8 Aukcja Młoda

8 Aukcja Młoda

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 8 Aukcji Sztuki Młodej, która odbędzie się w Pragalerii 19 października 2016 r. o godz. 19.30. Wystawa przedaucyjna czynna jest od 12 paźdzernika 2016 r. Zapraszamy także na showroom kolekcjonerski, w trakcie którego omówić można z naszymi ekspertami nie tylko ofertę katalogową, ale także porozmawiać o sztuce, inwestowaniu lub strategii budowania kolekcji, zapraszamy w weekend poprzedzający licytację czyli 15 i 16 października 2016 r. W showroomową sobotę galeria będzie czynna w godzinach 11.00-16.00, a w niedzielę 12-18.

W naszym najnowszym katalogu znajdziecie Państwo 57 starannie wyselekcjonowanych pozycji.

Katalog otwiera niezwykle atrakcyjny debiut aukcyjny. Praca Filipa Warzechy, Teksas, to malarstwo na skraju abstrakcji i malarstwa realistycznego. Praca Warzechy po raz pierwszy pojawia się na aukcji, ale jego malarstwo jest bardzo dobrze znane prywatnym kolekcjonerom. Drugi nadzwyczaj ciekawy debiut aukcyjny to praca Katarzyny Kombor (poz. 4) , artystki, której prace zaprezentujemy także na najbliższych Warszawskich Targach Sztuki w dniach 14-16 października w Arkadach Kubickiego. Marta Marszał (poz. 6) przedstwawiła futurystyczny portret, obraz zdecydowanie godny polecenia. Nurt abstrakcji na pograniczu malarstwa mimetycznego i czystej formy reprezentują prace Eweliny Kołakowskiej (poz. 9), Hanny Rozpary (poz. 13), Krzysztofa Piętki (poz. 19) czy Małgorzaty Sokołowskiej (poz. 39). Zwracamy także Państwa uwagę na obrazy o charakterze baśniowego realizmu, który możemy zauważyć w pracach Pawła Tymcio (poz. 21), Jakuba Godziszewskiego (poz. 25), Pawła Dąbrowskiego (poz. 40), Artura Kardamasza (poz. 43). Gorąco polecamy także prace z nurtu street-artu; niemal nie pojawiający się na aukcjach obraz autora znanego pod pseudonimem Niebieski Robi Kreski (poz. 46) to prawdziwa gratka dla kolekcjonerów. Nie odbiega od niego praca Kfiatka (poz. 54) wykonana w technice szablonu na płótnie. Aukcję zamyka ciekawa propozycja pracy Michała Mroczka, Zjazd na chatę, nawiązującego do prac Grupy Ładnie.

Texas (2016)

akryl, płótno, 80 x 90 cm, sygn. p.d. oraz na odwrocie

Cena wywoławcza: 500.00

Urszula Kozieł

z cyklu Spokojnie (2016)

akryl, technika własna, płótno, 100 x100 x 4 cm, sygn. na odwrocie

Cena sprzedaży: 700.00

Cena wywoławcza: 500.00

Małgorzata Sokołowska

King of the Bongo (2015)

rzeźba upcyclingowa, 57 x 16 x 15 cm, sygn. na podstawie

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Noemi Staniszewska

Rudimentum I (2015)

olej, płótno, 90 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500.00

Maciej Cieśla

Start (2016)

olej, płótno, 4 x 18 x 24 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500.00

Drifting Into The Abstract (2014)

akryl, płótno, 120 x 80 cm, sygn.

Cena sprzedaży: 600.00

Cena wywoławcza: 500.00

Miasto (2009)

gips patynowany, 16 x 30 x 20 cm

Cena wywoławcza: 500.00

Rainbow machine (2016)

akryl, olej, płóno, 50 x 50 cm, sygn. p.d.

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Tajemnice Wszechświata (2016)

olej, płyta, 100 x 75 cm, sygn. na odwrocie

Cena sprzedaży: 900.00

Cena wywoławcza: 500.00

Konstrukcje stabilne (2016)

akryl, olej, technika własna, płótno, 50 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena sprzedaży: 700.00

Cena wywoławcza: 500.00

Nie dzisiaj (2016)

technika mieszana, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena sprzedaży: 800.00

Cena wywoławcza: 500.00

Nosorożec (2016)

ceramika szkliwiona i złocona 24 karatowym złotem, szkliwo czarny połysk, wypalana w piecu elektrycznym, 50x28x18 cm seria limitowana 1/30, sygnowana od spodu.

