53. Aukcja Młoda – 22 września 2021 r. godz. 19:30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 53. Aukcji Młodej. Licytacja odbędzie się 22 września o godz. 19:30. Wystawa przedaukcyjna prezentowana jest w galerii w dniach: 10.09. – 18.09. Aukcja prowadzona będzie wyłącznie w systemie on-line, bez obecności osób licytujących na sali. Zachęcamy do rejestracji na platformie Onebid, Artinfo oraz do składania zleceń licytacji telefonicznej lub z limitem poprzez formularz dostępny na naszej stronie lub mailowo / telefonicznie.

Rapsodia, 2021

technika mieszana (olej, akryl, szlagmetal), płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: Kaja Wiśniewska

Orzeł z serii Safari, 2021

ceramika szkliwiona i złocona 24k złotem, wymiary ok. 18 x 13 x 12 cm, sygn. i numerowany na spodzie, nr 6/2021

Stajnia Augiasza, 2020

olej, płótno, 150 x 120 cm, sygn. p.d.: Tobiasz Frączek

Oh my panda!, 2021

akryl, płótno, 115 x 75 cm, sygn. l.d.: AL

Hawajski szkot, 2020

akryl, płótno, 70 x 60 cm, sygn. p.d.: AIB

Małgorzata Kolmus (ur. 1982)

21N3K4, 2021

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Jak się wspinać, to na wysokiego konia, 2021

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. l.d.: monogramem

Żaglówka, 2016

akwarela, papier, 70 x 50 cm, sygn. i dat. p. d.: Piotr Bubak 2016 oraz stempel autorski.

Kolorowy wiatr, 2021

akryl, płótno, 100 x 130 cm, sygn. p.d.: Paula Yezak

Dariusz Franciszek Różyc (ur. 1978)

Uwaga - Smok!, 2021

akryl, płótno, 50 x 50 cm, sygn. p.d.: Różyc 2021

Do mety, 2021

olej, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: BEATA KOWALCZYK

W rytmie cieni, 2021

olej, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Tęczowy Basquiat, 2020

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: PD 2020

Crazy world, 2021

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: M. Rakoczy 2021

Marcin Leśniak (ur. 1990)

Rzeka i czerwień, 2019

akryl, płótno, 160 x 100 cm, sygn. p.d.: Leśniak

Perliczka, 2021

ceramika szkliwiona, 27 x 26 x 19 cm, sygn. na spodzie: Aneta Śliwa 2021

Zmierzch nad Giverny. Impresja, 2021

technika mieszana (olej, akryl, szlagmetal), płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: N.Mirak

Concordia, 2021

akryl, płótno, 80 x 70 cm, sygn. l.d.: monogramem

Aflame, 2021

akryl, płótno, 110 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Cudowne chwile, 2021

akryl, płótno, 120 x 90 cm, sygn. p.d.: monogramem MB oraz na odwrocie

Robert Drabarek (ur. 1969)

STE-1, 2021

olej, płótno, 30 x 60 cm, sygn. l.d.: M.D.

Wojciech Jańczak (ur. 1990)

Dziesięć, 2021

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: W Jańczak 2021

Tomasz Włodarczyk (ur. 1962)

AKT nr 3, 2018

technika mieszana (kredka, akwarela), karton, 39 x 60 cm, w oprawie (passe-partout oraz rama): 55 x 76 cm, sygn. p.d.: Włodarczyk .

Pola Piestrzeniewicz (ur. 1996)

Poruszenie II, 2021

technika mieszana (akryl, olej, spray, węgiel, tusz, pastele suche oraz olejne), płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Czy to już jesień?, 2021

olej, płótno 3D, 90 x 90 cm, sygn. p.d.: Ms

Akt, 2021

akryl, płótno, 50 x 50 cm, sygn. l.d.: M.D.

