54. Aukcja Młoda – 27 października 2021 r. godz. 19:30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 54. Aukcji Młodej. Licytacja odbędzie się 27 października o godz. 19:30. Wystawa przedaukcyjna prezentowana będzie we wnętrzach galerii od 14 października. Aukcja prowadzona będzie wyłącznie w systemie on-line, bez obecności osób licytujących na sali. Zachęcamy do rejestracji na platformie Onebid, Artinfo oraz do składania zleceń licytacji telefonicznej lub z limitem poprzez formularz dostępny na naszej stronie lub mailowo / telefonicznie.

Azyl wyobraźni, 2021

olej, akryl, płótno 3D, 70 x 70 cm, sygn. p.d.: N.Mirak

Polowanie, 2021

rzeźba miedziana, postument: drewno (sosna), 31,5 x 25 x 18 cm, sygn.: Mihran 2021

Marcin Lubera (ur. 1983)

Relief, 2021

technika własna, akryl, sklejka, 55 x 60 cm (na podstawie kwadratu 50 x 50 cm), sygn. na odwrocie

Poranek, 2021

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Dom, 2021

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d. :K Plewa 2021

Strażnik lasu, 2021

olej, płótno, 115 x 75 cm, sygn. p.d.: Porada 2021

Kondominium w fiolecie, 2021

akryl, płótno, 60 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Akt siedzący, 2021

akryl, płótno, 50 x 50 cm, sygn. l.d.: M.D.

Gravity is boring, 2021

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn.p.d.: MChmielewska

Joanna Misztal (ur. 1967)

Złota ćma, 2021

technika mieszana (akryl, olej), płótno, 80 x 80 cm, sygn. l.d.: J. Misztal 2021

Grus (gwiazdozbiór Żurawia), 2021

akryl, technika własna, płótno, 80 x 70 cm, sygn. p.d.: Aboron

Not Too Far From Paradise, 2021

technika mieszana (akryl, szlagmetal, technika własna), płótno, 90 x 80 cm, sygn. p.d.: RP2021

olej, płótno, 35 x 30 cm, sygn. l.g.: W. Piekarski 2021

Blindness, 2021

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Pomiędzy..., 2021

Jaga Szczepanik (ur. 1983)

Marilyn z kwiatkiem, 2021

olej, płótno, 60 x 50 cm, sygn. p.d.: Jaga

Nadiia Sitnikova (ur. 1993)

Droga do szczęścia. Kontynuacja, 2021

akryl, płótno, 70 x 60 cm,, sygn. p.d.: Sitnikova

Cine stories. Mars atakuje, 2021

olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d.: PD 2021

Kamila Cellary (ur. 1988)

Jak mnie tu znalazłeś?, 2021

technika mieszana (akryl, pastele), płótno, 120 x 100 cm, sygn. p.d.: K. CELLARY 2021

A Door to the Sky Temple, 2021

akryl, płótno, 81 x 65 cm, sygn. p.d.: K.Płotnikow

Pierwsza randka, 2020

akryl, płótno, 70 x 60 cm, sygn. p.d.: AIB

Leżąca II, 2020

ceramika szkliwiona, ok. 30 x 20 x 15 cm, 2/2, sygn. na spodzie: Piotr Bubak 2020

Artem Smorodin ( ur.1981)

Widok, 2020

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: Смородін oraz na odwrocie

Tomasz Włodarczyk (ur. 1962)

Siostry Wenus, 2021

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn. l.d.: Włodarczyk

PRACA WYCOFANA

PRACA WYCOFANA

W lesie juz nie piszczy nic, 2021

olej, płótno, 110 x 80 cm, sygn. p.d.: WE

Rytm II, 2021

olej, płótno, 60 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Irena Natanek (ur. 1984)

We dwoje, 2015

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. l.d.: I.N. 2015

Iwona Duracz (ur. 1984)

Pejzaż nostalgiczny, z cyklu: "Ciche miejsca", 2021

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Na pewno się ucieszy!, 2021

akryl, płótno, 120 x 100 cm, sygn. p.d.: monogramem MB

Czaple, 2021

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: BK

Bajkowa Warszawa XI, 2021

akryl, płótno, 40 x 50 cm, sygn. p.d.: Piekut D. 2021

Shaken, 2021

akryl, płótno, 115 x 75 cm, sygn. na odwrocie

Maciej Rosa (ur.1998)

