8. Aukcja Prac na Papierze – 31 stycznia 2022 r. godz. 19:30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem „8. Aukcji Prac na Papierze”, która odbędzie się 31.01.2022 r. o godz. 19:30 na portalu Onebid.pl.

Artysta nieokreślony, XVIII w.

Zestaw 4 rycin, XVIII w.

miedzioryt, papier, 18,5 x 46,5 cm (całość w świetle oprawy); na rycinach wtórne, odręczne napisy

J. ADAM (XVIII w.)

Biczowanie Chrystusa

miedzioryt, papier, 13 x 8 cm (w świetle oprawy); sygn. p.d.: J.Adam fecit (na płycie)

Cena wywoławcza: 100

Artysta nieokreślony, XX w.

Arabski wędrowiec, 1919 r.

kredka litograficzna, papier, 29 x 22 cm (w świetle oprawy); sygn. dat i opisany u dołu nieczytelnie

Artysta nieokreślony, XX w.

Stary matros

litografia, papier, 14,5 x 24,5 cm (w świetle oprawy);

Mieczysław SZCZERBIŃSKI (1900? - 1981)

Polowanie zimą

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier, 33 x 48 cm (w świetle oprawy), sygn. p.d.: Mszczerbińsk

Z. DARSKI (XX w.)

Murarze

drzeworyt, papier, 11 x 14,5 cm (w świetle oprawy), sygn. p.d.: ZD (na płycie), opisany u dołu: "Murarze" Z.Darski (ołówkiem)

Wiesław DYMNY (1936 - 1978)

Scena rodzajowa we wnętrzu

akwarela, tusz na podrysowaniu ołówkie, papier, 29,5 x 42 cm; sygn. p.d.: W. DYMNY (ołówkiem)

Józef RAPACKI (1871 - 1929) wg

Dwie kumoszki,

litografia z teki typy warszawskie, litografia, papier, 47 x 33,5 cm (w świetle oprawy); sygn. ma kamieniu JR (monogramem wiązanym); pożółkły papier, zacieki, plamy zaciekowe

Sprzedawca węgla

litografia z teki typy warszawskie, litografia, papier, 48 x 33 cm (w świetle oprawy); sygn. ma kamieniu JR (monogramem wiązanym); pożółkły papier, zacieki, plamy zaciekowe

Bronisław BRYKNER (1884 - 1969)

Zaloty, 1922 r.

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier, 27,5 x 25 cm (w świetle oprawy); sygn. l.d.: BBrykner; p.d.: 1922 r. na odwrocie nalepk autorska z tytułem, nalepka galeryjna 1922 r.

Dziewczynka, 1947 r.

ołówek, papier, 22 x 21,5 cm; sygn. p.d.: ZL 1947

W pociągu z Warszawy, 1951 r.

ołówek, papier, 18,5 x 21,5 cm; sygn. p.d.: ZLachur / 1951 u dołu napis: W pociągu z Warszawy p. Stanisław i p. Kazimiera (ołówkiem)

Głowa młodego mężczyzny

ołówek, papier, 21,5 x 17,8 cm; sygn. p.d.: ZL (ołówkiem); z prawej nieczytelny napis

Drzewa zimą, 1952 r.

ołówek, karton kremowy, 25 x 34,5 cm; sygn. i opisany p.d.: 17. II. 52 / ZL / - widok z mojego okna

Ofiara, 1947 r.

ołówek, tusz lawowany, gwasz, papier, 26,5 x 28 cm; sygn. p.d.: LACHUR 1947; na odwrocie szkic scena z getta

Ewunia chora, 1953 r.

sangwina, papier, 25,5 x 28,5 cm; sygn. u dołu: ZL oraz napis autorski: Ewunia chora od kilku dni i to poraz drugi / w ciągu 2-tygodni / 16. IV. 53 g. 20.30

Dziewczynka stojąca - studium ruchu, 1951 r.

ołówek, papier, 39,5 x 25,5 cm; sygn. l.d.: LACHUR 1951

Mężczyzna nad kartką papieru, 1954 r.

sangwina, gwasz, papier, 41,7 x 29,5 cm; sygn. p.d.: ZLachur / 1954 / Katowice; na odwrocie napis autorski: Portret przedstawia Wojciecha Giece [...]; drobne uszkodzenia arkusza

Typy warszawskie - praca dwustronna, 1944 r.

ołówek, kredki, karton, 20 x 16,4 cm; sygn. l.d.: LACHUR 1944

Portret mężczyzny, 1953 r.

