Aukcja „Mały Format” – 30 maja 2022 r. godz. 19:30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem Aukcji “Mały Format”, która trwa na portalu Onebid.pl.

Tym razem mamy przyjemność zaprezentować bogatą ofertę miniatur malarskich, rysunkowych oraz graficznych.

Licytacja odbędzie się 30 maja (poniedziałek), o godz. 19:30.

Sonia Brzeźniak (ur. 1985)

Maria, 2022

akryl, płótno, 40 x 40 cm, sygn. l.d.: Sonia

Dmuchawce II, 2022

olej, płótno, 40 x 20 cm, sygn. p.d.: Piekut D. 2022

Karolina Bracławiec (ur. 1989)

Powiew wiosny, 2022

akryl, płótno, śr. 30 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Polonez, 2022

akryl, płótno, 24 x 30 cm, sygn. p.d.: WW

Gloria, 2021

akryl, deska, 30 x 30 cm, sygn. na odwrocie

Michał Głowacki (ur. 1979)

olej, tektura, 26 x 35 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 600

Buldog Francuski, 2022

akryl, płótno, 40 x 30 cm, sygn. p.d.: KZ

Cena wywoławcza: 350

Agnieszka Zawisza (ur. 1970)

Księżyc nad wodą, dyptyk, 2021

olej, płótno, 20 x 40 cm (całość), 2 prace o wymiarach: 20 x 20 cm każda, sygn. na odwrocie

Madonna z San Escobar, 2022

technika mieszana (akryl, kredka akwarelowa), płótno, 40 x 30 cm, sygn. na odwrocie

Crayola8, 2022

technika mieszana, płótno, 40 x 40 cm, sygn. p.d.: Filip Warzecha i opisany na odwrociu

Monika Marchewka (ur. 1988)

Waza, 2020

olej, płótno, 40 x 30 cm, sygn. na odwrocie

Astronautka, 2021

akryl, płótno, 20 x 20 cm, sygn. p.d.: mm oraz na odwrocie

Kogut w kosmosie, 2022

olej, płyta, 43 x 35 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 300

Maciej Kosteczka (ur. 1988)

Postać z tatuażem, 2019

ołówek, papier, 14,4 cm x 10,3 cm, sygn. p.d.: 20 07 2019 M.B.One

Orchidea, z cyklu: "Kwiecista Zmysłowość", 2021

akryl, płótno, 41 x 38 cm, sygn. p.d.: HCh2022

Rozejrzyj sie, 2022

akwarela, papier, 29,7 x 21 cm, sygn. p.d.: 2022 Niusza Piotrowiak

Cena wywoławcza: 550

Z cyklu “Kobieta w przestrzeni” – 5, 2022

olej, płótno, 30 x 30 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 800

SAIL!, 2022

akryl, płótno, 40 x 40 cm, sygn. l.d.: ABAKO'22

Cena wywoławcza: 500

Anna Marciniak (ur. 1984)

Obserwacja, 2019

olej, płótno, 18 x 25 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 250

Kompozycja z jednym człowiekiem i jego cieniem, 2022

olej, płótno, 20 x 20 cm, sygn. p.d.: F. Łoziński

Cisza, 2019

olej, płótno, 40 x 40 cm, sygn, p.d.: E. Boukurbane

Cena wywoławcza: 700

Melancholia, 2020

akryl, płótno, ok. 30 x 40 cm (elipsa), sygn. u dołu, po prawej: Marszałł 2020

Cena wywoławcza: 400

Martwa natura, 2006

olej, płótno, 40 x 30 cm, sygn. l.d.: Celina Litke '06.

