Aukcja „Czerwona” – 11 kwietnia 2022 r. godz. 19:30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem Aukcji “Czerwonej”, która trwa na portalu Onebid.pl.

Tym razem mamy przyjemność zaprezentować bogatą ofertę prac, której motywem przewodnim jest zastosowanie różnych odcieni barwy czerwonej.

Licytacja odbędzie się 11 kwietnia (poniedziałek), o godz. 19:30.

Znikanie, 2022

akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: R. Gitkiewicz

Konik, 2020

ceramika, 20 x 18 x 6 cm, sygn. na spodzie logiem: WST (monogram wiązany)

Cena wywoławcza: 300

Latawiec, 2022

akryl, płótno, 60 x 90 cm, sygn. p.d.: Mihran 2022

Cena wywoławcza: 800

Circle No. 7, 2021

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.: A. Grabowski 2021 r.

Dawid Andrzej Ławicki (ur. 1996)

El toro, 2018

mieszane techniki graficzne (drzeworyt, linoryt), papier Akademia 200g, 70 x 50 cm (kompozycja), 81,6 x 60,8 cm (arkusz), 2/3, sygnowana i opisana u dołu, pod kompozycją: "El toro" Drzeworyt + Linoryt 2/3 2018rok czerwona pieczątka "ŁAD."

Cena wywoławcza: 1000

Pejzaż wiślany XXXVIII, 2022

olej, płótno, 40 x 70 cm, sygn. p.d.: J.K/ Hudzik / 2022

Cena wywoławcza: 600

Red houses, 2022

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: M. Rakoczy 2022

Cena wywoławcza: 600

Wrona, 2022

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: K Plewa 2022

Red on Red, 2022

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. l.d.: ABAKO'22

Cena wywoławcza: 1100

Santa Maria del Fiore, 2022

olej, płótno 3D, 80 x 80 cm, sygn. l.d.: Ms

Girl with a seashell, 2022

brąz, 18 x 20 x 17 cm, sygn. na spodzie ławki: KIZ

Cena wywoławcza: 1300

To czego usta nie mówią, 2022

technika mieszana (akryl, kolaż), płótno, 60 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Poranne pogaduszki, 2022

akryl, płótno, 60x80 cm, sygn. p.d.: A.Stępień 2022

Sebastian Andrzejewski (ur. 1975)

Zachód słońca nad miastem, 2022

akryl, płótno, 50 x 65 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 600

rzeźba ceramiczna szkliwiona, biało-zielona z czerwonym wzorem malowanym naszkliwnie, 25 x 24 x 17 cm, od środka, logo ROKO

Cena wywoławcza: 700

Anna Weronika Stępień (ur. 1995)

Kompozycja, 2017

akryl, płótno, 120 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Poppy Queen, 2022

akryl, płótno, 120 x 60 cm, sygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 800

W czerwonej poświacie zachodzącego słońca, 2022

technika mieszana (tusz, akwarela), papier akwarelowy, 30 x 42 cm, w oprawie: 42 x 53 cm, sygn. p.d.: Dawid Masionek 2022

Cena wywoławcza: 450

Jazz nr 01 / Red after Piet Mondrian, 2021

fotografia cyfrowa kolekcjonerska, kolor, wydruk cyfrowy papier Hahnemühle Photo Rag Baryta 315g (półbłysk), papier archiwalny, bezkwasowy, kompozycja: 40x40 cm,, papier: 50 x 50 cm, 1/5, sygn. na licu lewy d. r. i na odwrocie. Dołączony autorski certyfikat autentyczności. Praca nieoprawiona.

Cena wywoławcza: 1200

Sterując miastem, 2022

technika mieszana, płótno,100 x 100 cm, sygn. l.d.: monogramem artysty: FW MMXXII oraz na odwrocie

Makowe pole, 2020

akryl, płótno, 60 x 120 cm, sygn. p.d.: E.Ponińska 2020

Cena wywoławcza: 800

W masce 2 (czerwień), 2021

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: monogramem oraz na odwrocie

Karmazynowy wieczór, 2022

olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: Anna Piórek 22

Cena wywoławcza: 700

Bez słów, 2019

akwarela, papier akwarelowy, 24 x 32 cm, w oprawie: 40 x 50 cm, sygn. p.d.: MCiu 2019

Cena wywoławcza: 450

Podróż, 2022

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.: Laura Lis

Anna Wiśniewska (ur. 1993)

Historia incydentu, tryptyk, 2022

technika własna (kolaż, rysunek, akwarela), papier, 3 prace o wymiarach: 14 cm x 10 cm, w oprawie: 24 cm x 20 cm, sygnatura na odwrocie

Cena wywoławcza: 300

Rope Called Job, 2021

olej, płótno na desce, 80 x 70 cm, sygn. p.d.: sygnatura w postaci piktogramu rogów wykonana farbą oraz na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Love of my life 2, 2022

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Janusz Szpyt (ur. 1960)

Słonecznik, 2019

olej, płótno, 80 x 40 cm, sygn. p.d.: J SZPYT

Cena wywoławcza: 6000

Czerwone bloki, 2022

technika mieszana (akryl, olej), płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.: F.Łoziński

Eugeniusz ŚLUSARSKI (ur. 1947)

Narodziny grzechu, 2022

olej, płótno, 30 x 45 cm, sygn. p.d.: Ślusarski.Eug.

