9 Aukcja Sztuka Aktualna 7 marca 2017 r. godz. 19.30

Szanowni Państwo, Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 9 Aukcji Sztuki Aktualnej, która odbędzie się w Pragalerii 7 marca 2017 r. o godz. 19.30. Wystawa przedaucyjna czynna jest od 1 marca 2017 r. Zapraszamy także na showroom kolekcjonerski, w trakcie którego omówić można z naszymi ekspertami nie tylko ofertę katalogową, ale także porozmawiać o sztuce, […]

Szanowni Państwo,
Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 9 Aukcji Sztuki Aktualnej, która odbędzie się w Pragalerii 7 marca 2017 r. o godz. 19.30. Wystawa przedaucyjna czynna jest od 1 marca 2017 r. Zapraszamy także na showroom kolekcjonerski, w trakcie którego omówić można z naszymi ekspertami nie tylko ofertę katalogową, ale także porozmawiać o sztuce, inwestowaniu lub strategii budowania kolekcji. Jak zawsze odbędzie się on w weekend poprzedzający licytację czyli 4 i 5 marca 2017 r. W showroomową sobotę galeria będzie czynna w godzinach 11.00-16.00, a w niedzielę 12.00-18.00.

Jak zwykle zapraszamy na WIRTUALNY SPACER po wystawie przedaukcyjnej, do którego link znajdą Państwo wkrótce na naszej stronie internetowej i profilu FB. Wirtualne zwiedzanie da Państwu możliwość zobaczenia prac w przestrzeni galeryjnej, bez konieczności oglądania wystawy na żywo. Świetnie też służy przypomnieniu ekspozycji i pracy tym z Państwa, którzy wcześniej odwiedzili nas osobiście.

Ivo Nikić

Liryczny anonim

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Piotr Szwabe

Czułość

olej, kolaż, płyta, 91 x 107 cm, sygn. na odwrocie

Tomasz Winiarski

Perpetuum mobile LXXXI

mezzotinta, sucha igła, 10/30, 70 x 100 cm, sygn. u dołu

Katarzyna Banaś

Wieczór. 2014

olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d. oraz na odwrocie

The Krasnals

Sam Rothstein. Robert de Niro. Casino

olej, papier, 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Kursk

olej, płótno, 60 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Jaszczurka

rzeźba kamienna, 40 x 20 x 6 cm

Jacek Gowik

Pejzaż 2016 / 31

olej, płótno, 120 x 100 cm, sygn. p.d.: J. Gowik

Zatrzymane w ciszy

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. l.d.

Pierwszy księżyc

olej, płótno, 90 x 75 cm, sygn. na odwrocie

A quiet city

akryl, płótno, 100 x 85 cm, sygn. na odwrocie

Bożek ciężkozbrojny

akwaforta, akwatinta, papier, 51/100, 79 x 79 cm (arkusz), 65 x 65 cm (odcisk płyty); sygnowane, opisane i numerowane na dole (ołówkiem)

Narodziny Wenus

olej, płótno, 115 x 75 cm, sygn.

Łukasz Gierlak

Rytuał oczu

olej, płótno, 140 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Zbigniew Olszewski

Moje miasto

olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d.

Karolina Kosińska

Lewitacja

akryl, płótno, 50 x 70 cm, sygn. l.d. oraz na odwrocie

Tomasz Mistak

Twisted

akryl, płótno, 50 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Zbigniew Gorlak

Porta di Hora

akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Jagoda Kaczmarczyk-Hudzik

Rejs

olej, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Jaremi Picz

Epicentrum

olej, płóno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Man and blue window

olej, akryl, spray, płótno, 130 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Namiętność

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Tadeusz Serafin

2015 1

technika własna, 66 x 33 cm, sygn. p.d.

Fragment 413

akryl, technika własna, płotno, 80 x 100 cm, sygn. l.d.

Łukasz Surowiec

Przedwojenna

drewno, żywica epoksydowa, technika własna artysty, ed. 42-100, 7 x 11,5 x 8,5 cm, sygnowana na bocznej ścianie

Rafał Olbiński

serigrafia, papier, e.a. 1/3, 67 x 49 cm (w świetle passe-partout), 85 x 66 cm (oprawa), sygn. p.d.

Trzy kolory

akryl, płótno, 67 x 34 cm, sygn. p.d

Jerzy Treit

Wodospad

akryl, płótno, 70 x 60 cm, sygn. l.g. oraz na odwrocie

Adam Rokowski

Lex et prophete predicaverunt

olej, płótno, 2 x 80 x 120 cm, sygn. l.d. i p.d. oraz na odwrocie

ORP Szarańcza

technika własna, płótno, 120 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Julia Bodzioch

olej, płótno, 130 x 110 cm, sygn. na odwrocie

Zuzanna Rokita

technika własna, 35 x 24 cm, sygn.

Odyseja

akryl, płótno, 46 x 55 cm, sygn. l.d.

Andrzej Wroński

Rower

olej, płótno, 92 x 73 cm, sygn. p.d.

