60. Aukcja Młoda – 18 maja 2022 r. godz. 19:30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 60. Aukcji Młodej. Licytacja odbędzie się 18 maja o godz. 19:30. Aukcja prowadzona będzie wyłącznie w systemie on-line, bez obecności osób licytujących na sali. Zachęcamy do rejestracji na platformie Onebid, Artinfo oraz do składania zleceń licytacji telefonicznej lub z limitem poprzez formularz dostępny na naszej stronie lub mailowo / telefonicznie.

Four elements i 1/2, 2021/2022

olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d.: ŁM oraz na odwrocie

Emilia Garbień (ur. 1994)

Dar, 2022

olej, płótno, 92 x 65, sygn. p.d.: Em,22

Cena wywoławcza: 500

rzeźba ceramiczna szkliwiona, czarna, 25 x 24 x 17 cm, sygn. od środka, logo ROKO

Organiczny, 2022

akryl, płótno, 100 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Radość, 2022

technika mieszana (akryl, olej), płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: K PLEWA 2022

Wizja Miasta III, 2014

akwaforta, papier Hahnemuhle 300g, wymiary kompozycji: 55 x 100 cm, arkusz: 75 x 106 cm, 9/10, sygn. p.d.: Oskar Gorzkiewicz

Ewelina Ura-Kamińska (ur. 1986)

Prawda, 2021

technika mieszana (olej, szlagmetal), płótno, 70 x 60 cm, sygn. p.d.: E.U. oraz na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Love of my life 4, 2022

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Gołąb, 2022

ceramika, ok. 12 x 12 x 30 cm, sygn na spodzire rzeźby.: monogram WST

Cena wywoławcza: 500

Codzienność, 2017

technika mieszana (akryl, olej), płótno, 120 x 120 cm, sygn. p.d.: Frączek

Paweł Bińczycki (ur. 1974)

Przez ogród przeszło Coś silniejszego ode mnie, 2021

linoryt, papier, 57 x 85 cm (kompozycja), arkusz: 70 x 100 cm, 3/40, sygn. u dołu: "Przez ogród przeszło Coś silniejszego ode mnie", 3/40, sygnatura artysty: Bińczycki 2021

Cena wywoławcza: 500

Nostalgia, 2022

akryl, płótno, 60 x 90 cm, sygn. po prawej: mm

akryl, płótno, 100 x 120 cm, sygn. p.g.: W. Frączek 2022

Cena wywoławcza: 500

Chic, 2022

rzeźba gliniana, ręcznie malowana, wys. ok 26 cm, sygn. na spodzie: Elisa Potyra 2022

Słowa, których pragnę, 2022

technika mieszana (akryl, kolaż), płótno, 60 x 55 cm, sygn. na odwrocie

Niebieski ptak, 2022

akryl, płótno, 80 x 120 cm, sygn. l.d.: monogramem oraz na odwrocie

Przepływy no. 1, 2022

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.: GRABOWSKA 2022

Cena wywoławcza: 500

Odbicie, 2022

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Galaktyczna podróż, 2022

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: R. Gitkiewicz

Cena wywoławcza: 500

Nowe granice, 2022

Kaja Goździewicz (ur. 1994)

Pozorny spokój, z cyklu: "Odpływy", 2022

akryl, płótno, 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Kot, 2022

olej, płyta, 60 x 49,5 cm, sygn. p.d.: Celina Litke 2022

Tęsknota, 2021

technika mieszana (akryl,olej, brokat), płótno, 60 x 50 cm, sygn. p.d.: Anna Piórek 21

Portret w kapeluszu, 2021/2022

technika mieszana (kolaż, kredki, markery, złota kredka), papier barwiony, 30 x 30 cm, w oprawie: 50 x 50 cm, sygn, p.d.: ŻGBiernat

Zbrojny II, 2022

brąz, marmur, wys. ok. 32 cm, 10/12 cm, sygn.: S CABAN, 10-12

Julia Nowotna (ur. 2001)

Biała bryła, 2022

olej, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Melancholia IV, 2021

odprysk korundowy, akwatinta (druk wklęsły), papier, 100 x 70 cm, 5/30, sygn. u dołu: Melancholia IV, 5/30, sygnatura artysty: ALBińczycka, 2021r.

