56. Aukcja Młoda – 19 stycznia 2022 r. godz. 19:30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 56. Aukcji Młodej. Licytacja odbędzie się 19 stycznia o godz. 19:30. Aukcja prowadzona będzie wyłącznie w systemie on-line, bez obecności osób licytujących na sali. Zachęcamy do rejestracji na platformie Onebid, Artinfo oraz do składania zleceń licytacji telefonicznej lub z limitem poprzez formularz dostępny na naszej stronie lub mailowo / telefonicznie.

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie. Praca inspirowana filmem Todda Phillipsa "Joker".

Żongler, 2021

miedź, kamienie naturalne, postument z drewna, 38,5 x 19,5 x 11 cm, sygn. z tyłu rzeźby: Mihran 2021.

Late summer afternoon sleep, 2021

akryl, płótno, 120 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Kwiecista zmysłowość, 2021

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: HCh 2021

Czerwony mustang, 2021

olej, płótno, 80 x 120 cm, sygn. l.d.: Karczmarski 2021

Malwina Jachimczak (ur. 1983)

Vanessa braziliensis and Papilio demoleus, 2021

suchy pastel, papier, 100 x 100 cm, w oprawie: (106 x 106 cm), sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Body Crisis, 2021

olej, płyta drewniana z naklejonym płótnem, 80 x 70 cm, w oprawie: 82,5 x 72,5 cm, sygn. l.d.: piktogram, oraz na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Femme fatale, 2021

rzeźba gliniana, malowana ręcznie farbami akrylowymi i zabezpieczona lakierem glaze, 22 cm x 20 cm, sygn. na spodzie: Elisa Potyra 21

Space dream, 2021

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: MRakoczy

21126, 2021

olej, płótno, 120 x 130 cm, sygn l.d.: Kołakowska 2021

Osada II, 2021

akryl, płótno, 80 x 70 cm, sygn. p.d.: MF'21

W gąszczu Twych Mysli, 2021

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: A.Piotrowiak

Kanapowiec, 2020

akryl, płótno, 60 x 70 cm, sygn. p.d.: AIB

Loud & proud, 2021

akryl, płótno, 90 x 140 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Panienki, 2021

olej, płótno, 60 x 73 cm, sygn. na odwrocie

Dziewiętnastka w złotym blasku, 2021

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 80 x 100 cm, sygn. p.d.:R. Gitkiewicz

Małgorzata Biega-Węgrzyn (ur. 1976)

technika mieszana (akryl, olej), płótno, 80 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Polinezja, 2021

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Spokojny wieczór w piekle, 2021

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Palazzo della Cultura, 2021

technika mieszana (olej, akryl, złoto płatkowe 22k, srebro płatkowe), płótno, 116 x 81 cm, sygn. p.d.: Lisowski 2021

Tomasz Włodarczyk (ur. 1962)

Akt w świetle księżyca, 2021

technika mieszana (olej, pastel), tektura, 56 x 42 cm , w oprawie: 60 x 46 cm, sygn. l.d.: Włodarczyk.

Kwiaty w wazonie, 2021

akryl, płótno, 60 x 50 cm, sygn. p.d.: Ika Kay

Cena wywoławcza: 500

Heaven is a place on Earth, 2021

akryl, pastel olejny, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: Paula Yezak

Kocie sprawy, 2021

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.g.: E.Seweryn2021

The Madame, 2021

technika mieszana (olej, akryl), płótno, 91 x 91 cm, sygn. l.d.: Zb

Grzegorz Sewiło (ur. 1983)

Miejsce spokoju, 2019

akryl, płótno, 40 x 40 cm, sygn. p.d.: Sewiło G

Cena wywoławcza: 500

Pola Piestrzeniewicz (ur. 1996)

