7. Aukcja Prac na Papierze – 3 listopada 2021 r. godz. 19:30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem „7. Aukcji Prac na Papierze”, która trwa na portalu Onebid.pl.

Atlas, 2019

technika mieszana, tektura, śr. 38 cm, sygn. na odwrocie

Katarzyna Balcerzak (ur. 1985)

Zółta łódź, 2021

akwarela, papier akwarelowy, 29,7 x 42 cm, w oprawie; 30,1 x 42,4 cm, sygn. l.d.: Balcerzak 2021

Autor nieokreślony

Para kompozycji kwiatowych - Mieczyki

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 58 x 27,5 cm (każda); każda praca sygn.: Radafourha (? - słaboczytelnie).

Porwanie, 2020

grafit, papier, 21,1 x 29,7 cm, w oprawie: 21,5 x 30,3 cm, sygn. p.d.: K Plewa 2020

Cena wywoławcza: 300

Autor nieokreślony, XX w.

Wrzosowisko

linoryt, papier; 30,5 x 29 cm (wymiar arkusza); sygn., dat. i opisany u dołu: Linoryt 24/50, Wrzosowisko, K ... (nazwisko nieczytelnie) 1972 (ołówkiem).

Cena wywoławcza: 100

Ewa WIECZOREK (1947-2011)

Zestaw 5 grafik

akwaforta, akwatinta, papier; ok. 60 x 40 cm (każda); sygn. p. d.: Ewa Wieczorek (ołówkiem); prace z lat: 1971 - 1975.

Kaja Goździewicz (ur. 1994)

akryl, papier, 29 x 21 cm, w oprawie 40 x 30 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 400

Sabina BUDYNEK (ur. 1963)

Postać

grafika warsztatowa (odprysk), papier; 49 x 22 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy); sygn., dat. i opisana u dołu: 2 / 12 odprysk, Sabina Budynek 1988 r. (ołowkiem).

Fajerwerki, 2021

technika mieszana (markery wodne, alkoholowe i akrylowe), tektura introligatorska, 30 x 30 cm, w oprawie: 40 x 40 cm, sygn. l.d.: NATACZEJ

Cena wywoławcza: 400

Wojciech Jańczak (ur. 1990)

XY, 2021

technika mieszana (pastel suchy, węgiel), papier, 42 x 29,7 cm, w oprawie: 50 x 40 cm, sygn. p.d.: W. Jańczak

Stefan RASSALSKI (1910-1972)

Portal domu pod okrętem

drzeworyt (?), papier; 38,5 x 29 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy); sygn. l. d.: Rassalski (ołowkiem), p. d.: Portal domu "pod okrętem" (ołowkiem); zaplamnienia w dolnej partii.

Ewa WIECZOREK (1947-2011)

Zestaw 4 grafik

warsztatowe techniki graficzne, papier; ok. 35,5 x 26,5 cm (wymiar każdego arkusza); każda z prac sygn. i dat. p. d.: Ewa Wieczorek (ołówkiem); prace z lat: 1969, 1971 - dwie kompozycje, 1996.

Stefan ORSZAŃSKI, XX w.

Katedra Wawelska

olej, tektura; 50 x 39 cm; sygn. i dat. p. d.: Stefan Orszański 1949 r.

Szymon KĘDZIERSKI, XX / XXI w.

Ja z jednej i ja z drugiej, 2005

miedzioryt, papier; 19,5 x 28,5 cm (wymiar arkusza w świetle passe-partout); sygn., dat. i opisany u dołu ołowkiem: "Ja z jednej i ja z drugiej / ...", miedzioryt / EA, Szymon / Kędzierski / 2005 (ołowkiem).

Włodzimierz SAWULAK (1906-1980)

Para prac - "Moje Papużki", "II Studium - Ptaki"

akwarela, papier; 34 x 24 cm (w świetle oprawy, każda); na odwrocie oprawy stempel autorski oraz tytuł i technika wykonania.

Agata Burnat (ur. 1998)

intaglio, papier, 47 x 59 cm, e.a.II, sygn. l.d.: Agata Burnat 2021 intaglio e/a II

Aleksander SOŁTAN (1903-1994) - ?

Krokusy

technika mieszana, papier; 39,5 x 33 cm; sygn. i dat. p. d.: AS / 1974; poniżej opis ołówkiem: Technika mieszana 2/5 Krokusy A. Sołtań / Warszawa.

