6. Aukcja Aktualna – 09.02.2022 godz. 19:30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 6. Aukcji Aktualnej.

To już szósta edycja licytacji, podczas której mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę prac artystów, młodego i średniego pokolenia, którzy mają już ugruntowaną pozycję na polskim rynku sztuki a długa lista wystaw i konsekwencja artystyczna powodują, że ich prace są od lat niezmiennie poszukiwane przez kolekcjonerów malarstwa.

Licytacja odbędzie się 9 lutego 2022 r. (środa) o godz. 19:30.

Dawid Zdobylak (ur. 1993)

Pegaz, 2021

olej, płótno, 65 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Magdalena Karłowicz (ur. 1978)

Z cyklu: "Matki Polki", 2018

brąz patynowany, 37 x 10 x 11 cm, 3/10, sygn. z boku rzeźby: MK

Wiktor Jackowski (ur. 1987)

Nie potrzeba nam innych światów. Potrzeba nam luster, 2019

olej, płótno, 80 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Sylwester Stabryła (ur. 1975)

Wizyta, 2018

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Katarzyna Banaś (ur. 1973)

Ciche miejsce, 2019

olej, płótno, 80 x 110 cm, sygn. l. d.: K. BANAŚ' 19

Cena wywoławcza: 2500

Cthuluhu fhtagn, 2019

olej, płótno, 170 x 100 cm, sygnowany na odwrocie

Luminacja 11, 2017

sucha igła, papier, 198 × 69 cm (całość), 1/2, część 1. sygn. u góry: P. Krzywdziak 2017, część 2. sygn. u dołu: P. Krzywdziak 2017, 1/20

Lethe, 2020

olej, płótno, 150 x 130 cm, sygn. p.d.: Szczepkowski 20

Cena sprzedaży: 16000

Agnieszka Zawisza (ur. 1970)

Łodzie, 2020

olej, płótno, 50 x 140 cm, sygn. na odwrocie

Tomasz TOBOLEWSKI (ur. 1973)

Dama z kokardą, 2022

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 5000

El sol de anochecer, 2022

akryl, technika własna, śr. ok 140 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 2000

Paweł Kwiatkowski (ur. 1981)

Locked, 2021

olej, płótno, 120 x 90 cm, sygn. p.d.: P.Kwiatkowski 2021

Cena wywoławcza: 9000

Etiuda, 2021

brąz patynowany, polerowany, osadzony na marmurze, ok. 32 x 11 x 22 cm, sygn.

Cena wywoławcza: 2000

Magdalena Siejko (ur. 1977)

Salome, 2021

olej, płótno, 240 x 135 cm, sygn. l.g.: Obraz składa się z 2 płócien o wymiarach: 120 x135 cm, skręconych od tyłu.

Cena wywoławcza: 7000

Stanisław KORTYKA (ur. 1943)

Zanikający horyzont III, 2020

olej, płótno, 95 x 52 cm, sygn. na odwrocie

Andrzej Kasprzak (ur. 1963)

Human Theatre, 2019

technika mieszana (akryl, cement, węgiel, pastel olejowy, werniks damarowy satyna), płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.g.: Human theatre, poniżej pod kreską ak ligatura inicjałów oraz data 2019

Cena wywoławcza: 5000

Grupa Twożywo

Emanacje słabości, 2004

farba, szablon, papier, 127 x 79 cm, sygn., dat. i opisany na odwrocie: twożywo EA 2004 (ołówkiem).

Viola TYCZ (ur. 1973)

Nić porozumienia, 2021

akryl, płyta, 50 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Anna Rutkowska (ur. 1996)

Obraz do obracania, 2021

tempera żółtkowa, płótno (len), 50 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Tomasz Balik (ur. 1989)

Humble in Silence, 2017

akryl, płótno, 80 x 140 cm, sygn. na odwrocie

Piotr C. Kowalski (ur. 1951)

Być morze, z cyklu: "Może morze", 1998

technika mieszana (olej i piasek z plaży), płótno, 52 x 147,5 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 2800

Nibiru, 2020

akryl, płótno, 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Znaleziony pamiętnik, strona dziewiąta, 2021/2022

technika mieszana (olej, akryl, kolaż), płótno, 110 x 77 cm, sygn. na odwrocie

Tomasz Sętowski (ur. 1961)

