49. Aukcja Młoda – 26 maja 2021 r. godz.: 19:30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 49. Aukcji Sztuki Młodej. Licytacja odbędzie się 26 maja o godz. 19.30. Aukcja prowadzona będzie wyłącznie w systemie on-line, bez obecności osób licytujących na sali. Zachęcamy do rejestracji na platformie Onebid, Artinfo oraz do składania zleceń licytacji telefonicznej lub z limitem poprzez formularz dostępny na naszej stronie lub mailowo / telefonicznie.

The dream of the Mona Lisa in Paris, 2021

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Krokodyl, seria "Safari", 2018

ceramika angobowana i szkliwiona, 35 x 15 x 10 cm, sygn. na spodzie i numerowane: 76/2016

Przebudzenie Jabloni, 2021

akryl, płótno, 101 x 76 cm, sygn. p.d.: monogramem Zb

Karolina Goździewicz (ur. 1994)

Rzeka żywa, z cyklu: "Odpływy", 2021

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: K. Goździewicz

Wakacyjne wspomnienie, 2021

technika mieszana (olej, akryl, szlagmetal, kora drzewa), płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: Kaja Wiśniewska

Błękit gęstwiny, 2021

olej, płótno, 72 x 72 cm, sygn. na odwrocie

Będę walczyć, 2021

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. l.d.: DR

Dwa tygodnie później, 2021

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Alicja Jaroszek (ur. 1996)

Rosemarie, 2021

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: Jaroszek

Vivat Italia, 2021

technika mieszana (akryl, olej), płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

016A. Lilium, 2018

akryl, szalgaluminium, płótno, 100 x 65 cm, sygn. l.d.: No Name 2018

Melancholia II, 2018

odprysk korundowy, akwatinta (intaglio), papier, 3/30, 140 x 100 cm (2 arkusze o wymiarach 70 x 100 cm), sygn. p.d.: ALBińczycka 2018r.

Oliwkowa dolina marzeń, 2021

technika mieszana (olej, akryl, szlagmetal), płótno, 80 x 100 cm, sygn. p.d.: N.Mirak

Zaślepienie, 2018

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: ENaj

Oni, 2021

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Jacek Aleksandrowicz (ur. 1977)

olej, płótno, 40 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Przemysław PRAKTIS Sieńko (ur. 1989)

Eleonora, 2020

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Iwona Gabryś (ur. 1988)

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Marcin Biegański (ur. 1979)

technika własna: forma kolażu, fotografia klasyczna, ciemniowa, wywołana na płótnie + akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Jeszcze możecie się ze mną zabrać!, 2021

akryl, płótno, 130 x 80 cm, sygn. p.d.: MB

Łąka w ogrodzie, 2021

akryl, płótno, 70 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Blanka Adamus (ur. 1988)

Lato, 2021

olej, płótno, 50 x 40 cm, sygn. p.d.: Blanka Adamus

Cena wywoławcza: 500

Roztoczańska Bajka 162, 2021

akryl, płótno, 40 x 50 cm, sygn. p.d.: Piekut D. 2021

ØlegSson (pseud., ur. 1984)

INNSJØ, 2020

technika mieszana (akryl, tusz, pastele, grafit, akwarela), 40 x 40 cm (arkusz), w oprawie: 60 x 60 cm, sygn. p.d.: ØlegSson

Pure Madness, 2019

technika mieszna (tusz, akryl), płótno, 90 x 60 cm, sygn. p.d.: parafką oraz na odwrocie

The Godfather 2, 2021

olej, płótno, 73 x 100 cm, sygn. p.d.: PD 2021

Kwiaty w Branickim ogródku, dyptyk, 2019

olej, płótno, 2 x 60 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Laurka dla mamy, 2021

akryl, płótno, 70 x 60 cm, sygn. p.d.: AIB

Mariusz Robert Drabarek (ur. 1969)

Piwonie, 2020

olej, płótno, 40 x 40 cm, sygn. p.d.: Drabarek

Piotr Zawadzki (ur. 1971)

Metropolis. New York gold, 2021

akryl, płótno, 80 x 130 cm, sygn. p.d.: Piotr Zawadzki

Cena sprzedaży: 7500

Crypto Lagoon, 2021

technika mieszana (farby akrylowe, liquid painting, pasty strukturalne, szlagmetal, kolaż: w obraz wkomponowana jest moneta-replika kryptowaluty Bitcoina wykoana z miedzi pokryta 18 karatowym zlotem), płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