ołówek, papier, 22,2 x 18,8 cm; sygn. p.d.: ZL na zebraniu POP 20 VII 1953

Siłacz, 1945 r.

ołówek, tusz lawowany, gwasz, piórko tusz, papier, 30,5 x 28,5 cm; sygn. p.d.: LACHUR / 1945; na odwrocie szkic rozpaczającej kobiety z niemowlęciem na ręku oraz szkic twarzy z profilu; drobne uszkodzenia arkusza

Jolanta BABICZ (ur. 1967)

Czas V, 2013 r.

linoryt, papier, 100 x 70 cm,

Jolanta BABICZ (ur. 1967)

Bluszcz IX, 2013 r.

linoryt, papier, 100 x 70 cm,

Edward KMIECIK (1928 - 2013)

Zamek w Krasiczynie - fragment, 1967 r.

linoryt, papier, 18 x 10,3 cm (w świetle oprawy), sygn. i opisany u dołu ołówkiem oraz na odwrocie

Ronard w Świętoszku, 1947 r.

piórko, tusz, papier, 20 x 29 cm (w świetle oprawy), sygn. p.d.: 19 AU 47, u dołu tytuł autorski, na odwrocie nalepka z nazwiskiem aktora: Jerzy Ronard Bujański, aktor Teatru w Sosnowu

H. BYKOWSKA - HAS (XX w.)

Rynek w Kazimierzu, 1954 r.

akwaforta, papier, 17,5 x 24,5 cm (odcisk płyty), 20 x 27 cm (arkusz); opisana u dołu: Rynek w Kazimierzu H. Bykowska - Has 1954 r. (ołówkiem)

Ruski sołdat

piórko, tusz, papier, 18 x 13 cm;

Cena wywoławcza: 100

M. GZYRA (XX w.)

Drewniany kościółek

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier, 38 x 28 cm; sygn. p.d.: - M. Gzyra -

Adam BUNSCH (1896 - 1969)

Ptaki na gałęzi sosny, 1967 r.

drzeworyt barwny, papier czerpany, 27,5 x 33,5 cm (w świetle oprawy); sygn. p.d.: Adam Bunsch 1967; l.d.: drzeworyt 10/30

Adam HOFFMANN (1918 - 2001)

Akt stojącej kobiety

gwasz, papier, 28,8 x 42 cm; sygn. p.d.: AHoffmann (ołówkiem); na odwrocie: pieczątka: Praca Adama Hoffmanna potwierdzam J. Ewa Kierska-Hoffmann

Autor Nieokreślony, XXI w.

Motyw z Alhambry

druk artystyczny, 14 x 13,5 cm (w świetle oprawy); sygn. p.d.: ... (nieczytelnie)

Florian KOHUT (ur. 1952)

Strach

akwarela, papier, 51,5 x 14 cm (w świetle oprawy); sygn. i opisany u dołu ołówkiem

Marian STĘPAK (ur. 1957)

Skrzydlata postać

tusz, pisak, papier, 28 x 20 cm (w świetle oprawy);

Marian STĘPAK (ur. 1957)

XXXIV (2), 1981 r.

linoryt, papier, 23 x 12,8 cm (w świetle oprawy), sygn. i opisany na dole oraz numer odbitki 77/150 (ołówkiem)

Szymon KOBYLIŃSKI (1927 - 2002)

Zestaw trzech projektów znaczków pocztowych, ok 1970 r.

Czołg Rudy, Szarik, Order Uśmiechu, we wspólnej oprawie, tempera, tusz, papier, 25 x 36 cm (całość w oprawie);

Salvador Chica JIMENEZ (XX w.)

Wiadukt

akwaforta, papier, 25 x 27,5 cm (arkusz); sygn i opisany u dołu, 38/200; odwrocie nalepka autorska z opisem dzieła

Artysta nieokreślony, XX w.

Warszawa Starówka – Portal pod Okrętem, 1966 r.

piórko, tusz, papier, 19,5 x 12, 5 cm (w świetle oprawy); sygn. p.d.: nieczytelnie

Cena wywoławcza: 100

Konrad GRABOWSKI (ur. 1959)

Spichlerz w Kazimierzu, 1990 r.

tusz, papier żeberkowy, 25,5 x 28 cm (w świetle oprawy), sygn. p.d.: K. Grabowski 90

Cena wywoławcza: 100

Konrad GRABOWSKI (ur. 1959)

