Aukcja Kolekcji – Malarstwo Zawsze Młode – 9 listopada 2020 r., godz.: 19:30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem „Aukcji Kolekcji  – Malarstwo Zawsze Młode”, która odbędzie się 9 listopada (poniedziałek), o godz. 19:30.

Artystów, których prace prezentujemy w naszej najnowszej ofercie wiele różni: niektórzy znajdują się dopiero na początku swojej artystycznej drogi, inni  – są (lub byli) dojrzałymi twórcami o budzącym podziw dorobku.

Niezwykła jest również różnorodność technik, do których sięgają: od klasycznego oleju na płótnie, przez rysunek na papierze aż po eksperymenty z nowymi mediami.

Łączy ich na pewno jedno  – nie ważne, czy bardziej tradycyjne czy nowoczesne  – malarstwo stanowi dla nich najważniejszą formę wyrazu artystycznego.

Zapraszamy Państwa również na WIRTUALNY SPACER po ekspozycji. Wirtualne zwiedzanie da Państwu możliwość zobaczenia prac w przestrzeni galeryjnej, bez konieczności oglądania wystawy na żywo.

Licytacja odbędzie się 9 listopada (poniedziałek), o godz. 19:30.  Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i składania zleceń.

pozdrawiamy,

zespół Pragalerii

Monika Smyła (ur. 1985)

Autoportret, 2009

olej, płótno, 150 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Ryszard WINIARSKI (1936-2006)

Game 3 x 3 for 1, 1999

akryl, ołówek, płótno; 18 x 13 cm, sygn., dat. i opisany u dołu: 5-th game 3 x 3 for 1, Winiarski '99 (ołówkiem).

Cena sprzedaży: 13000

Anna Ostapowicz (ur. 1981)

Kobieta leżąca, 2007

olej, płótno, 60 x 110 cm, sygn. na odwrocie

Hanna Laskowska (ur. 1981)

Błękitny akt, 2004

olej, płyta, 67 x 62 cm, sygn. na odwrocie

Marek DZIENKIEWICZ (ur. 1951)

Kompozycja, 1992

akryl, płótno, 40,5 x 30 cm, sygn. na odwrocie

Jerzy Treit (ur. 1969)

Okno, 2006

akryl, płótno, 90 x 60 cm, sygn. i dat. l.g.: JTreit'06 oraz na odwrocie opis autorski

Maciej Czyżewski (ur. 1985)

Kompozycja, 2008

olej, płótno, 30 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Zbigniew Sikora (ur. 1985)

Spotkanie na schodach, 2006

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Magdalena Firląg (ur. 1984)

Martwa natura

olej, płótno, 30 x 21 cm, sygn. na odwrocie

Katarzyna Gołębiowska (ur. 1982)

Bałuty III, 2007

akryl, olej, płótno, 45 x 50 cm, sygn. na odwrocie (stan zachowania: uszkodzenie płótna w prawym dolnym rogu)

Jakub Jankowski (XX/XXI w.)

Enjoy

olej, płótno na płycie, ok. 47,5 x 121,5 cm, sygn. na odwrocie

Katarzyna Kamińska-Wójcik (ur. 1978)

Ja, 2006

olej, płótno, 50 x 61 cm, sygn. p.d.: K.Kamińska06

Radosław Pacholczyk (ur. 1978)

Pejzaż-pola, 2008

olej, płótno, 70 x 79,5 cm, sygn. p.g.: Pacholczyk

Agnieszka Śliwa (ur. 1978)

olej, płyta, 31 x 30 cm, sygn. p.d.: AS

Agnieszka Śliwa (ur. 1978)

Martwa natura z jabłkami, 2004

olej, płótno; 46,5 x 38 cm, sygn. i dat. na odwrocie: Ag.Śliwa / 2004.

Dorota Kiermasz (ur. 1979)

Wybrani I, 2008

akryl, płótno, 60 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Marta Zamarska (XX/XXI wiek)

Nagi Instynkt

olej, płótno, 40 x 30 cm, sygn. na odwrocie

Jan Śliwka (ur. 1946)

Kompozycja abstrakcyjna

olej, papier, płyta, 43 x 54 cm, sygn. p.d.: J. Śliwka (stan zachowania: krakelura warstwy malarskiej)

Weronika Włodarczyk (ur. 1978)

Martwa natura z kotem, 1998

olej, płyta, 60 x 67 cm, sygn. p.d.: Weron oraz na odwrocie opis autorski

Piotr Czajkowski (ur. 1970)

Poczekaj chwilę, 2008

akryl, płótno, 146 x 114 cm, opisany i datowany na odwrocie

Krzysztof Borkowski (ur. 1985)

Drużyna mięsa OL

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Katarzyna Środowska (ur. 1971)

Drzewa dwa, 2016

akryl, płótno, 80x80 cm, sygn.: p.d. K.N.16.

