48. Aukcja Młoda – 21 kwietnia 2021 r. godz. 19.30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 48. Aukcji Sztuki Młodej. Licytacja odbędzie się 21 kwietnia o godz. 19.30. Aukcja prowadzona będzie wyłącznie w systemie on-line, bez obecności osób licytujących na sali. Zachęcamy do rejestracji na platformie Onebid, Artinfo oraz do składania zleceń licytacji telefonicznej lub z limitem poprzez formularz dostępny na naszej stronie lub mailowo / telefonicznie.

Wystawa przedaukcyjna czynna jest w dniach 10 kwietnia – 15 kwietnia.

W oazie ciszy II, z cyklu: "My home is my castle", 2021

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: Luiza Los P 21

Byk, 2021

drewno lipowe, 6,5 x 15,5 x 12 cm, sygn. na spodzie: Mihran 2021

Blanka Adamus (ur. 1988)

Od tyłu głowy, 2021

olej, płótno, 46 x 38 cm, sygn. l.d.: BA

Reflection on the red, 2021

akryl, płótno, 90 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Marcin Lipiec (ur. 1978)

Studium wektorowe, 2020

technika mieszana (olej, akryl, spray), płótno, 120 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Instynkt, 2021

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: Lipka

Open sky, 2021

olej, płótno 3D, 110 x 110 cm, sygn. l.d. Ms

R151218, 2018

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Nad rzeką Kebar, 2021

akwarela, papier bawełniany, 56 x 76 cm (arkusz), 70 x 100 cm (oprawa), sygn. p.d.: MCiu 2021

The Victory of Instinct, 2020

akryl, płótno, 60 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Morning Ritual, 2021

akryl, płótno, 101 x 76 cm, sygn. l.d. monogramem: Zb

Arktyczna przygoda, 2021

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: A.Stępień 2021

Orzeł, z serii "Safari", 2021

ceramika szkliwiona i złocona 24k złotem, wymiary ok 18 x 13 x 12 cm, sygn. i dat. na spodzie

CR1, z cyklu: "Meditations", 2021

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Jedwab, 2018

odprysk korundowy, akwatinta (intaglio), papier, 4/30, 140 x 100 cm (2 arkusze o wymiarach 70 x 100 cm), sygn. p.d.: ALBińczycka 2018r.

Tam mnie znajdziesz, 2021

technika mieszana (olej, akryl, szlagmetal), płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: N. Mirak

Cihuātēotl, 2021

technika mieszana (farba i tusz akrylowy, dermatograf), płótno, 90 x 60 cm, sygn. p.d.: parafką oraz na odwrocie

Lukrowane z cynamonem, 2020

olej, płótno, 30 x 30 cm, sygn. p.d.: SzKurpiewski

Paweł Świderski (ur. 1983)

Butterfly_003, 2021

technika mieszana (akryl, spray), płótno, 100 x 100 cm, sygn. u dołu: Świderski

Cena wywoławcza: 500

Bujamy w obłokach, 2021

akryl, płótno, 130 x 90 cm, sygn. p.d.: monogramem

Grzegorz Pieniak (ur. 1994)

GLAM I, 2020

akryl, olej, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Ach ten wąsik, 2020

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. l.d.: PD 2020

Happiness #11, 2021

akryl, płótno, 80 x 100 cm, sygn. p.d.: ej

Niebieska kura, 2021

olej, płótno, 60 x 70 cm, sygn. p.d.: Jan Bembenista 2021

Ilona Krzyżanowska (ur. 1984)

Justice, 2021

akryl, płótno, 70 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

P3, 2021

olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: Nogaj

olej, płótno, 92 x 73 cm, sygn. na odwrocie

Wyścig z czasem, 2021

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d: KB

Kamil Niewiński (ur. 1994)

Pierwsze Wejrzenie, dyptyk, 2021

technika mieszana (akryl, olej), płótno, 60 x 40 cm (całość), każda z części: 30 x 40 cm, sygn. p.d.: Niewiński 2021

