Aukcja Charytatywna „Na Pomoc Australii!” – 29 stycznia 2020 r., godz. 19.30

Wszystkich nas poruszył los ludzi i bezbronnych zwierząt, żyjących do tej pory w rejonach ogarniętych katastrofalnymi pożarami, które miały miejsce w ostatnich miesiącach w Australii. Dlatego bardzo cieszymy się, że zarówno Pragaleria jak i Fundacja Promocji Sztuki Polskiej mogą mieć swój udział w projekcie zainicjowanym przez pracowników Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania WIT.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą Aukcji Charytatywnej „Na Pomoc Australii!”. Znajdziecie w niej Państwo prace przekazane na ten szczytny cel przez członków kadry profesorskiej uczelni, wśród których znaleźć można najbardziej znanych polskich artystów, o budzącym podziw dorobku, jak również dzieła studentów.

Cena wywoławcza wszystkich prac to 100 zł. Dochód z aukcji przekazany zostanie na rzecz Fundacji Siepomaga, która zbiera pieniądze na rzecz WIRES (NSW Wildlife Information, Rescue and Education Service Inc.) – czyli największej australijskiej organizacji zajmującej się ratowaniem dzikiej przyrody.

Zobacz katalog na onebid.pl

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z katalogiem oraz odwiedzenia wystawy przedaukcyjnej.

Aukcja odbędzie się w Pragalerii 29 stycznia o godz. 19:30.

Ewa Pszczółkowka

Al-qubba, 2017

grafika cyfrowa, papier Satyna Canon 180g, 1/25, 56 x 84 cm (kompozycja) 100 x 70 cm (oprawa), sygn. p.d.: Ewa Pszczółkowska 2017

Dariusz Mlącki

Koperta, 2018

akryl, korek, papier, 30 x 40 cm (arkusz), 52 x 73 cm (oprawa), sygn. p.d.: Mlącki Dariusz 2018

Dariusz Mlącki

Świece, 2018

akryl, korek, papier, 40 x 30 cm (arkusz), 73 x 52 cm (oprawa), sygn. u dołu: Mlącki Dariusz 2018

Maria Rękawek

akryl, cienkopis, papier, 42 x 29,7 cm, sygn. na odwrocie

Anna Kłos

bez tytułu, 2019

kolaż, papier, 24 x 18 cm, (w oprawie 27 x 21 cm), sygn. p.d.: AKlos '19

Mariusz Lipski

Trzy psy, 2018

linoryt, papier, 50 x 66 cm, sygn. p.d.: Mariusz Lipski 2018

Jakub Deryło

The Neverending Work, 2018

grafika 3D, papier, 1/50, 21 x 29,7 cm, sygn. p.d.: Jakub Deryło

Cena wywoławcza: 100

Julia Maciorowska

Dyptyk refleksyjny, 2020

akryl, żywica, dykta, 2 x 23,5 x 17, 5 cm, sygn. na odwrocie

Anastasiia Pundyk

Dom, 2019

ołówek, węgiel, papier, 65 x 50 cm, (69 x 55 cm w oprawie), sygn. u dołu

Joanna Krzysztoń

Bez tytułu, 2013

akryl, płótno, 13 x 18, sygn. na odwrocie

Joanna Krzysztoń

Bez tytułu, 2013

Bartosz Słomski

akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. l.d.: B. Słomski

Bartosz Słomski

Jaśmina Kowalczyk

Mona, 2020

linoryt, papier, 8/10, 39,5 x 29,3 cm (w świetle passe partout), 50 x 40 cm (oprawa), sygn. p.d.: Jaśmina Kowalczyk 2020 r.

Cena wywoławcza: 100

Justyna Kabala

Trzy kolory II, 2019

akryl, papier, 43,5 x 43,5 cm, sygn. p.d.: Justyna Kabala

Rafał Strent

Relief, 1987

akwaforta, akwatinta, papier, odbitka unikatowa, 65 x 49,5 cm (kompozycja), sygn. p.d.: RAFAŁ STRENT IMP.

