Aukcja Charytatywna w Teatrze 6. piętro – nowy termin aukcji już wkrótce

[UPDATE: W związku z zagrożeniem epidemiologicznym Aukcja Charytatywna zostanie przesunięta. O nowym terminie licytacji powiadomimy Państwa w najbliższych tygodniach]

Pragaleria oraz Teatr 6. piętro mają przyjemność zaprosić do udziału w Aukcji Charytatywnej w Teatrze 6. piętro.

Dochód, uzyskany podczas licytacji, przeznaczony zostanie na rzecz dwóch Fundacji: Fundacji Najsłodsi oraz Fundacji Promocji Sztuki Polskiej.

Poza niezwykle ważnym wymiarem dobroczynnym, Aukcja ta wpisuje się również w szereg wydarzeń zorganizowanych w ramach uroczystych obchodów 10-lecia działalności Teatru.

W katalogu aukcyjnym znajdziecie Państwo 86 prac, przekazanych specjalnie na ten cel, przez artystów młodego jak również średniego pokolenia, studentów uczelni artystycznych, jak również uznanych twórców, poszukiwanych przez kolekcjonerów sztuki. Nie zabraknie w nim zarówno prac malarskich, graficznych a także rzeźb czy designu. Ceny wywoławcze wszystkich prac to 100 zł.

Fundacja Najsłodsi:

Fundacja założona przez Michała Figurskiego. Jej nadrzędnym celem jest mówienie o celach leczenia cukrzycy, uniknięcie jej niewidocznych na początku, a groźnych powikłań u młodych ludzi, mających całe życie przed sobą. Członkowie fundacji przeprowadzają badania przesiewowe w polskich uczelniach i zakładach pracy w celu zdiagnozowania nierozpoznanych lub ukrytych symptomów cukrzycy, by skierować te osoby na bardziej szczegółowe badania i diagnozy mające na celu jak najszybsze wdrożenie terapii i pomoc w późniejszym leczeniu.

Fundacja angażuje się w eventy o charakterze edukacyjnym, kwesty na rzecz organizacji terapeutycznych i placówek medycznych, organizację kampanii społecznych. W planach na najbliższą przyszłość ma również stworzenie aplikacji pomagającej znaleźć, stosownie do miejsca zamieszkania, szybką i fachową pomoc medyczną, w dziedzinie cukrzycy i towarzyszących jej powikłań. Jednak głównym, nadrzędnym celem fundacji, którego realizacja przewidziana jest w ciągu kolejnych lat, jest budowa pierwszego w Polsce Instytutu Diabetologii.

http://najslodsi.pl/

Fundacja Promocji Sztuki Polskiej:

Fundacja Promocji Sztuki Polskiej została powołana w 2014 roku, zaś w 2018 roku uzyskała status Organizacji Pożytku Publicznego. Głownymi celami Fundacji są m.in.: utrzymanie i rozwój kultury, edukacji i sztuki polskiej, upowszechnianie wiedzy o sztuce i kulturze polskiej oraz jej osiągnięciach w kraju i za granicą, propagowanie przedsiębiorczości wśród artystów i ludzi kultury, prowadzenie działalności charytatywnej w celu promowania artystów i twórców kultury poprzez wystawy, wydawnictwa itp.

http://fpsp.org.pl/

Katarzyna Banaś

Świt nad fiordem, 2009

olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: K.BANAŚ'09

Cena wywoławcza: 100

Malwina Konopacka

Wazon Oko, Jungle, 2019

ceramika szlachetna, malowana podszkliwnie, szkliwiona, wys. 42 cm, średn. 19 cm; sygn. na korpusie MK oraz na spodzie: [Oko] 2019 / Malwina / Konopacka (stempel) No 45/JUNGLE (stempel z dopiskiem czarną farbą).

Cena wywoławcza: 100

Krzysztof Pająk

Kartagina, 2015

inkografia, papier Canon OCE professional Quality Matt 180g; 54,9 x 41,9 cm (zadruk), 70 x 50 cm (wymiar arkusza); inkografia opisana u dołu ołówkiem oraz na odwrocie oprawy, nakład limitowany 2/4, edycja kolekcjonerska.

Cena wywoławcza: 100

Joanna Mikołajczyk

MonsterA, 2019

sucha pastel, fiksatywa, papier, 100 x 70 cm, sygn. l.d.: JM 2019

Cena wywoławcza: 100

Magdalena Szilke

Dyptyk, z cyklu "Tęcza", 2019

technika mieszana, płótno, 2 x 25 x 25 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 100

Oko, 2020

aluminium, marmur, wys. 24 cm, sygn. na odwrocie: SC

Cena wywoławcza: 100

Zmierzch Melpomeny, 1995

litografia, papier; 55 x 70 cm; sygn., dat. i opisany u dołu: "Zmierz Melpomeny", H. Opałka 95 (ołówkiem).

