47. Aukcja Młoda – 24 marca 2021 r., godz.: 19:30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 47. Aukcji Sztuki Młodej. Licytacja odbędzie się 24 marca o godz. 19.30. Aukcja prowadzona będzie wyłącznie w systemie on-line, bez obecności osób licytujących na sali. Zachęcamy do rejestracji na platformie Onebid, Artinfo oraz do składania zleceń licytacji telefonicznej lub z limitem poprzez formularz dostępny na naszej stronie lub mailowo / telefonicznie.

Wystawa przedaukcyjna czynna jest od 15 marca.

Ulotny błękit, z cyklu: "Kwiecista zmysłowość", 2021

akryl, olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.: HCh.

Błękitna perliczka, 2020

ceramika szkliwiona, ok. 37 x 24 x 18 cm, sygn. na spodzie

Wędrowiec, 2021

akryl, płótno, 90 x 90 cm, sygn. p.d.: Luiza Los P. '21

Raphaël Gaudin (ur. 1972)

Życie jest darem, 2021

akryl, płótno, 40 x 50 cm, sygn. p.d.: R. Gaudin

Grzegorz Pieniak (ur. 1994)

Akt podwójny, 2019

technika mieszana (olej, pastel), płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Flower power, 2021

akryl, płótno, 100 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Candy, 2021

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Świt, 2021

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Tygrysia psychodelia, 2021

olej, farba nylonowa, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: Stanisz 2021

Ognista łuna, 2021

olej, płótno 3D, 70 x 110 cm, sygn. p.d. :Ms

Mały Nosorożec, z serii Safarii, 2021

ceramika szkliwiona i złocona 24k złotem, 25 x 15 x 10 cm, sygnowana od spodu nazwiskiem i numerem

Nieznane No. 1, 2021

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.:Robotycka 21

Balance, 2020

akryl, płótno, 76 x 61 cm, sygn. l.d.: ZB

CR3, z cyklu: "Meditations", 2021

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Obrót, 2017

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.: T. Frączek 2017

Koegzystencja, 2021

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Czwarty wymiar błękitu, 2021

akryl, płótno, 70x70 cm, sygn. p.d.: A. Maciaszek 2019

Łukasz Czernicki (ur. 1980)

Ucieczka, 2017

akryl, technika własna, płótno, 100 x 70, sygn. l.d.: monogramem

Palisada, 2020

akryl, płótno, 70 x 60 cm, sygn. p.d.: AIB

Piotr Grzechowski (ur. 1986)

Cień Spokoju, 2021

olej, płyta drewniana, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: m2ofart

Pandemonium XXIII, 2020

olej, płótno, 90 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Happiness #10, 2021

technika mieszana (akryl, pastel), płótno, 100 x 100 cm, sygn p.d.: ej

Michał Wróbel (ur. 1995)

Transgresja, z cyklu: "Metafizyka", 2021

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.: M. Wróbel 21

Agnieszka Bednarska (ur. 1988)

Materia Świata, 2015

olej, płótno, 100 x 80 cm (w oprawie: 107 x 87 cm), sygn. na odwrocie (Agnieszka Dubiel)

Ciało materii IV, 2011

intaglio, papier, 70 x 100 cm, 6/25, sygn. p.d.: A. Lech-Bińczycka, 2011

Ściana 1, 2009

olej, płótno, 60 x 70 cm, sygn. p.d.: KK09

Pejzaż dorzeczny, tryptyk, 2021

olej, płótno, 20 x 20 cm (x3), sygn. na odwrocie

Czary, 2021

akryl, płótno, 80 x 70 cm, sygn. l.d.: MF'21

Viale dei cipressi, 2021

technika mieszana (olej, akryl, szlagmetal), płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: N.Mirak

0823, 2020

olej, płótno, 90 x 110 cm, sygn. l.d.: Kołakowska '20

Wazon "Jan, Krystian Andersen", 2007

kamionka, kredki ceramiczne, wys. ok. 40 cm, sygn. na spodzie: monogram

Piotr Gola (ur. 1985)