Magdalena Raczko

Znak

olej, płótno, 40 x 33 cm, sygn. na odwrocie

Stefan Kreiger

akwaforta, akwatinta, papier, 4/9, 14,5 x 10,2 cm (odcisk płyty), 23,5 x 16,7 cm (arkusz), sygn. p.d.

Krzysztof Musiał

O nim - fragmenty

olej, akryl, płótno, 55 x 55 cm, sygn. na odwrocie

Tomasz Lubaszka

Tablica z rogacizną

technika własna (akryl, piasek), płyta pilśniowa, 30 x 24 cm, sygn. na odwrocie

Kamila Model

Powściągliwy

olej, płótno, 50 x 70 cm, sygn. na odwrocie

olej, płótno, 90 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Wojciech Pelc

Zbliżenie

olej, deska, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie

bez tytułu (231)

olej, akryl, płótno, 40 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Robert Wałęka

bez tytułu 0

akryl, płótno, 92 x 73 cm, sygn. na odwrocie

Beata

olej, płótno, 73 x 92 cm, sygn. na odwrocie

Piotr Tarkowski

41 x 53,5 cm, olej, płyta, sygn. na odwrocie

Portret konsumpcyjny

olej, kolaż, płótno, 160 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Roman Lasa

Kobieta z dzieckiem

olej, płótno, 49,5 x 72 xm, sygn. p.d.

Borys Michalik

Powietrze

pastel, papier,

Marta Frej

Fala

akryl, płótno, 27 x 38 cm, sygn. na odwrocie

W stronę światła

technika własna, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.

Grzegorz Śmigielski

CB 1300

olej, płótno, 90 x 120 cm, sygn. na odwrocie
Warszawa 2017/03/07

Ivo Nikić

Liryczny anonim

Warszawa 2017/03/07

Piotr Szwabe

Czułość

Warszawa 2017/03/07

Tomasz Winiarski

Perpetuum mobile LXXXI

Warszawa 2017/03/07

Katarzyna Banaś

Wieczór. 2014

Warszawa 2017/03/07

The Krasnals

Warszawa 2017/03/07

Kursk

Warszawa 2017/03/07

Jaszczurka

Warszawa 2017/03/07

Jacek Gowik

Pejzaż 2016 / 31

Warszawa 2017/03/07

Zatrzymane w ciszy

Warszawa 2017/03/07

Pierwszy księżyc

Warszawa 2017/03/07

A quiet city

Warszawa 2017/03/07

Bożek ciężkozbrojny

Warszawa 2017/03/07

Narodziny Wenus

Warszawa 2017/03/07

Łukasz Gierlak

Rytuał oczu

Warszawa 2017/03/07

Zbigniew Olszewski

Moje miasto

Warszawa 2017/03/07

Karolina Kosińska

Lewitacja

Warszawa 2017/03/07

Tomasz Mistak

Twisted

Warszawa 2017/03/07

Zbigniew Gorlak

Porta di Hora

Warszawa 2017/03/07

Jagoda Kaczmarczyk-Hudzik

Rejs

Warszawa 2017/03/07

Jaremi Picz

Epicentrum

Warszawa 2017/03/07

Man and blue window

Warszawa 2017/03/07

Namiętność

Warszawa 2017/03/07

Tadeusz Serafin

2015 1

Warszawa 2017/03/07

Fragment 413

Warszawa 2017/03/07

Łukasz Surowiec

Przedwojenna

Warszawa 2017/03/07

Rafał Olbiński

Warszawa 2017/03/07

Trzy kolory

Warszawa 2017/03/07

Jerzy Treit

Wodospad

Warszawa 2017/03/07

Adam Rokowski

Lex et prophete predicaverunt

Warszawa 2017/03/07

ORP Szarańcza

Warszawa 2017/03/07

Julia Bodzioch

Warszawa 2017/03/07

Zuzanna Rokita

Warszawa 2017/03/07

Odyseja

Warszawa 2017/03/07

Andrzej Wroński

Rower

Warszawa 2017/03/07

Magdalena Raczko

Znak

Warszawa 2017/03/07

Stefan Kreiger

Warszawa 2017/03/07

Krzysztof Musiał

O nim - fragmenty

Warszawa 2017/03/07

Tomasz Lubaszka

Tablica z rogacizną

Warszawa 2017/03/07

Kamila Model

Powściągliwy

Warszawa 2017/03/07

Warszawa 2017/03/07

Wojciech Pelc

Zbliżenie

Warszawa 2017/03/07

bez tytułu (231)

Warszawa 2017/03/07

Robert Wałęka

bez tytułu 0

Warszawa 2017/03/07

Beata

Warszawa 2017/03/07

Piotr Tarkowski

Warszawa 2017/03/07

Portret konsumpcyjny

Warszawa 2017/03/07

Roman Lasa

Kobieta z dzieckiem

Warszawa 2017/03/07

Borys Michalik

Powietrze

pastel, papier,

Warszawa 2017/03/07

Marta Frej

Fala

Warszawa 2017/03/07

W stronę światła

Warszawa 2017/03/07

Grzegorz Śmigielski

CB 1300

Limit ceny