Osada VII, 2022

akryl, płótno, 80 x 70 cm, sygn. p.d.: MF'22

Maciej Kosteczka (ur. 1988)

Trzy Obrazy: Fioletowa, 2022

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: M.B.One IV 22

Grzegorz Czechowski (ur. 1981)

Trwały spichrz, 2022

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Acre, 2022

akryl, płótno, 100 x 73 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

akryl, płótno, 90 x 90 cm, sygn. p.d.: HChajec

Cena wywoławcza: 500

Gdzie jesteś?, 2022

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 100 x 70 cm, sygn. l.d.: AL

Rajskie Drzewo 3, 2022

Legendy motoryzacji XII, 2022

olej, płótno, 60 x 100 cm, sygn. l.d.: Karczmarski

Dagmara Dziewiątkowska (ur. 1982)

Dancing colors No 04, 2021

akryl, płótno, 60 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

olej, płótno, 40 x 50 cm, sygn. l.d.: W. Piekarski 2021

Cena wywoławcza: 500

Selena, 2022

technika mieszana (akryl, kredka akwarelowa), płótno, 60 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Wabi-Sabi Blues XIX, 2021

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

02_171523181911495, 2022

technika mieszana (olej, ołówek), płótno, 140 x 130 cm, sygn. l.d.: Kołakowska '22

Noc, 2020

olej, płótno, 30 x 24 cm, sygn. na odwrocie

Green points, 2022

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: M. Rakoczy 2022

Cena wywoławcza: 500

Nowy świat..., 2022

technika mieszana (akryl, olej, technika własna), płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Marcin Leśniewski (ur. 1974)

Burger Barbarism, 2010

akryl, płyta (sklejka), 52 x 51 cm, sygn. l.d.: znakiem graficznym

Cena wywoławcza: 500

Wzięli zamknęli mi klub, 2022

technika mieszana (farba i tusz akrylowy, collage, markery, spray, dermatograf), płótno, 90 x 70 cm, sygn. p.d.: monogramem oraz na odwrocie

Recovery, 2022

technika mieszana, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Psychedelic horse, 2021

olej, płyta, 90 x 100 cm, sygn. p.d.: piktogramu rogów oraz na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Małgorzata Sobińska (ur. 1985)

The rider II, 2022

technika mieszana (akryl, spray), płótno, 90 x 100 cm, sygn. p.d.: M. Sobińska

Magdalena Czaplicka- Dziaduch (pseud.: Helen, ur. 2000)

O obcości ciał, 2021

technika mieszana (olej, mix media / kolaż: płótno, taśma papierowa), płótno, 135 x 115 cm, sygn. p.g.: MSH

W zaciszu, 2022

Weave, 2021

akryl, płótno, 73 x 92 cm, sygn. p.d.: Michalina Czurakowska

Cena wywoławcza: 500

ceramika, barwiona w masie, wys.ok. 22 cm, sygn. na odwrocie: Kikowski 2022

Cena wywoławcza: 500

Stan skupienia 3/3, 2020

akryl, płótno, 120 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Czerwony pokój, 2022

akryl, płótno, 65 x 81 cm, sygn. na odwrocie

Trafo, 2018

technika mieszana, płótno 3D, 40,5 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Przesłanie, 2021

akryl, płótno, 120 x 100 cm, sygn. p.d.: DR oraz na odwrocie

Anna Grudzień (pseud., ur. 1979)

Odwilż, 2022

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. l.d. AG

Pink VR, 2022

Wszystkie strachy Ireny K., 2022

akryl, płótno, 70 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Przed spacerem w Dover, 2022

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: Luiza Los. P.