Aneta Jaźwińska

Eukaliptus, 2006

akryl, pastel olejny, papier, 100 x 70 cm, sygn. l.d.: A.Jaźwińska, 2006

Aneta Karwowska

Portret konia, 2019

ołówek, papier, 40 x 30 cm (arkusz), 56,5 x 46,5 cm (oprawa), sygn. l.d.: A.Karwowska

Nigredo, 2020

technika mieszana, karton, 39,5 x 29,5 cm (arkusz), 50 x 40 cm (oprawa), sygn. p.d.

Gabi Kowol

Dokąd, 2019

ilustracja cyfrowa, papier, 1/2, 40 x 29,7 cm, sygn. u dołu

Monika Włoszczyńska

bez tytułu, 2019

akwarela, papier akwarelowy, 37 x 27,5 cm (arkusz), 40 x 30 cm (antyrama), sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 100

Monika Włoszczyńska

Rzeka, 2019

akwarela, papier akwarelowy, 26, 5 x 19 cm (arkusz), 30 x 21 cm (oprawa), sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 100

Monika Włoszczyńska

bez tytułu, 2019

akwarela, papier akwarelowy, 37,5 x 27,5 cm (arkusz), 40 x 30 cm (oprawa), sygn. p.d.

Kinga Hajdacka

Wiosna I, 2019

grafika cyfrowa, papier, 1/50, 32 x 23,3, cm, sygn. p.d.: Hajdacka

Kinga Hajdacka

Wiosna II, 2019

Kinga Hajdacka

Wiosna III, 2019

Karolina Bartoszuk

grafika cyfrowa, papier, 1/2, 18 x 24 cm (arkusz), 21,5 x 27,5 cm (oprawa), opisana na odwrocie

Dominika Meder

Crystal Island, 2020

druk cyfrowy, papier, 1/10, 40 x 28 cm, sygn. p.d.: Dominika Meder 2020

Dominika Meder

Water Island, 2020

Cena wywoławcza: 100

Michał Piekarski

Garnitury, 2020

wydruk, papier, 1/1, 51,5 x 72,5 cm, sygn. u dołu

Anita Wygryz

Kierunek

grafika warsztatowa, papier, 43 x 32,5 cm (arkusz), 50 x 40 cm (oprawa), sygn. p.d.: Anita Wygryz AW

Cena wywoławcza: 100

Anna Gałązka

Puchacze, 2020

linoryt, papier, 3/15, 35 x 24,5 cm (kompozycja), 50 x 40 cm (oprawa), sygn. p.d.: Anna Gałązka 2020

Maja Makaruk

Pies, 2020

linoryt, papier, 3/3, 35 x 25 cm (kompozycja), 50 x 40 cm (oprawa), sygn. p.d.: Maja Makaruk 2020

Aleksandra Drogosz

Lanzarote, 2020

linoryt, papier, 34,5 x 24,5 cm, sygn. p.d.: Aleksandra Drogosz 2020

Anita Wygryz

ołówek, karton, 70 x 50 cm, niesygnowana

Cena wywoławcza: 100

Tetiana Vahilevych

Powiększenie, 2019

akryl, karton, 50 x 70 cm, niesygnowana

Antonina Gorczyca

bez tytułu, 2019

grafika cyfrowa, papier, 29,7 x 21 cm, sygn.

Aleksander Myjak

z cyklu "Ryby", 2013

węgiel, papier, 50 x 70 cm, sygn. p.d.: Aleksander Myjak 2013

Nigredo, II

Anna Gałązka

Strzały w dziczy, 2019

fotografia cyfrowa, wydruk na piance, 60 x 90 cm, niesygnowana

Cena wywoławcza: 100

Anna Gałązka

Portal, 2019

Anna Gałązka

12 apostołów, 2019

Zenon Balcer

Kondensacja, 2020

grafika cyfrowa, papier, 20 x 29 cm (w świetle passe partout), 30,6 x 40,7 cm (oprawa), sygn. p.d.: Zenon Balcer 2020

Dorota Optułowicz McQuaid

Milczenie Bieli, 2020

serigrafia, papier, e.a., 100 x 70 cm, sygn. p.d.: Optułowicz McQuaid

Dorota Szałas

Krówsko, 2019

markery, papier, 35 x 50 cm, sygn. p.d.