Stary Wiatrak, 1988

tusz, papier, 15,5 x 24 cm (w świetle oprawy), sygn. p.d.: K.G. 1988,

Zestaw 4 grafik

1. Drzewo, 1975 r., akwaforta, papier, 15 x 11,5 cm (odcisk płyty); sygn. p.d: Ewa Wieczorek '75 2. Kopozycja, 1973 r., akwaforta barwna, 29 x 21,8 cm (odcisk płyty); sygn. p.d.: EwaWieczorek 1973 3. bez tytułu, 1974 r.,akwaforta, akwatinta barwna, 31,8 x 24,5 cm (odcisk płyty); sygn. p.d.: EwaWieczorek '74 4. bez tytułu, 1968 r., akwaforta, akwatinta barwna, 32 x 24,7 cm (odcisk płyty); sygn. p.d.: Ewa Wieczorek 1968

Rysunki samochodów - zestaw 7 prac, 2010 r.

ołówek, piórko, tusz, sangwina, kredki, karton, 12,5-21 x 21-29,5 cm; część prac sygnowana i datowana

Zestaw 4 akwareli, 1975 - 2011 r.

akwarela, papier, 22,5 - 42 x 14,2 - 29,7 cm; sygnowane i datowane

Kwiaty - zestaw 5 prac, 1978 - 2004 r.

akwarela, piórko, sepia, tusz czarny, 20 - 32,3 x 15 - 22,7 cm; sygnowane i datowane

Kwiaty polne studia - zestaw 3 prac, 1972 - 2009 r.

akwarela, pastel oleista, papier, 31,5-53,6 x 24-33,4 cm; sygnowane i datowane

Warzywa - zestaw 3 prac 1973 - 1994 r.

pastel oleista, akwarela, karton, 40 - 47,8 x 47,8 - 50 cm; sygnowane i datowane

Nakarmisz kruki [Dziewczyna o kruczych włosach]

flamaster, tusz, papier, 28,5 x 21cm; sygn.p.g.: JAN MŁODOŻENIEC; napis autorski p.d.: w filmie Carlosa Saury. Nakarmisz kruki

Szarlota Pawel, właśc. Eugenia Joanna Pawel-Kroll[a] (1947 - 2018)

Akt kobiecy [Pawie pióra], 1981 r.

piórko,tusz, papier lekko szary, 30 x 15 cm (w świetle oprawy); sygn. p.d.: E SPawel 81

W uścisku czasu, 1981 r.

piórko,tusz, papier lekko szary, 30 x 15 cm (w świetle oprawy); sygn. z prawej.: E SPawel 81

Znak jeden z wielu, 2007 r.

piórko, sepia, papier, 26,5 x 19 cm (w śwetle oprawy), p.d.: Znak jeden / z wielu SPawel' 07; na odwrocie nalepka z nazwiskiem, autora, datą, tytułem i numerem 18

Znak podwójny - do opowiadania o przewadze, 2007 r.

piórko, sepia, papier, 39,5 x 29,5 cm (w śwetle oprawy), sygn u dołu: SPawel' 07; na odwrocie nalepka z imieniem i nazwiskiem artystki, datą, tytułem i numerem 34

Jan Aleksander (Jan WAGNER) SOĆKO (1937 - 1988)

Kompozycja abstrakcyjna - zestaw 4 prac, 1973 - 1985 r.

akwarela, tempera, tusz, karton, 31 x 21 cm; sygnowane i datowane

Kompozycja abstrakcyjna - zestaw 4 prac, 1968 r.

akwarela, tempera, olej, tusz, karton, 32,3 x 23 cm; sygnowane i datowane

Kompozycja abstrakcyjna - zestaw 3 prac, 1966 - 1986 r.

akwarela, tempera, olej, tusz, papier, 25,5 -27,8 x 18,5 - 21 cm; sygnowane i datowane

Kompozycja abstrakcyjna osiowa, 1977 r.

technika mieszana, olej, karton, 35 x 36 cm; sygn. p. d.: Wagner 77

Joanna BRAUN (ur. 1942)

Mały Man

technika mieszana, akwarela, kredka, paper, 41,8 x 29,5 cm; sygn. p.d.: Braun (ołówkiem); na odwrocie powtórzona sygnatura

Kompozycja figuralna - zestaw 4 prac

technika mieszana, piórko, tusz, akwarela, papier 13-20,5 x 13,5 - 28,5 cm; sygnowane

technika mieszana, piórko, tusz, kredk czarna, akwarela, papier 20,8- 35,4 x 17,5-30,4 cm; sygnowane

