63. Aukcja Młoda – 26 października 2022 r. godz. 19:30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 63. Aukcji Młodej. Licytacja odbędzie się 26 października 2022 r. o godz. 19:30. Aukcja prowadzona będzie wyłącznie w systemie on-line, bez obecności osób licytujących na sali. Zachęcamy do rejestracji na platformie Onebid, Artinfo oraz do składania zleceń licytacji telefonicznej lub z limitem poprzez formularz dostępny na naszej stronie lub mailowo / telefonicznie.

Czy te oczy...?, 2022

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: BK

Głowa Koziorożca, z serii Safarii, 2022

ceramika, szkliwiona, zdobiona naszkliwnie oraz złocona, ok. 21 x 42 x 25 cm, sygn. i numerowana od spodu, 5/2022.

Wiktoria Nowotna (ur. 2000)

KPwb03, 2022

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Lost and found II, 2022

odprysk korundowy, akwatinta (druk wklęsły), papier, 100 x 70 cm, 1/30, sygn. u dołu: „Lost and found II”, epr. d'art, ALBińczycka, 2022r.

I feel mint, 2022

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: MChmielewska oraz na odwrocie

N u a r, 2022

akryl, płótno, 100 x 73 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 800

Delphins, 2020

brąz, granit, 50 x 18 x 12 cm, sygn.: KIZ na kamieniu

Drzewo wybaczenia, 2022

technika mieszana (akryl, olej), płótno, 50 x 40 cm, sygn. p.d.: Natasza Mirak

Inner world, 2022

akryl, płótno, 90 x 90 cm, sygn. l.d.: M. Rakoczy 2022

Cena wywoławcza: 800

Joanna Misztal (ur. 1967)

Lawenda, 2022

technika mieszana (akryl, olej, szlagmetal), płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: J. Misztal 2022

The reader, 2022

akryl, płótno, 60 x 70 cm, sygn. p.d.; monogramem oraz na odwrocie

Cena wywoławcza: 800

Malwina Jachimczak (ur. 1983)

Rooster / Goat / The Milk Snake / The Burrowing Owl Totem, 2021

technika mieszana (akryl, kredki), papier, 99,7 x 45 cm, w oprawie: 105 x 51 cm, sygn, p.d.: Malwina Jachimczak, 2021

Cena wywoławcza: 800

Mateusz Starczewski (ur. 1977)

Abyss, 2022

olej, płyta, 120 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 800

Golden rain, 2022

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.g.: Ms.

Buenos Aires, 2022

rzeźba w glinie, łączona z żywicą, ręcznie malowana,17 x 16 x 27 cm, sygn. na spodzie

Joanna Abra. (pseud., ur. 1986)

The spirit of Warsaw, 2022

olej, płyta MDF, 80 x 80 cm, sygn. w obrębie kompozycji: JA '22

Joanna Gorgolewska (ur. 1992)

Łodzie nad jeziorem, 2022

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. l.d.: Gorgolewska 2022

Cena wywoławcza: 800

Dymek, 2022

akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. l.d.: mm

Cena wywoławcza: 800

Inna, 2022

technika mieszana (akryl, beton, szlagmetal), płótno, 80 x 80 cm, sygn. l.d.: Mazurczyk D.

Chocolatier, 2022

akryl, płótno 90 x 80 cm, sygn. p.d.: monogramem oraz na odwrocie

Cena sprzedaży: 4800

Renata Kluczyńska (ur. 1985)

Struktura 01, 2021

akryl, płótno, 130 x 97 cm, sygn. p.d.: R.M.Kluczyńska

Man with a cloud 3, 2022

olej, płótno, 80 x 55 cm, sygn. p.d.: piktogram rogów oraz na odwrocie

Cena wywoławcza: 800

Lunatyczka, 2022

olej, płótno, 81 x 65 cm, sygn. p.d.: Edi Sen 2022

Cena wywoławcza: 800

Geometria jesieni, 2022

akryl, płótno, 100 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 800

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie. Obraz inspirowany filmem Todda Philipsa "Joker".

Cena wywoławcza: 800

Ulotność czerni, 2022

linoryt, papier, 100 x 70 cm, 3/40, sygn,. p.d.: Sebastian Laszczyk 2022r.