Cena wywoławcza: 350

Dawid Andrzej Ławicki (ur. 1996)

Idol II, 2019

linoryt, papier, 16,3 x 11,7 cm (kompozycja), 20,3 x 15 cm, 3/4, sygn. u dołu: Dawid Andrzej Ławicki

Cena wywoławcza: 200

Soczysta impresja, 2022

olej, płótno, 30 x 30 cm, sygn. p.d.: Ms

Blanka Adamus (ur. 1988)

Dziewczyna z kokiem, 2020

olej, płótno, 33 x 24 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 250

I wish you where here, 2021

drzeworyt, papier, 14,7 x 10,7 cm, w oprawie passe-partout: 40 x 30 cm, 3/5, sygn. u dołu: I wish you where here, drzeworyt, 3/5, M.Uchman, 2021

Cena wywoławcza: 400

Trzy Gracje, 2022

akryl, płótno, 40 x 30 cm, sygn. p.d.: E.Seweryn2022

Anna Weronika Stępień (ur. 1995)

Pościg, 2021

akryl, karton, 3 prace o wymiarach: 23 x 20 cm każda, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 200

Maria Danielak (ur. 1987)

Drzewne osobliwości 5, 2022

olej, deska, 18,5 cm x 31 cm, sygn. na odwrocie

Szafirki, 2022

tusz, papier akwarelowy, 25,5 x 10,5 cm, w oprawie: 29 x 13,5 cm, sygn. p.d.: K. Kabzińska-M 2022

Cena wywoławcza: 200

Pejzaż wiślany XXV, 2021

olej, płótno, 30 x 30 cm, sygn. l.d.: J.K/Hudzik / 2021

Cena wywoławcza: 500

Pachnąca, 2022

technika mieszana (tusz, akryl, pastel), papier, 41,5 x 29 cm, sygn. p.d.: Karina Góra

Cena wywoławcza: 250

Agnieszka Kowalska (ur. 1981)

Dmuchawce statyczne, 2022

akwarela, papier akwarelowy 100% bawełna 300g/m2 Saunders, 40 x 31 cm, sygn. p.d.: A. Kowalska '22

Card from newspaper, 2020

akryl, płótno, 40 x 30 cm, sygn. na odwrocie

Katarzyna Krzęczko (ur. 1977)

Miś, 2021

akryl, płótno, 40 x 30 cm, sygn. l.d.: znak graficzny K@rt oraz na odwrocie

Lekkość szczęścia, 2022

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 40 x 30 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 350

Geometric spaces 9, 2021

tusze alkoholowe, papier, 30 x 20 cm, w oprawie passe-partout: 40 x 30 cm,sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 200

Colorful day, 2022

akryl, płótno, 30 x 30 cm, sygn. l.d.: M. Rakoczy 2022

W dolinie, 2022

Sebastian Andrzejewski (ur. 1975)

Przygoda w porcie, 2022

akryl, płótno, 30 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Martwa natura z łyżeczką do herbaty, 2014 / 2022

fotografia cyfrowa kolekcjonerska kolor, wydruk cyfrowy papier Hahnemühle Photo Rag Baryta 315g (półbłysk), papier archiwalny, bezkwasowy, 25 x 25 cm (w świetle obrazu), arkusz: 35 x 35 cm, 1/5, sygn. na licu lewy d. r. i na odwrocie. Dołączony autorski certyfikat autentyczności.

Cena wywoławcza: 600

Paulina Zubowicz (ur.1996)

Spojrzenie VIII, 2022

akryl, płótno, 20 x 20 cm, sygn. na odwrocie

Helena Czernek (ur. 1985)

Miłorząb, 2020

drzeworyt japoński, papier, 25,7 x 16,3 cm, E/A, sygn. p.d.: Helena Czernek 2020

18114491926, 2022

technika mieszana (olej, ołówek), płótno, 24 x 30 cm, sygn. p.d.: Kołakowska '22

Radosław Kurzeja (ur. 1987)

Pejzaż górski, 2022

technika mieszana (akwarela, rapidograf), papier, 12,8 x 17,7 cm, sygn. na odwrocie

Mini Panda, 2019

akryl, płótno, 24 x 18 cm, sygn. p.d.: AL

Magdalena Stępniak (ur. 1998)

piórko, papier, 11 x 14,5 cm, sygn. na odwrocie. Praca nieoprawiona.

Cena wywoławcza: 100

Do tej samej rzeki, 2022

akryl, papier, 40 x 30 cm, sygn. na odwrocie

Łęg, 2022

olej, płyta malarska, 24 x 18 cm, sygn. na odwrocie

Wśród obłoków, 2022

technika mieszana (tusz, cienkopis kreślarski), papier naturalny, 29 x 21 cm, sygn. p.d.: Dawid Masionek

Cena wywoławcza: 250

Pejzaż z górki, 2021

olej, płótno, 25 x 30 cm, sygn. p.d.: MS

The Power of Colors, 2018

olej, płótno, 40 x 30 cm, sygn. p.d.: D. Sz.

