płótno, 60 x 50 cm, sygn. p.d.: W. Jańczak 2021

W lesie, 2021

Cena wywoławcza: 600

Artur Kowalski (ur. 1983)

Przesunięcie na białym tle, 2018

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Odyseja, 2021

technika mieszana, płyta, 50 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Giza, 2021

akryl, płótno, 60 x 50 cm, sygn. p.d.: Anna Piórek

Cena wywoławcza: 600

Merry-go-round, 2021

techika mieszana (akryl, pastele), płótno, 110 x 140 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 700

Blue2, 2021

akryl, płótno, 150 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Wzgórza, 2021

technika mieszana (olej, akryl), płótno, 60 x 90 cm, sygn. p.d.: CA

Cena wywoławcza: 1000

Donikąd, 2021

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Blue Inside, 2019

olej, płótno, 90 x 60 cm, sygn. p.d.: YA19

Cena wywoławcza: 1800

Patrycja Dyląg (ur. 1982)

Swamps, 2021

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 650

Bezdeń Świadomości, 2021

akryl, płótno, 80 x 120 cm, sygn. l.d.: Marszałł 2021

Cena wywoławcza: 600

Ptaki, 2021

technika mieszana (olej, akryl), płótno, 120 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 700

Michał Wróbel (ur. 1995)

Transgresja, z cyklu: "Metafizyka", 2021

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.: M. Wróbel 21

Pa-puszki III, 2019

technika własna (tusz, kredka), błękitny papier, 29 x 21 cm, w oprawie (rama, passe-partout): 40 x 30 cm, sygn. p. d.: K. Kabzińska

Cena wywoławcza: 200

Alegoria czasu XIII, 2021

akryl, płótno, 50 x 100 cm, sygn. lewa górna krawędź: Łukasz Gil 2021

W błękitach myśli moje, 2021

olej, płótno, 80 x 70 cm, sygn. l.d.: E.BOUKOURBANE

Zimowa impresja, 2021

akryl, płótno, 50 x 60 cm, sygn. l.d.: M. Rakoczy 2021

#13 Kartka z wakacji, 2021

technika mieszana (tusz, akwarela, akryl, szlagmetal), papier akwarelowy, 34 x 46 cm, w oprawie: 43 x 56 cm, sygn. p.d.: A.Kappa

Spacer w zbożu, 2021

akryl, płótno, 35 x 25 cm; sygn. lewa krawędź: Baranowski 69/21

Pfishova (pseud., Violetta Pryba-Hadaś, ur. 1981)

Quarantine, 2020

Cena wywoławcza: 1500

Old rocks, 2020

olej, płótno, 40 x 30 cm, sygn. po prawej: WE

Cena wywoławcza: 250

Vicki Mickiewicz (ur. 1972)

Time for meditation, 2019

akryl, technika własna, 100 x 100, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 1000

rzeźba ceramiczna szkliwiona, granatowo- niebieska, 25 x 24 x 17 cm, sygn. od środka, logo ROKO

Echo, 2021

akryl, płótno, 50 x 60 cm, sygn. p.d.: Michalina Czurakowska

Cena wywoławcza: 600

Katarzyna Środowska (ur. 1971)

Na wodzie, 2017

olej, płótno, 100 x 100 cm, w oprawie: sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 2800*Do opłaty aukcyjnej doliczana jest opłata z tytułu droit de suite w wysokości 5%

Zgrzyt, 2021

akryl, płótno, 50 x 50 cm, sygn. p.d.: Nataczej

Cena wywoławcza: 700

Weronika Sobik (ur.1988)

Niebieski umysł, 2021

technika mieszana (akryl, brokat), płótno, 80 x 60 sygn. u góry, po prawej: WSobik

Punkt widokowy, 2021

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.: F.Łoziński

Mordo pijemy?, 2021

akryl, deska, 55 x 43 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 700

Maria Niekrasowa (ur. 1987)

Premonition of love, 2018

olej, płótno, 50 x 70 cm, sygn. p.d.: Некрасова

Cena wywoławcza: 700

Tomasz Włodarczyk (ur. 1962)

Portret dziewczyny z perłą VII, 2021

pastel, tektura, 58 x 48 cm, w oprawie: 61 x 51 cm, sygn. l.d.: Włodarczyk. Praca inspirowana fotografią autorstwa Jenny Boot "Black Girl with Pearl" (2016).