Piotr Zawadzki (ur. 1971)

Metropolis - New York Sun II, 2021

akryl, płótno, 80 x 130 cm, sygn. l.d.: Piotr Zawadzki

Cena sprzedaży: 14000

Bataty, 2021

akryl, płótno, 80 x 70 cm, sygn. p.d.: MF'21

Chwila, 2020

akwaforta, akwatinta, papier Canson biel antyczna, 104 x 72 cm (arkusz), 100 x 70 cm (kompozycja), 8/40, sygn. p.d.: Sebastian Laszczyk 2020

Konik morski, 2021

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. l.g.: Justyna Michalska-Bąk 2021

Tea time, 2020

olej, płótno, 70 x 80 cm, sygn. l.d. I. Duda 2020

Ocean View, 2021

technika mieszana, płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Z innego wymiaru, 2021

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.g.: Stanisz 2021

akryl, płyta pilśniowa, 131 x 95 cm, w oprawie: 133,5 x 97,5 cm, sygn. na odwrocie

Drapieżca, 2021

olej, płótno, 50 x 40 cm, sygn. p.d.: K. Krzyszczyk

Lato 3, 2021

technika własna, płótno 3D, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Covid-19, 2021

akryl, płótno, 80 x 90 cm, sygn. p.d.: monogramem

Hipodrom, 2021

technika mieszana (akryl, masa strukturalna), płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: Robotycka 21

Panda, 2021

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. l.d.: AL

Sampler, 2021

technika mieszana, płótno, 60 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Baran, 2021

technika mieszana (akryl, olej), płótno, 60 x 60 cm, sygn. p.d.: CA

Martwa natura, 2021

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Alpha II, 2021

akryl, płótno, 50 x 40 cm, sygn. p.d.: Hanna Rozpara 2021

Chwila z błękitem, 2021

olej, płótno, 80 x 70 cm, sygn. l.d.: E.BOUKOURBANE

Światło południa XV, 2021

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. l.d.: Karczmarski

Łucja Sokołowska (ur. 1968)

Dreamer / sleeping girl, 2013

akryl, sklejka, 84 x 84 cm, sygn. na odwrocie

W słońcu, 2021

Bez tytułu, 2014

akwarela, papier; 60 x 42 cm; sygn. i dat. p. d.: Piotr Bubak / Pszczółkowa 2014.

Cena wywoławcza: 500

Tańczące, 2021

akryl, płótno, 120 x 80 cm, sygn. p.d.: K. Doroba 2021

Codzienność, 2021

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Ja jako człowiek, istota, na ta chwilę, 2021

technika mieszana (olej, akryl), płyta drewniana, 43 x 29 cm (w świetle oprawy), 55 x 40 cm (oprawa), sygn. na odwrocie

Chłopiec, 2021

brąz patynowany, marmur, wys. ok. 39 cm, 6/12, sygn. z boku: SCABAN, 6/12

Jerzy Konstantynowicz (ur. 1965)

Wieczór (The dusk), 2021

akryl, płótno, 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Statystyki, tryptyk, 2021

akryl, płótno 3D, 30 x 90 cm (całość), każda z części: 30 x 30 cm, sygn. na odwrocie

Fundacja Joan Miro, 2020

akryl, płótno na płycie MDF, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Rosa II, 2021

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. l.d.: A. Maciaszek 2021

218111149395, 2021

olej, płótno, 120 x 100 cm, sygn. l.d.: Kołakowska '21

Fragmenty obecności I, 2015

olej, płótno, 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Horror vacui nr 54, 2021

fotografia kolekcjonerska kolor, wydruk cyfrowy na papierze archiwalnym bezkwasowym Hahnemuhle Photo Rag Baryta 315g (półbłysk), 40 x 40 cm, 1/5, sygn. na odwrocie. Praca nieoprawiona.