Cena wywoławcza: 100

015. Tulipany, 2018

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: No Name 2018

Cena wywoławcza: 100

Jakub Jaszewski

Shades, z cyklu [MIKRO CYBER], 2019

linoryt barwny, papier Fabriano Rosaspina 280g, 15/16, 8 x 8 cm (kompozycja), 21 x 15 cm (arkusz), sygn. u dołu

Cena wywoławcza: 100

Wakacje, 2020

technika mieszana (olej, akryl, szlagmetal), płótno, 50 x 50 cm, sygn. p.d.: A.Kappa

Cena wywoławcza: 100

Joanna Tumiłowicz

Do słowika

litografia, papier, 5/10, 28 x 19 cm

Cena wywoławcza: 100

Iskry, 2020

akryl, płótno, 40 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 100

Surfer, 2018

olej, płótno, 92 x 73 cm, sygn. p.d.: PD 2018

Cena wywoławcza: 100

Kamil Jakuza Jaczyński

Santa Muerte, 2019

technika mieszana (akryl, marker olejowy), płótno, 30 x 20 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 100

Mglista dolina, 2018

akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn.p.d. A Fronczak 18, na odwrocie opis i naklejka z wystawy

Cena wywoławcza: 100

Bio 4, 2019

Cena wywoławcza: 100

Beata Nawrocka

Z natury-2

fotografia, unikatowa odbitka analogowa, papier foto, 35x27 cm

Cena wywoławcza: 100

Beata Nawrocka

Z natury-1

fotografia, unikatowa odbitka analogowa, papier foto, 35 x 27 cm

Cena wywoławcza: 100

Żubr L, model Panek

ceramika szkliwiona malowana naszkliwnie, złocona, 12 x 14,5 x 6 cm sygnowana od spodu i opis numeryczny

Cena wywoławcza: 100

Stanisław Kortyka

Jak kamień z kamieniem, 1993

olej, płótno, 54 x   81 cm, sygn. p.d.: St. Kortyka

Cena wywoławcza: 100

Bułka z makiem, 2019

olej, płótno, 30 x 30 cm, sygn. p.d.: 'SKurpiewski'

Cena wywoławcza: 100

Paweł Krzywdziak

ABH, z cyklu Zasady, 2018

wypukłodruk, papier, 2/50, 90 × 60 cm; sygn. u dołu: P. Krzywdziak 2018

Cena wywoławcza: 100

Terra Incognita IV, 2019

technika mieszana (akryl, gesso), płótno, 50 x 50 cm, sygn. p.d.: Luiza Los P.

Cena wywoławcza: 100

Patriotyczna, 2019

akryl, olej, płótno, 115 x 75 cm, sygn. p.d.: Porada 2019

Cena wywoławcza: 100

Simulator N21, 2018

olej, deska, 38 x 25 cm, sygnowany na odwrocie

Cena wywoławcza: 100

Fragment snu o domu na wodzie, 2019

olej, kolaż, płótno, 33 x 24 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 100

Małgorzata JENTA-DMITRUK (ur. 1959)

Drzewko, które urodziło pejzaż, 2019

akwaforta, akwatinta, papier; 25 x 18 cm (wymiar arkusza), 16,5 x 9,8 cm (odcisk płyty); sygn., dat. i opisana u dołu: „Drzewko które urodziło pejzaż” e/a M. Jenta-Dmitruk’19 (ołówkiem).

Cena wywoławcza: 100

Dzieciństwo, 2019

akryl, płótno, 130 x 95 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 100

Anna Piórek

Kosmiczna impresja III-Impresja z Marsa, 2018

technika mieszana, płótno, 50 x 50 cm, sygnowany p.d.: Anna Piórek 18

Cena wywoławcza: 100

Bodylent II, 2017

intaglio, papier, 4/25, 70 x 100 cm, sygn. p.d.: Kołakowska '17

Cena wywoławcza: 100

Malwina Puszcz

#DC5455, 2020

akryl, płótno, 50 x 50 cm,sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 100

Iwona Kołodziej

To o czym myślę, 2016

olej, płótno, 120 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 100

Jerzy DMITRUK (ur. 1960)

Pielgrzymka na szczyt góry wysokiej w intencji odwagi zdobywania szczytów, z cyklu: Niebo obiecane, 2019

akwaforta, akwatinta; papier; 25 x 18 cm (wymiar arkusza); 16 x 11 cm (odcisk płyty); sygn., dat. i opisany u dołu: „Pielgrzymka na szczyt góry wysokiej w intencji odwagi zdobywania szczytów”, z cyklu: Niebo obiecane e/a Jerzy Dmitruk 2019 (ołówkiem).

