6 Aukcja Młoda – 29 czerwca 2016 r. godz. 19.30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 6 Aukcji Sztuka Młoda, która odbędzie się w Pragalerii 29 czerwca 2016 r. o godz. 19.30. Wystawa przedaucyjna czynna jest od 24 czerwca 2016 r., a na showroom kolekcjonerski, w trakcie którego omówić można z naszymi ekspertami nie tylko ofertę katalogową, ale także po prostu porozmawiać o sztuce, inwestowaniu, strategii budowania kolekcji itp., zapraszamy weekend poprzedzający licytację czyli 25 i 26 czerwca 2016 r. W showroomową sobotę galeria będzie czynna w godzinach 10.00-14.00, a w niedzielę 12.00-18.00.

Zachęcamy do osobistego zapoznania się z ofertą aukcyjną i uczestniczenia w licytacji, jednak Ci z Państwa, którzy nie będą mogli z nami być, mogą składać zlecenia telefoniczne lub limity licytacyjne. Służą do tego specjalne przyciski przy wszystkich pozycjach w katalogu aukcyjnym. Rekomendujemy także możliwość licytacji on-line w czasie rzeczywistym na platformie internetowej onebid.pl

Zdajemy sobie sprawę, że nie wszyscy z Państwa są z Warszawy, nie wszyscy też dysponują wystarczającą ilością czasu, ponadto koniec czerwca to już de facto początek sezonu urlopowego i wyjazdów. Dlatego też, podobnie jak w przypadku kilku poprzednich licytacji, przygotowujemy wirtualny spacer po wystawie przedaukcyjnej. Zostanie on opublikowany na naszej stronie internetowej i profilu FB w sobotę 25 czerwca 2016 r. Wirtualne zwiedzanie wystawy co prawda nie zastąpi obecności osobistej, ale daje lepsze wyobrażenie o eksponowanych pracach, niż „płaska” reprodukcja katalogowa.

Katalog 6 Aukcji Sztuka Młoda musieliśmy ilościowo nieco ograniczyć, w stosunku do naszej poprzedniej oferty, a to dlatego, że tym razem proponujemy Państwu sporo prac o znaczących formatach, które chcemy jak najlepiej wyeksponować w przestrzeni Pragalerii.

Znalazło się wśród nich wiele interesujących dzieł, które zwracają uwagę urodą i ciekawym ujęciem tematu. Na plan pierwszy wysuwają się realistyczne propozycje Julii Kowalskiej, Barbary Porczyńskiej, Katarzyny Kombor i Marii Danielak. To bardzo niepokojące malarstwo, ale zdecydowanie warte kolekcjonerskiej uwagi.
Na przeciwnym biegunie plasują się propozycje abstrakcyjne. Po raz pierwszy możemy zaprezentować Państwu niezwykle intrygującą wizualnie i technicznie twórczość Magdaleny Kobiereckiej. Jej prace na szkle powstają przy użyciu farb akrylowych z elementami techniki sgraffito. Taki sposób malowania od odwrocia obrazu, nakładania i niejako wybierania farby, wymaga starannego przygotowania, wyobraźni, odwagi i pewności ruchu pędzla. Tworzony obraz jest jednorazowy i unikalny. Inne, ciekawe kompozycje abstrakcyjne to propozycje Anny Jarzymowskiej, Natalii Karasińskiej, Bartosza Michała Hoppe-Sadowskiego, Iwony Delińskiej i Anny Nosowicz. Twórczość tej ostatniej artystki sympatycy Pragalerii dobrze znają, gdyż prezentowaliśmy jej wystawę na targach JustMad7 w Madrycie w roku bieżącym.
Własny język, unikalne, ekspresyjne światy i wielkie wyczucie kolorystycznych niuansów prezentują prace Ziemowita Fincka i debiutującej na aukcji, a na co dzień tworzącej w Finlandii, Natalii Kozieł. Warto zwrócić uwagę na twórczość tych artystów, gdyż nieustannie się rozwijają i ewoluują, intrygując kolejnymi kreacjami.
Autonomiczny świat malarski, choć o zupełnie innej poetyce, prezentuje też Angelika Milaniuk. Tym razem prezentujemy jej prace w niewielkim formacje, chcąc sprostać prośbom niektórych z naszych kolekcjonerów. Podobnie polecamy nieco mniejszą kompozycję autorstwa Joanny Półkośnik, pełną jednak słońca i niezwykłą w koncepcji kolorystycznej.
W katalogu 6 Aukcji Sztuka Młoda znaleźć można sporo bardzo ciekawych prac. Na zakończenie polecić chcieliśmy jeszcze obrazy autorstwa czwórki malarzy, których twórczość naszym zdaniem należy uważnie śledzić, a najlepiej już teraz zainteresować się ich pracami na poważnie. Pierwszym z nich jest ironiczny militarysta Michał Mroczka. Kolejny to młody dyplomant katowickiej ASP Krzysztof Piętka, o specyficznie surrealistycznej wyobraźni. Trzecią z listy poleceń jest Iwona Gabryś, która matematyczną precyzję widzenia wykorzystuje w celu uwodzenia i oszukiwani widza. Na koniec nostalgiczna pejzażystka nieistniejących przestrzeni Sabina Maria Grzyb, artystka o ogromnej wrażliwości na kolor, operująca bryłą w sposób monumentalny, która kreuje własne światy o niezaprzeczalnej urodzie.
Zapraszamy do Pragalerii, do odwiedzin realnych i wirtualnych oraz do licytacji.

