50. Aukcja Sztuki Młodej – 16 czerwca 2021 r. godz. 19:30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 50. Aukcji Sztuki Młodej. Licytacja odbędzie się 16 czerwca o godz. 19:30. Aukcja prowadzona będzie wyłącznie w systemie on-line, bez obecności osób licytujących na sali. Zachęcamy do rejestracji na platformie Onebid, Artinfo oraz do składania zleceń licytacji telefonicznej lub z limitem poprzez formularz dostępny na naszej stronie lub mailowo / telefonicznie.

Dotyk, 2020

akryl, płótno, 76 x 76 cm, sygn. l.d.: monogramem Zb

Mały Goryl, 2021

ceramika szkliwiona i złocona 24k, 26 x 25 x 18 cm, sygnowana i numerowana od spodu: 18/2021

Bajkowa Warszawa VIII, 2021

akryl, płótno, 50 x 70 cm, sygn. p.d.: Piekut D. 2021

CR7, z cyklu: "Meditations", 2021

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Weekend na wsi, 2021

technika mieszana (olej, akryl, szlagmetal), płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.: N.Mirak

Zaraz cię złapię, 2021

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Karolina Goździewicz (ur. 1994)

Niewinne popołudnie, z cyklu: "Odpływy", 2021

akryl, płótno, 100 x 60 cm, sygn. p.d.: K. Goździewicz

Powiśle Warszawa, 2021

olej, płóno, 70 x 70 cm, sygn. l.d.: Karczmarski

Joanna Gorgolewska (ur. 1992)

Panorama02, 2020

akryl, płótno, 40 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Mgła, 2021

akryl, płótno, 90 x 80 cm, sygn. p.d.: monogramem

Warmness, 2021

akryl, płótno, 120 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Yoda, 2021

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: PD 2021

Life IV, 2021

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Jedwab II, 2018

odprysk korundowy, akwatinta (intaglio), papier, 7/40, 100 x 140 cm (2 arkusze o wymiarach 100 x 70 cm), sygn. p.d.: ALBińczycka 2018r.

Flash, 2021

technika mieszana (tusz i farba akrylowa, collage, dermatograf, spray), płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.: monogramem oraz na odwrocie

Into the sun, 2021

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: M.Rakoczy

Radocha za 2 złote, 2020

akryl, płótno, 70 x 60 cm, sygn. p.d.: AIB

Senna pora sjesty, z cyklu: "My home is my castle", 2021

Kraby w muszlach, 2021

ceramika szkliwiona, muszle, wymiary: zielony 20 x 15 x 12 cm, niebieski 17 x 18 x 11 cm, niesygnowane.

1951426201521, 2021

olej, płótno, 120 x 130 cm, sygn. p.d.: Kołakowska '21

Happiness #19, 2021

akryl, pastel, płótno, 80 x 100 cm, sygn. p.d.: ej

Michał Gawroński (ur. 1977)

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Freedom, 2020

akwarela, papier bawełniany, 56 x 38 cm, w oprawie: 70 x 50 cm, sygn. l.d.: MCiu 2020

Patrycja Kruszyńska-Mikulska (ur. 1973)

Lady Bird, 2016

olej, szlagaluminium, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

A ja tęsknię, 2021

akryl, płótno, 90 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Z górki, 2021

olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: Nogaj

Odpoczynek, 2021

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Majonez Babuni wyłącznie do dekoracji, 2020

akryl, płótno, 110 x 90 cm, sygn. na odwrocie

W powietrzu I, 2020

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Bliskość błękitu, 2021

Rozmyślania II, 2020

linoryt dwubarwny na papierze z elementem szkła, odcisk płyty: 32 x 32 cm, arkusz: 50 x 50 cm, e.a., sygn. p.d.: K. Lipska Ziębińska 06. 2020

Cena wywoławcza: 500

Konfrontacje, 2020

olej, płótno, 80 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Pejzaż z trójkątem, 2019

akryl, płótno, 120 x 90 cm, sygn. p.d.: I.S '19

Cena wywoławcza: 500

Marcin Lipiec (ur. 1978)

Postać z odbiciem, 2020

technika mieszana (olej, spray), płótno, 160 x 130 cm, sygn.

