Aukcja „Kolory Jesieni” – 8 listopada 2021 r. godz. 19:30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem Aukcji “Kolory Jesieni”, która trwa na portalu Onebid.pl.
To kolejna z tematycznych licytacji, przygotowanych przez Pragalerię, podczas których można zakupić starannie wyselekcjonowane dzieła artystów młodego i średniego pokolenia w niezwykle okazyjnych cenach wywoławczych. Tym razem mamy przyjemność zaprezentować ofertę prac inspirowanych nasyconymi barwami i ciepłym, melancholijnym światłem złotej polskiej jesieni.

Licytacja odbędzie się 8 listopada (poniedziałek), o godz.: 19:30.

Złote popołudnie, 2021

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. l.d.: monogram oraz na odwrocie

Nosorożec Mały, 2021

ceramika szkliwiona i złocona 24k, 25 x 15 x 10 cm, sygnowana i numerowana od spodu: 114/2021

Cena wywoławcza: 500

Marta Konieczny (ur. 1969)

Spacer jesienny, 2020

akwarela, papier Daler Rowney Aqua Fine 300 g, 40,6 x 30,5 cm, sygn. p.d.: Marta Konieczny. Praca nieoprawiona.

Cena wywoławcza: 350

Patryk Paliwoda (ur. 1989)

Zasady, 2020

technika mieszana (akryl, spray), płótno, 90 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 700

Jesienni kochankowie, 2020

olej, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: PD 2020

Jesień w bukiecie, 2021

akryl, płótno, 40 x 30 cm, sygn. u dołu po prawej: E.Ponińska 2021

Ruda, 2020

technika mieszana (kredki, promarkery), papier barwiony, 50 x 37 cm, w oprawie: 70 x 50 cm, sygn. p.d.: ŻGBiernat

Cena wywoławcza: 500

Swiatło Południa III, 2021

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. l.d.: Karczmarski 2021

Cena wywoławcza: 600

Weronika Sobik (ur.1988)

Autumn, 2021

technika mieszana (farby akrylowe, szlagmetal), płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: WSobik 2021

Cena wywoławcza: 450

Jesienne drzewa, 2021

akryl, płótno, 90 x 90 cm, sygn. p.d.: F.Łoziński

Jesienna tafla, 2021

akryl, płótno, 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 400

Zmiana przestrzeni, 2021

olej, płótno, 90 x 80 cm, sygn. p.d.: E.BOUKOURBANE oraz na odwrocie

Cena wywoławcza: 1700

Jesienne poranki, 2021

technika mieszana (akryl, olej), płótno, 120 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 900

Jesienny Ogród. Dalie, 2021

technika mieszana (tusz, akwarela), papier, 39 x 29 cm, w oprawie: 53 x 42 cm, sygn. p.d.: K. Kabzińska-M 2021

Cena wywoławcza: 400

Pejzaż wiślany XXVI, 2021

olej, płótno, 30 x 30 cm, sygn. p.d.: J.K. Hudzik / 2021

KOT-EŁ, 2021

akryl, płótno, 60 x 50 cm, sygn. l.g.: Baranowski 43:21

Cena wywoławcza: 1000

Agata Korzeniowska (ur. 1972)

Kwiaty, 2021

akryl, płótno, 60 x 40 cm, sygn. p.d.: A.Korzeniowska

Cena wywoławcza: 300

Karolina Bracławiec (ur. 1989)

O świcie, 2021

akryl, płótno, śr. 40 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 600

Z zapomnienia, 2021

akryl, karton, 70 x 50 cm, sygn. p.g.: el. Praca w oprawie.

Od dawna, 2021

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Światy równoległe. Z cyklu: "Street", 2019

fotografia kolekcjonerska kolor, papier Hahnemuhle Photo Rag Baryta 315g (semi-flash), archival paper, acid-free, 40 x 40 cm (kompozycja, biała ramka: 5 cm), 1/5, sygn. na licu i na odwrocie. Praca nieoprawiona.

Cena wywoławcza: 650

Robert Ratajczyk (ur. 1976)

Przegrzanie, 2021

akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Jesień, 2021

akryl, płótno, 125 x 110 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Alina Dorada-Krawczyk (ur. 1952)

Opium, z cyklu: "Jesień", 2007

olej, płótno, 73 x 100 cm, sygn. p.d.: A większa obok L znak egzante qi, potem : DORADA

Cena wywoławcza: 3000

Zatęskniłam za światłem, 2021

akryl, płótno, 80 x 100 cm, sygn. p.d.: Adamczak 2021

Cena wywoławcza: 800

Artysta nierozpoznany

akryl, płótno, 60 x 60 cm, sygn. p.d.: Alex

Cena wywoławcza: 500

Pejzaż subtelny, 2021

olej, płótno, 70 x 80 cm, sygn. p.d.: M. Siwiec 2021

Cena wywoławcza: 600

Autumn strolls, 2021

technika mieszana (akryl, ceramika - relief), płótno, 90 x 60 cm, sygn. p.d.: MICHALINA CZURAKOWSKA

