51. Aukcja Młoda – 14 lipca 2021 r. godz. 19:30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 51. Aukcji Sztuki Młodej. Licytacja odbędzie się 14 lipca o godz. 19:30. Aukcja prowadzona będzie wyłącznie w systemie on-line, bez obecności osób licytujących na sali. Zachęcamy do rejestracji na platformie Onebid, Artinfo oraz do składania zleceń licytacji telefonicznej lub z limitem poprzez formularz dostępny na naszej stronie lub mailowo / telefonicznie.

Antynikotynowy, 2021

akryl, płótno, 60 x 70 cm, sygn. p.d.: AIB

Serenada, 2021

miedź, postument: żywica, 37 x 13 x 10 cm,sygn. na tylnej stronie rzeźby: Mihran 2021.

Baobadag 2, z serii: "Niewidzialne Miasta", 2021

technika mieszana (olej, akryl, szlagmetal), płótno, 90 x 90 cm, sygn. p.d.: N.Mirak

Anna Józefik (ur. 1995)

Nie Wiem, 2021

akryl, gips, płótno, 80 x 60 cm, sygn. na lewej krawędzi: Józefik

Orzeł, z serii "Safari", 2021

ceramika szkliwiona i złocona 24k złotem, wymiary ok. 18 x 13 x 12 cm, sygn. i numerowany na spodzie

Happiness #20, 2021

akryl, płótno, 100 x 120 cm, sygn. p.d.: ej

Sylwester Gałaszewski (ur. 1977)

Insomnia, 2020

olej, płótno, 50 x 40 cm, w oprawie: 59 x 49 cm, sygn. p.d.: S.Gałaszewski 2020

Pusty pokój nr 24. Hommage a Vermeer, 2021

fotografia kolekcjonerska kolor, cyfrowa na papierze archiwalnym Hahnemuhle Photo Rag Baryta 315g (semi-flash), archival paper, acid-free, 40 x 40 cm, 1/5, sygn. l.d. podpisem odręcznym oraz na odwrocie. Praca nieoprawiona. Fotografia wyróżniona i eksponowana w Centrum Sztuki Współczesnej „Znaki czasu” w Toruniu 2021 roku.

Density, 2021

akryl, płótno, 100 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie. Inspirowany filmem Todda Phillipsa.

Piotr Gola (ur. 1985)

Yellowstone Park, 2020

olej, płótno, 80 x 100 cm, sygn. p.d.: P. Gola

Truskawkowe z galaretką, 2021

olej, płótno, 27 x 33 cm, sygn. p.d.: SzKurpiewski

Purpurowe alter ego, 2021

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. l.d.: Stanisz 2021

Nad Jeziorem Dominickim. Wieczór, 2021

olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: Kinga Wnuk

Pandemonium, 2020

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: Nogaj

Blue Circle, 2021

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: A. Grabowski 2021

Marzyciel, 2017

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.: T. Frączek

Across the stream, 2021

technika mieszana (olej, akryl, szlagmetal), płótno, 80 x 100 cm, sygn. p.d.: Sandecka-Ląkocy'21

Smutek w połowie, z serii: "Portrety", 2021

akryl, płótno, 90 x 65 cm, sygn. na odwrocie

Piotr Zawadzki (ur. 1971)

Metropolis. New York Summer, 2021

akryl, płótno, 90 x 90 cm, sygn. p.d.: Piotr Zawadzki

Jedwab III, 2018

odprysk korundowy, akwatinta (intaglio), papier, 9/40, 100 x 140 cm (2 arkusze o wymiarach 100 x 70 cm), sygn. p.d.: ALBińczycka 2018r.