Relief 7, 2021

technika mieszana, płótno, 130 x 110 cm, sygn. na odwrocie

Różowy słoń, 2021

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. l.d.: AL

Aldona Grzechowska (ur. 1986)

AP2, 2021

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. l.d.: AGrzechowska

Cena wywoławcza: 500

Jaga Szczepanik (ur. 1983)

Marlena, 2021

akryl, płótno, 50 x 60 cm, sygn. l.d.: jaga

Irysy, 2021

technika mieszana (akryl, olej), płótno, 75 x 115 cm, sygn. p.d.: Izolda 2021

Niby tak blisko, 2021

akryl, płótno, 140 x 110 cm, sygn. p.d.: monogramem MB oraz na odwrocie

Dagmara Dziewiątkowska (ur. 1982)

Dancing colors No 03, 2021

akryl, płótno, 60 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Katarzyna Krzęczko (ur. 1977)

Ogród botaniczny, 2021

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: znak graficzny K@rt w kolorze niebieskim oraz na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Kompozycja z łódką, 2020

olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: Kinga Wnuk

Cena wywoławcza: 500

Hidden Space, 2016

olej, płótno, 100 x 35 cm, sygn. na odwrocie

Plaża, 2021

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrociu

A 084, 2021

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Genesis, 2020

akryl, płótno, 50 x 70 cm, sygn. p.d.: Baranowski 38:20

Cena wywoławcza: 500

Formentor, 2021

technika własna, olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. l.d.: Wasilewska

Jerzy Konstantynowicz (ur. 1965)

Kot do połowy pełny (A half-full cat), 2021

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Buszując wśród łąk, 2021

olej, płótno, 110 x 70 cm, sygn. l.d.: Ms

Figure15, 2020

akryl, płótno, 120 x 80 cm, sygn. p.d.: Karolina Dadura

Dwoje ludzi, 2021

akryl, płótno, 70 x 80 cm, sygn. l.d.: MF'21

Cena wywoławcza: 500

Królowa, 2021

akryl, olej, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: CA

Cena wywoławcza: 500

Miejsce 10, 2010

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: KK10

Piotr Grzechowski (ur. 1986)

Jej Wysokość, 2021

olej, płótno 3D, 100 x 80 cm, sygn. l.d.: m2ofart

Aleksandra Woś (ur. 1999)

Akt II, 2021

olej, płótno, 40 x 50 cm, sygn. p.d.: A.Woś

Liść, 2021

akryl, płótno, 70 x 35 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Strach 2, 2020

olej, płótno, 100 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Intro 2, 2021

technika własna, płótno 3D, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Potop, 2021

technika mieszana (akryl, olej), płótno, 50 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Nie idź tam!, 2021

Joanna Buszko (ur. 1980)

Zabawa to jest serio sprawa, 2021

technika mieszana (akryl, złota farba), płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Kolekcjoner (Entomolog), 2021

akryl, płótno, 110 x 110 cm, sygn. na odwrocie

Zachód, 2019

olej, płótno, śr. 50 cm, sygn. u dołu: MRD

Cena wywoławcza: 500

Kompozycja z drzewami i ludźmi, 2021

olej, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.: F Łozińs

Il Gorgo, 2021

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. l.g.: KDOROBA2021

Birchman, 2020

akryl, płótno, 50 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Bariera, 2020

akwaforta, akwatinta, papier Canson biel antyczna, 74 x 103 cm, 9/40, sygn. p.d.: Sebastian Laszczyk 2020 r. Praca nieoprawiona

