9. Aukcja Plakatu – 17 sierpnia 2022, godz. 19:30

Serdecznie zapraszamy na kolejną – 9. Aukcję Plakatu w Pragalerii Design, która odbędzie się 17 sierpnia 2022 r. o godz. 19:30.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą aukcyjną i uczestniczenia w licytacji za pośrednictwem zleceń telefoniczne lub z limitem ceny. Rekomendujemy także możliwość licytacji on-line w czasie rzeczywistym na platformie internetowej Onebid.pl, ponieważ aukcja odbędzie się wyłącznie zdalnie, bez obecności osób licytujących na sali.

W biały dzień - proj. Andrzej PĄGOWSKI (ur. 1953 r.)

papier, offset; 96 x 67 cm. Stan zachowania: naddarcia 3cm prawej krawędzi.

Cena sprzedaży: 40

Godziny grozy - Krzysztof NASFETER (ur. 1947)

papier, offset; 83 x 58 cm. Stan zachowania: ślad po złożeniu plakatu.

Cena sprzedaży: 40

Powrót z orbity - Maciej WOLTMAN (ur. 1952)

papier, offset; 97,5 x 65,5 cm

XXVI Festiwal Polskich Sztuk Współczesnych - proj. Wiktor SADOWSKI (ur. 1956)

papier, offset; 97,5 x 67 cm.

Cena wywoławcza: 40

RoGoPaG - Andrzej ONIEGIN DĄBROWSKI (ur. 1943 r.)

papier, offset; 83,5 x 57,4 cm.

Roztargniony - Andrzej ONIEGIN DĄBROWSKI (ur. 1943 r.)

papier, offset; 83,5 x 58 cm.

Cena sprzedaży: 80

Portret w błękicie - proj. Jerzy FLISAK (1930-2008)

papier, offset; 83 x 58 cm.

Cena sprzedaży: 40

Popierajcie szeryfa swego - proj. Bronisław ZELEK (1935-2018), 1970

papier, offset; 83 x 58 cm. Stan zachowania: ubytki na dolnej krawędzi, naddarcia prawej krawędzi.

Zaczarowane podwórko - proj. Jakub EROL (1941-2018)

papier, offset; 82 x 57 cm. Stan zachowania: 1cm rozdarcie po lewej stronie plakatu, niewielkie zmarszczenie w środkowej części plakatu.

Cena wywoławcza: 40

Landru - proj. Jerzy FLISAK (1930-2008)

papier, offset; 82,5 x 57,5 cm. Stan zachowania: liczne rozdarcia na krawędziach, ubytek papieru w dolnej krawędzi.

Proces poszlakowy - Wiesław ROSOCHA (1945-2020)

papier, offset; 66,5 x 97,5 cm. Stan zachowania: ślady po złożeniu plakatu.

The maids of Wilko (Panny z Wilka) - proj. Roman CIEŚLEWICZ (1930-1996)

papier, offset; 94,5 x 67 cm. Stan zachowania: niewielkie zagięcia plakatu.

60 lat Państwowej Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych

papier, offset; 67,5 x 47 cm.

Cena sprzedaży: 80

Portret rodzinny we wnętrzu - proj. Jerzy FLISAK (1930-2008)

papier, offset; 82,5 x 57,5 cm.

Dom - proj. Elżbieta PROCKA (ur. 1947 r.)

papier, offset; 81,5 x 57,5 cm. Stan zachowania: niewielkie zagięcie w prawym górnym rogu.

Cena sprzedaży: 40

Na własną prośbę - proj. Andrzej PĄGOWSKI (ur. 1953 r.)

papier, offset; 97 x 67,5 cm. Stan zachowania: ślad zgięcia plakatu

Cena sprzedaży: 40

Śmierć w Wenecji - proj. Grzegorz MARSZAŁEK (ur.1946)

papier, offset; 98 x 68 cm. Stan zachowania: niewielki ubytek u dołu.

Cena sprzedaży: 40

Śmierć Johna L. - Andrzej PĄGOWSKI (ur. 1953 r.)

papier, offset; 94 x 67 cm.