Mateusz Brzozowski (ur. 1996)

Łabędzie na jeziorze, 2021

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: Mateusz Brzozowski

A czasu nie było, 2021

akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Atlas, 2020

technika mieszana, płyta, 50 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Międzymiastowy, 2021

akryl, płótno, 90 x 80 cm, sygn. p.d.: monogramem

Ilona Krzyżanowska (ur. 1984)

Yuko, 2021

akryl, płótno, 60 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Colorful tectonics, 2021

akryl, pasta strukturalna, płótno, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Lot o purpurowym świcie, 2021

technika mieszana (farby akrylowe, rysunek), deska, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: R. Gitkiewicz

Za niebieską taflą wody, 2021

technika mieszana (akryl, olej), płótno, 91 x 91 cm, sygn. p.d.: monogramem Zb

Happiness #15, 2021

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Maska, 2021

akryl, płótno, 130 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Circle No 6, 2021

akryl, płótno, 70 x70, cm, sygn. p.d.: A. Grabowski 2021r.

Kwiaty w wazonie, 2021

Drzewo V, 2021

brąz patynowany na marmurze, wys. ok. 46 cm, 7/12, sygn. na boku: SCABAN, 7-12

Geometric no 2, 2021

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.: Grabowska 2021

Planet B-612.13, 2021

akryl, płótno, 60 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Rethink your behavior, 2021

technika mieszana (farba i tusz akrylowy, farba w sprayu), płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

1Q105, 2021

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Pandemonium 444, 2021

olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: Nogaj

Sen, 2021

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Wabi-Sabi Blues XI, 2021

Góra kobiet, 2021

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. l.d.: KDOROBA 2021

Karolina Goździewicz (ur. 1994)

Uspokój umysł, 2021

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: M. Stern

Painting sketch, 2016

olej, płótno, 40 x 35 cm, sygn. na odwrocie

Souvenir from Warsaw, 2021

akryl, płótno, 73 cm x 92 cm, sygn. p.d.: MICHALINA CZURAKOWSKA

Martwa natura z rybą, 2021

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: KZ 2021

Oczekiwanie, 2021

olej, akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Osiedlowy park, 2021

olej, akryl, płótno, 100 x 130 cm, sygn. p.d.: F.Łoziński

Equuleus, 2020

akryl, płótno, 90 x 70 cm, sygn. p.d.: ABoroń'2020

olej, płótno, 150 x 100 cm, sygn. na odwrocie. Obraz inspirowany filmem Todda Phillipsa.

Pomiędzy, 2020

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. l.d.: E. Seweryn 2020

Izabela Szewczyk-Martin (ur. 1975)

Władca much, 2021

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. l.d.: I. SZEWCZYK

415142019125, 2021

ołówek, olej, płótno, 130 x 120 cm, sygn. p.d.: Kołakowska '21

Pieśń duszy, 2021

olej, akryl, płótno, 90 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Jan Markiewicz (ur. 1995)

W porannym świetle, 2021

akryl, płótno, 80 x 40 cm, sygn. p.d.: Jan Markiewicz '21

Czerwony Bar nr 85, z cyklu: "Bary", 2019

fotografia cyfrowa kolekcjonerska kolor, wydruk cyfrowy papier Hahnemühle Photo Rag Baryta 315g (półbłysk), papier archiwalny, bezkwasowy, 40 x 40 cm (w świetle obrazu), arkusz: 50 x 50 cm, 1/5, sygn. na froncie l.d. oraz na odwrocie. Dołączony autorski certyfikat autentyczności.

Tomasz Tais (ur. 1985)

White horse, 2021

olej, płótno, 81 x 86 cm, sygn. p.d.: Tais ' 21

Zamknięte drzwi, 2021

Lazurowe regaty 5, 2021

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. l.d.: A.Stępień 2021

Koulrofobia czyli strach przed klaunami, 2021

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: MChmielewska

Alegoria czasu VI, 2021

olej, płótno, 50 x 100 cm, sygn. na lewej górnej krawędzi

Organically, 2021

olej, akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: Robotycka 21

The Road 5: Bound Wanderers, 2021

akryl, płótno, 81 x 60 cm, sygn. p.d.: K.Płotnikow

Iwona Gabryś (ur. 1988)