Madagaskar, 2021

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. l.d.: A.Stępień 2021

Mówiłem Ci sto razy, 2021

akryl, technika własna, płótno, 80 x 80 cm, sygn. l.d.: M.STERN

Valeryia Kazlouskaya (ur. 1989)

Portret №1, 2021

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: parafka cyrylicą literami „K”, „B” (wpisana w literę „C”)

The only way, 2021

akryl, płótno, 95 x 95 cm, sygn. na odwrocie

Play of colors, 2021

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.:A. Grabowski 2021

Pocałunek, 2021

akryl, płótno, 60 x 60 cm, sygn. l.g.: Mihran 2021

Kwitnąca wiosna, 2021

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: Świgulska 2021

Evio, 2021

akryl, struktura, płótno, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Melancholy, 2021

olej, płótno 3D, 70 x 100 cm, sygn. p.d.: M. Hettich Uryszek '21

Ilona Krzyżanowska (ur. 1984)

Shadow, 2021

akryl, płótno, 90 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Motyle, 2021

olej, akryl, płótno, 100 x 50 cm, sygn. p.d.: Porada 2021

Bukiet w różowej doniczce, 2021

Cena wywoławcza: 500

olej, płótno, 81 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Łaknący ..., 2021

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. l.d.: monogramem DR oraz na odwrocie

Złota Street in Warsaw, 2021

akryl, płótno, 70 x 40 cm, sygn. p.d.: Michalina Czurakowska

Zapach Wiosny, 2021

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 100 x 90 cm, sygn. p.d.: Laura Lis

Wyjście ewakuacyjne, 2021

akryl, płótno, 90 x 90 cm, sygn. l.d.: Ryś 2021.

Dariusz Choiński (ur. 1982)

Śpiący Las, 2020

olej, panel MDF, 30 x 20 cm, w oprawie: 37,5 x 27,5 cm, sygn. l.d.: DChoiński

Cena wywoławcza: 500

Recykling szkicu. Różowy 3, 2021

olej na płótnie naklejonym na płytę, 84 x 78 cm, w oprawie: 89 x 83 cm, sygn. p.d.: Iwona Stachura 2021

Cena wywoławcza: 500

Weronika Dyląg (ur. 1987)

Pillow talk, 2021

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.: W.Dyląg

Cena wywoławcza: 500

The Floating Head, 2021

akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Spokój, 2021

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.: M. Siwiec 2021

Cena wywoławcza: 500

Kolumna 5, 2021

olej, płótno, 50 x 100 cm, sygn. p.d.: Gil 2021

Antibes, 2021

Katarzyna Pitek (ur. 1996)

Śpiąca, 2019

olej, płótno, 130 x 110 cm, sygn. na odwrocie

Traces of You, 2021

technika mieszana, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Nieznajoma, 2021

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: Karina Góra

Cena wywoławcza: 500

Storm, 2021

technika własna (fluid painting, pasty strukturalne, szlagmetal lakierowany), płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Islandia. Czerwony, 2021

PRACA WYCOFANA

PRACA WYCOFANA

Cyfrowa Kobieta, 2021

brąz patynowany, podstawa - biały grecki marmur, wys. ok. 43 cm, 2/10, sygn. na odwrocie: MAZUREK 2/10

Rajska podróż, 2021

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: Sitnikova

Cena wywoławcza: 500

Pod powierzchnią, 2021

olej, płótno, 140 x 100 cm, sygn. p.d.: Lipka

Forma V-48, 2021

Mariusz Robert Drabarek (ur. 1969)

Lato, 2018

olej, płótno, 27 x 33 cm, sygn. p.d.: MRD

Abstract space I, 2021

akryl, płótno, 100 x 150 cm, sygn. na odwrocie

So miss summer time, 2021

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn.p.d.: Szkurpiewski

Pasja, 2021

technika mieszana, brokat, płótno, 70 x 50 cm, sygn. l.d.: Anna Piórek 21

Cena wywoławcza: 500

Zerkając dalej..., z cyklu: "Państwa miasta", 2019

akwarela, papier, 42 x 56 cm (w oprawie: 52 x 72 cm), sygn. p.d.: 2019. r. A.P.