Katarzyna Kołodziejczyk (ur. 1991)

Abstrakcyjny kwiat, 2018

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Defender, 2021

akryl, płótno, 60 x 60 cm, sygn. p.d.: WW 2021

Tenebris Area Summer, z cyklu: "Mapa", 2021

technika mieszana, płótno, 60 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Piotr Grzechowski (ur. 1986)

Po drugiej stronie boku, 2021

olej, płyta drewniana, 60 x 60 cm, sygn. p.d.: m2ofart

Cisza, 2018

olej, płótno, 80 x 70 cm, sygn. p.d.: IDuda 2018

Cena wywoławcza: 500

Emocje gorącego lata, 2020

akryl, płótno, 80 x 100 cm, sygn. p.d.: ENaj

Dominika Makowska (ur. 1975)

Basen, 2005

suche pastele, akryl, tektura, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: Makowska

Cena wywoławcza: 500

Underwater neon lights, 2021

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d: KB

Barwy lata, 2021

technika mieszana (olej, akryl, szlagmetal), płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: Kaja Wiśniewska

FriDali y cigarrillos, 2020

olej, płótno, 72 x 60 cm, sygn. l.d.: PD 2020

Dolina Val d`Orcia, 2021

akryl, płótno, 60 x 90 cm, sygn. l.d. KDOROBA2021

Bajkowa Warszawa IX, 2021

akryl, płótno, 50 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Marta Chudzik (ur. 1988)

Zaćmienie, 2021

akryl, technika własna, płótno, 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Lustro, 2021

akryl, płótno, 120 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Patrząc w swoje odbicie, 2021

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: WE

Cena wywoławcza: 500

Letnie kwiaty, 2021

akryl, płótno, 60 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Punks Not Dead, 2020/2021

technika mieszana (tusz i farba akrylowa, collage, spray), płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: parafką oraz na odwrocie

Na granicy jawy i snu, 2021

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: Karina Góra

Pejzaż marynistyczny, 2015

olej, płótno, 120 x 150 cm, sygn. l.d.: monogramem oraz na odwrocie

Katarzyna Wołodkiewicz (ur. 1977)

Mądrość, z cyklu: "Amulety", 2021

akryl, tektura, 100 x 70 cm, w oprawie: 103 x 73 cm, numer katalogowy artystki: 14/2021, sygn. p.d.: znakiem graficznym oraz na odwrocie

Martyna Majchrowicz (ur. 1994)

Gil, 2019

technika mieszana (akryl, płyn maskujący, taśma klejąca), płótno, 150 x 150 cm, sygn. na odwrocie

Senna, 2020

ceramika, ok. 20 x 31 x 10 cm, sygn. na spodzie: P. Bubak

Expectation, 2021

technika mieszana, akryl, płótno, 90 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Po żniwach, z cyklu: "Fattoria", 2021

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: Luiza Los. P '21

Marzena Skupień (ur. 1987)

Summer Vibes, 2021

Pieta, 2020

olej, płótno, 80 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Nenufary, 2021

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d.: R. Gitkiewicz

Cena wywoławcza: 500

Pływaczka IV, 2021

Cena wywoławcza: 500

W złotych odcieniach horyzontu, 2021

technika mieszana (olej, akryl, szlagmetal), płótno, 90 x 90 cm, sygn. p.d.: A. Kappa

Fox at dusk, 2021

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: Pervinece '21

Cena wywoławcza: 500

Alternative image, 2020

akryl, płótno, 100 x 100 cm, syg. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Magic, 2021

akryl, olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Mindfulness No. 7, 2021

olej, akryl, płótno, 120 x 100 cm, sygn. l.d.: Robotycka 21

Drzewo I, 2021

brąz patynowany na białym marmurze, wys. 49 cm, 1/1, sygn. na udzie

Łzy anioła, 2021

akryl, technika własna, płótno, 120 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Fields of Gold, 2021

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.: monogramem

Wizzy, 2021

akryl, płótno, 120 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Sonia Brzeźniak (ur. 1985)

Kobieta w chmurach, 2021

akryl, płótno, 80 x 60 cm, wymiar oprawy: 83 x 63 cm, sygn. p.d.: Sonia B.

Moon, 2021

akryl, płótno, 90 x 80 cm, sygn. l.d.: monogramem

Valeryia Kazlouskaya (ur. 1989)

Portret №2, 2021

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: parafka cyrylicą literami „K”, „B” (wpisana w literę „C”) oraz datowany – 2021 r.

