52. Aukcja Młoda – 25 sierpnia 2021 r. godz. 19:30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 52. Aukcji Młodej. Licytacja odbędzie się 25 sierpnia o godz. 19:30. Aukcja prowadzona będzie wyłącznie w systemie on-line, bez obecności osób licytujących na sali. Zachęcamy do rejestracji na platformie Onebid, Artinfo oraz do składania zleceń licytacji telefonicznej lub z limitem poprzez formularz dostępny na naszej stronie lub mailowo / telefonicznie.

Drugie życie, 2021

akryl, płótno, 90 x 90 cm, sygn. p.d.: Ryś 2021

Kameleon, 2021

miedź, postument: drewno lipowe, ok. 25 x 19 x 11 cm, sygn. z przodu rzeźby: Mihran 2021

Totem I, 2021

akryl, płótno, 110 x 90 cm, sygn. na odwrocie

E.T. phone home, 2021

olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d.: PD 2021

Jakub Wasilewski (ur. 1982)

Szaleństwo, 2021

olej, płótno, 115 x 75 cm, sygn. p.d.: J. Wasilewski

Wabi-Sabi Blues V, 2021

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. l.d.: ENaj

Bukiet, 2021

akryl, płótno, 60 x 50 cm, sygn. na odwrocie

W zadumaniu, 2021

technika mieszana (akryl, olej), płótno, 91 x 91 cm, sygn. p.d.: monogramem ZB

Rekin, 2019

ceramika szkliwiona, zdobiona naszkliwnie, złocona 24k, 38 x 15 x 19 cm, sygnowana i numerowana od spodu: 5/2019

Mógłbym zjechać cały świat, gdy tak mi grasz, 2021

akryl, płótno, 120 x 90 cm, sygn. p.d.: monogramem oraz na odwrocie

Alegoria czasu, 2021

olej, płótno, 50 x 100 cm, sygn. lewa górna krawędź: Łukasz Gil 2021

Gwiazda chodnikowa, 2020

akryl, płótno, 70 x 60 cm, sygn. p.d.: AIB

Sanctuary 2, 2021

technika mieszana (tusz, farba akrylowa), płótno, 90 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Blueberry cheescake, 2021

olej, płótno, 30 x 30 cm, sygn. p.d.: Szkurpiewski

Cena wywoławcza: 500

Wakacje 2, 2021

olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: Nogaj

Jaga Szczepanik (ur. 1983)

Audrey, 2021

olej, akryl, płótno, 50 x 50 cm, sygn. p.d.: jaga

akryl, płótno, 120 x 100 cm, sygn. p.d.: WFraczek 2021r

Siedzący akt, 2021

olej, płótno, 50 x 50 cm, sygn. l.d.: MD

Marcel, 2020

technika mieszana (akryl, pasta strukturalna), płótno, 60 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Rajski Ogród, 2021

olej, płótno, 120 x 100 cm, sygn. p.d.: parafką oraz na odwrocie

Secret Maze, 2015

olej, płótno, 35 x 45 cm, sygn. na odwrocie

One, 2021

olej, płótno, 100 x 80, sygn. p.d.: IDuda 2021

Bajkowa Warszawa XI, 2021

akryl, płótno, 30 x 50 cm, sygn. p.d.: Piekut D. 2021

Robert Wysocki (ur. 1977)

olej, płyta, śr. 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Farby, 2021

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Pogodzenie przed zrozumieniem, 2021

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Iwona Gabryś (ur. 1988)

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Sweet dream, 2021

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: Grabowska

Światło Południa XLI, 2021

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. l.d.: Karczmarski

Całkiem niezła babeczka, 2021

akryl, płótno, 60 x 60 cm 2021, sygn. l.d.: M.STERN

Pozycja wycofana

pozycja wycofana

Miś, 2021

akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. l.d.: AL

Happiness #25, 2021

akryl, pastel, płótno, 100 x 140 cm, sygn. p.d.: ej

Hotel nr 85, z cyklu: "Hotele", 2020

fotografia kolekcjonerska cz/b, wydruk cyfrowy, papier Hahnemuhle Photo Rag Baryta 315g (półbłysk), papier archiwalny, bezkwasowy, 40 x 40 cm (w świetle obrazu), arkusz: 50 x 50 cm, 1/5, sygn. na froncie l.d. oraz na odwrocie. Dołączony autorski certyfikat autentyczności.

