Aukcja „Kolory Lata” – 30 czerwca 2021 r. godz. 19:30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem Aukcji “Kolory Lata”, która trwa na portalu Onebid.pl.
To kolejna z tematycznych licytacji, przygotowanych przez Pragalerię, podczas których można zakupić starannie wyselekcjonowane dzieła artystów młodego i średniego pokolenia, w niezwykle okazyjnych cenach wywoławczych. Tym razem mamy przyjemność zaprezentować ofertę prac inspirowanych nasyconymi barwami i ciepłym światłem rozpoczynającej się pory roku.

Licytacja odbędzie się 30 czerwca (środa), o godz.: 19:30.

A niebo nade mną, 2021

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 90 x 90 cm, sygn. p.d.: N.Mirak

Polar Bear Beta, model Panek, 2019

ceramika szlachetna, szkliwiona, malowana naszkliwne, złocona głowa, 14,5 x 24,5 x 10 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny:60/2019. W tylnej części korpusu autorskie przebarwienia produkcyjne.

Wiatrokwiat, 2021

technika mieszana (kredki, markery, promarkery, pisaki, farba), karton barwiony, 50 x 50 cm, w oprawie passe-partout: 63 x 63 cm, sygn. p.d.: ŻanetaGBiernat

Cena wywoławcza: 450

Basen nr 230. Hommage a David Hockney, 2010

fotografia kolekcjonerska kolor, cyfrowa, papier archiwalny Hahnemuhle Photo Rag Baryta 315g (semi-flash), 40 x 40 cm, 2/5, sygn. na licu i odwrocie. Praca nieoprawiona.

Cena wywoławcza: 700

Karolina Goździewicz (ur. 1994)

Ku słońcu, z cyklu: "Odpływy", 2021

akryl, płótno, 50 x 50 cm, sygn. p.d.: K. Goździewicz

Cena wywoławcza: 500

Żaglówki, 2020

akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: Piekut D. 2020

Cena wywoławcza: 1200

Summer afternoon, 2021

akryl, płótno, 120 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 1000

Gorące lato, 2021

olej, płótno, 80 x 100 cm, sygn. p.d.: E.BOUKOURBANE

Cena wywoławcza: 1500

Letnie popołudnie. Pejzaż z katedrą, 2021

tusz, akwarela, papier akwarelowy, 30 x 21 cm, w oprawie: 40 x 30 cm, sygn. p.d.: Dawid Masionek

Ptaki, 2021

olej, płótno, 80 x 100 cm, sygn. p.d.: F. Łoziński

Światło Południa XVI, 2021

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. l.d.: Karczmarski

Valdemossa do zakochania się, 2021

akwarela, papier, 28 x 16,5 cm, sygn. p.d.: 2021 A.Piotrowiak. Praca nieoprawiona

Cena wywoławcza: 450

Human 2021-6, 2021

technika mieszana (algrafia, akryl), papier Fabriano, 61 x 42 cm (kompozycja), 70 x 50 cm (arkusz), 1/30, sygn. p.d.: Jolanta Johnsson

Cena wywoławcza: 700

Czerwony pejzaż, 2018

akryl, olej, płótno, 90 x 120 cm, sygn. p.d.: Izabella Sowier-Kasprzyk

Cena wywoławcza: 700

Nosorożec, z serii: "Safari", 2021

ceramika szkliwiona i złocona 24k złotem, 25 x 15 x 10 cm, sygn. od spodu nazwiskiem i numerem.2021

Cena wywoławcza: 500

Rododendrony, z serii: "Kwiaty", 2021

technika mieszana (tusz, akwarela), papier akwarelowy 200g/m2, 29 x 21 cm, w oprawie: 40 x 30 cm, syg. p.d.: K. Kabzińska-M

Cena wywoławcza: 200

Szara Kolumna 1, 2021

olej, płótno, 20 x 20 cm, sygn. p.d.: Gil 2021

Cena wywoławcza: 500

Happiness #18, 2021

akryl, płótno, 80 x 100 cm, sygn. p.d.: ej

Kulomiotka, 2021

akryl, płótno, 95 x 95 cm, sygn. na odwrocie

Pomarańczowe pola, 2021

olej, płótno 3D, 60 x 100 cm, sygn. l.d. :Ms

Dagmara Dziewiątkowska (ur. 1982)