Cena wywoławcza: 500

Neon night, 2021

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. l.d.: Grabowska 2021

She is the color XXX, 2021

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: MChmielewska

Dwa nenufary, 2021

olej, płótno, 100 x 120 cm, sygn. p.d.: Lipka

Miejsce 9, 2010

olej, płótno, 72 x 54 cm, sygn. p.d.: KK10

Robert Drabarek (ur. 1969)

Martwa natura z limonką, 2021

olej, płótno, 25 x 25 cm, sygn. l.d.: Drabarek

Cena wywoławcza: 500

Pani Struś, 2021

akryl, płótno, 100 x 50 cm, sygn. l.d.: AL

Łukasz Kujawa (ur. 1984)

Flower garden, 2021

akryl, struktura, płótno 3D, 80 x 80 cm, sygn. p.d. :Ł. Kujawa

Cena wywoławcza: 500

Pilot, 2021

akryl, płótno, 110 x 110 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

04050621, 2021

olej, płótno, 110 x 120 cm, sygn. l. d.: Kołakowska 2021

Łaciate prosto do dekoracji, 2020

akryl, płótno, 100 x100 cm, sygn. na odwrocie

Wiktoria Nowotna (ur. 2000)

Dziewczyna w kąpieli, 2020

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.g.: Wiktoria Nowotna

W drodze, 2020

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.: M.Rakoczy

Ilona Krzyżanowska (ur. 1984)

Lapis, 2021

akryl, płótno, 40 x 30 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Światło Południa XLIII, 2021

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. l.d.: Karczmarski

Cena wywoławcza: 500

A Warm Ocean Breeze, 2021

technika mieszana (akryl, szlagmetal, technika własna), płótno, 90 x 80 cm, sygn. p.d.: RP 2021

Izabela Najuch (ur. 1994)

Kafka, 2021

olej, deska, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Spotkanie I, 2021

akryl, płótno, 90 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Strach, 2020

akwaforta, akwatinta, papier Canson biel antyczna, 104 x 72 cm, 11/40, sygn. p.d.: Sebastian Laszczyk 2020r

Cena wywoławcza: 500

Pomiędzyświaty, 2021

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. l.d.: M. Stern

Bordowa róża, 2021

akryl, płótno, 40 x 40 cm, sygn. p.d.: Hanna Rozpara 2021

Life VII, 2021

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. l.d.: B. Pietraga

Jerzy Konstantynowicz (ur. 1965)

Pocieszam, 2021

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Postument III, 2021

olej, płótno, 50 x 50 cm, sygn. lewa górna krawędź: Łukasz Gil 2021

Cena wywoławcza: 500

Laurencja XV, 2021

akryl, płótno, 120 x 150 cm, sygn. na odwrocie, 2021

Cena wywoławcza: 500

Na dworcu, 2021

akryl, płótno, 92 x 65 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Karolina Karkucińska (ur. 1986)

Orbity, 2018

akryl, płótno, 90 x 80 cm, sygn. p.d.: Chuda 2018

Cena wywoławcza: 500

Iceberg, 2021

akryl, płótno, 120 x 100 cm, sygn. p.d.: Michalina Czurakowska

Perłowa muszla, 2003

olej, płótno, 41 x 33 cm, w oprawie:49 x 41 cm, sygn. p.d.: Lipska' 03

Cena wywoławcza: 500

The Moon Way, 2021

akryl, płótno, 80 x 65 cm, sygn. p.g.: K.Płotnikow

Karolina Goździewicz (ur. 1994)

Tumult, z cyklu: "Odpływy", 2021

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: K.Goździewicz

Cena wywoławcza: 500

Paulina Malwa (pseud., ur. 1991)

Bukiet, 2019

akryl, płótno, 80 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Bodies 05, 2021

akryl, płótno, 130 x 90 cm, sygn.p.d.: Karolina Dadura

Jest nadzieja, 2021

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: Ryś 2021

Urwisko, 2021

olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: F. Łoziński

Yellow dream, 2021

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

akryl, płótno, 90 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Niebo w Edynburgu, 2021

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Piesek, 2021

olej, płótno, 30 x 24 cm, sygn. na odwrocie

Irys, 2021

olej, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: Porada 2021

Przenikanie, 2019r

technika własna, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: Anna Piórek 19