W słońcu Wenecji II, 2021

olej, płótno, 50 x 70 cm, sygn. p.d.: A. Piotrowiak

Horse, 2021

1Q102, 2021

Anna Józefik (ur. 1995)

Mimoza, 2021

akryl, gips, płótno, 130 x 90 cm, sygn. l.g.: Józefik

akryl, płyta, 131 x 95 cm, sygn. na odwrocie

Another option, 2021

akryl, płótno, 100 x 150 cm, sygn. na odwrocie

Morze wewnętrzne, 2020

olej, płótno, 80 x 100 cm, sygn. l.d.: IDuda 2020

Łucja Sokołowska (ur. 1968)

Dature, 2020

akryl, płótno, 50 x 70 cm, sygn.p.d.: Łucja Sneykus Sokołowska

Rekurencja, 2021

akryl, płótno, 90 x 80 cm, sygn. p.d.: monogramem

Słoniątko, 2021

akryl, płótno,100 x 100 cm, sygn. l.d.: AL

Rajskie jabłuszka, 2021

technika własna, płótno 3D, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Czerwony wazon, 2021

akryl, płótno, 70 x 80 cm, sygn. p.d.: MF'21

Na końcu świata, 2021

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. l.d.: M.Rakoczy 2021

Na skraju lasu, 2021

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.: Luiza Los P.

Biały, 2021

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: monogramem JM oraz na odwrocie

Iwona Duracz (ur. 1984)

Z cyklu: "Ciche miejsca", 2018

olej, płótno, 80 x 120 cm, sygn. p.g.: Iwona Duracz

Miejsce 2, 2010

olej, płótno, 65 x 73 cm, sygn. p.d.: KK10

Pączek w polewie czekoladowej, 2020

olej, płótno, 30 x 30 cm, sygn. p.d.: Szkurpiewski

Źródło nadziei, 2021

olej, płótno 3D, 110 x 80 cm, sygn. ld: MS

Bodies 02, 2021

akryl, płótno, 90 x 130 cm, sygn. p.d.: Karolina Dadura

Red hot button, 2021

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: A. Grabowski 2021

Anna Marciniak (ur. 1988)

Wrażliwość, 2021

olej, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: AM oraz na odwrocie

Aldona Grzechowska (ur. 1986)

AP1, 2021

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: AGrzechowska

Sen urbanisty II, 2021

olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: Nogaj

Dwie butelki, 2012

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Toskański sen, 2021

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. l.d.: KDOROBA 2021

Alice II..., 2021

technika własna (akryl,olej), płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Tytus Grad (pseud., ur. 1968)

Biała amfora, 2020

akryl, płótno, 40 x 30 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Swobodna wypowiedź artystyczna, 2021

akryl, technika mieszana, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: M.STERN

Cena sprzedaży: 10000

Wieczorne niebo wiosna, dyptyk, 2021

olej, płótno, 18 x 13 cm (każda z części), sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Piotr Grzechowski (ur. 1986)

Sukces, 2021

olej, płótno, 90 x 90 cm, sygn l.d.: m2ofart

Happiness #17, 2021

akryl, płótno, 80 x 100 cm, sygn. p.d.: ej

Hipokryzja, 2021

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Z umiłowania do nieba, 2021

technika mieszana, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Ziemia obiecana, 2021

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: KZ

Cena wywoławcza: 500

Elements 02, 2019

technika mieszana, akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Sebastian Przybyła (ur. 1999)

Moja monomania, 2021

olej, deska, 46 x 38 cm, sygn. l.d.: Przybyła 2021

Recykling szkicu. Różowy 6, 2021

olej na płótnie naklejonym na płytę, 84 x 78 cm, w oprawie: 89 x 83 cm, sygn. p.d.: Iwona Stachura 2021

2512951725131495, 2021

olej, płótno, 110 x 120 cm, sygn. l.d.: Kołakowska '21

Inspiracje z Natury – Balet, 2021

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: E.Ponińska 2021

Żubr, 2021

Medytacja, 2020

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: Karina Góra

Ballo, 2021

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Helot, 2021

brąz patynowany, podstawa: marmur, wys. 45 cm, 7/12, sygn. na boku rzeźby: S CABAN, 7-12

Mikołaj Korus (ur. 1998)

Martwa natura z pomarańczami, 2019

akryl, karton, 50 x 35 cm, w oprawie: 53 x 38,6 cm, sygn. na odwrocie

Przenikanie I, 2020

akryl, płótno, 90 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Władza spojrzenia nr 31, 2010

fotografia cyfrowa kolekcjonerska kolor, wydruk cyfrowy papier Hahnemuhle Photo Rag Baryta 315g (półbłysk), papier archiwalny, bezkwasowy, 40 x 40 cm, 1/5, sygn. na odwrocie. Praca nieoprawiona.

