58. Aukcja Młoda – 23 marca 2022 r. godz. 19:30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 58. Aukcji Młodej. Licytacja odbędzie się 23 marca o godz. 19:30. Aukcja prowadzona będzie wyłącznie w systemie on-line, bez obecności osób licytujących na sali. Zachęcamy do rejestracji na platformie Onebid, Artinfo oraz do składania zleceń licytacji telefonicznej lub z limitem poprzez formularz dostępny na naszej stronie lub mailowo / telefonicznie.

Szepty Mądrości, 2021

technika mieszana (akryl, olej), płótno, 76 x 76 cm, sygn. p.d.: monogramem Zb

Astronauta, 2022

ceramika szkliwiona, złocona i platynowana, wymiary ok. 43 x 17 x 14 cm, nr 5/5/2022, sygn. na spodzie. Seria limitowana: 5 sztuk na rok.

akryl, płótno, 70 x 80, 2022 r, bez tytułu. obraz sygnowany na odwrocie Marcin Kabat

Cena wywoławcza: 500

Dziadek do bajek, 2021

akryl, płótno, 70 x 60 cm, sygn. p.d.: AIB oraz na odwrocie

Jolanta Frankiewicz (ur. 1969)

Myśli przeplatane, 2021

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 80 x 40 cm, sygn. u dołu, po środku: JFrankiewicz oraz na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Maria Niekrasowa (ur. 1987)

Spokój, 2021

akryl, płótno, 60 x 50 cm, sygn. l.d.: Некрасова

Katarzyna Krzęczko (ur. 1977)

Srebrny Przyjaciel, 2022

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.: znak graficzny K@rt oraz na odwrocie. Obraz inspirowany filmem „E.T.” w reżyserii Stevena Spielberga z 1982 roku.

Cena wywoławcza: 500

Kaja Goździewicz (ur. 1994)

Niepewne ścieżki, 2021

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Gracze, 2022

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. l.d.: Mihran 2022

Zbrojny II, 2022

brąz, marmur, wys. 31 cm, 5/12, sygn.: S CABAN

Wind, 2022

akryl, płyta, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Kaja Harnyś (ur. 1988)

Koń na zielonej łące, 2022

technika mieszana (olej, szlagmetal), płótno, 39 x 31 cm, sygn. p.d.: Kaja 22

Cena wywoławcza: 500

Osada IV, 2022

akryl, płótno, 80 x 70 cm, sygn. p.d.: MF'22

Natura, 2022

rzeźba ceramiczna, wys. ok .35 cm, syg. na odwrocie

Pamiętnik, 2022

technika mieszana, płótno, 50 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Benia watches the stars, 2021

olej , płyta drewniana z naklejonym płótnem (canvas board), 90 x 70 cm, w oprawie: 92 x 72 cm, sygn. l.d.: sygnatura w postaci piktogramu rogów wykonana farbą oraz na odwrocie

Pola Piestrzeniewicz (ur. 1996)

Gest F II, 2021

technika mieszana, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Ośmiornica, 2022

rzeźba w glinie, ręcznie malowana, łączona z żywicą, podłoże: żywica, 28 x 21 x 14 cm, sygn. na spodzie

Uziemienie, 2021

technika mieszana (akryl, pastel olejny), płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d. : Paula Yezak

Joker, 2022

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: Luiza Los P. '22

Natalia Banasiuk (ur. 1995)

Borderline, 2020

technika mieszana (akryl, olej, pastele olejne), płyta HDF, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: Natalia Banasiuk 2020

Jelitkowo, 2022

akryl, płótno, 90 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Anna Weronika Stępień (ur. 1995)

olej, płótno, 120 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Struna światła, 2022

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn.p.d: KB

Cena wywoławcza: 500

Apo Lady, 2021

rzeźba ceramiczna szkliwiona, czarna z czerwonymi kropkami, 29 x 17 x 14 cm, sygn. od środka: logo ROKO

Gra, 2012

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: Dyląg-Faliszek

Akt siedzacy, 2022

olej, płótno, 50 x 50 cm, sygn. p.d.: M.D.

