9. Aukcja Prac na Papierze (Młoda Sztuka) – 4 kwietnia 2022 r. godz. 19:30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem „9. Aukcji Prac na Papierze”, która tym razem podzielona została na 2 części: Sztukę Młodą i Sztukę Dawną.

Licytacja prac młodych artystów odbędzie się 04.04.2022 r. o godz. 19:30 na portalu Onebid.pl.

Robert WAŁĘKA (ur. 1979)

Jesienny akt, 1998

technika mieszana (sucha pastel, tkanina), papier, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Edyta Duduś (ur. 1975)

V, z cyklu: "Rytmy. Lasy", 2015

kolaż, papier, 72 x 52 cm (arkusz), w oprawie: 76,5 x 56,5 cm, sygn. na odwrocie.

Cena wywoławcza: 1000

Irysy, 2021

pastele suche, papier pastelmat, 40 x 30 cm, sygn. p.d.: BK

Cena wywoławcza: 350

Magdalena Szilke (ur. 1983)

Księżyc, 2021

technika mieszana (akwarela, gwasz), czarny karton, 50 x 50 cm, 50,5 x 50,5 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Anna Wiśniewska (ur. 1993)

Tryptyk "Melancholy / Dream / Favourite song", 2021

technika własna (kolaż z elementami rysunku), papier, 3 prace o wymiarach: 14 x 8 cm (oprawa: 28 cm x 22 cm), 14 cm x 10 cm (oprawa: 28 x 24 cm), 13,5 cm x 8 cm (oprawa: 27,5 x 22 cm), sygn. na odwrocie: A

Cena wywoławcza: 300

Iwona Ligęza (ur. 1990)

Czas, 2018

grafika warsztatowa (odbijane metodą offsetu na mokrym papierze), papier akwarelowy, 33 x 37,5 cm (arkusz), 1/3, sygn. l.d.: Iwona Ligęza

Cena wywoławcza: 100

Alicja Król (ur. 1994)

Wielki Tors, 2018

akwaforta, maskowanie, artystyczny papier graficzny, 75 x 57 cm, 1/1, sygn. z przodu pod figurą: "1/1 "Wielki Tors", akwaforta, maskowanie, Alicja Król, 2018 r.

Cena wywoławcza: 1500

Catmoon, 2021

grafit, papier, 41,8 x 29,5 cm, sygn. p.d.: K Plewa 2021

Cena wywoławcza: 300

Łukasz Szostkiewicz (ur. 1988)

Dźwigający IV, 2011

litografia, papier, 30,5 x 27 cm, 45,2 x 45,4 cm (arkusz), 2/5, sygn. u dołu pracy: Litografia 2/5 Dźwigający IV Łukasz Szostkiewicz 2011

Cena wywoławcza: 250

Agnieszka Kowalska (ur. 1981)

Alert!, 2022

akwarela, papier 100% bawełna: Saunders, 51 x 35 cm, sygn. p.d.: Agnieszka Kowalska '22

Dorota Nowak-Rodzińska (ur. 1976)

Dzień Kobiet, 2019

serigrafia, papier, 15,3 x 12,4 cm (kompozycja), 20 x 17,7 cm (arkusz), 8/18, sygn. u dołu pracy: Dorota Nowak 8/18 serigrafia 2019 - 250,- zł

Cena wywoławcza: 250*Do opłaty aukcyjnej doliczana jest opłata z tytułu droit de suite w wysokości 5%

Spektakl, 2022

kredka, papier, 45 x 65 cm, sygn. p.d.: MJedrczak, 2022

Cena wywoławcza: 400

Igła, 2021

markery alkoholowe i wodne, brystol biały, 42 x 30 cm, w oprawie: 50 x 40 cm, sygn. p.d.: Nataczej

Cena wywoławcza: 250

Zanurzona w myślach, 2020

linoryt, papier Academia 230, matryca: 34,7 x 48,5 cm, papier: 57 x 73,5 cm, oprawa w passe-partout 60 x 80 cm, 6/10 (I seria - kopia czarno-biała), sygn. p.d.: K Lipska Ziebińska

Polne Maki, 2022

pastel olejna, papier, 19 x 19 cm, w oprawie: 36 x 36 cm, sygn. na odwrocie

Anna Weronika Stępień (ur. 1995)

Myśliciel, 2017

węgiel, papier, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie. Praca nieoprawiona.

