Aukcja „Kolory Wiosny” – 9 maja 2022 r. godz. 19:30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem Aukcji “Kolory Wiosny”, która trwa na portalu Onebid.pl.

Tym razem mamy przyjemność zaprezentować bogatą ofertę prac, której motywem przewodnim jest zastosowanie różnych odcieni barw kojarzonych z rozpoczynającą się właśnie porą roku.

Licytacja odbędzie się 9 maja (poniedziałek), o godz. 19:30.

Kukuryku, 2022

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: K PLEWA 2022

Apo Lady, 2021

rzeźba ceramiczna szkliwiona, zielono – pomarańczowa, 29 x 17 x 14 cm, sygn. od środka logo: ROKO

Cena wywoławcza: 700

Circle No. 4, 2021

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.: A. Grabowski 2021 r.

Cena wywoławcza: 500

Nastazja Staniszewska (ur. 1996)

III Gracje, 2022

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. l.d.: Nastazja Staniszewska 03.2022

Malwina Jachimczak (ur. 1983)

Hedgehog / Maybug / European hare / Grey Partridge Totem, 2021

technika mieszana (akryl, kredki), papier, 99,8 x 45 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Neon Moon, 2020

akryl, płótno, 40 x 40 cm, sygn. lewy bok obrazu: Marszałł 2020

Cena wywoławcza: 400

W czarodziejskim ogrodzie, 2022

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d. A.Stępień 2022

Cena wywoławcza: 650

Narcyz, 2022

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: Marek Domaniecki, pod spodem piktogram rogów

Cena wywoławcza: 700

Światło południa III, 2021

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. l.d.: Karczmarski

Cena wywoławcza: 700

Nadchodzą cieplejsze dni, 2022

olej, płótno, 90 x 90 cm, sygn. p.d.: Ms

Magdalena Czaplicka- Dziaduch (pseud.: Helen, ur. 2000)

Zamyślona, 2021

olej, płótno, 92 x 73 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 700

Katarzyna Krzęczko (ur. 1977)

Wiosna, 2022

akryl, płótno, 80 x 100 cm, sygn. p.d.: znak graficzny K@rt oraz na odwrocie

Cena wywoławcza: 400

Jestem jak dotyk poranka, 2021

olej, płótno, 90 x 80 cm, sygn. l.d.: E.BOUKOURBANE

Cena wywoławcza: 1700

Kobieta, 2018

ceramika (masa szamotowa i tlenek kobaltu), ok. 45 x 14 x 15 cm.

Cena wywoławcza: 300

Deszczowy dzień, 2022

technika mieszana (olej, akryl), płótno, 70 x 80 cm, sygn. p.d.: F.Łoziński

Andrzej F. Filipowicz (1946 - 2011)

No 44, 2018

technika mieszana (akryl, technika własna), płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 1000

Łukasz Sysło (ur. 1993)

Dwie wieże, 2021

technika mieszana (akryl, patyna), płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: Ł

Przebudzenie, 2019

akryl, płótno, 50 x 60 cm, sygn. p.d.: ESeweryn '19

Cena wywoławcza: 700

Duch lasu, 2021

akryl, płótno, 40 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 800

Crayola7, 2022

technika mieszana (akryl, spray), płótno, 60 x 60 cm, sygn. p.d.: Filip Warzecha i opisany na odwrociu

Cena wywoławcza: 1000

Agnieszka Kowalska (ur. 1981)

Stalowe magnolie, 2022

akwarela, papier akwarelowy 100% bawełna 300g/m2 Saunders, 51 x 36 cm, sygn. p.d.: A. Kowalska '22

Cena wywoławcza: 500

Iwona Molecka (ur. 1966)

My inner colour, 2020

akryl, płótno, 90 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Eugeniusz ŚLUSARSKI (ur. 1947)

Poranna toaleta, 2022

olej, płótno, 30 x 40 cm, sygn. p.d.: Ślusarski Eugeniusz

Cena wywoławcza: 1250

Pastel, 2022

olej, płótno, 100 x 73 cm, sygn. p.d.: DJulia

Jestem trochę bledsza, 2022

akryl, płótno, 60 x 55 cm, sygn. na odwrocie

W pracowni, 2022

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. l.d.: Mihran 2022

Cena wywoławcza: 800

Wiosna, 2022

brąz, marmur, ok. 20 x 29 x 20 cm, sygn. na kamieniu: KIZ

Cena wywoławcza: 1500

Żółte tulipany, 2022

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: H.Chajec

Dagmara Dziewiątkowska (ur. 1982)

Rainbow show, 2021

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 50 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 600

Wiosenny poranek, 2022

technika mieszana (olej, szlagmetal), płótno, 40 x 40 cm, sygn. p.d.: A.Kappa

Z wiosennego parku, z serii: "Kwiaty", 2021

technika mieszana (tusz, akwarela), papier akwarelowy, 29 x 21 cm, w oprawie: 40 x 30 cm, sygn. p. d.: K. Kabzińska-M 2021

Cena wywoławcza: 250

Maria Lewicka-Woźniak (ur. 1989)

Koliber – turkus, 2021

akryl, płótno, 30 x 40 cm, sygn. p.d.: monogramem

Bażant, 2020

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.g.: Baranowski19:20

Cena wywoławcza: 1000

Spring time, 2022

akryl, płótno, 50 x 60 cm, sygn. l.d.: M. Rakoczy 2022

Małgorzata Sobińska (ur. 1985)

Spring storm, 2022

technika mieszana (spray, akryl), płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: M. Sobińska '22

Myśli o rewolucji, 2022

akryl, papier, 40 x 30 cm, sygn. na odwrocie

Magdalena Wesołowska (ur. 1981)