Cena wywoławcza: 500

Dariusz Choiński (ur. 1982)

Poranek w Haifie, 2020

olej, płótno, 40 x 60 cm, sygn. p.d.: DChoiński

Dysonans w przetrwaniu - uwikłany w wieczność, dyptyk, 2021

linoryt dwubarwny, dwuwarstwowy, przestrzenny 3D z haftem ręcznym nicią posrebrzaną na bibule japońskiej 80 mg, odbitka dwubarwna czerń i srebro - Charbonnel Black / Charbonnel Silver, wymiar każdej z bibuł: 25 x 21 cm (x 2), każda z części w oprawie passe-partout: 40 x 30 cm, 10/20 oraz 11/20, sygn. p.d.: K.Lipska Ziębińska

Noc, 2021

olej, płótno, 80 x 100 cm, sygn. p.d.: F. Łoziński

Bańka, 2020

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. na odwrocie

1Q96, 2021

Wybuch Góry Olimp, 2020

olej, płótno, 100 x 80 cm, płótno, sygn. po prawej stronie przy krawędzi monogramem

Kontrasty, 2021

akryl, płótno, 80 x 100 cm, sygn. p.d.: Laura L.

"Ale jak się bardzo chce, to można" - Ikar (syn Dedala), 2021

technika mieszana, akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: M.STERN

Karolina Goździewicz (ur. 1994)

Postcard from the Netherlands, 2021

akryl, płótno, 90 x 60 cm, sygn. p.d.: K.Goździewicz

Phil Collins Melody, 2021

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Orange in the ocean, 2021

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: A. Grabowski 2021 r.

Tomasz Tais (ur. 1985)

Źdźbło, dyptyk, 2019

olej, płótno, 100 x 70 (całość), 2 części o wymiarach: 50 x 70 cm (w oprawie: 52 x 72 cm), sygn. p.d.: TAIS

Miejsce 7, 2010

olej, płótno, 65 x 92 cm, sygn. p.d.: KK10

Mirror 2, 2021

technika mieszana (akryl, szlagmetal, lakier), płótno, 90 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Tennis, 2021

emulsja winylowa (Flashe), płótno, 60 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Lepszy świat, 2021

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.:M. Rakoczy 2021

21 cows, 2020

olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d.: Pervinece '20

Piotr Grzechowski (ur. 1986)

Niepewność, 2021

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. l.d.: m2ofart

Magiczne miejsce, 2021

technika mieszana (akryl, olej), płótno, 40 x 120 cm, sygn. p.d.: Izolda 2021

Krzat leśny, 2020

akryl, płótno, 30 x 25 cm, sygn. p.g. Baranowski 37:20

At noon, 2021

akryl, płótno, 100 x 150 cm, sygn. na odwrocie

Apus (gwiazdozbiór Rajskiego Ptaka), 2005

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. l.d.: Aboron 2005

Szum, 2020

akryl, płótno, 70 x 60 cm, sygn. p.d.: AIB

Wizja Miasta VI, 2016

akwaforta, papier, 80 x 107 cm (arkusz), 70 x 100 cm (kompozycja), 5/10, sygn. p.d.: Oskar Gorzkiewicz, 2016

Wzniesienie, 2021

akryl, płótno, 110 x 110 cm, sygn. na odwrocie

Chwila relaksu, 2021

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: Sitnikova

Dance Macabre, 2020

olej, płótno, 80 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Tors, 2021

brąz patynowany, podstawa: biały marmur, wys. ok. 40 cm, 7/15, sygn.: Mazurek

Monika Pietrzak (ur. 1989)

Voyage, voyage, 2021

akryl, płótno, 40 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Mariusz Robert Drabarek (ur. 1969)

Marszałkowska, 2019

olej, płótno, 30 x 40 cm, sygn. p.d.: M.R.D.