Iwona Molecka (ur. 1966)

Inner color - pink, 2020

akryl, płótno, 90 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Wiosna, 2022

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Snail, 2022

brąz, marmur, 7 x 14 x 10 cm, sygn. na kamieniu: KIZ

Cena wywoławcza: 500

Spokojna woda, 2022

akryl, płótno, 80 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Głodny, 2022

technika mieszana (akryl, spray), płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Lubielas, 2022

akryl, płótno, 40 x 40 cm, sygn. p.g.: Baranowski 09:22

Cena wywoławcza: 500

Iwona Gabryś (ur. 1988)

Iwona Gabryś (ur. 1988), Kompozycja nr 199, 2022

Cena wywoławcza: 500

Against All Odds, 2022

technika mieszana (akryl, technika własna - pasta), płótno, 90 x 80 cm, sygn. przy prawym boku: RP2022

Cena wywoławcza: 500

Tomasz Baran (ur. 1992)

Modlitwa o pomoc, 2016

olej, płótno, 60 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Sztuczka magiczna z zastosowaniem Śpiącej Królewny, 2022

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: M.STERN

Iryna Harasym (ur. 1980)

Niebieskość I, 2022

akryl, płótno, 92 x 65 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Głębia, 2022

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: D.MAZ

Cena wywoławcza: 500

Natalia Drzewiecka (ur. 2000)

Toruńska pierogarnia, 2020

olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Mikhail Chibowski (ur. 1987)

Abstrakcyjne refleksje, 2022

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. l.d.: M. Czibowski 2022

Cena wywoławcza: 500

Bang Bang, 2022

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie. Obraz inspirowany filmem Briana de Palmy "Scarface".

Cena wywoławcza: 500

Sjesta, 2020

akryl, płótno, 50 x 70 cm, sygn.p.d.: ESeweryn2020

Cena wywoławcza: 500

Mikołaj Korus (ur. 1998)

Zderzenie, 2022

akryl, płótno, 100 x 130 cm, sygn. p.d.: (M.A.KORUS, 2022)

Spojrzenie, 2022

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: K.Krzyszczyk

Nikodem Gąsowski (ur. 1997)

gwasz, werniks, płótno, 80 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

akryl, płyta hdf, 107 x 95 cm, sygn. na odwrocie

Podmuch, 2022

Cena wywoławcza: 500

Pozycja wycofana

Pozycja wycofana

Cena wywoławcza: 500

Księżycowe regaty, 2022

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. l.d.: A.Stępień 2022

Nogi bez głowy, 2020

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. l.d.: KDOROBA2020

Cena wywoławcza: 500

Wiatr w przestworzach, 2022

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.: Laura L.

Wiosna, 2022

akryl, płótno, 40 x 50 cm, sygn. p.d.: MCiu 2022

Dali czarodziej, 2020

olej, płótno, 73 x 60 cm, sygn. l.d.: PD 2020

Cena wywoławcza: 500

Dwie katedry (dyptyk), 2021/2022

olej, płótno, 30 x 50 cm, (dwie części o wymiarach 30 x 25 cm), sygn. p. d. Dawid Masionek

Tomasz Tais (ur. 1985)

Rider without head, z cyklu: "Digital painting", 2022

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: 0'22 Tais

Cena wywoławcza: 500

Daleka droga jeszcze przede mną, 2022

olej, płótno, 90 x 90 cm, sygn. p.d.: WE

Puszyste wariacje, 2022

akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2022

Cena wywoławcza: 500

Ready to Victory, 2008

olej, płótno, 25 x 25 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Pause _03x/140, 2022

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Wiosenne orzeźwienie, 2022

technika mieszana (olej, akryl), płótno, 60 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Ballada o bezsenności, 2022

Obscure beauty, 2021

akryl, płótno, 50 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Michał Kogut (ur. 1997)

Pandemonium 2050 C4, 2022

akryl, płyta, 85 x 85,5 cm ( w ramie: 89 x 88,5 cm), sygn. p.d.: KOGUT 2022

Cena wywoławcza: 500

Sunset in Italy, 2022

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: M .Kurek

Nartostrada w szarościach. Pilsko, 2021

olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. l.d.: Kinga Wnuk

Cena wywoławcza: 500

Kompozycja z ludźmi, 2022

olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d.: F. Lozinski

Rzeka nadziei, 2022

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: Marta Dunal

Cena wywoławcza: 500

Mgła, 2022

olej, płótno, 50 x 120 cm, sygn. p.d.: M. Siwiec 2022

Cena wywoławcza: 500

Explosio, 2021

Cena wywoławcza: 500

Magdalena Wesołowska (ur. 1981)