Cena wywoławcza: 500

Joanna Kaźmierska (ur. 2001)

210723, 2021

akwarela, olej, płótno, 60 x 60 cm, sygn. p.d.: Kaźmierska

Lekkość bytu, 2021

technika mieszana (olej, akryl, szlagmetal), płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d. Kaja Wiśniewska

Ula Niemirska

W różowej chmurze, 2016

akryl, kolaż, płótno, 90 x 130 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Picnic, 2021

olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d.: Pervinece

Cena wywoławcza: 500

Salvage, 2021

technika mieszana, akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Marionette, 2021

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: Grabowska 2021

Pejzaż w złocie, 2021

akryl, płótno 3D, 70 x 70 cm, sygn. p.d.: Adamczak 2021

Głębia kolorów, 2021

olej, płótno, 50 x 70 cm, sygn. p.d.: K. Krzyszczyk

Cena wywoławcza: 500

Patrz!, 2021

Marcin Pińkowski (ur. 1992)

Gdy zapadła noc nad miasteczkiem, 2021

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

olej, płótno, 89 x 116 cm, sygn. na odwrocie

Nie z tej ziemi, 2019

akryl, płótno, 80 x 100 cm, sygn. p.d.: ENaj

Piotr Gola (ur. 1985)

Pejzaż abstrakcyjny, 2020

olej, płótno, 120 x 80 cm, sygn. p.d.: P. Gola

Monika Malewska (ur. 1974)

Barbie w Zielonej Galaretce, z cyklu: "Słodki Deser 2", 2015

olej, płótno, 55 x 55 cm, sygn. na odwrocie

Marginalizacja VII, 2021

akryl, płótno, 120 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Czas zbioru, 2021

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: E.Ponińska 2021

Sea Whisper, 2021

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 90 x 80 cm, sygn. p.d.: RP'21

Nadmiar deficytu, 2021

Cena wywoławcza: 500

Emilia Pitucha (ur. 1960)

Punkt odniesienia V, 2021

akryl, płótno, 50 x 50 cm, sygn. p.d.: EPITUCHA 2021

Cena wywoławcza: 500

Powerful couple, 2021

akryl, płyta, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: DRaczyńska

Nokturn z katedrą, 2020

olej, płótno, 60 x 60 cm, sygn. p.d.: Dawid Masionek

Martwa natura, 2021

olej, płótno, 40 x 30 cm, sygn. p.g.: W. Piekarski 2021

Cosmic energy, 2021

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: Marta Dunal

Cena wywoławcza: 500

On the stage of life, 2020

Cena wywoławcza: 500

Mood, 2021

technika mieszana (akryl, olej), płótno, 120 x 170cm, sygn. l.d.: Dobosz

Warszawa 2021/06/16

Dotyk, 2020

Warszawa 2021/06/16

Mały Goryl, 2021

Warszawa 2021/06/16

Bajkowa Warszawa VIII, 2021

Warszawa 2021/06/16

Warszawa 2021/06/16

Weekend na wsi, 2021

Warszawa 2021/06/16

Zaraz cię złapię, 2021

Warszawa 2021/06/16

Warszawa 2021/06/16

Powiśle Warszawa, 2021

Warszawa 2021/06/16

Joanna Gorgolewska (ur. 1992)