Flashback, 2020

technika mieszana, płótno, 60 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 700

tempera żółtkowa, papier, 40 x 30 cm, sygn. l.d.: monogramem oraz na odwrocie. Praca nieoprawiona

Góra wulkaniczna, 2021

olej, akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: CA

Cena wywoławcza: 1000

Czerwcowe Montepulciano, 2021

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: KDOROBA2021

Cena wywoławcza: 700

Dnia Początek i Koniec, 2021

akryl, płótno, 70x70 cm, sygn.. l.d.: Adamczak 202

Cena wywoławcza: 800

Wzgórza Toskanii, 2021

akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: A. Grabowski 2021 r.

Cena wywoławcza: 500

Lurking, 2021

technika mieszana, płótno, 90 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Barcelona, 2021

akryl, płótno, 60 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 600

Jardin Majorelle, 2019

Cena wywoławcza: 700

Powiew ciepła, 2021

Stanisław KORTYKA (ur. 1943)

Słoneczny rytm, 1998

olej, płótno, 35 x 100 cm, sygn. p.d.: St. Kortyka

Roman Lasa (ur. 1975)

Taras, 2013/2014

olej, płótno, 50 x 70 cm, sygn. l.d.: R LASA

Cena wywoławcza: 700

Lato na jeziorach, 2021

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: E.Ponińska 2021

Cena wywoławcza: 800

List, 2021

akryl, płótno, 66 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Adam Swoboda (ur. 1956)

Okruchy morza, 2018

olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. l. d.: ASwoboda (inicjał wiązany pierwszych liter), opisany na odwrocie: "OKRUCHY MORZA" / ADAM SWOBODA / [podpis artysty] 2018.

Cena sprzedaży: 2900

Upalne lato, 2020

olej, płótno, 60 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 900

Emilia Pitucha (ur. 1960)

Jabłka, 2021

akryl, panel bawełniany 100%, 50 x 40 cm, sygn.p.d.: EPITUCHA 2021

Cena wywoławcza: 450

Łucja Sokołowska (ur. 1968)

Łodzie na jeziorze, 2018

olej, tektura, 22 x 25 cm, w oprawie: 27 x 31 cm, sygn. p.d.: Sokol

Cena wywoławcza: 500

Rōnin, 2021

olej, płótno, 90 x 145 cm, sygn. p.d.: T. Frączek

Cena wywoławcza: 1000

Summer Moon Gazing, 2021

akryl, płótno, 60 x 70 cm, sygn. l.d.: K.Płotnikow

Norweskie lato, 2021

akryl, płótno, 60 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 600

Manhattan, 2021

akryl, płótno, 115 x 75 cm, sygn. l.d.: Grabowska 2021

Cena wywoławcza: 650

Agnieszka Płaczek (ur. 1983)

Neony, 2021

akryl, płótno, 110 x 110 cm, sygn. p.d.: A.Płaczek

Cena wywoławcza: 1000

Grażyna Kilanowicz- Barecka (ur. 1955)

Kompozycja Miejska 04–2021, 2021

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. l.d.: GKilzBar

Cena wywoławcza: 1500

Porsche, 2021

akryl, płótno,30 x 40 cm, sygn. p.d.: WW

Cena wywoławcza: 450

Kiedyś się tam spotkają, 2021

akryl, płótno, 70 x 90 cm, sygn. p.d.: monogramem oraz na odwrocie

Cena wywoławcza: 600

Pejzaż wiślany XVIII, 2021

olej, płótno, 60 x 60 cm, sygn. l.d.: JK HUDZIK '21

Let`s play with me, 2021

akryl, kredka akwarelowa, płótno, 70 x 50 cm, sygn. po lewej stronie: M.Chołda

Cena wywoławcza: 500

Impresje, 2021

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: Karina Góra

Cena wywoławcza: 500

Laurencja XIV, 2021

akryl, płótno, 120 x 150 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 1000