Be there, 2021

akryl, płótno, 60 x 60 cm, sygn. p.d.:Magdalena Wesołowska Be There 2021

Cena wywoławcza: 500

Sen, 2022

Cena wywoławcza: 500

Eridanus, 2020

akryl, płótno, 90 x 60 cm, sygn. u dołu: ABoroń 2020

Cena wywoławcza: 500

Na półce IV, 2022

akryl, płótno, 60 x 60 cm, sygn. p.d.: Ryś 2022 oraz na odwrocie

Motywacje, 2022

akryl, płótno, 50 x 100 cm, sygn. p.d.: Nataczej oraz na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Agnieszka Ziomek (ur. 1996)

Różowy klif, 2022

akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: A. Ziomek 2022

Cena wywoławcza: 500

Chwila zapomnienia, 2022

technika mieszana (akryl, olej), płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.: Porada 2020

XIV.II.MMXXII, 2022

akryl, płótno, 70 x 60 cm, sygn. p.d.: AIB oraz na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Vanessa Świgulska-Jop (ur. 1993)

Podniebny fantazmat, 2022

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Marcin Armatys (ur. 1985)

Przystań, 2022

olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: Marcin Armatys 2022

Warszawa 2022/05/18

Warszawa 2022/05/18

Emilia Garbień (ur. 1994)

Dar, 2022

Warszawa 2022/05/18

Warszawa 2022/05/18

Organiczny, 2022

Warszawa 2022/05/18

Radość, 2022

Warszawa 2022/05/18

Wizja Miasta III, 2014

Warszawa 2022/05/18

Prawda, 2021

Warszawa 2022/05/18

Love of my life 4, 2022

Warszawa 2022/05/18

Gołąb, 2022

Warszawa 2022/05/18

Codzienność, 2017

Warszawa 2022/05/18

Paweł Bińczycki (ur. 1974)

Warszawa 2022/05/18

Nostalgia, 2022

Warszawa 2022/05/18

Warszawa 2022/05/18

Chic, 2022

Warszawa 2022/05/18

Słowa, których pragnę, 2022

Warszawa 2022/05/18

Niebieski ptak, 2022

Warszawa 2022/05/18

Przepływy no. 1, 2022

Warszawa 2022/05/18

Odbicie, 2022

Warszawa 2022/05/18

Galaktyczna podróż, 2022

Warszawa 2022/05/18

Nowe granice, 2022

Warszawa 2022/05/18

Kaja Goździewicz (ur. 1994)

Warszawa 2022/05/18

Kot, 2022

Warszawa 2022/05/18

Tęsknota, 2021

Warszawa 2022/05/18

Warszawa 2022/05/18

Zbrojny II, 2022

Warszawa 2022/05/18

Julia Nowotna (ur. 2001)

Biała bryła, 2022

Warszawa 2022/05/18

Melancholia IV, 2021

Warszawa 2022/05/18

Osada VII, 2022

Warszawa 2022/05/18

Maciej Kosteczka (ur. 1988)

Trzy Obrazy: Fioletowa, 2022

Warszawa 2022/05/18

Trwały spichrz, 2022

Warszawa 2022/05/18

Acre, 2022

Warszawa 2022/05/18

Warszawa 2022/05/18

Gdzie jesteś?, 2022

Warszawa 2022/05/18

Rajskie Drzewo 3, 2022

Warszawa 2022/05/18

Legendy motoryzacji XII, 2022

Warszawa 2022/05/18

Dancing colors No 04, 2021

Warszawa 2022/05/18

Warszawa 2022/05/18

Selena, 2022

Warszawa 2022/05/18

Wabi-Sabi Blues XIX, 2021

Warszawa 2022/05/18

02_171523181911495, 2022

Warszawa 2022/05/18

Noc, 2020

Warszawa 2022/05/18

Green points, 2022

Warszawa 2022/05/18

Nowy świat..., 2022

Warszawa 2022/05/18

Marcin Leśniewski (ur. 1974)