Nadia Świerczyna

z cyklu obrazów ku czci Henryka Mikołaja Góreckiego (2015)

akryl, płótno, 90x130 cm

sygn. p.d.: N.Świerczyna, opisany na odwrocie: NADIA ŚWIERCZYNA bez tytułu 1 / z cyklu Cykl obrazów ku czci Henryka

Mikołaja Góreckiego / 2015 N. ŚWIERCZYNA

Cena wywoławcza: 500.00

Milena Brudkowska

Z cyklu Szachownice (Wanna) (2016)

olej, płótno, 80x100 cm

opisany na odwrocie: MILENA BRUDKOWSKA LUBLIN 2016

Cena sprzedaży: 600.00

Cena wywoławcza: 500.00

Katarzyna Nowakowska

Droga (2016)

olej, płótno, 100x140 cm

sygn. p.d. K.Nowakowska 2016, opisany na odwrocie: „DROGA” 2016 AKRYL NA PŁÓTNIE KATARZYNA NOWAKOWSKA

Cena wywoławcza: 500.00

Andrzej Tuźnik

Menina em bicicleta (2016)

olej, płótno, 60x80 cm

sygn. l.d.: monogramem, opisany na odwrocie: monogram, data 2016 oraz pieczęć autorska

Cena wywoławcza: 500.00

Wizualizacje z cieniem (2014)

100 x 140 cm, olej na płótnie

Cena wywoławcza: 500.00

Barbara Porczyńska

Natrętne myśli (2015)

olej, płótno, 100x120 cm

opisany na odwrocie: BARBARA PORCZYŃSKA NATRĘTNE MYŚLI olej na płótnie 100x120 cm 2015 oraz nalepka autorska

Cena sprzedaży: 800.00

Cena wywoławcza: 500.00

Żurawie w pełnym słońcu (2016)

akryl, płótno, 80x80 cm

sygn. na środku J.P.'16, opisany na odwrociu:  J.Półkośnik 2016

Cena sprzedaży: 800.00

Cena wywoławcza: 500.00

Beata Sękiewicz

Dialog IX (2016)

olej, płótno, 90x70 cm

opisany na odwrocie: BEATA SĘKIEWICZ „DIALOG IX” OLEJ NA PŁÓTNIE 90x70 cm 2016 r.

Cena wywoławcza: 500.00

Smak lata (2016)

akryl, szlag metal, płótno, 100x100 cm

sygn. Alicja Kappa 2016, opisany na odwrocie: Alicja Kappa Lato 2016 r.

Cena wywoławcza: 500.00

Maria Danielak

Wotan (2016)

olej, płótno, 60x90 cm

opisany na odwrocie: Maria Danielak „Wotan” 2016 r.

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Trawa (2013)

olej, płótno, 90x50 cm

opisany na odwrocie: P. TRUSIK TRAWA

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Magdalena Kobierecka

Kompozycja nr 31 (2016)

technika własna, sgraffito, akryl, szkło akrylowe, 100x70 cm

opisany na odwrocie: Magdalena Kobierecka „Kompozycja nr 31”

Cena wywoławcza: 500.00

Muchy (2016)

olej, płótno, 160x80 cm

opisany na odwrocie: Julia Kowalska „Muchy” olej na płótnie 2016

Cena sprzedaży: 2900.00

Cena wywoławcza: 500.00

Agnieszka Kirzanowska-Osińska

Faktura 2 (2014)

olej, płótno, 80x130 cm

opisane na odwrocie: Osińska Faktura 2 '2014

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Juliusz Lewandowski /Juliusz Martwy/

The Tower and the diver (2016)

akryl, płótno, 70x100 cm

opisane na odwrocie: Juliusz Lewandowski ,The Tower and the diver! 2016 akryl na płótnie 100x70 cm

Cena wywoławcza: 500.00

Michał Bojara

Wisła_Warszawa (2014)

akryl, płótno, 50x61 cm

opisany na odwrocie: Michał Bojara WISŁA WARSZAWA 2014 AKRYL PŁÓTNO 50x61

Cena wywoławcza: 500.00

Agata Ruman

Papierosy i białe skarpety (2016)

olej,  płótno, 80x100 cm

sygn.

