Aukcja „Kolory Jesieni” – 17 października 2022 r. godz. 19:30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem Aukcji “Kolory Jesieni”, która trwa na portalu Onebid.pl.
To kolejna z tematycznych licytacji, przygotowanych przez Pragalerię, podczas których można zakupić starannie wyselekcjonowane dzieła artystów młodego i średniego pokolenia w niezwykle okazyjnych cenach wywoławczych. Tym razem mamy przyjemność zaprezentować ofertę prac inspirowanych nasyconymi barwami i ciepłym, melancholijnym światłem złotej polskiej jesieni.

Licytacja odbędzie się 17 października (poniedziałek), o godz.: 19:30.

Figlarny październik, 2022

technika mieszana (akryl i pastel olejna) płótno, 70 x 70 cm, sygn. l.d.: Adamczak 2022

Cena wywoławcza: 800

Jaszczurka, 2022

miedź, żywica, postument z drewna, 32 x 19 x 19 cm, sygn. na rzeźbie: Mihran 2022

September, dyptyk, 2022

akryl, płótno, 60 x 40 cm (lewa część), 60 x 60 cm (prawa część), sygn. na odwrocie

Malwina Jachimczak (ur. 1983)

Lethe chandica, 2022

suchy pastel, gruntowany papier, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: Malwina Jachimczak, 2022

Cena wywoławcza: 600

Krasula w pąsach, 2022

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.: BK

Agnieszka Kowalska (ur. 1981)

A kiedy śpię…, 2022

akwarela, papier Akwarelowy 100% bawełna 300g/m2 Saunders, 41 x 31 cm, sygn. l.d.: Agnieszka Kowalska

Mary, 2020

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: M. Siwiec

Cena wywoławcza: 800

E r n e, 2022

akryl, płótno, 100 x 73 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 800

Gosia Sendlewska (ur. 1988)

Kobieta z dynią, 2022

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 1000

Potop, 2021

technika mieszana (akryl, olej), płótno, 50 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Ciepło jesieni. Cynie, z cyklu: Kwiaty, 2022

technika mieszana (tusz, akwarela), papier akwarelowy, 29 x 21 cm, w oprawie: 40 x 30 cm, sygn. p.d.: K. Kabzińska-M 2022

Cena wywoławcza: 250

Girl with a dog, 2022

brąz, marmur, szlagmetal, 20 x 29 x 20 cm, sygn. KIZ na spodzie

Cena wywoławcza: 1300

Autumn Dawn's Caress, 2020

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 40 x 50 cm, sygn. p.d.: RP2020

Cena wywoławcza: 400

Jarek Mankiewicz (ur. 1980)

In Orange and Black, tryptyk, 2022

akryl, płótno, 3 prace o wymiarach 20 x 20 cm, sygn. p.d., l.d., l.d.: monogram JM

Cena wywoławcza: 650

rzeźba ceramiczna częściowo szkliwiona, kremowa -brązowo-zielona, 25 x 24 x 17 cm, sygn. od środka: Logo ROKO

Cena wywoławcza: 800

Brzozowe konwersacje, 2022

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: A.Piotrowiak

Cena wywoławcza: 700

Eugeniusz ŚLUSARSKI (ur. 1947)

Barwy jesieni, 2021

olej, płótno, 50 x 60 cm, sygn. p.d.: Ślusarski Eug.

Cena wywoławcza: 1300

Abstract autumn, 2022

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.: MS.

8, z cyklu: wyjście za zewnątrz, 2022

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.: Filip Warzecha

Cena wywoławcza: 1000

Nieoczekiwanie, 2022

akryl, płótno, 35 x 55 cm, sygn. na odwrocie

Dominika Fedko-Wójs (ur. 1992)

Orange expression Collage XI collage series, 2020

technika mieszana (papier, karton, akryl), tektura, 43 x 43 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 400

Samiec Alfa, 2022

akryl, płótno, 50 x 70 cm, sygn. l.g.: Baranowski 35:22

Cena wywoławcza: 1000

Izabela Ro (pseud., Izabela Nowakowska, ur. 1976)

Nadciąga burza, 2022

akryl, płótno, 90 x 90 cm, sygn. na boku ramy i na odwrociu: "Nadciąga burza", 2022 r, Izabela Ro.

