57. Aukcja Młoda – 23 lutego 2022 r. godz. 19:30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 57. Aukcji Młodej. Licytacja odbędzie się 23 lutego o godz. 19:30. Aukcja prowadzona będzie wyłącznie w systemie on-line, bez obecności osób licytujących na sali. Zachęcamy do rejestracji na platformie Onebid, Artinfo oraz do składania zleceń licytacji telefonicznej lub z limitem poprzez formularz dostępny na naszej stronie lub mailowo / telefonicznie.

Mona Lisa Pop, 2022

olej, płótno, 70 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Mała Żyrafa, z serii Safari, 2022

ceramika szkliwiona i złocona, wymiary ok 32 x 18 x 14 cm, 5 / 2022, sygn. na spodzie

CUT 02, 2022

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Imprint II, 2021

intaglio, papier, 100 x 70 cm, 2/30, sygn. p.d.: A. Lech-Bińczycka,2021

Do zobaczenia w Brugii, 2022

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.: monogramem oraz na odwrocie

Legendy motoryzacji XI, 2022

olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn. l.d.: Karczmarski

Chwila, 2022

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. w obrębie kompozycji: MM oraz na odwrocie

Maping, 2022

technika mieszana, płótno, 50 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Koło Ratunkowe, 2022

rzeźba w glinie, ręcznie malowana, łączona z żywicą, ok. 22 x 29 cm, sygn. z tyłu rzeźby: Elisa Potyra 22

Space walk, 2022

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Kwiaty, 2021

akryl, płótno, 70 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Jaga Szczepanik (ur. 1983)

Audrey u Tiffany'ego, 2021

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Marcin Leśniak (ur. 1990)

Łuna, 2019

akryl, płótno, 160 x 100 cm, sygn. p.d.: Leśniak

Błażej Woźniak (pseud: 8LAZY, ur. 1996)

Wavy 1 color, 2021

stencil art, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie. Technika Stencil Art'u jest to forma sztuki Street Art polegająca na tworzeniu malarstwa za pomocą wcześniej przygotowanych szablonów nakładanych na powierzchnię malowania, następnie naniesieniu farby w sprayu lub farby w rolce.

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie. Obraz inspirowany filmem Todda Phillipsa "Joker".

Invisibilium No VII, 2019

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. l.d.: Abako '19

M.Lilly, 2022

technika mieszana (akryl, pastel), papier, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: Karina Góra. Praca oprawiona.

Miraż egzystencji, 2019

linoryt, papier Fabriano Rosaspina Bianco 220g, matryca: 30 x 39,5 cm, arkusz: 50 x 70 cm, 3/5, oprawa na czarny karton Cansas: 60 x 80 cm, sygn. p.d. Praca nieoprawiona - rama poglądowa.

Panthera tigris, 2021

olej, płótno, 80 x 100 cm, sygn. p.d.: Lipka

Joanna Misztal (ur. 1967)

Różowa eustoma, 2022

technika mieszana (olej, akryl, szlagmetal), płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: J. Misztal 2022

Pies na krześle, 2021

brąz, marmur, 20 x 10 x 14 cm, sygn. na podstawie: KIZ

Eloïse Dufour (ur. 1999)

akryl, płótno, 81 x 60 cm, sygn. p.d.: monogramem

akryl, płótno, 20 x 30 cm, sygn. p.d.: Baranowski 70/21

Memory, 2022

technika mieszana (farby akrylowe, pasty strukturalne), płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Zbrojny, 2022

brąz na granicie, wys. 28,5 cm, 5/18, sygn. na rewersie: SCABAN, 5-18

Tam gdzie Grizzly mowią dobranoc, z cyklu: "Państwa Miasta", 2022

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: Niusza Piotrowiak

Fire, 2022

Agnieszka Pawłowska (ur. 1978)

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: Agnieszka Pawłowska

Karolina Radoch (ur. 1989)