Cena wywoławcza: 500

Katarzyna Kołodziejczyk (ur. 1991)

Martwa natura z dwukolorowym stołem, 2014

Cena wywoławcza: 500

Ciepłe odcienie lata, 2021

Portret Damy, 2021

olej, płótno, 30 x 24 cm, sygn. na odwrocie

New Beetle, 2021

akryl, płótno, 54 x 73 cm, sygn. p.d.: W.Wójcik 2021

Ognista zorza, 2021

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. l.d.: Stanisz 2021

Elementary, 2021

technika własna, płótno, 100 x 80 cm, w oprawie: 105 x 86 cm, sygn. p.d.: Dobosz

Jeziorność, z cyklu: "Wiechlinowce", 2020

olej, płótno, 140 x 140 cm, sygn. na odwrocie

Julia Młodzik (ur. 1998)

Konsternacja zamknięta w pustym pokoju, 2020

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: JMłodzik

Cena wywoławcza: 500

Purpura, 2021

akryl, płótno, 100 x 90 cm, sygn. p.d: Robotycka 21.

Wąż II, 2021

olej, płótno, 70 x 60 cm, sygn. p.d.: K. Krzyszczyk

Cena wywoławcza: 500

A/P/A/P, 2020

Looking Up, 2021

technika mieszana, płótno, 120 x 150 cm, sygn. na odwrocie

Rozmowa, 2016

olej, płótno, 80 x 100 cm, sygn. na lewej górnej krawędzi

Dwa księżyce, 2021

olej, płótno, 150 x 100, sygn. p.d.: Lipka

Myszojeleń, 2020

akryl, pasta strukturalna, płótno, 60 x 60 cm, sygn.l.d.: M. Chołda

Miejskie rozmycia, 2021

olej, płótno, 80 x 100 cm, sygn. p.d.: f.łoziński

olej, płótno, 120 x 110 cm, sygn. na odwrocie. Obraz inspirowany filmem Todda Phillipsa "Joker".

Wandering on the shore, 2017

olej, płótno, 85 x 35 cm, sygn. na odwrocie

Czytajaca w podrózy, 2021

akryl, płótno, 120 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Sernik na zimno, 2020

olej, płótno, 80 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Ilona Krzyżanowska (ur. 1984)

Jaspis, 2021

akryl, płótno, 60 x 50 cm, sygn. na odwrocie

On the Way to Absolute Truth, 2021

akryl, płótno, 80 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Patrycja Dyląg (ur. 1982)

La barca, 2021

Jacek Jędral (ur. 1973)

Kobieta z lusterkiem, 2020

olej, płótno, 40 x 40 cm, sygn. p.d.: JJ

Majestatyczne wytchnienie, 2021

akryl, szlagmetal, płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Tomasz Masionek (ur. 1994)

Perspektywa, 2021

olej, technika mieszana, płótno, 50 x 40 cm, w oprawie: 52 x 42 cm, sygn. p.d. na kolumnie: Masionek

Spring Symphony, 2021

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 90 x 80 cm, sygn. p.d.: RP'21

Materia, 2018

Izabela Najuch (ur. 1994)

Neapol, 2021

olej, deska, 50 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Two cats, 2021

akryl, płótno, 50 x 40 cm, sygn. p.d.: DRaczynska

Egzotyczne owoce, 2021

Cena wywoławcza: 500

Tancerka, 2021

brąz patynowany, podstawa: grecki marmur, wys. ok. 31 cm, 6/10, sygn.: MAZUREK

Moonlight XI, 2021

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.: MChmielewska

Katarzyna Pitek (ur. 1996)

Pejzaż senny, 2019

Jolanta Mikuła (ur. 1966)

Z cyklu: "Wokół Dekalogu" - Obraz nr 12

olej, płótno, 100 x 73 cm, sygn. p.d.: Mikuła

Przestrzeń Intymna 3, 2020

linoryt dwubarwny (kolor Black i Offset Pantone Gold 873), papier Fabriano Rossaspina Bianco 280 g, odcisk płyty: 19,5 x 20 cm, arkusz: 35 x 35 cm,w oprawie passe-partout: 45 cm x 39,5 cm, 4/8, sygn. p.d.: K. Lipska-Ziębińska

Cena wywoławcza: 500

Widok na zachód, 2021

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 100 x 100 cm, sygn. l.d.: Laura L.

