Aukcja Charytatywna „Na Pomoc Australii!” – 29 stycznia 2020 r., godz. 19.30
Wszystkich nas poruszył los ludzi i bezbronnych zwierząt, żyjących do tej pory w rejonach ogarniętych katastrofalnymi pożarami, które miały miejsce w ostatnich miesiącach w Australii. Dlatego bardzo cieszymy się, że zarówno Pragaleria jak i Fundacja Promocji Sztuki Polskiej mogą mieć swój udział w projekcie zainicjowanym przez pracowników Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania WIT.
Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą Aukcji Charytatywnej „Na Pomoc Australii!”. Znajdziecie w niej Państwo prace przekazane na ten szczytny cel przez członków kadry profesorskiej uczelni, wśród których znaleźć można najbardziej znanych polskich artystów, o budzącym podziw dorobku, jak również dzieła studentów.
Cena wywoławcza wszystkich prac to 100 zł. Dochód z aukcji przekazany zostanie na rzecz Fundacji Siepomaga, która zbiera pieniądze na rzecz WIRES (NSW Wildlife Information, Rescue and Education Service Inc.) – czyli największej australijskiej organizacji zajmującej się ratowaniem dzikiej przyrody.
Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z katalogiem oraz odwiedzenia wystawy przedaukcyjnej.
Aukcja odbędzie się w Pragalerii 29 stycznia o godz. 19:30.
Ewa Pszczółkowka
Al-qubba, 2017
grafika cyfrowa, papier Satyna Canon 180g, 1/25, 56 x 84 cm (kompozycja) 100 x 70 cm (oprawa), sygn. p.d.: Ewa Pszczółkowska 2017Cena sprzedaży: 350 zł
Dariusz Mlącki
Koperta, 2018
akryl, korek, papier, 30 x 40 cm (arkusz), 52 x 73 cm (oprawa), sygn. p.d.: Mlącki Dariusz 2018Cena sprzedaży: 400 zł
Dariusz Mlącki
Świece, 2018
akryl, korek, papier, 40 x 30 cm (arkusz), 73 x 52 cm (oprawa), sygn. u dołu: Mlącki Dariusz 2018Cena sprzedaży: 550 zł
Maria Rękawek
akryl, cienkopis, papier, 42 x 29,7 cm, sygn. na odwrocieCena sprzedaży: 100 zł
Anna Kłos
bez tytułu, 2019
kolaż, papier, 24 x 18 cm, (w oprawie 27 x 21 cm), sygn. p.d.: AKlos '19Cena sprzedaży: 500 zł
Mariusz Lipski
Trzy psy, 2018
linoryt, papier, 50 x 66 cm, sygn. p.d.: Mariusz Lipski 2018Cena sprzedaży: 100 zł
Jakub Deryło
The Neverending Work, 2018
grafika 3D, papier, 1/50, 21 x 29,7 cm, sygn. p.d.: Jakub DeryłoCena wywoławcza: 100 zł
Julia Maciorowska
Dyptyk refleksyjny, 2020
akryl, żywica, dykta, 2 x 23,5 x 17, 5 cm, sygn. na odwrocieCena sprzedaży: 100 zł
Anastasiia Pundyk
Dom, 2019
ołówek, węgiel, papier, 65 x 50 cm, (69 x 55 cm w oprawie), sygn. u dołuCena sprzedaży: 100 zł
Bartosz Słomski
akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. l.d.: B. SłomskiCena sprzedaży: 200 zł
Bartosz Słomski
akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. l.d.: B. SłomskiCena sprzedaży: 300 zł