Kompozycja figuralna - zestaw 5 prac

technika mieszana, akwarela, gwasz, papier 41,5-45,5 x 30 cm; sygnowane

Kompozycje figuralne i abstrakcyjna - zestaw 4 prac

technika mieszana, akwarela, gwasz, tusz, tusz lawowany, kredka litograficzna, papier 35,5-42 x 29,5-42,5 cm; sygnowane

Las o zachodzie słońca

technika mieszana, papier czerpany, 43 x 60 cm; sygn. p.d.: W.S. na odwrocie stempel oraz napis autorski

Cena wywoławcza: 200*Do opłaty aukcyjnej doliczana jest opłata z tytułu droit de suite w wysokości 5%

Akt kobiety stojącej

piórko, tusz, na podrysowaniu ołówkiem, gwasz, papier, 29 x 12,5 cm (w świetle oprawy); sygn.p.d.: TK (monogram wiązany)

Pejzaż alternatywny - Lato z cyklu: Cztery pory roku, 2007 r.

tempera, gwasz, akryl, kiedka woskowa, papier, 19,5 x 22,7 cm; sygn. p.d.: M. KIERES, opisany na passe-partout i na odwrocie ołówkiem

M. GAWLAK (XX w.)

Konie

technika mieszana, akwarela, gwasz, papier, 26,5 x 24,3 cm; sygn. l.d.: MG (ołówkiem); na odwrocie napis Gawlak

SITARZ (XX w.)

Scena figuralna, 1974 r.

tempera, karton, 41,5 x 30 cm; sygn. p.d.: Sitarz (długopisem); sygnatura powtórzona na odwrcie i datowanie

Fernand LEGER (1881 - 1955)

Woda (L'Eau), 1927 r.

litografia barwna, papier, 29 x 24 cm (w świetle oprawy|); sygn. p.d.: F.LEGER 3-27 (na płycie); W załączeniu katalog z wystawy artysty w Polsce z 1971 roku.

K. TUR (XX w.)

Kompozycje fantastyczne - para rysunków, 1973 r. (?)

piórko, tusz, tusz lawowany, papier, 31,5 x 22,8 cm; sygn. p.d. K.Tur 73 (?) (na jednej z prac); na odwrocie sygn. K.TUR

Andrzej DUDZIŃSKI (ur. 1945 r.)

Satyra polityczna

druk artystyczny, papier, 47 x 33 cm (arkusz); opisana u dołu: 11/30 A. Dudziński (ołówkiem)

Artysta nieokreślony, XX w.

Jabłko Ewy

serigrafia, papier, 31 x 33,5 cm

Cena wywoławcza: 100

Ludwik Maciąg (1920 - 2007)

Czołg pułapka

akwarela, papier, 23,5 x 17,5 cm;

Hermes, 2019

technika mieszana (akwarela, kredki), papier akwarelowy, 39 x 29 cm, w oprawie passe-partout: 50 x 40 cm, sygn. p.d. oraz na odwrocie

Z g 01, 2022

technika mieszana (akwarela, tusz), papier, 50 × 65 cm, sygn. p.d.: Hanna Rozpara 2022 oraz na odwrocie

Cena wywoławcza: 700

Natalia Kusal (ur. 1998)

Drewno, 2019

akryl, tektura, 60 x 86 cm, sygn. p.d.: N. Kusal

Cena wywoławcza: 300

Michalina Derlicka (ur. 1976)

Koty, 2021

akwarela, papier 300g, 50 x 40 cm, sygn. p.d.: M.Derlicka’21

Wojciech Jańczak (ur. 1990)

D, 2021

suchy pastel, papier, 42 x 29,7 cm, w oprawie: 50 x 40 cm, sygn. p.d.: W. Janczak 2021

Powiew, 2021

technika mieszana (akryl, szlagmetal), papier, 29 x 39 cm (arkusz), w oprawie: 41 x 51 cm, sygn. p.d.: Laura

Cena wywoławcza: 300

Agnieszka Pakuła (ur. 1986)

23, 2022

technika mieszana (węgiel, akryl, kolaż), papier, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: APakuła '22. Praca nieoprawiona.

Cena wywoławcza: 300

Sublimation, 2021

tusze alkoholowe, papier syntetyczny, 66 x 50 cm, w oprawie: białe passe-partout i aluminiowa rama: 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 400

Malwina Anna Użarowska (ur. 1969 r.)

Dziewczynka z zapałkami, 2021

akwarela, papier akwarelowy bezkwasowy, 40 x 30 cm, sygn. u dołu: M. Użarowska, 2021.

