Artyści i kolekcjonerzy dla Fundacji „ZW” 2 – 29 listopada 2022 r. godz. 18:00

Pragaleria

Stalowa 3, Warszawa

Artyści i kolekcjonerzy dla Fundacji „ZW” 2 – 29 listopada 2022 r. godz. 18:00

Zapraszamy do udziału w drugiej edycji aukcji charytatywnej „Artyści i kolekcjonerzy dla Fundacji ZW”, która odbędzie się we wtorek, 29 listopada o godz. 18:00 w siedzibie Pragalerii (na żywo) oraz online.

ZOBACZ KATALOG ONEBID

ZOBACZ KATALOG ARTINFO

Fundacja ZW opiekuje się dorobkiem zmarłej w sierpniu tego roku artystki – Natalii LL. Licytacja ma na celu zebranie środków na zakup i przystosowanie na cele wystawiennicze zabytkowej kamienicy w centrum toruńskiej starówki, gdzie powstanie pierwszy dostępny oddział Fundacji, czyli Archiwum Natalii LL. Tu oprócz stałej ekspozycji prac artystki w szerszym artystycznym kontekście, znajdzie się przestrzeń dla młodych, odważnych twórców/twórczyń i kuratorów/kuratorek, sale edukacyjne oraz biblioteka. Zakup własnego lokalu pozwoli Fundacji na całkowitą niezależność działań.

W drugiej edycji charytatywnej aukcji swoje prace przekazali uznani artyści i artystki, często przyjaciele, czy osoby współpracujące wcześniej z Natalią LL, oraz twórcy młodzi – wchodzący dopiero na rynek sztuki, chcący przyczynić się do rozwoju polskiego życia kulturalnego i powstania niezależnej instytucji.

Działania Fundacji ZW / Archiwum Natalii LL można na bieżąco śledzić w mediach społecznościowych. Cały czas również prowadzona jest Zrzutka mająca na celu wsparcie działań związanych z powstaniem galerii: https://zrzutka.pl/sumfuj/

Zapraszamy Państwa również na WIRTUALNY SPACER po ekspozycji. Wirtualne zwiedzanie da Państwu możliwość zobaczenia prac w przestrzeni galeryjnej, bez konieczności oglądania wystawy na żywo. Świetnie też służy przypomnieniu ekspozycji tym z Państwa, którzy wcześniej odwiedzili nas osobiście.

ZOBACZ WIRTUALNY SPACER

Zgłoszenie chęci kupna

W celu zgłoszenia chęci kupna należy wypełnić formularz.

Prosimy o wpisaniu w pole "dodatkowe uwagi" informacji na temat preferowanego sposobu płatności (przelew, gotówka, karta, przelew) oraz sposobu odbioru prac (osobisty, przesyłka pocztowa, przesyłka kurierska) oraz ewentualnie czy są Państwo zainteresowani innymi pracami tego artysty.

W przypadku pytań, prosimy o kontakt:
telefon: 884798852
email: info@pragaleria.pl
    Metoda licytacji

    Limit ceny

    Akceptuję regulamin oferty galeryjnej