Gest 2D, 2021

technika mieszana (farba olejna, farba akrylowa, tusz, spray, ołówek, pastel sucha, pastel olejna, tempera), płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Rajska Plaża, 2021

akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d. A.Stępień 2021

Moonrise, 2021

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.: GRABOWSKA

Neonowy cyrk, 2021

akryl, płótno, 70 x 80 cm, sygn. p.d.: monogramem

No Future, 2021

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: K Plewa 2021

Cztery pory życia, 2021

Jestem narkotykiem, 2020

olej, płótno, 73 x 60 cm, sygn. l.d.: PD 2020

Jolanta Kowalik

płótno, 40 x 30 cm, sygn. p.d.: J. Kowalik oraz na odwrocie

Haruki II, 2021

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Slave, 2021

akryl, płótno, 110 x 90 cm, sygn. p.d.: Karolina Dadura

John Distefano (ur. 1988)

Sun over Tokyo, 2021

technika mieszana (akryl, spray), płótno, 70 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Pokój nr 8, z cyklu: "Puste pokoje / Hammershøi", 2019 / 2021

fotografia kolekcjonerska kolor, cyfrowa na papierze archiwalnym, Hahnemuhle Photo Rag Baryta 315g (semi-flash), archival paper, acid-free, 40 x 40 cm (kompozycja), arkusz: 50 x 50 cm, 1/5, sygn. l.d. Praca nieoprawiona. Dołączony autorski certyfikat autentyczności.

Dojrzałość, 2021

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: EPoninska 2021

Sentymentalna podróż, 2021

akryl, płótno, 110 x 100 cm, sygn. p.d.: monogramem MB

Autoportret cierpienia, 2021

akryl, płótno, 90 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Nadmorska sosna, 2021

olej, płótno, 30 x 40 cm, sygn. l.d.: W. Piekarski 2021

River of Colors, 2020

Joanna Aninowska (ur. 1975)

Bitwa o dziewicę, 2018

olej, płótno, 60 x 60 cm, sygn. p.d.: aninowska

Cena wywoławcza: 500

Carte, 2021

technika mieszana, płótno, 60 x 80 cm, sygn. na odwrocie

W zamyśleniu, 2021

olej, płótno, 40 x 30 cm, sygn. p.d.: K.Krzyszczyk

Cena wywoławcza: 500

Vicki Mickiewicz (ur. 1972)

Caramel factory, 2020

The big wave (such a climate), 2021

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Łabędzie, 2021

akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. l.d.:AL

Pełnia lata, 2021

technika mieszana (akryl, olej, szlagmetal), płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: A.Kappa

Kaja Goździewicz (ur. 1994)

Odcienie nurtu, z cyklu: "Odpływy", 2021

akryl, płótno, 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cassiopeia, 2021

olej, płótno, 70 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Brzozowy wąwóz w blasku księżyca, 2021

akryl, płótno, 115 x 75 cm, sygn. p.d.: Mariola Świgulska Senna 2021

Sen o Toskanii, 2021

technika mieszana (akryl, olej), płótno, 75 x 115 cm, sygn. na odwrocie

Dedukcja, 2021

akryl, płótno, 90 x 60 cm, sygn. p.d.: Filip Warzecha oraz na odwrocie

Marzena Nalepa (ur. 1983)

akryl, płyta pilśniowa gr. 6 mm, 120 x 90 cm, sygn. p.d.: m

Cena wywoławcza: 500

Las, 2021

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

A wonderful life, 2021

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. l.d.: monogramem oraz na odwrocie

akryl, płótno, 80 x 80 cm syg. na odwrocie

Chłopiec, 2021

brąz patynowany, granit, wys. ok. 39 cm, 8/12, sygn. z boku: SCABAN, 8/12,

Division X-357, dyptyk, 2021

akryl, płótno, 60 x 80 cm (2 płótna: 60 x 40 cm), sygn. na odwrocie

Dwoje na huśtawce, 2021

technika mieszana (olej, kolaż), płótno, 75 x 115 cm, sygn .p.d.: M. Kurek

Cena wywoławcza: 500

Joanna Ostrowska (ur. 1979)

Landing, 2021

akryl, plótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: jo

Cena wywoławcza: 500

Pierwszy śnieg, 2021

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrociu

Fattoria na rozstajach dróg, z cyklu: "Toskania", 2021

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: Luiza Los P. '21

rzeźba ceramiczna, kremowo - brązowa z malowanym wzorem, 25 x 24 x 17 cm, sygn. od środka, logo ROKO

