59. Aukcja Młoda – 27 kwietnia 2022 r. godz. 19:30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 59. Aukcji Młodej. Licytacja odbędzie się 27 kwietnia o godz. 19:30. Aukcja prowadzona będzie wyłącznie w systemie on-line, bez obecności osób licytujących na sali. Zachęcamy do rejestracji na platformie Onebid, Artinfo oraz do składania zleceń licytacji telefonicznej lub z limitem poprzez formularz dostępny na naszej stronie lub mailowo / telefonicznie.

Popołudnie, 2022

akryl, płótno, 50 x 90 cm, sygn. p.d.: mm oraz na odwrocie

Gołąb, 2022

ceramika, 17 x 30 x 11 cm, sygn. na spodzie logiem: WST (monogram wiązany)

Cena wywoławcza: 500

Emilia Garbień (ur. 1994)

Ostatnia wieczerza, 2018

olej, płótno, 110 x 110 cm, sygn. p.d.: Em,18

Party Time, 2022

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. l.d.: monogramem oraz na odwrocie

Love of my Life 1, 2022

akryl, płótno, 90 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Poranek, 2022

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: Mihran 2022

Warszawa X, 2022

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. l.d.: Karczmarski

Kamil Niewiński (ur. 1994)

Róg Obfitości, 2022

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 60 x 50 cm, sygn. p.d.: Niewiński 2022

Freediving, 2021

olej, płótno, 150 x 120 cm, sygn. p.d.: T. Frączek

Grzegorz Czechowski (ur. 1981)

Konkatedra, 2021

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Wabi-Sabi Blues XX, 2021

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Mikołaj Korus (ur. 1998)

Czterej jeźdźcy apokalipsy, 2022

akryl, płótno, 116 x 81 cm, sygn. p.d.: M.A.KORUS, 2022

rzeźba ceramiczna szkliwiona, czarna z czerwonymi kropkami, 25 x 24 x 17 cm, od środka, logo ROKO

Milori, 2022

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Tkanina II, 2021

aluminium na granicie, wys. ok. 54 cm, 6/12, sygn. na udzie: SCABAN, 6-12

Kaja Harnyś (ur. 1988)

olej, płótno, 40 x 30 cm, sygn. p.d.: Kaja 22'

Cena wywoławcza: 500

Anna Weronika Stępień (ur. 1995)

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.: A.Stępień

Kaja Goździewicz (ur. 1994)

Ku słońcu, z cyklu: "Odpływy", 2021

akryl, płótno, 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Agresor i ludzkość, 2022

akryl, płótno, 80 x 70 cm, sygn. p.d.: AIB oraz na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Joanna Misztal (ur. 1967)

Nostalgicznie, 2022

technika mieszana (olej, akryl, szlagmetal), płótno, 70 x 60 cm, sygn. l.d.: J. Misztal 2022

Justyna Bardoga (ur. 1988)

Spectrum, 2022

akryl, płótno, 50 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Jaga Szczepanik (ur. 1983)

HQ, 2022

olej, akryl, płótno, 50 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Tuż obok, 2022

technika mieszana, płótno, 50 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Dlaczego Mamo, 2022

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: KDOROBA2022

Dom w którym mieszka Nadzieja, 2022

olej, płótno, 80 x 100 cm, sygn. p.d.: WE

Cena wywoławcza: 500

Olga Leśniak (ur. 1996)

Brumeux, 2021

akryl, technika mieszana, płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.: O Leśniak 21’

Olsztyńska impresja, 2021

akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: Anna Piórek

Adam, 2022

rzeźba ceramiczna, wys. 54 cm, sygn. na odwrocie

Alicja Król (ur. 1994)

Podróż, 2021

technika eksperymentalna (tempera z częściowo pozostawionym półprzezroczystym płynem maskującym), płótno, 80 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Ostatni lot, 2022

Fridali z gołąbkami pokoju, 2020

olej, płótno, śr. 50 cm, sygn. u dołu monogramem wiązanym: PD 2020

Cena wywoławcza: 500

Tęczowy Pancernik, 2022

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. l.d.: AL oraz na odwrocie

Izabela Ro (pseud., Izabela Nowakowska, ur. 1976)

Szaleństwo, 2022

technika mieszana (akryl, flamastry), 99 x 99 cm, sygn. l.d.: parafka oraz na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Kozica z serii Safari, 2021

ceramika szkliwiona i złocona 24k złotem, ok 28 x 21 x 10 cm, sygn. i numerowana na spodzie: 8/2021

To better future, 2022

olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn. l.d.: ŁM'22 oraz na odwrocie

Kot na krześle, 2022

brąz, marmur, 20 x 10 x 14 cm, sygn. na marurze: Kiz

Division x24_y, 2022

akryl, płótno, 60 x 120 cm (całość), 2 części o wymiarach: 60 x 80 cm i 60 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Akt, 2022

olej, płótno, 50 x 50 cm, sygn. p.d.: M.D.