Chabry w wazonie, 2019

pastel sucha, papier, 50 x 40 cm, w oprawie: 60 x 50 cm, sygn. u dołu, po prawej: E.Ponińska 2019

Maria DRABECKA(ur. 1955)

akwaforta, akwatinta, papier; 24 x 18 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy); sygn. i opisana u dołu: akwaforta, akwatinta Maria Drabecka (ołówkiem).

Stuttgart IX, 2013

akwaforta, papier, 40 x 30 cm (kompozycja), 48 x 38 cm (arkusz), 10/10, sygn. p.d.: Oskar Gorzkiewicz

Cena wywoławcza: 300

Michał GAWLAK (1906-1971)

Zestaw 10 rysunków z cyklu "Okupacja"

ołówek, kredka, papier; wymiary różne (22,5 x 22,5 cm; 18,5 x 17 cm; 14,7 x 18 cm; 17,8 x 21,7 cm; 21 x 25,5 cm; 23 x 19,7 cm; 19 x 25 cm; 22,5 x 20 cm; 23,8 x 23,3 cm; 21,5 x 29,5 cm); prace podklejone na kartony i opisane.

Wplątane w słońce. Lilie, 2021

technika własna (tusz, szlagmetal), papier, 29 x 21 cm, w oprawie: 40 x 30 cm, sygn. p.d.: K. Kabzińska-M 2021

Cena wywoławcza: 250

N.O.M., 2021

akwatinta, papier Hahnemühle Etching Classic 300gsm, 60 x 100 cm (matryca),73 x 108 cm (arkusz), E/A I/VI, sygn. ołówkiem pod matrycą: N.O.M. E/A I/VI T_Daniec 2010

Cena wywoławcza: 2000

Eleonora JAGACIAK-BARYŁKO (ur. 1925)

Widok na Tuszkowy

akwaforta, papier; 23,5 x 28,5 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy); sygn., dat. i opisana u dołu: E'preuve d'artist 4/50 "Widok na Tuszkowy", E. J. Baryłko (ołowkiem).

II, 2014

litografia, papier, 31 x 23,5 (kompozycja), 41,5 x 30 cm (arkusz), 5/6, sygn. p.d.: Kołakowska Ewelina '14. Praca nieoprawiona.

Cena wywoławcza: 200

Ryszard Miłek (ur. 1955)

pastel, papier; 29 x 39,5 cm (w świetle oprawy); sygn. l. d.: Rmiłek.

Cena wywoławcza: 1100*Do opłaty aukcyjnej doliczana jest opłata z tytułu droit de suite w wysokości 5%

Marek Haładuda (ur. 1961)

Aktor, z cyklu: „Pentimento - wersja z papieru - teatr”, 2019

technika mieszana (akwarela, pastel), papier, 36 x 35 cm, sygn. na odwrocie. Praca nieoprawiona.

Cena wywoławcza: 700

Mariusz GAWEŁEK, XX / XXI w.

To na pewno tu - Rysa, 2011

akwaforta, papier; 18,5 x 24,5 cm; sygn., dat. i opisana u dołu: "TO NA PEWNO TU - RYSA", AKWAFORTA A/P, Mariusz Gawełek 2011 (ołówkiem).

Izabela Wolska (ur. 1983)

Martwa natura, z serii: "Dziennik", 2019

technika mieszana (gwasz, tempera), karton, 30 x 30 cm, sygn. u góry: 21 03 / 2019 / Wolska

Cena wywoławcza: 300

Don't fight with human nature, 2021

technika mieszana (tusz i farba akrylowa, spray, markery, dermatograf), papier, 100 x 70 cm (arkusz), w oprawie: 103 x 73 cm, sygn. na odwrocie

Jan Wacław (Zawado) ZAWADOWSKI (1891-1982)

Plakat do wystawy własnej z odręczną ilustracją w akwareli

offset, akwarela, papier; 55 x 38,5 cm

Jesienna, 2021

technika mieszana (tusz, pastel), papier, 40 x 30 cm, w oprawie: 50 x 40 cm, sygn. p.d.: Karina Góra

Cena wywoławcza: 300

Zestaw 5 prac

kredka, długopis, papier; ok. 28 x 19 cm (każda, w świetle oprawy, jedna praca pozioma); kazda z prac sygn. p. d.: W.S., na odwrocie p-p pieczątka autorska oraz opis autorski

Donald SOLO (1919-2010)

Wnętrze chaty

akwarela, papier; 25,5 x 19,5 cm ( w świetle oprawy); sygn. i opisana na p-p ołówkiem: Donald SOLO 81, Wnetrze Chaty - akw.

akryl, tektura, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Wojciech KOSTIUK (ur. 1947).