Piotr Pieńkowski

Stempel litery P, 2019

linoryt, papier, 2/2, 27,5 x 38 cm, sygn. p.d.: Piotr Pieńkowski 2019

Warszawa 2020/01/29

Ewa Pszczółkowka

Al-qubba, 2017

Warszawa 2020/01/29

Dariusz Mlącki

Koperta, 2018

Warszawa 2020/01/29

Dariusz Mlącki

Świece, 2018

Warszawa 2020/01/29

Maria Rękawek

Warszawa 2020/01/29

Anna Kłos

bez tytułu, 2019

Warszawa 2020/01/29

Mariusz Lipski

Trzy psy, 2018

Warszawa 2020/01/29

Jakub Deryło

The Neverending Work, 2018

Warszawa 2020/01/29

Julia Maciorowska

Dyptyk refleksyjny, 2020

Warszawa 2020/01/29

Anastasiia Pundyk

Dom, 2019

Warszawa 2020/01/29

Joanna Krzysztoń

Bez tytułu, 2013

Warszawa 2020/01/29

Joanna Krzysztoń

Bez tytułu, 2013

Warszawa 2020/01/29

Bartosz Słomski

Warszawa 2020/01/29

Bartosz Słomski

Warszawa 2020/01/29

Jaśmina Kowalczyk

Mona, 2020

Warszawa 2020/01/29

Justyna Kabala

Trzy kolory II, 2019

Warszawa 2020/01/29

Rafał Strent

Relief, 1987

Warszawa 2020/01/29

Aneta Jaźwińska

Eukaliptus, 2006

Warszawa 2020/01/29

Aneta Karwowska

Portret konia, 2019

Warszawa 2020/01/29

Nigredo, 2020

Warszawa 2020/01/29

Gabi Kowol

Dokąd, 2019

Warszawa 2020/01/29

Monika Włoszczyńska

bez tytułu, 2019

Warszawa 2020/01/29

Monika Włoszczyńska

Rzeka, 2019

Warszawa 2020/01/29

Monika Włoszczyńska

bez tytułu, 2019

Warszawa 2020/01/29

Kinga Hajdacka

Wiosna I, 2019

Warszawa 2020/01/29

Kinga Hajdacka

Wiosna II, 2019

Warszawa 2020/01/29

Kinga Hajdacka

Wiosna III, 2019

Warszawa 2020/01/29

Karolina Bartoszuk

Warszawa 2020/01/29

Dominika Meder

Crystal Island, 2020

Warszawa 2020/01/29

Dominika Meder

Water Island, 2020

Warszawa 2020/01/29

Michał Piekarski

Garnitury, 2020

Warszawa 2020/01/29

Anita Wygryz

Kierunek

Warszawa 2020/01/29

Anna Gałązka

Puchacze, 2020

Warszawa 2020/01/29

Maja Makaruk

Pies, 2020

Warszawa 2020/01/29

Aleksandra Drogosz

Lanzarote, 2020

Warszawa 2020/01/29

Anita Wygryz

Warszawa 2020/01/29

Tetiana Vahilevych

Powiększenie, 2019

Warszawa 2020/01/29

Antonina Gorczyca

bez tytułu, 2019

Warszawa 2020/01/29

Aleksander Myjak

z cyklu "Ryby", 2013

Warszawa 2020/01/29

Nigredo, II

Warszawa 2020/01/29

Anna Gałązka

Strzały w dziczy, 2019

Warszawa 2020/01/29

Anna Gałązka

Portal, 2019

Warszawa 2020/01/29

Anna Gałązka

12 apostołów, 2019

Warszawa 2020/01/29

Zenon Balcer

Kondensacja, 2020

Warszawa 2020/01/29

Dorota Optułowicz McQuaid

Milczenie Bieli, 2020

Warszawa 2020/01/29

Dorota Szałas

Krówsko, 2019

Warszawa 2020/01/29

Piotr Pieńkowski

Stempel litery P, 2019

    Limit ceny