Aukcja “Niebieska” – 14 września 2022 r. godz. 19:30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem Aukcji “Niebieskiej”, która trwa na portalu Onebid.pl.

Tym razem mamy przyjemność zaprezentować bogatą ofertę prac, których motywem przewodnim jest zastosowanie różnych odcieni barwy niebieskiej.

Licytacja odbędzie się 14 września (środa), o godz.: 19:30.

Hipnoza, 2022

olej, płótno, 80 x 100 cm, sygn. l.d.: BK

Last Unicorn, 2022

rzeźba ceramiczna szkliwiona, niebiesko – biała, ok. 22 x 14 x 25, sygn. od środka: logo ROKO

Cena wywoławcza: 900

Flight via Marocco, 2022

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: ŁM '22

In blue, 2022

akryl, płótno, 56 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 800

Apetyt, 2022

olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn. u dołu: Stanisz 20222

BLUE JAZZ # 2, 2022

Fotografia kolekcjonerska kolor, wydruk cyfrowy na papierze Hahnemühle Photo Rag Baryta 315g (semi-flash), papier archiwalny bezkwasowy, 40 x 40 cm, arkusz: 50 x 50 cm, 1/5, sygn. na licu i odwrocie. Dołączony autorski certyfikat autentyczności.

Cena wywoławcza: 800

Liminal Picnic, 2022

olej, płótno, 80 x 70 cm, sygn. p.d.: piktogramu rogów

Agnieszka Zawisza (ur. 1970)

Kwiaty nad morzem, 2021

olej, płótno, 90 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 1800

Czegoś brak, 2022

akryl, płótno, 40 x 50 cm, sygn. w obrębie kompozycji: mm oraz na odwrocie

Cena wywoławcza: 400

Niebieska kompozycja z jedną postacią, 2022

olej, płótno, 50 x 70 cm, sygn. p.d.: F.Łoziński

Waldemar Obcowski (ur. 1962)

Opactwo Benedyktynów w Tyńcu, 2022

akryl, płótno na płycie, 50 x 70 cm, sygn. l.d.: W.Obcowski '22

Dzwonki. Koniec sierpnia, z serii: "Kwiaty", 2022

technika mieszana (tusz, akwarela), papier akwarelowy, 29 x 21 cm, w oprawie: 40 x 30 cm, sygn. p.d.: K. Kabzińska-M 2022

Bajeczka, 2021

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.: MChmielewska

Cena wywoławcza: 1000

Flose, 2022

technika mieszana (akryl, olej), płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: DJ

Cena wywoławcza: 900

Twarzą w twarz, 2022

technika mieszana (ceramika, sklejka), ok. 50 x 50 x 15 cm, sygn. na odwrocie

Wilk, 2022

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Wakacyjny rejs, 2022

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: A.Stępień 2022

Cena wywoławcza: 600

Małgorzata Adamczak (ur. 1969)

Akt, 2022

olej, płótno, 129 x 105 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 800

Maja Kozłowska (ur. 1980)

Lodowiec II, 2020

olej, płótno, 90 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 2000

Podmuch miasta, 2022

technika mieszana (akryl, spray), płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.: Filip Warzecha

Niebieski ślad nieba, 2018

olej, płótno, 90 x 130 cm, sygn. na odwrocie. "NIEBIESKI ŚLAD NIEBA" obraz z kolekcji "W NIEBIE-SKY" zainspirowanej historią polskiego himalaisty Macieja Berbeki. Cykl obrazów powstał podczas produkcji filmu "BROAD PEAK"

Cena wywoławcza: 2800

Małgorzata Sobocińska-Kiss (ur. 1970)

Nareszcie, 2022

akryl, płótno, 90 x 100 cm, sygn. p.d.: Sobocińska-Kiss MMXXII

Cena wywoławcza: 1500

Opowieść o błękitnych wieżach, 2022

technika mieszana (tusz, akwarela), papier akwarelowy, 42 x 30 cm, w oprawie: 53 x 42 cm, sygn. p.d.: Dawid Masionek 2022