Wieś polska, 1977

technika własna, papier; 51 x 40,5 cm; sygn., dat. i opisana u dołu: "Wies polska" metal - tech. własna 3/50, W Kostiuk 77 (ołowkiem),

Tomasz Raff (ur. 1985)

Landsape II, 2021

akwarela, papier, 30 x 40 cm, sygn. na odwrocie. Praca nieoprawiona.

Cena wywoławcza: 300

Zestaw 5 prac

akwarela, pisak, papier; ok. 28 x 19 cm (każda, w świetle oprawy); kazda z prac sygn. p. d.: W.S., na odwrocie p-p pieczątka autorska oraz opis autorski

Medinilla, 2021

technika mieszana (akryl, kredka akwarelowa), papier akwarelowy, 50 x 40 cm, w oprawie: 52,5 x 42,5 cm, sygn. l.d.: M.Chołda

Cena wywoławcza: 350

W poszukiwaniu słońca, 2021

technika mieszana (akryl, szlagmetal), papier, 29 x 39 cm, w oprawie: 41 x 51 cm, sygn. p.d.: Laura Lis

Tadeusz Michał SIARA (ur. 1941)

Listy z Finlandii, para grafik - 1982

akwaforta, papier; 53 x 39 cm (wymiar arkusza, każda z prac); sygn., dat. i opisane u dołu: ... / Listy z Finlandii 26/50 (i 14/50) (akwaforta), Siara imp. 82.

Human 7, 2020

technika mieszana (algrafia, akryl), papier Fabriano, 70 x 50 cm, 3/30. sygn. p.d.: Jolanta Johnsson

Cena wywoławcza: 700

Ognista rzeka, 2021

akryl, papier, 24 x 31 cm, w oprawie: 32 x 42 cm, sygn. na odwrocie

Ewa KUCIA-GOŁOGÓRSKA (ur. 1946)

Para martwych natur z instrumentami muzycznymi

1. tusz, papier; 29,5 x 21 cm; sygn. p. d.: GOŁOGÓRSKA; na odwrocie napis: Ewa Gołogórska / Kraków 63 (? - ostatnia cyfra słaboczytelna); 2. tusz, piórko, tusz lawowany, kredka, papier; 41,5 x 29,5 cm; sygn. p. d.: GOŁOGÓRSKA, na odwrocie powtórzona sygnatura.

Do twarzy jej w różowym, 2021

akryl, papier, 40 x 30 cm, sygn. na odwrocie. Praca nieoprawiona.

Cena wywoławcza: 400

Eugeniusz PICHELL (1905-1976)

Wąski Dunaj

drzeworyt, papier; 9,5 x 7 cm (wymiar arkusza w świetle passe-partout); sygn., dat. i opisany u dołu: Wąski Dunaj Eug. Pichell (ołówkiem).

Słowik, 2021

tusz, papier, 42 x 30 cm, w oprawie: 50 x 40 cm, sygn. l.d.: stemplem oraz podpisem: Aqualoopa 2021

Siergiej NIKIFOROW (1920-2005)

Motyw wiejski, 2004

olej, tektura; 20 x 26,5 cm; sygn. p. d.: S. Nikiforow - 04 (cyrylicą).

Gwałt, 2020

technika mieszana (tusz, kredka), papier, 51 x 29 cm, w oprawie: 60 x 38 cm, sygn. p.d.: T KURAN

Cena wywoławcza: 500

W stadzie... bywa różnie, 2021

akwarela, papier akwarelowy, 48 x 36 cm, w oprawie: 70 x 50 cm, sygn. l.d.: MCiu 2021

Cena wywoławcza: 350

Monika RADKE, XX / XXI w.