Cena wywoławcza: 300

Agnieszka Kutylak-Hapanowicz (ur. 1976)

Enzo, 2021

akwarela, papier, 21 x 15 cm, w oprawie: 32 x 40 cm, sygn. p.d.: AKH

Cena wywoławcza: 400

Julita Wiench (ur. 1957)

Straciłam głowę dla skrzypiec, 2009

pastel, papier, 100 x 70 cm, sygn. po prawej stronie: J. Wiench oraz na odwrocie. Praca nieoprawiona.

Cena wywoławcza: 1000

Robert WAŁĘKA (ur. 1979)

Martwa natura, 1998

sucha pastel, papier, 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie. Praca nieoprawiona.

Róża, 2021

grafit, papier, 40 x 29,5 cm, w oprawie: 40,7 x 30,7 cm, sygn. p.d.: K Plewa 2021

Cena wywoławcza: 400

Pełnia, 1989

pastel, papier welurowy, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: E Seweryn 1989

Cena wywoławcza: 900

My świadomimy. Pamięci Franciszki i Stefana Themersonów, 2017

technika własna (collage, markery, kredka), karton, 91 x 42 cm, sygn. p.d.: K. Kabzińska, 2017. Praca nieoprawiona.

Cena wywoławcza: 450

Michał Wasiak (ur. 1997)

Mezzo 10, 2021

mezzotinta, miękki werniks, papier Hahnemühle 300, 53 x 45 cm, 2/20, sygn. p.d.: MichałWasiak'21. Praca nieoprawiona.

The Tower, 2022

technika mieszana, akryl, szary papier naklejony na piankę, 64 x 33 cm, sygn. p.d.: Andrzej Kikowski 2022

Cena wywoławcza: 400

Adam Kurłowicz (ur. 1952)

Miara rzeczy I, 2009

druk pigmentowy na papierze, powierzchnia zadruku: 24 x 37 cm, arkusz: 45 x 32 cm, 1/10, opisany: „Miara rzeczy I” (l.d.), 1/10 (śr.d.), A. Kurłowicz (p.d.)

Cena wywoławcza: 300

Agnieszka Kowalska (ur. 1981)

Sikorki glamour, 2022

akwarela, papier 300g, 41 x 31 cm, sygn. l.d.: Agnieszka Kowalska 2022

Lil drawing statue, 2021

technika mieszana (kredki, ołówek), papier, 42 x 29,7 cm, sygn. w obrębie kompozycji: lil drawing statue, Pervinece oraz na odwrocie. Praca nieoprawiona.

Cena wywoławcza: 250

Przystanek w Chorwacji, 2021

technika mieszana (akwarela, akryl, szlagmetal), papier Fabriano Pittura cold pressed 400g, 21 x 30 cm, w oprawie: 43 x 53 cm, sygn.: p.d.: Natasza Mirak

Cena wywoławcza: 400

Andrzej Kasprzak (ur. 1963)

Anioł Opiekun, 2018

technika mieszana (akryl, węgiel,kredka,pastel), karton, 94 x 63 cm, sygn. l.d.: Andrzej / Kasprzak

Cena wywoławcza: 1600

Czar, 2021

akryl, papier, 22 x 32 cm, w oprawie: 32 x 42 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 300

akryl, papier, 40 x 30 cm, sygn. l.d.: elochman'21 , Praca nieoprawiona

W drogę..., z cyklu: Państwa miasta, 2022

akwarela, papier, 40 x 28 cm, w oprawie: 50 x 40 cm, sygn. p.d.: A.Piotrowiak

Cena wywoławcza: 400

21112017, 2018

intaglio, papier, 69,5 x 99,5 cm, 2/30, sygn. p.d.: Kołakowska '18

Emilia Rusin (ur. 1986)

Mikrodrżenia, tryptyk, 2017

tusz, papier, każda z części: 100 x 70 cm, całości: 100 x 210 cm, sygn. p.d.: E.Rusin. Prace nieoprawione.

Cena wywoławcza: 600

Przed obrazem (after Thomas Ruff), 2014 / 2022

fotografia kolekcjonerska cz/b, cyfrowa,, na papierze archiwalnym Hahnemühle Photo Rag Baryta 315g (semi-flash), archival paper acid-free, 40 x 40 cm (kompozycja), arkusz: 50 x 50 cm, 1/5, sygn. na licu l.d. oraz na odwrocie. Nieoprawiona. Do pracy dołączony autorski certyfikat autentyczności. Fotografia - wystawiana na XXVI Krajowym Salonie Fotografii Artystycznej Żary’2016 - nominowana do nagrody na XXI Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „Portret”, Trzcianka 2016, reprodukowana w katalogu wystawy - eksponowana na wystawie pokonkursowej „Wystaw się w Centrum Sztuki Współczesnej Toruń 2017

Magdalena Stępniak (ur. 1998)

piórko, papier, 15 x 21 cm, sygn. na odwrocie. Praca nieoprawiona.