Cena wywoławcza: 800

Maki, 2022

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.: Karina Góra

Cena wywoławcza: 650

Wojownik 2, z cyklu: "Byki na czerwonym dywanie", 2022

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Las, 2021

akryl, płótno, 100 x 130 cm, sygn. na odwrocie

Landscape Contrast, 2015

olej, płótno, 50 x 70 cm, sygn. p.d.: D. Sz.

Cena wywoławcza: 500

Odpoczynek, 2022

olej, płótno, 80 x 110 cm, sygn. p.d.: E.BOUKOURBANE

Cena wywoławcza: 2500

Rajskie drzewo, 2022

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Wspomnienie lata, 2022

technika mieszana (tusz, akryl, akwarela, szlagmetal), papier, 30 x 40 cm, w oprawie: 40 x 50 cm, sygn. p.d.: A. Kappa

Renata Kluczyńska (ur. 1985)

Struktura przestrzeni 01, 2022

akryl, płótno,120 x 90 cm, sygn. p.d.: R.M.Kluczyńska oraz na odwrocie

Cena wywoławcza: 1800

Kaja Harnyś (ur. 1988)

Libra, 2022

olej, płótno, 50 x 50 cm, sygn. l.d.: Kaja

Cena wywoławcza: 600

Grzegorz Olejniczak (ur. 1968 )

Krok do jesieni, 2022

technika mieszana (akryl, olej), płótno, 50 x 60 cm, sygn. u dołu: G. Olejniczak

Cena wywoławcza: 800

Roztoczanska Bajka 2, 2013

akryl, tektura, 24 x 30 cm, w oprawie: 32,5 x 38,5 cm, sygn. p.d.: Piekut D.

Katedra w Amiens. Jesień, 2022

technika mieszana (tusz, akwarela), papier akwarelowy, 42 x 30 cm, w oprawie: 53 x 42 cm, sygn. p.d.: Dawid Masionek 2022

Cena wywoławcza: 450

Kompozycja, 2022

technika mieszana (akryl, olej), płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: F. Łoziński

W blasku, 2022

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: K PLEWA 22

Cena wywoławcza: 700

Kolorowy ptak, 2022

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: K. Krzyszczyk

Cena wywoławcza: 700

Patrycja Dyląg (ur. 1982)

W pośpiechu, 2021

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 700

Time, 2022

akryl, płótno, 50 x 50 cm, sygn. l.d.: K.Płotnikow

Lato umyka, 2022

akryl, płótno, 60 x 60 cm, sygn. p.d.: Nataczej

Cena wywoławcza: 700

Wojna na czerwono, 2022

akryl, płótno, 55 x 46 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 700

Waldemar Obcowski (ur. 1962)

Pejzaż z Pieskowej Skały, 2022

akryl, podkład malarski, 50 x 70 cm, sygn. l.d.: W.Obcowski '22

Cena wywoławcza: 600

Jesienne mgnienie, 2019

akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: A. Grabowski 2019

Cena wywoławcza: 500

Jesienna Arkadia, 2022

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: Świgulska 2022

Cena wywoławcza: 700

Artur Kowalski (ur. 1983)

Kasztanowiec, 2019

technika mieszana (cienkopisy, markery, kredki ołówkowe, farba akrylowa), papier, 29,5 x 42 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 300

Zimna Zośka, 2021

technika mieszana (akryl, olej), płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: CA

Cena wywoławcza: 2500

Łukasz Sysło (ur. 1993)

Sen, 2022

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: Ł

Cena wywoławcza: 700

Oskar Świtała (ur. 1990)

Zachód słońca 50, 2022

olej, płyta, 40 x 50 cm, sygn. p.d.: OskSwitala 2022

Kamino, 2022

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 700

Jesień, 2022

akryl, płótno, 70 x 30 cm, sygn. l.d.: T. KURAN

Jesień w Toskanii, 2021

technika mieszana (olej, akryl), płótno, 38 x 58 cm, w oprawie: 50 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Praska impresja, 2021

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: A. Piórek

Cena wywoławcza: 700

Ilona Woźniak (ur. 1964)

Wybrzeże w słońcu, 2022

olej, płótno, 60 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 800

Ściana 18R, 2004

olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d.: KK04

Cena wywoławcza: 1200

Katarzyna Jerzak (ur. 1999)

Warszawa, Tarchomin, 2022

olej, płyta MDF, 50 x 70 cm, sygn. p.d.: Jerzak

Czerwone jezioro, 2022

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: L.L.