Prędkość

akwaforta i sucha igła, papier; 12,5 x 21 cm (wymiar arkusza w świetle passe-partout); sygn., dat. i opisana u dołu: 8/9 akwaforta i sucha igła, Monika Radke 2009 (ołówkiem)

Salvador, where are you?, 2021

technika mieszana (gwasz, akwarele, tusz, kolaż), papier, 32 x 24, w oprawie oraz passe-partout: 40 x 30 cm, sygn. u dołu: IS '21.

Cena wywoławcza: 200

Autor nieokreślony, XX w.

Motyw architektoniczny

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 49,5 x 64 cm.

Jan Aleksander SOĆKO [Jan WAGNER] (1937-1988)

Zestaw 5 prac

technika własna, papier; ok. 29 x 21 cm (trzy kompozycje), 21 x 18,5 cm, 29 x 39 cm; prace sygn. i opisane: Wagner; kompozycje z lat: 1967, 1968, 1969, 1974, 1981.

Przemysław Adamowski (ur. 1976)

węgiel, papier kartonowy, 61 x 43 cm, sygn. p.d.: lipiec 2019 Jazzus

Autor nieokreślony, XX w.

Kompozycja, 1982

technika własna, papier; 26 x 39 cm; sygn. i dat. na odwrocie: ... (nieczytelnie)

No regret, 2020

tusze alkoholowe, papier syntetyczny, 40 x 30 cm, oprawiony w białe passe-partout: 50 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 200

Autor nieokreślony, XX w.

Pejzaż z kościołem

pastel, papier naklejony na karton; 29 x 22,5 cm; ślad po sygn l. d. (praca przycięta).

Cena wywoławcza: 100

Małgorzata KIERES, XX / XXI w.

Zestaw 4 kompozycji

1. Pejzaż alternatywny, 2013, gwasz, ołówek, papier; 19,5 x 28,5 cm; sygn. i opisany na p-p oraz na odwrocie, praca podklejona taśmą do p-p. 2. Pejzaż alternatywny, 2007, tempera, ołówek, pastel, papier; 23 x 32 cm; sygn. i opisany na p-p oraz na odwrocie, praca podklejona taśmą do p-p. 3. Pejzaż alternatywny [Pejzaż z muchomorami], 2017, tempera, akryl, papier; 22 x 30 cm; sygn. i opisany na p-p oraz na odwrocie, praca podklejona taśmą do p-p. 4. Wspomnienie z Grecji, 2016, tempera, akryl, pastel, papier; 22 x 29,5 cm; sygn. i opisany na p-p oraz na odwrocie, praca podklejona taśmą do p-p.

#11 Kartka z wakacji, 2021

technika mieszana (tusz, akwarela, akryl, szlagmetal), papier akwarelowy, 30 x 40 cm, w oprawie: 40 x 50 cm, sygn. p.d.: A.Kappa

Agnieszka KOZYRA, XX / XXI w.

Uważaj na ptaki spadające. Dobrze..., 2021

technika własna, papier (odwrocie planszy z kalendarza); 68 x 62 cm; sygn., dat. i opisana na odwrocie: 28.04.2021 / "Uważaj na ptaki spadające. Dobrze..." / Agnieszka Kozyra / [podpis].

Moonrise, 2019

serigrafia, papier, 35 x 51 cm, 1/3, sygn. p.d.: M. Penke. Praca nieoprawiona.

Cena wywoławcza: 200

Autor nieokreślony, XX / XXI w.

Postać

pisak, papier; 27 x 18,5 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy); sygn., dat. i opisany u dołu: Lilith / Joanna Skurzewska ... (? - nieczytelnie).

Mateusz Kędziora (ur. 1983)

Bałtyk - Czerwona Flaga III, 2021

olej, tektura, 50 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 450

W sercu miasta – katedra w Chartres, 2021

tusz, papier kredowy, 29 x 21 cm, w oprawie: 40 x 30 cm, sygn. p.d.: Dawid Masionek

Cena wywoławcza: 250

Ewa WIECZOREK (1947-2011)

Zestaw 4 grafik

akwaforta, akwatinta, papier; ok. 35,5 x 26,5 cm (wymiar każdego arkusza); każda z prac sygn. i dat. p. d.: Ewa Wieczorek (ołówkiem); prace z lat: 1969 - dwie kompozycje, 1970, 1972.