Cena wywoławcza: 500

Fattoria V, z cyklu: "Toskania", 2021

technika (akryl, szlagmetal), płótno, 75 x 60 cm, sygn.p.d.: Luiza Los. P. '19

Szymon Poloczek (ur. 1994)

Skok do wody, 2021

olej, płótno, 120 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Magnolia, 2021

olej, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: Porada 2021

Kąpiel w morzu. Meksyk, 2021

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

TuliPan VI, 2021

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn.p.d. Karina Góra

Rozwarstwienie, z serii: "Nigredo", 2020

polerowane aluminium na granicie, wys. 37 cm, 1/1, sygn. z boku i na rewersie: SCABAN, 1-1

Szmaragd w rubinie, 2021

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Kim jestem?, 2021

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. l.d.: WE

Pejzaż wiślany - świt, 2021

olej, płótno, 33 x 46 cm, sygn. l.d.: J.K./Hudzik '21

Cena wywoławcza: 500

Alicja Jaroszek (ur. 1996)

Rose, 2021

akryl, płótno, 130 x 80 cm, sygn. p.d.: Jaroszek

Cena wywoławcza: 500

Postea, 2021

technika mieszana, płótno, 50 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Alabastrowe wybrzeże, 2021

olej, płótno, 100 x 110 cm, sygn. p.d.: Lipka

Portret różowy, 2021

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Wzburzone fale, 2020

olej, płótno, 80 x 100 cm, sygn. p.d.: Kinga Wnuk

Aquarium, 2021

akryl, płótno, 80 x 160 cm, sygn. p.d.: Michalina Czurakowska

Fobos, 2021

akryl, płótno, 90 x 80 cm, sygn. p.d.: monogramem

Splendens, 2021

Kabuki, 2017

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d,: Aboron

Cena wywoławcza: 500

Łzy anioła 2, 2021

Malarka, 2021

akryl, płótno, 110 x 110 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

akryl, płyta HDF, 95 x 131 cm, w oprawie: 100,5 x 136,5 cm, sygn. na odwrocie

Karen Broyan (ur. 1986)

Wspomnienie z Walencji, 2021

akryl, płótno, 60,5 cm x 39,5, sygn. p.d.: K. B. 2021

Cena wywoławcza: 500

Portret kota, 2021

olej, płótno, 30 x 24 cm, sygn. na odwrocie

Burza myśli, 2021

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn.p.d. KDoroba2021

Lato w mieście, 2021

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. l.d.: MRakoczy2021

Bodector, 2017

technika mieszana, płótno, 120 x 100 cm, sygn. p.d.: Kołakowska '17

Rose dream, 2021

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.: Marta Dunal

Olga Rojek (ur. 1987)

New moon, 2021

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na prawym boku: Royek 2021. Praca na podstawie fotografii Howarda Lyon.

Cena wywoławcza: 500

Nić Ariadny, 2021

olej, płótno, 110 x 150 cm, sygn. p.d.: T. Frączek

Sebastian Komorowski-Nalazek (ur. 1991)

Seria: Niebieski nr 3, 2021

akryl, technika własna, płótno, 112 x 85 cm, sygn. na odwrocie

Hipodrom No. 6, 2021

technika mieszana (akryl, masa strukturalna), płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d: Robotycka 21

Life VI, 2021

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. l.d.: B. Pietraga

Summer Rays' Midas Touch, 2021

technika mieszana (akryl, szlagmetal, technika własna), płótno, 90 x 80 cm, sygn p.d.: RP'21

Freestyle, 2021

technika mieszana (olej, akryl, technika własna), płótno, 120 x 170 cm, sygn. p.d.: Dobosz

Uduchowiony, 2020

akwaforta, akwatinta, papier Canson biel antyczna, 104 x 72 cm, 11/40, sygn. p.d.: Sebastian Laszczyk 2020r

Złote winnice, 2021

technika mieszana (olej, akryl, szlagmetal), płótno, 90 x 90 cm, sygn. p.d.: A.Kappa

Jazz impression, 2021

olej, akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: Sandecka-Ląkocy'21

M+M=M, 2020

akryl, płótno, 55 x 75 cm, syg. na odwrocie

Pejzaż romantyczny, 2021

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: M. Siwiec 2021

Świadek, 2021

akryl, płótno, 60 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Indian Summer, 2021

akryl, płótno, 120 x 100 cm, sygn. p.d.: monogramem oraz na odwrocie. Obraz inspirowany rzeźbą Carlosa Maty.