Oksymoron 34, 2021

technika mieszana (akryl, emalia), płótno, 130 x 100 cm, sygn. p.d.: K. Radoch

21125, 2021

olej, płótno, 120 x 130 cm, sygn p.d.: Kołakowska 2021

Silentium, 2021

akwarela, papier akwarelowy, 30 x 40 cm, w oprawie 44 x 54 cm, sygn. p.d.: MCiu 2021

Wewnętrzne dziecko, 2021

akryl, płótno, 120 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Artem Smorodin ( ur.1981)

Na zewnątrz, 2021

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. l.d.: Смородін

Magdalena Pasik (ur. 1983)

Amelia, 2021

technika mieszana (akryl, markery), płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Lęgowisko, 2021

olej, płótno, 80 x 100 cm, sygn. p. d.: Edi Sen 2021

DK, 2021

technika mieszana (akryl, tusz), płótno, 33 x 27 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Krzysztof Bucior (ur. 1985)

Zauroczenie, 2022

akryl, płótno, 80 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Pozytywne wibracje, 2022

akryl, płótno, 90 x 110 cm, sygn. p.d.: monogramem MB oraz na odwrocie

Cena sprzedaży: 4800

rzeźba ceramiczna szkliwiona, 25 x 24 x 17 cm, sygn. od środka: logo ROKO

Nadiia Sitnikova (ur. 1993)

Ogród marzeń, 2021

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: Sitnikova

Dziewczyny, 2022

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Flare this, 2022

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Tors, 2021

brąz patynowany ciemnobrązowo, podstawa: biały marmur, wys. ok. 38 cm, 8/15, sygn.: MAZUREK 8/15

Nirvana, 2022

technika mieszana (akryl, kredka akwarelowa), płótno, 70 x 60 cm, sygn. l.d.: M.Chołda

Cena wywoławcza: 500

Geometric no 2, 2021

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. l.d.: GRABOWSKA 2021 R.

Fridali, czyli Frida z surrealistycznymi wąsami, 2020

olej, płótno, 73 x 60 cm, sygn. p.d.: PD 2020

Centaurus VIII, 2021

olej, płyta drewniana z naklejonym płótnem (canvas board), 70 x 90 cm, w oprawie: 74 x 94 cm, sygn. p.d.: piktogram oraz na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Wschód miasta, 2021

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. l.d.: monogramem artysty: Filip Warzecha, WSCHÓD MIASTA MMXXI WARSZAWA oraz na odwrocie

Hydrus, 2021

akryl, płótno 90 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Podróż donikąd, 2021

akryl, płótno, 80 x 100 cm, sygn. p.d.: R. Gitkiewicz

Sempervivum tectorum, 2021

akryl, płótno, 40 x 40 cm, sygn. p.d.: Hanna Rozpara 2021

Ulotność, 2022

technika mieszana (akryl, szlagmetal, akwarela), płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: Laura Lis

Jeziorność 1, z cyklu: Wiechlinowce, 2019

technika własna, płótno, 140 x 140 cm, sygn. na odwrocie

Trzy koty, 2020

akryl, plótno, 50 x 80 cm, sygn. p.d.: E. Seweryn 2020

Anna Witek (ur. 1989)

Dar natury, 2017

technika mieszana (akryl, olej), płótno, 90 x 90 cm, sygn. p.d.: WitekArt2017. Praca w oprawie o szerokości 6 cm z każdej strony.

Cena wywoławcza: 500

Elementy składowe 1, 2021

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Garden Landscape, 2021

olej, płótno, 100 x 140 cm, sygn. p.d.: Dobosz

Rakieta, 2022

olej, płótno, 70 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Kaja Goździewicz (ur. 1994)

Przekorny rytm, z cyklu: "Odpływy", 2022

akryl, płótno, 60 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Sunset in Santorini, 2022

olej, płótno, 75 x 115 cm, sygn. p.d.: M. Kurek

Pejzaż małego formatu, zbiór 4 prac, 2022

akryl, płótno, 4 kompozycje o wymiarach: 30 x 30 cm, każda z prac sygnowana na odwrocie. Obrazy można zestawiać w dowolne kompozycje.