Natalia Spyrka (ur. 1995)

Too sad to touch III, 2019

monotypia, papier, 21 x 29,7 cm, w oprawie passe-partout: 28 x 35 cm, sygn. l.g.: Natalia Spyrka, To sad to touch III, 2019"

Cena wywoławcza: 500

Autor nieokreślony, XX w.

Portret Tomasza Brzezińskiego, 1959

akwarela, kolaż, kredka, papier; 35 x 24 cm (w świetle oprawy); sygn. i opisana p. g.: ... / ZAKOPANE / 28. 7. 59 / 16.20 (kredką), p. d. dedykacja: Drogiemu Panu Tomkowi / w podzięce za pomoc / i piękne piosenki / śpiewane w naszej / piwnicy / ... (kredką).

Cena wywoławcza: 100

Usterka, 2018

spray, tektura, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 900

Zima

gwasz, papier; 23 x 33,5 cm (w świetle oprawy); sygn. i dat. p. d.: Stefan O... 1954 r. (kredką).

Cena wywoławcza: 100

Para grafiki "Kres" i "Środa"

akwaforta, papier; 74,5 x 53 cm (wymiar arkusza każdej z prac); sygn., dat. i opisane u dołu: 1. "Kres" 9/75 (akwaforta) Siara imp 81 (ołowkiem); 2. "Środa" 15/50 (akwaforta) Siara imp 80 (ołowkiem).

Melodyjka, 2016

technika mieszana (akryl, kredka, flamaster), papier, 20 x 29 cm, w oprawie: 41 x 51 cm, sygn. p.d.: MICHALINA CZURAKOWSKA 2016

Cena wywoławcza: 150

Ludwik LILLE (1897-1957)

Postacie [II]

ołówek, papier; 12,5 x 19 cm (w świetle oprawy).

Ludwik LILLE (1897-1957)

Postacie [III]

Pryzmat czasu II, 2020

spray akrylowy, papier, 70 x 50 cm, w oprawie: 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie: Katarzyna Buchaliks

Michał GAWLAK (1906-1971)

Orka, 1943

kredka, ołówek, papier naklejony na karton; 16 x 27 cm; sygn. i dat. p. d.: R. 1943 / M. Gawlak; na odwrocie opis: Michał Gawlak / Warszawa ... (piórem).

J. BRACH, XX w.

Zima we wsi

akwarela, papier naklejony na tekturę; 46 x 62 cm; sygn. p. d.: J. Brach.

Janina DZIKOWSKA-NAJDER (ur. 1943) - ?

Schodki

olej, tektura; 22 x 26 cm; sygn. p. d.: J. Dzikowska.

Magdalena HANYSZ-STEFAŃSKA (ur. 1970)

Księżycowa noc

litografia barwna, papier; 60 x 44 cm (wymiar arkusza w świetle passe-partout); sygn., dat. i opisana u dołu: "Księżycowa noc", litografia kol. 15/16, M. Hanysz (ołówkiem); na odwrocie oprawy nalepka autorska.

Para grafik - "Zaprzęg węgierski" "Zaprzęg Holenderski"

akwaforty, papier; 35 x 50 cm (wymiar w świetle oprawy każdej z prac); opisane u dołu: 1. 14/100 Sopot Mistrzostwa 1975 r. Zaprzęg Węgierski. Akwaforta podmalowana E. J. Baryłko (ołówkiem); 2. Odbitka autorska. akwaforta podm. Sopot 1975 Mistrzostwa "Zaprzęg holenderski" E. J. Baryłko (ołówkiem).

tusz, papier, 39 x 29 cm, w oprawie; 52 x 42 cm, sygn. p.d.: A. Kikowski 2021

Cena wywoławcza: 200

Zestaw 4 kompozycji

technika własna, papier; ok. 28 x 20 cm; sygn. i opisana l. d.: Wagner; prace z lat: niedatowana, 1968, 1976, 1988.

Ciszy szum, 2019

akwarela, papier, 42 x 56 cm, w oprawie: 53 x 67 cm, sygn. p.d.: A.Piotrowiak

Cena wywoławcza: 650

Mieczysłąw ŻĄDLAK (ur. 1920)

Góry

linoryt, papier; 39 x 39 cm; sygn. i opisany ołówkiem na wklejakach na passe-parotut.