Atlas, 2020

olej, płótno, 120 x 80 cm, sygn. p.d.: P. Gola

Spotkanie, 2021

technika mieszana (akryl, olej), płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: CA

Izbela Najuch (ur. 1994)

Obraz kuchenny, 2021

olej, deska, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Ptak III, 2021

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Michał SPRYSZYŃSKI (ur. 1987)

In aqua scribis, 2017

akryl, płótno, 60 x 50 cm, sygn. u dołu: M. Spryszyński '17

Cena wywoławcza: 500

Różowy rumak, 2020

The end, 2021

akryl, płótno, 50 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Pan Obcy 2, 2020

olej, płótno, 90 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Szczęście jest tak blisko, 2021

akryl, płótno, 100 x 130 cm, sygn. p.d.: MB

Włodzimierz Zapart (ur. 1963)

Mały galimatias, 2020

akryl, płótno, 100 x 100, sygn. na odwrocie

Girl in indigo, 2021

olej, płótno 3D, 90 x 90 cm, sygn. p.d.: M.Hettich-Uryszek `21

Lockdown: morze w słoiku, z cyklu: "Z życia wzięte", 2021

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: II 2021 A. Piotrowiak

Krzysztof Grabara (ur. 1985)

Medytacje 4, z cyklu: Medytacje, 2021

technika mieszana (akryl, pasty strukturalne), płótno, 60 x 60 cm, sygn. po lewej, u dołu, na zewnętrznej stronie blejtramu: GRABARA oraz na odwrocie. Dołączony autorski certyfikat.

Cena wywoławcza: 500

Miejsce Polska, system samowolka, 2020

technika mieszana (tusz i farba akrylowa, spray, collage, dermatogtaf), płótno, 60 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Akt kolejowy, 2021

akryl, płótno, 120 x 120 cm, sygn. p.d.: Filip Warzecha

91A. Tulipan 42, 2019

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 60 x 50 cm, sygn. l.d.: No Name 2019

Mystic Topaz, 2020

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.: JM oraz na odwrocie

Weronika Hempel (ur. 1994)

Skołatane myśli, 2020

technika własna (akryl, technika mieszana), płótno, 60 x 60 cm, sygn. na odwrocie

W złotym blasku lawendy, 2021

Wśród pól. Podlasie, 2020

olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: Kinga Wnuk

Iwona Ligęza (ur. 1990)

Selkie, 2020

technika mieszana (akryl, pastele olejne, złocenia), tektura przytwierdzona do blejtramu, 50 x 40 cm, sygn. p.d.: Iwona Ligęza

Kompozycja z wiadrami, 2018

olej, płótno, 60 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Never ever..., 2021

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d.: Sandecka-Ląkocy '21

Relief, 2021

technika mieszana, płótno, 60 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Monika Pietrzak (ur. 1989)

Koty, 2021

akryl, technika mieszana, płótno, 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Pozycja Wycofana

pozycja wycofana

Cena wywoławcza: 500

Eddie Van Halen Harmony, 2021

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Alpha, 2021

akryl, płótno, 50 x 40 cm, sygn. p.d.: Hanna Rozpara 2021

Drzewo III, 2021

brąz patynowany na marmurze, wys. 47 cm, 7/12, sygn.: SCABAN, 7-12

Początek, 2021

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: Laura Lis 2021

Buty, 2021

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: Szkurpiewski’21

Artur Borkowski (ur. 1965)