Cena wywoławcza: 500

I come in peace, 2021

technika mieszana (farba, tusz akrylowy, spray, dermatograf), plótno, 90 x 70 cm, sygn. p.d.: monogramem

Bez tytułu, z serii "Knotted", 2022

technika mieszana (akryl, pastele, włóczka), 110 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Miś, 2022

Pejzaż XV, 2021

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Osada III, 2022

akryl, płótno, 80 x 70 cm, sygn. p.d.: MF'22

Cena wywoławcza: 500

Pierwsze znaki lata, 2022

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: A.Kappa

Julia Levanshyna (ur. 1994)

Pink birds, 2021

akryl, płótno, 90 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Joanna Ostrowska (ur. 1979)

Proxima HD, 2021

technika mieszana (akryl UV, farby lakierowane), plótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: jo

Wzorzysta tapeta, 2022

akryl, płótno, 70 x 60 cm, sygn. p.d.: AIB

Iwona Duracz (ur. 1984)

Pejzaż architektoniczny, 2018

olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Akt siedzący, 2022

olej, płótno, 60 x 50 cm, sygn. p.d.: M.D.

Pejzaż bałtycki, 2021

olej, płótno, 46 x 55 cm, sygn. p.d.: Kinga Wnuk

Meduza, 2022

akryl, płótno, 100 x 50 cm, sygn. p.d.: Mihran 2022

Madryt, 2021

akryl, płótno, 90 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Królowa, 2022

technika mieszana (akryl, szlagmetal, beton), płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: Mazurczyk

Fantasmagoria II, 2022

Colorful space, 2021

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: MRakoczy2021

Hello Yellow, 2022

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. l.d.: AL

Maria Niekrasowa (ur. 1987)

Bawełna, 2019

olej, płótno, 70 x 60 cm, sygn. l.d.: Некрасова

Łukasz Milak-Kalinowski (ur. 1984)

akryl, płyta pilśniowa, 70 x 50 cm, w oprawie: 82 x 62 cm (rama drewniana, malowana lakierowana), sygn. na odwrocie

Perseverance, 2021

technika mieszana (akryl, olej), płótno, 91 x 91 cm, sygn. p.d.: monogramem Zb

Pause_03, 2021

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Kwiatowy raj, 2021

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.: Marta Dunal

Następna będziesz Ty, 2021

akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: Ryś 2021

Merci la Vie, 2021

technika mieszana (akryl, pastel, kolaż), płótno, 60 x 70 cm, sygn. l.d.: I.S.'21

Cena wywoławcza: 500

Zdjęcie rodzinne z czarną owcą, 2022

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. l.d.: M.STERN

Strach, 2020

akwaforta, akwatinta, papier Canson biel antyczna, 104 x 72 cm, 12/40, sygn. p.d.: Sebastian Laszczyk 2020r

Nietoperzom do nieba, 1996

olej, płótno, 50 x 70 cm, sygn. p.d.: KK96

Lunar Abstrakt, 2020

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: K Plewa 2020

Cena wywoławcza: 500

Małgorzata Sobińska (ur. 1985)

The rider, 2022

technika mieszana (akryl, spray), płótno, 46 x 56 cm, sygn. na odwrocie

Gdzieś w zakątku lasu, 2021

olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d.: WE

Natura czasu, 2021

olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Autumn's Warm Caress, 2022

technika mieszana (akryl, szlagmetal, technika własna), płótno, 90 x 80 cm, sygn. p.d.: RP2021

Przetrwać, 2022

akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: DR

Cena wywoławcza: 500

Icon, 2008

olej, płótno, 30 x 20 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

akryl, płyta HDF, 131 x 95 cm, sygn. na odwrocie

Chubby hunter, 2021

olej, płótno, 70 x 120 cm, olej, płótno, sygn. p.d.: Pervinece '21

Cena wywoławcza: 500

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d.: HCh

Cena wywoławcza: 500

Mikołaj Korus (ur. 1998)