W kroplach deszczu, 2022

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 100 x 80 cm, sygn. l.d.: Laura oraz na odwrocie

Cena wywoławcza: 800

Światło południa XXVII, 2022

olej, płótno, 100 x 100, sygn. l.d.: Karczmarski

Cena wywoławcza: 800

Akt siedzący 002, 2022

akryl, płótno, 50 x 40 cm, sygn. p.d.: M. D.

Cena wywoławcza: 800

Pasy, 2022

technika mieszana (akryl, olej), płótno, 90 x 90 cm, sygn. p.d.: F.Łoziński

Frida i gołąbki pokoju, 2020

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. u dołu: PD 2020.

Tancerka, 2020

brąz patynowany, podstawa biały marmur, wys. 29 cm, sygn.: MAZUREK 10/10

Gosia Sendlewska (ur. 1988)

Kobieta z kotem, 2022

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Jarek Mankiewicz (ur. 1980)

ruNR, 2021

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. l.d.: monogram JM

Kamil Niewiński (ur. 1994)

Kwiat Paproci, 2022

akryl, płótno, 90 x 50 cm, sygn. l.d.: Niewiński 2022

D_05y, 2022

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Ukojenie, 2022

olej, płótno, 90 x 90 cm, sygn. p.d.: WE

Cena wywoławcza: 800

Jaga Szczepanik (ur. 1983)

technika mieszana (akryl, olej), płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 800

The scent of acacia, 2022

technika mieszana (akryl, ołówek), płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Odcienie błekitu, 2022

Bad Minton, 2022

technika mieszana (akryl, kredka akwarelowa), pandel MDF, 50 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 800

Cigarette break, 2022

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 800

Oriental street, 2022

olej, płótno, 115 x 75 cm, sygn. p.d.: M .Kurek

Cena wywoławcza: 800

Monika Cybulska, ur. 1988

akryl, płótno, 50 x 70 cm, sygn. p.d.: MC'22

Cena wywoławcza: 800

Justyna Wanat-Tenerowicz (ur. 1974)

Rozmyślania VIII, 2022

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.: JWT oraz na odwrocie

Lis., 2021

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: K PLEWA 22

Cena wywoławcza: 800

Praca wycofana

Cena wywoławcza: 800

Latawiec, 2022

akryl, płótno, 60 x 90 cm, sygn. p.d.: Mihran 2022

Jolanta Frankiewicz (ur. 1969)

Z wizytą, 2022

akryl, papier, 59,5 x 42 cm, w oprawie: 78 x 64 cm, sygn. p.d.: J. Frankiewicz

Cena wywoławcza: 800

Piotr Zawadzki (ur. 1971)

Metropolis. Manhattan MetLife Red, 2022

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. l.d.: Piotr Zawadzki

Katharsis, 2022

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn.p.d.: HChajec2022

Zapatrzenie na różowo, 2022

akryl, płótno, 60 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 800

Agnieszka Zapotoczna (ur.1994)

A story to tell, 2022

technika mieszana (akryl, pastel olejny, ołówek), płótno, 140 x 100 cm, sygn. l.d.: A.ZAPOTOCZNA '22 oraz na odwrocie

Gabriela Olechowska (ur. 1999)

Nocowanie w krzakach, 2022

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: GABA oraz na odwrocie

Cena wywoławcza: 800

Sokolnik, 2022

brąz patynowany na granicie, wys. 48 cm, 3/12, sygn. na boku: S.Caban, 3/12

Krystyna Wiśniewska (ur. 1973)

Nieznajoma, 2022

olej, płótno, 90 x 90 cm, sygn. p.d.: K.Wiśniewska 2022

Cena wywoławcza: 800

Wybraniec 2, z cyklu: "Portrety Królów", 2022

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Ulotna chwila, 2022

akryl, płótno, 60 x 60 cm, sygn. p.d.: MF'22

Cena wywoławcza: 800

ØlegSson (pseud., ur. 1984)

Skall, 2022

technika mieszana (akryl, pastel suchy i mokry, tusz, flamaster akrylowy, grafit), płótno, 120 x 100 cm, sygn. p.d.: ØlegSson

Cena wywoławcza: 800

The Concentration of Power, 2022

akryl, płótno, 73 x 100 cm, sygn. l.d.: K.Płotnikow

Robert Wysocki (ur. 1977)

Grzech, 2022

olej, płyta, 91 x 61 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 800

I didn't, dyptyk, 2022

akryl, płótno, 50 x 80 cm (lewa część), 50 x 50 cm (prawa część), sygn. na odwrocie

Jakub Kułakowski (ur. 1992)

Wspomnienie ze wsi, 2022

akryl, płótno, 80 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 800

Łukasz Szostkiewicz (ur. 1988)

Mistyka Adama, z serii: "Tempus fugit. Memento mori", dyptyk,

olej, płótno, całość: 100 x 100 cm, 2 prace o wymiarach: 100 x 50 cm, sygn.