Firedancer 2, 2022

akryl, technika własna, płótno, 100 x , 80x100cm, akryl, technika własna, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 800

Warszawa 2022/10/17

Figlarny październik, 2022

Warszawa 2022/10/17

Jaszczurka, 2022

Warszawa 2022/10/17

September, dyptyk, 2022

Warszawa 2022/10/17

Malwina Jachimczak (ur. 1983)

Lethe chandica, 2022

Warszawa 2022/10/17

Krasula w pąsach, 2022

Warszawa 2022/10/17

Agnieszka Kowalska (ur. 1981)

A kiedy śpię…, 2022

Warszawa 2022/10/17

Mary, 2020

Warszawa 2022/10/17

E r n e, 2022

Warszawa 2022/10/17

Gosia Sendlewska (ur. 1988)

Kobieta z dynią, 2022

Warszawa 2022/10/17

Potop, 2021

Warszawa 2022/10/17

Warszawa 2022/10/17

Girl with a dog, 2022

Warszawa 2022/10/17

Autumn Dawn's Caress, 2020

Warszawa 2022/10/17

Jarek Mankiewicz (ur. 1980)

Warszawa 2022/10/17

Warszawa 2022/10/17

Brzozowe konwersacje, 2022

Warszawa 2022/10/17

Barwy jesieni, 2021

Warszawa 2022/10/17

Abstract autumn, 2022

Warszawa 2022/10/17

Warszawa 2022/10/17

Nieoczekiwanie, 2022

Warszawa 2022/10/17

Warszawa 2022/10/17

Samiec Alfa, 2022

Warszawa 2022/10/17

Nadciąga burza, 2022

Warszawa 2022/10/17

Maki, 2022

Warszawa 2022/10/17

Warszawa 2022/10/17

Las, 2021

Warszawa 2022/10/17

Landscape Contrast, 2015

Warszawa 2022/10/17

Odpoczynek, 2022

Warszawa 2022/10/17

Rajskie drzewo, 2022

Warszawa 2022/10/17

Wspomnienie lata, 2022

Warszawa 2022/10/17

Renata Kluczyńska (ur. 1985)

Warszawa 2022/10/17

Kaja Harnyś (ur. 1988)

Libra, 2022

Warszawa 2022/10/17

Krok do jesieni, 2022

Warszawa 2022/10/17

Roztoczanska Bajka 2, 2013

Warszawa 2022/10/17

Warszawa 2022/10/17

Kompozycja, 2022

Warszawa 2022/10/17

W blasku, 2022

Warszawa 2022/10/17

Kolorowy ptak, 2022

Warszawa 2022/10/17

Patrycja Dyląg (ur. 1982)

W pośpiechu, 2021

Warszawa 2022/10/17

Time, 2022

Warszawa 2022/10/17

Lato umyka, 2022

Warszawa 2022/10/17

Wojna na czerwono, 2022

Warszawa 2022/10/17

Waldemar Obcowski (ur. 1962)

Warszawa 2022/10/17

Jesienne mgnienie, 2019

Warszawa 2022/10/17

Jesienna Arkadia, 2022

Warszawa 2022/10/17

Artur Kowalski (ur. 1983)

Kasztanowiec, 2019

Warszawa 2022/10/17

Zimna Zośka, 2021

Warszawa 2022/10/17

Łukasz Sysło (ur. 1993)

Sen, 2022

Warszawa 2022/10/17

Oskar Świtała (ur. 1990)

Zachód słońca 50, 2022

Warszawa 2022/10/17

Kamino, 2022

Warszawa 2022/10/17

Jesień, 2022

Warszawa 2022/10/17

Jesień w Toskanii, 2021

Warszawa 2022/10/17

Praska impresja, 2021

Warszawa 2022/10/17

Ilona Woźniak (ur. 1964)

Wybrzeże w słońcu, 2022

Warszawa 2022/10/17

Ściana 18R, 2004

Warszawa 2022/10/17

Katarzyna Jerzak (ur. 1999)

Warszawa, Tarchomin, 2022

Warszawa 2022/10/17

Czerwone jezioro, 2022

Warszawa 2022/10/17

Firedancer 2, 2022

    Limit ceny