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Mayday! Mayday! Mayday! My position is... (2015)

olej, płótno, 120x160 cm

opisany na odwrocie: BARTOSZ MICHAŁ HOPPE-SADOWSKI „MAYDAY! MAYDAY! MAYDAY! MY POSITION IS...” OIL ON CANVAS

2015 160/120

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Kacper Piskorowski

Twins (2015)

olej, płyta, 100x80 cm

sygn. p.d.: K. Piskorowski, opisany na odwrocie: K. Piskorowski 2015

Cena wywoławcza: 500.00

Gondolier (2016)

olej, płótno, 60x81 cm

opisany na odwrocie: Jacek Malinowski olej 2016

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Żurawie 2 (2016)

akryl, kredka, suchy pigment, płótno, 60x80 cm

opisany na odwrocie: Halszka Maj „Żurawie 2” akryl, kredka, suchy pigment, płótno 2016 60x80 cm

Cena wywoławcza: 500.00

Katarzyna Matylda Kręcicka

New York (2016)

olej, kolaż, płótno, 120x80cm

sygn. u dołu KMK 2016

Cena wywoławcza: 500.00

Sonia Pajgert

Nie taki jak ona. Nie taka jak on. A szkoda (2016)

akryl, płótno, 50x70 cm

sygn. l.d.: monogramem, opisane na odwrocie: „Nie taki jak ona. Nie taka jak on. A szkoda.” Dyptych. płótno, akryl, 50x70

cm. 2016 r. Sonia Pajgert. Poznań, Polska.

Cena wywoławcza: 500.00

Iwona Delińska

Orange (2016)

olej, płótno, 80x100 cm

sygn. p.d.: Delińska, opisany na odwrocie: Delińska „Oragne” 2016

Cena sprzedaży: 900.00

Cena wywoławcza: 500.00

Igor Wójcik

Byk (2016)

olej, płótno, 38x55 cm

sygn. p.d.: Igor Jan

Cena sprzedaży: 800.00

Cena wywoławcza: 500.00

bez tytułu (2013)

olej, płótno, 80x80 cm]

opisany na odwrocie: Magdalena Szczerbakowicz 2013 oraz nalepka autorska

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

W nowy Świat (2016)

akryl, płótno, 120x80 cm

opisany na odwrocie: DOMINIKA RADOMSKA NOWY ŚWIAT 2016 rok

Cena sprzedaży: 700.00

Cena wywoławcza: 500.00

Dziewczyna ze snu III (2016)

olej, płótno, 115x75 cm

sygn. p.d. Porada 2016

Cena wywoławcza: 500.00

Nocna zmiana (2016)

akryl, płótno, 100x70 cm

sygn. p.d.: Michał mroczka „Nocna zmian” 2016, opisany na odwrocie: MICHAŁ MROCZKA „NOCNA ZMIANA” 2016 AKRYL

100x70

Cena sprzedaży: 600.00

Cena wywoławcza: 500.00

Małgorzata Pabich

cyklu Pozorności (2011)

olej, piasek, akryl, płótno, 100x120 cm

opisany na odwrocie: M. PABICH

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Angelika Milaniuk

Martwa natura z zazdrosnymi kanarkami (2012)

olej, płótno, 50x50 cm

sygn. l.d.: monogramem, opisany na odwrocie: „Martwa natura z zazdrosnymi kanarkami” olej na płótnie, 50x50 cm, 2012 r.

Angelika Milaniuk-Mitruk

Cena wywoławcza: 500.00

Natalia Karasińska

Struktura I (2012)

akryl, płótno, 50x70 cm

opisany na odwrocie: N.KARASIŃSKA

Cena wywoławcza: 500.00

Kamila Dańko

Sycylijska pani (2013)

akryl, płótno, 41x30 cm

opisany na odwrocie: Kamila Dańko 2013 „Sycylijska pani”