Cena wywoławcza: 450

Paulina Zubowicz (ur.1996)

Spojrzenie Marzyciela, 2022

akryl, płótno, 20 x 20 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 350

Rudy, 2022

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: K PLEWA 22

Cena wywoławcza: 800

Refreshing, 2022

akryl, płótno, 60 x 60 cm, sygn. p.d.: Karina Góra

Wieża w Rudzie Śląskiej, 2005-2022

olej, płyta, 61 x 40,5 cm, w oprawie (stara rama okienna): 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Wędrówka 7, 1997

olej, płótno, 50 x 70 cm, sygn. p.d.: KK97

Małgorzata Walkowiak (ur. 1973)

Cynie, 2020

olej, płótno, 60 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Wyjątek, 2022

akryl, płótno, 60 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Atramentowe wspomnienie, 2020

akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.g.: A. Grabowski 2020

Cena wywoławcza: 500

Cierpliwość, czylo Noe dnia 31 Potopu, 2022

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. l.d.: T. KURAN

Cena wywoławcza: 1200

But blue, 2022

akryl, płótno, 50 x 70 cm, sygn. l.d.: ABAKO'22

Cena wywoławcza: 1500

Izabela Ro (pseud., Izabela Nowakowska, ur. 1976)

Królowa, 2022

technika mieszana (akryl, marker i szlagmetal), 80 x 80 cm, sygn. na boku ramy: Izabela Ro.

Cena wywoławcza: 800

Blue, 2022

brąz, marmur, ok. 20 x 30 x 20 cm, sygn. na spodzie: KIZ

Cena wywoławcza: 1600

Inner glow, 2021

technika mieszana (akryl, pastele), płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Natalia Spyrka (ur. 1995)

Lust, 2019

olej, płótno, 50 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 800

Hanna Stanisławska (ur. 1999)

Niebieska martwa natura, 2022

akryl, tektura, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 450

Wojna na niebiesko, 2022

akryl, płótno, 55 x 46 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 600

Błękit, 2022

technika mieszana (tusz, akryl, akwarela, szlagmetal), papier, 30 x 40 cm, w oprawie: 40 x 50 cm, sygn. p.d.: A. Kappa

Kobieta ze słonecznikiem, 2022

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: K. Krzyszczyk

Robert Znajomski (1968-2021)

Bez tytułu, 2003

akryl, tektura, 66, 5 x 47,5 cm, opisane na odwrocie: Zakopane 2003 R. Znajomski

Cena wywoławcza: 500

Sofia Wróblewska (ur. 1997)

Bez tytułu, z cyklu „Samotność", 2021

akryl, płótno, 81 x 65 cm, sygn. p.d.: S.Wróblewska

Cena wywoławcza: 500

Poranna rosa 2, 2018

akryl, technika własna, płótno, 90 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 800

Morskie oko, 2022

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. l.d.: Karczmarski

Cena wywoławcza: 800

Sjesta, 2020

akryl, płótno, 50 x 70 cm, sygn. p.d.: ESeweryn2020

Cena wywoławcza: 500

Maria Lewicka-Woźniak (ur. 1989)

Koliber – granat, 2021

akryl, płótno, 30 x 40 cm, sygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 800

Poranek, 2022

olej, płótno, 40 x 60 cm, sygn. p.d.: M. Siwiec 2022

Cena wywoławcza: 500

Wyspa Ciszy, 2022

technika mieszana (olej, akryl), płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 700

Henryk Szypuła (ur. 1958)

Pejzaż toskański, 2022

akryl, płótno, 50 x 70 cm, sygn. p.d.: H. Szypuła 2022

Świt, 2022

akryl, płótno, 60 x 60 cm, sygn. p.d.: Nataczej

Cena wywoławcza: 700

Blue tulips, 2021

technika mieszana (akryl, olej), płótno, 60 x 50 cm, sygn. l.d.: I.S. '21

Cena wywoławcza: 400

Powiew nadziei, 2021

akryl, płótno, 40 x 120 cm, sygn. p.d.: Mariola Świgulska Senna 2021r

Marcin Armatys (ur. 1985)