SOL 6, 2020

technika własna, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

U siebie, 2021

akryl, płótno, 80 x 70 cm, sygn. p.d.: MF'21

Poczekalnia, 2020

Ściana 50, 2002

olej, płótno, 70 x 91 cm, sygn. p.d.: KK 02

The Kiss 4, 2021

akryl, płótno, 80 x 70 cm, sygn. l.d.: K.Płotnikow

Division x-y, 2021

akryl, technika własna, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Tam będzie tylko piękniej, 2021

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. l.d.: monogramem oraz na odwrocie

Złota Łuna, 2021

Popękana ulica, 2021

olej, płótno, 80 x 80 cm sygn. p.d.: f.łoziński

Spełnienie, 2021

technika mieszana (akryl, olej, szlagmetal), płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: Kaja Wiśniewska

Ilona Krzyżanowska (ur. 1984)

Taramma, 2021

akryl, płótno, 40 x 30 cm, sygn. na odwrocie

Warrior, 2020

akryl, płótno, 120 x 80 cm, sygn. p.d.: Karolina Dadura

The end, 2021

akryl, płótno, 50 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Błękitna Laguna 2, 2021

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: A.Stępień 2021

Syrenka, 2020

brąz patynowany, podst. biały marmur, wys 32 cm, e.a., sygn.: Mazurek

Porsche, 2021

akryl, płótno, 50 x 60 cm, sygn. p.d.: WW

Makowe wytchnienie, 2021

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie: Mariola Świgulska Senna 2021

Fałszywa dama, 2018

olej, płótno, 90 x 70 cm, sygn. p.d.: E.M.’2018

Gold impasto I, 2021

akryl, pasta strukturalna, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena sprzedaży: 4800

Nocny Łowca, 2021

Poranek , 2021

Strach, 2020

olej, płótno, 100 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Irma Tylor (ur. 1991)

Linearny Medytujący, 2021

olej, płótno, śr. 120 cm, sygn. na odwrocie

Falujące połacie traw, 2021

olej, płótno 3D, 70 x 100 cm, sygn. p.d.: Ms

Anna Witek (ur. 1989)

Pocztówka z Macierzyństwa, 2021

akryl, płótno, 80 x 100 cm, sygn. p.d.: "Witek Art 2021"

Cena wywoławcza: 500

Juicy Sunset Clouds, 2021

olej, płótno, 60 x 60 cm, sygn. p.d.: Pervinece '21

Cena wywoławcza: 500

1Q106, 2021

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Zaraz wracam, 2020

olej, płótno, 80 x 100 cm, sygn. p.d.: Edi Sen 2020

Valeryia Kazlouskaya (ur. 1989)

Portret, 2021

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: parafką oraz na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Ewa Pieronkiewicz (ur. 1995)

Street lights, 2021

olej, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.: Ewa Pieronkiewicz 2021

Kula M 01, 2021

akryl, płótno, 50 x 50 cm, sygn. p.d.: Hanna Rozpara 2021

Wielo-kształty, 2021

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: A. Grabowski 2021 r.

Cena wywoławcza: 500

Kwiecista zmysłowość, 2021

akryl, olej, płótno, 110 x 90 cm, sygn. p.d.: HCh2021

Bujacze, 2019

akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.g.: Baranowski 7 ➗2019

TATAI (ur. 1972)

Mneme, 2021

olej, płótno, 90 x 90 cm, sygn. p.d.: monogramem

Przejaśnienie, 2020

akryl, płótno, 60 x 60 cm, syg.p.d.: Anna Piórek

Jeziorność 4, z cyklu: Wiechlinowce, 2019

technika własna, płótno, 140 x 140 cm, sygn. na odwrocie

W podróży poza czasem na Santorini, 2021

olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn.p.d.: M .Kurek

Euforia, 2021

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: K. Krzyszczyk

Cena wywoławcza: 500

Trochę wiosny na płótnie, 2021

Robert Drabarek (ur. 1969)