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Układ krystalograficzny (2012)

olej, akryl, płótno, 60x90 cm

sygn. p.d. Mariola Świgulska 2012

Cena wywoławcza: 500.00

Mleczna Droga (2015)

olej, płótno, 116x81 cm

sygn. p.d. monogramem 2015

Cena wywoławcza: 500.00

Maciej Zabawa

bez tytułu (2016)

akryl, płótno, 81x100 cm

opisany na odwrocie: TYTUŁ: BEZ TYTUŁU 2016 MACIEJ ZABAWA

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

bez tytułu (2016)

olej, płótno, 100x70 cm

sygn. l.d.: Pelipas

Cena sprzedaży: 3400.00

Cena wywoławcza: 500.00

Lenka Kubica

Wielka biel nr 1 (2015)

olej, płótno, 50x70 cm

sygn. u dołu: W POSZUKIWANIU KOBIECOŚCI / WIELKA BIEL NO. 1 LENKA KUBICA ’15, opisany na odwrocie: WIELKA BIEL NO. 1 W POSZUKIWANIU KOBIECOŚCI LENKA KUBICA 2015 r. AKRYL NA PŁÓTNIE

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Michał Mieszkowicz

Butelka (2011)

olej, płótno, 60x70 cm

sygn. l.d.: M.M. 2011, opisany na odwrocie: M. Mieszkowicz 2011 olej/pł

Cena wywoławcza: 500.00

Moje (2016)

olej, płótno, 85x85 cm

opisany na odwrocie: „Moje” Judyta Krawczyk 2016 r. Warszawa

Cena wywoławcza: 500.00

Powrót o świcie (2015)

olej, płótno, 50x40 cm

sygn. p.d.: E.Najdenow, opisany na odwrocie: Powrót o świcie Ewa Najdenow 2015

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Hanna Gąsiorowska

Odpoczynek z cyklu Życie to bajka (2013)

akryl, płótno, 120x90 cm

opisany na odwrocie: HANNA GĄSIOROWSKA 2013 „ODPOCZYNEK” T: AKRYL 120x90 cm

Cena wywoławcza: 500.00

Sylwia Łyczko-Zielony

Pejzaż brodzący (2015)

akryl, płótno, 90x100 cm

sygn. p.d.: SYLWIA 2015, opisany na odwrocie: Pejzaż brodzący

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Czas (5) (2016)

technika mieszana, płótno, 80x80 cm

opisany na odwrocie: IZA KOSTIUKOW Z CYKLU: CZAS 80x80 2016

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Dariusz Grajek

Portowa zatoka (2016)

akryl, płótno, 120x80 cm

sygn. p.d. D.Grajek 2016

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

bez tytułu (2) (2015)

olej, płótno, 100x81 cm

sygn. p.d. M. Dybowski, opisany na odwrocie: Bez tytułu 2 100x81 cm olej na płótnie 2015 M. Dybowski

Cena wywoławcza: 500.00

Blue Melody (2016)

olej, płótno, 70x70 cm

sygn. p.d. monogram

Cena wywoławcza: 500.00

Zapomnienie. Uliczka w Nicei (2016)

olej, płótno, 120x60 cm

sygn. p.d.: M.Kurek, opisany na odwrocie: MAGDALENA KUREK "ZAPOMNIENIE. ULICZKA W NICEI." /OLEJ NA PŁÓTNIE 2016. 120x60

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Marzena Gawrysiak

Hommage a Bruno Schulz (2016)

olej, płótno, 100x130 cm

opisany na odwrocie: Hommage a Bruno Schulz M. Gawrysiak 2016

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Własny kawałek nieba (2015)

akryl, płótno, 92x65 cm

opisany na odwrocie: MARTA JULIA PIÓRKO „WŁASNY KAWAŁEK NIEBA” AKRYL NA PŁÓTNIE 92x65 cm 2015 r.

Cena sprzedaży: 700.00

Cena wywoławcza: 500.00

Sławomir Danielski /D.ski/

Truskawkowa Kąpiel z cyklu Kąpielowe opowieści (2016)

akryl, płótno, 60x60 cm

opisany na odwrocie: D.ski „Truskawkowa kąpiel” z cyklu Kąpielowe opowieści 2016

Cena wywoławcza: 500.00

Miasto III (2016)

technika własna, akryl, płótno, 80x100 cm

opisany na odwrocie: M.Karwowska Miasto III 2016

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Hugo Giza

75 (2016)

olej, płótno, 90x70 cm

Cena sprzedaży: 600.00

Cena wywoławcza: 500.00

Złom 2 (2016)

olej, płótno, 50x70 cm

opisany na odwrocie: „ZŁÓM 2” OLEJ NA PŁÓTNIE, 50X70 CM 2016, ILONA FORYŚ

Cena sprzedaży: 700.00

Cena wywoławcza: 500.00

Arra Fame /Paulina Grabowska/

Denis i jego świat (2016)