Zegarmistrz światła

akwaforta, akarela, papier, 45,5 x 63,5 cm (w świetle oprawy); opisany u dołu: T. Sętowski "Zegarmistrz światła" E/A akwaforta, akwarela

Filip GRUSZCZYŃSKI (ur. 1978)

Alba Prima Nocte, 2021

olej, płótno, 60 x 60 cm, sygn. p.d.: filippo/XII/2021

Cena wywoławcza: 1700

Radosław Sowiak (ur. 1950)

Warcaby, 2022

technika własna (relief, olej, drewno), sklejka, 80 x 80 cm, sygnowany na odwrocie

Eksperyment, 2021

olej, płótno, 100 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Małgorzata MAJERCZYK (ur. 1972)

Błękit, 2021

Cena wywoławcza: 2500

Wanderlust IX, 2018

olej, płótno, 75 x 91 cm, sygnowany p.d.: T. Daniec 2018

Cena wywoławcza: 2500

Jan DOBKOWSKI (ur. 1942)

Bez tytulu, 1993

pastel, papier fioletowy, 49 x 68,5 cm (w świetle oprawy); sygn u dołu: Jan Dobkowski 1993 ROK

Zygmunt Kwiryński (ur. 1949)

Pejzaż jesienny, 2014

olej, płyta, 40 x 30 cm, sygn. l.d.: Z. KWIRYŃSKI 2014 R.

Wojciech WOŹNIAK (ur. 1987)

Wieczorny spacer, 2016

olej, płótno, 85 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 1000

Warszawa 2022/02/09

Dawid Zdobylak (ur. 1993)

Pegaz, 2021

Warszawa 2022/02/09

Z cyklu: "Matki Polki", 2018

Warszawa 2022/02/09

Wiktor Jackowski (ur. 1987)

Warszawa 2022/02/09

Sylwester Stabryła (ur. 1975)

Wizyta, 2018

Warszawa 2022/02/09

Katarzyna Banaś (ur. 1973)

Ciche miejsce, 2019

Warszawa 2022/02/09

Cthuluhu fhtagn, 2019

Warszawa 2022/02/09

Luminacja 11, 2017

Warszawa 2022/02/09

Lethe, 2020

Warszawa 2022/02/09

Agnieszka Zawisza (ur. 1970)

Łodzie, 2020

Warszawa 2022/02/09

Tomasz TOBOLEWSKI (ur. 1973)

Dama z kokardą, 2022

Warszawa 2022/02/09

El sol de anochecer, 2022

Warszawa 2022/02/09

Paweł Kwiatkowski (ur. 1981)

Locked, 2021

Warszawa 2022/02/09

Etiuda, 2021

Warszawa 2022/02/09

Magdalena Siejko (ur. 1977)

Salome, 2021

Warszawa 2022/02/09

Stanisław KORTYKA (ur. 1943)

Zanikający horyzont III, 2020

Warszawa 2022/02/09

Andrzej Kasprzak (ur. 1963)

Human Theatre, 2019

Warszawa 2022/02/09

Grupa Twożywo

Emanacje słabości, 2004

Warszawa 2022/02/09

Viola TYCZ (ur. 1973)

Nić porozumienia, 2021

Warszawa 2022/02/09

Anna Rutkowska (ur. 1996)

Obraz do obracania, 2021

Warszawa 2022/02/09

Tomasz Balik (ur. 1989)

Humble in Silence, 2017

Warszawa 2022/02/09

Piotr C. Kowalski (ur. 1951)

Warszawa 2022/02/09

Nibiru, 2020

Warszawa 2022/02/09

Warszawa 2022/02/09

Tomasz Sętowski (ur. 1961)

Zegarmistrz światła

Warszawa 2022/02/09

Filip GRUSZCZYŃSKI (ur. 1978)

Alba Prima Nocte, 2021

Warszawa 2022/02/09

Radosław Sowiak (ur. 1950)

Warcaby, 2022

Warszawa 2022/02/09

Eksperyment, 2021

Warszawa 2022/02/09

Błękit, 2021

Warszawa 2022/02/09

Wanderlust IX, 2018

Warszawa 2022/02/09

Jan DOBKOWSKI (ur. 1942)

Bez tytulu, 1993

Warszawa 2022/02/09

Zygmunt Kwiryński (ur. 1949)

Pejzaż jesienny, 2014

Warszawa 2022/02/09

Wojciech WOŹNIAK (ur. 1987)

Wieczorny spacer, 2016

    Limit ceny