Ściana 41 dla KG, 2001

olej, płótno, 65 x 90 cm, sygn. p.d.: KK01

Cena wywoławcza: 1000

8TH, 2020

akryl, płótno, 40 x 50 cm, sygn. p.d.: Michalina Czurakowska

Cena wywoławcza: 300

Prowansja, 2020

olej, płótno, 90 x 60 cm, sygn. l.d.: jedr20

Cena wywoławcza: 2000

Ogród Sztuki, 2021

technika mieszana (transfer, szlagmetal), papier, 30 x 21 cm (matryca), w oprawie passe-partout: 40 x 30 cm, 1/4, sygn. p.d.: KLipska

Cena wywoławcza: 450

Milczenie złotem, 2021

technika własna, płótno 3D, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 600

Kolorowa łąka, 2021

akryl, technika własna, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d.: R. Gitkiewicz

Cena wywoławcza: 500

Artur Borkowski (ur. 1965)

Zebra, 2021

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.: 2021 AB.

Cena wywoławcza: 800

Luiza Wilk

Bez tytułu,

Olej, płótno, 70 x 90 cm, praca niesygnowana

Paweł Janus (ur. 1980)

Irokez, 2021

olej, płótno, 60 x 53 cm, sygn. p.d.: JANUS

Cena wywoławcza: 700

Marta Chudzik (ur. 1988)

Sunset, 2021

akryl, technika własna, płótno, 50 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Marcin Pińkowski (ur. 1992)

Oczekiwanie, 2020

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: Pińkowski

Cena wywoławcza: 700

Mariusz Robert Drabarek (ur. 1969)

Polna droga, 2020

olej, płótno, 30 x 20 cm, sygn. l.d.: Drabarek

Cena wywoławcza: 500

Szum fal morza, 2021

akryl, płótno, 50 x 70 cm, sygn. p.d.: Sitnikova

Cena wywoławcza: 800

Kolorowy rejs 2, 2021

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: A.Stępień 2021

Weronika Sobik (ur. 1988)

Magnolie, 2020

olej, płótno, 90 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 600

akryl, płyta, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 600

Coś, 2021

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Tania rozrywka, z cyklu: "Scooping the existence", 2020

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Lady in gold, 2020

technika mieszana (olej, akryl, szlagmetal), płótno, 80 x 100 cm, sygn. p.d.: Sandecka-Ląkocy'20

akryl, płótno, 60 x 40 cm, sygn. l.g.: Baranowski '17

Cena wywoławcza: 800

Przed burzą, 2020

olej, impast, płótno, 60 x 50 cm, sygn. p.d.: Anna Piórek 20

Cena wywoławcza: 500

Janina Plewa (ur. 1953)

Dywan, 2021

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.: Plewa J 2021

Cena wywoławcza: 500

Nature, 2021

akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: DRaczynska

Cena wywoławcza: 650

Złote lato, 2021

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2021

Trójkąty, 2021

olej, płótno, 30 x 40 cm, w oprawie: 33,5 x 41,5 cm, sygn. p.d.: K. Krzyszczyk

Cena wywoławcza: 400

Tajemnica, 2021

Cena wywoławcza: 700

Pełni radości, 2021

akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: Izolda 2021

Cena wywoławcza: 700

Letni sen, 2021

akryl, płyta, 60 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Ilona Woźniak (ur. 1964)

Morskie błękity, 2019

olej, płótno, 40 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Warszawa 2021/06/30