olej, płótno, 50x70 cm

opisany na odwrocie: Arra Fame „Denis i jego świat” 2016

Cena wywoławcza: 500.00

Jakub Łukasz Syrkowski

Nowhere (2015)

akryl, płótno, 100x100 cm

opisany na odwrocie: J. Syrkowski

Cena wywoławcza: 500.00

Katarzyna Kombor

bez tytułu (2016)

olej, płótno, 60x80 cm

opisany na odwrocie: BEZ TYTUŁU, 2016 OLEJ NA PÓTNIE KATARZYNA KOMBOR

Cena wywoławcza: 500.00

Martwa natura o zapachu arbuza (2016)

olej, akryl, płótno, 70x70 cm

sygn. p.d.: J. MISZTAL 2016

Cena sprzedaży: 800.00

Cena wywoławcza: 500.00

Katarzyna Piotrowicz

z cyklu Re_jestracja (2016)

olej, płótno, 100x90 cm

opisany na odwrocie: K.Piotrowicz 2016

Cena wywoławcza: 500.00

Anna Nosowicz

Absolute Beginners (2014)

olej, płótno, 80x110 cm

opisany na odwrocie: ABSOLUTE BEGINNERS ANNA NOSOWICZ 2014

Cena wywoławcza: 500.00

Adam Sikorski

PKS (2016)

olej, płótno, 40x50 cm

opisany na odwrocie: A. Sikorski 2016 PKS

Cena wywoławcza: 500.00

Zuzanna Jankowska

Wilk (2016)

akryl, płótno, 60x80 cm

sygn. p.d. Jankowska 2016opisany na odwrocie: Zuzanna Zu Jankowska „Wilk” 2016

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Menuett (2016)

akryl, płótno, 100x100 cm

opisany na odwrocie: DOMINIK SMOLIK „MENMET” KRAKÓW 2016

Cena sprzedaży: 600.00

Cena wywoławcza: 500.00

Maciej Cieśla

Po alkoholu 9. Adoratorzy (2016)

 olej, akryl, płótno, 100x70 cm

sygn. pd.: Maciej Cieśla, opisany na odwrocie: Maciej Cieśla 2016

Cena wywoławcza: 500.00

Katarzyna Rymarz

Awake (2016)

akryl, płótno, 100x80 cm

opisany na odwrocie: „AWAKE” KATARZYNA RYMARZ AKRYL 2016

Cena wywoławcza: 500.00

Iwona Kołodziej

Pomagam w makijażu z cyklu Przyjemności i nałogi (2016)

olej, płótno, 100x120 cm

opisany na odwrocie: Iwona Kołodziej Pomagam w makijażu 2016

Cena wywoławcza: 500.00

Honsiu 2011 (2014)

ceramika szkliwiona, 52x52x4,5 cm

opisany na odwrocie: ANETA ŚLIWA 2014 r.

Cena sprzedaży: 2600.00

Cena wywoławcza: 500.00

Agnieszka Piotrowska

bez tytułu (2005)

olej, płótno, 100x70 cm

opisany na odwrocie: BEZ TYTUŁU OLEJ NA PŁÓTNIE 100x70 AGNIESZKA

PIOTROWSKA 2005

Cena wywoławcza: 500.00

Michał Głowacki

Love music (2016)

olej, płótno, 140x140 cm

opisany na odwrocie: Michał Głowacki Love music 2016 r.

Cena wywoławcza: 500.00

Pole (2012)

olej, płótno, 92x65 cm

opisany na odwrocie: „Pole” olej na płótnie 92x65 cm Dybowska 2012

Cena wywoławcza: 500.00

Blanka Dudek

To miasto jest jak sen 2 (2014)

olej, płótno, 100x120 cm

opisany na odwrocie: BLANKA DUDEK „TO MIASTO JEST JAK SEN 2”OLEJ, PŁÓTNO 100x120 CM 2014

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Monika Tobiańska-Porc

bez tytułu (2014)

olej, płótno, 40x50 cm

opisany na odwrocie: MONIKA TOBIAŃSKA-PORC 2014

Cena wywoławcza: 500.00

Robert Krężlak (ur. 1975)