Budzi się dzień, 2021

olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn.p.d.: Anna Piórek

Cena wywoławcza: 500

Ten, 2022

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.: KDOROBA2022

The road 8, 2022

akryl, płótno, 73 x 54 cm, sygn. l.d.: K.Płotnikow

W lesie brzozowym, 2022

olej, akryl, płótno, 90 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Anna Grudzień (pseud., ur. 1979)

Gwiazda śmierci, 2022

akryl, płótno, 60 x 50 cm, sygn. l.d.: AG

Yellow Madness Abstraction, 2020

akryl, płótno, 120 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

On i ona, 2022

akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. w obrębie kompozycji: mm oraz na odwrocie

Legendy motoryzacji XV, 2022

olej, płótno, 80 x 120 cm, sygn. l.d.: Karczmarski oraz na odwrocie

Silver geometry, 2021

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.: GRABOWSKA

Mira Romejko (pseud., ur. 1984)

Pawia gra, 2022

akryl, płótno, 70 x 90 cm, sygn. p.d.: M. Romejko

Cena wywoławcza: 500

Artem Smorodin ( ur.1981)

Wiosenna noc, z cyklu: "Miasto dzieciństwa", 2021

akryl, płótno, 90 x 60 cm, sygn. p.d.: Смородін

Eloïse Dufour (ur. 1999)

akryl, płótno, 92 x 65 cm, sygn. p.d.: monogramem

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie. Obraz inspirowany filmem Todda Phillipsa "Joker".

Invisibilium No2 VII, 2019

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. l.d.: Abako '19

TuliPan VIII, 2022

akryl, płótno, 90 x 50 cm, sygn. p.d.: Karina Góra

Cena wywoławcza: 500

U kresu świata, 2022

akryl, płótno, 80 x 100 cm, sygn. p.d.: R. Gitkiewicz

Jaką cudowną rzeczą jest oko!, 2020

olej, płótno, 65 x 54 cm, sygn. p.d.: PD 2020

Thinking of You, 2022

technika mieszana, płótno, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Jagodowe drzewo, 2022

technika mieszana (promarkery, akryl, kredki, akryl i kolaż), papier barwiony, 70 x 50 cm, w oprawie passe-partout: 74 x 54 cm, sygn. p.d.: ŻGBiernat

Nartostrada pod Pilskiem, 2021

olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: Kinga Wnuk

Cena wywoławcza: 500

Michalina Derlicka (ur. 1976)

Pęd, 2019

olej , płótno, 80 x 120 cm, sygn.p.d.: M.Derlicka 2019.

Kosmiczny żużel, 2022

akryl, płótno, 50 x 100 cm, sygn. p.d.: Nataczej

Cena wywoławcza: 500

Słoneczniki, 2022

akryl, płótno, 80 x 70 cm, sygn. p.d.: monogramem oraz na odwrocie

Stan skupienia 1/3, 2020

akryl, płótno, 120 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Where The Cycads Sing, 2022

technika mieszana (akryl, szlagmetal, technika własna), płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.: RP2021 oraz na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Party, 2022

akryl, płótno, 70 x 95 cm, sygn. na odwrocie

Kwiaty w jasnym wazonie, 2022

akryl, płótno, 60 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Psycho Killer, 2020

technika mieszana (farba i tusz akrylowy, spray, collage, markery), plótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Popłyńmy na księżyc, Wielka fala w Venice, Taki klimat, 2022

olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Kot, 2016

olej, płyta, 52,5 x 38 cm, sygn. na odwrocie

Morskie duchy, 2021

akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: A.Stępień 2021

Cena wywoławcza: 500

Zwariowany świat, 2022

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. l.d.: M. Rakoczy 2022

W ciepłych odcieniach gorącego lata, 2022

technika mieszana (olej, akryl, szlagmetal), 100 x 100 cm, sygn. p.d.: A. Kappa

Zima, 2022

akryl, płótno, 110 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Różowy nosorożec, 2022

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Snow Moon, 2022

akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: K Plewa 2022

Cena wywoławcza: 500

Olena Horhol (ur. 1994)

Drzewo, 2020

olej, płótno, 60 x 50 cm, sygn. l.d.: HorHol 20

Akt, 2021

brąz, podstawa biały marmur, wys. 30 cm, 10/15, sygn.: MAZUREK

Granica, 2022

akryl, płótno, 70 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Na straży 2, 2020

akryl, płótno, 50 x 60 cm, sygn. p.d.: E Seweryn 2020

Miejsce 20, 2011

olej, płótno, 90 x 70 cm, sygn. p.d.: KK11

Cena wywoławcza: 500

Urszula Walerowicz (ur. 2000)

Miechunki, 2021

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: Walerowicz '21

Cena wywoławcza: 500

Abstrakcja, 2022

akryl, płótno, 90 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Narów, 2021

olej, płótno, 120 x 100 cm, sygnowany p.d: "Lipka”