Chłopiec, 2020

technika mieszana (markery, olej), płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Blar, 2021

technika mieszana, płótno, 50 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Między ziemią a niebem, 2021

akwarela, papier bawełniany, 56 x 76 cm (arkusz), w oprawie: 70 x 100 cm, sygn. l.d.: MCiu 2021

Żółte tulipany, 2021

akryl, płótno, 60 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Całkiem ładny pokój - jeśli alternatywą jest spanie pod mostem, 2021

akryl, płótno 100 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Puste pokoje nr 50. Hommage a Hammershøi, 2014

Fotografia kolekcjonerska czarno-biała, wydruk cyfrowy papier Hahnemühle Photo Rag Baryta 315g (półbłysk), papier archiwalny, bezkwasowy, 40 x 40 cm, 1/5, sygn. na licu i na odwrocie. Dołączony autorski certyfikat autentyczności.

Ciepły dzień, 2021

Golden hour, 2021

technika mieszana (akryl i pastel olejny), płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d. : Paula Yezak

Pingwiny, 2021

akryl, płótno, 50 x 100 cm, sygn. l.d.: AL

Olha Tymczuk (ur. 1993)

Pustka, 2021

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na boku obrazu, monogramem: OT

Old Lady, 2021

rzeźba ceramiczna, biało (kremowa) - zielono-metaliczna-kobaltowa, ok. 23 x 13 x 22 (cm), sygnatura od środka - logo "ROKO"

Marcin Leśniak (ur. 1990)

Trzciny, 2019

akryl, płótno, 150 x 100 cm, sygn. p.d.: Leśniak

Na straży, 2021

akryl, płótno, 50 x 70 cm, sygn. l.d.: E. Seweryn '2021

Czerwone maki, 2021

olej, akryl, płótno, 40 x 120 cm, sygnowany na odwrocie

Kult, 2021

akryl, płótno, 110 x 125 cm, sygn. na odwrocie

Happiness #26

akryl, płótno, 80 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Dziedzictwo, 2021

akryl, płótno, 90 x 80 cm, sygn. p.d.: monogramem

Małgorzata Kolmus (ur. 1982)

M21N4K3, 2021

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Izabela Najuch (ur. 1994)

Foka, 2021

olej, deska, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Jesień w wazonie, 2021

akryl, płótno, 60 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Tomasz Baran (ur. 1992)

Daleka droga, 2021

olej, płótno, 70 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Słup ogłoszeniowy, 2021

olej, płótno, 100 x 120 cm, sygn. p.d.: F.Łoziński

Syrenka, 2021

brąz patynowany, podst.: biały marmur, wys 32 cm, e.a., sygn.: Mazurek

Czarny kot, 2019

akryl, płótno naklejone na deskę, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: MF oraz na odwrocie

Popołudnie, 2021

akryl, plótno, 80 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Agata Burnat (ur. 1998)

Morning, 2021

akryl, płótno, 100 x 80 cm, bez oprawy, sygn. p.d.: A. Burnat

Deliriously Happy, 2021

technika mieszana, płótno, 120 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Bez adresu, 2021

Światła ponad światem, 2021

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: R. Gitkiewicz

Wabi-Sabi Blues XIV, 2021

Martwa natura z holenderską w tle (mniejsza), 2017

olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p. d. K. Kabzińska, 2017

Szmaragdowe złoto, 2021

technika mieszana (olej, akryl, szlagmetal), płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: Kaja Wisniewska

Nigdy się nie poddawaj, 2021

akryl, płótno, 80 x 130 cm, sygn. na odwrocie

Over the Rainbow, 2021

akryl, płótno, 110 x 70 cm, sygn. p.d.: A. Grabowski 2021

Robert Krężlak (ur. 1975)

Cale i centymetry, 2021

akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: Krężlak '21

Marta Zawadzka (u. 1981)