Dama Kier (2013)

olej, płótno, 100x70 cm

sygn. p.d. Krężlak ‘13

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Chaos 01 (2014)

olej, płótno, 130x150 cm

opisany na odwrocie: ANNA JARZYMOWSKA CHAOS 01 2014 r

Cena sprzedaży: 700.00

Cena wywoławcza: 500.00

Łukasz Jacek

Pejzaż 11 (2010)

olej, płótno, 50x70 cm

sygn. p.d.: Łukasz Jacek 2010, opisany na odwrocie: pejzaż 11

Cena wywoławcza: 500.00

Kalina Zielkowska

Pomiędzy (2003)

akryl, płótno, 100x125 cm

opisany na odwrocie: KALINA ZIELKOWSKA”POMIEDZY” AKRYL, PŁÓTNO 100/125

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Kula (2016)

akryl, płótno, 70×70 cm

opisany na odwrocie: HANNA ROZPARA „KULA” 2016

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

bez tytułu (2007)

olej, płótno, 85x60 cm

opisany na odwrocie: Małgorzata Fenrych 2007

Cena wywoławcza: 500.00

Katarzyna Rogoża (ur. 1985)

Home (2016)

akryl, werniks tłusty, płótno, 50x50 cm

podpisany na odwrocie: “Home” Katarzyna Rogoża 2016

Cena wywoławcza: 500.00

Natalia Kozieł

Akt II (2014)

pigment, akryl, kredki, sztyft olejny, płótno, 130x140 cm

Cena sprzedaży: 900.00

Cena wywoławcza: 500.00

Izabela Ołdak

Aurora (2015)

akryl, płótno, 100x70 cm

podpisany na odwrocie: Izabela Ołdak Zorza polarna 2015 Aurora akryl na płótnie

Cena wywoławcza: 500.00

Krzysztof Piętka

olej, płótno, 100x100 cm

opisany na odwrocie: KRZYSZTOF PIĘTKA

Cena sprzedaży: 600.00

Cena wywoławcza: 500.00

Marta Konieczny

Poświata (2014)

olej, płótno, 100x120 cm

sygn. p.d.: MARTA KONIECZNY, opisany na odwrocie: „POŚWIATA” Marta Konieczny 2014 MK

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Karol Wilk

Dziś na kursie Sepang, Korea (2013)

olej, płótno, 120x28 cm

opisany na odwrocie: Dziś na kursie: SEPANG – KOREA KAROL A. WILK CHEŁM ARTYŚCI ZAŚCIANKOWI 2013

Cena wywoławcza: 500.00

Kampucza (2016)

akryl, płótno, 50x100 cm

sygn. p.d.: Sabina Maria

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Daria Grajek

Spacer z pieskiem (2015)

rzeźba, odlew w brązie metodą na wosk tracony, spatynowana, podstawa biały marmur, 26x17 cm

sygn. na podstawie: Pani z pieskiem 2015 D. Grajek

Cena wywoławcza: 500.00

Magdalena Rytel-Skorek (ur. 1976)

Drzewo czerwone (2016)

akryl, płótno, 100x100 cm

podpisany na odwrocie: Magdalena Rytel-Skorek „Drzewo 700” akryl na płótnie, 2016 r.

Cena sprzedaży: 700.00

Cena wywoławcza: 500.00

Iwona Gabryś

Człowiek walczący nr 29 (2016)

technika akryl, suchy pastel, węgiel, płótno, 100x100 cm

opisany na odwrocie: IWONA GABRYŚ

Cena sprzedaży: 900.00

Cena wywoławcza: 500.00

Urszula Niemirska

Landchaft słonia (2016)

akryl, kolaż, płótno,70x70 cm

opisany na odwrocie: ULA NIEMIRSKA „LANDSCHAFT SŁONIA” 2016

Cena wywoławcza: 500.00

Małgorzata Garbal

Akt błękitny (2016)

akryl, olej, płótno, 180x80 cm

Cena sprzedaży: 600.00

Cena wywoławcza: 500.00

Maciej Wierzbicki (ur. 1981)

Dekonstrukcja 2 (2015)

akryl, płótno, 45x60 cm

sygn. p.d.: M. Wierzbicki

Cena wywoławcza: 500.00

Warszawa 2016/06/29

Nadia Świerczyna

z cyklu obrazów ku czci Henryka Mikołaja Góreckiego

akryl, płótno, 90x130 cm

Warszawa 2016/06/29

Milena Brudkowska

Z cyklu Szachownice (Wanna)