Mikołaj Korus (ur. 1998)

Olimp w ogniu, 2021

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: 2021 / M.A.KORUS

Odurzenie, 2021

akryl, płótno, 40 x 50 cm, sygn. p.d.: mm

Cena wywoławcza: 500

Painting Sketch 1, 2016

olej, płótno, 35 x 45 cm, sygn. na odwrocie

Pogoda na spacer, 2021

technika mieszana (olej, akryl, szlagmetal), płótno 3D, 60 x 60 cm, sygn. p.d.: Natasza Mirak

Emocje, 2021

technika mieszana (akryl, beton, szlagmetal), płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.: Mazurczyk 2021

Marginalizacja X, 2021

Przed zachodem słońca, 2021

olej, płótno, 100 x 130 cm, sygn. p.d.: Lipka

Agnieszka Pakuła (ur. 1986)

Kanapa Napoleona, 2021

technika mieszana (akryl, spray), płótno, 60 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Droga do spełnienia, 2021

technika mieszana (olej, akryl, szlagmetal), płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: Kaja Wiśniewska

Ryszarda Łucja Jagielska (ur. 1956)

Nokturn, 2021

akryl, płótno, 100 x 100 cm, w oprawie: 103,5 x 103,5 cm, sygn. p.d.: RŁJ oraz na odwrocie

Wiktoria Nowotna (ur. 2000)

Antek_Kwariusz, 2021

akwarela, papier, 70 x 50 cm, w oprawie: 92 x 71 cm, sygn. na odwrocie. Odprysk w dolnej części ramy.

Cena wywoławcza: 500

Osada II, 2021

akryl, płótno, 50 x 100 cm, sygn. l.g.: Łukasz Gil 2021

Queen of Sheba, 2021

akryl, płótno, 90 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Pierwsza gwiazdka, 2021

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: M.Stern

Cena sprzedaży: 7500

Robert Ratajczyk (ur. 1976)

Oswojone rany, 2021

akryl, płótno, 70 x 92 cm, sygn. p.d.: Ratajczyk

Sikorki, 2014

akryl, technika mieszana, 20 x 70 cm, w oprawie: 25 x 75 cm, sygn. l.d.: Izabella Sowier '14

Maria Niekrasowa (ur. 1987)

Święty spokój, 2021

akryl, płótno, 60 x 60 cm, sygn. p.d.: Некрасова

Rafał Podsobiński (ur. 1995)

Space_01, 2021

akryl, płótno, 80 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Remote control, 2020

technika mieszana (tusz i farba akrylowa, dermatograf, collage), płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Melancholia, 2021

technika mieszana (akryl, kolaż), płótno, 65 x 65 cm, sygn. na odwrocie

Kolorowy wiatr, 2021

olej, płótno, 80 x 120 cm, sygn. p.d.: WE

Early Bird, 2021

akryl, technika własna, płótna, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Nigdy więcej, 2021

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

akryl, płyta HDF, 131 x 95 cm, sygn. na odwrocie

Paulina Wojewodzic (ur. 1992)

Emocje, 2021

technika mieszana (akryl, pastele olejne), płótno, 100 x 120 cm, sygn. p.d.: PW

Cena wywoławcza: 500

Michał Gawroński (ur. 1977)

Meduza, 2021

olej, płótno, 80 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Zauroczenie, 2021

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Patryk Paliwoda (ur. 1989)

The art of division, 2021

akryl, płótno, 100 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Through the meadows, 2021

olej, akryl, płótno, 80 x 100 cm, sygn. p.d.: Sandecka-Ląkocy'21

Melzi, 2021

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Valeryia Kazlouskaya (ur. 1989)