Janusz Gajowiecki (ur. 1971)

La Féminité III, 2021

pastele suche Rembrandt i Sennelier, brystol Fabriano Elle Erre, 82 x 54 cm (arkusz), w oprawie: 100 x 70 cm, sygn. p.d.: JGajowiecki

Spokój na tle wysp, 2014

olej, płótno, 45 x 55 cm, sygn. p.d.: Kinga Wnuk

Village scene with cows, 2021

olej, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: Pervinece

Róża, 2021

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.: Porada 2021

Iwona Duracz (ur. 1984)

Z cyklu: "Ciche miejsca", 2021

olej, płótno, 80 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Paw II, 2021

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: K.Krzyszczyk

Figure 40, 2021

akryl, płótno, 120 x 80 cm, sygn. p.d.: Karolina Dadura

Księżyc - zaćmienie, 2020

akryl, tusz, płótno, 46 x 55 cm, sygn. na odwrocie

Ciepła, letnia noc, 2020

technika mieszana (olej, akryl, szlagmetal), płótno, 80 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Chwila, 2020

akwaforta, akwatinta, papier Canson biel antyczna, 104 x 72 cm, 14/40, sygn. p.d.: Sebastian Laszczyk 2020

Marzena Nalepa (ur. 1983)

technika własna (akryl), płyta pilśniowa, 120 x 90 cm, sygn. l.d.: m.

Classic Gray, 2021

technika mieszana (farby akrylowe, pasty strukturalne, szlagmetal, bursztyn, obraz w całości lakierowany), płótno, 60 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Life X, 2021

technika mieszana (akryl, plastik), płótno, 140 x 70 cm, sygn. l.d.: B. Pietraga

Thought Process Map, 2021

technika mieszana, płótno, 120 x 90 cm, sygn. na odwrocie

W letnim zwierciadle, 2021

olej, płótno, 100 x 110 cm, sygn. p.d.: Lipka

Niestabilna rzeczywistość, 2021

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: Stanisz 2021

W blasku słońca, 2021

akryl, płyta, 60 x 60 cm, w oprawie: 63 x 63 cm, sygn. na odwrocie

Queen to Bee, 2021

technika mieszana (akryl, kredka akwarelowa), płótno, 60 x 60 cm, sygn. na odwrocie

akryl, płyta HDF, 107 x 95 cm, sygn. na odwrocie

Na jeziorach, 2021

akryl, płótno, 50 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Robert Wysocki (ur. 1977)

olej, płótno, 65 x 73 cm, sygn. na odwrocie

Pejzaż podlaski znad Supraśli Nr.3, 2020

Sonia Brzeźniak (ur. 1985)

Spokój, 2021

akryl, płótno, 70 x 60 cm, sygn. p.d.: SONIA B.

W drodze do Vallone, z cyklu: "Toskania", 2021

akryl, płótno, 75 x 60 cm, sygn. p.d.: Luiza Los-P. '21

Shadows of souls, 2021

akryl, płótno, 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Nigdy się nie zatrzymuj, 2021

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.: monogramem oraz na odwrocie

Małgorzata Pastuszek (ur. 1962)

Spacer, 2021

olej, płótno, 120 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Rafał Podsobiński (ur. 1995)

4_spaces, 2021

technika własna, płótno (obiekt 3D), 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Akt, 2020

brąz patynowany, podstawa biały marmur, wys. 30 cm, 9/15, sygn.: Mazurek

Podpalacz, 2021

akryl, płótno, 40 x 30 cm, sygn. l.d.: Baranowski 30/21

Wyprawa na dziki zachód, 2021

olej, płótno, 80 x 120 cm, sygn. p.d.: M. Siwiec 2021

Jaga Szczepanik (ur. 1983)

Elizabeth, 2021

olej, płótno, 50 x 50 cm, sygn. p.d. :jaga

akryl, płótno, 115 x 75 cm, sygn. p.g.: WFraczek 2021r

Kobieta na czasie, 2020

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Islandia V, 2021

Spleciony wszechświat, tryptyk, 2018

akryl, płótno, 18 x 22 cm, 18 x 22 cm, 40 x 50 cm, sygn. p.d.: Sitnikova

Sebastian Komorowski-Nalazek (ur. 1991)