Cena wywoławcza: 100

Słodowiec, 2014

akryl, płótno, 110 x 110 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 100

Nosorożec

ceramika szkliwiona i złocona 24k, 25 x 15 x 10 cm, sygnowana i numerowana od spodu

Cena wywoławcza: 100

MilionerBoy

Podwójnie czekoladowe, 2019

technika mieszana, płótno, śr. 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 100

Elżbieta Grzelczyk

The Rookery, 2017

technika mieszana, papier, 100 x 70 cm

Cena wywoławcza: 100

Małgorzata Jastrzębska

nr 616, 2018

olej, akryl, płótno, 40 x 30 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 100

Ostoja spokoju

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. l.d.: DR

Cena wywoławcza: 100

Muzyka i twoje ręce nie potrzeba mi nic więcej, 2019

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: M. Dałek 2019

Cena wywoławcza: 100

Wojciech Pawlak

Circle, 2016

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 100

Maria Danielak

Czarodziejka, 2019

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 100

Pejzaż falisty, 2018

olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 100

Dwa słońca krążące wokół naszego domu, 2019

akwaforta, akwatinta, papier; 18 x 25 x cm (wymiar arkusza), 12 x 14,8 cm (odcisk płyty); sygn., dat. i opisana u dołu: „Dwa słońca krążące wokół naszego domu” e/a M. Jenta-Dmitruk 2019 (ołówkiem).

Cena wywoławcza: 100

Ekstrawersja, 2019

akryl, technika własna, płótno 3 D, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 100

Małgorzata Pastuszek

Spokój spełnienia "Panny Żniwnej", 2019

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.:

Cena wywoławcza: 100

Katarzyna Zawierucha

Zoom No.589, 2019

akwarela, papier, 12 x 12 cm (kompozycja), 25 x 25 cm (oprawa), sygn. na odwrocie i na rewersie ramki

Cena wywoławcza: 100

Rytm dnia, 2019

akryl, płótno, 50 x 60 cm, sygn. l.d.: M. Rakoczy 2019

Cena wywoławcza: 100

Weronika Pawłowska

Redlight, 2016

akryl, płyta, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 100

Wanderlust I, 2018

olej, papier, popiół, lakier, karbonizacja, płótno, 42 x 64 cm, sygnowany l.d.

Cena wywoławcza: 100

Podwójna cisza w pejzażu, 2019

akwaforta, akwatinta, papier; 25 x 18 cm (wymiar arkusza), 18,4 x 7 cm (odcisk płyty); sygn., dat. i opisana u dołu: „Podwójna cisza / w pejzażu” 9/50 M. Jenta-Dmitruk / 2019 (ołówkiem).

Cena wywoławcza: 100

Olga Rojek

Say something, 2019

olej, płótno, 100 x 65 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 100

olej, płótno, 60 x 40 cm, sygn. p.d.: HorHol 18

Cena wywoławcza: 100

Kuba Janyst

Beneath, 2014

technika mieszana, papier, 35 x 17 cm (w świetle passe-partout), 52,5 x 42,5 cm (oprawa), sygn. i opisany na odwrocie

Cena wywoławcza: 100

Java, 2019

olej, płótno, 40 x 40 cm, sygn. l.d.

Cena wywoławcza: 100

Pełnia, 2018

akwarela, cienkopis, brystol, 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 100

Joanna Jamielucha

Przyjaciel, 2019

akryl, płótno, 93 x 73 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 100

Bartłomiej KOWNACKI (ur. 1979)

Pan skarbonka zaczyna malować, 1995

pastel, papier; 21 x 29,5 cm; sygn. p. g.: B. K., dat. śr. g.: 28.06.1995.

Cena wywoławcza: 100

Krystyna Jatkiewicz

Z czerwonym, 2018

grafika komputerowa, druk na filcu, 35 x 25 cm

Cena wywoławcza: 100

Wioleta Rzążewska

Idący, 2018

olej, płótno, 50 x 65 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 100

Maria Matyja-Rozpara

Zatoka, 2019

akryl, płótno, 20 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 100

Tania rozrywka z cyklu - Scooping the existence, 2019

akryl, płótno, 100 x 110 cm (oprawa), sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 100

bez tytułu, 2000

akryl, płótno, 29,5 x 40,5 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 100

Agnieszka Zwolan

Arche P-3

druk wypukły, papier, 4/10, 79 x 60 cm, sygn.