Życie w kolorze Blue, 2021

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygnowany p.d.: AB 2021

Światowid, 2020

technika mieszana (tempera żółtkowa, akryl, złocenia - szlagmetal i inne folie), 80 x 65 cm, płótno, sygn. na odwrocie

akryl, płótno, 115 x 75 cm, sygn. p.d.: k.bomba oraz na odwrocie

Muzeum nr 95, z cyklu: "Muzeum", 2008

fotografia kolekcjonerska cz/b, wydruk cyfrowy, bezkwasowy, archiwalny papier Hahnemuhle Photo Rag Baryta 315g (półbłysk) 40 x 40 cm, w oprawie: 50 x 50 cm, 1/5, sygn. na odwrocie

Recykling szkicu. Różowy 5, 2021

olej, płótno naklejone na płytę, 84 x 78 cm, w oprawie: 89 x 83, sygn. p.d.: Iwona Stachura 2021

Cena wywoławcza: 500

Marta Achtabowska (ur. 1983)

Plymouth 2.0, 2020

akryl, płótno, 50 x 70 cm, sygn. p.d.: M.Achtabowska

Jacek Sikora (ur. 1967)

Eiheidori, 2021

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na bocznej krawędzi obrazu: Jacek Sikora

Chess for busy people, 2021

akryl, technika mieszana, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: M. STERN

Getting lost, 2018

olej, płótno, 50 x 70 cm, sygn. p.d.: PEYŁ / 09 18

Figure20, 2021

akryl, płótno, 130 x 90 cm, sygn. p.d.: Karolina Dadura

Kocur 1 (pseud. ur. 1985)

Downtown blaze, 2020

technika mieszana (akryl, spray), płótno, 120 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Chinatown, 2016

akwaforta, papier, 66 x 98 cm (kompozycja), 72 x 102 cm (arkusz), 10/10, sygn. p.d.:Oskar Gorzkiewicz

Datsun, 2021

akryl, płótno, 54 x 73 cm, sygn. p.d.: W. Wójcik 2021

Kalejdoskop marzeń, 2020

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. l.d.:M. Rakoczy 2020

Daniel Maraśkiewicz (ur. 1985)

Ważki Temat Marzyciela, 2021

technika mieszana (akryl, spray), płótno, 55 x 65 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

ØlegSson (pseud., ur. 1984)

DAGGRY III, 2020

media mieszane (akryl, tusz, pastele suche, pastele olejne, węgiel, markery akrylowe, ołówek), płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: ØlegSson

Martwa natura z porcelaną, 2021

akryl, płótno, 100 x 70, sygn. na odwrocie

Garbaty, 2021

akryl, płótno, 90 x 80 cm, sygn. p.d.: monogramem

Dorota Karpeta (ur. 1990)

Wyraz 1, 2015

linoryt, materiał budowlany, 91 x 71 cm, (w oprawie: 94 x 74 cm), 4/10, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Odwiedziny, 2021

olej, płótno, 80 x 120 cm, sygn. p.d.: M.Siwiec 2021

Agnieszka Dziklińska (ur. 1994)

Horyzont, 2019

akryl, płótno, 90 x 60 cm, sygn. p.d.: ADziklińska

Prześwit, 2020

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d: KB

Daleko, coraz bliżej, 2019

Dmuchawce, 2021

technika własna, płótno, 90 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Halo, 2020

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

R-rectangle no.2, 2020

akryl, płótno, 75 x 115 cm, sygn. p.d.: Grabowska

Jacek Aleksandrowicz (ur. 1977)

Salvador, 2021

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

How to care for a weeping willow, 2021

technika mieszana, płótno, 90 x 120 cm, sygn. na odwrocie

olej, płótno, 60 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Pejzaż wewnętrzny III, 2015

olej, płótno,100 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Czerwony tulipan, 2021

olej, płótno, 30 x 24 cm, sygn. na odwrocie

Mała Mi, 2020

akryl, płótno, 80 x 100 cm, sygn. p.d.: ENaj

Domy wśród drzew, 2021

olej, płótno, 73 x 92 cm, sygn. p.d.: F. Łoziński

Dream, 2021

technika mieszana (liquidpainting, farby akrylowe, pasty strukturalnie, szlagmetal lakierowany), płótno, 100 x 100 cm, sygn. l.d.: M.Penke/2021