Cena wywoławcza: 900

Co z nim zrobimy?, 2021

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: Ryś 2021

Cena wywoławcza: 600

Błękitna zatoka, 2021

technika mieszana (akryl, olej), płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: K. Wiśniewska

Blue Diving, 2020

technika mieszana (akryl, klej wikol, olej silikonowy), płótno, 50 x 60 cm, sygn.p.d.: IS '20

Cena wywoławcza: 500

Bluemoon, 2021

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: K Plewa 2021

Księżyc i cyprysy, 2021

akryl, płótno, 50 x 40 cm, w oprawie: 65 x 54 cm sygn. p.d.: T. KURAN

Cena wywoławcza: 800

Emilia Pitucha (ur. 1960)

Punkt odniesienia III, 2021

akryl, płótno, 50 x 50 cm, sygn. p.d.: EPITUCHA 2021

Warsztaty kochania, 2021

akryl, płótno, 60 x 60 cm, sygn. p.d.: M.STERN

Małgorzata Bryndza (ur. 1989)

Przed i Po, 2021

olej, płótno, 100 x 130 cm, sygn. p.d.: MBryndza’21.

Cena wywoławcza: 2500

Artem Smorodin ( ur.1981)

Dzień się zaczyna, 2020

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: Смородін

Cena wywoławcza: 700

Kasztan, 2021

olej, płótno, 100x130 cm, sygn. p.d.: Lipka

Schody, 2020

Senny pejzaż, 2021

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: Larua Lis

Cena wywoławcza: 500

Przestrzeń metafizyczna, 2021

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: HCh 2021

Cena wywoławcza: 500

K2 - Karakorum, 2021

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. l.d.: Karczmarski

Cena wywoławcza: 700

Marcin Armatys (ur. 1985)

Rubik, 2021

akryl, płótno, 50 x 50 cm, sygn. l.d.: Armatys.M 2021

You are magical 3, 2021

tusze, papier, 30 x 20 cm, w oprawie passe-partout i rama 40 x 30 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 300

Joanna Buszko (ur. 1980)

Limbo, 2021

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: J. Buszko '21

Azur Azur, 2021

akwarela, papier, 18 x 27 cm, w oprawie: passe-partout i ramka: 30 x 40 cm, sygn. p.d.: 2021 A.Piotrowiak

Pokój nr 1, z cyklu: "Puste Pokoje / Hammershøi", 2014

Fotografia kolekcjonerska, kolor, cyfrowa, papier archiwalny Hahnemuhle Photo Rag Baryta 315g (semi-flash), 40 x 40 (kompozycja), 50 x 50 cm (arkusz), 1/5, sygn. l.d. Dołączony certyfikat autentyczności. Praca nieoprawiona. Fotografia wyróżniona na XXVI Krajowym Salonie Fotografii Artystycznej Żary‘2016, reprod. W katalogu wystawy

Warszawa 2022/01/03

Shine, 2021

Warszawa 2022/01/03

Niebieski Koziorożec, 2019

Warszawa 2022/01/03

Miedziane chmury, 2021

Warszawa 2022/01/03

Pegasus, 2019

Warszawa 2022/01/03

Paulina Zubowicz (ur.1996)

Akt, 2021

Warszawa 2022/01/03

W ogrodach błękitu, 2021

Warszawa 2022/01/03

Niebieska tapeta, 2021

Warszawa 2022/01/03

Ponad światem, 2021

Warszawa 2022/01/03

Ptasie trele, 2021

Warszawa 2022/01/03

Błękitny pokój, 2021

Warszawa 2022/01/03

Puch w błękicie, 2021

Warszawa 2022/01/03

Annata (pseud., ur. 1986)

Inside, 2020

Warszawa 2022/01/03

Warszawa 2022/01/03

Katarzyna Krzęczko (ur. 1977)

Blue day, 2021

Warszawa 2022/01/03

Dorota Maciejewska (ur. 1988)

Allegretto, 2021

Warszawa 2022/01/03

W barwach nieba, 2021

Warszawa 2022/01/03

Żongler, 2020

Warszawa 2022/01/03

TATAI (ur. 1972)

Drugi brzeg, 2020

Warszawa 2022/01/03

Robert Drabarek (ur. 1969)

Warszawa 2022/01/03

Mateusz Dolatowski (ur. 1989)