Walentyna, 2021

Wspomnienie, 2021

akryl, płótno, 60 x 60 cm, sygn. p.d.: Anna Piórek 21 r

Sylwia Radziemska-Kądziela (ur. 1970)

olej, płótno, 90 x 60 cm, sygn. p.d.: 2021 / Radziemska- / -Kądziela / Sylwia

Cena wywoławcza: 500

Tancerka, 2021

brąz patynowany, podst.: biały marmur, wys 33 cm, 7/10, sygn.: Mazurek

Wabi-sabi XVII, 2021

Momento, 2020

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: KDOROBA

Stanisław Szymkiewicz (ur. 1953 )

olej, płótno, 50 x 60 cm, sygn. p.d.: S. Szymkiewicz 2021

Za Horyzontem, 2021

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.:Laura Lis

Patrząc góry, 2021

technika mieszana (farby akrylowe, pasty strukturalne, obraz lakierowany częściowo mat i częściowo połysk), płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Highlighted, 2021

olej, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.: Pervinece '21

Nadiia Sitnikova (ur. 1993)

Sięgając chmur, 2021

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn.p.d.: Sitnikova

Cena wywoławcza: 500

Zima w Dolinie Gąsienicowej, 2021

olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: Kinga Wnuk

Amnezja, 2021

olej, płótno, 80 x 100 cm, sygn. p.d.: Edi Sen 2021

Upadek, 2020

akwaforta, akwatinta, papier Canson biel antyczna, 102 x 74 cm, 6/40, sygn. p.d.: Sebastian Laszczyk 2020r. Praca nieoprawiona.

Pejzaż z sosnami, 2021

olej, płótno, 50 x 120 cm, sygn. p.d.: M. Siwiec 2021

Południca, 2021

akryl, płótno, 35 x 25 cm, sygn. p.g.: Baranowski 73:21

Leo, 2021

akryl, płótno, 90 x 60 cm, sygn. p.d.: ABoroń 2021

Niebieskie sklepienie, 2019

olej, płótno, 110 x 100 cm, sygn. p. d. Dawid Masionek

Teartime, 2021

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: Józefowicz

Cena wywoławcza: 500

Spokojnie, to będzie Nasz nowy przyjaciel, 2021

akryl, płótno, 90 x 90 cm, sygn. p.d.: Ryś 2021

Above the clouds, 2021

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: Marta Dunal

Wiktoria Radziemska-Kądziela (ur. 2001)

akryl, płótno, 60 x 40 cm, sygn. p.d.: W. Radziemska 2021

Cena wywoławcza: 500

technika mieszana, płótno, 90 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Alp(t)aka, 2021

akryl, płótno, 50 x 100 cm, sygn. p.d.: Nataczej

Cisza, 2015

olej, płótno, 50 x 70 cm, sygn. l.d.: Dyląg

Poczekalnia-3, 2020

Cena wywoławcza: 500

Looking for emerald, 2021

technika mieszana (akryle, pastele, ołówek), płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Przechadzka nigdzie, 2021

olej, płótno, 80 x 120 cm, sygn. p.d.: F.Łoziński

Artem Smorodin ( ur.1981)

Chryzantemy, z serii: "100 i 1 martwa natura”, 2021

akryl, płótno, 60 x 60 cm, sygn. l.d.: Смородін

Anna Marciniak (ur. 1984)

Pod Światło, 2021

olej, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: A.M. 21

Agnieszka Ziomek (ur. 1996)

Laguna pistacjowa, 2021

akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: A Ziomek 2021

Cena wywoławcza: 500

AP-1M2, 2021

Izabela Wolska (ur. 1983)

Pejzaż w Dominicach, 2021

akryl, płótno, 100 x 50 cm, sygn. p.d.: Wolska 2021

Lila Akt, 2021

olej, płótno, 50 x 50 cm, sygn. l.d.: MD

Warszawa 2022/01/19

Warszawa 2022/01/19

Żongler, 2021

Warszawa 2022/01/19

Warszawa 2022/01/19

Kwiecista zmysłowość, 2021

Warszawa 2022/01/19

Czerwony mustang, 2021

Warszawa 2022/01/19

Malwina Jachimczak (ur. 1983)