Rzeźbiona wiatrem, 2021

technika mieszana (akryl, pastel), papier welurowy, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: ESeweryn21

Wioleta Przybysz (ur. 1986)

Martwa natura, 2021

pastele olejne, papier akwarelowy 300 g, 21 x 29,7 cm, sygn. na odwrocie. Praca nieoprawiona

Cena wywoławcza: 300

Stanisław ŻURAWSKI (1889-1976)

Chata w górach

ołówek, papier; 10 x 14,5 cm (w świetle oprawy)

Toskańska winnica, 2021

technika mieszana (olej, akryl), papier, 39 x 49 cm, w oprawie: 53 x 73 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 450

Barbara KRÓL, XX / XXI w.

Kochanica, 1997

technika mieszana (w tym grafika warsztatowa, akwaforta?), papier; 19 x 19 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy); sygn., dat. i opisane u dołu: "Kochanica" technika mieszana 6/10 Barbara Król 1997 (ołówkiem)

Zestaw 5 kompozycji

technika własna, papier; 1. 50 x 41,5 cm, sygn. i dat. śr.d. d.: Wagner 76; 2. 30,5 x 21,5 cm; sygn. i dat. p. d.: 86 / Wagner; 3. 24 x 17 cm, sygn. i dat. l. d.: Wagner 68; 4. 21 x 18,5 cm; sygn. p. d.: Wagner; 5. 29,5 x 21 cm; sygn i dat. l. d.: Wagner 69.

WILKOWSKI, XX w.

Para portretów

pastel, papier żeberkowy jasno-brązowy; 27 x 21 cm; jedna z prac sygn. i opisana p. d.: Wilkowski / Kraków (ołówkiem).

Andrzej Folfas (ur. 1948)

Jazzmani, 1998

technika mieszana (tusz, pastel tłusty), papier, 63 x 49,5 cm, sygn. p.d.

Małgorzata Bryndza (ur. 1989)

Ziemia niczyja, 2021

olej, papier, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: MBryndza’21

Cena wywoławcza: 700

Warszawa 2021/11/03

Atlas, 2019

Warszawa 2021/11/03

Zółta łódź, 2021

Warszawa 2021/11/03

Autor nieokreślony

Warszawa 2021/11/03

Porwanie, 2020

Warszawa 2021/11/03

Autor nieokreślony, XX w.

Wrzosowisko

Warszawa 2021/11/03

Ewa WIECZOREK (1947-2011)

Zestaw 5 grafik

Warszawa 2021/11/03

Kaja Goździewicz (ur. 1994)

Warszawa 2021/11/03

Sabina BUDYNEK (ur. 1963)

Postać

Warszawa 2021/11/03

Fajerwerki, 2021

Warszawa 2021/11/03

Wojciech Jańczak (ur. 1990)

XY, 2021

Warszawa 2021/11/03

Stefan RASSALSKI (1910-1972)

Portal domu pod okrętem

Warszawa 2021/11/03

Ewa WIECZOREK (1947-2011)

Zestaw 4 grafik

Warszawa 2021/11/03

Stefan ORSZAŃSKI, XX w.

Katedra Wawelska

Warszawa 2021/11/03

Warszawa 2021/11/03

Warszawa 2021/11/03

Agata Burnat (ur. 1998)

Warszawa 2021/11/03

Krokusy

Warszawa 2021/11/03

Chabry w wazonie, 2019

Warszawa 2021/11/03

Maria DRABECKA(ur. 1955)

Warszawa 2021/11/03

Stuttgart IX, 2013

Warszawa 2021/11/03

Michał GAWLAK (1906-1971)

Warszawa 2021/11/03

Warszawa 2021/11/03

N.O.M., 2021

Warszawa 2021/11/03

Widok na Tuszkowy

Warszawa 2021/11/03

II, 2014

Warszawa 2021/11/03

Ryszard Miłek (ur. 1955)

Warszawa 2021/11/03

Marek Haładuda (ur. 1961)

Warszawa 2021/11/03

Mariusz GAWEŁEK, XX / XXI w.

To na pewno tu - Rysa, 2011

Warszawa 2021/11/03

Izabela Wolska (ur. 1983)

Warszawa 2021/11/03

Warszawa 2021/11/03

Warszawa 2021/11/03

Jesienna, 2021

Warszawa 2021/11/03

Zestaw 5 prac

Warszawa 2021/11/03

Donald SOLO (1919-2010)

Wnętrze chaty

Warszawa 2021/11/03

Warszawa 2021/11/03

Wojciech KOSTIUK (ur. 1947).