Cena wywoławcza: 800

Wiatrak, 2021

technika mieszana (akryl, tusz), płótno, 40 x 30 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Nadchodzi jesień, 2021

olej, płótno 3D, 100 x 80 cm, sygn. l.d.: Ms

Cena wywoławcza: 900

Multibrain, 2020

technika mieszana (akryl, olej), płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: PZ oraz na odwrocie

Cena wywoławcza: 800

akryl, płótno, 60 x 60, cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 450

Kompozycja żółta, 2018

olej, płótno, 60 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Blaski istnienia, 2019

technika mieszana (linoryt, szlagmetal, akwarela), papier, 36 x 47,5 cm (matryca), arkusz: 75 x 55 cm, w oprawie passe-partout: 80 x 60 cm, 2/6, sygn. p.d.: KLipska Ziębińska

Cena wywoławcza: 1100

Paw, 2017

olej, płótno, 60 x 70 cm, sygn. i dat. p. d.: Piotr Bubak 2017.

Izabela Wolska (ur. 1983)

Serce jak ogień, 2013

olej, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.: WOLSKA 2013

Cena wywoławcza: 500

Justynka 2017/2021

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: KDOROBA

Cena wywoławcza: 1300

Jesienna sonata, 2020

akryl, płótno, 50 x 100 cm, sygn. l.d.: E.Seweryn 2020

Cena wywoławcza: 900

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: WFrączek 2021 r

Cena wywoławcza: 500

#10 Kartka z wakacji, 2021

technika mieszana (tusz, akwarela, akryl, szlagmetal), papier akwarelowy, 30 x 40 cm, w oprawie: 40 x 50 cm, sygn. p.d.: A.Kappa

Abstrakcja (IV), 2018

akryl, płótno, 130 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Agnieszka Pawłowska (ur. 1978)

olej (technika własna), płótno; 70 x 50 cm; sygn. p. d.: Agnieszka Pawłowska

79% of life, 2021

akryl, technika mieszana, płótno, 95 x 95 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Jolanta Kitowska (ur. 1968)

Wschód słońca, Toskania, 2018

olej, płótno, 50 x 70 cm, sygn. l.d.: Jola Kitowska 2015 oraz na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Jesień gotyku – katedra w Beauvais, 2021

technika mieszana (tusz, akwarela), papier, 38 x 27 cm, w oprawie: 50 x 40 cm, sygn. p.d.: Dawid Masionek

Cena wywoławcza: 450

Kaja Goździewicz (ur. 1994)

Autumn mood, 2021

akryl, płótno, 40 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Klin, 2017

olej, płótno, 61 x 50 cm, sygn. p.d.: KK 17

Cena wywoławcza: 900

Jak u Pedra / Searching for the Autumn Man, 2016

akryl, płótno, 60 x 90 cm, sygn. l.d.: I.Sowier 2016

Bathed in the reflections of sunset, 2021

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 800

Wspomnienie lata, 2021

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: LAURA LIS

Embrace, 2021

akryl, płótno, 60 x 70 cm, sygn. p.d.: DRaczynska

Cena wywoławcza: 650

Prowansalskie Wspomnienie, 2021

akwarela, papier bawełniany, 56 x 76 cm, w oprawie: 70 x 100 cm, sygn. l.d.: MCiu 2021

Kolorowe spotkania, 2021

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: A.Stępień 2021

Sara Krypa (ur. 1990)

Happiness, 2021

technika własna, akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 600

Złota sadzawka, 2020

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2020 r.

Tomasz Raff (ur. 1985)

Autumn, 2021

akwarela, papier, 31 x 23 cm, sygn. l.d.: T. Raff. Praca nieoprawiona.

Cena wywoławcza: 200

Magdalena Stępniak (ur. 1998)

Kwiaty, 2021

akryl, płótno, 50 x 50 cm, sygn. p.d.: ms’2021

Cena wywoławcza: 500

Jesienna energia, 2021

akryl, płótno, 80 x 40 cm, sygn. l.d.: Anna Piórek

Aura, 2021

technika mieszana, płótno, 80 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Światło w morzu gwiazd, 2021

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: R. Gitkiewicz

Cena wywoławcza: 550

Dirt, 2021

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 800

rzeźba ceramiczna szkliwiona, 25 x 24 x 17 cm, sygn. od środka, logo ROKO

olej, płótno, 50 x 70 cm, sygn. p.d.: T. Frączek

Cena wywoławcza: 800

Dmuchawce, wiatr i leśny zabójca, 2021

olej, płótno, 80 x 60 cm; sygn. i dat. l. d.:WE oraz sygn. i dat. na odwrocie

Agata Amelia Wawrzyniak (ur. 1980)

