Aukcja Kolekcji – Między salonem a gabinetem Kolekcjonera – 7 października 2020 r., godz.: 19:30

Pragaleria

Stalowa 3, Warszawa

Aukcja Kolekcji – Między salonem a gabinetem Kolekcjonera – 7 października 2020 r., godz.: 19:30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem „Aukcji Kolekcji – Między salonem a gabinetem Kolekcjonera”. Licytacja odbędzie się 7 października o godzinie 19.30. Zachęcamy do rejestracji na platformie onebid.pl oraz do składania zleceń licytacji telefonicznej lub z limitem poprzez formularz dostępny na naszej stronie lub mailowo / telefonicznie.

Prezentowana oferta to niezwykły zbiór obiektów, na który składa się malarstwo współczesne, grafika oraz rzemiosło artystyczne z elementami polskiego designu. Zbiór ten był pieczołowicie gromadzony przez pasjonata sztuki, który nie unikał ciekawych i zagadkowych przedmiotów, którym poświęcił wiele uwagi, niczym wytrawny poszukiwać – badacz tematu. Zachęcamy Państwa do odnalezienia w katalogu inspiracji do budowania własnej kolekcji dzięki zawartym w nim obrazom, grafikom czy też pięknym przedmiotom codziennego użytku.

Zapraszamy również na wyjątkową, showroomową sobotę, która odbędzie się 3 października w godzinach 12.00-16.00, w Aninie. W celu uzyskania dokładnych informacji dotyczących miejsca wystawy prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny: +48 537 798 853 lub mailowy: kontakt@pragaleria.pl.

Zgłoszenie chęci kupna

W celu zgłoszenia chęci kupna należy wypełnić formularz.

Prosimy o wpisaniu w pole "dodatkowe uwagi" informacji na temat preferowanego sposobu płatności (przelew, gotówka, karta, przelew) oraz sposobu odbioru prac (osobisty, przesyłka pocztowa, przesyłka kurierska) oraz ewentualnie czy są Państwo zainteresowani innymi pracami tego artysty.

W przypadku pytań, prosimy o kontakt:
telefon: 884798852
email: info@pragaleria.pl
    Metoda licytacji

    Limit ceny

    Akceptuję regulamin oferty galeryjnej