Burger Barbarism, 2010

Warszawa 2022/05/18

Wzięli zamknęli mi klub, 2022

Warszawa 2022/05/18

Recovery, 2022

Warszawa 2022/05/18

Psychedelic horse, 2021

Warszawa 2022/05/18

The rider II, 2022

Warszawa 2022/05/18

O obcości ciał, 2021

Warszawa 2022/05/18

W zaciszu, 2022

Warszawa 2022/05/18

Weave, 2021

Warszawa 2022/05/18

Warszawa 2022/05/18

Stan skupienia 3/3, 2020

Warszawa 2022/05/18

Czerwony pokój, 2022

Warszawa 2022/05/18

Trafo, 2018

Warszawa 2022/05/18

Przesłanie, 2021

Warszawa 2022/05/18

Odwilż, 2022

Warszawa 2022/05/18

Pink VR, 2022

Warszawa 2022/05/18

Warszawa 2022/05/18

Przed spacerem w Dover, 2022

Warszawa 2022/05/18

Iwona Molecka (ur. 1966)

Inner color - pink, 2020

Warszawa 2022/05/18

Wiosna, 2022

Warszawa 2022/05/18

Snail, 2022

Warszawa 2022/05/18

Spokojna woda, 2022

Warszawa 2022/05/18

Głodny, 2022

Warszawa 2022/05/18

Lubielas, 2022

Warszawa 2022/05/18

Iwona Gabryś (ur. 1988)

Warszawa 2022/05/18

Against All Odds, 2022

Warszawa 2022/05/18

Tomasz Baran (ur. 1992)

Modlitwa o pomoc, 2016

Warszawa 2022/05/18

Warszawa 2022/05/18

Iryna Harasym (ur. 1980)

Niebieskość I, 2022

Warszawa 2022/05/18

Głębia, 2022

Warszawa 2022/05/18

Natalia Drzewiecka (ur. 2000)

Toruńska pierogarnia, 2020

Warszawa 2022/05/18

Mikhail Chibowski (ur. 1987)

Abstrakcyjne refleksje, 2022

Warszawa 2022/05/18

Bang Bang, 2022

Warszawa 2022/05/18

Sjesta, 2020

Warszawa 2022/05/18

Mikołaj Korus (ur. 1998)

Zderzenie, 2022

Warszawa 2022/05/18

Spojrzenie, 2022

Warszawa 2022/05/18

Nikodem Gąsowski (ur. 1997)

Warszawa 2022/05/18

Warszawa 2022/05/18

Podmuch, 2022

Warszawa 2022/05/18

Pozycja wycofana

Pozycja wycofana

Warszawa 2022/05/18

Księżycowe regaty, 2022

Warszawa 2022/05/18

Nogi bez głowy, 2020

Warszawa 2022/05/18

Wiatr w przestworzach, 2022

Warszawa 2022/05/18

Wiosna, 2022

Warszawa 2022/05/18

Dali czarodziej, 2020

Warszawa 2022/05/18

Warszawa 2022/05/18

Tomasz Tais (ur. 1985)

Warszawa 2022/05/18

Warszawa 2022/05/18

Puszyste wariacje, 2022

Warszawa 2022/05/18

Ready to Victory, 2008

Warszawa 2022/05/18

Pause _03x/140, 2022

Warszawa 2022/05/18

Wiosenne orzeźwienie, 2022

Warszawa 2022/05/18

Ballada o bezsenności, 2022

Warszawa 2022/05/18

Obscure beauty, 2021

Warszawa 2022/05/18

Michał Kogut (ur. 1997)

Pandemonium 2050 C4, 2022

Warszawa 2022/05/18

Sunset in Italy, 2022

Warszawa 2022/05/18

Warszawa 2022/05/18

Kompozycja z ludźmi, 2022

Warszawa 2022/05/18

Rzeka nadziei, 2022

Warszawa 2022/05/18

Mgła, 2022

Warszawa 2022/05/18

Explosio, 2021

Warszawa 2022/05/18

Be there, 2021

Warszawa 2022/05/18

Sen, 2022

Warszawa 2022/05/18

Eridanus, 2020

Warszawa 2022/05/18

Na półce IV, 2022

Warszawa 2022/05/18

Motywacje, 2022

Warszawa 2022/05/18

Agnieszka Ziomek (ur. 1996)

Różowy klif, 2022

Warszawa 2022/05/18

Chwila zapomnienia, 2022

Warszawa 2022/05/18

XIV.II.MMXXII, 2022

Warszawa 2022/05/18

Podniebny fantazmat, 2022

Warszawa 2022/05/18

Marcin Armatys (ur. 1985)

Przystań, 2022

    Limit ceny