Warszawa 2022/01/19

Body Crisis, 2021

Warszawa 2022/01/19

Femme fatale, 2021

Warszawa 2022/01/19

Space dream, 2021

Warszawa 2022/01/19

21126, 2021

Warszawa 2022/01/19

Osada II, 2021

Warszawa 2022/01/19

W gąszczu Twych Mysli, 2021

Warszawa 2022/01/19

Kanapowiec, 2020

Warszawa 2022/01/19

Loud & proud, 2021

Warszawa 2022/01/19

Panienki, 2021

Warszawa 2022/01/19

Warszawa 2022/01/19

Warszawa 2022/01/19

Polinezja, 2021

Warszawa 2022/01/19

Warszawa 2022/01/19

Palazzo della Cultura, 2021

Warszawa 2022/01/19

Tomasz Włodarczyk (ur. 1962)

Akt w świetle księżyca, 2021

Warszawa 2022/01/19

Kwiaty w wazonie, 2021

Warszawa 2022/01/19

Warszawa 2022/01/19

Kocie sprawy, 2021

Warszawa 2022/01/19

The Madame, 2021

Warszawa 2022/01/19

Grzegorz Sewiło (ur. 1983)

Miejsce spokoju, 2019

Warszawa 2022/01/19

Gest 2D, 2021

Warszawa 2022/01/19

Rajska Plaża, 2021

Warszawa 2022/01/19

Moonrise, 2021

Warszawa 2022/01/19

Neonowy cyrk, 2021

Warszawa 2022/01/19

No Future, 2021

Warszawa 2022/01/19

Cztery pory życia, 2021

Warszawa 2022/01/19

Jestem narkotykiem, 2020

Warszawa 2022/01/19

Jolanta Kowalik

Warszawa 2022/01/19

Haruki II, 2021

Warszawa 2022/01/19

Slave, 2021

Warszawa 2022/01/19

John Distefano (ur. 1988)

Sun over Tokyo, 2021

Warszawa 2022/01/19

Warszawa 2022/01/19

Dojrzałość, 2021

Warszawa 2022/01/19

Sentymentalna podróż, 2021

Warszawa 2022/01/19

Autoportret cierpienia, 2021

Warszawa 2022/01/19

Nadmorska sosna, 2021

Warszawa 2022/01/19

River of Colors, 2020

Warszawa 2022/01/19

Joanna Aninowska (ur. 1975)

Bitwa o dziewicę, 2018

Warszawa 2022/01/19

Carte, 2021

Warszawa 2022/01/19

W zamyśleniu, 2021

Warszawa 2022/01/19

Vicki Mickiewicz (ur. 1972)

Caramel factory, 2020

Warszawa 2022/01/19

Warszawa 2022/01/19

Łabędzie, 2021

Warszawa 2022/01/19

Pełnia lata, 2021

Warszawa 2022/01/19

Kaja Goździewicz (ur. 1994)

Warszawa 2022/01/19

Cassiopeia, 2021

Warszawa 2022/01/19

Warszawa 2022/01/19

Sen o Toskanii, 2021

Warszawa 2022/01/19

Dedukcja, 2021

Warszawa 2022/01/19

Marzena Nalepa (ur. 1983)

Warszawa 2022/01/19

Las, 2021

Warszawa 2022/01/19

A wonderful life, 2021

Warszawa 2022/01/19

Warszawa 2022/01/19

Chłopiec, 2021

Warszawa 2022/01/19

Division X-357, dyptyk, 2021

Warszawa 2022/01/19

Dwoje na huśtawce, 2021

Warszawa 2022/01/19

Joanna Ostrowska (ur. 1979)

Landing, 2021

Warszawa 2022/01/19

Pierwszy śnieg, 2021

Warszawa 2022/01/19

Warszawa 2022/01/19

Warszawa 2022/01/19

Mikołaj Korus (ur. 1998)

Olimp w ogniu, 2021

Warszawa 2022/01/19

Odurzenie, 2021

Warszawa 2022/01/19

Painting Sketch 1, 2016

Warszawa 2022/01/19

Pogoda na spacer, 2021

Warszawa 2022/01/19

Emocje, 2021

Warszawa 2022/01/19

Marginalizacja X, 2021

Warszawa 2022/01/19

Przed zachodem słońca, 2021

Warszawa 2022/01/19

Agnieszka Pakuła (ur. 1986)

