9. Aukcja Aktualna – 12 października 2022 r. godz. 19:30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 9. Aukcji Aktualnej.

To już dziewiąta edycja licytacji, podczas której mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę prac artystów, młodego i średniego pokolenia, którzy mają już ugruntowaną pozycję na polskim rynku sztuki a długa lista wystaw i konsekwencja artystyczna powodują, że ich prace są od lat niezmiennie poszukiwane przez kolekcjonerów malarstwa.

Licytacja odbędzie się 12 października 2022 r. (środa) o godz. 19:30.

Stranded N5, 2018

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygnowany na odwrocie

Radosław Sowiak (ur. 1950)

Warcaby, 2021

technika mieszana (autografia, relief, drewno, technika własna), akryl, płyta pcv, rama autorska, 90 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Monika Marchewka (ur. 1988)

Kulisy, 2020

olej, płótno, 140 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Grupa Twożywo

Plądrujemy ruiny rzeczywistości, 1996

serigrafia, papier (wydruk kontrolny z TP S.A.), 42 x 30 cm, e.a., sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 3000

Andrzej Domżalski (ur. 1945)

Para, 2020

technika mieszana (olej, akryl), płótno, 120 x 90 cm, sygn. p.d.: ANDRZEJ DOMZALSKI 2021 oraz na odwrocie

Cena wywoławcza: 1000

W miejsce słońca II, 2020

olej, płótno, 65 x 60 cm, sygn. p.d.: Magdalena Daniec

Cena wywoławcza: 2000

Prewencja, 2021

technika mieszana (akwaforta, mezzotinta, sucha igła), papier, kompozycja: 69,5 x 99 cm, arkusz: 79 x 107 cm, 19/100, sygn. p.d.: Kacper Bożek

Cena wywoławcza: 2000

Wojciech Pietrasz (ur. 1973)

Ogrodnik, 2014-2021

technika mieszana (akryl, olej), płótno, 65 x 81 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 5500

Serge Vasilendiuc (ur. 1972)

Port o zachodzie słońca, 2015

akryl, płótno, 70 x 60 cm, sygn. l.d.: SV. (monogram wiązany ujęty w romb) oraz na odwrocie

Cena wywoławcza: 4300

Alicja Słaboń-Urbaniak (ur. 1962)

Akt, 2007

olej, płótno, 92 x 65 cm, sygn. p.d.: A. Urbaniak 07

Cena wywoławcza: 5000*Do opłaty aukcyjnej doliczana jest opłata z tytułu droit de suite w wysokości 5%

Sand, 2022

technika mieszana, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 1800

Filip GRUSZCZYŃSKI (ur. 1978)

Studio medium, 2022

olej, płótno, 70 x 80 cm, sygn. p.d.: Filippo V 2022

Piotr Szwabe (ur. 1975)

Dokąd, 2014

akryl, olej, płyta, 29 x 47 cm, sygn. na odwrocie

Viola TYCZ (ur. 1973)

LIGHT5, 2022

akryl, płyta HDF, 32 x 32 cm, sygn. na odwrocie. Dołączony certyfikat autentyczności.

Henryk Laskowski (ur. 1951)

Chmura, z cyklu: "Montmartre", 2016

technika mieszana (akryl, olej), płótno, 50 x 65 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 4500

Luminacja 1, 2017

akwaforta, akwatinta, papier, 198 x 69 cm, 5/20, część 1. sygn. u góry: P. Krzywdziak 2017, część 2. sygn. u dołu: P. Krzywdziak 2017, 5/20

Cena wywoławcza: 1200

Lost in blue, 2021

olej, płótno, 80 x 100 cm, sygn. p.d.: Johnsson

Cena wywoławcza: 3000

Marek Ejsmond-Ślusarczyk (ur. 1974)

Stosunki przestrzenne (2), 2020

akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 2700

Vulgar, 2022

tusz, papier, 39 x 29 cm (w świetle oprawy), 50 x 40 cm (arkusz), sygn. l.d.: stempel autorski

Niedzielne popołudnie, 2022

olej, płótno, 40 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Tomasz Kawiak (ur. 1943)

Angel Jacket - dżinsy anioła, 2021

olej, kolaż, technika własna, płótno na płycie, 50 x 40 cm, w oprawie: 60 x 50 cm, sygn. w obrębie kompozycji

Agnieszka Zawisza (ur. 1970)

Zielona rzeka, 2022

technika mieszana (olej, kolaż), płótno, 80 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 2200

Janusz Szpyt (ur. 1960)

Tango, 2022

olej, płótno, 50 x 40 cm, sygn. p.d.: J. Szpyt

Cena wywoławcza: 4800

Recykling szkicu. Różowy 3, 2021

olej, płótno naklejone na płótno, 84 x 78 cm, w oprawie: 89 x 83 cm, sygn. p.d.: Iwona Stachura 2021

Cena wywoławcza: 1200

Franciszek Ledóchowski (ur. 1981)

Apostoł, 2014

akryl, płótno, 65 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 3000*Do opłaty aukcyjnej doliczana jest opłata z tytułu droit de suite w wysokości 5%