Cena wywoławcza: 500.00

Beata Sękiewicz

Szmaragdowy kamuflaż (2016)

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.: Hanna Rozpara 2016

Cena sprzedaży: 600.00

Cena wywoławcza: 500.00

Wizja miasta II (2014)

akwaforta, papier, 6/10, 50 x 100 cm, sygn. p.d.

Cena sprzedaży: 900.00

Cena wywoławcza: 500.00

Naprawiacz zdarzeń (2016)

akryl, technika własna, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.

Cena sprzedaży: 2600.00

Cena wywoławcza: 500.00

Izabela Wolska

bez tytułu (2016)

technika mieszana, płótno, 60 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500.00

Ignacy Oboz

Widok na (2016)

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.: Środowska 2016

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Noemi Staniszewska

US 131 II (2013)

akryl, płótno, 70 x 80 cm, sygnowany na odwrocie

Cena sprzedaży: 600.00

Cena wywoławcza: 500.00

Krzysztof Piętka

bez tytułu (2016)

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Pożegnanie (2016)

akryl, olej, szlagmetal, 50 x 90 cm, sygn. na środku obrazu

Cena wywoławcza: 500.00

Michał Wawrzyniak

Nadzieja (2013)

Cena wywoławcza: 500.00

Niebieski Robi Kreski

Coloseum (2015)

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500.00

bez tytułu (2016)

akryl, płótno, 100 x 140 cm, sygn. na odwrocie

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Air Moose model Cobalt (2016)

ceramika malowana na szkliwnie, 21 x 11 x 16 cm, od spodu logo artysty oraz opis numeryczny 30/2016

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Marzyciel (2013)

olej, akryl, płótno, 90 x 100 cm, sygn. p.d. oraz na odwrocie

Cena wywoławcza: 500.00

Cosmic Mandorla (2014)

akryl, ekolina, płótno, 60 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500.00

Bez tytułu(8) (2015)

olej, płótno, 100x81cm, sygn. p.d. oraz na odwrocie

Cena sprzedaży: 800.00

Cena wywoławcza: 500.00

Monika Misztal

Kobieta (2016)

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn.

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Żurawie na tle lasu IV (2016)

akryl, płótno, 90 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Miasto no 70 (2016)

akryl, technika własna, płótno, 80 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500.00

Daleko (2016)

olej, płótno, 50 x 70 cm, sygn. p.d.

Cena sprzedaży: 600.00

Cena wywoławcza: 500.00

Czarna ziemia, czarny chleb, noc liże stopy (2016)

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: MDałek2016 na odwrocie

Cena sprzedaży: 700.00

Cena wywoławcza: 500.00

Monika Sikora

Mężczyzna (2016)

technika własna, papier, 90,5 x 45 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 500.00

Zapach lata (2012)

akryl, olej, szlagmetal, płótno, 120 x 120 cm, sygn. p.d. A. Kappa

Cena sprzedaży: 1600.00

Cena wywoławcza: 500.00

Space III (2016)

akryl, płótno, 160 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500.00

Family portrait (2016)

akryl, płóno, 70 x 100 cm, sygn.

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Katarzyna Środowska-Nowakowska

7 (2016)

olej, płótno, 90 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Mgławica (2016)

akryl, płótno, 120 x 80 cm, sygn. l.d. oraz na odwrocie

Cena wywoławcza: 500.00

Katarzyna Kombor

Indywidualizm - Konceptualizm (2008)

olej, płóno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500.00

Jakub Syrkowski

Emanuelle (2016)

olej, płótno, 73 x 92 cm, sygn. p.d.: PD 2016

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Nocni adoratorzy (2016)

akryl, olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.: Maciej Cieśla oraz na odwrocie

Cena wywoławcza: 500.00

Artur Kardamasz

Smuga światła (2016)

olej, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d. oraz na odwrocie

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Artur Kardamasz

Pod jabłonią (2014)

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Efemeryczność (2015)

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500.00

Siedząca kobieta (2015/2016)

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.: JR

Cena wywoławcza: 500.00

Niebieski Robi Kreski

Dysharmonia kamratów pod wpływem afektu dwubiegunowego (2016)

akryl, płótno, 60 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Oprawca z cyklu Omnes sancti Martyres (2015)

 olej, alkid, płótno, 150 x 150 cm, sygnowany na odwrocie

Cena sprzedaży: 800.00

Cena wywoławcza: 500.00

Robert Krężlak (ur. 1975)

Pressure (2013)

olej, płótno, 88 x 97 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 500.00

Who is having fun? (2016)

akryl, płótno, 60 x 100cm, sygn. na odwrocie

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

CityArtWork #16 (2016)