Agata Sulikowska (ur. 1982)

Genewa, 2008

akryl, płótno, 38 x 55 cm, sygn. na odwrocie

Aneta Marcinkiewicz-Lis (ur. 1972)

Przestrzenie XXXII, 2008

technika własna, płyta, 60,5 x 72 cm, sygn. na odwrocie, na nalepce autorskiej (stan zachowania: otarcia krawędzi obrazu)

Ludwik Maciąg (1920 - 2007)

Konna przejażdżka, 1955

litografia, papier, 43 x 30,5 cm, sygn. i dat. p.d.: L. Maciąg 1955

Sylwia Podlaska (XX/XXI wiek)

Wieczorem robię się trochę drażliwy, 2008

akryl, płótno, 65 x 64 cm, sygn. na odwrocie (stan zachownia: odpryski malatury)

Szkic kompozycji

cienkopis, papier, 30 x 20,7 cm, na odwrocie okrągła pieczątka: ze zbiorów Franciszka Starowieyskiego, z podpisem J.M. Starowieyskiego (syna artysty) *Do opłaty aukcyjnej doliczana jest opłata z tytułu droit de suite w wysokości 5%.

Marcin Adamczyk (ur. 1984)

Hawana

akryl, płótno, 33 x 41 cm, sygn. p.d.: M. Adamczyk

Zbigniew Sikora (ur. 1985)

Portret XIV, 2008

akryl, płótno, 40 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Cena sprzedaży: 260

Judyta Krawczyk-Domańska (ur. 1978)

Portret, 2008

olej, płyta, 100 x 100 cm, na odwrocie opis autorski wraz z sygnaturą

Monika Stolarska (ur. 1986)

Okna, 2007

olej, płótno, 38 x 46 cm, sygn. na odwrocie

Jagoda Szymańska (ur. 1983)

Akt kobiecy w błękitnej tonacji XX

olej, płótno, 130 x 90 cm, sygn. p.d.: J. Szymańska

Piotr Sujka (ur. 1971)

Nad Brzegiem, 2007

olej, płótno, 41 x 33 cm, sygn. l.d.: Sujka / '07 oraz na odwrocie na nalepce autorskiej

Marta C. Koper (XX/XXI wiek)

Krzesła, 2007

olej, płótno, 40 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Grażyna Bartnik (ur. 1952)

Subtelny II, 2007

technika własna (relief), 40 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Karolina Ageena (ur. 1980)

Pieszczochy, 2008

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.: K. Ageena

Ilona Foryś (ur. 1980)

Bez tytułu, z cyklu: "Mój czas na rewolucję", 2002

olej, płótno, 80 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Maria Przyszychowska (ur. 1978)

A. Szapocznikow: "Sytuacja kobiet w Polsce?", 2010

tempera jajowa, płótno, 30 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Agnieszka KICIŃSKA (ur. 1973)

Santa Cruz de Tenerife 1, 2014

olej, płótno, 60 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Igor Wójcik (ur. 1983)

Obrazy w formie pamiętników I

akryl, płyta 100 x 93 cm

Igor Wójcik (ur. 1983)

Obrazy w formie pamiętników II

akryl, sklejka, 140 x 100 cm

Monika Stolarska (ur. 1986)

Aiselle 2, 2006

olej, płótno, 41,5 x 28 cm, sygn. na odwrocie

Patrzenie, 2007

olej, płótno, 50 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Stefan Paruch (ur. 1978)

Tereny zielone, 2004

akryl, płótno, 70 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Ludwik Maciąg (1920 - 2007)

Cienisty las

akwarela, papier, 48 x 36 cm, niesygnowany

Adrianna Ciborek (XX/XXI w.)

Główka 031, 2008

olej, płyta, 50 x 70 cm, sygn. na odwrocie, na nalepce autorskiej

Małgorzata Komorowska (XX/XXI wiek)

Bez tytułu, 2006

technika własna, płótno naklejone na karton, 24 x 33 cm, sygn. na odwrocie oprawy

Sebastian Kularski (ur. 1980)

Pani, 2008

olej, płótno, 73 x 100 cm, sygn. dat. i opisany p.d.: Pani SK [monogram wiązany] 8 oraz opis autorski na odwrocie

Rafał Stryjecki (XX/XXI wiek)

Skała - Samotność, 2007

olej, płótno, 30 x 50 cm, sygn. p.d.: R. Stryjecki 2007

Karol Dżbik (ur. 1985)

Pewność w cierpieniu, 2008

olej, płótno, 73 x 54 cm, sygn. na odwrocie

Warszawa 2020/11/09

Monika Smyła (ur. 1985)

Autoportret, 2009

Warszawa 2020/11/09

Ryszard WINIARSKI (1936-2006)