W objęciach Morfeusza, 2021

akryl, płótno, 100 x 130 cm, sygn. p.d.: M.A.KORUS 2021

Lwi strażnik, 2016

olej, płótno, 120 x 80 cm, sygn. p.d.: K. Kabzińska, 2016

olej, płótno, 40 x 50 cm, sygn. p.g.: W. Piekarski 2021

akryl, płótno, 100 x 130 cm, sygn. p.d.: 21.11.2020r WFraczek

Henryka Mickiewicz (pseud., ur. 1991)

Śnienie, 2022

akryl, płótno, 50 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Wabi - Sabi Blues XVIII, 2021

Cena wywoławcza: 500

Przebudzenie, 2022

olej, płótno, 50 x 70 cm, sygn. p.d.: K.Krzyszczyk.

Okrągłe kamienie, 2022

olej, płótno, 100 x 150 cm, sygn. p.d.: f lozinski

Peacock Feather, 2020

akryl, płótno, 120 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Rozeta i róże, 2021

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: Dawid Masionek

Zmora, 2022

akryl, płótno, 50 x 100 cm, sygn. p.d.: Nataczej oraz na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Przystań, 2021

Fantazja, 2022

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: parfka oraz na odwrocie

Agnieszka Dziklińska (ur. 1994)

Lagos 2, 2022

akryl, płótno, 90 x 60 cm, sygn. p.d.: A.Dziklińska

Pola Piestrzeniewicz (ur. 1996)

Wzajemności, 2021

technika mieszana (olej, akryl, spray, ołówek, węgiel, tusz), płótno, 120 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Osada III, 2022

akryl, płótno, 90 x 100 cm, sygn. 2022, sygn. lewa górna krawędź: Łukasz Gil 2022

Cena wywoławcza: 500

Mateusz Starczewski (ur. 1977)

Fall of the kingdom, 2022

The Way You Smile, 2022

technika mieszana, płótno, 80 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Anna Grudzień (pseud., ur. 1979)

Skryta furia, 2021

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: AG

O Tobie, 2022

technika mieszana (akryl, kolaż), płótno, 60 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Złocista jesień, 2021

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2021

Cena wywoławcza: 500

Daleko od brzegu, 2021

technika mieszana (akryl, pastel olejny), płótno, 100 x 120 cm, sygn. l.d.: Yezak

Cena wywoławcza: 500

Marcin Armatys (ur. 1985)

Harmonia, 2021

olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d.: Marcin Armatys 2021

Wiktoria Radziemska-Kądziela (ur. 2001)

akryl, płótno, 60,5 x 50 cm, sygn. p.d.: W. Radziemska 2021

Cena wywoławcza: 500

Rozczarowania, 2021

olej, płótno, 110 x 60 cm, sygn. p.d.: M. Siwiec 2021

Cena wywoławcza: 500

Pod złotymi chmurami, 2021

akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: A.Stępień 2021

Cena wywoławcza: 500

Poranek, 2022

olej, płótno, 60 x 60 cm, sygn. p.d.: Anna Piórek

Spotkanie przy drodze, z cyklu: "Toskania", 2022

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: Luiza Los P.

Oryszyn (ur. 1973)

Contrapoint I, 2017

akryl, płótno 3D, 70 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Wizje, 2022

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Warszawa 2022/02/23

Mona Lisa Pop, 2022

Warszawa 2022/02/23

Warszawa 2022/02/23

CUT 02, 2022

Warszawa 2022/02/23

Imprint II, 2021

Warszawa 2022/02/23

Do zobaczenia w Brugii, 2022

Warszawa 2022/02/23

Legendy motoryzacji XI, 2022

Warszawa 2022/02/23

Chwila, 2022

Warszawa 2022/02/23

Maping, 2022

Warszawa 2022/02/23

Koło Ratunkowe, 2022

Warszawa 2022/02/23

Space walk, 2022

Warszawa 2022/02/23

Kwiaty, 2021

Warszawa 2022/02/23

Jaga Szczepanik (ur. 1983)

