Aukcja Kolekcji – Sztuka Świata – 27 stycznia 2021 r., godz. 19.30

Pragaleria

Stalowa 3, Warszawa

Aukcja Kolekcji – Sztuka Świata – 27 stycznia 2021 r., godz. 19.30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem Aukcji Kolekcji – Sztuka Świata. Licytacja odbędzie się 27 stycznia o godz. 19.30. Aukcja prowadzona będzie wyłącznie w systemie on-line, bez obecności osób licytujących na sali. Zachęcamy do rejestracji na platformie Onebid, Artinfo oraz do składania zleceń licytacji telefonicznej lub z limitem poprzez formularz dostępny na naszej stronie lub mailowo / telefonicznie.

ZOBACZ KATALOG NA ONEBID.PL

Podobnie jak wyjątkowy jest temat aukcji, równie ciekawe jest miejsce najbliższego showroomu kolekcjonerskiego! Już 23 stycznia (sobota), w godzinach 12.00-16.00 zapraszamy Państwa na warszawski Natolin, gdzie będzie można obejrzeć kolekcję zachodnich obrazów, unikalnych pejzaży górskich, panoram miejskich oraz scen marynistycznych, które zostały ujęte w katalogu Aukcji Kolekcji – Sztuka Świata. Ze względu na sytuację związaną z pandemią COVID-19 zachęcamy do kontaktu telefonicznego i mailowego aby umówić się na bezpieczne zwiedzanie ekspozycji.

Kontakt do zapisów:

+48 537 798 853

kontakt@pragaleria.pl

Zgłoszenie chęci kupna

W celu zgłoszenia chęci kupna należy wypełnić formularz.

Prosimy o wpisaniu w pole "dodatkowe uwagi" informacji na temat preferowanego sposobu płatności (przelew, gotówka, karta, przelew) oraz sposobu odbioru prac (osobisty, przesyłka pocztowa, przesyłka kurierska) oraz ewentualnie czy są Państwo zainteresowani innymi pracami tego artysty.

W przypadku pytań, prosimy o kontakt:
telefon: 884798852
email: info@pragaleria.pl
    Metoda licytacji

    Limit ceny

    Akceptuję regulamin oferty galeryjnej