Jaśmina Kowalczyk
Mona, 2020
linoryt, papier, 8/10, 39,5 x 29,3 cm (w świetle passe partout), 50 x 40 cm (oprawa), sygn. p.d.: Jaśmina Kowalczyk 2020 r.Cena wywoławcza: 100 zł
Justyna Kabala
Trzy kolory II, 2019
akryl, papier, 43,5 x 43,5 cm, sygn. p.d.: Justyna KabalaCena sprzedaży: 100 zł
Rafał Strent
Relief, 1987
akwaforta, akwatinta, papier, odbitka unikatowa, 65 x 49,5 cm (kompozycja), sygn. p.d.: RAFAŁ STRENT IMP.Cena sprzedaży: 450 zł
Aneta Jaźwińska
Eukaliptus, 2006
akryl, pastel olejny, papier, 100 x 70 cm, sygn. l.d.: A.Jaźwińska, 2006Cena sprzedaży: 800 zł
Aneta Karwowska
Portret konia, 2019
ołówek, papier, 40 x 30 cm (arkusz), 56,5 x 46,5 cm (oprawa), sygn. l.d.: A.KarwowskaCena sprzedaży: 100 zł
Nigredo, 2020
technika mieszana, karton, 39,5 x 29,5 cm (arkusz), 50 x 40 cm (oprawa), sygn. p.d.Cena sprzedaży: 350 zł
Gabi Kowol
Dokąd, 2019
ilustracja cyfrowa, papier, 1/2, 40 x 29,7 cm, sygn. u dołuCena sprzedaży: 100 zł
Monika Włoszczyńska
bez tytułu, 2019
akwarela, papier akwarelowy, 37 x 27,5 cm (arkusz), 40 x 30 cm (antyrama), sygn. p.d.Cena wywoławcza: 100 zł
Monika Włoszczyńska
Rzeka, 2019
akwarela, papier akwarelowy, 26, 5 x 19 cm (arkusz), 30 x 21 cm (oprawa), sygn. p.d.Cena wywoławcza: 100 zł
Monika Włoszczyńska
bez tytułu, 2019
akwarela, papier akwarelowy, 37,5 x 27,5 cm (arkusz), 40 x 30 cm (oprawa), sygn. p.d.Cena sprzedaży: 100 zł
Kinga Hajdacka
Wiosna I, 2019
grafika cyfrowa, papier, 1/50, 32 x 23,3, cm, sygn. p.d.: HajdackaCena sprzedaży: 100 zł
Kinga Hajdacka
Wiosna II, 2019
Kinga Hajdacka
Wiosna III, 2019
grafika cyfrowa, papier, 1/50, 32 x 23,3, cm, sygn. p.d.: HajdackaCena sprzedaży: 200 zł
Karolina Bartoszuk
grafika cyfrowa, papier, 1/2, 18 x 24 cm (arkusz), 21,5 x 27,5 cm (oprawa), opisana na odwrocieCena sprzedaży: 150 zł
Dominika Meder
Crystal Island, 2020
druk cyfrowy, papier, 1/10, 40 x 28 cm, sygn. p.d.: Dominika Meder 2020Cena sprzedaży: 200 zł
Dominika Meder
Water Island, 2020
druk cyfrowy, papier, 1/10, 40 x 28 cm, sygn. p.d.: Dominika Meder 2020Cena wywoławcza: 100 zł
Michał Piekarski
Garnitury, 2020
wydruk, papier, 1/1, 51,5 x 72,5 cm, sygn. u dołuCena sprzedaży: 150 zł
Anita Wygryz
Kierunek
grafika warsztatowa, papier, 43 x 32,5 cm (arkusz), 50 x 40 cm (oprawa), sygn. p.d.: Anita Wygryz AWCena wywoławcza: 100 zł
Anna Gałązka
Puchacze, 2020
linoryt, papier, 3/15, 35 x 24,5 cm (kompozycja), 50 x 40 cm (oprawa), sygn. p.d.: Anna Gałązka 2020Cena sprzedaży: 250 zł
Maja Makaruk
Pies, 2020
linoryt, papier, 3/3, 35 x 25 cm (kompozycja), 50 x 40 cm (oprawa), sygn. p.d.: Maja Makaruk 2020Cena sprzedaży: 200 zł
Aleksandra Drogosz
Lanzarote, 2020
