7. Aukcja Aktualna – 20 kwietnia 2022 r. godz. 19:30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 7. Aukcji Aktualnej.

To już siódma edycja licytacji, podczas której mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę prac artystów, młodego i średniego pokolenia, którzy mają już ugruntowaną pozycję na polskim rynku sztuki a długa lista wystaw i konsekwencja artystyczna powodują, że ich prace są od lat niezmiennie poszukiwane przez kolekcjonerów malarstwa.

Licytacja odbędzie się 20 kwietnia 2022 r. (środa) o godz. 19:30.

Zapraszamy Państwa również na WIRTUALNY SPACER po ekspozycji. Wirtualne zwiedzanie da Państwu możliwość zobaczenia prac w przestrzeni galeryjnej, bez konieczności oglądania wystawy na żywo. Świetnie też służy przypomnieniu ekspozycji tym z Państwa, którzy wcześniej odwiedzili nas osobiście. Wystawa przedaukcyjna w galerii czynna będzie do 5 kwietnia.

Filip GRUSZCZYŃSKI (ur. 1978)

Chmura na której odlecisz, 2022

olej, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.: Filippo III 2022 oraz na odwrocie

Cena wywoławcza: 2500

Konrad Ziółkowski (ur. 1981)

Hercyn III, 2021

mosiądz, czarny granit szwedzki, 35 x 12 x 13 cm, 3/5, sygn od spodu podstawy: Konrad Ziolkowski 2021 3/5

Cena wywoławcza: 4000

Grupa Twożywo

Bycie na niby, ok. 1997

spray, szablon, papier, 68,5 x 67 cm, sygn., dat. i opisany na odwrocie: twożywo 5/30 (ołówkiem).

Cena wywoławcza: 1500

Wojciech Pietrasz (ur. 1973)

Urodziny II, 2020 - 2022

akryl, płótno, 70 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 4500

Taniec, 2020

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 3500

Wiktor Jackowski (ur. 1987)

Namioty II, 2021

olej, płótno, 110 x 150 cm, sygnowany na odwrocie w prawym dolnej rogu: Wiktor Jackowski „namioty II” 2021

Cena wywoławcza: 3400

Luminacja 15, 2017

akwaforta, sucha igła, papier, 198 × 69 cm (całość), 1/20, część 1. sygn. u góry: P. Krzywdziak 2017, część 2. sygn. u dołu: P. Krzywdziak 2017, 1/20. Praca składa się z dwóch osobnych arkuszy.

Cena wywoławcza: 1200

Druga Migracja planet, 2021/2022

technika mieszana (olej, kolaż), płótno, 110 x 77 cm, sygn. p.d.: Magdalena Daniec oraz na odwrocie

Tomasz Sętowski (ur. 1961)

Wieża

brąz, kamień, brąz, wys. ok. 19,5 cm, sygn. na skrzydle: Sętowsk

Asleep XV, 2022

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. u dołu: Szczepkowski 22

Cena wywoławcza: 5000

Pokój nr 4, z cyklu: "Puste pokoje/ Hammershøi", 2019/2021

fotografia kolekcjonerska kolor, cyfrowa, na papierze archiwalnym Hahnemühle Photo Rag Baryta 315g (semi-flash), papier archiwalny, bezkwasowy, 40 x 40 cm, papier: 50 x 50 cm, 1/5, sygn. na licu l.d. oraz na odwrocie. Dołączony autorski certyfkat autentyczności. Praca nieoprawiona.

Cena wywoławcza: 1200

Katarzyna Banaś (ur. 1973)

Maj nad Bałtykiem, 2020

olej, płótno, 80 x 100 cm, sygn. l.d.: K. BANAŚ’20

Cena wywoławcza: 3000

Sepsis Velaxin, 2013

olej, płótno, 100 x 140 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 3500

Magdalena Karłowicz (ur. 1978)

z cyklu: "Między niebem a ziemią", 2016

brąz patynowany, 37 x 11 x 11 cm, 3/8, sygn. z tyłu rzeźby: MK

Cena wywoławcza: 3300

Henryk Laskowski (ur. 1951)

Welcome to Venice, 2017

technika mieszana (akryl, olej), płótno, 75 x 121 cm, sygn. i opisany na odwrocie: ,,Welcome to Venice", H. Laskowski, A/O (w okręgu), 75x121cm

Miguel E (pseudonim, ur. 1965 )

Twarz 15, 2022

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. l.d.: Miguel E oraz na odwrocie

Cena wywoławcza: 3000

Rzeka i lawa, 2018

akryl, technika własna, ok. 100 x 70 x 15 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 1700

Numer 1, 2021

olej, płótno, 140 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Orlean Jazz, 2022

tusz, papier, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: stempel autorski, opisany na odwrocie

Abibas, 2018

olej, płótno 190 x 90 cm, sygnowany na odwrocie

Serge Vasilendiuc (ur. 1972)

Wieża nocnego rycerza, 2020

akryl, płótno, 90 x 60 cm, sygn. p. d.: SV. [w prostokącie]; na odwrocie, na płótnie nalepka autorska z opisem obrazu i odciskiem palca [kciuk prawej dłoni artysty] oraz powtórzona sygnatura

Cena wywoławcza: 5000

Agnieszka Zawisza (ur. 1970)

Agawa, 2021

olej, płótno, 140 x 110 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 6000

Klaudia Lata (ur. 1993)

olej, płótno, 140 x 190 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 4000

Magdalena Siejko (ur. 1977)

Magdalena, 2021

olej, płótno, 180 x 170 cm, sygn. w obrębie kompozycji, po prawej stronie: MSiejko21 oraz na odwrocie