Cena wywoławcza: 100

Blar, 2019

technika mieszana, płótno, 70 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 100

Jerzy DMITRUK (ur. 1960)

Rzeka obfitości, z cyklu: Siewca Urodzaju, 2010

akwaforta, akwatinta; papier; 25 x 35 cm (wymiar arkusza), 17 x 21 cm (odcisk płyty); sygn., dat. i opisana u dołu: „Rzeka obfitości” z cyklu Siewca urodzaju e/a Jerzy Dmitruk 2010 (ołówkiem).

Cena wywoławcza: 100

Jolanta Kitowska

Opiekun Kenia, 2018

olej, płótno, 80 x 100 cm, sygn. l.d.: Jola K.

Cena wywoławcza: 100

Kompozycja, 2020

technika mieszana (akryl, marker akrylowy), płótno, 40 x 50 cm, sygn. p.d.: FŁoziński

Cena wywoławcza: 100

Pędzące planety, 2020

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 50 x 70 cm, sygn. p.d.: Mariola Świgulska Senna 2020

Cena wywoławcza: 100

Ul. Humberta 17, 2017

akwaforta, akwatinta, papier, 30,2 x 78,6 cm (odcisk płyty), 32,7 x 78,6 cm (arkusz), sygn. i opisany u dołu ołówkiem, 1/1

Cena wywoławcza: 100

Vicki Mickiewicz

Dwa Światy Równoległe, 2019

akryl, technika własna, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 100

Paweł Świątek

Plymouth, 2020

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 100

Mind re-evolution, 2016

olej, wydruk cyfrowy, płótno, 120 x 70 cm, sygnowany p.d.: P.Gola oraz na odwrocie

Cena wywoławcza: 100

Łąki nad Nidą, 2019

olej, płótno, 50 x 60 cm, sygn. p.d.: A. Kozera

Cena wywoławcza: 100

Jarosław Radel

akryl, płótno, 120 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 100

Trudne związki, 2018

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.: ENaj

Cena wywoławcza: 100

Weronika Sobik

Kobieta bez twarzy

olej, płótno, 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 100

My promised land, 2020

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 90 x 100 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 100