Jezioro Prudel, 2020

olej, płótno, 60 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Sputnik X, 2021

olej, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.: A. Piotrowiak 2021

Around the world, 2021

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: DRaczynska

Mężczyzna z uniesionymi rękoma, 2019

brąz, podstawa: biały marmur, wys. ok.: 35 cm, 9/10, sygn.: MAZUREK 9/10 2019 R

Kolorowe lato, 2021

technika własna, płótno, 60 x 110 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Magdalena Jakubowska (ur. 1995)

Martwa natura nr 3, 2021

olej, deska, 60 x 69,1 cm, sygn. na odwrocie

Konik morski, 2021

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: K. Krzyszczyk

Natalia Banasiuk (ur. 1995)

Budda II, 2021

technika mieszana (akryl, olej, pastele olejne), płótno, 70x100 cm; praca nieoprawiona; sygn. u dołu: N.Banasiuk '21.

Blask Nowego Dnia, 2021

Vanessa Eslain Świgulska (ur. 1993)

Geometria osobowości, 2021

akryl, żywica, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: Eslain

Cena wywoławcza: 500

Tytus Grad (pseud., ur. 1968)

Piękne, 2019

olej, płótno, 38 x 55 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Filip Komorowski (ur. 1987)

Pies, 2019

akryl, gesso, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Marginalizacja VIII, 2021

Robert Wysocki (ur. 1977)

Fallen Angel, 2021

olej, płótno, 83 x 92 cm, sygn. na odwrocie

Planet B-612.17, 2021

akryl, płótno, 60 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Lazurowy rejs 3, 2021

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. l.d.: A.Stępień 2021

Cena wywoławcza: 500

Jeszcze będzie pięknie, 2021

akryl, płótno, 50 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Niezapomniane chwile, 2021

technika mieszana (olej, akryl), płóno,100 x 90 cm, sygn. p.d.: Izolda 2021

Radosne rozkwitanie, 2021

technika mieszana (akryl,szlagmetal), płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: Świgulska

Cena wywoławcza: 500

akryl, płótno,70 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Recykling szkicu. Różowy 1, 2021

olej na płótnie naklejonym na płytę, 84 x 78 cm, w oprawie: 89 x 83 cm, sygn. p.d.: Iwona Stachura 2021

Jakub Skomra (ur. 1998)

przedruk anastatyczny, papier, 47 x 64 cm,1/2, sygn. na odwrocie. Praca nieoprawiona.

Cena wywoławcza: 500

Green Field, 2021

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 50 x 100 cm, sygn. p.d.: I.S, '21

Cena wywoławcza: 500

Letarg, 2020

olej, płótno, 80 x 100 cm, praca nieoprawiona, sygn. p.d. Edi Sen 2020

Chilly03, 2021

akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Jagoda Malinowska (ur. 1995)

Martwa natura w tonacji zielono-niebieskiej, 2019

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Kwiatowy nastrój, 2021

akryl, płótno, 90 x 60 cm, sygn. p.d.: Sitnikova

Cena wywoławcza: 500

Chamaeleon, 2006

akryl, technika własna, płótno, 70 x 100 cm, sygn. l.d.: Aboron 2006

olej, płótno, 40 x 60 cm, w oprawie: 54 x 75 cm, sygn. l.d.: W. Piekarski 2018

Fusion, 2021

technika mieszana (olej, akryl, spray, technika własna), płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.: Dobosz

Cena wywoławcza: 500

Teatralny dialog, 2021

technika mieszana (olej, kolaż), płótno, 75 x 115 cm, sygn. p.d.: M. Kurek

W powietrzu II, 2021

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. l.d.: Dyląg Faliszek

Cena wywoławcza: 500

Sylwia Piwowar (ur. 1977)

Azymuty, z cyklu: "Matematyczne historie", 2018

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Warszawa 2021/07/14

Antynikotynowy, 2021

Warszawa 2021/07/14

Serenada, 2021

Warszawa 2021/07/14

Warszawa 2021/07/14

Anna Józefik (ur. 1995)