Audrey u Tiffany'ego, 2021

Warszawa 2022/02/23

Marcin Leśniak (ur. 1990)

Łuna, 2019

Warszawa 2022/02/23

Wavy 1 color, 2021

Warszawa 2022/02/23

Warszawa 2022/02/23

Invisibilium No VII, 2019

Warszawa 2022/02/23

M.Lilly, 2022

Warszawa 2022/02/23

Miraż egzystencji, 2019

Warszawa 2022/02/23

Panthera tigris, 2021

Warszawa 2022/02/23

Joanna Misztal (ur. 1967)

Różowa eustoma, 2022

Warszawa 2022/02/23

Pies na krześle, 2021

Warszawa 2022/02/23

Eloïse Dufour (ur. 1999)

Warszawa 2022/02/23

Warszawa 2022/02/23

Memory, 2022

Warszawa 2022/02/23

Zbrojny, 2022

Warszawa 2022/02/23

Warszawa 2022/02/23

Fire, 2022

Warszawa 2022/02/23

Warszawa 2022/02/23

Karolina Radoch (ur. 1989)

Oksymoron 34, 2021

Warszawa 2022/02/23

21125, 2021

Warszawa 2022/02/23

Silentium, 2021

Warszawa 2022/02/23

Wewnętrzne dziecko, 2021

Warszawa 2022/02/23

Artem Smorodin ( ur.1981)

Na zewnątrz, 2021

Warszawa 2022/02/23

Magdalena Pasik (ur. 1983)

Amelia, 2021

Warszawa 2022/02/23

Lęgowisko, 2021

Warszawa 2022/02/23

DK, 2021

Warszawa 2022/02/23

Krzysztof Bucior (ur. 1985)

Warszawa 2022/02/23

Pozycja wycofana

Warszawa 2022/02/23

Zauroczenie, 2022

Warszawa 2022/02/23

Pozytywne wibracje, 2022

Warszawa 2022/02/23

Warszawa 2022/02/23

Nadiia Sitnikova (ur. 1993)

Ogród marzeń, 2021

Warszawa 2022/02/23

Dziewczyny, 2022

Warszawa 2022/02/23

Flare this, 2022

Warszawa 2022/02/23

Tors, 2021

Warszawa 2022/02/23

Nirvana, 2022

Warszawa 2022/02/23

Geometric no 2, 2021

Warszawa 2022/02/23

Warszawa 2022/02/23

Centaurus VIII, 2021

Warszawa 2022/02/23

Wschód miasta, 2021

Warszawa 2022/02/23

Hydrus, 2021

Warszawa 2022/02/23

Podróż donikąd, 2021

Warszawa 2022/02/23

Sempervivum tectorum, 2021

Warszawa 2022/02/23

Ulotność, 2022

Warszawa 2022/02/23

Warszawa 2022/02/23

Trzy koty, 2020

Warszawa 2022/02/23

Anna Witek (ur. 1989)

Dar natury, 2017

Warszawa 2022/02/23

Elementy składowe 1, 2021

Warszawa 2022/02/23

Garden Landscape, 2021

Warszawa 2022/02/23

Rakieta, 2022

Warszawa 2022/02/23

Warszawa 2022/02/23

Kaja Goździewicz (ur. 1994)

Warszawa 2022/02/23

Sunset in Santorini, 2022

Warszawa 2022/02/23

Warszawa 2022/02/23

I come in peace, 2021

Warszawa 2022/02/23

Warszawa 2022/02/23

Miś, 2022

Warszawa 2022/02/23

Pejzaż XV, 2021

Warszawa 2022/02/23

Osada III, 2022

Warszawa 2022/02/23

Pierwsze znaki lata, 2022

Warszawa 2022/02/23

Julia Levanshyna (ur. 1994)