Stanisław Wyspiański "Wyzwolenie", Teatr Dramatyczny - proj. Waldemar ŚWIERZY (1931-2013)

papier, offset; 90,5 x 67 cm. Stan zachowania: zagniecenia i ubytek prawej krawędzi.

Cena sprzedaży: 80

Dramat w metrze - proj. Jakub EROL (1941-2018)

papier, offset; 67 x 91 cm.

Cena sprzedaży: 80

Biały lotos - proj. Paweł KAMIŃSKI, 1984

papier, offset; 95 x 67,5 cm

Cena sprzedaży: 40

Śmierć na starcie - proj. Wiesław WAŁKUSKI (ur. 1956)

papier offset; 97,5 x 67 cm. Stan zachowania: 6 naddarć na lewej krawędzi, w prawym górnym rogu rozdarcie 6,5cm

24 godziny z życia kobiety - proj. Jerzy FLISAK (1930-2008)

Temat na niewielkie opowiadanie - proj. Jerzy FLISAK (1930-2008)

papier, offset; 83 x 58 cm.

Cena sprzedaży: 40

Zabity na śmierć - proj. Jacek KAWALEROWICZ (1952 - 1989)

papier, offset; 83,5 x 55 cm.

Na białym koniu - proj. Romuald SOCHA (ur.1943), 1974

papier, offset; 83 x 58 cm. Stan zachowania: 1cm rozdarcie w lewym dolnym rogu.

Cena wywoławcza: 40

Sokoły - Jerzy TREUTLER (1931-2020)

papier, offset; 83,5 x 58 cm. Stan zachowania: zagniecenia i naddarcia prawego górnego rogu.

Faul - proj. Jakub EROL (1941-2018)

papier, offset; 90,5 x 66,5 cm. Stan zachowania: niewielkie zmarszczenia w dolnej części plakatu.

Cena sprzedaży: 40

Tymczasowy tata - proj. Jakub EROL (1941-2018)

papier, offset; 97,5 x 67 cm. Stan zachowania: niewielkie zagięcia papieru w trzech rogach plakatu.

Cena sprzedaży: 40

Czereśniowy sad - proj. Danuta Danka BAGIŃSKA-ANDREJEW (ur.1951)

papier, offset; 89 x 66 cm.

Cena wywoławcza: 40

Zamek z piasku - proj. Ewa LIBERA

papier, offset; 84 x 58,5 cm. Stan zachowania: ślad zagięcia po złożeniu plakatu na pół.

Cena sprzedaży: 40

Plakat turystyczny „Gdynia”, 1949 - Wydawnictwo Biura Turystyki Ministerstwa Komunikacji

papier, offset; 100 cm x 62 cm; na plakacie pieczątka: Urząd Wojewódzki Pomorski / Wydział Komunikacyjny; Wydawnictwo Biura Turystyki Ministerstwa Komunikacji, fot. Florian Staszewski, 1949; stan zachowania: przebarwienia na lewej krawędzi, naddarcie górnej krawędzi plakatu.

Plakat turystyczny „Ślązaczka z Chorzowa", 1949 - Wydawnictwo Biura Turystyki Ministerstwa Komunikacji

papier, offset; 100 cm x 62 cm; na plakacie pieczątka: Urząd Wojewódzki Pomorski / Wydział Komunikacyjny; Wydawnictwo Biura Turystyki Ministerstwa Komunikacji, fot. H. Markiewicz, 1949; stan zachowania: uszkodzenia przy górnym prawym rogu, rozdarcie (14 cm) dolnej krawędzi plakatu.

Plakat reklamowy dla Cepelii - proj. Wiktor SADOWSKI (ur. 1956), 1986 (1990)

papier, offset; 97 cm x 67 cm; projekt plakatu pochodzi z 1986 r., dodruk wykonany został na zlecenie Cepelii z okazji 50-lecia działalności w 1990 r. stan zachowania: punktowe zagniecenia, uszkodzenia prawej krawędzi plakatu.