Nie Wiem, 2021

Warszawa 2021/07/14

Orzeł, z serii "Safari", 2021

Warszawa 2021/07/14

Happiness #20, 2021

Warszawa 2021/07/14

Insomnia, 2020

Warszawa 2021/07/14

Warszawa 2021/07/14

Density, 2021

Warszawa 2021/07/14

Warszawa 2021/07/14

Piotr Gola (ur. 1985)

Yellowstone Park, 2020

Warszawa 2021/07/14

Truskawkowe z galaretką, 2021

Warszawa 2021/07/14

Purpurowe alter ego, 2021

Warszawa 2021/07/14

Warszawa 2021/07/14

Pandemonium, 2020

Warszawa 2021/07/14

Blue Circle, 2021

Warszawa 2021/07/14

Marzyciel, 2017

Warszawa 2021/07/14

Across the stream, 2021

Warszawa 2021/07/14

Warszawa 2021/07/14

Piotr Zawadzki (ur. 1971)

Warszawa 2021/07/14

Jedwab III, 2018

Warszawa 2021/07/14

Abstrakcyjny kwiat, 2018

Warszawa 2021/07/14

Defender, 2021

Warszawa 2021/07/14

Warszawa 2021/07/14

Piotr Grzechowski (ur. 1986)

Po drugiej stronie boku, 2021

Warszawa 2021/07/14

Cisza, 2018

Warszawa 2021/07/14

Emocje gorącego lata, 2020

Warszawa 2021/07/14

Dominika Makowska (ur. 1975)

Basen, 2005

Warszawa 2021/07/14

Underwater neon lights, 2021

Warszawa 2021/07/14

Barwy lata, 2021

Warszawa 2021/07/14

FriDali y cigarrillos, 2020

Warszawa 2021/07/14

Dolina Val d`Orcia, 2021

Warszawa 2021/07/14

Bajkowa Warszawa IX, 2021

Warszawa 2021/07/14

Marta Chudzik (ur. 1988)

Zaćmienie, 2021

Warszawa 2021/07/14

Lustro, 2021

Warszawa 2021/07/14

Patrząc w swoje odbicie, 2021

Warszawa 2021/07/14

Letnie kwiaty, 2021

Warszawa 2021/07/14

Punks Not Dead, 2020/2021

Warszawa 2021/07/14

Na granicy jawy i snu, 2021

Warszawa 2021/07/14

Pejzaż marynistyczny, 2015

Warszawa 2021/07/14

Warszawa 2021/07/14

Gil, 2019

Warszawa 2021/07/14

Senna, 2020

Warszawa 2021/07/14

Expectation, 2021

Warszawa 2021/07/14

Warszawa 2021/07/14

Marzena Skupień (ur. 1987)

Summer Vibes, 2021

Warszawa 2021/07/14

Pieta, 2020

Warszawa 2021/07/14

Nenufary, 2021

Warszawa 2021/07/14

Pływaczka IV, 2021

Warszawa 2021/07/14

Warszawa 2021/07/14

Fox at dusk, 2021

Warszawa 2021/07/14

Alternative image, 2020

Warszawa 2021/07/14

Magic, 2021

Warszawa 2021/07/14

Mindfulness No. 7, 2021

Warszawa 2021/07/14

Drzewo I, 2021

Warszawa 2021/07/14

Łzy anioła, 2021

Warszawa 2021/07/14

Fields of Gold, 2021

Warszawa 2021/07/14

Wizzy, 2021

Warszawa 2021/07/14

Sonia Brzeźniak (ur. 1985)

Kobieta w chmurach, 2021

Warszawa 2021/07/14

Moon, 2021

Warszawa 2021/07/14

Portret №2, 2021

Warszawa 2021/07/14

Neon night, 2021

Warszawa 2021/07/14

She is the color XXX, 2021

Warszawa 2021/07/14

Dwa nenufary, 2021

Warszawa 2021/07/14

Miejsce 9, 2010

Warszawa 2021/07/14

Robert Drabarek (ur. 1969)

Martwa natura z limonką, 2021

Warszawa 2021/07/14

Pani Struś, 2021

Warszawa 2021/07/14

Łukasz Kujawa (ur. 1984)

Flower garden, 2021

Warszawa 2021/07/14

Pilot, 2021

Warszawa 2021/07/14

04050621, 2021

Warszawa 2021/07/14

Warszawa 2021/07/14

Wiktoria Nowotna (ur. 2000)

