8. Aukcja Plakatu – 25 lipca 2022, godz. 19:30

Serdecznie zapraszamy na kolejną – 8. Aukcję Plakatu w Pragalerii Design, która odbędzie się 25 lipca 2022 r. o godz. 19:30.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą aukcyjną i uczestniczenia w licytacji za pośrednictwem zleceń telefoniczne lub z limitem ceny. Rekomendujemy także możliwość licytacji on-line w czasie rzeczywistym na platformie internetowej onebid.pl, ponieważ aukcja odbędzie się wyłącznie zdalnie, bez obecności osób licytujących na sali.

Cichy zaułek - proj. Witold DYBOWSKI (ur.1958)

papier, offset; 95,5 x 67 cm. Stan zachowania: naddarcie lewej krawędzi.

Cena wywoławcza: 40

Legenda o Ondalu - proj. Wiesław WAŁKUSKI (ur. 1956)

papier, offset; 97 x 66 cm. Stan zachowania: zagniecenia prawej krawędzi.

Telegram za zaliczeniem - Włodzimierz TERECHOWICZ (ur.1933)

papier, offset; 97 x 67 cm.

Cena sprzedaży: 40

Coupe d'Europe" Paix et amitie" 1976

papier, offset; 65 x 99,5 cm.

Cena wywoławcza: 40

Trudne zaręczny -proj. Wiktor SADOWSKI (ur. 1956)

papier, offset; 98 x 68 cm.

Cena sprzedaży: 40

Kiedy legendy umierają - proj. Jerzy FLISAK (1930-2008)

papier, offset; 83,5 x 58,5 cm. Stan zachowania: ubytek 2 x 0,5cm na górnej krawędzi, dwa rozdarcia - 0,5cm i 1cm w górnej krawędzi, w lewym górnym rogu pięć 0,5cm rozdarć.

Pozycja wycofana

papier, offset; 100 x 70 cm.

Cena wywoławcza: 40

Anna tysiąca dni

papier, offset; 82,5 x 58,5 cm. Stan zachowania: rozdarcie 2,5cm na prawej krawędzi.

Dzikie dziecko - Maria Mucha IHNATOWICZ (ur. 1937)

papier, offset; 83 x 58 cm.

Tajemnica gołębi pocztowych - proj. Jakub EROL (1941-2018)

papier, offset; 66,5 x 96 cm. Stan zachowania:niewielkie zagięcia w prawym dolnym rogu, przebarwienie w prawym górnym rogu.

Cena sprzedaży: 40

King Oliver by Świerzy - proj. Waldemar ŚWIERZY (1931-2013)

papier, offset; 50 x 40 cm.

Państwo śmiechu - Teatr Maja

papier, offset; 91,5 x 58 cm.

Zabawa na trzeźwo to modny styl - proj. Waldemar ŚWIERZY (1931-2013)

papier, offset; 68 x 48 cm. Stan zachowania: odbarwienie, ślady po zagięciach.

Plakat propagandowy „Ten dwoi się w oczach. A temu dwoi się w oczach.”, 1952

papier, offset; 49,5 x 69,5 cm; Druk "Dom Sława Polskiego", 1952 r. Stan zachowania: ślad po złożeniu, naddarcia krawędzi plakatu.

Cena wywoławcza: 40

Aresztuję cię przyjacielu - proj. Jakub EROL (1941-2018)

papier, offset; 81 x 57 cm. Stan zachowania: niewielkie zagięcia i rozdarcia po lewej stronie plakatu, ślad po złożeniu plakatu na pół, 5 dziurek po szpilkach.

Jak trucizna - Maciej KAŁKUS (ur. 1958)

papier, offset; 94 x 66,5 cm. Stan zachowania: zagniecenia i naddarcia prawej krawędzi.

Cena sprzedaży: 40

Drzewo Dżamał - Maria Mucha IHNATOWICZ (ur. 1937)

papier, offset; 96 x 67 cm.

Tropiciel śladów - proj. Jerzy TREUTLER (1931-2020)

papier, offset; 83 x 58 cm. Stan zachowania: rozdarcie (8 cm) prawej krawędzi plakatu.

Rok Święty - proj. Maria Mucha IHNATOWICZ (ur. 1937)

papier, offset; 83,8 x 59,3 cm.