Cena wywoławcza: 500

Izabela Modrzejewska (ur. 1993)

Słoneczniki, 2022

technika mieszana (farby w spreju montana black, montana metallic efekt, akryl, szablony), płótno, 50 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Karolina Skórska (ur. 1984)

Kosmiczne serce, 2022

technika mieszana (akryl, farba strukturalna), płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Sisters, 2021

olej, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: Stanisz 2021

Mikołaj Korus (ur. 1998)

Czerwona planeta, 2022

akryl, płótno, 92 x 65 cm, sygn. p.d.: M.A.KORUS, 2022

Weronika Sobik (ur. 1988)

Sisters of flowers, dyptyk, 2022

akryl, płyta, (30 x 40 oraz 24 x 30 cm), sygn. p.d.: W. Sobik

Happiness 27, 2021

akryl, płótno, 80 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Chwila, 2020

akwaforta, akwatinta, papier Canson biel antyczna, 104 x 72 cm, 2/40, sygn. p.d.: Sebastian Laszczyk 2020r

Cena wywoławcza: 500

Laura Konieczny (ur. 1997)

Amaryntowy dym, 2021

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: L.Konieczny

Idę polatać, 2022

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. l.d.: M.STERN

Anna Lignar (ur. 1977)

Abstrakcja 6, 2020

akryl, technika mieszana, płótno, 50 x 50 cm, sygn.

Pojednanie, 2021

Łąka, 2018

olej, płótno, 28,5 x 58 cm (w oprawie: drewniana rama 40,5 x 70,5 cm), sygn. p. d. K. Kabzińska, 2018

Cena wywoławcza: 500

Lew z rodu Judy, 2022

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

olej, płótno, 40 x 60 cm, sygn. l.d.: W. Piekarski 2021

Iryna Harasym (ur. 1980)

Niebieskość II, 2022

Cena wywoławcza: 500

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: HChajec

Cena wywoławcza: 500

Żyjemy w poczuciu winy i cierpieniu, 2021

technika mieszana (akryl, olej), płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Nadiia Sitnikova (ur. 1993)

Tulipan, 2021

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d.: Sitnikova

Candyland, 2022

olej, płótno, 100 x 90 cm, sygn. p.d.: f Łoziński

Przemyślenia, 2022

olej, płótno, 120 x 60 cm, sygn. p.d.: M. Siwiec 2022

Cena wywoławcza: 500

Marcelina, 2022

technika mieszana (akryl, kredka akwarelowa), płótno, 60 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Spojrzenie w dal, 2022

Wschodzące słońce, 2022

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: E.Ponińska 2022

Bodyscape, 2017

intaglio, papier, całość: 100 x 140 cm, 2 arkusze o wymiarach: 100 x 70 cm, 1/25, sygn. na odwrocie

Heart meditation, 2021

Sagrada Familia, 2021

olej, płótno, 120 x 80 cm, syg. p. d.: Dawid Masionek.

Złota brzoza, 2022

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 120 x 40 cm, sygn.p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2022 r.

Spacer, 2021

akryl, płótno, 100 x 80 cm sygn. na odwrocie

Dobry wieczór, 2021

olej, akryl, płótno, 90 x 70 cm, sygn. l.d.: Porada 2021

Niemożliwe, 2022

Cena wywoławcza: 500

W każdym mieście jest taka dzielnica, 2022

akryl, płótno, 40 x 40 cm, sygn. l.g: Baranowski11:22

Reflections, 2020

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: P.ECE / 08.20

Cena wywoławcza: 500

Małgorzata Sobińska (ur. 1985)

Food Track, 2022

technika mieszana (spray paint, akryl), 80 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Przeprowadzka, 2022

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Spring wind, 2022

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.: Marta Dunal

Cena wywoławcza: 500

Wiktoria Radziemska - Kądziela (ur. 2002)