Plakat turystyczny „Perła Zachodu pod Jelenią Górą”, 1949 - Wydawnictwo Biura Turystyki Ministerstwa Komunikacji

papier, offset; 100 cm x 62 cm; na plakacie pieczątka: Urząd Wojewódzki Pomorski / Wydział Komunikacyjny; Wydawnictwo Biura Turystyki Ministerstwa Komunikacji, fot. mgr. Tadeusz Dochnalik, 1949; stan zachowania: zagniecenia na dolnej krawędzi plakatu.

Plakat turystyczny „Tatry w zimie", 1949 - Wydawnictwo Biura Turystyki Ministerstwa Komunikacji

papier, offset; 100 cm x 62 cm; na plakacie pieczątka: Urząd Wojewódzki Pomorski / Wydział Komunikacyjny; Wydawnictwo Biura Turystyki Ministerstwa Komunikacji, fot. Roman Jakimiec, 1949; stan zachowania: naddarcia przy prawej górnej krawędzi plakatu.

Signum laudis - proj. Marian NOWIŃSKI (1944-2017), 1981

papier, offset; 94,5 x 67 cm. Stan zachowania: naddarcia na krawędziach.

Cena sprzedaży: 40

Bez wyraźnych motywów - proj. Marek PŁOZA - DOLIŃSKI (1950 - 2017)

papier, offset; 96,5 x 66,5 cm.

Cena sprzedaży: 80

Plakat propagandowy „Komu Ameryka niesie wolność...”, 1952 - proj. ZIOMECKI

papier, offset; 49,5 cm x 69,5 cm; Druk RSW "Prasa", 1952; stan zachowania: ślady po złożeniu, naddarcia krawędzi plakatu.

Dziennik schizofreniczki - Jerzy TREUTLER (1931-2020)

papier, offset; 84,5 x 57 cm.

Zachłanne miasto - proj. Jan SAWKA (1946-2012)

papier, offset; 84 x 58 cm. Stan zachowania: ślad po złożeniu plakatu.

Cena sprzedaży: 80

Milczący wspólnik - proj. Marek PŁOZA - DOLIŃSKI (1950 - 2017)

papier, offset; 97 x 68 cm. Stan zachowania: naddarcia i plamy na krawędziach plakatu.

Cena sprzedaży: 80

Rumburak - Michał PIEKARSKI (ur. 1953)

papier, offset; 66,5 x 92,5 cm. Stan zachowania: ślad po złożeniu plakatu

Cena sprzedaży: 40

Sędzia Fayard zwany szeryfem - Włodzimierz TERECHOWICZ (ur.1933)

papier, offset; 83,5 x 68,5 cm.

Układ, 1969

papier, offset; 83 x 57,5 cm. Stan zachowania: 3 niewielkie zmarszczenia - wady drukarskie.

Życie jest piękne - proj. Jakub EROL (1941-2018)

papier, offset; 95 x 67 cm. Stan zachowania: 3 rozdarcia 1cm oraz niewielkie zagięcia na prawej krawędzi plakatu, niewielkie zagięcia na górnej krawędzi.

Ślady wilczych zębów - proj. Wiktor SADOWSKI (ur. 1956)

papier, offset; 97 x 67,5 cm. Stan zachowania: 5 rozdarć w tym jedno 2cm na prawej krawędzi plakatu.

Juliusz Dziamski - grafika, rysunek, 1978 - proj. Zdzisław ORŁOWSKI

papier, offset; 67,5 x 48 cm.

Cena sprzedaży: 40

Gandhi - proj. Maciej WOLTMAN (ur. 1952)

papier, offset; 97 x 67 cm. Stan zachowania: zagniecenia i rozdarcie (7 cm) rogu plakatu.

Tajemnica spalonego domu - proj. Wiesław WAŁKUSKI (ur. 1956)

papier, offset; 66,5 x 97 cm. Stan zachowania: w lewym dolnym rogu 3x4cm ubytek, niewielkie zażółcenie prawego górnego rogu, 0,5cm rozdarcie na dole plakatu.