Inner glow, 2021

akryle, pastel, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Nie bój się, 2021

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: Ryś 2021

Crazy clouds, 2021

akryl, płótno, 90 x 90 cm, sygn. p.d.: KB

akryl, płótno, 40 x 40 cm, sygn. na odwrocie (nalepka autorska)

Randka w Paryżu, 2021

akryl, olej, płótno, 90 x 70 cm, sygn. p.d.: Porada 2021

Red Passion, 2021

akryl, płótno, 90 x 90 cm, sygn. p.d.: Marta Dunal

Zuza Wiśniewska (ur. 1980)

Versus, 2020

olej, pastel olejny, płyta, 50 x 40 cm, w oprawie: 52 x 42 cm, sygn. l.d.: Wiśniewska 2020

Tomasz Baran (ur. 1992)

Powrót, z cyklu: "Historie", 2016

olej, płótno, 60 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Dive-in, 2021

Teatralne rozbłyski życia, 2021

olej, kolaż, płótno, 75 x 115 cm, sygn. p.d.: M . Kurek

Turkusowy kwiat, 2021

akryl, płótno, 40 x 40 cm, sygn. p.d.: Hanna Rozpara 2021

Głód, głodek, głodzio, 2019

Rozkwit marzeń, 2021

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Monika Pietrzak (ur. 1989)

Skarb, 2021

technika mieszana (gumowe pędzle do modelowania, markery i farby akrylowe), płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: Monika Pietrzak 2021

Zapach tęsknoty, 2021

olej, akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: HCh 2021

Ogród Marzeń, 2021

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: Sitnikova

Cena wywoławcza: 500

Powitanie słońca, 2021

akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. l.d.: A.Stępień 2021

Division IV, 2021

Goats, 2021

olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: Pervinece '21

Gondwana I, 2021

akryl, płótno, 120 x 150 cm, sygn. na odwrocie

Niebo. Podlasie, 2020

olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: Kinga Wnuk

Szymon Poloczek (ur. 1994)

Lu­bię te ciem­ne go­dzi­ny, 2021

Cena wywoławcza: 500

Marta Chudzik (ur. 1988)

Sen, 2021

akryl, technika własna, płótno, 90 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Sofia Jackiewicz (ur. 1991)

IV/2020, 2020

technika mieszana, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: SOFIA JACKIEWICZ

olej, płótno, 41 x 54 cm, sygn. l.d.: W. Piekarski 2021

Neon city, 2021

akryl, płótno, 115 x 75 cm, sygn. p.d.: GRABOWSKA

Przebudzenie, 2020

akryl, płyta, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Tulipany. Ostatnie promienie słońca, 2021

akryl, płótno, 60 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Przebudzenie II, 2019

Bondi, 2021

akryl, płótno, 60 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Łukasz Czernicki (ur. 1980)

Jezioro Łabędzie, 2018

akryl, płótno, 140 x 70 cm, sygn. p.d.: monogramem oraz na odwrocie

Grawitacja, 2018

technika własna (akryl, pastele olejne, brokat), płótno, 60 x 40 cm, sygn. l.d.: Anna Piórek

148

Pixels, 2021

akryl, technika własna, płótno, 90 x 120 cm, sygn. na odwrocie

149

Giochi di farfalle, 2021

technika mieszana, (ole, akryl, szlagmetal), płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: Sandecka-Ląkocy '21

Warszawa 2021/05/26

Warszawa 2021/05/26

Warszawa 2021/05/26

Przebudzenie Jabloni, 2021

Warszawa 2021/05/26

Warszawa 2021/05/26

Wakacyjne wspomnienie, 2021

Warszawa 2021/05/26

Błękit gęstwiny, 2021

Warszawa 2021/05/26

Będę walczyć, 2021

Warszawa 2021/05/26

Dwa tygodnie później, 2021

Warszawa 2021/05/26

Alicja Jaroszek (ur. 1996)

Rosemarie, 2021

Warszawa 2021/05/26

Vivat Italia, 2021

Warszawa 2021/05/26

016A. Lilium, 2018

Warszawa 2021/05/26

Melancholia II, 2018

Warszawa 2021/05/26

Oliwkowa dolina marzeń, 2021

Warszawa 2021/05/26

Zaślepienie, 2018

Warszawa 2021/05/26

Oni, 2021

Warszawa 2021/05/26

Warszawa 2021/05/26

Eleonora, 2020

Warszawa 2021/05/26

Iwona Gabryś (ur. 1988)