Powabność, 2022

akryl, płótno, 60 x 50 cm, sygn. p.d. : W.Radziemska 2022

Cena wywoławcza: 500

Liść 3.2., 2021

Rozmyślania 3, 2019

linoryt, szkło, papier Fabriano F4 200mg, matryca: 35 x 35, arkusz: 49 x 49 cm, 5/10, sygn. p.d.: KLipska Ziębińska

akryl, płyta hdf, 107 x 95 cm, sygn. na odwrocie

Na półce II, 2022

akryl, płótno, 50 x 61 cm, sygn p.d.: Ryś 2022

Oderwanie, 2021

akryl, płótno, 100 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Światło czy Ciemność, 2017

olej, akryl, płótno, 120 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Współczesny obraz miłości, 2022

technika mieszana (decoupage, asamblaż, pasty strukturalne, farby akrylowe, 6 replik monety Bitcoin pokrytych 18 karatowym złotem), płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Niebieska sfera, 2021

olej, płótno, 90 x 90 cm, sygn. p.d.: We

Kobieta w kapeluszu, 2022

olej, płótno, 50 x 40 cm, sygn. p.d.: K. Krzyszczyk

Far land, 2016

olej, płótno, 40 x 45 cm, sygn. na odwrocie

Marcin Armatys (ur. 1985)

3, 2022

olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d.: Marcin Armatys 2022

Lazure, 2022

akryl, płótno, 65 x 65 cm, sygn. na odwrocie

Miasto piaskowca, 2022

technika mieszana, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: FW oraz na odwrocie

Night Sea View, 2019

technika mieszana (akryl, olej), płótno, 60 x 70 cm, sygn. l.d.: I.S '19

Urocza, 2020

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.: A.Piotrowiak

Warszawa 2022/03/23

Szepty Mądrości, 2021

Warszawa 2022/03/23

Astronauta, 2022

Warszawa 2022/03/23

Warszawa 2022/03/23

Dziadek do bajek, 2021

Warszawa 2022/03/23

Myśli przeplatane, 2021

Warszawa 2022/03/23

Maria Niekrasowa (ur. 1987)

Spokój, 2021

Warszawa 2022/03/23

Katarzyna Krzęczko (ur. 1977)

Srebrny Przyjaciel, 2022

Warszawa 2022/03/23

Kaja Goździewicz (ur. 1994)

Niepewne ścieżki, 2021

Warszawa 2022/03/23

Gracze, 2022

Warszawa 2022/03/23

Zbrojny II, 2022

Warszawa 2022/03/23

Wind, 2022

Warszawa 2022/03/23

Kaja Harnyś (ur. 1988)

Koń na zielonej łące, 2022

Warszawa 2022/03/23

Osada IV, 2022

Warszawa 2022/03/23

Natura, 2022

Warszawa 2022/03/23

Pamiętnik, 2022

Warszawa 2022/03/23

Benia watches the stars, 2021

Warszawa 2022/03/23

Gest F II, 2021

Warszawa 2022/03/23

Ośmiornica, 2022

Warszawa 2022/03/23

Uziemienie, 2021

Warszawa 2022/03/23

Joker, 2022

Warszawa 2022/03/23

Natalia Banasiuk (ur. 1995)

Borderline, 2020

Warszawa 2022/03/23

Jelitkowo, 2022

Warszawa 2022/03/23

Warszawa 2022/03/23

Struna światła, 2022

Warszawa 2022/03/23

Apo Lady, 2021

Warszawa 2022/03/23

Gra, 2012

Warszawa 2022/03/23

Akt siedzacy, 2022

Warszawa 2022/03/23

Budzi się dzień, 2021

Warszawa 2022/03/23

Ten, 2022

Warszawa 2022/03/23

The road 8, 2022

Warszawa 2022/03/23

W lesie brzozowym, 2022

Warszawa 2022/03/23

Anna Grudzień (pseud.

Gwiazda śmierci, 2022

Warszawa 2022/03/23

Warszawa 2022/03/23

On i ona, 2022

Warszawa 2022/03/23

Legendy motoryzacji XV, 2022

Warszawa 2022/03/23

Silver geometry, 2021

Warszawa 2022/03/23

Pawia gra, 2022

Warszawa 2022/03/23

Artem Smorodin ( ur.1981)

Warszawa 2022/03/23

Eloïse Dufour (ur. 1999)

Warszawa 2022/03/23

Warszawa 2022/03/23

Invisibilium No2 VII, 2019

Warszawa 2022/03/23

TuliPan VIII, 2022

Warszawa 2022/03/23

U kresu świata, 2022

Warszawa 2022/03/23

Warszawa 2022/03/23

Thinking of You, 2022

Warszawa 2022/03/23

Jagodowe drzewo, 2022

Warszawa 2022/03/23

Warszawa 2022/03/23

Michalina Derlicka (ur. 1976)