Cena wywoławcza: 500

Dunes 1, 2022

Cena wywoławcza: 500

Łapiemy chwile, 2022

akryl, płótno, 90 x 120 cm, sygn. p.d.: monogramem

Poppies, 2022

olej, płótno, 60 x 60 cm, sygn. p.g.: Pervinece 22

Wonder Slavic, 2022

technika mieszana (decoupage, farby akrylowe, kryształki akrylowe), płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Tajemnica piaskowych murów. Katedra w Amiens, 2022

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: Dawid Masionek

Yellow fantasy, 2021

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Kobiecość, 2022

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.: Porada 2022

Marcin Bucyk (ur. 1981)

Efekt Motyla, 2019

technika mieszana (akryl, olej), płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: M. Bucyk 2019

Marcin Leśniewski (ur. 1974)

Uniesienie, 2013

akryl, płótno, 56 x 45 cm, sygn. p.d.: autorskim znakiem graficznym

Oszroniona kwiecistość, 2022

technika mieszana (olej, akryl), płótno, 120 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Przepływy no. 2, 2022

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.: Grabowska

Dream Way - Exoplanet Landscape, 2022

akryl, płótno, 73 x 60 cm, sygn. l.d.: KPlotnikow

Good Vibes Only-Yellow, 2020

akryl, płótno, 70 x50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Anna Grudzień (pseud., ur. 1979)

akryl, płótno, 60 x 50 cm, sygn. l.d.: ag

Crazy time, 2022

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: M. Rakoczy 2022

Sebastian Andrzejewski (ur. 1975)

Nadmorski hotel II, 2022

akryl, płótno, 50 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Why so serious, 2022

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie. Obraz inspirowany filmem Christophera Nolana " Dark Knight"

Na straży 3, 2020

akryl, płótno, 75 x 50 cm, sygn. l.d.: E Seweryn 2020

Cena wywoławcza: 500

Emilia Pitucha (ur. 1960)

Bariera I, 2021

akryl na płótnie, 50 cm x 50 cm, 2021. Sygnatura paw dolny róg, EPITUCHA 2021

Joanna Aninowska (ur. 1975)

akryl, płótno, 90 x 90 cm, sygn. p.d.: Aninowska 2021

Maria Winiarek (ur.1984)

Portret podwójny 10, 2022

akryl, płótno, 50 x 70 cm, sygn. p.d.: MW 2022

Wiosenny poranek 2022

Pola Piestrzeniewicz (ur. 1996)

Gest F, 2021

technika mieszana (olej, akryl, tusz, spray, węgiel), płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Skóra, 2021

Cena wywoławcza: 500

Barn in Luboradów, 2009

olej, płótno, 30 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Regression, 2022

technika mieszana, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Tancerka, 2020

brąz patynowany, podstawa: biały marmur, wys. ok. 35 cm, 9/15, sygn. Mazurek

Halina, 2022

akryl, płótno, 70 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Gasnący dzień. Pejzaż nadmorski, 2014

olej, płótno, 61 x 80 cm, sygn. p.d.: Kinga Wnuk

Cena wywoławcza: 500

olej, płótno, 80 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

RGB color space I, 2022

01_171523181911495, 2022

technika mieszana (olej, ołówek), płótno, 140 x 130 cm, sygn. l.d.: E. Kołakowska 2022

Osada VI, 2022

akryl, płótno, 80 x 70 cm, sygn. p.d.: MF'22

Cena wywoławcza: 500

akryl, płyta, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Słonecznik w wazonie, 2022

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Koty, 2019

olej, płótno, 30 x 24 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Touch of your shadow, 2021

akryl, płótno, 90 x 90 cm, sygn. l.d.: monogramem Zb

Olena Horhol (ur. 1994)

Space, dyptyk, 2020

olej, płótno, 120 x 60 cm (2 części o wymiarach 60 x 60 cm), sygn. p.d.: HorHol 20