Niezgodność, 2022

olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: Marcin Armatys 2022

olej, płótno, 70 x 60 cm, sygn. na odwrocie. Obraz inspirowany fotosem z filmu "Joker" Todda Phillipsa

Justyna Wanat-Tenerowicz (ur. 1974)

Błękitny taniec, 2021

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. l.d.: JWT

Warszawa 2022/09/14

Hipnoza, 2022

Warszawa 2022/09/14

Last Unicorn, 2022

Warszawa 2022/09/14

Flight via Marocco, 2022

Warszawa 2022/09/14

In blue, 2022

Warszawa 2022/09/14

Apetyt, 2022

Warszawa 2022/09/14

BLUE JAZZ # 2, 2022

Warszawa 2022/09/14

Liminal Picnic, 2022

Warszawa 2022/09/14

Agnieszka Zawisza (ur. 1970)

Kwiaty nad morzem, 2021

Warszawa 2022/09/14

Czegoś brak, 2022

Warszawa 2022/09/14

Warszawa 2022/09/14

Waldemar Obcowski (ur. 1962)

Warszawa 2022/09/14

Warszawa 2022/09/14

Bajeczka, 2021

Warszawa 2022/09/14

Flose, 2022

Warszawa 2022/09/14

Twarzą w twarz, 2022

Warszawa 2022/09/14

Wilk, 2022

Warszawa 2022/09/14

Wakacyjny rejs, 2022

Warszawa 2022/09/14

Akt, 2022

Warszawa 2022/09/14

Maja Kozłowska (ur. 1980)

Lodowiec II, 2020

Warszawa 2022/09/14

Podmuch miasta, 2022

Warszawa 2022/09/14

Niebieski ślad nieba, 2018

Warszawa 2022/09/14

Nareszcie, 2022

Warszawa 2022/09/14

Warszawa 2022/09/14

Paulina Zubowicz (ur.1996)

Spojrzenie Marzyciela, 2022

Warszawa 2022/09/14

Rudy, 2022

Warszawa 2022/09/14

Refreshing, 2022

Warszawa 2022/09/14

Warszawa 2022/09/14

Wędrówka 7, 1997

Warszawa 2022/09/14

Cynie, 2020

Warszawa 2022/09/14

Wyjątek, 2022

Warszawa 2022/09/14

Atramentowe wspomnienie, 2020

Warszawa 2022/09/14

Warszawa 2022/09/14

But blue, 2022

Warszawa 2022/09/14

Królowa, 2022

Warszawa 2022/09/14

Blue, 2022

Warszawa 2022/09/14

Inner glow, 2021

Warszawa 2022/09/14

Natalia Spyrka (ur. 1995)

Lust, 2019

Warszawa 2022/09/14

Hanna Stanisławska (ur. 1999)

Niebieska martwa natura, 2022

Warszawa 2022/09/14

Wojna na niebiesko, 2022

Warszawa 2022/09/14

Błękit, 2022

Warszawa 2022/09/14

Warszawa 2022/09/14

Robert Znajomski (1968-2021)

Bez tytułu, 2003

Warszawa 2022/09/14

Sofia Wróblewska (ur. 1997)

Warszawa 2022/09/14

Poranna rosa 2, 2018

Warszawa 2022/09/14

Morskie oko, 2022

Warszawa 2022/09/14

Sjesta, 2020

Warszawa 2022/09/14

Koliber – granat, 2021

Warszawa 2022/09/14

Poranek, 2022

Warszawa 2022/09/14

Wyspa Ciszy, 2022

Warszawa 2022/09/14

Henryk Szypuła (ur. 1958)

Pejzaż toskański, 2022

Warszawa 2022/09/14

Świt, 2022

Warszawa 2022/09/14

Blue tulips, 2021

Warszawa 2022/09/14

Powiew nadziei, 2021

Warszawa 2022/09/14

Marcin Armatys (ur. 1985)

Niezgodność, 2022

Warszawa 2022/09/14

Warszawa 2022/09/14

Błękitny taniec, 2021

    Limit ceny