Alicja Jaroszek (ur. 1996)

Bella Ciao, 2021

akryl, płótno, 130 x 100 cm, sygn. p.d.: Jaroszek

W lesie, 2021

akryl, płótno, 80 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Division III, dyptyk, 2021

akryl, płótno, 60 x 80 cm (całość, każda z części: 60 x 40 cm), sygn. na odwrocie

Kobieta z Wenus, 2019

akryl, olej, płótno, 120 x 80 cm, sygn. p.d.: Porada 2019

Mariusz Robert Drabarek (ur. 1969)

Pejzaż zimowy, 2021

olej, płótno, 30 x 30 cm, sygn. p.d.: MRD

W poszukiwaniu prawdy, 2021

akryl, płótno, 80 x 120 cm, sygn. p.d.: DR

Wiosenne przebudzenie, 2021

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: Sitnikova

Bez tytułu, 2015

akryl, płótno, 40 x 30 cm, sygn. p.g.: Baranowski 15

W drodze, 2020

olej, płótno, 80 x 100 cm, sygn. l.d.: PD 2020

Algorytm miłości, 2021

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: wfraczek 2021r

Ilona Krzyżanowska (ur. 1984)

Stella, 2021

akryl, płótno, 60 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Wieża Quasimodo, 2019

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.: Dawid Masionek

Karolina Radoch (ur. 1989)

Oksymoron 29, 2020

technika mieszana (akryl, emalia akrylowa), płótno, 130 x 80 cm, sygn. p.d.: K. Radoch

Akt, 2020

brąz patynowany, podstawa: biały marmur, wys. ok. 30 cm, 8/15, sygn.: Mazurek

Rejs o zachodzie słońca, 2021

akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn.p.d.: A.Stępień 2021

W oknie, 2021

Szymon Poloczek (ur. 1994)

Planeta miłości, 2020

olej, płótno, 100 x 110 cm, sygn. na odwrocie

Zanurzona w myślach, 2020

linoryt, farba graficzna offsetowa, złota metalizowana, Gold Panton 873, papier Fabriano, 34,7 x 48,5 (matryca), w passe-partout: 60 x 80 cm, 10/10, sygn. p.d.: K. Lipska-Ziębińska oraz na odwrocie. Praca nieoprawiona.

Golden Gate, 2021

technika mieszana (akryl, szlagmetal, technika własna), płótno, 90 x 70 cm, sygn. p.d.: RP'21

Antique structure, 2021

akryl, płyta, 60 x 60 cm, w oprawie: 63 x 63, sygn. p.d.: Marta Dunal, 2021

Kamil Ksawery Weroński (ur. 2000)

A New Place, 2021

akryl, płótno, 30 x 60 cm, sygn. p.d.: K.Weroński

Cena wywoławcza: 500

Vicki Mickiewicz (ur. 1972)

Złota podróż, 2018

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Zaduma, 2020

akryl, deska, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Impasto, 2021

akryl, płótno, 100 x 140 cm, sygn. na odwrocie

Nokturn I, 2019

olej, płótno, 40 x 50 cm, sygn. p.d.: p.d. LIDIA WNUK `19

Cena wywoławcza: 500

Małgorzata Pastuszek (ur. 1962)

Spacer z bryzą, 2020

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. l.d.: Pastuszek

Otwarte drzwi, 2020

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: Ryś 2020

Joanna Ostrowska (ur. 1979)

Mind, 2021

akryl UV, płótno, 100 x 80 cm, sygn. l.d.: Jo.