138, 2022

olej, płótno, 80 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 2000

Michał Ostaniewicz (ur. 1952)

A -XXIX - R.L. -S.Fe., 2022

olej, płótno, 80 x 120 cm, w oprawie: 82,5 x 122,5 cm, sygn. p.d.: MOST/20/

Cena wywoławcza: 3200

Małgosia Malinowska (ur. 1984)

Milkshake, 2018

olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 9000

Piotr C. Kowalski (ur. 1951)

Plaża w Gąskach, 2001

technika mieszana (technika własna, olej, piasek, muszelki i plastiki z plaży w Gąskach, pamiątka pt. MAYFLOWER), płótno, 92 x 92 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 5000

Agata Kosmala (ur. 1973)

To co czujemy a nie widzimy, z cyklu: "Podczerwień", 2022

technika mieszana (olej, akryl, szlagmetal), płótno, 120 x 120 cm, sygn. p.d.: A. Kosmala

Cena sprzedaży: 11000

Miguel E (pseudonim, ur. 1965 )

Story20, 2022

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. l.d.: Miguel E oraz na odwrocie

Cena wywoławcza: 2800

Andrzej Kasprzak (ur. 1963)

Emocje, 2018

technika mieszana (olej, akryl, emalia, cement), płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: Andrzej Kasprzak

Cena wywoławcza: 3500

Martta Węg (ur. 1978)

Zapach porannej herbaty, 2007

olej, płótno, 40 x 40 cm, w oprawie: 55,5 x 55,5 cm, sygn. p.d.: Martta Węg '07 oraz na odwrocie

Cena wywoławcza: 3500*Do opłaty aukcyjnej doliczana jest opłata z tytułu droit de suite w wysokości 5%

Wojciech Ćwiertniewicz (ur. 1955)

Bez tytułu (54), 2016

akryl, płótno, 45 x 45 cm, sygn. p.d.: Ćwiertniewicz '16

Cena wywoławcza: 1500

Jerzy Cichecki (ur. 1960)

Szafa, 2014

akryl, karton, 45 x 35 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 2800*Do opłaty aukcyjnej doliczana jest opłata z tytułu droit de suite w wysokości 5%

SF again, 2022

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: ABAKO'22

Cena wywoławcza: 1500

Warszawa 2022/10/12

Stranded N5, 2018

Warszawa 2022/10/12

Radosław Sowiak (ur. 1950)

Warcaby, 2021

Warszawa 2022/10/12

Monika Marchewka (ur. 1988)

Kulisy, 2020

Warszawa 2022/10/12

Grupa Twożywo

Warszawa 2022/10/12

Andrzej Domżalski (ur. 1945)

Para, 2020

Warszawa 2022/10/12

W miejsce słońca II, 2020

Warszawa 2022/10/12

Prewencja, 2021

Warszawa 2022/10/12

Wojciech Pietrasz (ur. 1973)

Ogrodnik, 2014-2021

Warszawa 2022/10/12

Serge Vasilendiuc (ur. 1972)

Port o zachodzie słońca, 2015

Warszawa 2022/10/12

Akt, 2007

Warszawa 2022/10/12

Sand, 2022

Warszawa 2022/10/12

Filip GRUSZCZYŃSKI (ur. 1978)

Studio medium, 2022

Warszawa 2022/10/12

Piotr Szwabe (ur. 1975)

Dokąd, 2014

Warszawa 2022/10/12

Viola TYCZ (ur. 1973)

LIGHT5, 2022

Warszawa 2022/10/12

Henryk Laskowski (ur. 1951)

Warszawa 2022/10/12

Luminacja 1, 2017

Warszawa 2022/10/12

Lost in blue, 2021

Warszawa 2022/10/12

Warszawa 2022/10/12

Vulgar, 2022

Warszawa 2022/10/12

Niedzielne popołudnie, 2022

Warszawa 2022/10/12

Tomasz Kawiak (ur. 1943)

Warszawa 2022/10/12

Agnieszka Zawisza (ur. 1970)

Zielona rzeka, 2022

Warszawa 2022/10/12

Janusz Szpyt (ur. 1960)

Tango, 2022

Warszawa 2022/10/12

Warszawa 2022/10/12

Apostoł, 2014

Warszawa 2022/10/12

138, 2022

Warszawa 2022/10/12

Michał Ostaniewicz (ur. 1952)

A -XXIX - R.L. -S.Fe., 2022

Warszawa 2022/10/12

Milkshake, 2018

Warszawa 2022/10/12

Piotr C. Kowalski (ur. 1951)

Plaża w Gąskach, 2001

Warszawa 2022/10/12

Agata Kosmala (ur. 1973)

Warszawa 2022/10/12

Story20, 2022

Warszawa 2022/10/12

Andrzej Kasprzak (ur. 1963)

Emocje, 2018

Warszawa 2022/10/12

Martta Węg (ur. 1978)

Zapach porannej herbaty, 2007

Warszawa 2022/10/12

Bez tytułu (54), 2016

Warszawa 2022/10/12

Jerzy Cichecki (ur. 1960)

Szafa, 2014

Warszawa 2022/10/12

SF again, 2022

    Limit ceny