Cena wywoławcza: 300

Autoportret, 2021

węgiel, papier, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 400

Wspomnienie wakacji, 2022

technika mieszana (akryl, tusz, szlagmetal), papier akwarelowy, 34 x 46 cm, sygn. p.d.: A. Kappa

Vanessa Eslain Świgulska (ur. 1993)

Zdefragmentowani, 2017

akwaforta, papier, 34 x 67 cm, 1/1, sygn. na odwrocie. Praca nieoprawiona.

Cena wywoławcza: 500

Nenufary, 2021

technika mieszana (olej, akryl), tektura, 28 x 38 cm, w oprawie: 53 x 73 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 200

Pejzaż nieoczywisty, 2021

pastele olejne, tektura introligatorska, 30 x 42 cm, sygn. p.d.: Nataczej. Praca nieoprawiona.

Cena wywoławcza: 400

Spójrz w niebo, 2021

długopis, papier, 29,5 x 40 cm, w oprawie: 34,7 x 44,7 cm, sygn. p.d.: BK

Cena wywoławcza: 200

Antyplotyn, 2007

akwaforta, mezzotinta, papier, 20,9 x 29,5 cm, arkusz: 35,5 x 45 cm, 4/25, sygn. p.d.: ALBińczycka, 2007 r. Praca nieoprawiona.

Cena wywoławcza: 450

Ul. Humberta 23, 2017

akwaforta, akwatinta, papier, 29,8 x 79 cm (odcisk płyty), 32 x 79 cm (arkusz), 1/1, sygn. i opisany u dołu ołówkiem

Cena wywoławcza: 1200

Patrycja Dyląg (ur. 1982)

Kompozycja, 2021

technika mieszana (tusz akrylowy, akwarela), papier akwarelowy, 40 x 30 cm, sygn. na odwrocie. Praca nieoprawiona.

Cena wywoławcza: 350

Marta Konieczny (ur. 1969)

Wspólna podróż, 2022

akwarela, papier Clairefontaine Aqua Fine 300g, 42 x 29,7 cm, sygn. p.d.: Marta Konieczny

Kompozycja, 2021

cienkopis, papier 200g, 45 x 32,5 cm, w oprawie: 61 x 49 cm, sygn. p.d. F. Łoziński

New Year, New Fear, 2021/2022

technika mieszana (tusz i farba akrylowa, spray, dermatograf), papier, 70 x 50 cm (arkusz), w oprawie: 72, 5 x 52, 5 cm, sygn. p.d. oraz na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Nadiia Sitnikova (ur. 1993)

Tajemnicza Warszawa, 2021

ołówek, papier, 50 x 70 cm, w oprawie: 52 x 72 cm, sygn. p..d.: Sitnikova

Cena wywoławcza: 450

Portret wielokrotny, 2000

piórko, tusz, 50 x 70 cm, sygn. p.d.: Jolanta Johnsson 2000

Cena wywoławcza: 800

Akt 2, 2021

akryl, papier, 49 x 36 cm, w oprawie: 54 x 41 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 300

Martwa latarnia, 2022

kredki, karton, 40 x 30 cm, w oprawie: 50 x 40 cm, sygn. p.d.: R. Gitkiewicz

Animus, 2021

tusz, papier, 42 x 30 cm, w oprawie: 50 x 40 cm, sygn. p.d.: Aqualoopa 2021 oraz stemplem autorskim

Porta Fidei, 2021

czarny i biały tusz, papier naturalny, 29 x 21 cm, w oprawie (rama, passe-partout): 40 x 30 cm, sygn. p.d.: Dawid Masionek

Cena wywoławcza: 250

Tam gdzie dusza się raduje, 2021

technika mieszana (akryl, pastele), papier, 30 x 40 cm (arkusz), w oprawie: 42 x 52 cm, sygn. p.d.: Kaja Wiśniewska

Cena wywoławcza: 400

Piotr Pażuchowski (ur. 1988)

Abstrakcyjny Krajobraz, 2021

farby akrylowe, szpachelka malarska, papier, 29,7 x 42 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 300

Odyseja, 2022

technika mieszana, tektura, 29 x 38,5 cm, w oprawie passe-partout: 40 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Maria Matyja-Rozpara (ur. 1957)

Oscylacje II, 2020

technika mieszana (pastel sucha, akryl), papier, 70 x 71 cm, sygn. p.d.: M. MR 2020

Cena wywoławcza: 1000

Adam Lipiec (ur. 1996)

Tyche, 2022

technika mieszana (węgiel, kreda, kredka), papier, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: Adam Lipiec 2022 oraz na odwrocie

Warszawa 2022/01/31

Zestaw 4 rycin, XVIII w.