Plakat turystyczny „Ojców - Brama Krakowska”, 1949 - Wydawnictwo Biura Turystyki Ministerstwa Komunikacji

papier, offset; 100 x 62 cm; na plakacie pieczątka: Urząd Wojewódzki Pomorski / Wydział Komunikacyjny; Wydawnictwo Biura Turystyki Ministerstwa Komunikacji, fot. mgr. Tadeusz Dochnalik, 1949 R. Stan zachowania: zagięcia rogów, punktowe przebarwienia papieru, naddarcia krawędzi.

Plakat turystyczny „Szczecin”, 1949 - Wydawnictwo Biura Turystyki Ministerstwa Komunikacji

papier, offset; 100 x 62 cm; na plakacie pieczątka: Urząd Wojewódzki Pomorski / Wydział Komunikacyjny; Wydawnictwo Biura Turystyki Ministerstwa Komunikacji, fot. Kazimierz Komorowski, 1949 r. Stan zachowania: przebarwienia prawej krawędzi, zagięcia, uszkodzenia w prawym rogu, naddarcie na dolnej krawędzi plakatu.

G. Verdi, RIGOLETTO - Teatr Wielki w Łodzi - proj. A. Czekay

papier, offset; 97,5 x 67,5 cm. Stan zachowania: niewielkie zagięcia i odbarwienia w lewym dolnym rogu, 0,5cm rozdarcie w lewym górnym rogu.

Cena sprzedaży: 40

Maski - proj. Wiesław WAŁKUSKI (ur. 1956)

papier, offset; 66,5 x 95,5 cm. Stan zachowania: ubytek 4 x 3 cm w lewym dolnym rogu.

Cena sprzedaży: 40

Moi przyjaciele - proj. Jerzy FLISAK (1930-2008)

papier, offset; 57 x 83 cm.

Zabicie ciotki - proj. Henryk WANIEK (ur. 1942 r.)

papier, offset; 95,5 x 66,5 cm. Stan zachowania: rozdarcie 4cm dolnej krawędzi.

Trzy orzeszki dla Kopciuszka - proj. Hanna BODNAR-KACZYŃSKA (ur. 1929)

papier, offset; 83 x 57,5 cm. Stan zachowania: naddarcia dolnej krawędzi.

Cena wywoławcza: 40

Polska krew

papier, offset; 82 x 58 cm.

Cena wywoławcza: 40

Interrogation - proj. Andrzej PĄGOWSKI (ur. 1953 r.)

papier, offset; 67 x 97 cm.

Tysiacletnia pszczoła - proj. Maciej WOLTMAN (ur. 1952)

papier, offset; 99 x 67 cm Stan zachowania: naddarcia prawej krawędzi.

Cena sprzedaży: 40

Siekierezada - proj. Andrzej PĄGOWSKI (ur. 1953 r.)

papier, offest; 94,5 x 66,5 cm.

Pasażer w kajdankach - proj. Lech MAJEWSKI (ur. 1947 r.)

papier, offset; 67 x 97 cm. Stan zachowania: ślad po złożeniu plakatu, zagniecenia rogów.

Cena sprzedaży: 40

Zaginęła dziewczyna... - proj. Anna MIKKE (ur. 1950r,)

papier, offset; 96 x 67 cm. Stan zachowania: wyraźny ślad po złożeniu plakatu, dziury na linii zgięcia, naddarcia krawędzi.

Cena wywoławcza: 40

Przebojowa dziewczyna - proj. Mieczysław WASILEWSKI (ur. 1942 r.)

papier, offset; 66 x 94 cm.

Cena sprzedaży: 40

Magiczny warkocz - proj. Andrzej NOWACZYK (ur. 1945)

papier, offset; 97,5 x 67,5 cm. Stan zachowania: zagniecenia krawędzi plakatu.

Cena wywoławcza: 40

Uwaga, niebezpieczeństwo - proj. Ryszard ZALEWSKI

papier, offset; 96,5 x 67 cm Stan zachowania: zagniecenia w górnej partii plakatu.

Cena wywoławcza: 40

Siedmiogrodzianie na Dzikim Zachodzie - proj. Andrzej PĄGOWSKI (ur. 1953 r.)

papiero, offset; 94,5 x 67 cm.

Cena wywoławcza: 40

Prywatny detektyw - proj. Włodzimierz TERECHOWICZ (ur.1933)

papier, offset; 83 x 59,5 cm.

Zielone kasztany - Maciej WOLTMAN (ur. 1952)

papier, offset; 97 x 67 cm.