linoryt, papier, 34,5 x 24,5 cm, sygn. p.d.: Aleksandra Drogosz 2020Cena sprzedaży: 100 zł
Tetiana Vahilevych
Powiększenie, 2019
akryl, karton, 50 x 70 cm, niesygnowanaCena sprzedaży: 100 zł
Antonina Gorczyca
bez tytułu, 2019
grafika cyfrowa, papier, 29,7 x 21 cm, sygn.Cena sprzedaży: 150 zł
Aleksander Myjak
z cyklu "Ryby", 2013
węgiel, papier, 50 x 70 cm, sygn. p.d.: Aleksander Myjak 2013Cena sprzedaży: 550 zł
Nigredo, II
Anna Gałązka
Strzały w dziczy, 2019
fotografia cyfrowa, wydruk na piance, 60 x 90 cm, niesygnowanaCena wywoławcza: 100 zł
Anna Gałązka
Portal, 2019
fotografia cyfrowa, wydruk na piance, 60 x 90 cm, niesygnowanaCena sprzedaży: 100 zł
Anna Gałązka
12 apostołów, 2019
Zenon Balcer
Kondensacja, 2020
grafika cyfrowa, papier, 20 x 29 cm (w świetle passe partout), 30,6 x 40,7 cm (oprawa), sygn. p.d.: Zenon Balcer 2020Cena sprzedaży: 350 zł
Dorota Optułowicz McQuaid
Milczenie Bieli, 2020
serigrafia, papier, e.a., 100 x 70 cm, sygn. p.d.: Optułowicz McQuaidCena sprzedaży: 100 zł
Piotr Pieńkowski
Stempel litery P, 2019
linoryt, papier, 2/2, 27,5 x 38 cm, sygn. p.d.: Piotr Pieńkowski 2019Cena sprzedaży: 200 zł
Ewa Pszczółkowka
Al-qubba, 2017
grafika cyfrowa, papier Satyna Canon 180g, 1/25, 56 x 84 cm (kompozycja) 100 x 70 cm (oprawa), sygn. p.d.: Ewa Pszczółkowska 2017
Dariusz Mlącki
Koperta, 2018
akryl, korek, papier, 30 x 40 cm (arkusz), 52 x 73 cm (oprawa), sygn. p.d.: Mlącki Dariusz 2018
Dariusz Mlącki
Świece, 2018
akryl, korek, papier, 40 x 30 cm (arkusz), 73 x 52 cm (oprawa), sygn. u dołu: Mlącki Dariusz 2018
Maria Rękawek
akryl, cienkopis, papier, 42 x 29,7 cm, sygn. na odwrocie
Anna Kłos
bez tytułu, 2019
kolaż, papier, 24 x 18 cm, (w oprawie 27 x 21 cm), sygn. p.d.: AKlos '19
Mariusz Lipski
Trzy psy, 2018
linoryt, papier, 50 x 66 cm, sygn. p.d.: Mariusz Lipski 2018
Jakub Deryło
The Neverending Work, 2018
grafika 3D, papier, 1/50, 21 x 29,7 cm, sygn. p.d.: Jakub Deryło
Julia Maciorowska
Dyptyk refleksyjny, 2020
akryl, żywica, dykta, 2 x 23,5 x 17, 5 cm, sygn. na odwrocie
Anastasiia Pundyk
Dom, 2019
ołówek, węgiel, papier, 65 x 50 cm, (69 x 55 cm w oprawie), sygn. u dołu
Joanna Krzysztoń
Bez tytułu, 2013
akryl, płótno, 13 x 18, sygn. na odwrocie
Joanna Krzysztoń
Bez tytułu, 2013
Bartosz Słomski
akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. l.d.: B. Słomski
Bartosz Słomski
Jaśmina Kowalczyk
Mona, 2020
linoryt, papier, 8/10, 39,5 x 29,3 cm (w świetle passe partout), 50 x 40 cm (oprawa), sygn. p.d.: Jaśmina Kowalczyk 2020 r.
Justyna Kabala
Trzy kolory II, 2019
akryl, papier, 43,5 x 43,5 cm, sygn. p.d.: Justyna Kabala
Rafał Strent
Relief, 1987
akwaforta, akwatinta, papier, odbitka unikatowa, 65 x 49,5 cm (kompozycja), sygn. p.d.: RAFAŁ STRENT IMP.