Warszawa 2022/01/31

J. ADAM (XVIII w.)

Biczowanie Chrystusa

Warszawa 2022/01/31

Artysta nieokreślony, XX w.

Arabski wędrowiec, 1919 r.

Warszawa 2022/01/31

Artysta nieokreślony, XX w.

Stary matros

Warszawa 2022/01/31

Polowanie zimą

Warszawa 2022/01/31

Z. DARSKI (XX w.)

Murarze

Warszawa 2022/01/31

Wiesław DYMNY (1936 - 1978)

Scena rodzajowa we wnętrzu

Warszawa 2022/01/31

Dwie kumoszki,

Warszawa 2022/01/31

Sprzedawca węgla

Warszawa 2022/01/31

Zaloty, 1922 r.

Warszawa 2022/01/31

Dziewczynka, 1947 r.

Warszawa 2022/01/31

W pociągu z Warszawy, 1951 r.

Warszawa 2022/01/31

Głowa młodego mężczyzny

Warszawa 2022/01/31

Drzewa zimą, 1952 r.

Warszawa 2022/01/31

Ofiara, 1947 r.

Warszawa 2022/01/31

Ewunia chora, 1953 r.

Warszawa 2022/01/31

Warszawa 2022/01/31

Warszawa 2022/01/31

Warszawa 2022/01/31

Portret mężczyzny, 1953 r.

Warszawa 2022/01/31

Siłacz, 1945 r.

Warszawa 2022/01/31

Jolanta BABICZ (ur. 1967)

Czas V, 2013 r.

linoryt, papier, 100 x 70 cm,

Warszawa 2022/01/31

Jolanta BABICZ (ur. 1967)

Bluszcz IX, 2013 r.

linoryt, papier, 100 x 70 cm,

Warszawa 2022/01/31

Edward KMIECIK (1928 - 2013)

Warszawa 2022/01/31

Ronard w Świętoszku, 1947 r.

Warszawa 2022/01/31

H. BYKOWSKA - HAS (XX w.)

Rynek w Kazimierzu, 1954 r.

Warszawa 2022/01/31

Ruski sołdat

Warszawa 2022/01/31

M. GZYRA (XX w.)

Drewniany kościółek

Warszawa 2022/01/31

Adam BUNSCH (1896 - 1969)

Warszawa 2022/01/31

Adam HOFFMANN (1918 - 2001)

Akt stojącej kobiety

Warszawa 2022/01/31

Autor Nieokreślony, XXI w.

Motyw z Alhambry

Warszawa 2022/01/31

Florian KOHUT (ur. 1952)

Strach

Warszawa 2022/01/31

Marian STĘPAK (ur. 1957)

Skrzydlata postać

Warszawa 2022/01/31

Marian STĘPAK (ur. 1957)

XXXIV (2), 1981 r.

Warszawa 2022/01/31

Warszawa 2022/01/31

Wiadukt

Warszawa 2022/01/31

Artysta nieokreślony, XX w.

Warszawa 2022/01/31

Konrad GRABOWSKI (ur. 1959)

Warszawa 2022/01/31

Konrad GRABOWSKI (ur. 1959)

Stary Wiatrak, 1988

Warszawa 2022/01/31

Zestaw 4 grafik

Warszawa 2022/01/31

Warszawa 2022/01/31

Warszawa 2022/01/31

Warszawa 2022/01/31

Warszawa 2022/01/31

Warszawa 2022/01/31

Warszawa 2022/01/31

Warszawa 2022/01/31

W uścisku czasu, 1981 r.

Warszawa 2022/01/31

Znak jeden z wielu, 2007 r.

Warszawa 2022/01/31

Warszawa 2022/01/31

Warszawa 2022/01/31

Warszawa 2022/01/31

Warszawa 2022/01/31

Warszawa 2022/01/31

Joanna BRAUN (ur. 1942)

Mały Man

Warszawa 2022/01/31

Warszawa 2022/01/31

Warszawa 2022/01/31

Warszawa 2022/01/31

Warszawa 2022/01/31

Las o zachodzie słońca

Warszawa 2022/01/31

Akt kobiety stojącej

Warszawa 2022/01/31

Warszawa 2022/01/31

M. GAWLAK (XX w.)

Konie

Warszawa 2022/01/31

SITARZ (XX w.)