Panorama02, 2020

Warszawa 2021/06/16

Mgła, 2021

Warszawa 2021/06/16

Warmness, 2021

Warszawa 2021/06/16

Yoda, 2021

Warszawa 2021/06/16

Life IV, 2021

Warszawa 2021/06/16

Jedwab II, 2018

Warszawa 2021/06/16

Flash, 2021

Warszawa 2021/06/16

Into the sun, 2021

Warszawa 2021/06/16

Radocha za 2 złote, 2020

Warszawa 2021/06/16

Warszawa 2021/06/16

Kraby w muszlach, 2021

Warszawa 2021/06/16

1951426201521, 2021

Warszawa 2021/06/16

Happiness #19, 2021

Warszawa 2021/06/16

Michał Gawroński (ur. 1977)

Warszawa 2021/06/16

Freedom, 2020

Warszawa 2021/06/16

Lady Bird, 2016

Warszawa 2021/06/16

A ja tęsknię, 2021

Warszawa 2021/06/16

Z górki, 2021

Warszawa 2021/06/16

Odpoczynek, 2021

Warszawa 2021/06/16

Warszawa 2021/06/16

W powietrzu I, 2020

Warszawa 2021/06/16

Bliskość błękitu, 2021

Warszawa 2021/06/16

Rozmyślania II, 2020

Warszawa 2021/06/16

Konfrontacje, 2020

Warszawa 2021/06/16

Pejzaż z trójkątem, 2019

Warszawa 2021/06/16

Marcin Lipiec (ur. 1978)

Postać z odbiciem, 2020

Warszawa 2021/06/16

Relief 7, 2021

Warszawa 2021/06/16

Różowy słoń, 2021

Warszawa 2021/06/16

Aldona Grzechowska (ur. 1986)

AP2, 2021

Warszawa 2021/06/16

Jaga Szczepanik (ur. 1983)

Marlena, 2021

Warszawa 2021/06/16

Irysy, 2021

Warszawa 2021/06/16

Niby tak blisko, 2021

Warszawa 2021/06/16

Dancing colors No 03, 2021

Warszawa 2021/06/16

Katarzyna Krzęczko (ur. 1977)

Ogród botaniczny, 2021

Warszawa 2021/06/16

Kompozycja z łódką, 2020

Warszawa 2021/06/16

Hidden Space, 2016

Warszawa 2021/06/16

Plaża, 2021

Warszawa 2021/06/16

A 084, 2021

Warszawa 2021/06/16

Genesis, 2020

Warszawa 2021/06/16

Formentor, 2021

Warszawa 2021/06/16

Warszawa 2021/06/16

Buszując wśród łąk, 2021

Warszawa 2021/06/16

Figure15, 2020

Warszawa 2021/06/16

Dwoje ludzi, 2021

Warszawa 2021/06/16

Królowa, 2021

Warszawa 2021/06/16

Miejsce 10, 2010

Warszawa 2021/06/16

Piotr Grzechowski (ur. 1986)

Jej Wysokość, 2021

Warszawa 2021/06/16

Aleksandra Woś (ur. 1999)

Akt II, 2021

Warszawa 2021/06/16

Liść, 2021

Warszawa 2021/06/16

Strach 2, 2020

Warszawa 2021/06/16

Intro 2, 2021

Warszawa 2021/06/16

Potop, 2021

Warszawa 2021/06/16

Nie idź tam!, 2021

Warszawa 2021/06/16

Joanna Buszko (ur. 1980)

Warszawa 2021/06/16

Kolekcjoner (Entomolog), 2021

Warszawa 2021/06/16

Zachód, 2019

Warszawa 2021/06/16

Warszawa 2021/06/16

Il Gorgo, 2021

Warszawa 2021/06/16

Birchman, 2020

Warszawa 2021/06/16

Bariera, 2020

Warszawa 2021/06/16

Madagaskar, 2021

Warszawa 2021/06/16

Mówiłem Ci sto razy, 2021

Warszawa 2021/06/16

Portret №1, 2021

Warszawa 2021/06/16

The only way, 2021

Warszawa 2021/06/16

Play of colors, 2021

Warszawa 2021/06/16

Pocałunek, 2021

Warszawa 2021/06/16

POZYCJA WYCOFANA

Warszawa 2021/06/16

Kwitnąca wiosna, 2021

Warszawa 2021/06/16

Evio, 2021

Warszawa 2021/06/16

Melancholy, 2021

Warszawa 2021/06/16

Ilona Krzyżanowska (ur. 1984)