Aneta Jaźwińska
Eukaliptus, 2006
akryl, pastel olejny, papier, 100 x 70 cm, sygn. l.d.: A.Jaźwińska, 2006
Aneta Karwowska
Portret konia, 2019
ołówek, papier, 40 x 30 cm (arkusz), 56,5 x 46,5 cm (oprawa), sygn. l.d.: A.Karwowska
Nigredo, 2020
technika mieszana, karton, 39,5 x 29,5 cm (arkusz), 50 x 40 cm (oprawa), sygn. p.d.
Gabi Kowol
Dokąd, 2019
ilustracja cyfrowa, papier, 1/2, 40 x 29,7 cm, sygn. u dołu
Monika Włoszczyńska
bez tytułu, 2019
akwarela, papier akwarelowy, 37 x 27,5 cm (arkusz), 40 x 30 cm (antyrama), sygn. p.d.
Monika Włoszczyńska
Rzeka, 2019
akwarela, papier akwarelowy, 26, 5 x 19 cm (arkusz), 30 x 21 cm (oprawa), sygn. p.d.
Monika Włoszczyńska
bez tytułu, 2019
akwarela, papier akwarelowy, 37,5 x 27,5 cm (arkusz), 40 x 30 cm (oprawa), sygn. p.d.
Kinga Hajdacka
Wiosna I, 2019
grafika cyfrowa, papier, 1/50, 32 x 23,3, cm, sygn. p.d.: Hajdacka
Kinga Hajdacka
Wiosna II, 2019
Kinga Hajdacka
Wiosna III, 2019
Karolina Bartoszuk
grafika cyfrowa, papier, 1/2, 18 x 24 cm (arkusz), 21,5 x 27,5 cm (oprawa), opisana na odwrocie
Dominika Meder
Crystal Island, 2020
druk cyfrowy, papier, 1/10, 40 x 28 cm, sygn. p.d.: Dominika Meder 2020
Dominika Meder
Water Island, 2020
Michał Piekarski
Garnitury, 2020
wydruk, papier, 1/1, 51,5 x 72,5 cm, sygn. u dołu
Anita Wygryz
Kierunek
grafika warsztatowa, papier, 43 x 32,5 cm (arkusz), 50 x 40 cm (oprawa), sygn. p.d.: Anita Wygryz AW
Anna Gałązka
Puchacze, 2020
linoryt, papier, 3/15, 35 x 24,5 cm (kompozycja), 50 x 40 cm (oprawa), sygn. p.d.: Anna Gałązka 2020
Maja Makaruk
Pies, 2020
linoryt, papier, 3/3, 35 x 25 cm (kompozycja), 50 x 40 cm (oprawa), sygn. p.d.: Maja Makaruk 2020
Aleksandra Drogosz
Lanzarote, 2020
linoryt, papier, 34,5 x 24,5 cm, sygn. p.d.: Aleksandra Drogosz 2020
Anita Wygryz
ołówek, karton, 70 x 50 cm, niesygnowana
Tetiana Vahilevych
Powiększenie, 2019
akryl, karton, 50 x 70 cm, niesygnowana
Antonina Gorczyca
bez tytułu, 2019
grafika cyfrowa, papier, 29,7 x 21 cm, sygn.
Aleksander Myjak
z cyklu "Ryby", 2013
węgiel, papier, 50 x 70 cm, sygn. p.d.: Aleksander Myjak 2013
Nigredo, II
Anna Gałązka
Strzały w dziczy, 2019
fotografia cyfrowa, wydruk na piance, 60 x 90 cm, niesygnowana
Anna Gałązka
Portal, 2019
Anna Gałązka
12 apostołów, 2019
Zenon Balcer
Kondensacja, 2020
grafika cyfrowa, papier, 20 x 29 cm (w świetle passe partout), 30,6 x 40,7 cm (oprawa), sygn. p.d.: Zenon Balcer 2020
Dorota Optułowicz McQuaid
Milczenie Bieli, 2020
serigrafia, papier, e.a., 100 x 70 cm, sygn. p.d.: Optułowicz McQuaid
Dorota Szałas
Krówsko, 2019
markery, papier, 35 x 50 cm, sygn. p.d.
Piotr Pieńkowski
Stempel litery P, 2019
linoryt, papier, 2/2, 27,5 x 38 cm, sygn. p.d.: Piotr Pieńkowski 2019