Z plecakiem przez Toskanię, 2021

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2021

Cassiopea, 2004

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: Aboron 2004

Landscape from Pomerania, 2015

olej, płótno, 70 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Magia, 2021

olej, płótno, 50 x 70 cm, sygn. p.d.: K.Krzyszczyk

Amatorska-1, 2021

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. l.d.: Tobiasz KENIO 2021 r.

olej, płótno, 40 x 60 cm, sygn. l.d.: W. Piekarski 2020

Be yourself, 2021

technika mieszana (akryl, olej), płótno, 100 x 180 cm, sygn. p.d.: Dobosz

Katarzyna Karkoła (ur. 1962)

Grążel, 2020

akryl, płótno, 50 x 40 cm, sygn. p.d.: K. Karkola

Cena wywoławcza: 500

Wiatrak V, 2013

technika mieszana (akryl, tusz), płótno, 40 x 30 cm, sygn.

Malachitowa ekspresja, 2021

akryl, płótno, 80 x 60 sygn. p.d.: Izolda2021 oraz na odwrocie

Agnieszka Ziomek (ur. 1996)

Pozór, 2020

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn. l.d.: Agnieszka Ziomek

Cena wywoławcza: 500

Marzenia, 2019

technika własna, płótno, 80 x 60 cm, sygn. l.d.: Anna Piórek 19

akwarela, papier, 48 x 36 cm, sygn. p.d.: Piotr Bubak 2018 oraz pieczęcią autorską

Kwiaty w brązach, 2021

akryl, płótno, 70 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Zimna krew, 2021

Cena wywoławcza: 500

Teatralna podróż..., 2021

technika mieszana (olej, kolaż), płótno, 75 x 115 cm, sygn. p.d.: M.Kurek

Nimfa, 2021

akryl, płótno, 60 x 60 cm, sygn. p.d.: AL

1Q94, 2021

olej, płótno, 90 x 70 cm, sygn. na odwrocie (obraz inspirowany bohaterem z filmu "Mroczny Rycerz" Christophera Nolana)

Marta Chudzik (ur. 1988)

Szmaragdowe wody, 2021

akryl, technika własna, płótno, 100 x 120 cm, sygn. na odwrocie

The Road, 2020

akryl, płótno, 65 x 53,5 cm, sygn. na odwrocie

Warszawa 2021/03/24

Warszawa 2021/03/24

Błękitna perliczka, 2020

Warszawa 2021/03/24

Wędrowiec, 2021

Warszawa 2021/03/24

Raphaël Gaudin (ur. 1972)

Życie jest darem, 2021

Warszawa 2021/03/24

Grzegorz Pieniak (ur. 1994)

Akt podwójny, 2019

Warszawa 2021/03/24

Flower power, 2021

Warszawa 2021/03/24

Candy, 2021

Warszawa 2021/03/24

Świt, 2021

Warszawa 2021/03/24

Tygrysia psychodelia, 2021

Warszawa 2021/03/24

Ognista łuna, 2021

Warszawa 2021/03/24

Warszawa 2021/03/24

Nieznane No. 1, 2021

Warszawa 2021/03/24

Balance, 2020

Warszawa 2021/03/24

Warszawa 2021/03/24

Obrót, 2017

Warszawa 2021/03/24

Koegzystencja, 2021

Warszawa 2021/03/24

Czwarty wymiar błękitu, 2021

Warszawa 2021/03/24

Łukasz Czernicki (ur. 1980)

Ucieczka, 2017

Warszawa 2021/03/24

Palisada, 2020

Warszawa 2021/03/24

Piotr Grzechowski (ur. 1986)

Cień Spokoju, 2021

Warszawa 2021/03/24

Pandemonium XXIII, 2020

Warszawa 2021/03/24

Happiness #10, 2021

Warszawa 2021/03/24

Michał Wróbel (ur. 1995)

Warszawa 2021/03/24

Materia Świata, 2015

Warszawa 2021/03/24

Ciało materii IV, 2011

Warszawa 2021/03/24

Ściana 1, 2009

Warszawa 2021/03/24

Warszawa 2021/03/24

Czary, 2021

Warszawa 2021/03/24

Viale dei cipressi, 2021

Warszawa 2021/03/24

0823, 2020

Warszawa 2021/03/24

Warszawa 2021/03/24

Piotr Gola (ur. 1985)