Agnieszka Kumoń

Martwa natura z walizką, 2020

akryl, płótno, 90 x 60 cm, sygn. p.d.: Agnieszka Kumoń 20

Cena wywoławcza: 500

Recykling szkicu. Różowy 4, 2021

olej na płótnie naklejonym na płytę, 84 x 78 cm, w oprawie: 89 x 83 cm sygn. p.d.: Iwona Stachura 2021

A gdy kiedyś będzie Ci źle, 2021

akryl, płótno, 90 x 70 cm, sygn. p.d.: Ryś 2021

POZYCJA WYCOFANA

POZYCJA WYCOFANA

Cena wywoławcza: 500

Karolina Bracławiec (ur. 1989)

Zabawa, 2021

Michał Wróbel (ur. 1995)

DRIVE-IN, 2021

technika mieszana (akryl, olej), płótno, 100 x 81 cm, sygn. l.d. M. Wróbel 21

Pink VR, 2021

akryl, technika własna, płotno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

olej, płótno, 100 x 81 cm, sygn. na odwrocie. Obraz inspirowany filmem Todda Phillipsa "Joker".

Marcin Pińkowski (ur. 1992)

Formy czyste, 2021

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Gambit królowej, 2020

akryl, płótno, 115 x 75 cm, sygn. l.g.: wfraczek

Cena wywoławcza: 500

Bodies 01, 2021

akryl, płótno, 130 x 90 cm, sygn. p.d.: Karolina Dadura

Annata (pseud., ur. 1986)

Rain, 2020

akryl, płótno, śr. 80 cm, sygn. na rancie: Annata 2020

Cena wywoławcza: 500

Where the Warm Winds Blow, 2021

technika mieszana (akryl, szlagmetal, technika własna), płótno, 70 x 90 cm, sygn. p.d.: RP'21

olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn. l.d.: T. Frączek

Cena wywoławcza: 500

Do lepszej rzeczywistości, 2021

akryl, płótno, 80 x 120 cm, sygn. p.d.: DR oraz na odwrocie

Undiscovered world, 2020

akryl, płótno, 50 x 70cm, sygn. p.d.: DRaczynska, 2020

Cena wywoławcza: 500

Majonez kętrzyński wyłącznie do dekoracji, 2021

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. l.d.: Tobiasz Kenio

Kawa w Rzymie, 2021

akryl, olej, płótno, 90 x 70 cm, sygn. p.d.: Porada 2021

Structures 02, 2021

GT40, 2021

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: W.Wójcik 2021

Agnieszka Ziomek (ur. 1996)

Taniec błękitny, 2021

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn l.d.: A Ziomek

Cena wywoławcza: 500

Na pograniczu pór roku, 2021

olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: Kinga Wnuk

Alicja Jaroszek (ur. 1996)

Mesmerizing, 2021

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: Jaroszek

Weronika Dyląg (ur. 1987)

Mountains, 2020

akryl, glaze, technika własna, płótno, 40 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Magdalena Hanebach (ur. 1966)

Pelargonie, 2020

akryl, płótno, 59 x 50 cm, sygn. p.d.: M. Hanebach

Cena wywoławcza: 500

Maja Woźniak (ur. 1996)

Ona, 2021

akryl, płótno, 90 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Na dwoje babka wróżyła, 2020

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Two, parallel fractals, 2021

Blonde, 2021

olej, płótno 3D, 90 x 90 cm, sygn. p.d.: M.Hettich-Uryszek `21

Korpuskuła, 2020

farby fluorescencyjne, płótno, 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

W poszukiwaniu ciszy, 2019

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Olena Horhol (ur.1994)

Memories from the sea, 2017

akryl, płótno, 60 x 60 cm, sygn. p.d.: HorHol 17

Cena wywoławcza: 500

Muskając złotą rzekę, 2021

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna

Portret kota, 2021

olej, płótno, 30 x 24 cm, sygn. p.d.: na odwrocie

Supernova, 2018

technika mieszana (akryl, kolaż, złocenia), płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: ENaj