Cena wywoławcza: 150

Annata Bartos (pseud., ur. 1986)

Poranek, 2020

Cena wywoławcza: 400

Flose, 2022

olej, płótno, 40 x 40 cm, sygn. p.d.: DJ

Cena wywoławcza: 400

Red Tsansa, 2021

technika mieszana (akryl, tusz), płótno, 30 x 25 cm, sygn. p.d.: PZ.

Cena wywoławcza: 500

Konik, 2021

olej, płótno, 30 x 40 cm, sygn. p.d.: K. Krzyszczyk

Dobranoc, 2021

Cena wywoławcza: 200

Magdalena Czaplicka- Dziaduch (pseud.: Helen, ur. 2000)

Interpretacja, 2020

heliotypia, papier światłoczuły, 24 x 18 cm, w oprawie: 37 x 27 cm, 1/3, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 400

Kawa i takie tam...o dziewczynach, 2022

akryl, płótno, 22 x 16 cm, sygn. p.d.: M. Stern

Iwona Molecka (ur. 1966)

Iwonka, 2018

akryl, płótno, 30 x 30 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 400

Kali Katharsis (ur. 1987)

Ofelie, 2022

tusz, papier, 30 x 40 cm, sygn. l.d.: Ka Katharsis

Sea View, 2020

technika mieszana (akryl, olej), płótno, 13 x 18 cm, z oprawą: 31 x 36 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 300

Maria Lewicka-Woźniak (ur. 1989)

Wenecja, 2011

akwarela, papier, 29,5 x 15 cm, sygn, l.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 350

Muza, 2021

akryl, płótno, 30 x 24 cm, sygn. p.d.: K PLEWA 2021

Cena wywoławcza: 300

Kolor, 2020

Bartłomiej Michał Górecki (ur. 1992)

Torn, 2022

technika mieszana (akryl, tusz), płótno, 40 x 29 cm, sygn. na odwrocie

Jesienna impresja, 2021

technika mieszana (akryl, markery), płótno, 30 x 40 cm, sygn. p.d.: Nataczej

Cena wywoławcza: 100

Barbara Młynik-Szilke (ur. 1955)

Stokrotka afrykańska, 2019

akwarela, papier, 20 x 20 cm, w oprawie: 31 x 31 cm, sygn. p.d.: Barbara Młynik-Szilke / 2019

Cena wywoławcza: 500

Łukasz Sysło (ur. 1993)

K, tryptyk, 2021

akryl, płótno, 3 płótna o wmiarach: 40 x 30 cm, sygn. Ł na każdym z płócien

Cena wywoławcza: 1000

Ekstremum, 2022

olej, akryl, płótno, 30 x 24 cm, sygnowany na odwrocie

Cena wywoławcza: 200

Nastazja Staniszewska (ur. 1996)

Poetry is inside me, 2022

monotypia, papier, 30 x 24,5 cm, 1/1, sygn. na odwrocie

Czerwony kapturek, 2022

akryl, płótno 3D, 20 x 30 cm, sygn. l.g.: Baranowski16:22

Warszawa 2022/05/30

Sonia Brzeźniak (ur. 1985)

Maria, 2022

Warszawa 2022/05/30

Dmuchawce II, 2022

Warszawa 2022/05/30

Powiew wiosny, 2022

Warszawa 2022/05/30

Polonez, 2022

Warszawa 2022/05/30

Gloria, 2021

Warszawa 2022/05/30

Michał Głowacki (ur. 1979)

Warszawa 2022/05/30

Buldog Francuski, 2022

Warszawa 2022/05/30

Agnieszka Zawisza (ur. 1970)

Warszawa 2022/05/30

Madonna z San Escobar, 2022

Warszawa 2022/05/30

Crayola8, 2022

Warszawa 2022/05/30

Monika Marchewka (ur. 1988)

Waza, 2020

Warszawa 2022/05/30

Astronautka, 2021

Warszawa 2022/05/30

Kogut w kosmosie, 2022

Warszawa 2022/05/30

Maciej Kosteczka (ur. 1988)