olej, płótno, 80x100 cm

Warszawa 2016/06/29

Katarzyna Nowakowska

Droga

olej, płótno, 100x140 cm

Warszawa 2016/06/29

Andrzej Tuźnik

Menina em bicicleta

olej, płótno, 60x80 cm

Warszawa 2016/06/29

Wizualizacje z cieniem

100 x 140 cm, olej na płótnie

Warszawa 2016/06/29

Barbara Porczyńska

Natrętne myśli

olej, płótno, 100x120 cm

Warszawa 2016/06/29

Żurawie w pełnym słońcu

akryl, płótno, 80x80 cm

Warszawa 2016/06/29

Beata Sękiewicz

Dialog IX

olej, płótno, 90x70 cm

Warszawa 2016/06/29

Smak lata

Warszawa 2016/06/29

Maria Danielak

Wotan

olej, płótno, 60x90 cm

Warszawa 2016/06/29

Trawa

olej, płótno, 90x50 cm

Warszawa 2016/06/29

Magdalena Kobierecka

Kompozycja nr 31

Warszawa 2016/06/29

Muchy

olej, płótno, 160x80 cm

Warszawa 2016/06/29

Agnieszka Kirzanowska-Osińska

Faktura 2

olej, płótno, 80x130 cm

Warszawa 2016/06/29

The Tower and the diver

akryl, płótno, 70x100 cm

Warszawa 2016/06/29

Michał Bojara

Wisła_Warszawa

akryl, płótno, 50x61 cm

Warszawa 2016/06/29

Agata Ruman

Papierosy i białe skarpety

olej,  płótno, 80x100 cm

sygn.

Warszawa 2016/06/29

olej, płótno, 120x160 cm

2015 160/120

Warszawa 2016/06/29

Kacper Piskorowski

Twins

olej, płyta, 100x80 cm

Warszawa 2016/06/29

Gondolier

olej, płótno, 60x81 cm

Warszawa 2016/06/29

Żurawie 2

Warszawa 2016/06/29

Katarzyna Matylda Kręcicka

New York

olej, kolaż, płótno, 120x80cm

sygn. u dołu KMK 2016

Warszawa 2016/06/29

Sonia Pajgert

Nie taki jak ona. Nie taka jak on. A szkoda

akryl, płótno, 50x70 cm

Warszawa 2016/06/29

Iwona Delińska

Orange

olej, płótno, 80x100 cm

Warszawa 2016/06/29

Igor Wójcik

Byk

olej, płótno, 38x55 cm

sygn. p.d.: Igor Jan

Warszawa 2016/06/29

olej, płótno, 80x80 cm]

Warszawa 2016/06/29

W nowy Świat

akryl, płótno, 120x80 cm

Warszawa 2016/06/29

Dziewczyna ze snu III

olej, płótno, 115x75 cm

sygn. p.d. Porada 2016

Warszawa 2016/06/29

Nocna zmiana

akryl, płótno, 100x70 cm

100x70

Warszawa 2016/06/29

Małgorzata Pabich

cyklu Pozorności

Warszawa 2016/06/29

Angelika Milaniuk

Martwa natura z zazdrosnymi kanarkami

olej, płótno, 50x50 cm

Angelika Milaniuk-Mitruk

Warszawa 2016/06/29

Natalia Karasińska

Struktura I

akryl, płótno, 50x70 cm

Warszawa 2016/06/29

Kamila Dańko

Sycylijska pani

akryl, płótno, 41x30 cm

Warszawa 2016/06/29

Układ krystalograficzny

olej, akryl, płótno, 60x90 cm

Warszawa 2016/06/29

Mleczna Droga

olej, płótno, 116x81 cm

sygn. p.d. monogramem 2015

Warszawa 2016/06/29

Maciej Zabawa

akryl, płótno, 81x100 cm

Warszawa 2016/06/29

olej, płótno, 100x70 cm

sygn. l.d.: Pelipas

Warszawa 2016/06/29

Lenka Kubica

Wielka biel nr 1

olej, płótno, 50x70 cm

Warszawa 2016/06/29

Michał Mieszkowicz

Butelka

olej, płótno, 60x70 cm

Warszawa 2016/06/29

Moje

olej, płótno, 85x85 cm

Warszawa 2016/06/29

Powrót o świcie

olej, płótno, 50x40 cm

Warszawa 2016/06/29

Hanna Gąsiorowska

Odpoczynek z cyklu Życie to bajka

akryl, płótno, 120x90 cm

Warszawa 2016/06/29

Sylwia Łyczko-Zielony

Pejzaż brodzący

akryl, płótno, 90x100 cm

Warszawa 2016/06/29

Czas (5)