My Day, 2019

technika mieszana (akryl, spray), płótno, 90 x 90 cm, sygn. l.d.: Marta Zawadzka

Hala odlotów, 2021

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. l.d.: M.STERN

Rafał Podsobiński (ur. 1995)

Black_Landscape_01, 2021

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Kolacja, 2021

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn na odwrocie

Izabela Wolska (ur. 1983)

Teatr cieni w Dominicach I, 2021

akryl, płótno, 60 x 50 cm, sygn. p.d.: Wolska 2021

Short life, 2021

014015016017, 2017

technika mieszana, płótno, 120 x 120 cm, sygn. Kołakowska '17

Dziwny jest ten świat, 2021

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: m.rakoczy 2021

Car accident, z serii: Hey Dude!, 2020

(tusz, farba akrylowa, spray, dermatograf, kolaż), płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Stan duchowy, 2020

akwaforta, akwatinta, papier Canson biel antyczna, 100 x 70 cm, e.a., sygn. p.d.: Sebastian Laszczyk 2020r

Las Vegas, 2021

akryl, płótno, 90 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Agricola, z cyklu: "Toskania", 2021

akryl, płótno, 90 x 65 cm, sygn. p.d.: Luiza Los P. 21

Dorota Zuber (ur. 1979)

Spectrum rocks over an abyss, dyptyk, 2021

akryl, płótno, 50 x 100 cm (całość), każda z części: 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Wiktoria Nowotna (ur. 2000)

Ewka, 2021

olej, płótno, 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie. Praca w oprawie.

Agata Korzeniowska (ur. 1972)

Wschód, 2020

akryl, płótno, 100 x 50 cm, sygn. p.d.: A.Korzeniowska, 2020

Life XI, 2021

akryl, płótno, 75 x 50 cm, sygn. l.d.: B. Pietraga

Helot, 2021

brąz, podstawa: bazalt, wys. ok. 45 cm, 8/12, sygn. z boku: S CABAN, 8-12

Ściana 9, 2000

olej, płótno, 50 x 70 cm, sygn. p.d.: KK00

Zawirowanie II, 2021

olej, płótno, 50 x 70 cm, sygn. p.d.: K.Krzyszczyk.

Horyzont nadziei. Mediterane, 2021

olej, płótno, 75 x 115 cm, sygn. p.d.: M. Kurek

Joy of life, 2020

akryl, płyta HDF, 107 x 95 cm, sygn. na odwrocie

Alegoria czasu XI, 2021

akryl, olej, płótno, 50 x 100 cm, sygn. na lewej górnej krawędzi: Łukasz Gil

W spokoju, 2021

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Przez otwarte okno wejdzie mroźne powietrze, 2021

technika mieszana (akryl, tusz), płótno, 50 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Paulina Zubowicz (ur.1996)

Portret, 2021

akryl, płótno, 90 x 90 cm, sygn. p.d.: P.Zubowicz

Kolorowy odpoczynek, 2021

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: A.Stępień

Orbitowanie bez Cukru, 2021

technika mieszana (akryl, kredka akwarelowa), płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Gold or not, 2021

technika mieszana (szlagmetal, farby akrylowe, obraz w całości lakierowany), płótno, 120 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Julia Urbanowicz (ur. 2000)

Lampiony, 2020

akryl, płótno, 46 x 33 cm, sygn. l.d.: Julia Urbanowicz 2020

Kolor Uluguru, 2021

akryl, płótno, 120 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Nike Dog, 2019

technika mieszana, płótno, 85 x 160 cm, sygn. na odwrocie

Paulina Ostrowska (ur. 1992)

Second Millennial Pink, 2021

technika mieszana (akryl, tkaniny), płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Weronika Sobik (ur.1988)

Blue blindness, 2021

technika mieszana (farby akrylowe, brokat), płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: WSobik 2021

Weronika Kopyść (ur. 2000)

Ratusz, 2020

olej, płótno, 50 x 50 cm, sygn. p.d.: Werk

Magdalena Chmielek (ur. 1992)

akryl, płótno, 60 x 60 cm, sygn. p.d.: Magdalena Chmielek 2021

Waldemar Obcowski (ur. 1962)

Dolina Sąspowska, 2021

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. l.d.: W.Obcowski '21

Pola Piestrzeniewicz (ur. 1996)