Shadow, 2021

Warszawa 2021/06/16

Motyle, 2021

Warszawa 2021/06/16

Warszawa 2021/06/16

Warszawa 2021/06/16

Łaknący ..., 2021

Warszawa 2021/06/16

Złota Street in Warsaw, 2021

Warszawa 2021/06/16

Zapach Wiosny, 2021

Warszawa 2021/06/16

Wyjście ewakuacyjne, 2021

Warszawa 2021/06/16

Dariusz Choiński (ur. 1982)

Śpiący Las, 2020

Warszawa 2021/06/16

Warszawa 2021/06/16

Weronika Dyląg (ur. 1987)

Pillow talk, 2021

Warszawa 2021/06/16

The Floating Head, 2021

Warszawa 2021/06/16

Spokój, 2021

Warszawa 2021/06/16

Kolumna 5, 2021

Warszawa 2021/06/16

Antibes, 2021

Warszawa 2021/06/16

Katarzyna Pitek (ur. 1996)

Śpiąca, 2019

Warszawa 2021/06/16

Traces of You, 2021

Warszawa 2021/06/16

Nieznajoma, 2021

Warszawa 2021/06/16

Storm, 2021

Warszawa 2021/06/16

Islandia. Czerwony, 2021

Warszawa 2021/06/16

PRACA WYCOFANA

PRACA WYCOFANA

Warszawa 2021/06/16

Cyfrowa Kobieta, 2021

Warszawa 2021/06/16

Rajska podróż, 2021

Warszawa 2021/06/16

Pod powierzchnią, 2021

Warszawa 2021/06/16

Forma V-48, 2021

Warszawa 2021/06/16

Lato, 2018

Warszawa 2021/06/16

Abstract space I, 2021

Warszawa 2021/06/16

So miss summer time, 2021

Warszawa 2021/06/16

Pasja, 2021

Warszawa 2021/06/16

Warszawa 2021/06/16

Joanna Kaźmierska (ur. 2001)

210723, 2021

Warszawa 2021/06/16

Lekkość bytu, 2021

Warszawa 2021/06/16

Ula Niemirska

W różowej chmurze, 2016

Warszawa 2021/06/16

Picnic, 2021

Warszawa 2021/06/16

Salvage, 2021

Warszawa 2021/06/16

Marionette, 2021

Warszawa 2021/06/16

Pejzaż w złocie, 2021

Warszawa 2021/06/16

Głębia kolorów, 2021

Warszawa 2021/06/16

Patrz!, 2021

Warszawa 2021/06/16

Marcin Pińkowski (ur. 1992)

Warszawa 2021/06/16

Warszawa 2021/06/16

Nie z tej ziemi, 2019

Warszawa 2021/06/16

Piotr Gola (ur. 1985)

Pejzaż abstrakcyjny, 2020

Warszawa 2021/06/16

Monika Malewska (ur. 1974)

Warszawa 2021/06/16

Marginalizacja VII, 2021

Warszawa 2021/06/16

Czas zbioru, 2021

Warszawa 2021/06/16

Sea Whisper, 2021

Warszawa 2021/06/16

Nadmiar deficytu, 2021

Warszawa 2021/06/16

Emilia Pitucha (ur. 1960)

Punkt odniesienia V, 2021

Warszawa 2021/06/16

Powerful couple, 2021

Warszawa 2021/06/16

Nokturn z katedrą, 2020

Warszawa 2021/06/16

Martwa natura, 2021

Warszawa 2021/06/16

Cosmic energy, 2021

Warszawa 2021/06/16

On the stage of life, 2020

Warszawa 2021/06/16

Mood, 2021

    Limit ceny