Aukcja Designu z kolekcji Beaty Bochińskiej – 4 listopada (środa), godz.: 19.30

Pragaleria

Stalowa 3, Warszawa

Aukcja Designu z kolekcji Beaty Bochińskiej – 4 listopada (środa), godz.: 19.30

Pragaleria zaprasza na „Aukcję designu z kolekcji Beaty Bochińskiej”. Już 4 listopada o godz. 19.30 w milanowskiej willi z lat 30. XX w. pod młotek pójdą wybrane obiekty ze zbiorów najbardziej rozpoznawalnej miłośniczki i specjalistki od dobrze zaprojektowanych rzeczy.

Zachęcamy do rejestracji na platformie OnebidArtinfo oraz do składania zleceń licytacji telefonicznej lub z limitem poprzez formularz dostępny na naszej stronie lub mailowo / telefonicznie.

Zapraszamy do odwiedzenia wystawy przedaukcyjnej. Showroom kolekcjonerski odbędzie się w Milanówku już w najbliższą sobotę 31.10., we wnętrzach wyjątkowej willi z lat. 30. XX w., w godzinach: 12.00 – 16.00!

UWAGA:
Ze względu na sytuację związaną z pandemią koronawirusa, zwiedzanie będzie odbywać się w maksymalnie 5 osobowych grupach. Przewidziany czas na zwiedzanie dla każdej z grup to 30 minut. Każdy uczestnik wydarzenia ma obowiązek noszenia maseczki zakrywającej usta i nos. Dla bezpieczeństwa i komforty gości na miejscu będą dostępne środki do dezynfekcji rąk oraz maseczki ochronne.
Kontakt do zapisów dla zwiedzających oraz w celu uzyskania szczegółowych informacji: tel.: +48 537 798 853, mail: kontakt@pragaleria.pl

Zapraszamy Państwa również na WIRTUALNY SPACER po ekspozycji. Wirtualne zwiedzanie da Państwu możliwość zobaczenia prac w przestrzeni galeryjnej, bez konieczności oglądania wystawy na żywo.

WIRTUALNY SPACER

WIĘCEJ NA: bochinska.pragaleria.pl

ZOBACZ KATALOG NA ONEBID

Czytaj więcej »

Zobacz aktualności

Pragaleria zaprasza na „Aukcję designu z kolekcji Beaty Bochińskiej”, historyczki designu, kolekcjonerki i miłośniczki dobrych wzorów, autorki książki „Zacznij kochać dizajn.” Aukcja odbędzie się 4 listopada 2020 r., o godzinie 19.30. Poprzedzi ją cykl spotkań z Beatą Bochińską oraz wirtualny spacer po wystawie przedaukcyjnej, zorganizowanej we wnętrzach klimatycznego domu w Milanówku, w którym konteksty i wspomnienia wyłaniają się z każdego zakamarka.

Design czy dizajn? Oto jest pytanie! Jednak to nie spór o formę zapisu tego słowa i późniejsze komplikacje związane z jego odmianą są tu najważniejsze. Kluczowe jest to, że chodzi o wzornictwo i dobry projekt przedmiotów codziennego użytku. Pragaleria stanęła po stronie „designu”, za to autorka jednej z najpopularniejszych książek o kolekcjonowaniu form, miłośniczka sztuki użytkowej – po stronie „dizajnu”. Ten drobiazg nie przeszkodził nam jednak w obopólnym zachwycie nad utylitarnym pięknem prezentowanych w katalogu obiektów i połączeniu sił w celu promocji dobrze zaprojektowanych rzeczy.

Liczne filmy, wywiady z główną bohaterką, zawierające historię związaną z samym miejscem, opowieści o jej strategiach kolekcjonowania, analiza najciekawszych, zaprezentowanych w katalogu obiektów oraz niejedna anegdota, to dobry początek, by zachęcić wszystkich do rozpoczęcia przygody ze zbieraniem dobrych projektów. Dzięki temu, stwierdzenie że: Beata Bochińska przekazując wiedzę i dzieląc się sekretami domu w Milanówku, „mówi do rzeczy”, nabiera dodatkowego znaczenia. I jak tu „nie kochać dizajnu?!”

Beata Bochińska – Autorka książki “Zacznij kochać dizajn”
Historyczka designu, specjalistka zarządzania designem i rozwojem produktu, kolekcjonerka.
Autorka metodologii prognozowania trendów stylistycznych z wykorzystaniem profili klienta. W tym obszarze współpracuje z największymi sieciami wyposażenia wnętrz i producentami. Autorka kilkuset artykułów specjalistycznych, raportów i książek poświęconych zarządzaniu designem. Producentka i współautorka filmów dla TV i kontentu dla portali branżowych. Wykładowczyni krytyki designu na Uniwersytecie Warszawskim i zarządzania rozwojem nowego produktu w SGH w Warszawie. Prowadzi dedykowane warsztaty dla firm z tworzenia korzyści biznesowych w oparciu o wykorzystanie designu i szkolenia dla kolekcjonerów i miłośników designu.Jurorka konkursów projektowania usług o zasięgu globalnym (Nowy Jork, Sydney, Kair, Warszawa) w dziedzinach: design, digital media i software design.

Zgłoszenie chęci kupna

W celu zgłoszenia chęci kupna należy wypełnić formularz.

Prosimy o wpisaniu w pole "dodatkowe uwagi" informacji na temat preferowanego sposobu płatności (przelew, gotówka, karta, przelew) oraz sposobu odbioru prac (osobisty, przesyłka pocztowa, przesyłka kurierska) oraz ewentualnie czy są Państwo zainteresowani innymi pracami tego artysty.

W przypadku pytań, prosimy o kontakt:
telefon: 884798852
email: info@pragaleria.pl
    Metoda licytacji

    Limit ceny

    Akceptuję regulamin oferty galeryjnej