Pink birds, 2021

Warszawa 2022/02/23

Joanna Ostrowska (ur. 1979)

Proxima HD, 2021

Warszawa 2022/02/23

Wzorzysta tapeta, 2022

Warszawa 2022/02/23

Iwona Duracz (ur. 1984)

Pejzaż architektoniczny, 2018

Warszawa 2022/02/23

Akt siedzący, 2022

Warszawa 2022/02/23

Pejzaż bałtycki, 2021

Warszawa 2022/02/23

Meduza, 2022

Warszawa 2022/02/23

Madryt, 2021

Warszawa 2022/02/23

Królowa, 2022

Warszawa 2022/02/23

Fantasmagoria II, 2022

Warszawa 2022/02/23

Colorful space, 2021

Warszawa 2022/02/23

Hello Yellow, 2022

Warszawa 2022/02/23

Maria Niekrasowa (ur. 1987)

Bawełna, 2019

Warszawa 2022/02/23

Warszawa 2022/02/23

Perseverance, 2021

Warszawa 2022/02/23

Pause_03, 2021

Warszawa 2022/02/23

Kwiatowy raj, 2021

Warszawa 2022/02/23

Następna będziesz Ty, 2021

Warszawa 2022/02/23

Merci la Vie, 2021

Warszawa 2022/02/23

Warszawa 2022/02/23

Strach, 2020

Warszawa 2022/02/23

Nietoperzom do nieba, 1996

Warszawa 2022/02/23

Lunar Abstrakt, 2020

Warszawa 2022/02/23

The rider, 2022

Warszawa 2022/02/23

Gdzieś w zakątku lasu, 2021

Warszawa 2022/02/23

Natura czasu, 2021

Warszawa 2022/02/23

Autumn's Warm Caress, 2022

Warszawa 2022/02/23

Przetrwać, 2022

Warszawa 2022/02/23

Icon, 2008

Warszawa 2022/02/23

Warszawa 2022/02/23

Chubby hunter, 2021

Warszawa 2022/02/23

Warszawa 2022/02/23

Mikołaj Korus (ur. 1998)

W objęciach Morfeusza, 2021

Warszawa 2022/02/23

Lwi strażnik, 2016

Warszawa 2022/02/23

Warszawa 2022/02/23

Warszawa 2022/02/23

Śnienie, 2022

Warszawa 2022/02/23

Wabi - Sabi Blues XVIII, 2021

Warszawa 2022/02/23

Przebudzenie, 2022

Warszawa 2022/02/23

Okrągłe kamienie, 2022

Warszawa 2022/02/23

Peacock Feather, 2020

Warszawa 2022/02/23

Rozeta i róże, 2021

Warszawa 2022/02/23

Zmora, 2022

Warszawa 2022/02/23

Przystań, 2021

Warszawa 2022/02/23

Fantazja, 2022

Warszawa 2022/02/23

Lagos 2, 2022

Warszawa 2022/02/23

Wzajemności, 2021

Warszawa 2022/02/23

Osada III, 2022

Warszawa 2022/02/23

Fall of the kingdom, 2022

Warszawa 2022/02/23

The Way You Smile, 2022

Warszawa 2022/02/23

Skryta furia, 2021

Warszawa 2022/02/23

O Tobie, 2022

Warszawa 2022/02/23

Złocista jesień, 2021

Warszawa 2022/02/23

Daleko od brzegu, 2021

Warszawa 2022/02/23

Marcin Armatys (ur. 1985)

Harmonia, 2021

Warszawa 2022/02/23

Warszawa 2022/02/23

Rozczarowania, 2021

Warszawa 2022/02/23

Pod złotymi chmurami, 2021

Warszawa 2022/02/23

Poranek, 2022

Warszawa 2022/02/23

Warszawa 2022/02/23

Oryszyn (ur. 1973)

Contrapoint I, 2017

Warszawa 2022/02/23

Wizje, 2022

Warszawa 2022/02/23

    Limit ceny