Cena wywoławcza: 10000

Tomasz Balik (ur. 1989)

Dignified and Distinguished, 2017

akryl, płótno, 120 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Wojciech WOŹNIAK (ur. 1987)

Podmuchy, 2021

olej, płótno, 65 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Maria Danielak (ur. 1987)

Wieczorem w lesie, 2022

olej, płótno, 50 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Radosław Sowiak (ur. 1950)

Warcaby, 2022

relief, olej, sklejka, drewno, 80 x 80cm, sygnowany na odwrociu

Cena wywoławcza: 5000

Anna Rutkowska (ur. 1996)

Zaćmienie, 2022

tempera żółtkowa, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 3000

Agata Kosmala (ur. 1973)

Cichość, 2022

technika mieszana (olej, akryl, szlagmetal), 120 x 120 cm, sygn. p.d.: A.Kosmala

Cena sprzedaży: 12000

Andrzej Folfas (ur. 1948)

Jazzmani, 1998

olej, płótno, 100 x 85 cm, sygn. l.d.: FOLFAS 98

Cena wywoławcza: 3200

Viola TYCZ (ur. 1973)

Rozsypana, 2021

akryl, płyta HDF, 60 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 3000

Piotr C. Kowalski (ur. 1951)

Pejzaże z Polski - Wrocław-Opole-Gdańsk, z cyklu: "Obrazy Przejściowe", 2020

frotaż (grafit, kurz i pył z poszczególnych miast), płótno, 54 x 140 cm, sygnowany własną, autorską pieczątką w lewym górnym narożniku

Cena wywoławcza: 2200

Monika Ślósarczyk (ur. 1971)

Paroport, 2016

akryl, płótno, 60 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 1800

Małgorzata MAJERCZYK (ur. 1972)

Błękit, 2021

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 2500

Zawstydzenie, 2022

brąz, marmur, 23 x 23 x 8 cm, sygn. P Bubak 2022

Cena wywoławcza: 1800

Eugeniusz Gerlach (ur. 1941)

Na polanie

olej, płótno, 70 x 70 cm, sygn. l.d.: EGerlach

Jerzy Cichecki (ur. 1960)

Kantor wymiany marzeń, 2022

akryl, płótno, 55 x 46 cm, sygn. l.d.: JCichecki

Cena wywoławcza: 1000

Warszawa 2022/04/20

Filip GRUSZCZYŃSKI (ur. 1978)

Warszawa 2022/04/20

Konrad Ziółkowski (ur. 1981)

Hercyn III, 2021

Warszawa 2022/04/20

Grupa Twożywo

Bycie na niby, ok. 1997

Warszawa 2022/04/20

Wojciech Pietrasz (ur. 1973)

Urodziny II, 2020 - 2022

Warszawa 2022/04/20

Taniec, 2020

Warszawa 2022/04/20

Wiktor Jackowski (ur. 1987)

Namioty II, 2021

Warszawa 2022/04/20

Luminacja 15, 2017

Warszawa 2022/04/20

Warszawa 2022/04/20

Tomasz Sętowski (ur. 1961)

Wieża

Warszawa 2022/04/20

Asleep XV, 2022

Warszawa 2022/04/20

Warszawa 2022/04/20

Katarzyna Banaś (ur. 1973)

Maj nad Bałtykiem, 2020

Warszawa 2022/04/20

Sepsis Velaxin, 2013

Warszawa 2022/04/20

Warszawa 2022/04/20

Henryk Laskowski (ur. 1951)

Welcome to Venice, 2017

Warszawa 2022/04/20

Miguel E (pseudonim

Twarz 15, 2022

Warszawa 2022/04/20

Rzeka i lawa, 2018

Warszawa 2022/04/20

Numer 1, 2021

Warszawa 2022/04/20

Orlean Jazz, 2022

Warszawa 2022/04/20

Abibas, 2018

Warszawa 2022/04/20

Serge Vasilendiuc (ur. 1972)

Wieża nocnego rycerza, 2020

Warszawa 2022/04/20

Agnieszka Zawisza (ur. 1970)

Agawa, 2021

Warszawa 2022/04/20

Klaudia Lata (ur. 1993)

Warszawa 2022/04/20

Magdalena Siejko (ur. 1977)

Magdalena, 2021

Warszawa 2022/04/20

Tomasz Balik (ur. 1989)

Warszawa 2022/04/20

Wojciech WOŹNIAK (ur. 1987)

Podmuchy, 2021

Warszawa 2022/04/20

Maria Danielak (ur. 1987)

Wieczorem w lesie, 2022

Warszawa 2022/04/20

Radosław Sowiak (ur. 1950)

Warcaby, 2022

Warszawa 2022/04/20

Anna Rutkowska (ur. 1996)

Zaćmienie, 2022

Warszawa 2022/04/20

Agata Kosmala (ur. 1973)

Cichość, 2022

Warszawa 2022/04/20

Andrzej Folfas (ur. 1948)

Jazzmani, 1998

Warszawa 2022/04/20

Viola TYCZ (ur. 1973)

Rozsypana, 2021

Warszawa 2022/04/20

Piotr C. Kowalski (ur. 1951)

Warszawa 2022/04/20

Monika Ślósarczyk (ur. 1971)

Paroport, 2016

Warszawa 2022/04/20

Błękit, 2021

Warszawa 2022/04/20

Zawstydzenie, 2022

Warszawa 2022/04/20

Eugeniusz Gerlach (ur. 1941)

Na polanie

Warszawa 2022/04/20

Jerzy Cichecki (ur. 1960)

Kantor wymiany marzeń, 2022

    Limit ceny