Cena sprzedaży: 40

Cena wywoławcza: 40

"La fievre (Gorączka)" - proj. Andrzej PĄGOWSKI (ur. 1953 r.)

papier, offset; 97 x 67 cm. Stan zachowania: zagniecenia plakatu.

Cena sprzedaży: 80

Veronika - proj. Romuald SOCHA (ur. 1943) i Elżbieta PROCKA (ur. 1947)

papier, offset; 95,5 x 67 cm. Stan zachowania: ślad po złożeniu arkusza na pół, naddarcia.

Cena sprzedaży: 40

Kiedy będzie ślub? - proj. Elżbieta PROCKA (ur. 1947 r.)

papier, offset; 92,5 x 64 cm. Stan zachowania: naddarcia

Cena sprzedaży: 40

Wystawa "Janusz Głowacki. Cudzołóstwo ukarane" - A. i B. Wahl

offset, papier; 82 x 58 cm. Stan zachowania: rozdarcie (3 cm) i zagięcie prawej dolnej krawędzi plakatu.

Cena sprzedaży: 40

Mecz - proj. Wiesław WAŁKUSKI (ur. 1956)

papier, offset; 96,5 x 67,5 cm; Stan zachowania: niewielkie zagięcie na prawej krawędzi, w lewym górnym rogu ubytek 5,5 x 3,5 cm.

Cena sprzedaży: 40

Stroszek - proj. Andrzej PĄGOWSKI (ur. 1953 r.)

papier, offset; 82 x 58,5 cm.

Cena sprzedaży: 80

Karkonosz i narciarze - proj.Jakub EROL (1941-2018)

papier, offset; 97 x 67cm. Stan zachowania: naddarcia dolnej krawędzi.

Mokry szmal - Andrzej PĄGOWSKI (ur. 1953 r.)

papier, offset; 94,5 x 66 cm. Stan zachowania: naddarcie 3,5cm prawej krawędzi.

Cena sprzedaży: 80

Index - proj. Jerzy CZERNIAWSKI (ur. 1947), 1980

offset, 98 cm x 68 cm.

Rikszarz - proj. Wiesław WAŁKUSKI (ur. 1956)

papier, offset; 96,5 x 66 cm. Stan zachowania: ślad po złożeniu arkuszania na pół, naddarcia papieru.

Bracia Graczowie - proj. Jerzy ROZWADOWSKI

papier, offset; 97 x 67,5 cm. Stan zachowania: zagięcia i naddarcia papieru.

Nauczyciel - Marek PŁOZA-DOLIŃSKI (1950-2017)

papier, offset; 66 x 94 cm. Stan zachowania: ślad po złożeniu plakatu, naddarcia i ubytki w dolnej krawędzi.

Cena sprzedaży: 40

Legenda o najwaleczniejszym - proj. Wiktor SADOWSKI (ur. 1956)

papier, offset; 93 x 66 cm.

Kurs - Krzysztof NASFETER (ur. 1947)

papier, offset; 82 x 58 cm. Stan zachowania: zagniecenie i ubytek w prawym dolnym rogu.

Cena sprzedaży: 40

Polewaczka - proj. Maria EKIER (ur. 1943 r.)

papier, offset; 83,2 x 57,7 cm. Stan zachowania: rozdarcie ok. 2 cm.

Cena wywoławcza: 40

Ukochana żona - Andrzej PĄGOWSKI (ur. 1953 r.)

papier, offset; 94 x 67 cm. Stan zachowania: ślad po złożeniu plakatu, naddarcia krawędzi.

1901. Enfants en greve" (Wizja lokalna 1901) - Andrzej PĄGOWSKI (ur. 1953 r.)

papier, offset; 96 x 67,5 cm. Stan zachowania: uszkodzenie przy dolnej krawędzi.

Zdrada i zemsta - proj. Mieczysław WASILEWSKI (ur. 1942 r.)

papier, offset; 67 x 94 cm.