Gest kII, 2021

Maria Niekrasowa (ur. 1987)

Sweet Hostel, 2021

akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.g.: Sweet H / Nekrasova oraz na odwrocie

Figure 43, 2021

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. l.d.: Karolina Dadura

Agnieszka Ziomek (ur. 1996)

Wybrzeże, 2021

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: A.Ziomek 2021

Romantyczny Wiatr, 2021

technika mieszana (olej, akryl), płótno, 76 x 76 cm, sygn. p.d.: Zb

Division_k26, 2021

akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Rogacz wielobarwny, 2021

W powietrzu III, 2021

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: Dyląg-Faliszek

Koniec karnawału, 2019

olej, płótno, 80 x 100, sygn. na odwrocie

Painting sketch, 2016

olej, płótno, 40 x 35 cm, sygn. na odwrocie

Kwieciste zacisze, 2021

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 80 x 80 cm, sygn.

Mikołaj Korus (ur. 1998)

Brzask, 2021

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: 2021 / M.A.KORUS

Dalia, 2021

akryl, płótno, 40 x 40 cm, sygn. p.d.: Hanna Rozpara 2020

Anna Marciniak (ur. 1984)

Spotkanie ze światem, 2021

olej, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: AM21

City in the sky II, 2021

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. l.g.: Robotycka 21 oraz na odwrocie

Wojciech Jańczak (ur. 1990)

Magicae, 2021

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: W. Jańczak 2021

Midnight, 2021

akryl, technika własna, płótno, 120 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Bez tytułu, tryptyk, 2021

akryl, płótno, 3 płótna o wymiarach 20 x 20 cm, sygn. l.g.: Baranowski 20:21

Red Sea, 2020

olej, akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: I.S '20

olej, płótno, 120 x 100 cm, sygn. na odwrocie. Praca inspirowana filmem Christophera Nolana.

Uspokojenie. Trwanie. Tatry, 2019

olej, płótno, 80 x 100 cm, sygn. p.d.: Kinga Wnuk

Marek Haładuda (ur. 1961)

Niebo nad jeziorem, 2021

olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Momentum, 2020

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 120 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Green land, 2021

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.: Marta Dunal

Katedra Słowa – Notre Dame, 2021

olej, płótno, 40 x 40 cm, sygn. p. d.: Dawid Masionek

Jesienna impresja, 2021

olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: Anna Piórek

Splash, 2021

technika mieszana (akryl, gwasz, spray, technika własna), płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: Dobosz

Windsurfers, 2021

olej, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.: Pervinece

Planet B-612.21, 2021

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Daria Bidelska, (ur.1988)

Invincible, 2021

Joanna Aninowska (ur. 1975)

Kogut Zygmunt. Wniebowzięcie, 2021

akryl, płótno, 60 x 60 cm, sygn. l.d.: aninowska 2021

Warszawa 2021/10/27

Azyl wyobraźni, 2021

Warszawa 2021/10/27

Polowanie, 2021

Warszawa 2021/10/27

Marcin Lubera (ur. 1983)

Relief, 2021

Warszawa 2021/10/27

Poranek, 2021

Warszawa 2021/10/27

Dom, 2021

Warszawa 2021/10/27

Strażnik lasu, 2021

Warszawa 2021/10/27

Kondominium w fiolecie, 2021

Warszawa 2021/10/27

Akt siedzący, 2021

Warszawa 2021/10/27

Gravity is boring, 2021

Warszawa 2021/10/27

Joanna Misztal (ur. 1967)

Złota ćma, 2021

Warszawa 2021/10/27

Warszawa 2021/10/27

Warszawa 2021/10/27

Warszawa 2021/10/27

Blindness, 2021

Warszawa 2021/10/27

Pomiędzy..., 2021

Warszawa 2021/10/27

Jaga Szczepanik (ur. 1983)

Marilyn z kwiatkiem, 2021

Warszawa 2021/10/27

Nadiia Sitnikova (ur. 1993)

Warszawa 2021/10/27

Warszawa 2021/10/27

Kamila Cellary (ur. 1988)