Wieś polska, 1977

Warszawa 2021/11/03

Tomasz Raff (ur. 1985)

Landsape II, 2021

Warszawa 2021/11/03

Zestaw 5 prac

Warszawa 2021/11/03

Medinilla, 2021

Warszawa 2021/11/03

W poszukiwaniu słońca, 2021

Warszawa 2021/11/03

Warszawa 2021/11/03

Human 7, 2020

Warszawa 2021/11/03

Ognista rzeka, 2021

Warszawa 2021/11/03

Warszawa 2021/11/03

Do twarzy jej w różowym, 2021

Warszawa 2021/11/03

Eugeniusz PICHELL (1905-1976)

Wąski Dunaj

Warszawa 2021/11/03

Słowik, 2021

Warszawa 2021/11/03

Motyw wiejski, 2004

Warszawa 2021/11/03

Gwałt, 2020

Warszawa 2021/11/03

Warszawa 2021/11/03

Monika RADKE, XX / XXI w.

Prędkość

Warszawa 2021/11/03

Warszawa 2021/11/03

Autor nieokreślony, XX w.

Motyw architektoniczny

Warszawa 2021/11/03

Zestaw 5 prac

Warszawa 2021/11/03

Warszawa 2021/11/03

Autor nieokreślony, XX w.

Kompozycja, 1982

Warszawa 2021/11/03

No regret, 2020

Warszawa 2021/11/03

Autor nieokreślony, XX w.

Pejzaż z kościołem

Warszawa 2021/11/03

Zestaw 4 kompozycji

Warszawa 2021/11/03

#11 Kartka z wakacji, 2021

Warszawa 2021/11/03

Agnieszka KOZYRA, XX / XXI w.

Warszawa 2021/11/03

Moonrise, 2019

Warszawa 2021/11/03

Postać

Warszawa 2021/11/03

Mateusz Kędziora (ur. 1983)

Warszawa 2021/11/03

Warszawa 2021/11/03

Ewa WIECZOREK (1947-2011)

Zestaw 4 grafik

Warszawa 2021/11/03

Natalia Spyrka (ur. 1995)

Too sad to touch III, 2019

Warszawa 2021/11/03

Autor nieokreślony, XX w.

Warszawa 2021/11/03

Usterka, 2018

Warszawa 2021/11/03

Zima

Warszawa 2021/11/03

Para grafiki "Kres" i "Środa"

Warszawa 2021/11/03

Melodyjka, 2016

Warszawa 2021/11/03

Ludwik LILLE (1897-1957)

Postacie [II]

Warszawa 2021/11/03

Ludwik LILLE (1897-1957)

Postacie [III]

Warszawa 2021/11/03

Pryzmat czasu II, 2020

Warszawa 2021/11/03

Michał GAWLAK (1906-1971)

Orka, 1943

Warszawa 2021/11/03

J. BRACH, XX w.

Zima we wsi

Warszawa 2021/11/03

Schodki

Warszawa 2021/11/03

Księżycowa noc

Warszawa 2021/11/03

Warszawa 2021/11/03

Warszawa 2021/11/03

Zestaw 4 kompozycji

Warszawa 2021/11/03

Ciszy szum, 2019

Warszawa 2021/11/03

Mieczysłąw ŻĄDLAK (ur. 1920)

Góry

Warszawa 2021/11/03

Rzeźbiona wiatrem, 2021

Warszawa 2021/11/03

Wioleta Przybysz (ur. 1986)

Martwa natura, 2021

Warszawa 2021/11/03

Chata w górach

Warszawa 2021/11/03

Toskańska winnica, 2021

Warszawa 2021/11/03

Barbara KRÓL, XX / XXI w.

Kochanica, 1997

Warszawa 2021/11/03

Zestaw 5 kompozycji

Warszawa 2021/11/03

WILKOWSKI, XX w.

Para portretów

Warszawa 2021/11/03

Andrzej Folfas (ur. 1948)

Jazzmani, 1998

Warszawa 2021/11/03

Małgorzata Bryndza (ur. 1989)

Ziemia niczyja, 2021

    Limit ceny