Lato, 2018

olej, płótno, 30 x 20 cm, sygn. l.d.: Drabarek

Cena wywoławcza: 500

Rafał Podsobiński (ur. 1995)

Structure_1, 2021

technika własna, płótno, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Pejzaż z nad Jeziorska, 2021

olej, płótno, 40 x 50 cm, sygn. l.d.: W. Piekarski 2021

Aldona Grzechowska (ur. 1986)

AP3, 2021

Warszawa 2021/08/25

Drugie życie, 2021

Warszawa 2021/08/25

Kameleon, 2021

Warszawa 2021/08/25

Totem I, 2021

Warszawa 2021/08/25

E.T. phone home, 2021

Warszawa 2021/08/25

Jakub Wasilewski (ur. 1982)

Szaleństwo, 2021

Warszawa 2021/08/25

Wabi-Sabi Blues V, 2021

Warszawa 2021/08/25

Ika Kay (pseud.

Bukiet, 2021

Warszawa 2021/08/25

W zadumaniu, 2021

Warszawa 2021/08/25

Rekin, 2019

Warszawa 2021/08/25

Warszawa 2021/08/25

Alegoria czasu, 2021

Warszawa 2021/08/25

Gwiazda chodnikowa, 2020

Warszawa 2021/08/25

Sanctuary 2, 2021

Warszawa 2021/08/25

Blueberry cheescake, 2021

Warszawa 2021/08/25

Wakacje 2, 2021

Warszawa 2021/08/25

Jaga Szczepanik (ur. 1983)

Audrey, 2021

Warszawa 2021/08/25

Warszawa 2021/08/25

Siedzący akt, 2021

Warszawa 2021/08/25

Marcel, 2020

Warszawa 2021/08/25

Rajski Ogród, 2021

Warszawa 2021/08/25

Secret Maze, 2015

Warszawa 2021/08/25

One, 2021

Warszawa 2021/08/25

Bajkowa Warszawa XI, 2021

Warszawa 2021/08/25

Robert Wysocki (ur. 1977)

Warszawa 2021/08/25

Farby, 2021

Warszawa 2021/08/25

Warszawa 2021/08/25

Iwona Gabryś (ur. 1988)

Warszawa 2021/08/25

Sweet dream, 2021

Warszawa 2021/08/25

Światło Południa XLI, 2021

Warszawa 2021/08/25

Całkiem niezła babeczka, 2021

Warszawa 2021/08/25

Pozycja wycofana

pozycja wycofana

Warszawa 2021/08/25

Miś, 2021

Warszawa 2021/08/25

Happiness #25, 2021

Warszawa 2021/08/25

Warszawa 2021/08/25

Warszawa 2021/08/25

Szymon Poloczek (ur. 1994)

Skok do wody, 2021

Warszawa 2021/08/25

Magnolia, 2021

Warszawa 2021/08/25

Kąpiel w morzu. Meksyk, 2021

Warszawa 2021/08/25

TuliPan VI, 2021

Warszawa 2021/08/25

Warszawa 2021/08/25

Szmaragd w rubinie, 2021

Warszawa 2021/08/25

Kim jestem?, 2021

Warszawa 2021/08/25

Pejzaż wiślany - świt, 2021

Warszawa 2021/08/25

Alicja Jaroszek (ur. 1996)

Rose, 2021

Warszawa 2021/08/25

Postea, 2021

Warszawa 2021/08/25

Alabastrowe wybrzeże, 2021

Warszawa 2021/08/25

Portret różowy, 2021

Warszawa 2021/08/25

Wzburzone fale, 2020

Warszawa 2021/08/25

Aquarium, 2021

Warszawa 2021/08/25

Fobos, 2021

Warszawa 2021/08/25

Splendens, 2021

Warszawa 2021/08/25

Kabuki, 2017

Warszawa 2021/08/25

Łzy anioła 2, 2021

Warszawa 2021/08/25

Malarka, 2021

Warszawa 2021/08/25

Warszawa 2021/08/25

Karen Broyan (ur. 1986)