Cena wywoławcza: 1500

Tajemnice alkowy, 2022

technika mieszana (olej, akryl), płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Tomasz Włodarczyk (ur. 1962)

Półakt dziewczyny z Madagaskaru, 2022

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. l.d.: Włodarczyk

Cena wywoławcza: 2000

Martwa natura z konikami, 2022

akryl, płótno, 40 x 80 cm, sygn. p.d.: Marszałł 2022

Cena wywoławcza: 600

Rod, 2022

technika mieszana, płótno, 40 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Pfishova (pseud., ur. 1981)

Beast, 2015

akryl, papier 350 g, 70 x 50 cm, w oprawie: 91 x 61 cm sygn. p.d.: Pfishova

Cena wywoławcza: 500

Emilia Pitucha (ur. 1960)

Antyczne Medium 6, 2022

technika mieszana (akryl, marker olejowy), płótno, 50 x 50 cm, sygn. p.d.: 2022 EPITUCHA

Cena wywoławcza: 700

Meduza, 2021

olej, płótno, 80 x 70 cm, sygn. p.d.: E.BOUKOURBANE

Cena wywoławcza: 1800

Wishing flower, 2021

akryl, płótno, 40 x 40 cm, sygn. p.d.: DRaczynska

Cena wywoławcza: 450

Odcienie czerwieni, 2022

Speak Less, Feel More 2, 2020

akryl, płótno, 40 x 30 cm, sygn.na odwrocie

Cena wywoławcza: 300

Jerzy Cichecki (ur. 1960)

Bryza, 2022

akryl, płótno, 55 x 46 cm, sygn. p.d: JCichecki

Cena wywoławcza: 1000

Justyna Bardoga (ur. 1988)

Plaga, 2019

cienkopisy, papier 120g, 21 x 14 cm, sygn. po lewej: Monstee Rose 11.08.2021

Mucha, 2022

technika mieszana (akryl, olej), płótno, 60 x 50 cm, sygn. p.d.: ca

Cena wywoławcza: 600

Światło południa II, 2020

olej, płótno, 120 x 80 cm, sygn. l.d.: Karczmarski

Cena wywoławcza: 700

Marzenie o natchnieniu, 2006

olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d.: KK 06

Cena wywoławcza: 1000

Willow Tree from my sleep, 2020

akwarela, papier, 29,7 x 21 cm, w oprawie: 50 x 40 cm, sygn p.d.: 2020 A. Piotrowiak

Cena wywoławcza: 600

Electric skull, 2018

technika mieszana (akryl, olej), płótno, 60 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 800

Gradienty, 2022

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Pod palmami, 2022

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: Porada 2022

Martyna Jaroch (ur. 2000)

Bleeding, 2022

technika mieszana (węgiel, olej), płótno, 80 x 60 cm,

Cena wywoławcza: 200

Uwolnienie, 2022

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 600

Żar kulistych ciał, 2022

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: KB

Obecność I- Akt w deszczu, 202

linoryt , tusz pigmentowy czerwony, papier Fabriano Academia 230g, matryca: 49,5 x 37,5 cm, arkusz: 50 x 70 cm, w oprawie passe-partout: 60 x 80 cm, 4/10, sygn. p.g.: KLipska Ziębińska

Cena wywoławcza: 1000

Van Gogh (wg obrazu John Peter Russell z 1886 roku), 2020

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. l.d.: KDOROBA2020

Cena wywoławcza: 950

Nastazja Staniszewska (ur. 1996)

Splot ciał, 2021

grafika warsztatowa, wklęsłodruk, papier, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: Nastazja Staniszewska, z serii „Splot ciał” 2021 r. wklęsłodruk, Kraków, odbitka 1/1 unikat

Cena wywoławcza: 1000

Red, 2021

akryl, płótno, 110 x 80 cm, sygn. na odwrocie: Ryś 2021

Cena wywoławcza: 600

QJ Wcielony, 2022

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. l.d.: Baranowski 11/22

Cena wywoławcza: 1000

Wild meadow, 2020

tusze alkoholowe, papier, 20 x 30 cm, oprawiony w ramkę i passe-partout: 30 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 200

Pomroka, 2021

akryl, płótno, 50 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Joanna Buszko (ur. 1980)

Analogia, 2022

olej, płyta malarska, 70 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 900

Łukasz Sysło (ur. 1993)

Gruba czerwona linia, 2022

akryl, płótno, 60 x 50 cm, sygn. p.d.: Ł oraz na odwrocie

Trójkolor, 2022

akryl, płótno, 50 x 40 cm, sygn. p.d.: NATACZEJ oraz na odwrocie

Cena wywoławcza: 200

Na Straży 5, 2022

akryl, płótno, 46 x 55 cm, sygn. p.d.: E Seweryn 2022

Cena wywoławcza: 600

Złoty zagajnik, 2022

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 120 x 40 cm, sygn. p.d.:Mariola Świgulska Seenna 2022 r.