Pęd, 2019

Warszawa 2022/03/23

Kosmiczny żużel, 2022

Warszawa 2022/03/23

Słoneczniki, 2022

Warszawa 2022/03/23

Stan skupienia 1/3, 2020

Warszawa 2022/03/23

Where The Cycads Sing, 2022

Warszawa 2022/03/23

Party, 2022

Warszawa 2022/03/23

Kwiaty w jasnym wazonie, 2022

Warszawa 2022/03/23

Psycho Killer, 2020

Warszawa 2022/03/23

Warszawa 2022/03/23

Kot, 2016

Warszawa 2022/03/23

Morskie duchy, 2021

Warszawa 2022/03/23

Zwariowany świat, 2022

Warszawa 2022/03/23

Warszawa 2022/03/23

Zima, 2022

Warszawa 2022/03/23

Różowy nosorożec, 2022

Warszawa 2022/03/23

Snow Moon, 2022

Warszawa 2022/03/23

Olena Horhol (ur. 1994)

Drzewo, 2020

Warszawa 2022/03/23

Akt, 2021

Warszawa 2022/03/23

Granica, 2022

Warszawa 2022/03/23

Na straży 2, 2020

Warszawa 2022/03/23

Miejsce 20, 2011

Warszawa 2022/03/23

Urszula Walerowicz (ur. 2000)

Miechunki, 2021

Warszawa 2022/03/23

Abstrakcja, 2022

Warszawa 2022/03/23

Narów, 2021

Warszawa 2022/03/23

Słoneczniki, 2022

Warszawa 2022/03/23

Karolina Skórska (ur. 1984)

Kosmiczne serce, 2022

Warszawa 2022/03/23

Sisters, 2021

Warszawa 2022/03/23

Mikołaj Korus (ur. 1998)

Czerwona planeta, 2022

Warszawa 2022/03/23

Weronika Sobik (ur. 1988)

Warszawa 2022/03/23

Happiness 27, 2021

Warszawa 2022/03/23

Chwila, 2020

Warszawa 2022/03/23

Laura Konieczny (ur. 1997)

Amaryntowy dym, 2021

Warszawa 2022/03/23

Idę polatać, 2022

Warszawa 2022/03/23

Anna Lignar (ur. 1977)

Abstrakcja 6, 2020

Warszawa 2022/03/23

Pojednanie, 2021

Warszawa 2022/03/23

Łąka, 2018

Warszawa 2022/03/23

Lew z rodu Judy, 2022

Warszawa 2022/03/23

Warszawa 2022/03/23

Iryna Harasym (ur. 1980)

Niebieskość II, 2022

Warszawa 2022/03/23

Warszawa 2022/03/23

Warszawa 2022/03/23

Nadiia Sitnikova (ur. 1993)

Tulipan, 2021

Warszawa 2022/03/23

Candyland, 2022

Warszawa 2022/03/23

Przemyślenia, 2022

Warszawa 2022/03/23

Marcelina, 2022

Warszawa 2022/03/23

Spojrzenie w dal, 2022

Warszawa 2022/03/23

Wschodzące słońce, 2022

Warszawa 2022/03/23

Bodyscape, 2017

Warszawa 2022/03/23

Heart meditation, 2021

Warszawa 2022/03/23

Sagrada Familia, 2021

Warszawa 2022/03/23

Złota brzoza, 2022

Warszawa 2022/03/23

Spacer, 2021

Warszawa 2022/03/23

Dobry wieczór, 2021

Warszawa 2022/03/23

Niemożliwe, 2022

Warszawa 2022/03/23

Warszawa 2022/03/23

Reflections, 2020

Warszawa 2022/03/23

Food Track, 2022

Warszawa 2022/03/23

Przeprowadzka, 2022

Warszawa 2022/03/23

Spring wind, 2022

Warszawa 2022/03/23

Powabność, 2022

Warszawa 2022/03/23

Liść 3.2., 2021

Warszawa 2022/03/23

Rozmyślania 3, 2019

Warszawa 2022/03/23

Warszawa 2022/03/23

Na półce II, 2022

Warszawa 2022/03/23

Oderwanie, 2021

Warszawa 2022/03/23

Światło czy Ciemność, 2017

Warszawa 2022/03/23

Warszawa 2022/03/23

Niebieska sfera, 2021

Warszawa 2022/03/23

Kobieta w kapeluszu, 2022

Warszawa 2022/03/23

Far land, 2016

Warszawa 2022/03/23

Marcin Armatys (ur. 1985)

3, 2022

Warszawa 2022/03/23

Lazure, 2022

Warszawa 2022/03/23

Miasto piaskowca, 2022

Warszawa 2022/03/23

Night Sea View, 2019

Warszawa 2022/03/23

Urocza, 2020

    Limit ceny