Cena sprzedaży: 80

Temat - proj Mieczysław WASILEWSKI (ur. 1942 r.)

papier, offset; 65 x 94 cm.

Zbysław Marek Maciejewski. Malarstwo i rysunek 1978-1987

papier, offset; 97,5 x 67,5 cm. Stan zachowania: niewielkie zagięcia i odbarwienia w lewym dolnym rogu, 0,5cm rozdarcie w lewym górnym rogu.

Cena sprzedaży: 80

Warszawa 2022/07/2

Warszawa 2022/07/2

Warszawa 2022/07/2

Warszawa 2022/07/2

papier, offset; 97,5 x 67 cm.

Warszawa 2022/07/2

Warszawa 2022/07/2

papier, offset; 83,5 x 58 cm.

Warszawa 2022/07/2

papier, offset; 83 x 58 cm.

Warszawa 2022/07/2

Warszawa 2022/07/2

Warszawa 2022/07/2

Warszawa 2022/07/2

Warszawa 2022/07/2

Warszawa 2022/07/2

papier, offset; 67,5 x 47 cm.

Warszawa 2022/07/2

Warszawa 2022/07/2

Cień / Szwarc / Matecki / Młynarski - Słupski Teatr Muzyczny - proj. Janusz WIŚNIEWSKI (ur. 1949 r.)

papier, offset; 97,5 x 69,5 cm.

Warszawa 2022/07/2

Warszawa 2022/07/2

Warszawa 2022/07/2

Warszawa 2022/07/2

papier, offset; 94 x 67 cm.

Warszawa 2022/07/2

Warszawa 2022/07/2

papier, offset; 67 x 91 cm.

Warszawa 2022/07/2

papier, offset; 95 x 67,5 cm

Warszawa 2022/07/2

Warszawa 2022/07/2

Warszawa 2022/07/2

papier, offset; 83 x 58 cm.

Warszawa 2022/07/2

papier, offset; 83,5 x 55 cm.

Warszawa 2022/07/2

Warszawa 2022/07/2

Warszawa 2022/07/2

Warszawa 2022/07/2

Warszawa 2022/07/2

papier, offset; 89 x 66 cm.

Warszawa 2022/07/2

Warszawa 2022/07/2

Warszawa 2022/07/2

Warszawa 2022/07/2

Warszawa 2022/07/2

Warszawa 2022/07/2

Warszawa 2022/07/2

Warszawa 2022/07/2

Warszawa 2022/07/2

Warszawa 2022/07/2

papier, offset; 84,5 x 57 cm.

Warszawa 2022/07/2

Warszawa 2022/07/2

Warszawa 2022/07/2

Warszawa 2022/07/2

Warszawa 2022/07/2

Układ, 1969

Warszawa 2022/07/2

Warszawa 2022/07/2

Warszawa 2022/07/2

papier, offset; 67,5 x 48 cm.

Warszawa 2022/07/2

Warszawa 2022/07/2

Warszawa 2022/07/2

Warszawa 2022/07/2

Warszawa 2022/07/2

Warszawa 2022/07/2

Warszawa 2022/07/2

Warszawa 2022/07/2

papier, offset; 82 x 58,5 cm.

Warszawa 2022/07/2

Warszawa 2022/07/2

Warszawa 2022/07/2

Stefan Popławski - plakat z wystawy: BWA Piła - proj. Leszek DRZEWIŃSKI, Lex Drewinski (ur. 1951 r.)

papier, offset; 95,3 x 66,5 cm.

Warszawa 2022/07/2

offset, 98 cm x 68 cm.

Warszawa 2022/07/2

Warszawa 2022/07/2

Warszawa 2022/07/2

Warszawa 2022/07/2

papier, offset; 93 x 66 cm.

Warszawa 2022/07/2

Warszawa 2022/07/2

Warszawa 2022/07/2

Warszawa 2022/07/2

Warszawa 2022/07/2

papier, offset; 67 x 94 cm.

Warszawa 2022/07/2

papier, offset; 65 x 94 cm.

Warszawa 2022/07/2

    Limit ceny