Cena sprzedaży: 40

Krótki film o miłości - A. FALKOWSKI

paper, offset; 95 x 67 cm. Stan zachowania: ubytek w lewym górnym rogu.

Dworzec dla dwojga

papier, offset; 95,5 x 67,5 cm. Stan zachowania: jedno 2 cm rozdarcie na lewej krawędzi, niewielkie zagięcia.

Cena sprzedaży: 40

Cena wywoławcza: 40

Wielkie pokolenie - Mirosław ADAMCZYK (ur. 1964 r.)

papier, offset; 95,5 x 67,5 cm. Stan zachowania: 4 rozdarcia 0,5cm na prawej krawędzi i jedno 0,5cm na lewej krawędzi, na długości 5cm pomarszczona prawa i lewa krawędź .

Cena wywoławcza: 40

Srebrna maska - proj. Marian NOWIŃSKI (1944-2017)

papier, offset; 98 x 66,5 cm. Stan zachowania: niewielkie zagięcia na górnej, lewej i na dolnej krawędzi, na górnej krawędzi 0,5cm rozdarcie.

Cena wywoławcza: 40

Super ekspres w niebezpieczeństwie - K. WRZEŚNIEWSKI

papier, offset; 57,5 x 81 cm.

Cena wywoławcza: 40

Charlie Brown i jego kompania - proj. Hanna BODNAR (ur. 1929)

papier, offset; 81 x 57 cm.

Zezowate szczęście - Andrzej PĄGOWSKI (ur. 1953 r.)

papier, offset; 95 x 66 cm. Stan zachowania: naddarcie 3 cm.

Kocham kino - Agata CHMIELEWSKA

papier, offset; 97 x 67 cm.

Maria Szulczewskia, De regibus - Centralne Biuro Wystaw Artystycznych, 1987 - proj. Tomasz SZULECKI

papier, offset; 97 x 65,5 cm.

Cena wywoławcza: 40

Kelner płacić! - proj. Romuald SOCHA (ur.1943)

papier, offset; 96,5 x 64 cm. Stan zachowania: zagniecenie rogu plakatu, ślad po złożeniu.

Cena wywoławcza: 40

Lehar - kraina uśmiechu - Teatr Wielki Poznań 1985

papier, offset; 67 x 94 cm.

Cena wywoławcza: 40

Sen o Warszawie, film o Niemenie

papier, offset; 98 x 68 cm.

Mandingo - proj. Jakub EROL (1941-2018)

papier, offset; 97,5 x 66,5 cm. Stan zachowania: niewielkie zagięcia na krawędziach plakatu.

Gioconda - Opera Poznańska - proj. Stanisław BĄKOWSKI (1929-2003)

papier, offset; 83,5 x 58 cm.

Charly - Jerzy TREUTLER (1931-2020)

papier, offset; 84,5 x 58 cm. Stan zachowania: rozdarcie 3cm lewej krawędzi.

Sygnały MMXX. Przygoda w kosmosie

papier, offset; 83 x 58 cm.

Ja cię trzymam, ty mnie trzymasz za bródkę - Maciej KAŁKUS (ur. 1958)

papier, offset; 93 x 66 cm.

Cena sprzedaży: 40

Jak poetom smakuje życie - proj. Mirosław ŁAKOMSKI (ur. 1950 r.)

papier, offset; 91 x 66,5 cm. Stan zachowania: slad po złożeniu plakatu.

Cena wywoławcza: 40

Galeria Teatru Nowego, Warszawa 1983 - proj. Waldemar ŚWIERZY (1931-2013)

papier, offset; 95 x 65 cm. Stan zachowania: zagniecenia i ubytek prawej krawędzi.

Zapis zbrodni - Tomasz RUMIŃSKI (1930-1982)

papier, offset; 82,5 x 58,5 cm. Stan zachowania: naddarcia w dolnej i prawej krawędzi.

Tragedia Makbeta - Marek FREUDENREICH (ur. 1939 r.)

papier, offset; 84 x 58,5 cm.

Lenin, karty życiorysu - Ryszard KIWERSKI (1930-2015)

papier, offset; 81,5 x 57,5 cm. Stan zachowania: rozdarcia 4cm i 2cm prawej krawędzi.

Był tu Willie Boy - Maciej ŻBIKOWSKI (ur. 1935)

papier, offset; 81 x 58 cm. Stan zachowania: rozdarcie 4,5cm prawej krawędzi.

Dolina Issy ( wersja II) - Henryk WANIEK (ur. 1942 r.)

papier, offset; 95 x 66 cm.