Drzewo życia, 2022

akryl, płótno, 110 x 90 cm, sygn. na odwrocie

The Blood I Bleed, 2019

olej, płyta drewniana, 70 x 100 cm, sygn. p.d.: piktogramu rogów wykonany farbą oraz na odwrocie

Cisza przed burzą, 2022

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: K PLEWA 2022

olej, płótno, 80 x 100 cm, sygn. p.d.: Edi Sen 2022

Après la répétition du ballet, 2022

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: Karina Góra

Jaworzno, 2022

akryl, płótno, 100 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Wiosenny ogród, 2022

Stan skupienia 2/3, 2020

akryl, płótno, 120 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Martwa Natura, 2021

olej, płótno, 30 x 40 cm, sygn. p.g.: W. Piekarski 2021

Life Will Always Find a Way, 2022

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 80 x 90 cm, sygn. p.d.: RP 2022

Cena wywoławcza: 500

Robert Ratajczyk (ur. 1976)

Już niedaleko, 2021

akryl, płótno, 63 x 90 cm, sygn. p.d.: Ratajczak

Magdalena Czaplicka- Dziaduch (pseud.: Helen, ur. 2000)

olej, płótno, 115 x 95 cm, sygn. p.d.: Helen

Edyta Romanowska (ur. 1977)

Zielono mi, 2022

technika własna (pasta strukturalna), płótno, 100 x 60 cm, sygn. na odwrocie

akryl, płyta HDF, 107 x 95 cm, sygn. na odwrocie

Na zawsze, 2022

Katarzyna Krzęczko (ur. 1977)

Bust, 2022

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: znak graficzny K@rt oraz na odwrocie

Wodne światy, 2021

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: R. Gitkiewicz

Julia Milewska (ur. 1997)

Błękit żurawia, 2022

akryl, płótno,140 x 50 cm, sygn. p.d.: J. Milewska

Jeziorność 3, z cyklu: Wiechlinowce, 2019

technika własna, płótno, 140 x 140 cm, sygn. na odwrocie

Małgorzata Sobińska (ur. 1985)

Street, 2022

technika mieszana (spray, akryl), płótno, 90 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Knife in the head, 2022

technika mieszana (farba i tusz akrylowy, collage, spray, markery), płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.: monogramem oraz na odwrocie

Agnieszka Dziklińska (ur. 1994)

Lagos 3, 2022

Cena wywoławcza: 500

Być albo nie być, 2021

Omam, 2022

Różowe paski, 2022

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: Stanisz 2022

Mikhail Chibowski (ur. 1987)

Drzewo na niebieskim tle, 2021

olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: M. Czibowski

Cena wywoławcza: 500

Przystań, 2022

olej, płótno, 115 x 75 cm, sygn. p.d.: M. Kurek

W oddali, 2022

technika mieszana, płótno, 140 x 100 cm, sygn. l.d.: monogramem FW oraz na odwrocie

Love, 2022

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Pola Melnyczuk (ur. 1993)

Osiedle, 2021

olej, płótno, 90 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Nosorożec, 2021

akryl, płótno, 80 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Polarny, 2022

Przemarsz, 2022

akryl, płótno, 50 x 100 cm, sygn. p.d.: NATACZEJ

Cena wywoławcza: 500

Za smugą światła, 2022

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.: Luiza Los P. 22

Magdalena Wesołowska (ur. 1981)

Sky is the limit, 2021

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.: Magdalena Wesołowska

Cena wywoławcza: 500

Nikodem Gąsowski (ur. 1997)

gwasze, płótno, 50 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Autostopowicz, 2022

akryl, płótno, 30 x 20 cm, sygn. l.d.: Baranowski 08:22

Słoneczne poranki, 2022

akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: A.Stępień 2021

Cykl leśny II, 2022

olej, płótno 3D, 100 x 140 cm, sygn. p.d.: Ms

W płomieniach, 2022

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: K. Krzyszczyk

Weronika Kopyść (ur. 2000)

Zamaskowana, 2022

olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: Werk 22'

Sposobność, 2022

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Maciej Bitner (ur. 2000)

Pejzaż - Dłużew, 2021

Dystans, 2022

technika mieszana (akryl, olej), płótno, 90 x 90 cm, sygn. p.d.: F. Łoziński

Hello sun, 2022

rzeźba w glinie, ręcznie malowana łączona z żywicą, 20 x 22 x 14 cm, sygn. na spodzie: Elisa Potyra 2022

Hope 6, 2022

aryl, płótno, 110 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Rajskie zaloty, 2022

akryl, płótno, 50 x 40 cm, sygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2022 r.