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d. oraz na odwrocie

Cena sprzedaży: 600.00

Cena wywoławcza: 500.00

Oskar Gorzkiewicz

Przestrzeń świetlna 1 (2014)

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Jakub Robowski

Fight (2004)

akryl, spray, płótno, 150 x 150 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500.00

Magdalena Kobierecka

Kompozycja nr 53 (2016)

technika własna, sgraffito, akryl, pleksi, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Blunajt (2016)

akryl, szablon, spray, akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500.00

Robert Krężlak (ur. 1975)

Czas (6) (2016)

tech. mieszana, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500.00

Izabela Ołdak

Dżentelmeni (2016)

olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Jakub Godziszewski

Zjazd na chatę (2016)

akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Warszawa 2016/10/19

Texas

Warszawa 2016/10/19

Urszula Kozieł

z cyklu Spokojnie

Warszawa 2016/10/19

Małgorzata Sokołowska

King of the Bongo

Warszawa 2016/10/19

Noemi Staniszewska

Rudimentum I

Warszawa 2016/10/19

Maciej Cieśla

Start

Warszawa 2016/10/19

Drifting Into The Abstract

Warszawa 2016/10/19

Miasto

Warszawa 2016/10/19

Rainbow machine

Warszawa 2016/10/19

Tajemnice Wszechświata

Warszawa 2016/10/19

Konstrukcje stabilne

Warszawa 2016/10/19

Nie dzisiaj

Warszawa 2016/10/19

Nosorożec

Warszawa 2016/10/19

Beata Sękiewicz

Szmaragdowy kamuflaż

Warszawa 2016/10/19

Wizja miasta II

Warszawa 2016/10/19

Naprawiacz zdarzeń

Warszawa 2016/10/19

Izabela Wolska

Warszawa 2016/10/19

Ignacy Oboz

Widok na

Warszawa 2016/10/19

Noemi Staniszewska

US 131 II

Warszawa 2016/10/19

Krzysztof Piętka

Warszawa 2016/10/19

Pożegnanie

Warszawa 2016/10/19

Michał Wawrzyniak

Nadzieja

Warszawa 2016/10/19

Niebieski Robi Kreski

Coloseum

Warszawa 2016/10/19

Warszawa 2016/10/19

Air Moose model Cobalt

Warszawa 2016/10/19

Marzyciel

Warszawa 2016/10/19

Cosmic Mandorla

Warszawa 2016/10/19

Bez tytułu(8)

Warszawa 2016/10/19

Monika Misztal

Kobieta

Warszawa 2016/10/19

Żurawie na tle lasu IV

Warszawa 2016/10/19

Miasto no 70

Warszawa 2016/10/19

Daleko

Warszawa 2016/10/19

Czarna ziemia, czarny chleb, noc liże stopy

Warszawa 2016/10/19

Monika Sikora

Mężczyzna

Warszawa 2016/10/19

Zapach lata

Warszawa 2016/10/19

Space III

Warszawa 2016/10/19

Family portrait

Warszawa 2016/10/19

Warszawa 2016/10/19

Mgławica

Warszawa 2016/10/19

Katarzyna Kombor

Indywidualizm - Konceptualizm

Warszawa 2016/10/19

Jakub Syrkowski

Emanuelle

Warszawa 2016/10/19

Nocni adoratorzy

Warszawa 2016/10/19

Artur Kardamasz

Smuga światła

Warszawa 2016/10/19

Artur Kardamasz

Pod jabłonią

Warszawa 2016/10/19

Efemeryczność

Warszawa 2016/10/19

Siedząca kobieta

Warszawa 2016/10/19

Niebieski Robi Kreski

Dysharmonia kamratów pod wpływem afektu dwubiegunowego

Warszawa 2016/10/19

Oprawca z cyklu Omnes sancti Martyres

Warszawa 2016/10/19

Robert Krężlak (ur. 1975)

Pressure

Warszawa 2016/10/19

Who is having fun?

Warszawa 2016/10/19

CityArtWork #16

Warszawa 2016/10/19

Oskar Gorzkiewicz

Przestrzeń świetlna 1

Warszawa 2016/10/19

Jakub Robowski

Fight

Warszawa 2016/10/19

Magdalena Kobierecka

Kompozycja nr 53

Warszawa 2016/10/19

Blunajt

Warszawa 2016/10/19

Robert Krężlak (ur. 1975)

Czas (6)

Warszawa 2016/10/19

Izabela Ołdak

Dżentelmeni

Warszawa 2016/10/19

Jakub Godziszewski

Zjazd na chatę

    Limit ceny