Cena wywoławcza: 400

Światło południa LII, 2022

akwarela, papier, 30 x 40 cm, w oprawie passe-partout: 40 x 50 cm, sygn. l.d.: Karczmarski

Cena wywoławcza: 400

# 1. The War: Ukraine, 2014/2022

fotografia kolekcjonerska cyfrowa cz/b, wydruk cyfrowy na papierze Hahnemühle Photo Rag Baryta 315g (półbłysk), papier archiwalny bezkwasowy, w świetle obrazu: 30 x 40 cm, papier: 40 x 50 cm, 1/5, sygn. na licu i odwrocie. Praca nieoprawiona. Dołączony autorski certyfikat autentyczności.

Cena wywoławcza: 900

Kaja Harnyś (ur. 1988)

Kulki, 2022

technika mieszana (olej, szlagmetal), karton, 42 x 30 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 200

1st of tha Month, 2022

technika mieszana (farba i tusz akrylowy, spray, markery), papier, 70 x 50 cm (arkusz), w oprawie: 72, 5 x 52, 5 cm, sygn. p.d.: monogramem

Barbara Młynik-Szilke (ur. 1955)

Studium storczyków, dyptyk, 2009

akwarela, papier arches, obie prace o wymiarach: 38 x 28 cm, obie prace w oprawie o wymiarach: 50 x 40 cm, sygn. p.d.: B. Młynik-Szilke 2009

Cena wywoławcza: 800

Nastazja Staniszewska (ur. 1996)

Splot ciał I, 2020

grafika warsztatowa, wklęsłodruk, papier, 100 x 70 cm, w oprawie: 102,5 x 73,5 cm , 1/1 (unikat), sygn. p.g.: A. Nastazja Staniszewska 12.2020 rok, Kraków „Splot ciał” I/I technika wklęsłodruk

Cena wywoławcza: 1500

Ruda piękność, 2021

akwarela, papier, 18 x 25 cm, w oprawie: 30 x 40 cm, sygn. p.d.: 2021 A.Piotrowiak

Cena wywoławcza: 600

Sybilla Skałuba (ur. 1977)

Portret Karola Szymanowskiego, 2014

wypukłodruk, papier, średnica: 19,5 cm (kompozycja), 24,7 x 23,7 cm (arkusz), e.a., sygn. u dołu pracy: Portret K. Szymanowskiego, wypukłodruk E/A Sybilla Skałuba 2014

Cena wywoławcza: 600*Do opłaty aukcyjnej doliczana jest opłata z tytułu droit de suite w wysokości 5%

Kula, 2021. Zbiór 6 prac na papierze.

akryl, papier, 6 prac o wymiarach 42 x 29,7 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 650

Judyta Bernaś (ur. 1978)

Dusza Miasta II, 2013

technika własna, papier, 19 x 17,5 cm (kompozycja), 35,5 x 26,5 cm (arkusz), sygn. u dołu pracy: Dusza Miasta II technika własna Judyta Bernaś '2013. Nakład 100 sztuk.

Cena wywoławcza: 350*Do opłaty aukcyjnej doliczana jest opłata z tytułu droit de suite w wysokości 5%

Być kobietą - 1, 2020

technika własna (odbicia z matryc metalowej i plastikowej), grafika, papier Fabriano, 70 x 50 cm, 4/30, sygn. l.d.: Johnsson

Cena wywoławcza: 800

Dzwonki – pełnia lata, 2021

biały i czarny tusz, papier, 29 x 21 cm, w oprawie: 40 x 30 cm, sygn. p. d.: K. Kabzińska-M 2021

Natalia Drzewiecka (ur. 2000)

Szare bloki, 2022

akwarela, szary papier akwarelowy, 21,7 x 41,7 cm, sygn. p.d.: Drzewiecka 2022r.

Cena wywoławcza: 150

Body-crave, 2017

intaglio, papier, 2/30, 70 x 100 cm, sygn. p.d.: Kołakowska '17

Jerzy Granowski (ur. 1948)

Pod semaforem, 1983

linoryt, papier, 9,3 x 12 cm (kompozycja), 15 x 21 cm (arkusz), e/a, sygn. u dołu pracy: E/A Linoryt "Pod semaforem" Jerzy Granowski 1983

Cena wywoławcza: 200*Do opłaty aukcyjnej doliczana jest opłata z tytułu droit de suite w wysokości 5%

Hamsa - Lucky Cat, 2021

technika mieszana (akryl, kredka akwarelowa), papier akwarelowy, 40 x 30 cm, w oprawie: 42,5 x 32,5 cm, sygn. l.d.: M.Chołda

Cena wywoławcza: 300

Geometric structures 3, 2021

tusze alkoholowe, ołówek, papier, 30 x 20 cm, oprawiony w białe passe-partout i czarną ramę: 40 x 30 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 200

Eliza Kwiatkowska (ur. 1996)