A niebo nade mną, 2021

Warszawa 2021/06/30

Warszawa 2021/06/30

Wiatrokwiat, 2021

Warszawa 2021/06/30

Warszawa 2021/06/30

Warszawa 2021/06/30

Żaglówki, 2020

Warszawa 2021/06/30

Summer afternoon, 2021

Warszawa 2021/06/30

Gorące lato, 2021

Warszawa 2021/06/30

Warszawa 2021/06/30

Ptaki, 2021

Warszawa 2021/06/30

Światło Południa XVI, 2021

Warszawa 2021/06/30

Warszawa 2021/06/30

Human 2021-6, 2021

Warszawa 2021/06/30

Czerwony pejzaż, 2018

Warszawa 2021/06/30

Warszawa 2021/06/30

Warszawa 2021/06/30

Szara Kolumna 1, 2021

Warszawa 2021/06/30

Happiness #18, 2021

Warszawa 2021/06/30

Kulomiotka, 2021

Warszawa 2021/06/30

Pomarańczowe pola, 2021

Warszawa 2021/06/30

Flashback, 2020

Warszawa 2021/06/30

Warszawa 2021/06/30

Góra wulkaniczna, 2021

Warszawa 2021/06/30

Czerwcowe Montepulciano, 2021

Warszawa 2021/06/30

Dnia Początek i Koniec, 2021

Warszawa 2021/06/30

Wzgórza Toskanii, 2021

Warszawa 2021/06/30

Lurking, 2021

Warszawa 2021/06/30

Barcelona, 2021

Warszawa 2021/06/30

Jardin Majorelle, 2019

Warszawa 2021/06/30

Powiew ciepła, 2021

Warszawa 2021/06/30

Stanisław KORTYKA (ur. 1943)

Słoneczny rytm, 1998

Warszawa 2021/06/30

Roman Lasa (ur. 1975)

Taras, 2013/2014

Warszawa 2021/06/30

Lato na jeziorach, 2021

Warszawa 2021/06/30

List, 2021

Warszawa 2021/06/30

Adam Swoboda (ur. 1956)

Okruchy morza, 2018

Warszawa 2021/06/30

Upalne lato, 2020

Warszawa 2021/06/30

Emilia Pitucha (ur. 1960)

Jabłka, 2021

Warszawa 2021/06/30

Łucja Sokołowska (ur. 1968)

Łodzie na jeziorze, 2018

Warszawa 2021/06/30

Rōnin, 2021

Warszawa 2021/06/30

Summer Moon Gazing, 2021

Warszawa 2021/06/30

Norweskie lato, 2021

Warszawa 2021/06/30

Manhattan, 2021

Warszawa 2021/06/30

Agnieszka Płaczek (ur. 1983)

Neony, 2021

Warszawa 2021/06/30

Warszawa 2021/06/30

Porsche, 2021

Warszawa 2021/06/30

Kiedyś się tam spotkają, 2021

Warszawa 2021/06/30

Pejzaż wiślany XVIII, 2021

Warszawa 2021/06/30

Let`s play with me, 2021

Warszawa 2021/06/30

Impresje, 2021

Warszawa 2021/06/30

Laurencja XIV, 2021

Warszawa 2021/06/30

Ściana 41 dla KG, 2001

Warszawa 2021/06/30

8TH, 2020

Warszawa 2021/06/30

Prowansja, 2020

Warszawa 2021/06/30

Ogród Sztuki, 2021

Warszawa 2021/06/30

Milczenie złotem, 2021

Warszawa 2021/06/30

Kolorowa łąka, 2021

Warszawa 2021/06/30

Artur Borkowski (ur. 1965)

Zebra, 2021

Warszawa 2021/06/30

Luiza Wilk

Bez tytułu,

Warszawa 2021/06/30

Paweł Janus (ur. 1980)

Irokez, 2021

Warszawa 2021/06/30

Warszawa 2021/06/30

Marta Chudzik (ur. 1988)

Sunset, 2021

Warszawa 2021/06/30

Marcin Pińkowski (ur. 1992)

Oczekiwanie, 2020

Warszawa 2021/06/30

Polna droga, 2020

Warszawa 2021/06/30

Szum fal morza, 2021

Warszawa 2021/06/30

Kolorowy rejs 2, 2021

Warszawa 2021/06/30

Weronika Sobik (ur. 1988)

Magnolie, 2020

Warszawa 2021/06/30

Warszawa 2021/06/30

Coś, 2021

Warszawa 2021/06/30

Warszawa 2021/06/30

Lady in gold, 2020

Warszawa 2021/06/30

Warszawa 2021/06/30

Przed burzą, 2020

Warszawa 2021/06/30

Janina Plewa (ur. 1953)

Dywan, 2021

Warszawa 2021/06/30

Nature, 2021

Warszawa 2021/06/30

Złote lato, 2021

Warszawa 2021/06/30

Trójkąty, 2021

Warszawa 2021/06/30

Tajemnica, 2021

Warszawa 2021/06/30

Pełni radości, 2021

Warszawa 2021/06/30

Letni sen, 2021

Warszawa 2021/06/30

Ilona Woźniak (ur. 1964)

Morskie błękity, 2019

    Limit ceny