Iwona Gabryś (ur. 1988)

Kompozycja 191, 2022

akryl, płótno, 100 x 120 cm, sygn. na odwrocie

technika mieszana (olej, akryl), płótno, 90 x 90 cm, sygn. p.d.: HCh

Warszawa 2022/04/27

Popołudnie, 2022

Warszawa 2022/04/27

Gołąb, 2022

Warszawa 2022/04/27

Emilia Garbień (ur. 1994)

Ostatnia wieczerza, 2018

Warszawa 2022/04/27

Party Time, 2022

Warszawa 2022/04/27

Love of my Life 1, 2022

Warszawa 2022/04/27

Poranek, 2022

Warszawa 2022/04/27

Warszawa X, 2022

Warszawa 2022/04/27

Kamil Niewiński (ur. 1994)

Róg Obfitości, 2022

Warszawa 2022/04/27

Freediving, 2021

Warszawa 2022/04/27

Konkatedra, 2021

Warszawa 2022/04/27

Wabi-Sabi Blues XX, 2021

Warszawa 2022/04/27

Mikołaj Korus (ur. 1998)

Warszawa 2022/04/27

Warszawa 2022/04/27

Milori, 2022

Warszawa 2022/04/27

Tkanina II, 2021

Warszawa 2022/04/27

Kaja Harnyś (ur. 1988)

Warszawa 2022/04/27

Warszawa 2022/04/27

Kaja Goździewicz (ur. 1994)

Warszawa 2022/04/27

Agresor i ludzkość, 2022

Warszawa 2022/04/27

Joanna Misztal (ur. 1967)

Nostalgicznie, 2022

Warszawa 2022/04/27

Justyna Bardoga (ur. 1988)

Spectrum, 2022

Warszawa 2022/04/27

Jaga Szczepanik (ur. 1983)

HQ, 2022

Warszawa 2022/04/27

Tuż obok, 2022

Warszawa 2022/04/27

Dlaczego Mamo, 2022

Warszawa 2022/04/27

Warszawa 2022/04/27

Olga Leśniak (ur. 1996)

Brumeux, 2021

Warszawa 2022/04/27

Olsztyńska impresja, 2021

Warszawa 2022/04/27

Adam, 2022

Warszawa 2022/04/27

Alicja Król (ur. 1994)

Podróż, 2021

Warszawa 2022/04/27

Ostatni lot, 2022

Warszawa 2022/04/27

Warszawa 2022/04/27

Tęczowy Pancernik, 2022

Warszawa 2022/04/27

Szaleństwo, 2022

Warszawa 2022/04/27

Kozica z serii Safari, 2021

Warszawa 2022/04/27

To better future, 2022

Warszawa 2022/04/27

Kot na krześle, 2022

Warszawa 2022/04/27

Division x24_y, 2022

Warszawa 2022/04/27

Akt, 2022

Warszawa 2022/04/27

Dunes 1, 2022

Warszawa 2022/04/27

Łapiemy chwile, 2022

Warszawa 2022/04/27

Poppies, 2022

Warszawa 2022/04/27

Wonder Slavic, 2022

Warszawa 2022/04/27

Warszawa 2022/04/27

Yellow fantasy, 2021

Warszawa 2022/04/27

Kobiecość, 2022

Warszawa 2022/04/27

Marcin Bucyk (ur. 1981)

Efekt Motyla, 2019

Warszawa 2022/04/27

Marcin Leśniewski (ur. 1974)

Uniesienie, 2013

Warszawa 2022/04/27

Oszroniona kwiecistość, 2022

Warszawa 2022/04/27

Przepływy no. 2, 2022

Warszawa 2022/04/27

Warszawa 2022/04/27

Good Vibes Only-Yellow, 2020

Warszawa 2022/04/27

Warszawa 2022/04/27

Crazy time, 2022

Warszawa 2022/04/27

Nadmorski hotel II, 2022

Warszawa 2022/04/27

Why so serious, 2022

Warszawa 2022/04/27

Na straży 3, 2020

Warszawa 2022/04/27

Emilia Pitucha (ur. 1960)