Dziewczyna w kąpieli, 2020

Warszawa 2021/07/14

W drodze, 2020

Warszawa 2021/07/14

Ilona Krzyżanowska (ur. 1984)

Lapis, 2021

Warszawa 2021/07/14

Światło Południa XLIII, 2021

Warszawa 2021/07/14

A Warm Ocean Breeze, 2021

Warszawa 2021/07/14

Izabela Najuch (ur. 1994)

Kafka, 2021

Warszawa 2021/07/14

Spotkanie I, 2021

Warszawa 2021/07/14

Strach, 2020

Warszawa 2021/07/14

Pomiędzyświaty, 2021

Warszawa 2021/07/14

Bordowa róża, 2021

Warszawa 2021/07/14

Life VII, 2021

Warszawa 2021/07/14

Pocieszam, 2021

Warszawa 2021/07/14

Postument III, 2021

Warszawa 2021/07/14

Laurencja XV, 2021

Warszawa 2021/07/14

Na dworcu, 2021

Warszawa 2021/07/14

Orbity, 2018

Warszawa 2021/07/14

Iceberg, 2021

Warszawa 2021/07/14

Perłowa muszla, 2003

Warszawa 2021/07/14

The Moon Way, 2021

Warszawa 2021/07/14

Warszawa 2021/07/14

Bukiet, 2019

Warszawa 2021/07/14

Bodies 05, 2021

Warszawa 2021/07/14

Jest nadzieja, 2021

Warszawa 2021/07/14

Urwisko, 2021

Warszawa 2021/07/14

Yellow dream, 2021

Warszawa 2021/07/14

Warszawa 2021/07/14

Niebo w Edynburgu, 2021

Warszawa 2021/07/14

Piesek, 2021

Warszawa 2021/07/14

Irys, 2021

Warszawa 2021/07/14

Przenikanie, 2019r

Warszawa 2021/07/14

Jezioro Prudel, 2020

Warszawa 2021/07/14

Sputnik X, 2021

Warszawa 2021/07/14

Around the world, 2021

Warszawa 2021/07/14

Warszawa 2021/07/14

Kolorowe lato, 2021

Warszawa 2021/07/14

Martwa natura nr 3, 2021

Warszawa 2021/07/14

Konik morski, 2021

Warszawa 2021/07/14

Natalia Banasiuk (ur. 1995)

Budda II, 2021

Warszawa 2021/07/14

Blask Nowego Dnia, 2021

Warszawa 2021/07/14

Geometria osobowości, 2021

Warszawa 2021/07/14

Tytus Grad (pseud., ur. 1968)

Piękne, 2019

Warszawa 2021/07/14

Filip Komorowski (ur. 1987)

Pies, 2019

Warszawa 2021/07/14

Marginalizacja VIII, 2021

Warszawa 2021/07/14

Robert Wysocki (ur. 1977)

Fallen Angel, 2021

Warszawa 2021/07/14

Planet B-612.17, 2021

Warszawa 2021/07/14

Lazurowy rejs 3, 2021

Warszawa 2021/07/14

Jeszcze będzie pięknie, 2021

Warszawa 2021/07/14

Niezapomniane chwile, 2021

Warszawa 2021/07/14

Radosne rozkwitanie, 2021

Warszawa 2021/07/14

Warszawa 2021/07/14

Warszawa 2021/07/14

Jakub Skomra (ur. 1998)

Warszawa 2021/07/14

Green Field, 2021

Warszawa 2021/07/14

Letarg, 2020

Warszawa 2021/07/14

Chilly03, 2021

Warszawa 2021/07/14

Jagoda Malinowska (ur. 1995)

Warszawa 2021/07/14

Kwiatowy nastrój, 2021

Warszawa 2021/07/14

Chamaeleon, 2006

Warszawa 2021/07/14

Warszawa 2021/07/14

Fusion, 2021

Warszawa 2021/07/14

Teatralny dialog, 2021

Warszawa 2021/07/14

W powietrzu II, 2021

Warszawa 2021/07/14

Sylwia Piwowar (ur. 1977)

    Limit ceny