Scena figuralna, 1974 r.

Warszawa 2022/01/31

Fernand LEGER (1881 - 1955)

Woda (L'Eau), 1927 r.

Warszawa 2022/01/31

K. TUR (XX w.)

Warszawa 2022/01/31

Satyra polityczna

Warszawa 2022/01/31

Artysta nieokreślony, XX w.

Jabłko Ewy

Warszawa 2022/01/31

Ludwik Maciąg (1920 - 2007)

Czołg pułapka

Warszawa 2022/01/31

Hermes, 2019

Warszawa 2022/01/31

Z g 01, 2022

Warszawa 2022/01/31

Natalia Kusal (ur. 1998)

Drewno, 2019

Warszawa 2022/01/31

Michalina Derlicka (ur. 1976)

Koty, 2021

Warszawa 2022/01/31

Wojciech Jańczak (ur. 1990)

D, 2021

Warszawa 2022/01/31

Laura Lis (pseud.

Powiew, 2021

Warszawa 2022/01/31

Agnieszka Pakuła (ur. 1986)

23, 2022

Warszawa 2022/01/31

Sublimation, 2021

Warszawa 2022/01/31

Dziewczynka z zapałkami, 2021

Warszawa 2022/01/31

Enzo, 2021

Warszawa 2022/01/31

Julita Wiench (ur. 1957)

Warszawa 2022/01/31

Robert WAŁĘKA (ur. 1979)

Martwa natura, 1998

Warszawa 2022/01/31

Róża, 2021

Warszawa 2022/01/31

Pełnia, 1989

Warszawa 2022/01/31

Warszawa 2022/01/31

Michał Wasiak (ur. 1997)

Mezzo 10, 2021

Warszawa 2022/01/31

The Tower, 2022

Warszawa 2022/01/31

Adam Kurłowicz (ur. 1952)

Miara rzeczy I, 2009

Warszawa 2022/01/31

Agnieszka Kowalska (ur. 1981)

Sikorki glamour, 2022

Warszawa 2022/01/31

Lil drawing statue, 2021

Warszawa 2022/01/31

Przystanek w Chorwacji, 2021

Warszawa 2022/01/31

Andrzej Kasprzak (ur. 1963)

Anioł Opiekun, 2018

Warszawa 2022/01/31

Czar, 2021

Warszawa 2022/01/31

Warszawa 2022/01/31

Warszawa 2022/01/31

21112017, 2018

Warszawa 2022/01/31

Emilia Rusin (ur. 1986)

Mikrodrżenia, tryptyk, 2017

Warszawa 2022/01/31

Warszawa 2022/01/31

Magdalena Stępniak (ur. 1998)

Warszawa 2022/01/31

Autoportret, 2021

Warszawa 2022/01/31

Wspomnienie wakacji, 2022

Warszawa 2022/01/31

Zdefragmentowani, 2017

Warszawa 2022/01/31

Nenufary, 2021

Warszawa 2022/01/31

Pejzaż nieoczywisty, 2021

Warszawa 2022/01/31

Spójrz w niebo, 2021

Warszawa 2022/01/31

Antyplotyn, 2007

Warszawa 2022/01/31

Ul. Humberta 23, 2017

Warszawa 2022/01/31

Patrycja Dyląg (ur. 1982)

Kompozycja, 2021

Warszawa 2022/01/31

Marta Konieczny (ur. 1969)

Wspólna podróż, 2022

Warszawa 2022/01/31

Kompozycja, 2021

Warszawa 2022/01/31

New Year, New Fear, 2021/2022

Warszawa 2022/01/31

Nadiia Sitnikova (ur. 1993)

Tajemnicza Warszawa, 2021

Warszawa 2022/01/31

Portret wielokrotny, 2000

Warszawa 2022/01/31

Akt 2, 2021

Warszawa 2022/01/31

Martwa latarnia, 2022

Warszawa 2022/01/31

Animus, 2021

Warszawa 2022/01/31

Porta Fidei, 2021

Warszawa 2022/01/31

Warszawa 2022/01/31

Piotr Pażuchowski (ur. 1988)

Abstrakcyjny Krajobraz, 2021

Warszawa 2022/01/31

Odyseja, 2022

Warszawa 2022/01/31

Oscylacje II, 2020

Warszawa 2022/01/31

Adam Lipiec (ur. 1996)

Tyche, 2022

    Limit ceny