Prowansja, 2021

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: Karina Góra

Selen, z serii: "Mendelejew", 2019

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: KZ 2019

Cena wywoławcza: 500

Barokowy ogród - w teatralnym lustrze, 2021

olej, płótno, 90 x 90 cm, sygn. p.d.: M. Kurek

Cena wywoławcza: 500

Verose, 2020

Pejzaż wieczorny, 2021

olej, płótno, 80 x 100 cm, sygn. p.d.: M. Siwiec 2021

Blue Magnum, 2021

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Marta Chudzik (ur. 1988)

Przełamanie, 2021

akryl, technika własna, płótno, 130 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Radosna łąka kwietna, 2021

technika mieszana (olej, akryl, szlagmetal), płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: Kaja Wiśniewska

Juliusz Mardzyński (ur. 1997)

Upside down, 2020

akryl, płótno, 50 x 40 cm, sygn. p.d.: Mardzynsky

Cena wywoławcza: 500

Grass 2, 2020

Koniec pewnego rozdziału, 2021

From above, 2021

technika mieszana (akryl, ołówek), płótno, 60 x 40 cm, sygn. p.d.: monogramem oraz na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Pejzaż ze stawem, 2021

olej, płótno, 49 x 69 cm, sygn. p.d: W. Piekarski 2021

Tulipany. Poranek, 2021

akryl, płótno, 60 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Tytus Grad (pseud., ur. 1968)

Dzban Point, 2021

olej, płótno, 46 x 33 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Confidence yourself, 2021

technika mieszana (akryl, olej), płótno, 100 x 180 cm, sygn. p.d.: Dobosz

Colorful, 2020

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. l.d.: Grabowska

Poppies whisper, z cyklu: "Never ever...", 2021

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d.: Sandecka-Ląkocy '21

Janusz Zielonka (pseud., ur. 1980)

Olga, 2021

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: J.Z. (Praca inspirowana fotografią autorstwa: Sergey Bidun).

Zakwity zaleśne, 2021

olej, płótno, 20 x 20 cm, sygn. na odwrocie

Warszawa 2021/04/21

Warszawa 2021/04/21

Byk, 2021

Warszawa 2021/04/21

Blanka Adamus (ur. 1988)

Od tyłu głowy, 2021

Warszawa 2021/04/21

Reflection on the red, 2021

Warszawa 2021/04/21

Marcin Lipiec (ur. 1978)

Studium wektorowe, 2020

Warszawa 2021/04/21

Instynkt, 2021

Warszawa 2021/04/21

Open sky, 2021

Warszawa 2021/04/21

R151218, 2018

Warszawa 2021/04/21

Nad rzeką Kebar, 2021

Warszawa 2021/04/21

The Victory of Instinct, 2020

Warszawa 2021/04/21

Morning Ritual, 2021

Warszawa 2021/04/21

Arktyczna przygoda, 2021

Warszawa 2021/04/21

Orzeł, z serii "Safari", 2021

Warszawa 2021/04/21

Warszawa 2021/04/21

Jedwab, 2018

Warszawa 2021/04/21

Tam mnie znajdziesz, 2021

Warszawa 2021/04/21

Cihuātēotl, 2021

Warszawa 2021/04/21

Lukrowane z cynamonem, 2020

Warszawa 2021/04/21

Paweł Świderski (ur. 1983)

Butterfly_003, 2021

Warszawa 2021/04/21

Bujamy w obłokach, 2021

Warszawa 2021/04/21

Grzegorz Pieniak (ur. 1994)

GLAM I, 2020

Warszawa 2021/04/21

Ach ten wąsik, 2020

Warszawa 2021/04/21

Happiness #11, 2021

Warszawa 2021/04/21

Niebieska kura, 2021

Warszawa 2021/04/21

Ilona Krzyżanowska (ur. 1984)