Warszawa 2016/06/29

Dariusz Grajek

Portowa zatoka

akryl, płótno, 120x80 cm

sygn. p.d. D.Grajek 2016

Warszawa 2016/06/29

bez tytułu (2)

olej, płótno, 100x81 cm

Warszawa 2016/06/29

Blue Melody

olej, płótno, 70x70 cm

sygn. p.d. monogram

Warszawa 2016/06/29

Zapomnienie. Uliczka w Nicei

olej, płótno, 120x60 cm

Warszawa 2016/06/29

Marzena Gawrysiak

Hommage a Bruno Schulz

olej, płótno, 100x130 cm

Warszawa 2016/06/29

Własny kawałek nieba

akryl, płótno, 92x65 cm

Warszawa 2016/06/29

Sławomir Danielski /D.ski/

Truskawkowa Kąpiel z cyklu Kąpielowe opowieści

akryl, płótno, 60x60 cm

Warszawa 2016/06/29

Miasto III

Warszawa 2016/06/29

Hugo Giza

olej, płótno, 90x70 cm

Warszawa 2016/06/29

Złom 2

olej, płótno, 50x70 cm

Warszawa 2016/06/29

Arra Fame /Paulina Grabowska/

Denis i jego świat

olej, płótno, 50x70 cm

Warszawa 2016/06/29

Jakub Łukasz Syrkowski

Nowhere

akryl, płótno, 100x100 cm

Warszawa 2016/06/29

Katarzyna Kombor

olej, płótno, 60x80 cm

Warszawa 2016/06/29

Martwa natura o zapachu arbuza

olej, akryl, płótno, 70x70 cm

sygn. p.d.: J. MISZTAL 2016

Warszawa 2016/06/29

Katarzyna Piotrowicz

z cyklu Re_jestracja

olej, płótno, 100x90 cm

Warszawa 2016/06/29

Anna Nosowicz

Absolute Beginners

olej, płótno, 80x110 cm

Warszawa 2016/06/29

Adam Sikorski

PKS

olej, płótno, 40x50 cm

Warszawa 2016/06/29

Zuzanna Jankowska

Wilk

akryl, płótno, 60x80 cm

Warszawa 2016/06/29

Menuett

akryl, płótno, 100x100 cm

Warszawa 2016/06/29

Maciej Cieśla

Po alkoholu 9. Adoratorzy

Warszawa 2016/06/29

Katarzyna Rymarz

Awake

akryl, płótno, 100x80 cm

Warszawa 2016/06/29

Iwona Kołodziej

Pomagam w makijażu z cyklu Przyjemności i nałogi

olej, płótno, 100x120 cm

Warszawa 2016/06/29

Honsiu 2011

Warszawa 2016/06/29

Agnieszka Piotrowska

olej, płótno, 100x70 cm

PIOTROWSKA 2005

Warszawa 2016/06/29

Michał Głowacki

Love music

olej, płótno, 140x140 cm

Warszawa 2016/06/29

Pole

olej, płótno, 92x65 cm

Warszawa 2016/06/29

Blanka Dudek

To miasto jest jak sen 2

olej, płótno, 100x120 cm

Warszawa 2016/06/29

Monika Tobiańska-Porc

olej, płótno, 40x50 cm

Warszawa 2016/06/29

Robert Krężlak (ur. 1975)

Dama Kier

olej, płótno, 100x70 cm

sygn. p.d. Krężlak ‘13

Warszawa 2016/06/29

Chaos 01

olej, płótno, 130x150 cm

Warszawa 2016/06/29

Łukasz Jacek

Pejzaż 11

olej, płótno, 50x70 cm

Warszawa 2016/06/29

Kalina Zielkowska

Pomiędzy

akryl, płótno, 100x125 cm

Warszawa 2016/06/29

Kula

akryl, płótno, 70×70 cm

Warszawa 2016/06/29

olej, płótno, 85x60 cm

Warszawa 2016/06/29

Katarzyna Rogoża (ur. 1985)

Home

Warszawa 2016/06/29

Natalia Kozieł

Akt II

Warszawa 2016/06/29

Izabela Ołdak

Aurora

akryl, płótno, 100x70 cm

Warszawa 2016/06/29

Krzysztof Piętka

olej, płótno, 100x100 cm

Warszawa 2016/06/29

Marta Konieczny

Poświata

olej, płótno, 100x120 cm

Warszawa 2016/06/29

Karol Wilk

Dziś na kursie Sepang, Korea

olej, płótno, 120x28 cm

Warszawa 2016/06/29

Kampucza

akryl, płótno, 50x100 cm

sygn. p.d.: Sabina Maria

Warszawa 2016/06/29

Daria Grajek

Spacer z pieskiem

Warszawa 2016/06/29

Drzewo czerwone

akryl, płótno, 100x100 cm

Warszawa 2016/06/29

Iwona Gabryś

Człowiek walczący nr 29

Warszawa 2016/06/29

Urszula Niemirska

Landchaft słonia

akryl, kolaż, płótno,70x70 cm

Warszawa 2016/06/29

Małgorzata Garbal

Akt błękitny

Warszawa 2016/06/29

Maciej Wierzbicki (ur. 1981)

Dekonstrukcja 2

akryl, płótno, 45x60 cm

sygn. p.d.: M. Wierzbicki

    Limit ceny