Flowing River, 2021

technika mieszana (akryl, olej, pastel, ołówek), płótno, 150 x 100 cm, sygn. p.d.: Magdalena Wesołowska

Cena wywoławcza: 1500

Wiosenna aura, 2022

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 80 x 100 cm, sygn. p.d.: Laura Lis

Zielona Notre Dame, 2022

technika mieszana (tusz, akwarela), papier akwarelowy, 42 x 30 cm, sygn. p. d. Dawid Masionek 2022

Cena wywoławcza: 450

Szelest, 2021

akryl, płótno, 50 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Drzewo rajskie 5, 2022

akryl, płótno, 50 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 200

Wiosna, ach to TY, 2022

akryl, płótno, 50 x 70 cm, sygn. l.d.: ABAKO'22

Cena wywoławcza: 1000

Dorota Maciejewska (ur. 1988)

Etapy, 2020

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. l.d.: Maciejewska Dorota

Cena wywoławcza: 700

Wiosenna harmonia, 2022

akwarela, papier, 29,7 x 42 cm (arkusz), sygn. p.d.: 2022 Niusza Piotrowiak

Cena wywoławcza: 700

Źródło uniwersum, 2022

akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: R. Gitkiewicz

Cena wywoławcza: 500

Tulipany, 2022

technika mieszana (olej, akryl), płótno, 60 x 80, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 700

Wiosenne wschody i zachody, dyptyk, 2022

akryl, płótno, każde z płócien o wymiarach: 70 x 30 cm, sygn. p.d.: T. KURAN

Cena wywoławcza: 800

Łąki łan, 2022

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: Karina Góra

Wild greenness, 2021

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 900

Dzień Matki, 2022

akryl, płótno, 50 x 50 cm, sygn. l.d.: M.STERN

Wiosna w Paryżu, 2018

olej, płótno, 50 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Wiosna ach to Ty, 2022

akryl, płótno, 80 x 80 cm , sygn. p.d.: Marta Dunal

Cena wywoławcza: 800

Złoty azyl, 2022

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2022

Cena wywoławcza: 600

Wiosenna impresja, 2022

akryl, płotno, 50 x 100 cm, sygn. p.d.: Nataczej oraz na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Warszawa 2022/05/09

Kukuryku, 2022

Warszawa 2022/05/09

Apo Lady, 2021

Warszawa 2022/05/09

Circle No. 4, 2021

Warszawa 2022/05/09

III Gracje, 2022

Warszawa 2022/05/09

Malwina Jachimczak (ur. 1983)

Warszawa 2022/05/09

Neon Moon, 2020

Warszawa 2022/05/09

Warszawa 2022/05/09

Narcyz, 2022

Warszawa 2022/05/09

Światło południa III, 2021

Warszawa 2022/05/09

Warszawa 2022/05/09

Zamyślona, 2021

Warszawa 2022/05/09

Katarzyna Krzęczko (ur. 1977)

Wiosna, 2022

Warszawa 2022/05/09

Warszawa 2022/05/09

Kobieta, 2018

Warszawa 2022/05/09

Deszczowy dzień, 2022

Warszawa 2022/05/09

No 44, 2018

Warszawa 2022/05/09

Łukasz Sysło (ur. 1993)

Dwie wieże, 2021

Warszawa 2022/05/09

Przebudzenie, 2019

Warszawa 2022/05/09

Duch lasu, 2021

Warszawa 2022/05/09

Crayola7, 2022

Warszawa 2022/05/09

Agnieszka Kowalska (ur. 1981)

Stalowe magnolie, 2022

Warszawa 2022/05/09

Iwona Molecka (ur. 1966)

My inner colour, 2020

Warszawa 2022/05/09

Poranna toaleta, 2022

Warszawa 2022/05/09

Pastel, 2022

Warszawa 2022/05/09

Jestem trochę bledsza, 2022

Warszawa 2022/05/09

W pracowni, 2022

Warszawa 2022/05/09

Wiosna, 2022

Warszawa 2022/05/09

Żółte tulipany, 2022

Warszawa 2022/05/09

Rainbow show, 2021

Warszawa 2022/05/09

Wiosenny poranek, 2022

Warszawa 2022/05/09

Warszawa 2022/05/09

Koliber – turkus, 2021

Warszawa 2022/05/09

Bażant, 2020

Warszawa 2022/05/09

Spring time, 2022

Warszawa 2022/05/09

Spring storm, 2022

Warszawa 2022/05/09

Myśli o rewolucji, 2022

Warszawa 2022/05/09

Flowing River, 2021

Warszawa 2022/05/09

Wiosenna aura, 2022

Warszawa 2022/05/09

Zielona Notre Dame, 2022

Warszawa 2022/05/09

Szelest, 2021

Warszawa 2022/05/09

Drzewo rajskie 5, 2022

Warszawa 2022/05/09

Wiosna, ach to TY, 2022

Warszawa 2022/05/09

Dorota Maciejewska (ur. 1988)

Etapy, 2020

Warszawa 2022/05/09

Wiosenna harmonia, 2022

Warszawa 2022/05/09

Źródło uniwersum, 2022

Warszawa 2022/05/09

Tulipany, 2022

Warszawa 2022/05/09

Warszawa 2022/05/09

Łąki łan, 2022

Warszawa 2022/05/09

Wild greenness, 2021

Warszawa 2022/05/09

Dzień Matki, 2022

Warszawa 2022/05/09

Wiosna w Paryżu, 2018

Warszawa 2022/05/09

Wiosna ach to Ty, 2022

Warszawa 2022/05/09

Złoty azyl, 2022

Warszawa 2022/05/09

Wiosenna impresja, 2022

    Limit ceny