Justice, 2021

Warszawa 2021/04/21

P3, 2021

Warszawa 2021/04/21

Warszawa 2021/04/21

Wyścig z czasem, 2021

Warszawa 2021/04/21

Kamil Niewiński (ur. 1994)

Warszawa 2021/04/21

Piotr Zawadzki (ur. 1971)

Warszawa 2021/04/21

Bataty, 2021

Warszawa 2021/04/21

Chwila, 2020

Warszawa 2021/04/21

Konik morski, 2021

Warszawa 2021/04/21

Tea time, 2020

Warszawa 2021/04/21

Ocean View, 2021

Warszawa 2021/04/21

Z innego wymiaru, 2021

Warszawa 2021/04/21

Warszawa 2021/04/21

Drapieżca, 2021

Warszawa 2021/04/21

Lato 3, 2021

Warszawa 2021/04/21

Covid-19, 2021

Warszawa 2021/04/21

Hipodrom, 2021

Warszawa 2021/04/21

Panda, 2021

Warszawa 2021/04/21

Sampler, 2021

Warszawa 2021/04/21

Baran, 2021

Warszawa 2021/04/21

Martwa natura, 2021

Warszawa 2021/04/21

Alpha II, 2021

Warszawa 2021/04/21

Chwila z błękitem, 2021

Warszawa 2021/04/21

Światło południa XV, 2021

Warszawa 2021/04/21

Łucja Sokołowska (ur. 1968)

Dreamer / sleeping girl, 2013

Warszawa 2021/04/21

W słońcu, 2021

Warszawa 2021/04/21

Bez tytułu, 2014

Warszawa 2021/04/21

Tańczące, 2021

Warszawa 2021/04/21

Codzienność, 2021

Warszawa 2021/04/21

Warszawa 2021/04/21

Chłopiec, 2021

Warszawa 2021/04/21

Wieczór (The dusk), 2021

Warszawa 2021/04/21

Statystyki, tryptyk, 2021

Warszawa 2021/04/21

Fundacja Joan Miro, 2020

Warszawa 2021/04/21

Rosa II, 2021

Warszawa 2021/04/21

218111149395, 2021

Warszawa 2021/04/21

Fragmenty obecności I, 2015

Warszawa 2021/04/21

Horror vacui nr 54, 2021

Warszawa 2021/04/21

Dariusz Choiński (ur. 1982)

Poranek w Haifie, 2020

Warszawa 2021/04/21

Warszawa 2021/04/21

Noc, 2021

Warszawa 2021/04/21

Bańka, 2020

Warszawa 2021/04/21

1Q96, 2021

Warszawa 2021/04/21

Wybuch Góry Olimp, 2020

Warszawa 2021/04/21

Kontrasty, 2021

Warszawa 2021/04/21

Warszawa 2021/04/21

Warszawa 2021/04/21

Phil Collins Melody, 2021

Warszawa 2021/04/21

Orange in the ocean, 2021

Warszawa 2021/04/21

Tomasz Tais (ur. 1985)

Źdźbło, dyptyk, 2019

Warszawa 2021/04/21

Miejsce 7, 2010

Warszawa 2021/04/21

Mirror 2, 2021

Warszawa 2021/04/21

Tennis, 2021

Warszawa 2021/04/21

Lepszy świat, 2021

Warszawa 2021/04/21

21 cows, 2020

Warszawa 2021/04/21

Piotr Grzechowski (ur. 1986)

Niepewność, 2021

Warszawa 2021/04/21

Magiczne miejsce, 2021

Warszawa 2021/04/21

Krzat leśny, 2020

Warszawa 2021/04/21

At noon, 2021

Warszawa 2021/04/21

Warszawa 2021/04/21

Szum, 2020

Warszawa 2021/04/21

Wizja Miasta VI, 2016

Warszawa 2021/04/21

Wzniesienie, 2021

Warszawa 2021/04/21

Chwila relaksu, 2021

Warszawa 2021/04/21

Dance Macabre, 2020

Warszawa 2021/04/21

Tors, 2021

Warszawa 2021/04/21

Monika Pietrzak (ur. 1989)