Bariera I, 2021

Warszawa 2022/04/27

Joanna Aninowska (ur. 1975)

Warszawa 2022/04/27

Maria Winiarek (ur.1984)

Portret podwójny 10, 2022

Warszawa 2022/04/27

Wiosenny poranek 2022

Warszawa 2022/04/27

Gest F, 2021

Warszawa 2022/04/27

Skóra, 2021

Warszawa 2022/04/27

Barn in Luboradów, 2009

Warszawa 2022/04/27

Regression, 2022

Warszawa 2022/04/27

Tancerka, 2020

Warszawa 2022/04/27

Halina, 2022

Warszawa 2022/04/27

Warszawa 2022/04/27

Warszawa 2022/04/27

RGB color space I, 2022

Warszawa 2022/04/27

01_171523181911495, 2022

Warszawa 2022/04/27

Osada VI, 2022

Warszawa 2022/04/27

Warszawa 2022/04/27

Słonecznik w wazonie, 2022

Warszawa 2022/04/27

Koty, 2019

Warszawa 2022/04/27

Touch of your shadow, 2021

Warszawa 2022/04/27

Olena Horhol (ur. 1994)

Space, dyptyk, 2020

Warszawa 2022/04/27

Drzewo życia, 2022

Warszawa 2022/04/27

The Blood I Bleed, 2019

Warszawa 2022/04/27

Cisza przed burzą, 2022

Warszawa 2022/04/27

Warszawa 2022/04/27

Warszawa 2022/04/27

Jaworzno, 2022

Warszawa 2022/04/27

Wiosenny ogród, 2022

Warszawa 2022/04/27

Stan skupienia 2/3, 2020

Warszawa 2022/04/27

Martwa Natura, 2021

Warszawa 2022/04/27

Warszawa 2022/04/27

Robert Ratajczyk (ur. 1976)

Już niedaleko, 2021

Warszawa 2022/04/27

Warszawa 2022/04/27

Edyta Romanowska (ur. 1977)

Zielono mi, 2022

Warszawa 2022/04/27

Warszawa 2022/04/27

Na zawsze, 2022

Warszawa 2022/04/27

Katarzyna Krzęczko (ur. 1977)

Bust, 2022

Warszawa 2022/04/27

Wodne światy, 2021

Warszawa 2022/04/27

Julia Milewska (ur. 1997)

Błękit żurawia, 2022

Warszawa 2022/04/27

Warszawa 2022/04/27

Street, 2022

Warszawa 2022/04/27

Knife in the head, 2022

Warszawa 2022/04/27

Lagos 3, 2022

Warszawa 2022/04/27

Być albo nie być, 2021

Warszawa 2022/04/27

Omam, 2022

Warszawa 2022/04/27

Różowe paski, 2022

Warszawa 2022/04/27

Mikhail Chibowski (ur. 1987)

Warszawa 2022/04/27

Przystań, 2022

Warszawa 2022/04/27

W oddali, 2022

Warszawa 2022/04/27

Love, 2022

Warszawa 2022/04/27

Pola Melnyczuk (ur. 1993)

Osiedle, 2021

Warszawa 2022/04/27

Nosorożec, 2021

Warszawa 2022/04/27

Polarny, 2022

Warszawa 2022/04/27

Przemarsz, 2022

Warszawa 2022/04/27

Za smugą światła, 2022

Warszawa 2022/04/27

Sky is the limit, 2021

Warszawa 2022/04/27

Nikodem Gąsowski (ur. 1997)

Warszawa 2022/04/27

Autostopowicz, 2022

Warszawa 2022/04/27

Słoneczne poranki, 2022

Warszawa 2022/04/27

Cykl leśny II, 2022

Warszawa 2022/04/27

W płomieniach, 2022

Warszawa 2022/04/27

Weronika Kopyść (ur. 2000)

Zamaskowana, 2022

Warszawa 2022/04/27

Sposobność, 2022

Warszawa 2022/04/27

Maciej Bitner (ur. 2000)

Pejzaż - Dłużew, 2021

Warszawa 2022/04/27

Dystans, 2022

Warszawa 2022/04/27

Hello sun, 2022

Warszawa 2022/04/27

Hope 6, 2022

Warszawa 2022/04/27

Rajskie zaloty, 2022

Warszawa 2022/04/27

Iwona Gabryś (ur. 1988)

Kompozycja 191, 2022

Warszawa 2022/04/27

    Limit ceny