Warszawa 2021/05/26

Marcin Biegański (ur. 1979)

Warszawa 2021/05/26

Warszawa 2021/05/26

Łąka w ogrodzie, 2021

Warszawa 2021/05/26

Blanka Adamus (ur. 1988)

Lato, 2021

Warszawa 2021/05/26

Roztoczańska Bajka 162, 2021

Warszawa 2021/05/26

ØlegSson (pseud., ur. 1984)

INNSJØ, 2020

Warszawa 2021/05/26

Pure Madness, 2019

Warszawa 2021/05/26

The Godfather 2, 2021

Warszawa 2021/05/26

Warszawa 2021/05/26

Laurka dla mamy, 2021

Warszawa 2021/05/26

Piwonie, 2020

Warszawa 2021/05/26

Piotr Zawadzki (ur. 1971)

Warszawa 2021/05/26

Crypto Lagoon, 2021

Warszawa 2021/05/26

W słońcu Wenecji II, 2021

Warszawa 2021/05/26

Horse, 2021

Warszawa 2021/05/26

1Q102, 2021

Warszawa 2021/05/26

Anna Józefik (ur. 1995)

Mimoza, 2021

Warszawa 2021/05/26

Warszawa 2021/05/26

Another option, 2021

Warszawa 2021/05/26

Morze wewnętrzne, 2020

Warszawa 2021/05/26

Łucja Sokołowska (ur. 1968)

Dature, 2020

Warszawa 2021/05/26

Rekurencja, 2021

Warszawa 2021/05/26

Słoniątko, 2021

Warszawa 2021/05/26

Rajskie jabłuszka, 2021

Warszawa 2021/05/26

Czerwony wazon, 2021

Warszawa 2021/05/26

Na końcu świata, 2021

Warszawa 2021/05/26

Na skraju lasu, 2021

Warszawa 2021/05/26

Biały, 2021

Warszawa 2021/05/26

Iwona Duracz (ur. 1984)

Warszawa 2021/05/26

Miejsce 2, 2010

Warszawa 2021/05/26

Warszawa 2021/05/26

Źródło nadziei, 2021

Warszawa 2021/05/26

Bodies 02, 2021

Warszawa 2021/05/26

Red hot button, 2021

Warszawa 2021/05/26

Anna Marciniak (ur. 1988)

Wrażliwość, 2021

Warszawa 2021/05/26

Aldona Grzechowska (ur. 1986)

AP1, 2021

Warszawa 2021/05/26

Sen urbanisty II, 2021

Warszawa 2021/05/26

Dwie butelki, 2012

Warszawa 2021/05/26

Toskański sen, 2021

Warszawa 2021/05/26

Alice II..., 2021

Warszawa 2021/05/26

Tytus Grad (pseud., ur. 1968)

Biała amfora, 2020

Warszawa 2021/05/26

Warszawa 2021/05/26

Warszawa 2021/05/26

Piotr Grzechowski (ur. 1986)

Sukces, 2021

Warszawa 2021/05/26

Happiness #17, 2021

Warszawa 2021/05/26

Hipokryzja, 2021

Warszawa 2021/05/26

Z umiłowania do nieba, 2021

Warszawa 2021/05/26

Ziemia obiecana, 2021

Warszawa 2021/05/26

Elements 02, 2019

Warszawa 2021/05/26

Sebastian Przybyła (ur. 1999)

Moja monomania, 2021

Warszawa 2021/05/26

Warszawa 2021/05/26

2512951725131495, 2021

Warszawa 2021/05/26

Warszawa 2021/05/26

Żubr, 2021

Warszawa 2021/05/26

Medytacja, 2020

Warszawa 2021/05/26

Ballo, 2021

Warszawa 2021/05/26

Helot, 2021

Warszawa 2021/05/26

Mikołaj Korus (ur. 1998)

Warszawa 2021/05/26

Przenikanie I, 2020

Warszawa 2021/05/26

Władza spojrzenia nr 31, 2010

Warszawa 2021/05/26

Warszawa 2021/05/26

Ciepłe odcienie lata, 2021

Warszawa 2021/05/26

Portret Damy, 2021

Warszawa 2021/05/26

New Beetle, 2021

Warszawa 2021/05/26

Ognista zorza, 2021

Warszawa 2021/05/26

Elementary, 2021

Warszawa 2021/05/26

Warszawa 2021/05/26

Julia Młodzik (ur. 1998)