Cena wywoławcza: 800

Fattoria. Golden Hour, 2021

akryl, płótno, 65 x 45 cm, sygn. p.d.: Luiza Los P. 21 oraz na odwrocie

Element of emotion, 2022

technika mieszana (olej, akryl), płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.: DOBOSZ

Cena wywoławcza: 800

Lady Sky, 2022

rzeźba ceramiczna szkliwiona, czarna z żółto-fioletowymi kropkami, 29 x 13 x 11 cm, sygn. od środka: logo ROKO

Mgły nad jeziorem, 2022

olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d.: Kinga Wnuk

Cena wywoławcza: 800

6, z cyklu: wyjście na zewnątrz, 2022

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.: Filip Warzecha

Włóczęga, 2022

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Lightworker I, 2022

akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 800

Bartłomiej Michał Górecki (ur. 1992)

Astral Sleep, 2022

Cena wywoławcza: 800

Agata Kurzawa (ur. 1991)

akryl, płótno, 60 x 50 cm, sygn. p.d.: AKU '22

Cena wywoławcza: 800

Myśli, 2022

akryl, płótno, 60 x 50 cm, sygn. p.d.: Ryś 2022

Cena wywoławcza: 800

Marcin Armatys (ur. 1985)

Błędny algorytm postępu, 2022

olej, płótno, 70 x 80 cm, sygn. p.d.: Marcin Armatys

Chlup, 2022

akryl, płótno, 50 x 70 cm, sygn. p.d.: 22 IX Niusza oraz na odwrocie

Mirage I, 2022

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 800

Chloris, 2022

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d.: Karina Góra

Cena wywoławcza: 800

Patrycja Dyląg (ur. 1982)

Ecco un elefante rosa, 2021

technika mieszana (akryl, tusze akrylowe), płótno, 60 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 800

8090954, 2022

technika mieszana (olej, ołówek), płótno, 120 x 100 cm, sygn. p.g.: Kołakowska, 2022

UA, 2022

akryl, technika własna, płótno, 120 x 80 cm, sygn. na odwrocie

W poszukiwaniu Jedności. Dwie katedry, dyptyk, 2022

olej, płótno, 50 x 80 cm (całość), 2 prace o wymiarach: 50 x 40 cm, sygn. p.d.: Dawid Masionek

akryl, płótno, 120 x 80 cm, sygn. p.g.: W.Frączek2022r

Cena wywoławcza: 800

Tajemniczy ogród, 2022

technika mieszana (olej, akryl), płótno, 115 x 75 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 800

To better live, 2022

olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d.: ŁM '22

Cena wywoławcza: 800

Velaris, 2022

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 800

Jesienna ciepła noc, 2022

Origins - At First Light, 2022

akryl, płótno, 70 x 90 cm, sygn. p.d.: RP2022

Stanisław Szymkiewicz (ur. 1953 )

Ogrzej mnie, 2022

akryl, płótno, 50 x 60 cm, sygn. p.d.: S. Szymkiewicz 2022

Cena wywoławcza: 800

akryl, płyta HDF, 131 x 95 cm, sygn. na odwrocie

ANT-ONI i las Podmrównikowy, 2020

akryl, płótno, 50 x 40 cm, sygn. l.d.: Baranowski 53:20

Cena wywoławcza: 800

My house is my castle, 2022

Cena wywoławcza: 800

Robert Ratajczyk (ur. 1976)

Powidoki katalońskiego Mistrza, 2022

płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: Ratajczyk

Cena wywoławcza: 800

Pod złotymi chmurami, 2021

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: A.Stępień 2021

Cena wywoławcza: 800

Iwona Gabryś (ur. 1988)