Atlas, 2020

Warszawa 2021/03/24

Spotkanie, 2021

Warszawa 2021/03/24

Izbela Najuch (ur. 1994)

Obraz kuchenny, 2021

Warszawa 2021/03/24

Ptak III, 2021

Warszawa 2021/03/24

Michał SPRYSZYŃSKI (ur. 1987)

In aqua scribis, 2017

Warszawa 2021/03/24

Różowy rumak, 2020

Warszawa 2021/03/24

The end, 2021

Warszawa 2021/03/24

Pan Obcy 2, 2020

Warszawa 2021/03/24

Warszawa 2021/03/24

Włodzimierz Zapart (ur. 1963)

Mały galimatias, 2020

Warszawa 2021/03/24

Girl in indigo, 2021

Warszawa 2021/03/24

Warszawa 2021/03/24

Krzysztof Grabara (ur. 1985)

Warszawa 2021/03/24

Warszawa 2021/03/24

Akt kolejowy, 2021

Warszawa 2021/03/24

91A. Tulipan 42, 2019

Warszawa 2021/03/24

Mystic Topaz, 2020

Warszawa 2021/03/24

Weronika Hempel (ur. 1994)

Skołatane myśli, 2020

Warszawa 2021/03/24

W złotym blasku lawendy, 2021

Warszawa 2021/03/24

Wśród pól. Podlasie, 2020

Warszawa 2021/03/24

Iwona Ligęza (ur. 1990)

Selkie, 2020

Warszawa 2021/03/24

Kompozycja z wiadrami, 2018

Warszawa 2021/03/24

Never ever..., 2021

Warszawa 2021/03/24

Relief, 2021

Warszawa 2021/03/24

Monika Pietrzak (ur. 1989)

Koty, 2021

Warszawa 2021/03/24

Pozycja Wycofana

pozycja wycofana

Warszawa 2021/03/24

Eddie Van Halen Harmony, 2021

Warszawa 2021/03/24

Alpha, 2021

Warszawa 2021/03/24

Drzewo III, 2021

Warszawa 2021/03/24

Początek, 2021

Warszawa 2021/03/24

Buty, 2021

Warszawa 2021/03/24

Artur Borkowski (ur. 1965)

Życie w kolorze Blue, 2021

Warszawa 2021/03/24

Światowid, 2020

Warszawa 2021/03/24

Warszawa 2021/03/24

Warszawa 2021/03/24

Warszawa 2021/03/24

Marta Achtabowska (ur. 1983)

Plymouth 2.0, 2020

Warszawa 2021/03/24

Jacek Sikora (ur. 1967)

Eiheidori, 2021

Warszawa 2021/03/24

Chess for busy people, 2021

Warszawa 2021/03/24

Getting lost, 2018

Warszawa 2021/03/24

Figure20, 2021

Warszawa 2021/03/24

Kocur 1 (pseud. ur. 1985)

Downtown blaze, 2020

Warszawa 2021/03/24

Chinatown, 2016

Warszawa 2021/03/24

Datsun, 2021

Warszawa 2021/03/24

Kalejdoskop marzeń, 2020

Warszawa 2021/03/24

Ważki Temat Marzyciela, 2021

Warszawa 2021/03/24

ØlegSson (pseud., ur. 1984)

DAGGRY III, 2020

Warszawa 2021/03/24

Warszawa 2021/03/24

Garbaty, 2021

Warszawa 2021/03/24

Dorota Karpeta (ur. 1990)