Warszawa 2021/05/26

Purpura, 2021

Warszawa 2021/05/26

Wąż II, 2021

Warszawa 2021/05/26

A/P/A/P, 2020

Warszawa 2021/05/26

Looking Up, 2021

Warszawa 2021/05/26

Rozmowa, 2016

Warszawa 2021/05/26

Dwa księżyce, 2021

Warszawa 2021/05/26

Myszojeleń, 2020

Warszawa 2021/05/26

Miejskie rozmycia, 2021

Warszawa 2021/05/26

Warszawa 2021/05/26

Wandering on the shore, 2017

Warszawa 2021/05/26

Czytajaca w podrózy, 2021

Warszawa 2021/05/26

Sernik na zimno, 2020

Warszawa 2021/05/26

Ilona Krzyżanowska (ur. 1984)

Jaspis, 2021

Warszawa 2021/05/26

Warszawa 2021/05/26

Patrycja Dyląg (ur. 1982)

La barca, 2021

Warszawa 2021/05/26

Jacek Jędral (ur. 1973)

Kobieta z lusterkiem, 2020

Warszawa 2021/05/26

Warszawa 2021/05/26

Tomasz Masionek (ur. 1994)

Perspektywa, 2021

Warszawa 2021/05/26

Spring Symphony, 2021

Warszawa 2021/05/26

Materia, 2018

Warszawa 2021/05/26

Izabela Najuch (ur. 1994)

Neapol, 2021

Warszawa 2021/05/26

Two cats, 2021

Warszawa 2021/05/26

Egzotyczne owoce, 2021

Warszawa 2021/05/26

Tancerka, 2021

Warszawa 2021/05/26

Moonlight XI, 2021

Warszawa 2021/05/26

Katarzyna Pitek (ur. 1996)

Pejzaż senny, 2019

Warszawa 2021/05/26

Jolanta Mikuła (ur. 1966)

Warszawa 2021/05/26

Przestrzeń Intymna 3, 2020

Warszawa 2021/05/26

Widok na zachód, 2021

Warszawa 2021/05/26

Inner glow, 2021

Warszawa 2021/05/26

Nie bój się, 2021

Warszawa 2021/05/26

Crazy clouds, 2021

Warszawa 2021/05/26

Warszawa 2021/05/26

Randka w Paryżu, 2021

Warszawa 2021/05/26

Red Passion, 2021

Warszawa 2021/05/26

Zuza Wiśniewska (ur. 1980)

Versus, 2020

Warszawa 2021/05/26

Tomasz Baran (ur. 1992)

Warszawa 2021/05/26

Dive-in, 2021

Warszawa 2021/05/26

Warszawa 2021/05/26

Turkusowy kwiat, 2021

Warszawa 2021/05/26

Głód, głodek, głodzio, 2019

Warszawa 2021/05/26

Rozkwit marzeń, 2021

Warszawa 2021/05/26

Monika Pietrzak (ur. 1989)

Skarb, 2021

Warszawa 2021/05/26

Zapach tęsknoty, 2021

Warszawa 2021/05/26

Ogród Marzeń, 2021

Warszawa 2021/05/26

Powitanie słońca, 2021

Warszawa 2021/05/26

Division IV, 2021

Warszawa 2021/05/26

Goats, 2021

Warszawa 2021/05/26

Gondwana I, 2021

Warszawa 2021/05/26

Niebo. Podlasie, 2020

Warszawa 2021/05/26

Szymon Poloczek (ur. 1994)

Warszawa 2021/05/26

Marta Chudzik (ur. 1988)

Sen, 2021

Warszawa 2021/05/26

Sofia Jackiewicz (ur. 1991)

IV/2020, 2020

Warszawa 2021/05/26

Warszawa 2021/05/26

Neon city, 2021

Warszawa 2021/05/26

Przebudzenie, 2020

Warszawa 2021/05/26

Warszawa 2021/05/26

Przebudzenie II, 2019

Warszawa 2021/05/26

Bondi, 2021

Warszawa 2021/05/26

Łukasz Czernicki (ur. 1980)

Jezioro Łabędzie, 2018

Warszawa 2021/05/26

Grawitacja, 2018

Warszawa 2021/05/26

Pixels, 2021

Warszawa 2021/05/26

Giochi di farfalle, 2021

    Limit ceny