Voyage, voyage, 2021

Warszawa 2021/04/21

Marszałkowska, 2019

Warszawa 2021/04/21

Agnieszka Kumoń

Martwa natura z walizką, 2020

Warszawa 2021/04/21

Warszawa 2021/04/21

Warszawa 2021/04/21

POZYCJA WYCOFANA

POZYCJA WYCOFANA

Warszawa 2021/04/21

Zabawa, 2021

Warszawa 2021/04/21

Michał Wróbel (ur. 1995)

DRIVE-IN, 2021

Warszawa 2021/04/21

Pink VR, 2021

Warszawa 2021/04/21

Warszawa 2021/04/21

Marcin Pińkowski (ur. 1992)

Formy czyste, 2021

Warszawa 2021/04/21

Gambit królowej, 2020

Warszawa 2021/04/21

Bodies 01, 2021

Warszawa 2021/04/21

Annata (pseud., ur. 1986)

Rain, 2020

Warszawa 2021/04/21

Warszawa 2021/04/21

Warszawa 2021/04/21

Warszawa 2021/04/21

Undiscovered world, 2020

Warszawa 2021/04/21

Warszawa 2021/04/21

Kawa w Rzymie, 2021

Warszawa 2021/04/21

Structures 02, 2021

Warszawa 2021/04/21

GT40, 2021

Warszawa 2021/04/21

Agnieszka Ziomek (ur. 1996)

Taniec błękitny, 2021

Warszawa 2021/04/21

Na pograniczu pór roku, 2021

Warszawa 2021/04/21

Alicja Jaroszek (ur. 1996)

Mesmerizing, 2021

Warszawa 2021/04/21

Weronika Dyląg (ur. 1987)

Mountains, 2020

Warszawa 2021/04/21

Magdalena Hanebach (ur. 1966)

Pelargonie, 2020

Warszawa 2021/04/21

Maja Woźniak (ur. 1996)

Ona, 2021

Warszawa 2021/04/21

Na dwoje babka wróżyła, 2020

Warszawa 2021/04/21

Two, parallel fractals, 2021

Warszawa 2021/04/21

Blonde, 2021

Warszawa 2021/04/21

Korpuskuła, 2020

Warszawa 2021/04/21

W poszukiwaniu ciszy, 2019

Warszawa 2021/04/21

Olena Horhol (ur.1994)

Memories from the sea, 2017

Warszawa 2021/04/21

Muskając złotą rzekę, 2021

Warszawa 2021/04/21

Portret kota, 2021

Warszawa 2021/04/21

Supernova, 2018

Warszawa 2021/04/21

Prowansja, 2021

Warszawa 2021/04/21

Warszawa 2021/04/21

Warszawa 2021/04/21

Verose, 2020

Warszawa 2021/04/21

Pejzaż wieczorny, 2021

Warszawa 2021/04/21

Blue Magnum, 2021

Warszawa 2021/04/21

Marta Chudzik (ur. 1988)

Przełamanie, 2021

Warszawa 2021/04/21

Radosna łąka kwietna, 2021

Warszawa 2021/04/21

Juliusz Mardzyński (ur. 1997)

Upside down, 2020

Warszawa 2021/04/21

Grass 2, 2020

Warszawa 2021/04/21

Warszawa 2021/04/21

From above, 2021

Warszawa 2021/04/21

Pejzaż ze stawem, 2021

Warszawa 2021/04/21

Tulipany. Poranek, 2021

Warszawa 2021/04/21

Tytus Grad (pseud., ur. 1968)

Dzban Point, 2021

Warszawa 2021/04/21

Confidence yourself, 2021

Warszawa 2021/04/21

Colorful, 2020

Warszawa 2021/04/21

Warszawa 2021/04/21

Olga, 2021

Warszawa 2021/04/21

Zakwity zaleśne, 2021

    Limit ceny