Tęsknoty III, 2021

Jarosław Filipek (ur. 1963)

Synthesis A 55, 2021

akwarela, papier, 32 x 32 cm, w oprawie passe-partout: 50 x 50 cm, sygn. p.d.: parafką oraz opisany na odwrocie

Szach-mat, 2019-2021

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: Edi Sen 2021

Abstrakt 3, 2021

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.: Plewa K 2021

Sunlight Symphony, 2021

akryl, szlagmetal, technika własna, płótno, 90 x 80 cm, sygn p.d. RP'21

Julia Levanshyna (ur. 1994)

Immersion, 2021

akryl, płótno, 50 x 50 cm, sygn. p.d.: J.Levanshyna

Łucja Sokołowska (ur. 1968)

Venadito Azul, 2020

akryl, deska, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: Lucja Sneykus Sokolowska

Long, happy and successful life, 2021

akryl, technika mieszana, 100 x 150 cm, sygn. na odwrocie

Au fond, 2021

Numb, 2021

technika mieszana, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Angelika Mus-Nowak (ur. 1990)

Czy podwójna brzoza też jest samotna?, 2014

pastele olejne, brystol, 42 x 29,7 cm (arkusz), w oprawie: 59 x 48,5 cm, sygn.p.d.: „Mus”

Valeryia Kazlouskaya (ur. 1989)

Żółto-niebieskie myśli, 2021

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. u dołu parafką oraz na odwrocie

Zachody słońca, 2021

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d.: Laura Lis

Istota, 2020

Division y48, 2021

Liść 3.1., 2021

akryl, płótno, 80 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Odpoczynek, 2021

akryl, płótno, 40 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Mikołaj Korus (ur. 1998)

I stała się światłość, 2021

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d.: M.A.KORUS 2021

Wayfrer, 2021

akryl, płótno, 100 x 50 cm, sygn. p.d.: Józefowicz Łukasz

Sanguinolentus, 2021

akryl, płótno, 40 × 40 cm, sygn. p.d.: Hanna Rozpara 2020

Kwitnąca jabłoń, 2019

akryl, płótno, 90 x 90cm, sygn. p.d.:

Wycinek nieba, tryptyk, 2016

olej, płótno, 80 x180 (całość), każda z części: 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Green Eyes 2021

technika mieszana (olej, akryl, szlagmetal), płótno, 80 x 40 cm sygn.p.d. Sandecka-Ląkocy'21

Olena Horhol (ur.1994)

Wiosna 8, 2021

olej, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.g.: HorHol 21

Tropical moment, dyptyk, 2021

technika własna, technika mieszana (akryl, olej, gwasz), płótna, 100 x 160 cm (całość), każda z części: 100 x 80 cm, sygn. p.d.: DOBOSZ

Red tree, 2021

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: Anna Piórek 21

olej, płótno, 35 x 50 cm, w oprawie: 50 x 65 cm, sygn. l.d.: W. Piekarski 2019

Warszawa 2021/09/22

Rapsodia, 2021

Warszawa 2021/09/22

Orzeł z serii Safari, 2021

Warszawa 2021/09/22

Stajnia Augiasza, 2020

Warszawa 2021/09/22

Oh my panda!, 2021

Warszawa 2021/09/22

Hawajski szkot, 2020

Warszawa 2021/09/22

Małgorzata Kolmus (ur. 1982)

21N3K4, 2021

Warszawa 2021/09/22

Warszawa 2021/09/22

Żaglówka, 2016

Warszawa 2021/09/22

Kolorowy wiatr, 2021

Warszawa 2021/09/22

Uwaga - Smok!, 2021

Warszawa 2021/09/22

Do mety, 2021

Warszawa 2021/09/22

W rytmie cieni, 2021

Warszawa 2021/09/22

Tęczowy Basquiat, 2020

Warszawa 2021/09/22

Crazy world, 2021

Warszawa 2021/09/22

Marcin Leśniak (ur. 1990)