Akt 1, 2021

linoryt, papier, kompozycja: 31 x 19,5 cm, arkusz: 32,5 x 22,5 cm, 7/8, sygn. p.d.: 2021 ek

Cena wywoławcza: 200

Portret liryczny, 2021

akryl, papier, 40 x 30 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 400

Ewa Pieronkiewicz (ur. 1995)

Tajemnice lasu, 2019/2021

gwasz, papier, 24 x 32 cm, w oprawie passe-partout: 30 x 40 cm, sygn. p.d.: Ewa Pieronkiewicz 2019/2021 oraz na odwrocie

Cena wywoławcza: 300

Juliusz Martwy (ur. 1977)

Bez tytułu 10, 2018

monotypia olejna, papier, 1/1, 29,5 x 42 cm (papier), 21,7 x 29,5 cm (odcisk płyty), sygn. u dołu

Agnieszka Mazek (ur. 1976)

Pod niebem pełnym cudów, 2018

akwaforta, akwatinta, papier Fabriano Rosaspina 280 g, 26 x 35 cm (kompozycja), 41,8 x 50,2 cm (arkusz), 5/44, sygn. pod kompozycją: 5/44 Pod niebem pełnym cudów akwaforta, akwatinta Agnieszka Mazek 2018

Cena wywoławcza: 450

Karolina Witecka

Spóźniona, 2005

akwaforta, papier, 17,5 x 17,3 cm (kompozycja), 30,4 x 25,4 cm, 3/7, sygn. u dołu pracy: "Spóźniona" (akwaforta) 3/7 K.Witecka RI 2005

Kwietna łąka, 2022

Dawid Andrzej Ławicki (ur. 1996)

Przednówek I, 2021

drzeworty, papier Rosaspina 220g bianco, 70 x 100 cm, 2/4, opisana u dołu: "Przednówek I" drzeworyt 2/4 2021 rok, w prawym dolnym rogu pieczęć autorska.

Cena wywoławcza: 1000

Paulina Zubowicz (ur.1996)

Ciało II 2020

linoryt barwny, papier, 70 x 50 cm, w oprawie: 91 x 61 cm, 1/6, sygn. u dołu: 1/6 Linoryt Ciało II Paulina Zubowicz

Cena wywoławcza: 700

Martyna Jaroch (ur. 2000)

Muteness/Blindness, dyptyk, 2022

węgiel, papier, każda z części - 100 x 70 cm, całość: 100 x 140 cm, sygn. p.d.: JAROCH 2022.

Cena wywoławcza: 200

Wioleta Przybysz (ur. 1986)

Przeskok, 2013

olej, tektura introligatorska, 29,7 x 21 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 100

Rozeta Notre Dame, 2022

technika mieszana (tusz, cienkopisy kreślarskie), papier naturalny, 29 x 21 cm, w oprawie: 40 x 30 cm, sygn. p.d.: Dawid Masionek

Cena wywoławcza: 250

I wanna grow old with you, 2022

tusze alkoholowe, papier, 21 x 29,7 cm, sygn. p.d.: DRaczynska

Cena wywoławcza: 350

Maciej Kosteczka (ur. 1988)

Dwie postaci bez twarzy, 2019

ołówek, papier, 14,4 x 10,3 cm, praca w ramce stojącej: 22 x 17 cm, sygn. p.d.: 18 07 2019 M.B.One

Artur Kowalski (ur. 1983)

Wild animals, 2017

technika mieszana (cienkopisy, markery, kolorowe kredki ołówkowe), papier, 30 x 42 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 300

Hanna Stanisławska (ur. 1999)

Panorama Torunia, 2021

olej, tektura, 30 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 450

After party, 2022

tusz, papier, 39 x 29 cm (w świetle oprawy), arkusz: 50 x 40 cm, w oprawie: 50 x 40 cm, sygn. l.d.: Aqualoopa 2022 oraz stemplem autorskim

Ul Humberta 6, 2017

akwaforta, akwatinta, papier, 30,1 x 79,2 cm (odcisk płyty), 32,4 x 79,2 cm (arkusz), 11, sygn. i opisany u dołu ołówkiem

Cena wywoławcza: 1200

Jolanta Frankiewicz (ur. 1969)

Butterfly, 2018

technika mieszana (piórko, tusz, kredka akwarelowa), papier beżowy, 42 x 30 cm, w oprawie: 53 x 43 cm, sygn. p.d.: JFrankiewicz 2018

Cena wywoławcza: 450

N. D. 7, 2016 / 2021

akryl, karton żeberkowy, 50 x 40 cm, w oprawie: 51,6 x 41, 6 cm, sygn. l.d.: ABAKO 16/21