Wspomnienie z Walencji, 2021

Warszawa 2021/08/25

Portret kota, 2021

Warszawa 2021/08/25

Burza myśli, 2021

Warszawa 2021/08/25

Lato w mieście, 2021

Warszawa 2021/08/25

Bodector, 2017

Warszawa 2021/08/25

Rose dream, 2021

Warszawa 2021/08/25

Olga Rojek (ur. 1987)

New moon, 2021

Warszawa 2021/08/25

Nić Ariadny, 2021

Warszawa 2021/08/25

Seria: Niebieski nr 3, 2021

Warszawa 2021/08/25

Hipodrom No. 6, 2021

Warszawa 2021/08/25

Life VI, 2021

Warszawa 2021/08/25

Warszawa 2021/08/25

Freestyle, 2021

Warszawa 2021/08/25

Uduchowiony, 2020

Warszawa 2021/08/25

Złote winnice, 2021

Warszawa 2021/08/25

Jazz impression, 2021

Warszawa 2021/08/25

M+M=M, 2020

Warszawa 2021/08/25

Pejzaż romantyczny, 2021

Warszawa 2021/08/25

Świadek, 2021

Warszawa 2021/08/25

Indian Summer, 2021

Warszawa 2021/08/25

SOL 6, 2020

Warszawa 2021/08/25

U siebie, 2021

Warszawa 2021/08/25

Poczekalnia, 2020

Warszawa 2021/08/25

Ściana 50, 2002

Warszawa 2021/08/25

The Kiss 4, 2021

Warszawa 2021/08/25

Division x-y, 2021

Warszawa 2021/08/25

Warszawa 2021/08/25

Złota Łuna, 2021

Warszawa 2021/08/25

Popękana ulica, 2021

Warszawa 2021/08/25

Spełnienie, 2021

Warszawa 2021/08/25

Ilona Krzyżanowska (ur. 1984)

Taramma, 2021

Warszawa 2021/08/25

Warrior, 2020

Warszawa 2021/08/25

The end, 2021

Warszawa 2021/08/25

Błękitna Laguna 2, 2021

Warszawa 2021/08/25

Syrenka, 2020

Warszawa 2021/08/25

Porsche, 2021

Warszawa 2021/08/25

Makowe wytchnienie, 2021

Warszawa 2021/08/25

Fałszywa dama, 2018

Warszawa 2021/08/25

Gold impasto I, 2021

Warszawa 2021/08/25

Warszawa 2021/08/25

Nocny Łowca, 2021

Warszawa 2021/08/25

Poranek , 2021

Warszawa 2021/08/25

Strach, 2020

Warszawa 2021/08/25

Irma Tylor (ur. 1991)

Linearny Medytujący, 2021

Warszawa 2021/08/25

Falujące połacie traw, 2021

Warszawa 2021/08/25

Anna Witek (ur. 1989)

Warszawa 2021/08/25

Juicy Sunset Clouds, 2021

Warszawa 2021/08/25

1Q106, 2021

Warszawa 2021/08/25

Warszawa 2021/08/25

Zaraz wracam, 2020

Warszawa 2021/08/25

Portret, 2021

Warszawa 2021/08/25

Ewa Pieronkiewicz (ur. 1995)

Street lights, 2021

Warszawa 2021/08/25

Kula M 01, 2021

Warszawa 2021/08/25

Wielo-kształty, 2021

Warszawa 2021/08/25

Kwiecista zmysłowość, 2021

Warszawa 2021/08/25

Bujacze, 2019

Warszawa 2021/08/25

TATAI (ur. 1972)

Mneme, 2021

Warszawa 2021/08/25

Przejaśnienie, 2020

Warszawa 2021/08/25

Warszawa 2021/08/25

Warszawa 2021/08/25

Euforia, 2021

Warszawa 2021/08/25

Warszawa 2021/08/25

Robert Drabarek (ur. 1969)

Lato, 2018

Warszawa 2021/08/25

Rafał Podsobiński (ur. 1995)

Structure_1, 2021

Warszawa 2021/08/25

Pejzaż z nad Jeziorska, 2021

Warszawa 2021/08/25

Aldona Grzechowska (ur. 1986)

AP3, 2021

    Limit ceny