Secrets of blue, 2021

Warszawa 2022/01/03

Warszawa 2022/01/03

Niebieska, dyptyk, 2020-2021

Warszawa 2022/01/03

Blue geometry, 2020

Warszawa 2022/01/03

Pomarańcze, 2020

Warszawa 2022/01/03

City vein, 2021

Warszawa 2022/01/03

Niebieska martwa natura, 2021

Warszawa 2022/01/03

Pejzaż z kwiatami, 2021

Warszawa 2022/01/03

No48, 2021

Warszawa 2022/01/03

Abordaż, 2020

Warszawa 2022/01/03

Urokliwe jeziorko, 2021

Warszawa 2022/01/03

Balet, 2016

Warszawa 2022/01/03

Wojciech Jańczak (ur. 1990)

Silentio, 2021

Warszawa 2022/01/03

W lesie, 2021

Warszawa 2022/01/03

Artur Kowalski (ur. 1983)

Warszawa 2022/01/03

Odyseja, 2021

Warszawa 2022/01/03

Giza, 2021

Warszawa 2022/01/03

Merry-go-round, 2021

Warszawa 2022/01/03

Blue2, 2021

Warszawa 2022/01/03

Wzgórza, 2021

Warszawa 2022/01/03

Donikąd, 2021

Warszawa 2022/01/03

Blue Inside, 2019

Warszawa 2022/01/03

Patrycja Dyląg (ur. 1982)

Swamps, 2021

Warszawa 2022/01/03

Bezdeń Świadomości, 2021

Warszawa 2022/01/03

Ptaki, 2021

Warszawa 2022/01/03

Michał Wróbel (ur. 1995)

Warszawa 2022/01/03

Pa-puszki III, 2019

Warszawa 2022/01/03

Alegoria czasu XIII, 2021

Warszawa 2022/01/03

W błękitach myśli moje, 2021

Warszawa 2022/01/03

Zimowa impresja, 2021

Warszawa 2022/01/03

#13 Kartka z wakacji, 2021

Warszawa 2022/01/03

Spacer w zbożu, 2021

Warszawa 2022/01/03

Quarantine, 2020

Warszawa 2022/01/03

Old rocks, 2020

Warszawa 2022/01/03

Vicki Mickiewicz (ur. 1972)

Time for meditation, 2019

Warszawa 2022/01/03

Warszawa 2022/01/03

Echo, 2021

Warszawa 2022/01/03

Na wodzie, 2017

Warszawa 2022/01/03

Zgrzyt, 2021

Warszawa 2022/01/03

Weronika Sobik (ur.1988)

Niebieski umysł, 2021

Warszawa 2022/01/03

Punkt widokowy, 2021

Warszawa 2022/01/03

Mordo pijemy?, 2021

Warszawa 2022/01/03

Maria Niekrasowa (ur. 1987)

Premonition of love, 2018

Warszawa 2022/01/03

Tomasz Włodarczyk (ur. 1962)

Warszawa 2022/01/03

Co z nim zrobimy?, 2021

Warszawa 2022/01/03

Kaja Wiśniewska (pseud.

Błękitna zatoka, 2021

Warszawa 2022/01/03

Blue Diving, 2020

Warszawa 2022/01/03

Bluemoon, 2021

Warszawa 2022/01/03

Księżyc i cyprysy, 2021

Warszawa 2022/01/03

Emilia Pitucha (ur. 1960)

Punkt odniesienia III, 2021

Warszawa 2022/01/03

Warsztaty kochania, 2021

Warszawa 2022/01/03

Małgorzata Bryndza (ur. 1989)

Przed i Po, 2021

Warszawa 2022/01/03

Artem Smorodin ( ur.1981)

Dzień się zaczyna, 2020

Warszawa 2022/01/03

Kasztan, 2021

Warszawa 2022/01/03

Schody, 2020

Warszawa 2022/01/03

Senny pejzaż, 2021

Warszawa 2022/01/03

Przestrzeń metafizyczna, 2021

Warszawa 2022/01/03

K2 - Karakorum, 2021

Warszawa 2022/01/03

Marcin Armatys (ur. 1985)

Rubik, 2021

Warszawa 2022/01/03

You are magical 3, 2021

Warszawa 2022/01/03

Joanna Buszko (ur. 1980)

Limbo, 2021

Warszawa 2022/01/03

Azur Azur, 2021

Warszawa 2022/01/03

    Limit ceny