Postać z tatuażem, 2019

Warszawa 2022/05/30

Warszawa 2022/05/30

Rozejrzyj sie, 2022

Warszawa 2022/05/30

Warszawa 2022/05/30

SAIL!, 2022

Warszawa 2022/05/30

Anna Marciniak (ur. 1984)

Obserwacja, 2019

Warszawa 2022/05/30

Warszawa 2022/05/30

Cisza, 2019

Warszawa 2022/05/30

Melancholia, 2020

Warszawa 2022/05/30

Martwa natura, 2006

Warszawa 2022/05/30

Idol II, 2019

Warszawa 2022/05/30

Soczysta impresja, 2022

Warszawa 2022/05/30

Blanka Adamus (ur. 1988)

Dziewczyna z kokiem, 2020

Warszawa 2022/05/30

I wish you where here, 2021

Warszawa 2022/05/30

Trzy Gracje, 2022

Warszawa 2022/05/30

Pościg, 2021

Warszawa 2022/05/30

Maria Danielak (ur. 1987)

Drzewne osobliwości 5, 2022

Warszawa 2022/05/30

Szafirki, 2022

Warszawa 2022/05/30

Pejzaż wiślany XXV, 2021

Warszawa 2022/05/30

Pachnąca, 2022

Warszawa 2022/05/30

Agnieszka Kowalska (ur. 1981)

Dmuchawce statyczne, 2022

Warszawa 2022/05/30

Card from newspaper, 2020

Warszawa 2022/05/30

Katarzyna Krzęczko (ur. 1977)

Miś, 2021

Warszawa 2022/05/30

Lekkość szczęścia, 2022

Warszawa 2022/05/30

Geometric spaces 9, 2021

Warszawa 2022/05/30

Colorful day, 2022

Warszawa 2022/05/30

W dolinie, 2022

Warszawa 2022/05/30

Przygoda w porcie, 2022

Warszawa 2022/05/30

Warszawa 2022/05/30

Paulina Zubowicz (ur.1996)

Spojrzenie VIII, 2022

Warszawa 2022/05/30

Helena Czernek (ur. 1985)

Miłorząb, 2020

Warszawa 2022/05/30

18114491926, 2022

Warszawa 2022/05/30

Radosław Kurzeja (ur. 1987)

Pejzaż górski, 2022

Warszawa 2022/05/30

Mini Panda, 2019

Warszawa 2022/05/30

Magdalena Stępniak (ur. 1998)

Warszawa 2022/05/30

Do tej samej rzeki, 2022

Warszawa 2022/05/30

Łęg, 2022

Warszawa 2022/05/30

Wśród obłoków, 2022

Warszawa 2022/05/30

Pejzaż z górki, 2021

Warszawa 2022/05/30

The Power of Colors, 2018

Warszawa 2022/05/30

Poranek, 2020

Warszawa 2022/05/30

Flose, 2022

Warszawa 2022/05/30

Red Tsansa, 2021

Warszawa 2022/05/30

Konik, 2021

Warszawa 2022/05/30

Dobranoc, 2021

Warszawa 2022/05/30

Interpretacja, 2020

Warszawa 2022/05/30

Warszawa 2022/05/30

Iwona Molecka (ur. 1966)

Iwonka, 2018

Warszawa 2022/05/30

Kali Katharsis (ur. 1987)

Ofelie, 2022

Warszawa 2022/05/30

Sea View, 2020

Warszawa 2022/05/30

Wenecja, 2011

Warszawa 2022/05/30

Muza, 2021

Warszawa 2022/05/30

Kolor, 2020

Warszawa 2022/05/30

Torn, 2022

Warszawa 2022/05/30

Jesienna impresja, 2021

Warszawa 2022/05/30

Stokrotka afrykańska, 2019

Warszawa 2022/05/30

Łukasz Sysło (ur. 1993)

K, tryptyk, 2021

Warszawa 2022/05/30

Ekstremum, 2022

Warszawa 2022/05/30

Poetry is inside me, 2022

Warszawa 2022/05/30

Czerwony kapturek, 2022

    Limit ceny