Rzeka i czerwień, 2019

Warszawa 2021/09/22

Perliczka, 2021

Warszawa 2021/09/22

Warszawa 2021/09/22

Concordia, 2021

Warszawa 2021/09/22

Aflame, 2021

Warszawa 2021/09/22

Cudowne chwile, 2021

Warszawa 2021/09/22

Robert Drabarek (ur. 1969)

STE-1, 2021

Warszawa 2021/09/22

Wojciech Jańczak (ur. 1990)

Dziesięć, 2021

Warszawa 2021/09/22

Tomasz Włodarczyk (ur. 1962)

AKT nr 3, 2018

Warszawa 2021/09/22

Poruszenie II, 2021

Warszawa 2021/09/22

Czy to już jesień?, 2021

Warszawa 2021/09/22

Akt, 2021

Warszawa 2021/09/22

Mateusz Brzozowski (ur. 1996)

Łabędzie na jeziorze, 2021

Warszawa 2021/09/22

A czasu nie było, 2021

Warszawa 2021/09/22

Atlas, 2020

Warszawa 2021/09/22

Międzymiastowy, 2021

Warszawa 2021/09/22

Pozycja Wycofana

Warszawa 2021/09/22

Ilona Krzyżanowska (ur. 1984)

Yuko, 2021

Warszawa 2021/09/22

Colorful tectonics, 2021

Warszawa 2021/09/22

Lot o purpurowym świcie, 2021

Warszawa 2021/09/22

Za niebieską taflą wody, 2021

Warszawa 2021/09/22

Happiness #15, 2021

Warszawa 2021/09/22

Maska, 2021

Warszawa 2021/09/22

Circle No 6, 2021

Warszawa 2021/09/22

Kwiaty w wazonie, 2021

Warszawa 2021/09/22

Drzewo V, 2021

Warszawa 2021/09/22

Geometric no 2, 2021

Warszawa 2021/09/22

Planet B-612.13, 2021

Warszawa 2021/09/22

Rethink your behavior, 2021

Warszawa 2021/09/22

1Q105, 2021

Warszawa 2021/09/22

Pandemonium 444, 2021

Warszawa 2021/09/22

Sen, 2021

Warszawa 2021/09/22

Wabi-Sabi Blues XI, 2021

Warszawa 2021/09/22

Góra kobiet, 2021

Warszawa 2021/09/22

Warszawa 2021/09/22

Uspokój umysł, 2021

Warszawa 2021/09/22

Painting sketch, 2016

Warszawa 2021/09/22

Souvenir from Warsaw, 2021

Warszawa 2021/09/22

Martwa natura z rybą, 2021

Warszawa 2021/09/22

Oczekiwanie, 2021

Warszawa 2021/09/22

Osiedlowy park, 2021

Warszawa 2021/09/22

Equuleus, 2020

Warszawa 2021/09/22

Warszawa 2021/09/22

Pomiędzy, 2020

Warszawa 2021/09/22

Władca much, 2021

Warszawa 2021/09/22

415142019125, 2021

Warszawa 2021/09/22

Pieśń duszy, 2021

Warszawa 2021/09/22

Jan Markiewicz (ur. 1995)

W porannym świetle, 2021

Warszawa 2021/09/22

Warszawa 2021/09/22

Tomasz Tais (ur. 1985)

White horse, 2021

Warszawa 2021/09/22

Zamknięte drzwi, 2021

Warszawa 2021/09/22

Lazurowe regaty 5, 2021

Warszawa 2021/09/22

Warszawa 2021/09/22

Alegoria czasu VI, 2021

Warszawa 2021/09/22

Organically, 2021

Warszawa 2021/09/22

Warszawa 2021/09/22

Iwona Gabryś (ur. 1988)

Warszawa 2021/09/22

Janusz Gajowiecki (ur. 1971)