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Abstrakt 7, 2018

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d.: Plewa K 2018

Cena wywoławcza: 500

W lesie, 2017

akryl, papier Fabriano, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: Johnsson 2017

Cena wywoławcza: 900

Warszawa 2021/11/08

Złote popołudnie, 2021

Warszawa 2021/11/08

Nosorożec Mały, 2021

Warszawa 2021/11/08

Marta Konieczny (ur. 1969)

Spacer jesienny, 2020

Warszawa 2021/11/08

Patryk Paliwoda (ur. 1989)

Zasady, 2020

Warszawa 2021/11/08

Jesienni kochankowie, 2020

Warszawa 2021/11/08

Jesień w bukiecie, 2021

Warszawa 2021/11/08

Ruda, 2020

Warszawa 2021/11/08

Swiatło Południa III, 2021

Warszawa 2021/11/08

Weronika Sobik (ur.1988)

Autumn, 2021

Warszawa 2021/11/08

Jesienne drzewa, 2021

Warszawa 2021/11/08

Jesienna tafla, 2021

Warszawa 2021/11/08

Zmiana przestrzeni, 2021

Warszawa 2021/11/08

Jesienne poranki, 2021

Warszawa 2021/11/08

Jesienny Ogród. Dalie, 2021

Warszawa 2021/11/08

Pejzaż wiślany XXVI, 2021

Warszawa 2021/11/08

KOT-EŁ, 2021

Warszawa 2021/11/08

Agata Korzeniowska (ur. 1972)

Kwiaty, 2021

Warszawa 2021/11/08

O świcie, 2021

Warszawa 2021/11/08

Z zapomnienia, 2021

Warszawa 2021/11/08

Od dawna, 2021

Warszawa 2021/11/08

Warszawa 2021/11/08

Robert Ratajczyk (ur. 1976)

Przegrzanie, 2021

Warszawa 2021/11/08

Jesień, 2021

Warszawa 2021/11/08

Warszawa 2021/11/08

Zatęskniłam za światłem, 2021

Warszawa 2021/11/08

Artysta nierozpoznany

Warszawa 2021/11/08

Pejzaż subtelny, 2021

Warszawa 2021/11/08

Autumn strolls, 2021

Warszawa 2021/11/08

Wiatrak, 2021

Warszawa 2021/11/08

Nadchodzi jesień, 2021

Warszawa 2021/11/08

Multibrain, 2020

Warszawa 2021/11/08

Warszawa 2021/11/08

Kompozycja żółta, 2018

Warszawa 2021/11/08

Blaski istnienia, 2019

Warszawa 2021/11/08

Paw, 2017

Warszawa 2021/11/08

Izabela Wolska (ur. 1983)

Serce jak ogień, 2013

Warszawa 2021/11/08

Justynka 2017/2021

Warszawa 2021/11/08

Jesienna sonata, 2020

Warszawa 2021/11/08

Warszawa 2021/11/08

#10 Kartka z wakacji, 2021

Warszawa 2021/11/08

Abstrakcja (IV), 2018

Warszawa 2021/11/08

Warszawa 2021/11/08

79% of life, 2021

Warszawa 2021/11/08

Jolanta Kitowska (ur. 1968)

Wschód słońca, Toskania, 2018

Warszawa 2021/11/08

Warszawa 2021/11/08

Kaja Goździewicz (ur. 1994)

Autumn mood, 2021

Warszawa 2021/11/08

Klin, 2017

Warszawa 2021/11/08

Warszawa 2021/11/08

Warszawa 2021/11/08

Wspomnienie lata, 2021

Warszawa 2021/11/08

Embrace, 2021

Warszawa 2021/11/08

Warszawa 2021/11/08

Kolorowe spotkania, 2021

Warszawa 2021/11/08

Sara Krypa (ur. 1990)

Happiness, 2021

Warszawa 2021/11/08

Złota sadzawka, 2020

Warszawa 2021/11/08

Tomasz Raff (ur. 1985)

Autumn, 2021

Warszawa 2021/11/08

Magdalena Stępniak (ur. 1998)

Kwiaty, 2021

Warszawa 2021/11/08

Jesienna energia, 2021

Warszawa 2021/11/08

Aura, 2021

Warszawa 2021/11/08

Światło w morzu gwiazd, 2021

Warszawa 2021/11/08

Dirt, 2021

Warszawa 2021/11/08

Warszawa 2021/11/08

Warszawa 2021/11/08

Warszawa 2021/11/08

Warszawa 2021/11/08

Abstrakt 7, 2018

Warszawa 2021/11/08

W lesie, 2017

    Limit ceny