Kanapa Napoleona, 2021

Warszawa 2022/01/19

Droga do spełnienia, 2021

Warszawa 2022/01/19

Nokturn, 2021

Warszawa 2022/01/19

Wiktoria Nowotna (ur. 2000)

Antek_Kwariusz, 2021

Warszawa 2022/01/19

Osada II, 2021

Warszawa 2022/01/19

Queen of Sheba, 2021

Warszawa 2022/01/19

Pierwsza gwiazdka, 2021

Warszawa 2022/01/19

Robert Ratajczyk (ur. 1976)

Oswojone rany, 2021

Warszawa 2022/01/19

Sikorki, 2014

Warszawa 2022/01/19

Maria Niekrasowa (ur. 1987)

Święty spokój, 2021

Warszawa 2022/01/19

Rafał Podsobiński (ur. 1995)

Space_01, 2021

Warszawa 2022/01/19

Remote control, 2020

Warszawa 2022/01/19

Melancholia, 2021

Warszawa 2022/01/19

Kolorowy wiatr, 2021

Warszawa 2022/01/19

Early Bird, 2021

Warszawa 2022/01/19

Nigdy więcej, 2021

Warszawa 2022/01/19

Warszawa 2022/01/19

Paulina Wojewodzic (ur. 1992)

Emocje, 2021

Warszawa 2022/01/19

Michał Gawroński (ur. 1977)

Meduza, 2021

Warszawa 2022/01/19

Zauroczenie, 2021

Warszawa 2022/01/19

Patryk Paliwoda (ur. 1989)

The art of division, 2021

Warszawa 2022/01/19

Through the meadows, 2021

Warszawa 2022/01/19

Melzi, 2021

Warszawa 2022/01/19

Walentyna, 2021

Warszawa 2022/01/19

Wspomnienie, 2021

Warszawa 2022/01/19

Warszawa 2022/01/19

Tancerka, 2021

Warszawa 2022/01/19

Warszawa 2022/01/19

Wabi-sabi XVII, 2021

Warszawa 2022/01/19

Momento, 2020

Warszawa 2022/01/19

Warszawa 2022/01/19

Za Horyzontem, 2021

Warszawa 2022/01/19

Patrząc góry, 2021

Warszawa 2022/01/19

Highlighted, 2021

Warszawa 2022/01/19

Nadiia Sitnikova (ur. 1993)

Sięgając chmur, 2021

Warszawa 2022/01/19

Warszawa 2022/01/19

Amnezja, 2021

Warszawa 2022/01/19

Upadek, 2020

Warszawa 2022/01/19

Pejzaż z sosnami, 2021

Warszawa 2022/01/19

Południca, 2021

Warszawa 2022/01/19

Leo, 2021

Warszawa 2022/01/19

Niebieskie sklepienie, 2019

Warszawa 2022/01/19

Teartime, 2021

Warszawa 2022/01/19

Warszawa 2022/01/19

Above the clouds, 2021

Warszawa 2022/01/19

Warszawa 2022/01/19

Warszawa 2022/01/19

Alp(t)aka, 2021

Warszawa 2022/01/19

Cisza, 2015

Warszawa 2022/01/19

Poczekalnia-3, 2020

Warszawa 2022/01/19

Looking for emerald, 2021

Warszawa 2022/01/19

Przechadzka nigdzie, 2021

Warszawa 2022/01/19

Artem Smorodin ( ur.1981)

Warszawa 2022/01/19

Anna Marciniak (ur. 1984)

Pod Światło, 2021

Warszawa 2022/01/19

Agnieszka Ziomek (ur. 1996)

Laguna pistacjowa, 2021

Warszawa 2022/01/19

AP-1M2, 2021

Warszawa 2022/01/19

Izabela Wolska (ur. 1983)

Pejzaż w Dominicach, 2021

Warszawa 2022/01/19

Mateusz Drawa (pseud.

Lila Akt, 2021

    Limit ceny