9. Aukcja Designu – 17 lutego 2021 r. godz. 19.30

Pragaleria

Stalowa 3, Warszawa

9. Aukcja Designu – 17 lutego 2021 r. godz. 19.30

Serdecznie zapraszamy na kolejną odsłonę Aukcji Designu w Pragalerii, która odbędzie się 17 lutego, o godz. 19.30.
Przed aukcją zapraszamy w sobotę 6 lutego w godzinach 12.00-16.00 na showroom kolekcjonerski, podczas którego będą mogli Państwo zobaczyć wystawiane obiekty i porozmawiać z naszymi ekspertami.

Obcowanie osobiste ze sztuką każdego rodzaju, także tą użytkową, jest niezwykle ważne, jednak zdajemy sobie sprawę, że nie wszyscy z Państwa mają możliwość odwiedzenia Pragalerii. Dlatego tradycyjnie przygotowaliśmy Wirtualny Spacer po wystawie. To doskonały sposób na zapoznanie się z obiektami, sprawdzenie ich stanu zachowania oraz dyspozycji we wnętrzu.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą aukcyjną i uczestniczenia w licytacji za pośrednictwem zleceń telefoniczne lub z limitem ceny. Rekomendujemy także możliwość licytacji on-line w czasie rzeczywistym na platformie internetowej onebid.pl oraz artinfo.pl, ponieważ aukcja odbędzie się wyłącznie on-line, bez obecności osób licytujących na sali.

WIRTUALNY SPACER

KATALOG NA ONEBID

Zgłoszenie chęci kupna

W celu zgłoszenia chęci kupna należy wypełnić formularz.

Prosimy o wpisaniu w pole "dodatkowe uwagi" informacji na temat preferowanego sposobu płatności (przelew, gotówka, karta, przelew) oraz sposobu odbioru prac (osobisty, przesyłka pocztowa, przesyłka kurierska) oraz ewentualnie czy są Państwo zainteresowani innymi pracami tego artysty.

W przypadku pytań, prosimy o kontakt:
telefon: 884798852
email: info@pragaleria.pl
    Metoda licytacji

    Limit ceny

    Akceptuję regulamin oferty galeryjnej