Kompozycja 338, 2022

Breath, 2022

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: Marta Dunal

Cena wywoławcza: 800

Hope 5, 2022

akryl, płótno, 90 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 800

Morskie powroty, 2022

technika mieszana (technika własna, akryl, szlagmetal), płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.: Mariola Świgulska Senna 2022

Black and white, 2022

olej, płótno, 60 x 90 cm, sygn. p.d.: Pervinece, 22

Cena wywoławcza: 800

olej, płótno, 65 x 85,5 cm, sygn. l.d.: W. Piekarski 2022 oraz na odwrocie

Chmury V, 2014

Cena wywoławcza: 800

Honorata Łukasik

Rodzina Łąbedzi, 2022

olej, płótno, 40 x 60 cm, sygn. l.d.: Łukasik

Cena wywoławcza: 800

Jolanta Kopka (ur. 1963 )

Utrata, z cyklu: "Cisza", 2022

akryl, płótno, 50 x 70 cm, sygn. p.d.: Jolanta Kopka 2022 r

Cena wywoławcza: 800

Wachlarz kolorów, 2022

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d.: ESeweryn 2022

Cena wywoławcza: 800

Moje owoce, 2022

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. l.d.: KDOROBA2022

Cena wywoławcza: 800

Czarny gołąb, 2022

ceramika, złoto, 30 x 18 x 12 cm, sygn. pod spodem: pieczątka artystki, a także logo

Sen, 2022

akryl, płótno, technika własna 80 x 70 cm, sygn. p.d.: AIB oraz na odwrocie

Warszawa 2022/10/26

Czy te oczy...?, 2022

Warszawa 2022/10/26

Warszawa 2022/10/26

Wiktoria Nowotna (ur. 2000)

KPwb03, 2022

Warszawa 2022/10/26

Lost and found II, 2022

Warszawa 2022/10/26

I feel mint, 2022

Warszawa 2022/10/26

N u a r, 2022

Warszawa 2022/10/26

Delphins, 2020

Warszawa 2022/10/26

Drzewo wybaczenia, 2022

Warszawa 2022/10/26

Inner world, 2022

Warszawa 2022/10/26

Joanna Misztal (ur. 1967)

Lawenda, 2022

Warszawa 2022/10/26

The reader, 2022

Warszawa 2022/10/26

Malwina Jachimczak (ur. 1983)

Warszawa 2022/10/26

Abyss, 2022

Warszawa 2022/10/26

Golden rain, 2022

Warszawa 2022/10/26

Buenos Aires, 2022

Warszawa 2022/10/26

The spirit of Warsaw, 2022

Warszawa 2022/10/26

Joanna Gorgolewska (ur. 1992)

Łodzie nad jeziorem, 2022

Warszawa 2022/10/26

Dymek, 2022

Warszawa 2022/10/26

Inna, 2022

Warszawa 2022/10/26

Chocolatier, 2022

Warszawa 2022/10/26

Renata Kluczyńska (ur. 1985)

Struktura 01, 2021

Warszawa 2022/10/26

Man with a cloud 3, 2022

Warszawa 2022/10/26

Lunatyczka, 2022

Warszawa 2022/10/26

Geometria jesieni, 2022

Warszawa 2022/10/26

Warszawa 2022/10/26

Ulotność czerni, 2022

Warszawa 2022/10/26

W kroplach deszczu, 2022

Warszawa 2022/10/26

Światło południa XXVII, 2022

Warszawa 2022/10/26

Akt siedzący 002, 2022

Warszawa 2022/10/26

Pasy, 2022

Warszawa 2022/10/26

Frida i gołąbki pokoju, 2020

Warszawa 2022/10/26

Tancerka, 2020

Warszawa 2022/10/26

Gosia Sendlewska (ur. 1988)

Kobieta z kotem, 2022

Warszawa 2022/10/26

Jarek Mankiewicz (ur. 1980)

ruNR, 2021

Warszawa 2022/10/26

Kamil Niewiński (ur. 1994)

Kwiat Paproci, 2022

Warszawa 2022/10/26

D_05y, 2022

Warszawa 2022/10/26

Ukojenie, 2022

Warszawa 2022/10/26

Jaga Szczepanik (ur. 1983)