La Féminité III, 2021

Warszawa 2021/09/22

Spokój na tle wysp, 2014

Warszawa 2021/09/22

Village scene with cows, 2021

Warszawa 2021/09/22

Róża, 2021

Warszawa 2021/09/22

Iwona Duracz (ur. 1984)

Warszawa 2021/09/22

Paw II, 2021

Warszawa 2021/09/22

Figure 40, 2021

Warszawa 2021/09/22

Księżyc - zaćmienie, 2020

Warszawa 2021/09/22

Ciepła, letnia noc, 2020

Warszawa 2021/09/22

Chwila, 2020

Warszawa 2021/09/22

Marzena Nalepa (ur. 1983)

Warszawa 2021/09/22

Classic Gray, 2021

Warszawa 2021/09/22

Life X, 2021

Warszawa 2021/09/22

Thought Process Map, 2021

Warszawa 2021/09/22

W letnim zwierciadle, 2021

Warszawa 2021/09/22

Warszawa 2021/09/22

W blasku słońca, 2021

Warszawa 2021/09/22

Queen to Bee, 2021

Warszawa 2021/09/22

Warszawa 2021/09/22

Na jeziorach, 2021

Warszawa 2021/09/22

Robert Wysocki (ur. 1977)

Warszawa 2021/09/22

Warszawa 2021/09/22

Sonia Brzeźniak (ur. 1985)

Spokój, 2021

Warszawa 2021/09/22

Warszawa 2021/09/22

Shadows of souls, 2021

Warszawa 2021/09/22

Nigdy się nie zatrzymuj, 2021

Warszawa 2021/09/22

Spacer, 2021

Warszawa 2021/09/22

Rafał Podsobiński (ur. 1995)

4_spaces, 2021

Warszawa 2021/09/22

Akt, 2020

Warszawa 2021/09/22

Podpalacz, 2021

Warszawa 2021/09/22

Wyprawa na dziki zachód, 2021

Warszawa 2021/09/22

Jaga Szczepanik (ur. 1983)

Elizabeth, 2021

Warszawa 2021/09/22

Warszawa 2021/09/22

Kobieta na czasie, 2020

Warszawa 2021/09/22

Islandia V, 2021

Warszawa 2021/09/22

Warszawa 2021/09/22

Tęsknoty III, 2021

Warszawa 2021/09/22

Jarosław Filipek (ur. 1963)

Synthesis A 55, 2021

Warszawa 2021/09/22

Szach-mat, 2019-2021

Warszawa 2021/09/22

Abstrakt 3, 2021

Warszawa 2021/09/22

Sunlight Symphony, 2021

Warszawa 2021/09/22

Julia Levanshyna (ur. 1994)

Immersion, 2021

Warszawa 2021/09/22

Łucja Sokołowska (ur. 1968)

Venadito Azul, 2020

Warszawa 2021/09/22

Warszawa 2021/09/22

Au fond, 2021

Warszawa 2021/09/22

Numb, 2021

Warszawa 2021/09/22

Angelika Mus-Nowak (ur. 1990)

Warszawa 2021/09/22

Żółto-niebieskie myśli, 2021

Warszawa 2021/09/22

Laura Lis (pseud.

Zachody słońca, 2021

Warszawa 2021/09/22

Istota, 2020

Warszawa 2021/09/22

Division y48, 2021

Warszawa 2021/09/22

Liść 3.1., 2021

Warszawa 2021/09/22

Odpoczynek, 2021

Warszawa 2021/09/22

Mikołaj Korus (ur. 1998)

I stała się światłość, 2021

Warszawa 2021/09/22

Wayfrer, 2021

Warszawa 2021/09/22

Sanguinolentus, 2021

Warszawa 2021/09/22

Kwitnąca jabłoń, 2019

Warszawa 2021/09/22

Wycinek nieba, tryptyk, 2016

Warszawa 2021/09/22

Green Eyes 2021

Warszawa 2021/09/22

Olena Horhol (ur.1994)

Wiosna 8, 2021

Warszawa 2021/09/22

Tropical moment, dyptyk, 2021

Warszawa 2021/09/22

Red tree, 2021

Warszawa 2021/09/22

    Limit ceny