Jak mnie tu znalazłeś?, 2021

Warszawa 2021/10/27

Warszawa 2021/10/27

Pierwsza randka, 2020

Warszawa 2021/10/27

Leżąca II, 2020

Warszawa 2021/10/27

Artem Smorodin ( ur.1981)

Widok, 2020

Warszawa 2021/10/27

Tomasz Włodarczyk (ur. 1962)

Siostry Wenus, 2021

Warszawa 2021/10/27

PRACA WYCOFANA

PRACA WYCOFANA

Warszawa 2021/10/27

Warszawa 2021/10/27

Rytm II, 2021

Warszawa 2021/10/27

Irena Natanek (ur. 1984)

We dwoje, 2015

Warszawa 2021/10/27

Iwona Duracz (ur. 1984)

Warszawa 2021/10/27

Na pewno się ucieszy!, 2021

Warszawa 2021/10/27

Czaple, 2021

Warszawa 2021/10/27

Bajkowa Warszawa XI, 2021

Warszawa 2021/10/27

Shaken, 2021

Warszawa 2021/10/27

Maciej Rosa (ur.1998)

Chłopiec, 2020

Warszawa 2021/10/27

Blar, 2021

Warszawa 2021/10/27

Między ziemią a niebem, 2021

Warszawa 2021/10/27

Żółte tulipany, 2021

Warszawa 2021/10/27

Warszawa 2021/10/27

Warszawa 2021/10/27

Ciepły dzień, 2021

Warszawa 2021/10/27

Golden hour, 2021

Warszawa 2021/10/27

Pingwiny, 2021

Warszawa 2021/10/27

Olha Tymczuk (ur. 1993)

Pustka, 2021

Warszawa 2021/10/27

Old Lady, 2021

Warszawa 2021/10/27

Marcin Leśniak (ur. 1990)

Trzciny, 2019

Warszawa 2021/10/27

Na straży, 2021

Warszawa 2021/10/27

Czerwone maki, 2021

Warszawa 2021/10/27

Kult, 2021

Warszawa 2021/10/27

Happiness #26

Warszawa 2021/10/27

Dziedzictwo, 2021

Warszawa 2021/10/27

Małgorzata Kolmus (ur. 1982)

M21N4K3, 2021

Warszawa 2021/10/27

Izabela Najuch (ur. 1994)

Foka, 2021

Warszawa 2021/10/27

Jesień w wazonie, 2021

Warszawa 2021/10/27

Tomasz Baran (ur. 1992)

Daleka droga, 2021

Warszawa 2021/10/27

Słup ogłoszeniowy, 2021

Warszawa 2021/10/27

Syrenka, 2021

Warszawa 2021/10/27

Czarny kot, 2019

Warszawa 2021/10/27

Popołudnie, 2021

Warszawa 2021/10/27

Agata Burnat (ur. 1998)

Morning, 2021

Warszawa 2021/10/27

Deliriously Happy, 2021

Warszawa 2021/10/27

Bez adresu, 2021

Warszawa 2021/10/27

Światła ponad światem, 2021

Warszawa 2021/10/27

Wabi-Sabi Blues XIV, 2021

Warszawa 2021/10/27

Warszawa 2021/10/27

Kaja Wiśniewska (pseud.

Szmaragdowe złoto, 2021

Warszawa 2021/10/27

Nigdy się nie poddawaj, 2021

Warszawa 2021/10/27

Over the Rainbow, 2021

Warszawa 2021/10/27

Robert Krężlak (ur. 1975)

Cale i centymetry, 2021

Warszawa 2021/10/27

Marta Zawadzka (u. 1981)

My Day, 2019

Warszawa 2021/10/27

Hala odlotów, 2021

Warszawa 2021/10/27

Rafał Podsobiński (ur. 1995)

Black_Landscape_01, 2021

Warszawa 2021/10/27

Kolacja, 2021

Warszawa 2021/10/27

Izabela Wolska (ur. 1983)

Warszawa 2021/10/27

Short life, 2021

Warszawa 2021/10/27

014015016017, 2017

Warszawa 2021/10/27

Dziwny jest ten świat, 2021

Warszawa 2021/10/27

Warszawa 2021/10/27

Stan duchowy, 2020

Warszawa 2021/10/27

Las Vegas, 2021

Warszawa 2021/10/27

Warszawa 2021/10/27

Dorota Zuber (ur. 1979)