Andrzej Węcławski

Zapis - Fragmenty, 2018

sitodruk, papier, E.A., 100 x 70 cm

Cena wywoławcza: 100

akryl, płótno, 120 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 100

Annata

Fata Morgana

akryl, płótno, 50 x 100 cm, sygn. p.d.: Annata

Cena wywoławcza: 100

Organic, 2019

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 100

Białe na szarym

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 100

z cyklu Zapis Rzeczywisty, 2014

olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 100

Koza czarna, 2018

ceramika szkliwiona, 33 x 35 x 10 cm, sygn. na spodzie

Cena wywoławcza: 100

Tkliwość, 2020

olej, płótno, 40 x 40 cm, sygn. p.d.: KJRP 20

Cena wywoławcza: 100

Warszawa 2020/03/30

Katarzyna Banaś

Świt nad fiordem, 2009

Warszawa 2020/03/30

Malwina Konopacka

Wazon Oko, Jungle, 2019

Warszawa 2020/03/30

Krzysztof Pająk

Kartagina, 2015

Warszawa 2020/03/30

Joanna Mikołajczyk

MonsterA, 2019

Warszawa 2020/03/30

Magdalena Szilke

Dyptyk, z cyklu "Tęcza", 2019

Warszawa 2020/03/30

Oko, 2020

Warszawa 2020/03/30

Zmierzch Melpomeny, 1995

Warszawa 2020/03/30

015. Tulipany, 2018

Warszawa 2020/03/30

Jakub Jaszewski

Warszawa 2020/03/30

Wakacje, 2020

Warszawa 2020/03/30

Joanna Tumiłowicz

Do słowika

Warszawa 2020/03/30

Iskry, 2020

Warszawa 2020/03/30

Surfer, 2018

Warszawa 2020/03/30

Kamil Jakuza Jaczyński

Santa Muerte, 2019

Warszawa 2020/03/30

Mglista dolina, 2018

Warszawa 2020/03/30

Bio 4, 2019

Warszawa 2020/03/30

Beata Nawrocka

Z natury-2

Warszawa 2020/03/30

Beata Nawrocka

Z natury-1

Warszawa 2020/03/30

Żubr L, model Panek

Warszawa 2020/03/30

Stanisław Kortyka

Jak kamień z kamieniem, 1993

Warszawa 2020/03/30

Bułka z makiem, 2019

Warszawa 2020/03/30

Paweł Krzywdziak

ABH, z cyklu Zasady, 2018

Warszawa 2020/03/30

Terra Incognita IV, 2019

Warszawa 2020/03/30

Patriotyczna, 2019

Warszawa 2020/03/30

Simulator N21, 2018

Warszawa 2020/03/30

Warszawa 2020/03/30

Warszawa 2020/03/30

Dzieciństwo, 2019

Warszawa 2020/03/30

Anna Piórek

Warszawa 2020/03/30

Bodylent II, 2017

Warszawa 2020/03/30

Malwina Puszcz

#DC5455, 2020

Warszawa 2020/03/30

Iwona Kołodziej

To o czym myślę, 2016

Warszawa 2020/03/30

Jerzy DMITRUK (ur. 1960)

Warszawa 2020/03/30

Słodowiec, 2014

Warszawa 2020/03/30

Nosorożec

Warszawa 2020/03/30

MilionerBoy

Podwójnie czekoladowe, 2019

Warszawa 2020/03/30

Elżbieta Grzelczyk

The Rookery, 2017

Warszawa 2020/03/30

Małgorzata Jastrzębska

nr 616, 2018

Warszawa 2020/03/30

Ostoja spokoju

Warszawa 2020/03/30

Warszawa 2020/03/30

Wojciech Pawlak

Circle, 2016

Warszawa 2020/03/30

Maria Danielak

Czarodziejka, 2019

Warszawa 2020/03/30

Pejzaż falisty, 2018

Warszawa 2020/03/30

Warszawa 2020/03/30

Ekstrawersja, 2019

Warszawa 2020/03/30

Małgorzata Pastuszek

Warszawa 2020/03/30

Katarzyna Zawierucha

Zoom No.589, 2019

Warszawa 2020/03/30

Rytm dnia, 2019

Warszawa 2020/03/30

Weronika Pawłowska

Redlight, 2016

Warszawa 2020/03/30

Wanderlust I, 2018

Warszawa 2020/03/30

Warszawa 2020/03/30

Olga Rojek

Say something, 2019

Warszawa 2020/03/30

Warszawa 2020/03/30

Kuba Janyst

Beneath, 2014

Warszawa 2020/03/30

Java, 2019

Warszawa 2020/03/30

Pełnia, 2018

Warszawa 2020/03/30

Joanna Jamielucha

Przyjaciel, 2019

Warszawa 2020/03/30

Warszawa 2020/03/30

Krystyna Jatkiewicz

Z czerwonym, 2018

Warszawa 2020/03/30

Wioleta Rzążewska

Idący, 2018

Warszawa 2020/03/30

Maria Matyja-Rozpara

Zatoka, 2019

Warszawa 2020/03/30

Warszawa 2020/03/30

bez tytułu, 2000

Warszawa 2020/03/30

Agnieszka Zwolan

Arche P-3

Warszawa 2020/03/30

Blar, 2019

Warszawa 2020/03/30

Jerzy DMITRUK (ur. 1960)

Warszawa 2020/03/30

Jolanta Kitowska

Opiekun Kenia, 2018

Warszawa 2020/03/30

Kompozycja, 2020

Warszawa 2020/03/30

Pędzące planety, 2020

Warszawa 2020/03/30

Ul. Humberta 17, 2017

Warszawa 2020/03/30

Vicki Mickiewicz

Dwa Światy Równoległe, 2019

Warszawa 2020/03/30

Paweł Świątek

Plymouth, 2020

Warszawa 2020/03/30

Mind re-evolution, 2016

Warszawa 2020/03/30

Łąki nad Nidą, 2019

Warszawa 2020/03/30

Jarosław Radel

Warszawa 2020/03/30

Trudne związki, 2018

Warszawa 2020/03/30

Weronika Sobik

Kobieta bez twarzy

Warszawa 2020/03/30

My promised land, 2020

Warszawa 2020/03/30

Andrzej Węcławski

Zapis - Fragmenty, 2018

Warszawa 2020/03/30

Warszawa 2020/03/30

Annata

Fata Morgana

Warszawa 2020/03/30

Organic, 2019

Warszawa 2020/03/30

Białe na szarym

Warszawa 2020/03/30

Warszawa 2020/03/30

Koza czarna, 2018

Warszawa 2020/03/30

Tkliwość, 2020

Limit ceny