Wyraz 1, 2015

Warszawa 2021/03/24

Odwiedziny, 2021

Warszawa 2021/03/24

Horyzont, 2019

Warszawa 2021/03/24

Prześwit, 2020

Warszawa 2021/03/24

Daleko, coraz bliżej, 2019

Warszawa 2021/03/24

Dmuchawce, 2021

Warszawa 2021/03/24

Halo, 2020

Warszawa 2021/03/24

R-rectangle no.2, 2020

Warszawa 2021/03/24

Salvador, 2021

Warszawa 2021/03/24

Warszawa 2021/03/24

Warszawa 2021/03/24

Pejzaż wewnętrzny III, 2015

Warszawa 2021/03/24

Czerwony tulipan, 2021

Warszawa 2021/03/24

Mała Mi, 2020

Warszawa 2021/03/24

Domy wśród drzew, 2021

Warszawa 2021/03/24

Dream, 2021

Warszawa 2021/03/24

Alicja Jaroszek (ur. 1996)

Bella Ciao, 2021

Warszawa 2021/03/24

W lesie, 2021

Warszawa 2021/03/24

Division III, dyptyk, 2021

Warszawa 2021/03/24

Kobieta z Wenus, 2019

Warszawa 2021/03/24

Pejzaż zimowy, 2021

Warszawa 2021/03/24

W poszukiwaniu prawdy, 2021

Warszawa 2021/03/24

Wiosenne przebudzenie, 2021

Warszawa 2021/03/24

Bez tytułu, 2015

Warszawa 2021/03/24

W drodze, 2020

Warszawa 2021/03/24

Algorytm miłości, 2021

Warszawa 2021/03/24

Ilona Krzyżanowska (ur. 1984)

Stella, 2021

Warszawa 2021/03/24

Wieża Quasimodo, 2019

Warszawa 2021/03/24

Karolina Radoch (ur. 1989)

Oksymoron 29, 2020

Warszawa 2021/03/24

Akt, 2020

Warszawa 2021/03/24

Rejs o zachodzie słońca, 2021

Warszawa 2021/03/24

W oknie, 2021

Warszawa 2021/03/24

Szymon Poloczek (ur. 1994)

Planeta miłości, 2020

Warszawa 2021/03/24

Zanurzona w myślach, 2020

Warszawa 2021/03/24

Golden Gate, 2021

Warszawa 2021/03/24

Antique structure, 2021

Warszawa 2021/03/24

A New Place, 2021

Warszawa 2021/03/24

Vicki Mickiewicz (ur. 1972)

Złota podróż, 2018

Warszawa 2021/03/24

Zaduma, 2020

Warszawa 2021/03/24

Impasto, 2021

Warszawa 2021/03/24

Nokturn I, 2019

Warszawa 2021/03/24

Spacer z bryzą, 2020

Warszawa 2021/03/24

Otwarte drzwi, 2020

Warszawa 2021/03/24

Joanna Ostrowska (ur. 1979)

Mind, 2021

Warszawa 2021/03/24

Warszawa 2021/03/24

Cassiopea, 2004

Warszawa 2021/03/24

Warszawa 2021/03/24

Magia, 2021

Warszawa 2021/03/24

Amatorska-1, 2021

Warszawa 2021/03/24

Warszawa 2021/03/24

Be yourself, 2021

Warszawa 2021/03/24

Katarzyna Karkoła (ur. 1962)

Grążel, 2020

Warszawa 2021/03/24

Wiatrak V, 2013

Warszawa 2021/03/24

Malachitowa ekspresja, 2021

Warszawa 2021/03/24

Agnieszka Ziomek (ur. 1996)

Pozór, 2020

Warszawa 2021/03/24

Marzenia, 2019

Warszawa 2021/03/24

Warszawa 2021/03/24

Kwiaty w brązach, 2021

Warszawa 2021/03/24

Zimna krew, 2021

Warszawa 2021/03/24

Teatralna podróż..., 2021

Warszawa 2021/03/24

Nimfa, 2021

Warszawa 2021/03/24

1Q94, 2021

Warszawa 2021/03/24

Warszawa 2021/03/24

Marta Chudzik (ur. 1988)

Szmaragdowe wody, 2021

Warszawa 2021/03/24

The Road, 2020

    Limit ceny