Game 3 x 3 for 1, 1999

Warszawa 2020/11/09

Anna Ostapowicz (ur. 1981)

Kobieta leżąca, 2007

Warszawa 2020/11/09

Hanna Laskowska (ur. 1981)

Błękitny akt, 2004

Warszawa 2020/11/09

Marek DZIENKIEWICZ (ur. 1951)

Kompozycja, 1992

Warszawa 2020/11/09

Jerzy Treit (ur. 1969)

Okno, 2006

Warszawa 2020/11/09

Maciej Czyżewski (ur. 1985)

Kompozycja, 2008

Warszawa 2020/11/09

Zbigniew Sikora (ur. 1985)

Spotkanie na schodach, 2006

Warszawa 2020/11/09

Magdalena Firląg (ur. 1984)

Martwa natura

Warszawa 2020/11/09

Bałuty III, 2007

Warszawa 2020/11/09

Jakub Jankowski (XX/XXI w.)

Enjoy

Warszawa 2020/11/09

Ja, 2006

Warszawa 2020/11/09

Pejzaż-pola, 2008

Warszawa 2020/11/09

Agnieszka Śliwa (ur. 1978)

Warszawa 2020/11/09

Agnieszka Śliwa (ur. 1978)

Warszawa 2020/11/09

Dorota Kiermasz (ur. 1979)

Wybrani I, 2008

Warszawa 2020/11/09

Marta Zamarska (XX/XXI wiek)

Nagi Instynkt

Warszawa 2020/11/09

Jan Śliwka (ur. 1946)

Kompozycja abstrakcyjna

Warszawa 2020/11/09

Martwa natura z kotem, 1998

Warszawa 2020/11/09

Piotr Czajkowski (ur. 1970)

Poczekaj chwilę, 2008

Warszawa 2020/11/09

Drużyna mięsa OL

Warszawa 2020/11/09

Drzewa dwa, 2016

Warszawa 2020/11/09

Agata Sulikowska (ur. 1982)

Genewa, 2008

Warszawa 2020/11/09

Przestrzenie XXXII, 2008

Warszawa 2020/11/09

Ludwik Maciąg (1920 - 2007)

Konna przejażdżka, 1955

Warszawa 2020/11/09

Sylwia Podlaska (XX/XXI wiek)

Warszawa 2020/11/09

Szkic kompozycji

cienkopis, papier, 30 x 20,7 cm, na odwrocie okrągła pieczątka: ze zbiorów Franciszka Starowieyskiego, z podpisem J.M. Starowieyskiego (syna artysty)

Warszawa 2020/11/09

Marcin Adamczyk (ur. 1984)

Hawana

Warszawa 2020/11/09

Zbigniew Sikora (ur. 1985)

Portret XIV, 2008

Warszawa 2020/11/09

Portret, 2008

Warszawa 2020/11/09

Monika Stolarska (ur. 1986)

Okna, 2007

Warszawa 2020/11/09

Jagoda Szymańska (ur. 1983)

Warszawa 2020/11/09

Piotr Sujka (ur. 1971)

Nad Brzegiem, 2007

Warszawa 2020/11/09

Marta C. Koper (XX/XXI wiek)

Krzesła, 2007

Warszawa 2020/11/09

Grażyna Bartnik (ur. 1952)

Subtelny II, 2007

Warszawa 2020/11/09

Karolina Ageena (ur. 1980)

Pieszczochy, 2008

Warszawa 2020/11/09

Ilona Foryś (ur. 1980)

Warszawa 2020/11/09

Warszawa 2020/11/09

Agnieszka KICIŃSKA (ur. 1973)

Warszawa 2020/11/09

Igor Wójcik (ur. 1983)

Obrazy w formie pamiętników I

akryl, płyta 100 x 93 cm

Warszawa 2020/11/09

Igor Wójcik (ur. 1983)

akryl, sklejka, 140 x 100 cm

Warszawa 2020/11/09

Monika Stolarska (ur. 1986)

Aiselle 2, 2006

Warszawa 2020/11/09

Patrzenie, 2007

Warszawa 2020/11/09

Stefan Paruch (ur. 1978)

Tereny zielone, 2004

Warszawa 2020/11/09

Ludwik Maciąg (1920 - 2007)

Cienisty las

Warszawa 2020/11/09

Adrianna Ciborek (XX/XXI w.)

Główka 031, 2008

Warszawa 2020/11/09

Bez tytułu, 2006

Warszawa 2020/11/09

Sebastian Kularski (ur. 1980)

Pani, 2008

Warszawa 2020/11/09

Rafał Stryjecki (XX/XXI wiek)

Skała - Samotność, 2007

Warszawa 2020/11/09

Karol Dżbik (ur. 1985)

Pewność w cierpieniu, 2008

    Limit ceny