Cena wywoławcza: 1000

Stare Bałuty, 2015

węgiel, papier, 70 x 100 cm, sygn. p.d.: KDoroba oraz na odwrocie

Cena wywoławcza: 1000

Roleta, 2021

technika mieszana, kolaż, papier, tektura, 34 x 24 cm, w oprawie: 50 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 400

Warszawa 2022/04/04

Robert WAŁĘKA (ur. 1979)

Jesienny akt, 1998

Warszawa 2022/04/04

Edyta Duduś (ur. 1975)

Warszawa 2022/04/04

Irysy, 2021

Warszawa 2022/04/04

Magdalena Szilke (ur. 1983)

Księżyc, 2021

Warszawa 2022/04/04

Anna Wiśniewska (ur. 1993)

Warszawa 2022/04/04

Iwona Ligęza (ur. 1990)

Czas, 2018

Warszawa 2022/04/04

Alicja Król (ur. 1994)

Wielki Tors, 2018

Warszawa 2022/04/04

Catmoon, 2021

Warszawa 2022/04/04

Dźwigający IV, 2011

Warszawa 2022/04/04

Agnieszka Kowalska (ur. 1981)

Alert!, 2022

Warszawa 2022/04/04

Dzień Kobiet, 2019

Warszawa 2022/04/04

Spektakl, 2022

Warszawa 2022/04/04

Igła, 2021

Warszawa 2022/04/04

Zanurzona w myślach, 2020

Warszawa 2022/04/04

Polne Maki, 2022

Warszawa 2022/04/04

Myśliciel, 2017

Warszawa 2022/04/04

Światło południa LII, 2022

Warszawa 2022/04/04

Warszawa 2022/04/04

Kaja Harnyś (ur. 1988)

Kulki, 2022

Warszawa 2022/04/04

1st of tha Month, 2022

Warszawa 2022/04/04

Warszawa 2022/04/04

Splot ciał I, 2020

Warszawa 2022/04/04

Ruda piękność, 2021

Warszawa 2022/04/04

Sybilla Skałuba (ur. 1977)

Warszawa 2022/04/04

Warszawa 2022/04/04

Judyta Bernaś (ur. 1978)

Dusza Miasta II, 2013

Warszawa 2022/04/04

Być kobietą - 1, 2020

Warszawa 2022/04/04

Dzwonki – pełnia lata, 2021

Warszawa 2022/04/04

Natalia Drzewiecka (ur. 2000)

Szare bloki, 2022

Warszawa 2022/04/04

Body-crave, 2017

Warszawa 2022/04/04

Jerzy Granowski (ur. 1948)

Pod semaforem, 1983

Warszawa 2022/04/04

Hamsa - Lucky Cat, 2021

Warszawa 2022/04/04

Geometric structures 3, 2021

Warszawa 2022/04/04

Eliza Kwiatkowska (ur. 1996)

Akt 1, 2021

Warszawa 2022/04/04

Portret liryczny, 2021

Warszawa 2022/04/04

Ewa Pieronkiewicz (ur. 1995)

Tajemnice lasu, 2019/2021

Warszawa 2022/04/04

Juliusz Martwy (ur. 1977)

Bez tytułu 10, 2018

Warszawa 2022/04/04

Agnieszka Mazek (ur. 1976)

Pod niebem pełnym cudów, 2018

Warszawa 2022/04/04

Karolina Witecka

Spóźniona, 2005

Warszawa 2022/04/04

Kwietna łąka, 2022

Warszawa 2022/04/04

Przednówek I, 2021

Warszawa 2022/04/04

Paulina Zubowicz (ur.1996)

Ciało II 2020

Warszawa 2022/04/04

Martyna Jaroch (ur. 2000)

Warszawa 2022/04/04

Wioleta Przybysz (ur. 1986)

Przeskok, 2013

Warszawa 2022/04/04

Rozeta Notre Dame, 2022

Warszawa 2022/04/04

Warszawa 2022/04/04

Maciej Kosteczka (ur. 1988)

Dwie postaci bez twarzy, 2019

Warszawa 2022/04/04

Artur Kowalski (ur. 1983)

Wild animals, 2017

Warszawa 2022/04/04

Hanna Stanisławska (ur. 1999)

Panorama Torunia, 2021

Warszawa 2022/04/04

After party, 2022

Warszawa 2022/04/04

Ul Humberta 6, 2017

Warszawa 2022/04/04

Butterfly, 2018

Warszawa 2022/04/04

N. D. 7, 2016 / 2021

Warszawa 2022/04/04

Stare Bałuty, 2015

Warszawa 2022/04/04

Roleta, 2021

    Limit ceny