5. Aukcja Aktualna – 13 października 2021 r. godz. 19:30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 5. Aukcji Aktualnej, która trwa na portalu Onebid.pl.

To już piąta edycja licytacji, podczas której mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę prac artystów, młodego i średniego pokolenia, którzy mają już ugruntowaną pozycję na polskim rynku sztuki a długa lista wystaw i konsekwencja artystyczna powodują, że ich prace są od lat niezmiennie poszukiwane przez kolekcjonerów malarstwa.

W naszym najnowszym katalogu aukcyjnym znaleźć można takich twórców jak: Kacper Bożek, Filip Gruszczyński, Robert Jaworski, Stanisław Ryszard Kortyka, Tomasz Tobolewski, Sylwester Stabryła, Jan Szczepkowski czy Dawid Zdobylak.

Licytacja odbędzie się 13 października 2021 r. (środa) o godz. 19:30.

Sylwester Stabryła (ur. 1975)

Malarka II, 2021

olej, płótno, śr. 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 1500

Magdalena Karłowicz (ur. 1978)

Anioł, 2011

brąz patynowany, 40 x 13 x 8,5 cm, 4/10, sygn. na podstawie rzeźby: MK

Katarzyna Banaś (ur. 1973)

Zielona wyspa, 2021

akryl, płótno, 40 x 50 cm, sygn.l.d.: K. BANAŚ’21

Cena wywoławcza: 1500

Vesper XLIX, 2019

olej, papier, 40 x 30 cm, sygn. u dołu: Szczepkowski 19 (praca nieoprawiona)

Hermano pequeno, 2021

technika własna, akryl, płótno, 120 x 80 x 25 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 1500

Kontrola rodzicielska, 2018

mieszane techniki graficzne (akwaforta, mezzotinta, miekki werniks), papier, 70 x 100 cm (wymiar kompozycji), 80 x 109 cm (wymiar arkusza), 33/100, sygn., dat. i opisana u dołu: 33/100 / PARENTAL CONTROL / KACPER BOŻEK XVIII / XXI (ołówkiem).

Cena wywoławcza: 1500

Les Calanques, 2021

technika mieszana (olej, kolaż), płótno, 60 x 50 cm, sygn. p.d.: Magdalena Daniec

Cena wywoławcza: 1500

Viola TYCZ (ur. 1973)

Kabuki, 2019

akryl, płyta HDF, 30 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 1500

Agnieszka Zawisza (ur. 1970)

Pejzaż marokański z górą, 2021

olej, płótno, 90 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 1500

Dawid Zdobylak (ur. 1993)

Krucyfiks Znak, z aniołami i Janem Chrzcicielem, 2021

olej, płótno, deska, ok. 75 x 52 cm, sygn. na odwrocie

Stanisław KORTYKA (ur. 1943)

Trwanie w błękitnej przestrzeni II, 2020

olej, płótno, 60 x 39 cm, sygn. p.d.: St. Kortyka

Tomasz TOBOLEWSKI (ur. 1973)

Portret pamięciowy, zestaw 4 prac, 2021

olej, płótno, każda z prac o wymiarach: 30 x 20 cm, sygn. na odwrocie

Luminacja 3, 2017

akwaforta, papier, 198 × 69 cm (całość kompozycji, złożona z 2 arkuszy), 1/20, część 1. sygn. u góry: P. Krzywdziak 2017, część 2. sygn. u dołu: P. Krzywdziak 2017, 1/20 (praca nieoprawiona)

Cena wywoławcza: 1500

Małgorzata MAJERCZYK (ur. 1972)

Blues III, 2017

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 1500

Filip GRUSZCZYŃSKI (ur. 1978)

Zaraz oddzwonię, 2021

technika mieszana (olej, akryl), płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: Filippo IX 2021

Stranded N6, 2018

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygnowany na odwrocie

Małgorzata Jastrzębska (ur. 1975)

Wspomnienia z wakacji, 2018 / 2021

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na ramie blejtramu: M.Jastrzębska 6.I.2018 oraz na odwrocie

Cena wywoławcza: 1500

Piotr C. Kowalski (ur. 1951)

8 marca 2021 roku w Poznaniu na ul. Św. Marcin, 2021

technika własna (kurz i pył z ul. Św. Marcin pozostawiony przez demonstrantki w trakcie PROTESTU KOBIET, akryl, taśma i tusz), płótno, 60 x 50 cm, sygn. p.d.: pieczęcią autorską oraz na odwrocie

Cena wywoławcza: 1500

Erupcja, 2010

olej, płótno, 60 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Skacząca, 2020

brąz patynowany, podstawa: marmur, wys. z podstawą: ok. 34 cm, 2/2, sygn. z tyłu: P. Bubak 2020

Mariusz LIBEL (ur. 1978)

Warsaw music, 2019

dibond, olej i akryl, 150 x 150 cm (dwa segmenty przesunięte w fazie), sygn. na odwrocie.

Piotr Przybyła (ur. 1983)

Pochodzenie światła nr 16, dyptyk, 2018

technika mieszana, 81 x 120 cm (całość), sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 1500

Warszawa 2021/10/13

Sylwester Stabryła (ur. 1975)

Malarka II, 2021

Warszawa 2021/10/13

Anioł, 2011

Warszawa 2021/10/13

Katarzyna Banaś (ur. 1973)

Zielona wyspa, 2021

Warszawa 2021/10/13

Vesper XLIX, 2019

Warszawa 2021/10/13

Hermano pequeno, 2021

Warszawa 2021/10/13

Kontrola rodzicielska, 2018

Warszawa 2021/10/13

Les Calanques, 2021

Warszawa 2021/10/13

Viola TYCZ (ur. 1973)

Kabuki, 2019

Warszawa 2021/10/13

Agnieszka Zawisza (ur. 1970)

Warszawa 2021/10/13

Dawid Zdobylak (ur. 1993)

Warszawa 2021/10/13

Stanisław KORTYKA (ur. 1943)

Warszawa 2021/10/13

Tomasz TOBOLEWSKI (ur. 1973)

Warszawa 2021/10/13

Luminacja 3, 2017

Warszawa 2021/10/13

Blues III, 2017

Warszawa 2021/10/13

Filip GRUSZCZYŃSKI (ur. 1978)

Zaraz oddzwonię, 2021

Warszawa 2021/10/13

Stranded N6, 2018

Warszawa 2021/10/13

Warszawa 2021/10/13

Piotr C. Kowalski (ur. 1951)

Warszawa 2021/10/13

Erupcja, 2010

Warszawa 2021/10/13

Skacząca, 2020

Warszawa 2021/10/13

Mariusz LIBEL (ur. 1978)

Warsaw music, 2019

Warszawa 2021/10/13

Piotr Przybyła (ur. 1983)

    Limit ceny