Warszawa 2021/10/27

Wiktoria Nowotna (ur. 2000)

Ewka, 2021

Warszawa 2021/10/27

Agata Korzeniowska (ur. 1972)

Wschód, 2020

Warszawa 2021/10/27

Life XI, 2021

Warszawa 2021/10/27

Helot, 2021

Warszawa 2021/10/27

Ściana 9, 2000

Warszawa 2021/10/27

Zawirowanie II, 2021

Warszawa 2021/10/27

Warszawa 2021/10/27

Joy of life, 2020

Warszawa 2021/10/27

Warszawa 2021/10/27

Alegoria czasu XI, 2021

Warszawa 2021/10/27

W spokoju, 2021

Warszawa 2021/10/27

Warszawa 2021/10/27

Paulina Zubowicz (ur.1996)

Portret, 2021

Warszawa 2021/10/27

Kolorowy odpoczynek, 2021

Warszawa 2021/10/27

Orbitowanie bez Cukru, 2021

Warszawa 2021/10/27

Gold or not, 2021

Warszawa 2021/10/27

Julia Urbanowicz (ur. 2000)

Lampiony, 2020

Warszawa 2021/10/27

Kolor Uluguru, 2021

Warszawa 2021/10/27

Nike Dog, 2019

Warszawa 2021/10/27

Paulina Ostrowska (ur. 1992)

Second Millennial Pink, 2021

Warszawa 2021/10/27

Weronika Sobik (ur.1988)

Blue blindness, 2021

Warszawa 2021/10/27

Weronika Kopyść (ur. 2000)

Ratusz, 2020

Warszawa 2021/10/27

Magdalena Chmielek (ur. 1992)

Warszawa 2021/10/27

Waldemar Obcowski (ur. 1962)

Dolina Sąspowska, 2021

Warszawa 2021/10/27

Gest kII, 2021

Warszawa 2021/10/27

Maria Niekrasowa (ur. 1987)

Sweet Hostel, 2021

Warszawa 2021/10/27

Figure 43, 2021

Warszawa 2021/10/27

Agnieszka Ziomek (ur. 1996)

Wybrzeże, 2021

Warszawa 2021/10/27

Romantyczny Wiatr, 2021

Warszawa 2021/10/27

Division_k26, 2021

Warszawa 2021/10/27

Rogacz wielobarwny, 2021

Warszawa 2021/10/27

W powietrzu III, 2021

Warszawa 2021/10/27

Koniec karnawału, 2019

Warszawa 2021/10/27

Painting sketch, 2016

Warszawa 2021/10/27

Kwieciste zacisze, 2021

Warszawa 2021/10/27

Mikołaj Korus (ur. 1998)

Brzask, 2021

Warszawa 2021/10/27

Dalia, 2021

Warszawa 2021/10/27

Anna Marciniak (ur. 1984)

Spotkanie ze światem, 2021

Warszawa 2021/10/27

City in the sky II, 2021

Warszawa 2021/10/27

Wojciech Jańczak (ur. 1990)

Magicae, 2021

Warszawa 2021/10/27

Midnight, 2021

Warszawa 2021/10/27

Bez tytułu, tryptyk, 2021

Warszawa 2021/10/27

Red Sea, 2020

Warszawa 2021/10/27

Warszawa 2021/10/27

Warszawa 2021/10/27

Marek Haładuda (ur. 1961)

Niebo nad jeziorem, 2021

Warszawa 2021/10/27

Momentum, 2020

Warszawa 2021/10/27

Green land, 2021

Warszawa 2021/10/27

Warszawa 2021/10/27

Jesienna impresja, 2021

Warszawa 2021/10/27

Splash, 2021

Warszawa 2021/10/27

Windsurfers, 2021

Warszawa 2021/10/27

Planet B-612.21, 2021

Warszawa 2021/10/27

Daria Bidelska, (ur.1988)

Invincible, 2021

Warszawa 2021/10/27

Joanna Aninowska (ur. 1975)

    Limit ceny