Cena wywoławcza: 600

Abstrakcja, 2022

akryl, płótno, 130 x 100 cm, sygn. p.d.: HCh

Cena wywoławcza: 500

F1, 2022

akryl, płótno, 60 x 50 cm, sygn. p.d.: WW

Cena wywoławcza: 450

Izabela Modrzejewska (ur. 1993)

Martwa natura, 2018

akryl, olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Pejzaż o zachodzie słońca, 2020

akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 400

Warszawa 2022/04/11

Znikanie, 2022

Warszawa 2022/04/11

Konik, 2020

Warszawa 2022/04/11

Latawiec, 2022

Warszawa 2022/04/11

Circle No. 7, 2021

Warszawa 2022/04/11

El toro, 2018

Warszawa 2022/04/11

Pejzaż wiślany XXXVIII, 2022

Warszawa 2022/04/11

Red houses, 2022

Warszawa 2022/04/11

Wrona, 2022

Warszawa 2022/04/11

Red on Red, 2022

Warszawa 2022/04/11

Santa Maria del Fiore, 2022

Warszawa 2022/04/11

Girl with a seashell, 2022

Warszawa 2022/04/11

To czego usta nie mówią, 2022

Warszawa 2022/04/11

Poranne pogaduszki, 2022

Warszawa 2022/04/11

Warszawa 2022/04/11

Warszawa 2022/04/11

Kompozycja, 2017

Warszawa 2022/04/11

Poppy Queen, 2022

Warszawa 2022/04/11

Warszawa 2022/04/11

Warszawa 2022/04/11

Sterując miastem, 2022

Warszawa 2022/04/11

Makowe pole, 2020

Warszawa 2022/04/11

W masce 2 (czerwień), 2021

Warszawa 2022/04/11

Karmazynowy wieczór, 2022

Warszawa 2022/04/11

Bez słów, 2019

Warszawa 2022/04/11

Podróż, 2022

Warszawa 2022/04/11

Anna Wiśniewska (ur. 1993)

Warszawa 2022/04/11

Rope Called Job, 2021

Warszawa 2022/04/11

Love of my life 2, 2022

Warszawa 2022/04/11

Janusz Szpyt (ur. 1960)

Słonecznik, 2019

Warszawa 2022/04/11

Czerwone bloki, 2022

Warszawa 2022/04/11

Narodziny grzechu, 2022

Warszawa 2022/04/11

Tajemnice alkowy, 2022

Warszawa 2022/04/11

Tomasz Włodarczyk (ur. 1962)

Warszawa 2022/04/11

Warszawa 2022/04/11

Rod, 2022

Warszawa 2022/04/11

Pfishova (pseud.

Beast, 2015

Warszawa 2022/04/11

Emilia Pitucha (ur. 1960)

Antyczne Medium 6, 2022

Warszawa 2022/04/11

Meduza, 2021

Warszawa 2022/04/11

Wishing flower, 2021

Warszawa 2022/04/11

Odcienie czerwieni, 2022

Warszawa 2022/04/11

Speak Less, Feel More 2, 2020

Warszawa 2022/04/11

Jerzy Cichecki (ur. 1960)

Bryza, 2022

Warszawa 2022/04/11

Justyna Bardoga (ur. 1988)

Plaga, 2019

Warszawa 2022/04/11

Mucha, 2022

Warszawa 2022/04/11

Światło południa II, 2020

Warszawa 2022/04/11

Marzenie o natchnieniu, 2006

Warszawa 2022/04/11

Warszawa 2022/04/11

Electric skull, 2018

Warszawa 2022/04/11

Gradienty, 2022

Warszawa 2022/04/11

Pod palmami, 2022

Warszawa 2022/04/11

Martyna Jaroch (ur. 2000)

Bleeding, 2022

Warszawa 2022/04/11

Uwolnienie, 2022

Warszawa 2022/04/11

Żar kulistych ciał, 2022

Warszawa 2022/04/11

Warszawa 2022/04/11

Warszawa 2022/04/11

Splot ciał, 2021

Warszawa 2022/04/11

Red, 2021

Warszawa 2022/04/11

QJ Wcielony, 2022

Warszawa 2022/04/11

Wild meadow, 2020

Warszawa 2022/04/11

Pomroka, 2021

Warszawa 2022/04/11

Joanna Buszko (ur. 1980)

Analogia, 2022

Warszawa 2022/04/11

Łukasz Sysło (ur. 1993)

Gruba czerwona linia, 2022

Warszawa 2022/04/11

Trójkolor, 2022

Warszawa 2022/04/11

Na Straży 5, 2022

Warszawa 2022/04/11

Złoty zagajnik, 2022

Warszawa 2022/04/11

Abstrakcja, 2022

Warszawa 2022/04/11

F1, 2022

Warszawa 2022/04/11

Martwa natura, 2018

Warszawa 2022/04/11

    Limit ceny