Cena wywoławcza: 40

Braterstwo krwi - proj. Marian NOWIŃSKI (1944-2017)

papier, offset; 96 x 66 cm. Stan zachowania: naddarcie i zagniecenia prawej krawędzi plakatu.

Cena sprzedaży: 40

Wielcy Twórcy Plakatu - W. LAUTREC - 22. Ogólnopolska Giełda Plakatu - Galeri BWA , Poznań, 1988

papier, offset; 66 x 93 cm.

Cena wywoławcza: 40

Życzliwi sąsiedzi - proj. Romuald SOCHA (ur.1943)

papier, offset; 97 x 69 cm. Stan zachowania: zagięcia rogów, slad po złożeniu, naddarcie krawędzi plakatu.

Warszawa 2022/07/25

Warszawa 2022/07/25

Warszawa 2022/07/25

Transformacje w plakacie - Galeria PRO, Koszalin, 1985 - proj. Waldemar ŚWIERZY (1931-2013)

papier, offset; 69 x 49 cm.

Warszawa 2022/07/25

papier, offset; 97 x 67 cm.

Warszawa 2022/07/25

papier, offset; 65 x 99,5 cm.

Warszawa 2022/07/25

papier, offset; 98 x 68 cm.

Warszawa 2022/07/25

Warszawa 2022/07/25

Pozycja wycofana

papier, offset; 100 x 70 cm.

Warszawa 2022/07/25

Anna tysiąca dni

Warszawa 2022/07/25

papier, offset; 83 x 58 cm.

Warszawa 2022/07/25

Warszawa 2022/07/25

papier, offset; 50 x 40 cm.

Warszawa 2022/07/25

Państwo śmiechu - Teatr Maja

papier, offset; 91,5 x 58 cm.

Warszawa 2022/07/25

Warszawa 2022/07/25

Warszawa 2022/07/25

Warszawa 2022/07/25

Warszawa 2022/07/25

papier, offset; 96 x 67 cm.

Warszawa 2022/07/25

Warszawa 2022/07/25

Warszawa 2022/07/25

Warszawa 2022/07/25

Warszawa 2022/07/25

Warszawa 2022/07/25

Warszawa 2022/07/25

papier, offset; 57 x 83 cm.

Warszawa 2022/07/25

Warszawa 2022/07/25

Warszawa 2022/07/25

Polska krew

papier, offset; 82 x 58 cm.

Warszawa 2022/07/25

papier, offset; 67 x 97 cm.

Warszawa 2022/07/25

Warszawa 2022/07/25

Warszawa 2022/07/25

Warszawa 2022/07/25

Warszawa 2022/07/25

papier, offset; 66 x 94 cm.

Warszawa 2022/07/25

Warszawa 2022/07/25

Warszawa 2022/07/25

Warszawa 2022/07/25

papier, offset; 83 x 59,5 cm.

Warszawa 2022/07/25

papier, offset; 97 x 67 cm.

Warszawa 2022/07/25

Warszawa 2022/07/25

Dworzec dla dwojga

Warszawa 2022/07/25

Warszawa 2022/07/25

Warszawa 2022/07/25

papier, offset; 57,5 x 81 cm.

Warszawa 2022/07/25

papier, offset; 81 x 57 cm.

Warszawa 2022/07/25

Warszawa 2022/07/25

papier, offset; 97 x 67 cm.

Warszawa 2022/07/25

papier, offset; 97 x 65,5 cm.

Warszawa 2022/07/25

Warszawa 2022/07/25

papier, offset; 67 x 94 cm.

Warszawa 2022/07/25

papier, offset; 98 x 68 cm.

Warszawa 2022/07/25

Warszawa 2022/07/25

papier, offset; 83,5 x 58 cm.

Warszawa 2022/07/25

Warszawa 2022/07/25

papier, offset; 83 x 58 cm.

Warszawa 2022/07/25

papier, offset; 93 x 66 cm.

Warszawa 2022/07/25

Warszawa 2022/07/25

Warszawa 2022/07/25

Warszawa 2022/07/25

papier, offset; 84 x 58,5 cm.

Warszawa 2022/07/25

Warszawa 2022/07/25

Warszawa 2022/07/25

papier, offset; 95 x 66 cm.

Warszawa 2022/07/25

Warszawa 2022/07/25

papier, offset; 66 x 93 cm.

Warszawa 2022/07/25

    Limit ceny