Warszawa 2022/10/26

The scent of acacia, 2022

Warszawa 2022/10/26

Odcienie błekitu, 2022

Warszawa 2022/10/26

Bad Minton, 2022

Warszawa 2022/10/26

Cigarette break, 2022

Warszawa 2022/10/26

Oriental street, 2022

Warszawa 2022/10/26

Monika Cybulska, ur. 1988

Warszawa 2022/10/26

Rozmyślania VIII, 2022

Warszawa 2022/10/26

Lis., 2021

Warszawa 2022/10/26

Praca wycofana

Warszawa 2022/10/26

Latawiec, 2022

Warszawa 2022/10/26

Z wizytą, 2022

Warszawa 2022/10/26

Piotr Zawadzki (ur. 1971)

Warszawa 2022/10/26

Katharsis, 2022

Warszawa 2022/10/26

Zapatrzenie na różowo, 2022

Warszawa 2022/10/26

A story to tell, 2022

Warszawa 2022/10/26

Nocowanie w krzakach, 2022

Warszawa 2022/10/26

Sokolnik, 2022

Warszawa 2022/10/26

Nieznajoma, 2022

Warszawa 2022/10/26

Warszawa 2022/10/26

Ulotna chwila, 2022

Warszawa 2022/10/26

ØlegSson (pseud., ur. 1984)

Skall, 2022

Warszawa 2022/10/26

Warszawa 2022/10/26

Robert Wysocki (ur. 1977)

Grzech, 2022

Warszawa 2022/10/26

I didn't, dyptyk, 2022

Warszawa 2022/10/26

Jakub Kułakowski (ur. 1992)

Wspomnienie ze wsi, 2022

Warszawa 2022/10/26

Warszawa 2022/10/26

Fattoria. Golden Hour, 2021

Warszawa 2022/10/26

Element of emotion, 2022

Warszawa 2022/10/26

Lady Sky, 2022

Warszawa 2022/10/26

Mgły nad jeziorem, 2022

Warszawa 2022/10/26

Warszawa 2022/10/26

Włóczęga, 2022

Warszawa 2022/10/26

Lightworker I, 2022

Warszawa 2022/10/26

Astral Sleep, 2022

Warszawa 2022/10/26

Agata Kurzawa (ur. 1991)

Warszawa 2022/10/26

Myśli, 2022

Warszawa 2022/10/26

Marcin Armatys (ur. 1985)

Błędny algorytm postępu, 2022

Warszawa 2022/10/26

Chlup, 2022

Warszawa 2022/10/26

Mirage I, 2022

Warszawa 2022/10/26

Chloris, 2022

Warszawa 2022/10/26

Patrycja Dyląg (ur. 1982)

Ecco un elefante rosa, 2021

Warszawa 2022/10/26

8090954, 2022

Warszawa 2022/10/26

UA, 2022

Warszawa 2022/10/26

Warszawa 2022/10/26

Warszawa 2022/10/26

Tajemniczy ogród, 2022

Warszawa 2022/10/26

To better live, 2022

Warszawa 2022/10/26

Velaris, 2022

Warszawa 2022/10/26

Jesienna ciepła noc, 2022

Warszawa 2022/10/26

Warszawa 2022/10/26

Ogrzej mnie, 2022

Warszawa 2022/10/26

Warszawa 2022/10/26

Warszawa 2022/10/26

My house is my castle, 2022

Warszawa 2022/10/26

Robert Ratajczyk (ur. 1976)

Warszawa 2022/10/26

Pod złotymi chmurami, 2021

Warszawa 2022/10/26

Iwona Gabryś (ur. 1988)

Kompozycja 338, 2022

Warszawa 2022/10/26

Breath, 2022

Warszawa 2022/10/26

Hope 5, 2022

Warszawa 2022/10/26

Morskie powroty, 2022

Warszawa 2022/10/26

Black and white, 2022

Warszawa 2022/10/26

Warszawa 2022/10/26

Chmury V, 2014

Warszawa 2022/10/26

Honorata Łukasik

Rodzina Łąbedzi, 2022

Warszawa 2022/10/26

Jolanta Kopka (ur. 1963 )

Warszawa 2022/10/26

Wachlarz kolorów, 2022

Warszawa 2022/10/26

Moje owoce, 2022

Warszawa 2022/10/26

Czarny gołąb, 2022

Warszawa 2022/10/26

Sen, 2022

    Limit ceny